>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Miami, 19-30.03.2014

Status
Zamknięty.
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Rafael Nadal (-4) v Milos Raonic 1 ZWROT (4:6 6:2 6:4)
Kurs: 1,79 Pinnacle
Dziwię się, że jeszcze nikt nie podał typu na handi na Nadala. Przecież &quot;maszyna&quot; ewidentnie została solidnie naoliwiona po wtopie w IW. Nadal pokazuje kły, walczy o każdą piłkę, nie oszczędza się, ale przede wszystkim bardzo pewnie uderza, rozrzucając przeciwników jak chce swoim kosmicznym backhandem. Widać u niego świeżość, wielką chęć odrobienia straty za hamerykański turniej. Co do Rao... to faktycznie, jak na siebie ma dobrą formę, wygrywa ostatnio praktycznie wszystko, ale jakby tak przypatrzeć się tym meczom i przeciwnikom, to wcale tak pięknie to nie wygląda. Becker, GGL, Sock to nie są potęgi(Beckerowi dał 8 BP, jednak ten nie zachował zimnej krwi). Wygrał z Murrayem jakieś 2 tyg temu, ale każdy kto śledzi jego powrót po kontuzji wie, że jeszcze 2-3 tyg temu &quot;kaman endi&quot;(by ozborn86) grał żenująco. Wiele osób mówi, że Rao niszczy psychikę rywala serwisem i później w gemach serwisowych przeciwników nakłada zbyt dużo presję na rywala. To prawda, tyle że z Nadalem to zupełnie inna bajka. ;) Temu facetowi presja może tylko pomóc, nic więcej. &quot;Wszechpotężny&quot; forehand Rao też nie przestraszy najlepszego wg mnie defensora w ATP. Mocna rotacja pod końcową linię na zmianę z ostrymi kątami wykończą człapiącego niczym płetwonurek Kanadyjczyka, tak jak to zresztą dzieje się zawsze w ich pojedynkach. Na 4 mecze Nadal 3 razy pokrywa handi, raz byłby zwrot(w 2010 roku...). W ostatnim ich spotkaniu, kiedy Rao był na fali i zapowiadano jego triumf, dostał bęcki 2:6 2:6. W dodatku Hiszpan w dotychczasowych 3 meczach w Miami oddał przeciwnikom zaledwie 9 gemów(Hewitt, Istomin, Fognini). Polecam gorąco, według mnie będzie lanie



e: Nie wiem jak to jest, ale na pełnej wersji strony nie mogę znaleźć dodatkowych handi w tym meczu. Znalazłem tylko na mobilnej, o tu
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Nadal Rafael-Raonic Milos 2, Marathonbet 7.50 4:6, 6:2, 6:4⛔
Nadal Rafael-Raonic Milos pierwszy set 2, Bet365 4.504:6, 6:2, 6:4✅
Nadal Rafael-Raonic Milos 0:2, Marathonbet 11.004:6, 6:2, 6:4⛔
Nadal Rafael-Raonic Milos 1:2, Marathonbet 13.004:6, 6:2, 6:4
⛔
Raonic miał lepszy dzień i tego nie wykorzystał

VS.


Na początku zasypię Was statystykami ważniejszymi czy też nie . Panowie grali ze sobą cztery razy i czterokrotnie Nadal wygrywał 2:0, Milos ani razu nie urwał nawet seta Refaelowi, grali trzykrotnie na nawierzchni twardej,oraz raz na królestwie Rafy czyli na mączce. Można powiedzieć,że za każdym razem Hiszpan wygrywał gładko i przyjemnie. Pierwszy raz spotkali się Panowie w Tokio w 2010 roku,wynik 6:4, 6:4, wtedy Kanadyjczyk był 155 rakietą świata,a Hiszpan 1, drugi raz spotkali się również w Tokio w 2011 roku, wtedy Kanadyjczyk był 31 rakietą świta, a Hiszpan 2, trzeci raz spotkali się w Barcelonie w 2013 roku, wtedy Kanadyjczyk był 13 rakietą świata, a Hiszpan 5, no i czwarty raz spotkali się również w 2013 roku w Montrealu,wtedy Kanadyjczyk był 10 rakietą świata,a Hiszpan 3. Przedstawię dodatkowo jak bukmacherzy patrzyli na ten mecz pod względem kursów: Tokio 2010, Nadal 1.01-Raonic 15.00, Tokio 2011, Nadal 1.05-Raonic 11.00, Barcelona 2013, Nadal 1.06-Raonic 10.00, Montreal 2013, Nadal 1.15-Raonic 5.00. Teraz mamy Nadal 1.11-Raonic 6.50, a rano było 1.14-5.50. Co chce przekazać podając te statystki? To,że Raonic ciągle robi postępy w swojej karierze,a Nadal ??? Właśnie,taka kontrowersyjna opinia, czy taki mistrz jak Nadal robi jeszcze postępy,czy utrzymuje ciągle bajecznie wysoką formę od kilku lat? Temat długi jak rzeka, każdy ma swoje zdanie na ten temat,więc oszczędzę sobie pisania o tym. Przytoczę kolejne statystyki, tym razem z bieżącego turnieju w Miami.
Kanadyjczyk:

Pierwszy serwis Raonica w I rundzie (przeciwko Sockowi): 56%, punkty zdobyte po pierwszym serwisie 30/32 (94%)
Drugi serwis Raonica w I rundzie: 18/25 (72%)
Punkty zdobyte z returnu pierwszego serwisu: 7/35 (20%)
Punkty zdobyte z returnu drugiego serwisu: 9/27 (33%)
Pierwszy serwis Raonica w II rundzie (przeciwko Garcia-Lopezowi): 59%, punkty zdobyte po pierwszym serwisie 20/22 (91%)
Drugi serwis Raonica w II rundzie: 12/15 (80%)
Punkty zdobyte z returnu pierwszego serwisu: 5/23 (22%)
Punkty zdobyte z returnu drugiego serwisu: 21/27 (78%)
Pierwszy serwis Raonica w III rundzie (przeciwko Beckerowi): 61%, punkty zdobyte po pierwszym serwisie 35/41 (85%)
Drugi serwis Raonica w III rundzie: 14/26 (54%)
Punkty zdobyte z returnu pierwszego serwisu: 9/32 (28%)
Punkty zdobyte z returnu drugiego serwisu: 15/28 (54%)
Hiszpan:
Pierwszy serwis Nadala w I rundzie (przeciwko Hewittowi): 62%, punkty zdobyte po pierwszym serwisie 20/25 (80%)
Drugi serwis Nadala w I rundzie: 13/15 (87%)
Punkty zdobyte z returnu pierwszego serwisu: 18/37 (49%)
Punkty zdobyte z returnu drugiego serwisu: 6/13 (46%)
Pierwszy serwis Nadala w II rundzie (przeciwko Istominowi): 77%, punkty zdobyte po pierwszym serwisie 19/27 (70%)
Drugi serwis Nadala w II rundzie: 7/8 (88%)
Punkty zdobyte z returnu pierwszego serwisu: 14/25 (56%)
Punkty zdobyte z returnu drugiego serwisu: 14/19 (74%)
Pierwszy serwis Nadala w III rundzie (przeciwko Foginiemu): 66%, punkty zdobyte po pierwszym serwisie 22/23 (96%)
Drugi serwis Nadala w III rundzie: 10/12 (83%)
Punkty zdobyte z returnu pierwszego serwisu: 10/27 (37%)
Punkty zdobyte z returnu drugiego serwisu: 12/21 (57%)
Tak,wiem trochę tego dużo,ale jak człowiek doszukuję się niespodzianki to musi więcej napisać niż trzy zdania. Jaką widzę zależność w wyżej wymienionych statystykach? Raonic w tym turnieju ma ogromną skuteczność zdobywania punktów z pierwszego podania mimo,że waha się on w granicach 60%, returnuje bardzo słabo pierwszy serwis przeciwnika. Nadal natomiast również ma bardzo wysoki procent wygrywani punktów po pierwszym serwisie mimo,że waha się on w granicach 65%. Wiadomo,że Milos nie jest znakomitym returnerem, natomiast Rafa jak najbardziej,a w Miami jak na razie to nie jest jego mocnym punktem (pierwszy 47%, drugi 59% czyli lepiej znacznie). Dużo statystyk,a jak wiadomo statystki nie grają tylko ludzie. Każdy dzień jest inny, każdy mecz jest innym i w nowym meczu wszystko może ułożyć się inaczej. Kanadyjczyka od jakiegoś czasu trenuje jego wielki idol,a kiedyś super zawodnik, Ivan Ljubicic. Pod jego okiem zrobił ogromne postępy,a zrobi jeszcze większe. Nie zapomnijmy,że również w sztabie szkoleniowym ma Ricardo Piattiego który kiedyś trenował Gasqueta, ta mieszanka ma wielki potencjał na przyszłość. Ludzie patrząc na ten typ mogą pomyśleć.....&quot;Typa poj**ło,a dodatkowo te statystki są potrzebne jak k**ie majtki&quot;....Ale jednak ja coś w tym widzę. Podam argument teraz śmieszny, trochę już niespodzianek w Miami mieliśmy bo odpadł Federer, Wawrinka i Ferrer w III rundach, Monfilis bardzo szybko, Cilic również, lecz wiadomo im wyżej tym niespodziewanych wyników teoretycznie mniej. Podsumowując to wszystko, moim zdaniem Raonic będzie miał swoje szanse,tylko czy je wykorzysta to już zobaczymy. Ze stawką nie szaleję,ponieważ gram dodatkowo inne kombinacje w tym spotkaniu. Czas wszystko zweryfikuje,także czekajmy.....
_________________________________________
Jeśli skorzystałeś/aś z mojego typu, kliknij &quot;dzięki&quot; to motywuje. ;)
Jeśli nie weszło to przepraszam ale nikt nie każe Ci go stawiać,ja tylko proponuje. ????

&quot;Kiedy wygrywam, czytam o sobie. Kiedy przegrywam - nie czytam.&quot;
Roger Federer​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Rafa Nadal - Raonic Poniżej 21,5 gema @1,8⛔⛔ Bet365 słabszy dzień Nadala i Raonic to wykorzystał
Zgadzam się z kolegą Magician. Szukuje się tutaj zniszczenie Raonica, który ma problemy z utrymaniem swojego serwisu i daje tyle szans Beckerowi. Kanadyjczyk już na kort wyjdzie zniszczony psychicznie jeśli tylko widział wyniki Nadala na tym turnieju. Ostatnio Raonic u siebie w Montrealu ugrał z Hiszpanem 4 gemy, dziś nie na swojej ziemi nawet o tyle będzie ciężko. Rafa wygra ten turniej i dziś nie będzie chciał tracić wielu sił, dominacja przy swoim podaniu w wymianach, nie widzę tutaj szans dla Raonica i ten typ wydaje się być peffką ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Nishikori K. - Djokovic N.
Powyżej 19 gemów ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 4/10
Zdziwiła mnie aż tak nisko wyniesiona linia gemowa. Ostatnie mecze na turnieju są już bardzo zacięte (półfinały, ćwierćfinały, finał), więc myślę, że tutaj zobaczymy dużo walki i zacięty mecz. Przecież Japończyk ograł Federera, Ferrera, Dimitrova, a są to zawodnicy którym albo zależało na tym turnieju, albo byli ostatnio w formie.
Co lepsze H2H 1:1 i już raz Nishikori pokonał Djokovica w Bazylei 2011. Djokovic jak na razie idzie zdrowo przez turniej, jeszcze nie zdarzył mu się cięższy mecz. Japończyk mocno waleczny na korcie, bardzo spokojny przy swoim podaniu. Ktoś jeszcze liczy na to, że tu wynik będzie wyglądał 6:2 6:3? Ja szczerze wątpię.
Rok temu Djokovic odpadł z turnieju w ćwierćfinale z Tommym Haasem 6:2 6:4.
Wynik: Mecz się nie odbył ▶
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nadal wygra 2:1 ZWROT
Djoko wygra 2:0 ZWROT
Laczny kurs : 5,32
Bet 365

Krotko i na temat.
Zwyciestwo Djoko traktuje jako pewniaka. Zgadzam sie, ze Nishikori
Zagral piekny mecz w poprzedniej rundzie, ale historia juz wielokrotnie pokazala, ze mecz meczowu nie jest rowny i po spektakularnym zwyciestwie nadchodzi latwa porazka...widsc to bylo np. W tegorocznym AO gdy Radwanska pokonala Azarenke po czym przegrala z Cibulkova.
Djoko jest zdecydowanie solidniejszy od Japonczyka to wedlug mnie bedzie tutaj pewne 2:0.
Drugi polfinal to mecz Nadala z Berdychem.
W moim odczuciu Rafa tego nie zdola wygrac 2:0...
Juz dzis w nocy Raonic pokazal, ze potrafi walczyc...
Berdych jesli mysli kiedykolwiek wejsc do TOP3 to musi podchodzic do takich pojedynkow maksymalnie na serio. Dla niego takie mecze sa jak final szlema. Musi pokazac Swiatu, ze jest w stanie walczyc jak rowny z rownym z takimi jak Nadal.
Dla Rafy jest to natomiast pojedynek o final, gdzie tak naprawde jest juz myslami przy finale z Djokoviciem,
Na potwierdzenie moich slow, ze zawodnicy tak mysla swiadcza Ich wywiady dla Eurosportu.
Berdych nie zdola wygrac, ale uwazam, ze bedzie w stanie urwac seta.
Lacze oba typy w jeden kupon, z ktorego robi sie swietny kurs.
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Nishikori - Djokovic
typ: Nishikori+5 1.95 ComeOn
Japonczyk jak w transie, nazwiska, ktore pokonal budza szacunek i zastanowienie. Dimitrov, Ferrer, Federer. Kazdy mecz wygrany po walce, kazdy mecz wyrownany. To jest turniej zyciowy Keia, motywacja bedzie na 200%. Czy ma szanse z Djokovicem? Bedzie bardzo ciezko, Serb pomimo nienajwyzszej formy wygrywa kolejne mecze, czasami traci seta, ale decydujace punkty sa jego. Zastanawialem sie nad +1.5 seta na Japonczyka albo na over gemowy. Jednak ostatecznie biore za grubo +5 gemow na Nishikoriego. Jezeli bedzie 2:0 dla Serba i w kazdym secie Japonczyk polamie sie 1x to bedzie zwrot (4:6, 3:6). Nie powinno byc blowoutu zadnego. Licze na niespodzianke.
????
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Kei Nishikori +6,5g. @ 1,43 Pinnacle
Półfinał turnieju rangi ATP 1000 rozgrywanego w pięknym mieście Miami. Starcie objawienia tego turnieju, Japończyka Nishikori ze zwycięzcą turnieju poprzedzającego Sony Open Tennis, Novakiem Djoković.
Kei jest w Miami w świetnej dyspozycji, najpierw odprawiony z kwitkiem Dimitrov, następnie Ferrer, a na koniec Federer - to nie są niespodzianki. Wyniki te świadczą o świetnej dyspozycji Japończyka, który jeśli ma takie przebłyski niesamowitej gry to jest bardzo trudny do pokonania. Nishikori popisuje się w ostatnim tygodniu świetnym poruszaniem po korcie, ogólnie rzecz biorąc jest to niesamowicie sprawny zawodnik. Potrafi świetnie się bronić ale nie można powiedzieć, że jest to defesnywny zawodnik bo możemy oglądać również jego ofensywne akcje, kończące spektakularnymi zagraniami.
Novak Djoković po wygranym turnieju ma zapewne chrapkę na kolejne zwycięstwo w Miami. Do półfinału doszedł bardzo spokojnie, bez straty seta. Serb gra dobrze, bardzo pewnie jednak bez fajerwerków. Do tego etapu wystarczało, dzisiaj wszystko będzie zależeć od tego jak zaprezentuje się Kei. Jeśli zagra jak z Federerem to nie będzie to łatwy mecz dla światowego numeru dwa.
W bezpośrednich pojedynkach mamy remis, obaj zawodnicy mają po jednym zwycięstwie. Przewiduję, że to nie będzie łatwe spotkanie dla Serba, jeśli Kei zagra na maksimum swoich możliwości, podobnie jak w starciu z Rogerem Federerem. Sądzę, że Japończyk ma szansę w tym meczu wygrać nawet seta, jednak ja decyduję się na spokojniejszy typ, którym jest dodatni handicap.
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Kei Nishikori -Novak Djokovic
Over 20,5 gema w meczu @2.00 Unibet

Liczę na walkę ze strony Japończyka, nie dawałem mu szans w meczu z Federerem, Dimitrovem czy Ferrerem, gra naprawdę dobrze, psychika funkcjonuje tak jak powinna, słabsze warunki fizyczne nadrabia returnem i dobrą grą przy serwisie rywali. Z Federerem był już na wylocie przy stanie *4-3 dla Szwajcara,a zdołał jeszcze odrobić straty i wygrać bez tiebreaka. Myliłem się co do niego, grając przeciwko niemu, może tym razem zalapie się na grę z Djokerem
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Kei Nishikori v Novak Djokovic (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz WYNIK ?
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 3.50
Bet365

Wiele już zostało napisane o tym meczu i wielu już skreślało Japończyka w znacznie wcześniejszych fazach turnieju. Kei to specyficzny grać, potrafi zabłysnąć na najwyższym poziomie a wyniki w tym turnieju to na pewno nie przypadek. Ja już zwróciłem uwagę na niego po zaciętym meczu z Dimitrovem, wiedziałem że po takim meczu może daleko zajść w Miami. I tak się stało, za co czapki z głów dla niego bo rywali miał bardzo wymagających.
Dziś na przeciwko niego Djoko. Widziałem tutaj jego mecze z Chardym i Murrayem i ... i mam niedosyt. Trochę mu brakuje do optymalnej formy, na pewno jest do ugryzienia przez kogoś kto zagra odważnie. Andy miał na tacy drugiego seta, no ale widać że jeszcze sporo pracy przed nim... ????
Jestem przekonany, że Japończyk da dziś z siebie 120% a Djoko jak to Djoko - lubi przypajacować na to szczerze liczę. Z drugiej jednak strony na pewno Serbowi zależy na spotkaniu się z Nadalem w finale (bo raczej innego wyniku bym się nie spodziewał w drugim SF) więc też tanio skóry nie sprzeda.
Podsumowując, dla mnie 3 sety po takim kursie w dzisiejszym spotkaniu to value, które zamierzam wykorzystać grając nieco odważniej niż Panowie wyżej ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nishikori dziś nie zagra:
&quot;Very sorry to say that I have to pull out today. Very disappointed and I am obviously very sorry for any fans that wanted to come out for this match. This tournament is very special to me and look forward to coming back in the years to come. I will work with my medical team to be back healthy as soon as possible.&quot;
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Nadal R. - Berdych T.
Berdych T. +4,5 gema ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10

Pomimo, że Nadal wygrał bodajże 17 ostatnich spotkań z Nadalem to jednak warto dodać, że w większości ich meczów linia handicapu została pokryta. Bardzo interesuje mnie ten mecz, bo Nadal przegrał na Indian Wells już w drugiej rundzie. Berdych gra w tym roku bardzo solidnie, a w Miami gra na najwyższym swoim poziomie. Już młody Raonic pokazał, że Rafa jest do ugryzienia.

Wynik: Mecz się nie odbył ▶ @Edit: LOL
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Nadal-Berdych 1 @1.17
Nadal 2:0
Jak juz kiedys wspominalem, Nadal nie przegral z Berdychem od 2006 roku, czyli od pamietnego incydentu pomiedzy nimi w Madrycie, kiedy Berdych postanowil uciszac hiszpanska publicznosc. Teoretycznie kazda seria moze sie zakonczyc, ale Nadal w tym roku postawil na Miami zdecydowanie wedlug mnie i bedziemy mieli znowu prawdopodobnie oczekiwany final Nadala z Djokovicem.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Nadal - Berdych
Typ - 2
kurs - 5.0:;/: zwtot nie pograli
William Hill
Moim zdaniem takie kursy na Czecha tog ruba przesada. Rozumiem ,że bilans 18-3 dla Nadala jednak w szczytowym okresie Hiszpana mecze były wyrównane. Berdych moim zdaniem wreszcie odpali jak Wawrinka na Australian Open i kiedyś może wygra turniej wielkoszlemowy. Według mnie problemem u Czecha jest głowa w decydujących momentach. Jednak moim zdaniem forma Berdycha wysoka a Nadal według mnie nie będzie w stanie wrócić do poziomu ,który prezentował w szczycie kariery wygra pewnie jeszcze wiele turniejów jednak już nie będzie task dominował. Dziś dla Czecha niepowtarzalna szansa na ogranie po wielu latach Hiszpana.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Rafael Nadal - Tomas Berdych Typ: 2 @ 4.60 Pinnacle/Unibet
Nadal wygrał z Berdychem 17 meczów z rzędu. Mimo to doszukuję się tutaj niespodzianki. Hiszpan już od jakiegoś czasu nękają problemy zdrowotne. W tym roku przegrał finał Australian Open przez kontuzję pleców, znane są też jego problemy z kolanami. W Rio Rafa był bliski porażki z Andujarem, a i Dolgopolov jakby się bardziej przyłożył też mógł go ograć w finale. CO nie udało sięna cegle udało się na hardzie w Indian Wells, gdzie Ukrainiec wyeliminował go w trzeciej rundzie. W Miami Nadal niby przegonił rywali w trzech pierwszych starciach, jednak więcej jak pewne, że taki Fognini, czy Istomin te mecze uznali za przegrane jeszcze przed odbiciem pierwszej piłki. Z kolei już zmotywowany Raonic zmusił Hiszpana do maksymalnego wysiłku i przeciągnął spotkanie do trzech setów. Tomas Berdych to zdecydowanie lepsza wersja Kanadyjczyka, zdecydowanie bardziej solidna, popełniająca mniej niewymuszonych błędów w wymianach oraz zdecydowanie lepiej poruszająca się po korcie. Berdych poza wpadką z Bautistą Agutem w Indian Wells ma naprawdę świetny sezon i w mojej ocenie ma spore szanse by uporać się dzisiaj z Nadalem.
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Rafael Nadal - Tomas Berdych
Over 95,5 minut @1,83 Unibet

Po pierwsze - przesądy, zwyczaje i rytuały Nadala, które pomogą skraść cenne minuty.
Po drugie -serwis Czecha, myślę, że Tomek będzie starał przede wszystkim utrzymać swoje podanie, over gemowy również prawdopodobny, Nadal miał już w tym turnieju problemy z &quot;serwismenami&quot;. Trzy sety gwarantują pokrycie overu, przecież to nie Tomic. Berdych bardzo równy od początku roku, mam nadzieję, że nie odda meczu bez walki.
Po trzecie-prognoza pogody dla Miami przewiduje ok 25% szans na opady. Szykuje się pochmurny dzień, wczoraj mecz Tomka też został przerwany.
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Rafael Nadal - Novak Djokovic
Rafael Nadal wygra @2,12 Unibet

Po takim kursie wchodzę w ten typ od razu. Ostatnie dwa pojedynki na korzyść Serba,lecz należy pamiętać,że po USO Rafa wyraźnie spuścił z tonu,poza tym, Majorkanin w hali prezentuje się znacznie gorzej niż ma to miejsce na otwartym korcie tak jak właśnie w Miami. Obaj zawodnicy wyglądają bardzo solidnie, Nadal miał już swój słabszy mecz w tym turnieju, natomiast Novak miał o jedną okazję mniej - zagrał 3 z 5 spotkań. Wydaje mi się,że nie warto grać przeciwko Serbowi licząc na jego gorszą dyspozycję. O każdym z nich można powiedzieć,że w nowym sezonie trochę zeszli na ziemię, różnica poziomów pomiędzy innymi zawodnikami z Touru wyraźnie się zmniejszyła. Szanse oceniam na 55-45 na rzecz Serba, głównie z racji tego,że Novak prezentuje się w tym sezonie trochę lepiej, chociaż Rafa zdaje się wracać na właściwe tory. Widzę trochę value w kursie na Nadala, zastanawiam się nad typem over 2,5 seta,bo bez wątpienia nie obejdzie się bez walki,emocji i dramaturgii.
Edit: macie rację, trochę polałem wodę.
Gram na Nadala, bo wydaje mi się, że już nie jest tak mocny psychicznie jak kiedyś-mecz z Isnerem,w którym dwa razy serwował na mecz i nie potrafił dokończyć wygranego seta. Aspekt psychologiczny może tu robić różnicę. W pierwszej części spotkania z Murrayem(czyli jedynym jego przeciwnikiem na lepszym poziomie w tym turnieju, choć Andy ciągle nie gra tego samego co przed operacją) miał problemy z utrzymaniem swojego serwisu, większość gemów zdobytych po równowadze. Co do meczu Nadala z Raonicem, ale zdaje się być wypadkiem przy pracy, serwis Rafy ciągle na dobrym poziomie75% i 73% pkt po 1.srv. Pojedynek z Istominem nie przyniesie wielu argumentów, bo Denis chyba przegrał mecz już w pierwszym gemie - *40-0 pozwolił oddać Hiszpanowi 5 pkt z rzędu, później posypały się błędy, zniknął serwis i zawodnik z Uzbekistanu nie miał wiele do powiedzenia. Co więcej, korty w Miami uchodzą jako nieznacznie wolniejsze niż inne nawierzchnie typu hard, więc to wartość dodana dla gracza świetnie grającego na wolniejszych kortach, takim jak bez wątpienia jest Rafa. Co do porównania występów w hali - miałem na myśli to, że ostatnie dwa pojedynki, wygrane przez Djokera, były rozgrywane pod dachem, gdzie Rafa nie potrafi odnaleźć swojego tenisa z odkrytych kortów. Mam nadzieję, ze teraz trochę lepiej ten post wygląda, co do kursu, po prostu spodziewałem się czegoś w okolicach 1,90-2,00 na Nadala, dlatego typ wydaje mi się opłacalny, wczoraj w nocy rzeczywiście machnąłem się z tym 45-55, przepraszam jeszcze raz:)
Eric leci plus za konstruktywną krytykę i zmotywowanie do lepszego pisania:)
 
ericcantona 99

ericcantona

Użytkownik
Rafael Nadal - Novak Djokovic
Rafael Nadal wygra @2,12 Unibet

Po takim kursie wchodzę w ten typ od razu. Ostatnie dwa pojedynki na korzyść Serba,lecz należy pamiętać,że po USO Rafa wyraźnie spuścił z tonu,poza tym, Majorkanin w hali prezentuje się znacznie gorzej niż ma to miejsce na otwartym korcie tak jak właśnie w Miami. Obaj zawodnicy wyglądają bardzo solidnie, Nadal miał już swój słabszy mecz w tym turnieju, natomiast Novak miał o jedną okazję mniej - zagrał 3 z 5 spotkań. Wydaje mi się,że nie warto grać przeciwko Serbowi licząc na jego gorszą dyspozycję. O każdym z nich można powiedzieć,że w nowym sezonie trochę zeszli na ziemię, różnica poziomów pomiędzy innymi zawodnikami z Touru wyraźnie się zmniejszyła. Szanse oceniam na 55-45 na rzecz Serba, głównie z racji tego,że Novak prezentuje się w tym sezonie trochę lepiej, chociaż Rafa zdaje się wracać na właściwe tory. Widzę trochę value w kursie na Nadala, zastanawiam się nad typem over 2,5 seta,bo bez wątpienia nie obejdzie się bez walki,emocji i dramaturgii.
No offence, ale takie coś to tylko do śmieci się nadaje. Pisze o jakiś meczach w hali, a Nadal nie zagrał w hali ani jednego meczu w tym sezonie. W ogóle nie ma ani jednego argumentu za Nadalem w tym tekście. Nie wiem czemu ma służyć ten wpis. Żadnej pomocnej informacji dla kogokolwiek chcącego obstawić ten mecz. Dla mnie to spam. Nie wspominając o takiej bzdurze, że gość ocenia szanse w meczu 55-45 na korzyść Djokovica i widzi value w kursie 2.12. A z prostego równania matematycznego wynika 2.12*0.45=0,954 &lt; 1 czyli value nie ma. Szanujmy się i róbmy porządek z takimi wpisami a nie stawiajmy na ilość kosztem jakości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak szczerze to liczyłem na taki finał, ale chciałem zobaczyć jak zawodnicy poradzą sobie w półfinałach (Kei w formie i Berdych), a tu dwa walkowery i weź tu teraz człowieku wróż z fusów.
Nadal w 2014? Wygrany turniej w Doha, finał Australian Open i kontuzja... Wygrany turniej w Rio i szybka porażka na Indian Wells. W Miami moim zdaniem nie miał go kto sprawdzić, ale same wyniki robią wrażenie.
Djokovic w 2014? Tylko ćwierćfinał na AO, porażka w Doha w półfinale i w końcu wygrany turniej w Indian Wells, ale w 4 meczach strata seta. W Miami tylko 3 mecze, ale z kim... Lepiej przemilczeć.
W ostatnich 7/8 spotkań na hardzie urywali sobie sety. Tylko w Pekinie rok temu gdzie Nadal już ledwo zipał nie doszło do 3 setów bądź 4/5 (w zależności od rangi turnieju).
Finał chyba jeden z najbardziej ciekawie się zapowiadających bo mamy tutaj duże niewiadome. Moim zdaniem najlepiej zagrać tutaj na over 2,5 seta po dość fajnym kursie, wróżenie po wynikach kto wygra mija się z celem (przynajmniej ja tak uważam). Wielki sprawdzian dla obu Panów przed Monte-Carlo itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 267

pan-darek

Użytkownik
Zgadza sie, nie ma zadnych przeslanek do tego, aby stwierdzic, kto wygra. Dobrze, ze Rafa uporal sie z tymi mikro kontuzjami (np. zdarta skora na dloni) i jest w pelni gotowy do gry. Biorac pod uwage ten turniej to bardziej przekonuje mnie gra Nadala, bez najmniejszych problemow odprawil zawsze grajacego do konca Hewitta czy bedacego w wybornej formie Fogniniego. Dodatkowy dzien odpoczynku na pewno Rafie pomoze, przez cala kariere borykal sie z tym, ze za duzo chcial i organizm nie zawsze wytrzymywal trudy ilosci spotkan. W przypadku Hiszpana nie ma mowy o jakims wybiciu z rytmu turniejowego, on jest zawsze gotowy. Djokovic z kolei przestal blyszczec jakis czas temu. I co z tego? Nic. Wielokrotnie probuje sie grac przeciwko niemu a okazuje sie, ze najwazniejsze punkty ida na jego konto. Traci sety, wygrywa mecze - cel wykonany.
W tym meczu ciezko cokolwiek znalezc pewnego. Jedyne co mnie dziwi to kursy. 2.15 na Rafe (ComeOn) to troche zawyzony kurs. Nie wiem gdzie oddsmakerzy widza te roznice pomiedzy zawodnikami. Ja tam za kilka stowek pobieram Rafe. W tym turnieju lepiej sie prezentuje a jak zwykle zadecyduja detale
Nadal - Djokovic 1 2.15 ComeOn
 
H 22

hetman-111785

Użytkownik
Witam.
Wszystkie statystyki przestudiowane, każdy ma już jakieś swoje zdanie na temat finału. Nie lubię typować spotkań takiej rangi, ale pokuszę się na zwycięstwo Djoko. Widziałem mecz Nadala z Raonicem, w którym Kanadyjczyk nie wytrzymał presji w 2 i 3 secie, piłki które mogły przesądzić o kilku zwycięskich gamach dla niego, lądowały na siatce lub oucie. Gdyby zachował zimną głowę przez cały mecz, kto wie jak skończyłoby się te spotkanie. Co do Nadala to faktycznie powoli zaczyna grać swoim rytmem ale to jeszcze nie to, brakuje mi czegoś w jego grze. Z drugiej strony Djoko, który również dopiero wchodzi z formą w sezon, ale w Miami gra bardzo solidnie, chłodna głowa, pewne zagrania zmiana trenera dobrze mu zrobiła. Wiem że to nie są podstawy do tego żeby grać ten typ za większe sumy ale do jakiegoś ako albo skromnie w singlu można zagrać.

Djokovic - Nadal ✅
Typ: 1; 1.70; Mielnium; 2/10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom