>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Miami, 21.03-01.04.2012

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Witam wszystkich. Małe pytanie, mam ładne AKO ale jak wiadomo ktoś może wtopić dlatego przychodzę z pomocą do ekspertów ????
Roddick 1,44
Fish 1,36
Almagro 1,20
Frystenberg/Matkowski 1,57 (graja ze sklejka)
Bhupathi/Bopanna 1,61 (graja ze sklejka)
Bracia Bryan 1,22 (graja ze sklejka)
Mirnyi/Nestor 1,3

AKO 9,53 więc robi wrażenie. Typy myślę, że bardzo prawdopodbne, ale jak wspomniałem zdarzają się niespodzianki ????

Moglibyście pomóc wyeliminować jakąś minę? Może wiecie coś wiecęj ode mnie. Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ferrer-Tomic 1 1,30 Milenium

Prawie jak lokata
Glupoty opowiadasz. Nieobliczalny na hardzie Ferrer, ktory czesto sprawia nie zbyt mile niespodzianki ma byc lokata z jednym z najbardziej utalentowanych graczy w rozgrywach tylko dlatego ze korty niby ciut wolniejsze? Dla Ciebie Tomic to pewnie hard hitter bez obrony tak? Zenada.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Głupotą jest obtawianie na Roddicka i Fisha którzy są pod formą a tłumaczenie że są gospodarzami jest żałosne każdy chce wygrywać zdobywać punkty i zarobić trochę kaski osobiście te mecze są no bet przy lekkim wskazaniu na Mullera nie było niespodzianek przez 3 dni więc dzisiaj jestem przekonany że będą natomiast mówienie o wielkim talencie Tomicia jest prawdą ale sorry jest bez formy i ten mecz przegra Ferrer przegrał z Istominem owszem ale jak wiemy miał tą chorobę żołądkową jak innych paru graczy.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Glupoty opowiadasz. Nieobliczalny na hardzie Ferrer, ktory czesto sprawia nie zbyt mile niespodzianki ma byc lokata z jednym z najbardziej utalentowanych graczy w rozgrywach tylko dlatego ze korty niby ciut wolniejsze? Dla Ciebie Tomic to pewnie hard hitter bez obrony tak? Zenada.
Ferrer na hardzie radzi sobie wyśmienicie, a ostatnio gra świetnie (nie licząc porażki z Istominem gdzie dopadła go grypa żołądkowa) czasami zdarza się nie spodziewanie przegrac ale to sie zdarza nawet najlepszej trójce
Trudno wgl sobie wyobrazić by Tomic mógł tu cokolwiek ugrać, daje mu maks 6 gemów, już z Isnerem pokazał co się dzieje i jakie lanie zbiera jak trafia na kogoś bardzo mocnego.
Ferrer go tu zje więc kurs jak najbardziej do gry, dlaczego nie :cool:
Gdyby nie sensacyjna porazka z Istominem, zapewne ten kurs byłby jeszcze niższy.
David Ferrer 2-0 po 1.61 buk bet365
Wydaje się w miarę pewny, jeśli z Ferrerem wszystko Ok to nie ma szans na inny wynik, na pewno nie z takim Tomiciem
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Glupoty opowiadasz. Nieobliczalny na hardzie Ferrer, ktory czesto sprawia nie zbyt mile niespodzianki ma byc lokata z jednym z najbardziej utalentowanych graczy w rozgrywach tylko dlatego ze korty niby ciut wolniejsze? Dla Ciebie Tomic to pewnie hard hitter bez obrony tak? Zenada.

Może i Ferrer nieobliczalny ale drugi raz z tak szybko nie odpadnie i nie z takim przecwnikiem.Owszem Tomic może i utalentowany,ale bez takiej formy by ograć Hiszpana.Taki Muller mógł złamać Tomica 3 razy w secie to co dopiero Ferrer?Mecz meczowi nie równy owszem ale ze Stakhoskym też troche pomęczył,dla mnie pewne zwycięstwo Ferrera a jak będzie zobaczymy.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Gra Tomica opiera się na serwisie? ????
Nawierzchnie wolne są dobre dla Kangura. On precyzyjnie wypracowuje sobie akcje uderzeniami, spokojnie i wolno. Jest do bólu precyzyjny i gdyby nie to, co zrobił w Australii mógłbym rzec ze kocham jego styl gry. Mimo wieku i braku doświadczenia mimo wszystko - profesor.
ZASADA:
dzisiaj nie wiedziałem co napisać przy meczu Fisha, ale mimo tego wiem ze wygra. Podałem suchy typ i napisałem parę błahostek z wikipedii. Uwierzcie niektórzy ze to 5x lepsze niż debilizmy na potęgę :|
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 13

jrq-

Użytkownik
Glupoty opowiadasz. Nieobliczalny na hardzie Ferrer, ktory czesto sprawia nie zbyt mile niespodzianki ma byc lokata z jednym z najbardziej utalentowanych graczy w rozgrywach tylko dlatego ze korty niby ciut wolniejsze? Dla Ciebie Tomic to pewnie hard hitter bez obrony tak? Zenada.
oj oj oj, nie burz się tak
według mnie ma rację, Tomic po Australian Open gra mega padakę, przynajmniej w spotkaniach gdy go mogłem obserwować
korty są naprawdę wolne jak na hard, według mnie nie powinien mieć David problemów, choć ta porażka z Istominem powinna dać do myślenia (z drugiej strony Denis dość dobrze ostatnio wyglądał, w przeciwieństwie do Tomicia)
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Igor Kunisyn - Marin Cilic @ 1.29✅

Przynajmniej dla mnie faworytem tego meczu jest ten druggi i nie powoinnien mieć on tutaj więksych problemów z pokonaniem swojego rywala. Chociaż na pewno obaj nie prezenotują się dobrze w tym sezonie na hardzie. Ponieważ Cilic wygrał dwa mecze zaś trzy przegrał natomiast Igor zanotował gorszy wynik jedna wyrgana i aż sześć porażek. W poprzednich latach oba zawodnicy prezentowali się dobrze na hardzie. Jednak mam nadzieję, że górę weźmie tutaj doświadczenie Cilica ponieważ obu tych zawodników dzieli ponad sześćdziesiąt miejsc w rankingu ATP. H2H 1-0 dla Marina. Cilic z dobrej strony pokazał się w Dallas gdzie to doszedł do ćwierćfinału.


Julien Benneteau -Benjamin Becker @1.50✅

Za faworyta tutaj uważam tego pierwszego. Julien obecnie zajmuje trzydzieste trzecie miejsce w rankingu ATP zaś dla porównania Becketr sto sześcdziesiąrt piąte. Chociaż na pewno ten zawodnik ma zdecyowanie większy potencjał niż wskazuje na to ranking. Spowodowane jest to tym, że przez kontuzje nie mogł grać. W tym sezonie grając na hardzie zanotował trzy wygrane oraz cztery porazki zaś Julien zanotował sześć wygranych a także cztery razy przegrywał swoje spotkanie. Benneteau nie pokazał się z dobrej strony podczas turniejów w Indian Wells oraz Memphis gdzie to odpadł w pierwszej rundzie. Zaś wcześniej pokazał swoją klasę w San Jose gdzie to udało mu się dojść do pófinalu. Benjamin w ostatnim czasie gra więcej. Doszedł do pófinału w Memphis w Dubaiu doszedł do drugiej rundy. W tym turnieju rozegrał jedno spotkanie gdzie to udało mu się pkonać Rochusa jednak nie spodziewam się, żeby stać go było na sprawienie kolejnej niespodzianki. H2H 1-0 dla Benneteau.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
ARod - Muller @ 1.42 ✅ 63 62
Zaufam po raz kolejny legendzie, niespełnionym zawodniku który kruszy się powoli, ale jednak na ostatnim turnieju pokonuję tych co trzeba i dzisiaj powinno być podobnie.
Luksemburczyk zanotował najwięcej asów w pierwszej rundzie, ale na tej wolnej nawierzchni z takim aktualnie męczennikiem jakim jest ARod nie powinien sobie pohulać Gilles bo samo bombardowanie nie będzie aż tak skuteczne, a ARod broni jeszcze nie składa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Almagro-Goffin 1 1,18 ✅ Almagro-5,5 2,37 ✅ Bet365

Hiszpan solidnie w tym roku,tych do trzeba to ogrywa.Belga lubie ale po tym meczu z Youngiem nie sądze by coś tutaj ugrał.Goffin aż 5 razy dał się złamać słabemu Amerykaninowi popełniając 9dfów co dobrze przed tym spotkaniem nie wróży,co prawda złamał aż 7-krotnie Younga,ale Almagro zdecydowanie lepiej serwuje i return też ma lepszy więc nie widze Davida w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Bryan/Bryan - Hanley/Tomic 2-0 @ 1.61 Bet365 ✅

Wysoka forma u Bliziniakow jak co roku sprawia ze spokojnie mozna grac tutaj 2-0. Wiadomo wpadki im sie czasem zdarzaja ale bardzo rzadko (w tym roku tylko z Karlovic/Moser 1-2) a tak pozatym to do kazdego meczu przystepuja w roli faworytow a dzisiaj w roli zdecydowanych faworytow. Sadze ze po problemach zdrowotnych Mike z IW niema juz sladu . Bryany w deblu dominuja od lat i z taka para jak Hanley/Tomic powinni sobie bez trudu poradzic. Tomic i Hanley czyli mlodosc , zarozumialosc z doswiadczeniem. W tym wypadku nie powinno to wypasc dobrze bo mlody Berni ciezki jest do okrzesania a w deblu raczej rzadko wystepuje. Tomic dostal juz dzisiaj w singlu lekcje od Davida Ferrera czas by dostal druga lekcje w deblu od Mika i Boba Bryana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
Potro - Karlovic
Typ : Piotro -3.5 1.855 ✅ (7:5, 6:4 )
Pinnacle
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż zwycięstwo Del Potro. Karlovic od dłuższego czasu pod formą, serwis już nie sieje takiego spustoszenia jak jeszcze dwa czy trzy sezony temu. Wygrał z Kubotem przegrany mecz ale Kubot a Potro to już inna liga. Dodatkowo korty tutaj są wolne. A Del Potro to teraz znów ścisła czołówka i nie potrafi grać tylko z Federerem bo jego styl zwyczajnie mu nie pasuje. Liczę na chociaż jedno przełamanie w każdym secie ale mam przeczucie że będzie ich więcej i Potro odniesie łatwe zwycięstwa.
Dodatkowo zagram chyba Almagro 2:0 DW po 1.752 bo almagro gra aktualnie solidnie. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Tsonga J.-W. - Kohlschreiber P. @1.30✅

Jedno ze spotkań trzeciej rundy turneiju w Miami zostanie rozegrane pomiędzy Tsongą i Kohlschreiberiem. Chyba nikogo tutaj nie zaskoczę twierdząc, że faworytem tego meczu jest ten pierwszy. Tsonga obecnie jest to szósta rakieta męskiego tenisa zaś jego przeciwnik zajmuje trzydzieści miejsc niżej. Jeżeli idzie o grę na hardzie to w tym sezonie lepiej prezenotuje się mój faworyt - trzynascie wygranych przy pięciu porazkach zaś Niemiec zanotował dziesieć wygranych oraz pieć porażek. Na pewno sam tutaj nie dopuszza, że może odpaść tak wcześniej ponieważ wcześniej prezerntował się z dobrej strony w Marseille gdzie doszedł do pófinału, w Dubaiu doszedł do ćwierćfinału zas w IW zanotował 1/16 więc widać, że znajduje się w dobrej formie. Niemiec jest to przyzwoty grajek jednak na pewno znaczaco odstępuje od swojego dzisiejszego przeciwnika. W poprzedniej rundzie nie miał żadnych problemów z pokonaniem Gila jednak warto jest przypomnieć, że w IW skreczował już w drugiej rundzie. H2H 3-1 dla Tsongi i spodziewam się, że to on tutaj siegnie po wygraną.


Murray A. - Raonic M. @ 1.25✅

Po pewną wygraną powinnien sięgnąc tutaj Murray, który dzisiaj zmierzy się z Raonicem. Szkot to obecnie czwarta rakieta męskiego tenisa w tym sezonie zanotował szesnaście wygranych a także trzykrotnie notował porażkę. W poprzednich sezonach również prezentował się bardzo dobrze. Na pewno będzie chciał się teraz zrewanżowac za ostatnią wpadkę z IW gdzie to odpadł w drugiej rundzie. Podczas pierwszego spotkania w tym turnieju nie dał żadnych szans dla Falli wygrywajac 2-0. W Dubaiu ograł chociażby Djokovica oraz Berdycha. Milos Raonic obecnie zajmuje dwudzieste szóste miejsce w rankingu. Jednak dpiero ten zawodnik zdobywa oświadczenie ponieważ ma dwadziescia dwa lata i będzie ciężko mu się przeciwstać tutaj dla rywala. W tym sezonie na hardzie zanotował osiem wygranych a także trzy razy przegrywali. W Mephis doszedł doszedł do ffinału w IW zanotował trzecią rundę. Więc na pewno nie można go tutaj zlekceważyć ponieważ ten zawodnik ma spory potencjał jednak na pewno za mały jak na Murraya.

Isner J.
- Mayer F. @ 1.25⛔

Również do niespodzianki nie powinno dojść podczas innego spotkania gdzie to Isner podejmie Mayera. Ten pierwszy jest faworytem pupibliczności i swoją klasę pokazał w IW gdzie to doszedł do finalu a po drodze pokonał Djokovica. W drugiej rundzie tego turnieju ograł całkiem dobrze spisującego się Davydenko 2-1. Atutem tego zawodnika jest wzrost i dzięki temu mocny serwis. I można się spodziewac że Mayer będzie miał tutaj spore problemy z przełemaniem swojego przeciwnika. Isner w tym sezonie na hardzie zanotował jedenascie wygranych a także cztery razy z kortu schodził cztery razy jako przegrany. Mayer obecnie zajmuje dziewiętnaste miejsce w rankingu ATP. Jednak w tym sezonie nie gra zbyt dużo a także nie znajduje się w dobrej formie. Na betonie zanotował dwie porażki a także jedną porażkę. Nawet w Davis Cup grał bardzo słabo. Podczas drugiej rundy tego turnieju pokonał Dodiga 2-0 jednak jestem przekonany, że to max co mógł osiągnąć w tym turnieju.

Również powinni awanaować do kolenej rundy Tipsarevic✅, Berdych⛔ oraz Simon✅.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Jeszcze takiej sytuacji nie widziałem żeby nie było żadnych niespodzianek praktycznie wszyscy rozstawieni awansowali dalej przez te ostatnie dni ale dzisaj już łatwiej będzie o niespodzianke osobiście obstawiam ją w meczu Tsongi.W. - Kohlschreiber P typ Kohlschreiber oglądałem mecze Tsongi nie może wskoczyć na wyższy poziom popełnia dużo UE i jego kondycja też pozostawia wiele do życzenia w innych meczach Tipsa powinien wygrać i Murray reszta No bet w dzisiejszych meczach.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Jeszcze takiej sytuacji nie widziałem żeby nie było żadnych niespodzianek praktycznie wszyscy rozstawieni awansowali dalej przez te ostatnie dni ale dzisaj już łatwiej będzie o niespodzianke osobiście obstawiam ją w meczu Tsongi.W. - Kohlschreiber P typ Kohlschreiber oglądałem mecze Tsongi nie może wskoczyć na wyższy poziom popełnia dużo UE i jego kondycja też pozostawia wiele do życzenia w innych meczach Tipsa powinien wygrać i Murray reszta No bet w dzisiejszych meczach.
Tsonga nie jest w jakiejś wybitnej formie, ale wciąż jest to lepszy o conajmniej klasę zawodnik i to powinno starczyć na Niemca.
Nawet biorąc pod uwagę &quot;dokonania&quot; w tym roku obu zawodników i kogo oni pokonali, Tsonga wypada znacznie lepiej i myślę, że na ten mecz się zepnie i pokaże, że stać go na jakiś sukces w Miami.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Doszukiwać się niespodzianki to wg mnie można w pojedynku Nishikori - Rosol, Japoniec pokonał Lacko, u którego widzę regres, dlatego nie było to wielkie osiagnięcie natomiast Rosol wygrał z Llodrą i Granollers-Pujol, co budzi pełen podziw - myślę, że jest w stanie wygrać i dzisiaj, co Wy na to?
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Dokładnie jak szukać doga to tylko w tym spotakniu na dzisiaj. W innych nie widzę większych szans dla outsiderów. Berdych gra z Bułgarem, który ma wielki potencjał, chociaż jego tegoroczne wyniki wcale tego nie pokazują. Murray gra z Raonicem, który posiada tylko serwis, do tego dobry return Anglika, więc z przełamaniem nie musi być wcale tak dużego problemu. Tsonga tak jak wyżej ktoś napisał, jest nadal przynajmniej o jedną klasę rozgrywką wyżej niż Niemiec. Isner ze swoim serisem i dobrym FH pokazał, że potrafi wygrywać nawet z Djoko, więc Mayer też za dużych szans nie ma.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Gasquet R. - Ramos A.. typ 2 kurs 3,0 stan james 2,8 pinnacle stawka 5j godz 17:00 26.3.2012
Francuz wygląda tutaj słabo w poprzedniej rundzie grał ze Stebe i cudem przeszedł tamtą rundę . Podczas spotkania Gasquet brał medicala bo skurcze łapały . Na poprzednim turnieju około 1-2 tygodni spotkali się w podobnych warunkach w IW . Ramos wtedy wygrał miażdżąc w trzecim secie 3-6 7-5 6-1 . Jutro myślę max 2,4 dostaniemy na Ramosa
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Simon-Melzer 2 2,50 Bet365 ⛔ Żenada Austriaka

Troche za duży kurs na Austriaka według mnie.Nie wiem czemu buki tam faworyzują Francuza.Simon ostatnio niby QF w IW,ale kogo on ograł?Słabego Sele i to po walce,Wawrinkę bez formy,Harrison co przygasa ostatnio i powalczył z Isnerem.Teraz w R1 ograł Bautistę,który miał za sobą 9 setów w 3 meczach.Melzer słabiej ostatnio owszem,pomęczył troche z Haasem ale wygrał,wcześniej porażki z Bellucim oraz Smyczkiem,ale wygrał w Memphis pokonując takich zawodników jak m.i.n Isner,Raonic czy Stepanek więc coś tam gra.Kurs zdecydowanie zachęca ja widzę tutaj value a jak będzie zobaczymy ;)
 
G 0

gerberpodlasie

Użytkownik
Pierwszy post pierwszy temat pierwszy typ i musi byc trafny! Analiza nie ma pokrycia i nie ma sensu jej pisac... poprostu albo jest czuj albo nie....dzis widze typ warty grzechu... a mianowicie johny bravo dzis odpada z rodzimego turnieju...to juz jest koniec jego przygody
John Isner -Florjan Majer
typ 2
kurs 4 BET365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom