>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Miami, 21.03-01.04.2012

Status
Zamknięty.
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Isner J. - Davydenko N. @1.30
Przed nami spotkania 2 rundy w turnieju ATP w Miami. Nie spodziewam sie, żeby Isner miał tutaj jakieś problemy z pokonaniem Davydenko. John z bardzo dobrej strony pokazał się w IW gdzie to doszedł do finału. I niewątpliwie tutaj skupi sie znowu na swoim serwisie przed który udało mu się pokonać Djokovica. Davydenko ma swoje najlepsza lata juz za sobo a do tego beton mu niezbyt dobrze lezy w tym seoznie trzy wygrane i cztery porazki. H2H 2-1 dla Nikolaya jednak jestem przekonany, ze tutaj Isner pewnie wygra ten mecz.

Tsonga J.-W.
- Malisse X. @1.16
Kurs może nie zachywca jednak spodziewam się bardzo pewnej wygranej Tsonga w meczu z Mallise. Oby zawodników dzieli ponad siedemdziesit miejsc w rankingu ATP. W ostatnim czasie znajduje siew dobrej formie ponieważ doszedł do półfinału w Marseille, zanotował ćwierćfinał w Duabiu oraz doszedł do 1/16 w IW. Na hardzie w tym sezonie zanotował dwanascie wygranych a także pięć porażek. Mallise dobrze już tak sobie na betonie nie radzi ponieważ zanotował trzy wygrane oraz pięć porażek. W poprzenim sezonie również na tej nawierzchni nie radził sobie dobrze. Jeżeli idzie o jego występy w ostatnim czasie do najdalej doszedł do drugiej rundy w Memphis oraz Indian Wells. W pierwszej rundzie tego turnieju pokonał Rogera-Vasselin i nie spodziewam się tutaj jakieś dobrej gry ze strony tego zawodnika. H2H 2-1 dla Tsongi.

Simon G. - Bautista-Agut R. @1.20
Również nie spodziewam się jakieś niespodzianki w meczu pomiędzy Simonem Gillesem a Roberto Bautista-Agut . Zdecydowanym faworytem jest te pierwszy. Obnu zawodników dzieli ponad sto pięćdziesiąt miejsc w rankingu ATP i niech to powinno być najlepszym tego dowodem. Jak dzieli dużo tych zawodników. Pomimo, że oba tenisiści notują dobre wyniki na hardzie w tym sezonie to nie można patrzęć na turnieje tych zawodników w jakich grali. Simon doszedł do ćwierćfinału w IW gdzie to po dobrym meczu odpadł z Isnerem. Dla Bautista-Aguta będzie to już czwarty mecz w tym turneiju ponieważ musiał grać w kwafikacjach. W każdym z tych meczy stracił przynajmniej jednego seta więc mo mału może odpuczać tutaj zmęczenie.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Z tego co pamiętam to Robin miał/ma jakieś problemy z plecami, a nie sądzę by w 4-5 dni zdążył dojść do siebie.
Przedwczoraj ograł Matosevica w dwóch setach, więc siłą rzeczy te problemy z plecami sprzed 4-5 dni chyba mu zbytnio w tym nie przeszkodziły. Jeśli mamy już mówić o problemach zdrowotnych, to o ile sobie przypominam Melzer też nie czuł się najlepiej w zeszłym tygodniu podczas IW.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Stepanek, R - Haas, Tommy 1,55
Mecz dwóch charakternych i zasłużonych dla turu weteranów. Jednak każdy z nich jest po przeciwnej stronie, Haas po wielu kontuzjach jest już cieniem samego siebie. W turze nie ma argumentów aby walczyć z takimi zawodnikami max 2r, to jego szczyt możliwości. Nie ma szczescia w losowaniu drabinki, Czech obecie absolutnie poza jego zasięgiem. Haas dogrywa sobie do konca tenisowej kariery, pewnego poziomu już niestety nie przeszkoczy. Radek wręcz odwrotnie, latka lecą ale wyniki nadal bardzo dobre. W deblu tytuł WS, w singlu trzyma poziom. Ciagle wokół pierwszej 20. W IW odpadł po walce z Tsongą, tutaj można zapytać z kim zagra w następnej rundzie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Co myślicie o typach Nalbandian + Isner?
David w dobrej formie, w IW zaprezentował się wspaniale [Cilic, Tipsarevic, Tsonga po za turniejem dzięki niemu] (choć mógł lepiej, z Nadalem miał szanse wygrać). Ogólnie początek sezonu nienajgorszy. Wraca return z przed lat. W I rundzie pokonał Darcisa 2-0 (6-4 7-6 TB do 0). Jako, że nie jest według pogłosek szybka nawierzchnia widzę dla niego szansę w meczu z Tipsą. Ostatnim pojedynkiem Serba był mecz w II rundzie IW z ... Nalbandianem. 3 setówka 6-3 3-6 6-3 dla Nalby. Serwis zbytnio nie siedział, miał mało szans na BP (tylko 3 z czego wykorzystał 1), dał 2 szanse Nalbie, które on wykorzystał w 100%. Na ostatnich turniejach z &quot;większych nazwisk&quot; jest tylko Muller i Ljubicic. H2H 2-0 dla Davida.

Drugi mecz to myślę, że lokata dnia na dzisiaj. Isner w cudnej formie, każdy zna jego atut jakim jest serwis, dobra gra z głębi kortu, kończący FH. W IW doszedł do finału pokonując TOP1 Nole w półfinale. W finale przegrał z wracającym do formy Fedexem. Rosjanin oddał walkowerem w III rundzie mecz na IW, dlaczego? Podobno kontuzja, lecz nie byłbym do końca pewien. W Miami rozegrał już jeden mecz z Blake&#39;em. Strasznie się meczył z wracającym na korty Amerykaninem. Formę prezentuje niezłą, chociaż wątpię by coś mu to dało w dzisiejszym meczu z Big Johnem. H2H 2-1 dla Davydenko, lecz tym akurat bym się nie kierował (mecze sprzed 2 lat i 4 lat).
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Ja dzis takze przychylam sie do typu na Haase. Robin po kursie 2.75 wyglada niezle, tym brdziej, ze znacznie poprawil gre ostatnio, porownujac do tego co zagral z Pablo ostatnio... Melzer od Memphis slabiej z kazdym kolejnym meczem... Wydaje mi sie, ze to dobry zawodnik, ale turniej w Memphis poprostu mu wyszedl ... Robin jest mlodszy, wzrostem nie grzeszy... ogral Matosevica w poprzedniej rundzie ktory byl na fali wznoszacej...
Druga sprawa to mysle o Davydenko po kursie 3.50... Az strach grac na tego goscia bo mam wrazenie, ze lepiej od gry w tenisa zaczelo wychodzic mu &quot;handlowanie&quot; meczami... Jesli chodzi o Isnera, to wiadomo...serwis gigant... ciekawe jak Davydenko poradzi sobie z tym serwisem... jesli bedzie probowal pograc z Isnerem to moim zdaniem ma znacznie wieksze szanse niz by sie moglo wydawac... Rosjanin bardzo ciaga swoich rywali po korcie z lewej na prawa i vice versa...Isner moim zdaniem nie bedzie sie czul dobrze w takim tenisie... jak zawsze bedzie utrzymywal podanie, to prognozuje dwa TB... a tam to juz wszystko mozliwe... Rosjanin jest doswiadczonym rywalem i napewno nie wystraszy sie Isnera... 3.50 ... moim zdaniem atrakcyjne...
pozdrawiam.
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Davydenko N. v Isner J. [Games HC] 3,5:0 1 1.80✅

Big John jest bez wątpienia w wielkiej formie, dla tego jest też faworytem według bukmacherów. Trudno się z nimi nie zgodzić:razz:, ale kurs nie jest adekwatny do ryzyka. Zwłaszcza że Johny jest po bardzo ciężkiej przeprawie w IW. I wydaje mi się że dziś czeka go naprawdę ciężka przeprawa z Davydienko, zwłaszcza że Denko potrafi dobrze returnować i świetnie rozrzucać po korcie. Myślę że nie ma co się rozpisywać na czym bazuje Isner, bo każdy pewnie zna jego styl gry ???? H2H 2-1 dla Denki, ale tym absolutnie bym się nie kierował bo były to mecze rozgrywane dawno. Dla tego też polecam hedi na Denke 3,5 gema, Jak dla mnie jest to bardzo prawdopodobny typ. Szkoda że nie ma streamów do dzisiejszych meczy bo zobaczyli byśmy w jakiej jest kondycji Johny po ostatnim turnieju, a wydaje mi się że będzie to dzisiaj czuł w nogach. i o ile wygra ten mecz to nie sądzę że jakoś znacząco.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Davydenko N. v Isner J. [Games HC] 3,5:0 1 1.80

Big John jest bez wątpienia w wielkiej formie, dla tego jest też faworytem według bukmacherów. Trudno się z nimi nie zgodzić:razz:, ale kurs nie jest adekwatny do ryzyka. Zwłaszcza że Johny jest po bardzo ciężkiej przeprawie w IW. I wydaje mi się że dziś czeka go naprawdę ciężka przeprawa z Davydienko, zwłaszcza że Denko potrafi dobrze returnować i świetnie rozrzucać po korcie. Myślę że nie ma co się rozpisywać na czym bazuje Isner, bo każdy pewnie zna jego styl gry ???? H2H 2-1 dla Denki, ale tym absolutnie bym się nie kierował bo były to mecze rozgrywane dawno. Dla tego też polecam hedi na Denke 3,5 gema, Jak dla mnie jest to bardzo prawdopodobny typ. Szkoda że nie ma streamów do dzisiejszych meczy bo zobaczyli byśmy w jakiej jest kondycji Johny po ostatnim turnieju, a wydaje mi się że będzie to dzisiaj czuł w nogach. i o ile wygra ten mecz to nie sądzę że jakoś znacząco.

Kondycja? Nie bądź śmieszny IW skończył się już prawie 1 tydzień temu. Na pewno ją odbudował. Zresztą jak byś oglądał jego mecz z US Open 2011 z Nalba to byś zobaczył jaki maraton przeszedł i wygrał, chociaż już nie miał czym oddychać.
Przypominam też, że to właśnie on zagrał najdłuższy mecz w historii ????
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Witam

Ja dzis takze przychylam sie do typu na Haase. Robin po kursie 2.75 wyglada niezle, tym brdziej, ze znacznie poprawil gre ostatnio, porownujac do tego co zagral z Pablo ostatnio... Melzer od Memphis slabiej z kazdym kolejnym meczem... Wydaje mi sie, ze to dobry zawodnik, ale turniej w Memphis poprostu mu wyszedl ... Robin jest mlodszy, wzrostem nie grzeszy... ogral Matosevica w poprzedniej rundzie ktory byl na fali wznoszacej...

Druga sprawa to mysle o Davydenko po kursie 3.50... Az strach grac na tego goscia bo mam wrazenie, ze lepiej od gry w tenisa zaczelo wychodzic mu &quot;handlowanie&quot; meczami... Jesli chodzi o Isnera, to wiadomo...serwis gigant... ciekawe jak Davydenko poradzi sobie z tym serwisem... jesli bedzie probowal pograc z Isnerem to moim zdaniem ma znacznie wieksze szanse niz by sie moglo wydawac... Rosjanin bardzo ciaga swoich rywali po korcie z lewej na prawa i vice versa...Isner moim zdaniem nie bedzie sie czul dobrze w takim tenisie... jak zawsze bedzie utrzymywal podanie, to prognozuje dwa TB... a tam to juz wszystko mozliwe... Rosjanin jest doswiadczonym rywalem i napewno nie wystraszy sie Isnera... 3.50 ... moim zdaniem atrakcyjne...

pozdrawiam.
Mi sie wydaje ze od finału zeszlego roku w Doha rosjanin stacza sie po rowni pochylej,calkowicie stracil wiare w Siebie i nie wygral z zadnym zawodnikiem wyzej w rankingu(wyjatek monachium w lipcu) jak nie obroni tych pkt to moze byc blisko 2 setki. Mam nadzieje ze Jasiu sie zregenerowal,a mysle ze wiekszosc zawodnikow ma juz przed nim duzy respekt. z racji ze to 1 mecz w turnieju moze byc roznie,ale licze na kolejna runde Johna,zeby bylo ciekawiej...
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Isner, jak się okazało, jeżeli trafia serwisem to nawet Djokovic zagrożony (chociaż Serb w średniej formie), ale nie z takimi płotkami jak Denko też przegrywał wielokrotnie i co sezon historia się powtarza. Jeżeli Sprzedawczyk ( ???? ) tutaj nic nie wymyślił to seta powinien ugrać, handicap typu +3,5 pokryć również.
Davydenko @ 3,50
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Co sądzicie o dzisiejszym kursie na Fyrstenberga i Matkowskiego? Nie pasjonuję się tenisem na co dzień, ale od początku roku, mniej więcej od turniejów przed AO, bardzo dużo czytam i obserwuję.
Nie potrafię wytłumaczyć jednak ~1,6 na polską parę. Kubot jest w niezłej formie, ale w deblu w tym sezonie praktycznie nie istnieje! Do tego kolejna zmiana partnera, nie widziałem go w parze z Tipsareviciem - czy grali już kiedyś razem?
Naprzeciw staje 5 debel świata... Wstrzymuję się na razie z graniem, poszukam jeszcze trochę opinii o tym meczu i czekam na Wasze ????
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
No ja bym do końca tego nie był taki pewny. Zgadza się oby zawodników dzieli dosyć sporo w rankingi bo blisko 30 miejsc. Jednak Monaco w tym sezonie na hardzie trzy mecze i w tym dwie porazki. Zaś Lu piętnaście wygranych a także sześć porażek. W poprzednich sezonach na betonie rowniez lepiej sobie radził Lu. Lu wygrał chociażby ostatnio w Singapurze. W pierwszej rundzie nie miał żadnych problemów z pokoanniem Nieminena. Monaco odpadł dosyc szybkko w Buenos Aires, Acapulco czy IW. Osoboiscie bym odradzal tutaj granie
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Frank Dancevic - Mardy Fish
Typ: 1
Kurs: 3
Buki na nasze szczęście znowu biorą mocno pod uwagę miejsce w rankingu. Rybka w tym roku jak na razie gra beznadziejnie! AO - druga runda i przegrana z Fają (Fallą) 0-3, w Marsylii pierwsza runda i przegrana z 19-letnim Albano Olivetti, w Dubaju druga runda z Jużnym, a w IW druga runda z Ebdenem (oba przegrane w dwóch setach). Dancevic wręcz przeciwnie, ostatnio passa 9 spotkań wygranych pod rząd, w tym kilka mocnych nazwisk jak chociażby Cilic. Jest ograny i wyraźnie dobra dyspozycja, warto mu zaufać. Fish bez formy = błędy i niepewny serwis.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Rybka @1.36
cóż za fascynujący kurs. Szkoda ze nie można dać suchego typu, więc napiszę parę bez wartościowych słów...
Mardy Simpson Fish urodzony 9 grudnia 1981 roku w Minnesocie, zwany potocznie Rybą podejmie jakiegoś tam Franka z kanady. Ponieważ Fish jest wyżej w rankingu i jest w sumie topem, oraz gra u siebie wygra ten mecz. he he he.
poważnie - bierzcie do dubla czy cuś, bo warto.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Rybka @1.36

cóż za fascynujący kurs. Szkoda ze nie można dać suchego typu, więc napiszę parę bez wartościowych słów...

Mardy Simpson Fish urodzony 9 grudnia 1981 roku w Minnesocie, zwany potocznie Rybą podejmie jakiegoś tam Franka z kanady. Ponieważ Fish jest wyżej w rankingu i jest w sumie topem, oraz gra u siebie wygra ten mecz. he he he.

poważnie - bierzcie do dubla czy cuś, bo warto.
Matka wie że ćpiesz? Chyba że chcesz by ludzie przegrali :cool:.

Monaco - Lu
Typ: Monaco
Kurs: 1,65

Analiza: Dziś w końcu kamery wkraczają na korty w &quot;Majami&quot; ;). Ciekawy kurs na Monaco który jest o kilka klas lepszy od zawodnika z Tajwanu. Rozstawiony z numerem 21 dopiero zaczyna przygodę w Miami, a Lu pokonał już J.Nieminena, ale dziś jego przygoda się kończy. H2H jest 1:0 dla Monaco ???? .
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Monaco - Lu
Typ: Monaco
Kurs: 1,65
Analiza: Dziś w końcu kamery wkraczają na korty w &quot;Majami&quot; ;). Ciekawy kurs na Monaco który jest o kilka klas lepszy od zawodnika z Tajwanu. Rozstawiony z numerem 21 dopiero zaczyna przygodę w Miami, a Lu pokonał już J.Nieminena, ale dziś jego przygoda się kończy. H2H jest 1:0 dla Monaco ???? .
hahaha , amen.
Analiza przekonywująca. Podałeś tu jakiś argument, bo nie widzę ? Chyba, że tym argumentem jest H2H ?
Ciekawy kurs na Monaco ? po 2,00 grubo musiałbym się zastanowić, a Ty mówisz, że warto po 1,65 ...
Kilka klas lepszy ? NO bez przesady. Na mączce całkiem inna bajka, ale na twardych ? Poziom zdecydowanie się wyrównuje.
Ja tu widzę Value na Lu, no ale ja się nie znam...
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Rybka @1.36

cóż za fascynujący kurs. Szkoda ze nie można dać suchego typu, więc napiszę parę bez wartościowych słów...

Mardy Simpson Fish urodzony 9 grudnia 1981 roku w Minnesocie, zwany potocznie Rybą podejmie jakiegoś tam Franka z kanady. Ponieważ Fish jest wyżej w rankingu i jest w sumie topem, oraz gra u siebie wygra ten mecz. he he he.

poważnie - bierzcie do dubla czy cuś, bo warto.
dodam tylko od siebie ze Franki ostatnio za duzo meczy pykał wiec moze przypusiaczyc Rybka nie gra ostatnio najlepiej to samo mozna bylo powiedziec o drewnie Quereyu(jednak wygral mecz bo kiedys trzeba),
Jak najbardziej Rybka do grania do dubla czy jakiegos treblea
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Del Potro - Karlovic
2-0 @ 1.65 Pinnacle ✅
over 20.5 @1.53 bet365 ✅
Karlovic +4.5 @1.57 bet365 ✅
TB w meczu @2.00 bet365 ⛔
TB w 1secie @3.25 bet365 ⛔
Ivo juz w tym turnieju byc nie powinno, ale kolejny raz Kubot oddaje swojemu przeciwnikowi mecz (praca z jakims psychologiem by mu sie przydala). O Del Potro nie ma co tutaj sie rozpisywac bo forme ma bardzo dobra, w tym sezonie zatrzymuje go tylko Federer. Patrzac na staty Chorwata z Kubotem widac ze jego serwis znacznie sie polepszyl. Ivo mial 27 asow i 81% wygranych pilek po 1 podaniu. Cos sie ruszylo. Pozatym zawsze jest bardziej zmobilizowany na lepszych graczy i daje z siebie na pewno wiecej. Kubot mial tutaj 5/6bp. Jesli Del Potro polamie Chorwata to bedzie tutaj po secie bo nie sadze by Ivo zlamal Argentynczyka. Nawet jesli dojdzie do tie breaka/ow moim zdaniem góra bedzie JMDP wiec jeden typ nie wyklucza drugiego.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ferrer-Tomic 1 1,30 Milenium

Prawie jak lokata ;) Korty wolne a więc przewaga Ferrera rośnie.Tomic grę opiera o serwis a tutaj nawierzchnia więc atut spada.Australijczyk całkiem,całkiem w tym roku,ale ostatnia porażka na IW z Mullerem 1-2 i 0-6 w 3 secie świadczy o tym,że Tomic w zbyt dobrej formie nie jest,ze Stakhovskym też łatwo nie miał.Ferrer jak to Ferrer walczak,mimo,że w Miami hard to hard pod niego,wolniejszy,ostatnio na IW niespodziewanie przegrał z Istominem i wątpie aby znów zakończył turniej tak szybko.


Fyrstenberg/Matkowski-Kubot/Tipsarevic 1 1,60 Milenium

Tutaj licze na Polaków.Ostatnie niezły wynik w IW-SF,ale tam zebrali baty z późniejszymi zwycięzcami-M.Lopezem i Nadalem.Kubot w tym sezonie szuka odpowiedniego partnera,najpierw Granollers potem Berdych a teraz Tipsarevic ale nie wychodzi mu to na dobre.Atutem po sronie Polaków będzie niewątpliwie lepsze zgranie i licze na to,że chcą jak najszybciej zmazać tamtą porażkę z Hiszpanami a okazja nadarza się już dzisiaj.Kubot niezły deblista ale jego serwis w Miami nie jest już taki groźny a podwójne zawsze może zrobić z nim to niewiadomo.Tipsarevic to dobry deblista ale w połączeniu z Kubotem myśle,że w tym pojedynku niewiele zdziała i Polacy wygrają ten mecz.

Bhupathi/Bopanna-Melzer/Murray J. 1 1,60 Milenium

Ostatnio odpadli w R1,teraz nie wypada.Melzer to dobry deblista,Murray słabysz od Austriaka według mnie i zgranie Bhupathi/Bopanna jest ich atutem.Melzer i Murray w tym sezonie bez rewalacji (poza tym,że Murray doszedł z Hanleyem do finału w Montpellier),para Indyjska przyzwoicie SF w Chennai,SF w Marsylii oraz tryumf w Dubaju i wątpie by po raz kolejny odpadli już w pierwszej rundzie ;)

Troicki-Garcia Lopez 2 2,00 Milenium

Value na Hiszpana.Troicki jest bez formy,ostatnie porażki z Harrisonem czy Darcisem to pokazują,z Del Potro też przegrał i o ile sama porażka zaskoczeniem nie jest o tyle ugranie w tym spotkaniu przez Serba ledwie jednego gema już jest.Serb jak już kimś wygrywa w tym roku to z nikim znaczącym-Bachinger,Rosol,Hewitt,Ferrero,Ryderstedt,De Bakker oraz Huta Galung to nie są jakieś dobre nazwiska(poza Hewittem,ale on już swoje lata ma za sobą).Hiszpan już tutaj się przetarł,ograł Viole,Reynoldsa oraz Rama i czemu nie miałby ograć Victora?Serwisu złego nie ma,hard w Miami pod niego więc why not?Troicki nie będzie tutaj tak miotać podaniem co wpływa korzystnie na ten typ.Sam początkow myślałem,że Hiszpan szybko odpadnie ale ten pokazał,że potrafi grać,teraz słaby Troicki i szansa by iść dalej ;)
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Muller G. v Roddick A. 2 1.45 Gamebookers✅

Nie oszukujmy się obaj zawodnicy w cyklu ATP już nic wielkiego nie osiągną ???? Roddick i Muller swoje najlepsze lata mają już za sobą. Będzie to pojedynek dwóch graczy o bardzo dobrym serwisie (choć u Roddicka już nie ten co był kiedyś:-|) W pierwszej rundzie Muller grał z Bogomolov Alex Jr. i wygrał dopiero w 3 secie w TB tak więc nie miał łatwej przeprawy. ARod zaczyna od 2 rudy jest bardziej wypoczęty, i miejmy nadzieje że chętny do gry. W IW odpadł z Berdychem urywając mu jednego seta. Na korzyść Roddicka wpływa też fakt, że gra on przed własną publicznością. Porażka z zawodnikiem pokroju Lukseburczyka:;/: no nie chce mi się wierzyć że ARod jest już takim degeneruchem ???? żeby przegrywać takie spotkania;) Myślę że warto też szukać zdarzenia na TB w tym meczu, o ile jakiś buk ma takową ofertę.

Dancevic F. v Fish M. 2 1.42 Gamebookers✅

Tutaj kruciutko, jak zobaczyłem jaki jest już kurs na Rybke &quot;toż to szok&quot; i wciąż rośnie;) wiem że Dancevic forma itp. ale Fish to inna liga, choć bez formy to liczę że dzisiaj się przełamie i pewnie wygra. Dancevic musi już czuć w nogach tą liczbę spotkań jakie rozegrał w ostatnich tygodniach. Warto z tym zdarzeniem poczekać do rozpoczęcia bo kursy będą zapewne w granicy 1.5:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom