>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Marsylia, St.Petersburg 16.09-22.09.2013

Status
Zamknięty.
astorre 64

astorre

Użytkownik
2. ATP Petersburg ⛔

A.Ramos over M.Przysiezny
Worth : 1.680
Wager : 2

No cóz wydaje mi się, że po prostu mamy do czynienia z pomyłką. Albert może i graczem typowym na halę, ale jednak poziom różnicy klas ogromny. Michał owszem dobry servis, ale poza tym słaba gra to nie wystarczy na walke a Hiszpanem.
A co myślą inni uzytkownicy ?
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#96#
Sam Querrey - Ivo Karlovic ✅
Kurs: 1.72​

Kurs na Querrey&#39;a moim zdaniem zawyżony i warto skorzystać z takiej okazji. Amerykanin u siebie nie zagrał może świetnie, żeby nie powiedzieć słabo. Z dobrej strony pokazał się tylko w Winson - Salem, ale to był turniej poprzedzający US Open, więc nie można z niego wyciągać pochopnych wniosków. Karlovic również nie jest w najwyższej formie, co prawda wygrał z Blake&#39;iem na Wielkim Szlemie, jednak później dostał lekcję gry od Wawrinki.
Styl gry obu tenisistów opiera się na pierwszym serwisie. To głównie od tego elementu będzie zależał wynik. Na hali jest to bardzo ważne, a dochodzący do tego dobry forehand pomoże w zwycięstwie. Gra serve &amp; volley jest tutaj bardzo promowana, więc kto skuteczniej będzie grał pod siatką wygra spotkanie. Moim zdaniem większe umiejętności posiada Amerykanin, chociaż po za USA nie zawsze prezentuje się z najlepszej strony. Jego przewagą na pewno będzie doświadczenie w grze na hali, gdzie rozegrał więcej, a przede wszystkim więcej spotkań wygrał od Karlovica.
Turniej rozgrywany w Metz, więc żadnych przekrętów się nie spodziewam. W poprzednim roku Ivo dotarł tutaj do ćwierćfinału, lecz nie pokonał nikogo szczególnego. Miał łatwą drabinkę i po prostu ją wykorzystał. Odpadł po zaciętym spotkaniu z Davydenką. Sam nie startował w Metz, więc nie broni żadnych punktów. W bezpośrednich spotkaniach jest 4-3 na korzyść Querrey&#39;a. Ostatnie spotkanie rozegrane w tym sezonie na kortach w Indian Wells. Wygrana w dwóch setach dla reprezentanta USA, na hali spotkali się raz, ale miało to miejsce w 2007 roku (łatwa wygrana Sama).
Także i tym razem nie spodziewam się innego wyniku jak wygrana 26 letniego zawodnika. Przeważa doświadczeniem na nawierzchni, będzie miał szansę na poprawienie rankingu oraz pokazanie się z lepszej strony po nieudanym US Open. Jest to jedyne spotkanie zaplanowane na dzisiejszy dzień w drabince głównej. Rywalizacja rozpocznie się o 15:30 czasu polskiego.

PS
Popraw tytuł ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Hanescu (2-0) - Kachanov 1,35 Marathonbet 1,40 Bet365
Kurs niziutki, ale do jakiejś taśmy można dołożyć. Jakoś nie widzi mi się, w jakiejkolwiek by Hanescu formie nie był, żeby przegrał z 17-latkiem (który jest tu za pomocą dzikiej karty) nawet seta.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP St. Petersburg
???? Przysiezny M. - Ramos A.
Ramos A. ::: 1,62 ::: Pinnacle ::: 3/10
Nie wiem co by musiał zagrać Albert Ramos, żeby ten mecz przegrać. Przysiężny jest ostatnio ganiany z miejsca na miejsce. We Francji został zmuszony do udawania kontuzji, by wrócić szybko do Polski i &quot;trenować&quot; na Davis Cup który się skończył kompromitacją. W ostatnim meczu między Polską, a Australią Przysiężny musiał schodzić z kortu przy stanie 4:1 dla Kyrgiosa. Ramos nie dość, że jest teoretycznie lepszym zawodnikiem to Polaka jeszcze trapią jakieś kontuzje. 1,62 całkiem przyjemnie wygląda.
Wynik: 3:6 6:4 6:3 ⛔
 
M 0

maciejols

Użytkownik
Trudno się nie zgodzić z AKA SHAKAL. Ramos nie jest tuzem na kortach twardych, ale umiejętnościami przewyższa Polaka w szczególności w obecnej formie. Oglądając jego ostatnie spotkania można tylko płakać. Niestety Przysiężny to nie jest zawodnik takiej klasy co Ramos. Na clayu zapewne kursy byłyby o wiele niższe niż teraz, ale i tak sądzę, że 1.62 to i tak spora promocja żeby pobrać.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Piszę z telefonu więc analiza nie będzie zbyt długa. Proszę o wybaczenie ;)
Sam Querrey - Ivo Karlovic / Tie break w meczu (tak) (1.40) ✅
http://betcityru.com/
Obaj panowie słyną od bardzo silnych i mocnych serwisów. Nie powinno być dużo wymian, bo Ci zawodnicy, raczej więcej wbiją asów w ciągu meczu niż tyle ile będzie wymian. Chorwat wygrywał już z Samem na twardych kortach i również wtedy były tiebreaki. Osobiście uważam, że można również pograć over 2,5 seta ale bezpieczniejszy będzie dla mnie tiebreak. Gdyż zawodnicy na samym początku będą się powoli rozkręcać w meczu i na pewno szybko nie będą przełamani.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Struff - Golubev 2 @ 1,88✅
Unibet

Na dziś w w/w pojedynku stawiam na Golubeva. Warunek jest prosty, Struff gra bardzo słabo i kiedyś dość przypadkowo włączając jego mecz to obraz nędzy i rozpaczy, co prawda było to na mączce, ale mimo wszystko grał w tym sezonie lepiej. Gra w hali mu odpowiada, ale jeśli poza serwisem nic nie będzie grał to Golubev mu naprawdę nie da szans, gdyż jest to solidny tenisista i nawet na hali potrafi pograć. Wyników może jakiś spektakularnych nie osiągnął, ale całokształtem jest lepszy i to on wygra ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Karatsev A. vs Youzhny M.

under 18,5 gemów @1.60 ⛔⛔⛔ :?

Youzhny po świetnym występie w US Open (ćwierćfinał) i naprawdę przyzwoitej grze bierze udział w turnieju u siebie w Rosji.
Przeciwnikiem Mikhaila będzie raczej nieznany większości osób Karatsev. Przyznam szczerze, że nie widziałem go nigdy w akcji. Radzi sobie ostatnimi czasy nieźle, ale w Futuresach + ewentualnie występuje w Chalangerach.
Tutaj gra dzięki dzikiej karcie. W ostatnim swoim pojedynku z przeciwnikiem, który prezentuje poziom ATP (Stakhovskim) uległ dosyć łatwo 7-5 6-3.
Sądzę, że Youzhny będzie chciał szybko, gładko i przyjemnie odprawić rodaka.
Nawet przy wyniku 6:3, 6:3 zakład jest zaliczony, ale nie sądzę, że Mikhail odda chociażby 4 gemy swojemu przeciwnikowi.
Youzhny miał trochę czasu na odpoczynek po występach w US Open, więc powinien podejść do tego meczu na 100% i dobrze wejść w turniej w którym rozstawiony jest z &quot;2&quot; i z pewnością liczy na zwycięstwo przed własną publiką.
 
kroff 12

kroff

Użytkownik
Istomin@1,28 ✅ 6:4 3:6 7:5 slabo Istomin oj slabo ale wkoncu wymeczyl
Co tu duzo mowic, solidny zawodnik ATP z challengerowcem, Groth nesamowite drewno, umie grac na hardzie ale ze slabymi zwwodnikami, z ktorymi moze konczyc wymiany przy 3,4 uderzeniach pozniej wali juz po autach, tutaj bez szans nawet jesli Istomin ostatnio nie powalal wynikami tutaj poprostu roznica klas.

Tursunov@1,66 ✅ 7:6 7:6 tak jak mowilem, przyszlo do TB i Bagiecie czegos zabraklo ;)
Tursunov super forma, z kim ma wygrac to wygrywa z kim ma przegrac to przegrywa, lubi czasem odpuscic ale na pewno nie u siebie, Bagieta jak zwykle narobi wiatru ale w najwazniejszych momentach sie &quot;zesra&quot; ;) Moze gdyby to nie bylo w Rosji to bym odpuscil ale tutaj nie widze innej opcji
Tipsarevic@1,57
Tutaj w ogole kurs z kosmosu, podobnie jak w przypadku Istomina roznica klas, grali juz w tym roku i Janko latwo ogral Bautiste-Aguta(tak przegral pierwszego seta, ale pozniej jak podkrecil tempo to nie bylo co zbierac)
osobiscie wchodze grubo ;)
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#97#
Marcos Baghdatis - Dmitry Tursunov ✅
Kurs: 1.66​

Mecz będzie moim zdaniem zacięty ale przychylę się w stronę gospodarza. Wiadomo w Rosji nie od dzisiaj dzieją się różne &quot;cuda&quot; jak grają ich reprezentanci. Tym razem czysto sportowo Tursunov także przewyższa Baghdatisa i to on powinien wyjść zwycięsko z tego boju. Hala nie daje żadnemu z nich handicapu, obaj potrafią grać na tej nawierzchni więc zapowiada się ciekawe widowisko. Ostatni turniej (US Open) pokazuje, że tenisiści są dobrze dysponowani. Przegrali z półfinalistami Wielkiego Szlema, więc nie jest to dla nich żadna ujma.
W poprzednich turniejach lepiej spisywał się Dmitry. Półfinał w Waszyngtonie, ćwierćfinał w Cincinnati i Winston - Salem. Bagietka może pochwalić się jedynie 1/4 finału z Waszyngtonu, więc nie robi to wielkiego wrażenia. Co prawda H2H na korzyść Cypryjczyka, jednak tak jak wspomniałem grają w Rosji, gdzie publiczność żywiołowo dopinguje swoich graczy i Marcos nie raz pokazywał, że z presją po prostu sobie nie radzi. Potrafi popełnić serię błędów przez co traci kolejne gemy i nie jest już w stanie tego odrobić. Tursunov zalicza bardzo dobry sezon, czego nie można powiedzieć o &quot;Bagiecie&quot;.
Żaden z nich rok temu nie wystąpił w Sankt Petersburgu. Mimo to w tym samym tygodniu sezon wcześniej Dmitry zwyciężył w Izmirze (Challenger), więc jakąś małą liczbę punktów będzie musiał obronić. Nie zmienia to faktu, że presja będzie raczej spoczywać po stronie reprezentanta Cypru, który musi zmazać złe występy z początku sezonu dobrą końcówką roku. Rosjanin gra nadspodziewanie dobrze i tutaj także widzę go w roli faworyta. Miejsce ma także duże znaczenie z faktu o jakich wspomniałem wcześniej. Gospodarze zawsze dziwnym trafem dochodzą tutaj daleko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
#97#
Marcos Baghdatis - Dmitry Tursunov
Kurs: 1.66​

Co prawda H2H na korzyść Cypryjczyka, jednak tak jak wspomniałem grają w Rosji, gdzie publiczność żywiołowo dopinguje swoich graczy i Marcos nie raz pokazywał, że z presją po prostu sobie nie radzi. Potrafi popełnić serię błędów przez co traci kolejne gemy i nie jest już w stanie tego odrobić.
Pierdolamento ????
Co ma rosyjska publiczność do jego wcześniejszych wyników?
Na całym świecie widownia dopinguje swoich graczy i pisanie o jakiejś megaprzewadze
z tego tytułu Rosjanina jest co najmniej śmieszne.
Jakoś nie przypominam sobie żeby Cypryjczyka doping dla przeciwnika szczególnie
deprymował i wytrącał z równowagi. Jeżeli pamiętasz takie przykłady to z chęcią je poznam.
Żaden z nich rok temu nie wystąpił w Sankt Petersburgu. Mimo to w tym samym tygodniu sezon wcześniej Dmitry zwyciężył w Izmirze (Challenger), więc jakąś małą liczbę punktów będzie musiał obronić. Nie zmienia to faktu, że presja będzie raczej spoczywać po stronie reprezentanta Cypru, który musi zmazać złe występy z początku sezonu dobrą końcówką roku. Rosjanin gra nadspodziewanie dobrze i tutaj także widzę go w roli faworyta. Miejsce ma także duże znaczenie z faktu o jakich wspomniałem wcześniej. Gospodarze zawsze dziwnym trafem dochodzą tutaj daleko.
Co ma czelek w Izmirze do turnieju głównego 250 w Sankt Petersburgu?
Wolał wystąpić u siebie niż bronić tytułu na jakimś zadupiu, proste.
Presja u Cypryjczyka dobre ????
Kursy powinny być wystawione fifty-fifty, ja widzę spore value na Bagietę i tak też zagram.

Baghdatis 2,10 ⛔
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Zoop - Gimeno-Traver
Typ: Gimeno-Traver 1 set
Kurs.1.91
Tak na szybko bo mecz zaraz, Zoop gdy tracil seta to zawse byl to 1 set, Gimeno-Traver wiem ze dawno nie gral na twardej ale jest w dobrym rytmie meczowym i dobrze zaczyna kazdy mecz, wiec 1 set jest w jego zasiegu a moze tez i wygrac ;)
Pozdrawiam
 
michal86 1

michal86

Użytkownik
co do meczu ramosa z przysiężnym, widziałem ostatnie mecze przysiężnego. Nasz rodak niestety ale nie dorównuje niczym do ramosa. Albercik formą może też nie błyszczy, ale kiedyś go widziałem w akcji i mogę śmiało powiedzieć, że bije naszego o parę klas.
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
co do meczu ramosa z przysiężnym, widziałem ostatnie mecze przysiężnego.
Ostatnie, czyli które podaj konkrety.
Nasz rodak niestety ale nie dorównuje niczym do ramosa. Albercik formą może też nie błyszczy, ale kiedyś go widziałem w akcji i mogę śmiało powiedzieć, że bije naszego o parę klas.
Esencja całej analizy ????
Ramos ostatnie tygodnie ma fatalne.
Dostaje w łeb jak leci od słabych grajków takich j
ak chociażby Beck, Baumann czy Weintraub.
A stwierdzenie &quot;kiedyś&quot; mówi bardzo
wiele w perspektywie jego dobrych ostatnich wyników ????
Nie mówię żeby grać na Michała, ten mecz to klasyczny no bet.
Racjonalnych argumentów za jednym jak i drugim nie ma żadnych.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#98#
Ricardas Berankis - Lukas Rosol ⛔
Kurs: 1.57​

Typ skierowany przeciwko Rosolowi, który od meczu w Londynie (13 tygodni temu) nie wygrał. Spotykał się z różnymi graczami i 2-3 mógł na pewno wygrać, bo rywale byli w jego zasięgu. Berankis ostatnio też nie gra jakoś super, ale trzyma poziom. Powinien wygrać mecz na hali, gdzie gra mu się dobrze. Porównując ich aktualne dyspozycje Litwin góruje dwu, a może i trzy krotnie nad Czechem. Zobaczymy jak to się będzie miało w praktyce, bo w teorii nie ma co tego opisywać.
Styl gry obu zawodników jest dosyć podobny. Dobry serwis i ponadprzeciętny forehand. Backhandu będą raczej unikać, ale jak wiemy nie można tak przez cały mecz. Pierwszy serwis u Ricardasa będzie tutaj ważnym aspektem podczas tej rywalizacji. Jeżeli będzie nim trafiać spokojnie w dwóch setach odprawi Rosola. W przeciwnym przypadku może być trochę gorzej, jednak i tak sądzę, że Czech ma tutaj małe szanse na zwycięstwo. Być może się przebudzi, ale kto w to wierzy?
Bezpośrednie spotkania także na korzyść Berankisa. Dokładnie to mowa o jednym meczu w Bratysławie, gdzie wygrał w 2011 roku (2-1). W Sankt Petersburgu broni aż półfinału, więc punktów trochę jest. Lukas nie startował rok temu w tym turnieju, więc ma &quot;komfort&quot; psychiczny. Podsumowując mecz powinien być jednostronny z uwagi na słabą, a nawet można powiedzieć tragiczną formę Rosola. Co druga piłka będzie pewnie w out bądź w siatkę, więc sam sobie przegra mecz. To jest wersja optymistyczna, ale nawet jeżeli obejrzymy wyrównany pojedynek umiejętnościami są bardzo zbliżeni. Zadecydują wtedy szczegóły.
#99#
Janko Tipsarevic - Roberto Bautista-Agut ⛔
Kurs: 1.53​

Tipsarevic powoli pokazuje swoje pełne umiejętności, więc warto pograć w jego stronę. Mecz przeciwko Hiszpanowi może być trudny, ale wszystko okaże się dopiero podczas rywalizacji. Nigdy nie można być pewnym, co tym razem zagra Serb. Na US Open pokazał się z dobrej strony, IV runda to jak na tegoroczne osiągnięcia bardzo dobry wynik. W Davis Cup stoczył wyrównany pojedynek z Raonicem i wygrał z Pospisilem, więc coś to musi znaczyć. Bautista-Agut natomiast II runda w Wielkim Szlemie, w Winson-Salem tylko III faza (piszę tylko, bo turniej zazwyczaj przez najlepszych jest odpuszczany, a ten był po prostu słabo obsadzony).
Co mnie bardzo zdzwiło Roberto potrafi grać na hali, szczerze mówiąc nawet o tym nie wiedziałem i jeszcze wczoraj myślałem, że to typowy &quot;ziemniak&quot;. Serb oczywiście także radzi sobie na tej nawierzchni dobrze, żeby nie powiedzieć bardzo dobrze. Wszystko jak wspomniałem będzie zależeć od dyspozycji dnia. Janko potrafi zagrać świetnie, ale także jak amator, więc nie wiem do końca czego się po nim spodziewać. H2H na korzyść Tipsarevica, który w tym roku pokonał 2-1 na hardzie w Chennai swojego dzisiejszego rywala. Mecz był przeciętny w wykonaniu Hiszpana, może dlatego takim wynikiem to wszystko się zakończyło.
Styl gry? Janko potrafi atakować i to będzie jego głównym atutem w tym spotkaniu. Jeżeli do tego dojdzie dobry serwis i stabilność to powinien gładko wygrać w dwóch setach. Bautista-Agut to typowy przebijaka, dobry forehand jak i backhand, ale atakuje sporadycznie. Skupia się na obronie, a jego serwis też nie jest najlepszy. Na hali będzie decydować właśnie ofensywa, im więcej wypadów do siatki tym szybciej skończona wymiana i zdobyty łatwy punkt. Serve &amp; volley nie spodziewam się w każdej akcji, ale biegania do siatki na pewno będzie w tym spotkaniu dużo i mam nadzieję, że ze strony Tipsarevica. Mecz startuje około godziny 12:30 czasu polskiego. Zobaczymy co przyniesie nam dzisiejszy dzień.

PS
Przemo300 może byś się tak wysilił i napisał własną analizę, bo kontrować i cytować każdy umie. Jak widać u Ciebie jednak nawet to nie wychodzi.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis. ATP Metz
Spotkanie: Zverev - Olivetti
Typ: Olivetti +1.5 gem ✅ 7-5 7-6 ✅
Kurs: 2,00
Bukmacher: Unibet
Spotkanie pierwszej rundy turnieju rozgrywanego w hali we francuskim Metz. W spotkaniu tym zmierzy się reprezentant gospodarzy - Olivetti z obywatelem Niemiec- Zverevem. Olivetti nie jest w tym spotkaniu faworytem, lecz ja w tym spotkaniu widzę spore szanse aby Francuz pokrył to handi. Zverev męczył kwalifikacje do tego turnieju w trzysetowych pojedynkach. Czasami traci koncentracje i gra wyjścia do siatki bez sensu. Jest rozkojarzony i gdy nie wchodzi serwis to olbrzym z Francji może pokusić się o brejka. Na to liczę w tym spotkaniu. Korty w Metz z tego co widziałem wczoraj bardzo dobre dla takich serwismenów jak Albano. Ostatnio Olivetti zanotował sporo wyników na poziomie finałów czy półfinałów w może nie najwyższych rangą turniejach lecz prezentuje się coraz lepiej. Często wykonuje swój najlepszy serwis przy trudnych dla siebie momentach w meczu. Zverev nie wykorzystał najlepiej swojego potencjału. Już kilka lat temu był nawet w 50 a teraz gdy gra nawet z przeciwnikami z trzeciej setki to wszystko jest możliwe. Polecam pograć przed południem takie zdarzenie. Mogą tutaj być tie breaki czy trzy sety, lecz myślę że Olivetti na swojej ziemi będzie utrzymywał należytą koncentrację i nie da się przełamać w tym meczu a to będzie kluczem do księgowania tego handicapu.
Bezpieczniejsze handi +2.5 pograłem przy 1.66 na pinku, ale kurs leci w dół ????

PS: Turniej rozgrywany w Metz a nie w Marsylii jak w nazwie tematu. W sumie nie wiele to zmienia lecz miejsce rozgrywania turnieju to 800km Francji na północ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Istomin D. - Golubev A ✅ a nikt nie wierzył.. ;) heh
@ 1.40
Unibet !
W miare klarowny kurs, na Uzbeka który można śmiało pobierać. Na twardych kortach czuje się dobrze i nawet kiedy ma sytuację na ostrzu noża i musi bronić swoje podanie wychodzi w tym ogromną ręką. Bardzo ładnie poprawił serwis, który w kluczowych momentach daje mu bardzo ważne punkty. W Nowym Jorku również jak na jego dyspozycje zagrał dobry turniej, tu jadąc do Rosji też wyznaczył sobie cele i jeśli będzie kontrolował swoje podanie to mogą być z tego owoce. Patrząc na formę przeciwnika na kortach twardych też wygląda to dobrze, lecz nie wróże mu wygranej z tak dobrze doświadczonym graczem jakim jest Istomin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
De Schepper - Simon 1 @ 2,75
Bet365

Na jutro przygotowałem też coś z ATP, jest to pojedynek Francuzów, a stawiam na tego niby słabszego...ALE! Simon po doznaniu kontuzji w Cincinnati nie rozegrał żadnego oficjalnego meczu, jego forma także przed kontuzją nie było zbyt wysoka, ostatni mecz wygrał aż 3 miesiące temu!! Na hali De Schepper ma spore szanse z Gillem, dobry serwis Francuza na pewno będzie mu pomagał. Nie wiem w jakiej dyspozycji jest Simon, ale grzech nie spróbować Kennego po takim kursie. W I rundzie pokonał innego dobrze serwującego zawodnika, mianowicie Huta Galunga i to dośc łatwo. Bez szalenia ze stawką warto zagrać ????
Fognini - Przysiężny 2 @ 3,25
Bet365

Fognini na hardzie to porażka, ana hali to już totalne NO WAY! Po pierwsze Włoch nie jest w formie no i po drugie ta nawierzchnia, która jest dla niego bardzo niekorzystna, gdyż jak dobrze wiemy innymi atutami dysponuje Włoch niż serwis i gra przy siatce...Natomiast dla Michała to dobra nawierzchnia, lubi Ołówek taką grę, a na pewno wzmocnił się psychicznie po niespodziance jaką była wygrana nad Ramosem. Michał moim zdaniem pójdzie za ciosem i pokona wyżej notowanego Włocha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#100#
Benjamin Becker - Albano Olivetti ✅
Kurs: 1.44​

Wczoraj oglądałem w akcji Beckera i zagrał naprawdę dobrze. Mecz przeciwko Paire, więc o wiele lepszym przeciwnikiem niż dzisiaj. Benjamin przede wszystkim dobrze serwował i popełniał mało błędów. Oglądając mecz jakoś nie chciało mi się w to wierzyć, że tak łatwo Benoit to przegrał, ale trudno. Olivetti natomiast to dopiero młodzian, który wchodzi w ATP Tour. Jak na razie ogrywa się w Challengerach, ale i tam za dobrze mu nie idzie. Doświadczenie więc jest po stronie Niemca. Umiejętności także większe posiada Becker, kurs dosyć wysoki jak na taką różnicę klas, ale to może dlatego, że Albano gra u siebie.
Głównym atutem Francuza zdecydowanie jest serwis. Będzie górował w tym elemencie nad Benjaminem, ale nie wiem czy to wystarczy na zwycięstwo w całym meczu. Grając z Zverevem zaserwował aż 20 asów i miał dobry procent pierwszego podania (65%, 93% wygranych piłek). Mimo to dał 4 szanse na breaka, a sam dostał tylko jedną, którą wykorzystał. Dzisiaj myślę, że będzie miał trudniejszą przeprawę i to Becker będzie rozdzielał &quot;karty&quot;. Tak jak wspomniałem widziałem mecz z Paire, więc mogę ocenić po jednym meczu, że stabilność jest. Presja ze strony kibiców też nie mała, jednak dobrze sobie z nią radził. Nie popełniał głupich błędów i wygrał mecz z turniejową &quot;piątką&quot;.
Punktów żaden z nich już nie broni, więc grają już tylko o większą ilość, a więc awans w rankingu. Kogo to bardziej zmotywuje? Moim zdaniem Francuz będzie chciał pokazać więcej przed własną publicznością, ale nie wiem czy to wystarczy. Samym serwisem jest w stanie wygrać, tylko czy taka forma jak wczoraj powtórzy się dzisiaj? Tego nie wie nikt i dopiero po meczu przekonamy się kto awansuje do kolejnej fazy turnieju w Metz.
@UP
De Scheppera w pełni popieram, ale chyba z Przysiężnym trochę przesadziłeś ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom