>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Marsylia, St.Petersburg 16.09-22.09.2013

Status
Zamknięty.
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Istomin - Garcia Lopez 2 2.00 Bet365 ✅
Na piątek polecam Hiszpana, który od dłuższego czasu w świetnej dyspozycji. Jeśli przegrywa to z czołówką. Tutaj odprawił już głównego faworyta do zwycięstwa Youzhnego. Istomin bliski odpadniecia w pierwszej, potem drugiej rundzie. Trzeci raz się nie prześlizgnie. Ogladałem ostatnio Hiszpana z Del Potro i podczas ostatniego chellengera i jego gra naprawde robi wrażenie. Do tego H2H 2:0 na korzysc GGL
Do tego oczywiscie Tursunov i Rosol. Ołówek nie da rady, półfinał nie dla niego. Uważałbym z grą na Gulbisa, lepiej zagrac +1,5 seta na Bautiste albo czysty win bo 1.28 na Łotysza to kpina
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
scorpow 1

scorpow

Użytkownik
Bautista R. - Gulbis E. 1 3,20 unibet
Bautista ostatnimi czasy dość solidny. W tym tygodniu wygrana z Tipsą, gdzie Serb ścigał go po korcie, co na nic się zdało. Dzisiaj z Donskoyem meczu nie oglądałem, jednak Bautista jest takim zawodnikiem, który potrafił spiąć poślady i po gladko przegranym pierwszym secie, wygral mecz. Gulbis od dawna nie gra nic szczególnego. Niby serwis on ma i na twardej nawierzchni powinien sobie radzić, no ale...dzisiaj Zopp łamał go raz po raz. Bautista to nie Zopp, jest znacznie lepiej dysponowany, dynamiczny i powinien sobie spokojnie poradzić...
Przysiezny M. - Rosol L. 2 1,60 unibet
Ciągle w głowie mam słaby mecz z poprzedniego tygodnia, gdzie Michał kolokwialnie mówiąc dał &quot;dupy&quot; ze słabym kangurem. Nie ma się co oszukiwać, dostał dzisiaj słabego Foginiego, który problem to ma z sobą. Półfinał nie dla Przysiężnego, Rosol ogórem nie jest a polak lubi przegrywać po dobrym meczu.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#101#
Benjamin Becker - Nicolas Mahut ⛔
Kurs: 2.10​

Kolejny przeciwnik dla Beckera, który gra dobrze w turnieju. Co ciekawe trzeci Francuz, więc do reakcji publiczności na pewno zdążył się przyzwyczaić. Po pokonaniu Paire i Olivettiego przyszedł czas na Mahuta. Ten zaś wyeliminował wcześniej Andreasa Seppiego w dwóch setach, jednak obraz gry nie wyglądał wspaniale. Niska skuteczność z pierwszego serwisu może pokrzyżować jego plany o półfinale imprezy.
Moim zdaniem o wiele lepiej w Metz swoje umiejętności pokazuje Niemiec, który jak na razie nie zawiódł, a grał przecież z solidnym Paire. Na hali gra także w miarę dobrze, może gorzej od Nicolasa, ale w tym sezonie widać to zupełnie inaczej. Ostatnie wyniki obu tenisistów również wskazują na Benjamina, który na US Open doszedł do II rundy, ćwierćfinału w Petange (Challenger). Francuz prezentuje się gorzej. Odpadł już w II rundzie słabo obstawionego turnieju w Winston-Salem (trafił na Monaco, ale mecz był w jego wykonaniu dobry, więc narzekać aż tak nie można), I runda US Open oraz zaskakująco szybkie pożegnanie z challengerem w Petange (I runda, przegrał z Seifertem).
Styl gry obu wiele się nie różni. Grają bardziej siłowo niż technicznie, ich gra polega na dobrym forehandzie. Jedną z większych zaleta Beckera jest również serwis, u Mahuta także dobrze funkcjonuje, jednak jest strasznie nieregularny. Potrafi w jednym meczu zaserwować 9-10 asów, aby w kolejnym popełnić 5-6 double faultów. Przewagą Francuza nad Niemcem będzie backhand, którym gra trochę lepiej, rozrzucanie po korcie będzie tutaj bardzo ważnym aspektem. Co zdecyduje o wygranej? Myślę, że jeżeli Benjamin utrzyma dyspozycję z dwóch poprzednich spotkań spokojnie powinien wygrać rywalizację. Nicolas po wygranej z Seppim nie zaimponował mi aż tak bardzo jak Becker, który zwyciężył z Paire.
W poprzednim roku w Metz wystąpił tylko Mahut, który dotarł do II rundy przegrywając z Monfilsem. Becker w tym czasie odpuścił starty. Co ciekawe w rankingu dzieli ich tylko jedno miejsce, więc wygrana może mieć wpływ na ewentualne zmiany. Mecz rozpocznie się około godziny 14:00 czasu polskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
Gość nic nie gra od dwóch miesięcy, dostaje baty od Stepanka i Rama, gra katastrofalnie.
Tu z Inglotem, który w singla gra tyle co nic męczy się, a cały tenis Inglota to podanie i uboga lewa ręka.
A Ty Widzu twierdzisz że Fognini ma świetny sezon, znaczy że nie oglądasz spotkań, bo z prawdą nie ma to nic wspólnego, gość nic nie gra od dwóch miesięcy.
Kolego SEZON to nie tylko kilka ostatnich meczy. Dowiedz sie wiecej ????
Popieram rowniez WIDZU, obsiadliscie go bez powodu. Chlopak ma troche racji, kto wiedzial ze Fog sobie to tak oleje ? W normalnej dyspozycji niestety ale zniszczylby Michasia. Tyle odemnie. A na dzis konsekwentnie:
Lukas Rosol vs Michal Przysiezny
Kurs: 1,61

Bet365
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Gulbis - Bautista-Agut ponad 20,5 gemów w meczu 1.60 Pinnacle ⛔
ostra wtopa, Bautista nawet nie podjął przez chwilę walki, katastrofalny występ.
Piątek, czyli dzień ćwierćfinałów w turniejach tenisowych, na dziś wybrałem drugi w kolejności pojedynek w St. Petersburgu w którym Ernests Gulbis zagra z Roberto Bautistą-Agutem. Gulbis jest rozstawiony w tym turnieju z numerem szóstym, w pierwszej rundzie pokonał bez problemu słabego reprezentanta gospodarzy Elgina, oddając mu ledwie gema, a w drugiej rundzie 6:3 1:6 6:3 pokonał Zoppa, czyli już tenisistę z wyższej półki ale i tak do tej pory miał dużo łatwiejszych rywali od Bautisty-Aguta. Hiszpan najpierw pokonał rozstawionego z numerem trzecim Serba Tipsarevica 7:6 6:3 a w kolejnej rundzie po wyrównanym meczu pokonał reprezentanta gospodarzy Donskoya 2:6 6:1 7:6, rywali miał mocnych, dobrze serwował i ostatecznie udało się osiągnąć ćwierćfinał. Dziś kolejne wyzwanie Gulbis, który także powinien dobrze trzymać podanie, obaj zagrali w hali jedno spotkanie między sobą, w zeszłym roku w challengerze Bautista-Agut wygrał z Gulbisem, który skreczował po przegraniu pierwszego seta w tie-breaku do 7. Szykuje się ciekawe spotkanie, Bautista-Agut pokazał że jest w dobrej formie, ale były to długie, wyczerpujące mecze, więc nie zdecyduję się zagrać na jego wygraną, a dla Gulbisa jest to największy sprawdzian w tym turnieju do tej pory, a już z Zoppem nie było lekko. Pojedynek ten powinien być bardziej wyrównany niż pokazują to kursy przedmeczowe, a najlepszym rozwiązaniem wydaje się over gemowy.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Tenis - ATP Metz 20.09.2013 godz. 15:30
Wydarzenie: Querrey S. - Simon G.
typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: bwin
Na dzisiaj pojedynek ćwierćfinałowy turnieju ATP w Metz i pojedynek zapowiadający się niezwykle ciekawie pomiędzy Amerykaninem Samem Querrey-em(31.ATP), a zawodnikiem gospodarzy Francuzem Gilles-em Simon-em(16.ATP). Moim faworytem w tym spotkaniu jest Amerykanin, oglądałem jego pierwsze spotkanie gdzie pokazał, że jest w bardzo dobrej dyspozycji. Piszę o spotkaniu z &quot;petardą&quot; Ivo Karlovic-em, który mimo tego, że zaserwował 25 asów serwisowych to nie dał rady Querrey-owi i przegrał w trzech setach. Później zgodnie z moimi oczekiwaniami Amerykanin przeszedł drugą rundę choć pomógł mu w tym przeciwnik Mathieu, który po porażce w pierwszym secie 6:2 poddał spotkanie.Simon natomiast w pierwszej rundzie z racji rozstawienia rozegrał swoje spotkanie dopiero w drugiej rundzie i pokonał innego Francuza de Schepper-a 6:2,6:3 i było to jego pierwsze zwycięstwo od 21 czerwca tego roku kiedy to doszedł do finału turnieju na kortach trawiastych w Eastbourne. Po tym turnieju gra Simon-a obfitowała w same porażki, a w sierpniu w Cincinatti doznał on kontuzji biodra. która wyeliminowała go gry w US Open. Po przebytej kontuzji Francuz wrócił i nie zapowiada się, aby już od początku grał tak dobrze, żeby pokonać dobrze dysponowanego Amerykanina. Dlatego proponuję swój typ i zachęcam do niego też innych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

mikulek92

Użytkownik
Zawody: Tenis, Metz ATP
Wydarzenie:Jo-Wilfried Tsonga - Tobias Kamke
typ: 1
Kurs: 1.15
Bukmacher: Ekspekt
Analiza: Myślę , że przy takim kursie jak i przekonaniu jak i przeciwniku analiza jest zbędna ;)
Zawody: Tenis, St. Petersburg ATP
Wydarzenie:Joao Sousa - Dmitry Tursunov
Typ:2
Kurs 1.22
Bukmacher: Ekspekt
Typ to pewny typ , Dmitry Tursunov łatwo pokonał 2:0 Baghdatis M.poźniej,
Kravchuk K., gdzie rywal o mały wlos by się nie potknął, z
Stakhovsky S. Ryzykantom polecał bym grać 2:0 na Dymitry.

Zawody:Tenis, Metz ATP
Wydarznie: Carlos Berlocq - Florian Mayer
Typ : F. Mayer
Kurs: 1,42
Bukmacher: Ekspekt

Analiza: Mayer to jest to, chodź jednego seta przegra !
Przy 3 połączeniach macie kurs 1.99 prawie 2:0. ???? śmiało!
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
???? ATP, Metz, Hala
Simon, G vs Mahut, N
Typ: 2
Kurs: 2,50

Pierwsze co pomyslalem jak zobaczylem rozstawienie kursow, to &quot; wolne zarty &quot;.
Kilka faktow o spotkaniu i graczach.
Miejsce spotkania hala, nawierzchnie wiadome, twarda. Pasuje idealnie na S&amp;V i dla graczy z dobrym serwisem oraz atakujacych.
Mahut - S&amp;V na bdb poziomie
Simon - zadne z trzech
Aktualny sezon:
Mahut - poczatek slaby, lecz zrekompensowal wszystko na trawie swietnymi meczami, pokonujac miedzy innymi Leytona Hewitta
Simon - Nic specjalnego, odpadal z przecietniakami.
Turniej aktualny:
Mahut - pokonuje Mayer&#39;a L, Seppiego, A, Beckera, B Wszystko w dwoch setach !
Simon - Kennego De sheppera, i Sama Qureya rowniez mecze w dwoch setach
Troche o stylach:
Mahut - nieco ryzykownie, duzo przy siatce, swietny voley.
Simon - dobra obrona, gra na przerzut, rzadkie ataki.
Tak wyglada analiza, opisuje sie bezstronie fakty i wybiera typ. Dla mnie to Mahut.
 
T 1

tennismaster

Użytkownik
???? ATP, Metz, Hala
Simon, G vs Mahut, N
Typ: 2
Kurs: 2,50
Pierwsze co pomyslalem jak zobaczylem rozstawienie kursow, to &quot; wolne zarty &quot;.
Kilka faktow o spotkaniu i graczach.
Miejsce spotkania hala, nawierzchnie wiadome, twarda. Pasuje idealnie na S&amp;V i dla graczy z dobrym serwisem oraz atakujacych.
Mahut - S&amp;V na bdb poziomie
Simon - zadne z trzech
Aktualny sezon:
Mahut - poczatek slaby, lecz zrekompensowal wszystko na trawie swietnymi meczami, pokonujac miedzy innymi Leytona Hewitta
Simon - Nic specjalnego, odpadal z przecietniakami.
Turniej aktualny:
Mahut - pokonuje Mayer&#39;a L, Seppiego, A, Beckera, B Wszystko w dwoch setach !
Simon - Kennego De sheppera, i Sama Qureya rowniez mecze w dwoch setach
Troche o stylach:
Mahut - nieco ryzykownie, duzo przy siatce, swietny voley.
Simon - dobra obrona, gra na przerzut, rzadkie ataki.
Tak wyglada analiza, opisuje sie bezstronie fakty i wybiera typ. Dla mnie to Mahut.
Od razu widać że totalny laik napisał tą analizę ???? Po pierwsze to Simon czuje się dużo lepiej na hali niż na innych nawierzchniach? Może jeszcze czerwona mączka to jego nawierzchnia ale dla mnie to all court player. Co z tego że Mahut ma serwis skoro Gilles jest jednym z najlepiej returnujących zawodników w tourze? Potrafi grać serv&amp;volley, częste wypady pod siatke, Querrey też miał serwis dzisiaj i co z tego wyszło? Był rozbijany po korcie jak worek treningowy, Mahut poza trawą nie ma czego szukać na innych nawierzchniach, pokonał dno Seppiego i starego Beckera, Simon zmiótł z kortu dwóch serwismenów czyli Querreya i De Scheppera, nie popełnia błędów, poprawił podanie, Mahut swoim jednoręcznym bh niewiele zdziała,w wymianach będzie jak dziecko we mgle? Co będzie jeśli serwis nie będzie wchodził? Zostanie zjedzony przez Gillesa,jeśli Francuz zagra jak dzisiaj z Amerykaninem to Mahut będzie rozbity w pył, dodam też ze Gilles potrafi znakomicie mijać, jest pracusiem na korcie,znakomity defens i nie widać poo nim żadnego zdenerwowania po prostu gra swoje i jestem pewien że rozbije w drzazgi Mahuta, nie wiem nawet czy nie 2:0?.H2H również na korzyść Simona.Nicolas z całym szacunkiem do jego umiejętności deblowych nie ma wielkich szans aby przełamać Gillesa, mój scenariusz na ten mecz to szybkie przełamanie dla Gillesa i kontrola swojego podanie,drugi to tie break w którymś setów gdzie ryzykowna gra serv&amp;volley,lub chip&amp;charge zostanie skarcona. Kurs dodam rano jak zdecyduje się w którym buku zagrać, proszę się nie sugerować analizą kolegi bo jest wyssana z palca, dosyć rzadko udzielam się w tym temacie i ogólnie na forum,lecz systematycznie je przeglądam,jednak takie herezje jak napisał kolega wyżej trzeba wyjaśniać bo ludzie czytają te bzdury i wtapiają kasę,poziom analiz w dziale ATP jest żenująco słaby, wystarczy przeczytać kilka analiz kolegi GemSetMecz lub dx2 albo moderatora i wiele na ten temat nie trzeba pisać!!! Poziom trzymają na pewno koledzy Majestro,Wojcirej, oczywiście WonderKido i Marcin_Uk
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Hmm...Wchodzi czlowiek z rana na forum i widzi atak na swoja osoba miedzy innymi. Jakiez to urocze ???? To doprawdy bardzo milo, ze chciales podzielic sie z nami wlasnymi uczuciami. Z pewnoscia bedziesz miec pelne pole do popisu tutaj na forum.
Nie chce sie odnosic do swojej osoby i wypowaidac za innych, wiec ogranicze sie do kilku faktow, pomijajac nicki. Generalnie zasada trafnosci w tenisa jest prosta, trzeba ogladac mecze. Jezeli tego nie robisz mozna oczywiscie typowac teoretyzowac, gdybac itd, ale efekt zawsze bedzie gorszy. Nie wiem jak Ty, ale ja jestem osoba pracujaca i czasem ogladanie meczow koliduje mi z praca jak w tym tygodniu i efekt od razu jest slabszy. Ale w ubieglym tygodniu turnieje byly wieczorem i duza czesc meczow poznym popoludniem i trafilem bodjaze jakies 8 typow pod rzad, a dluzsze serie tez sie zdarzaly, wiec troche obiektywizmu zawsze wskazane. Aczkolwiek absolutnie nie jest to jakies usprawiedliwianie wlasnej persony. Oczywiscie to nic w porownaniui do Twojej wiedzy, bo rozumiem ze Ty pewno w nieldugim czasie zaskoczysz nas pewnie seriami okolo 20 typow z rzedu i to tylko kwestia czasu. NIe wiem jak tam wyglada Twoje zycie zawodowe, moze masz tez czas na ogladanie meczow 24 h/dobe. Wezmy takiego GemSetMecz, ktory z pewnoscia za mna nie przepada, ale od razu jak na dloni widac, ze mial czas ogladac turnieje w Cincinatti czy Montrealu i efekt byl bardzo dobry.
Z calym szacunkiem i nie chce tutaj nikogo po nickach wymieniac, ale z tych &quot;trzymajacych&quot; poziom to jeden nie ma zerowego pojecia co wydarzylo sie w konkretnym turnieju rok temu, drugi rozlicza typy w trakcie trwania meczu, a jeszcze inny twierdzi, ze dskwalifkacja za niepelne badania to od razu jednoznaczne z dopingiem. Nie bede wymieniac nickow, bo nie chce nikogo wytykac palcem czy obrazac. Oczywiscie jak najbardziej masz prawo jednak do wlasnej opinii. Wyjatkiem jest tutaj pczywiscie dla mnie majestro. Postac kontrowersyjna, zarozumiala, wrecz prowwokujaca. Nie zawsze ma racje, ale z pewnoscia potrafi cos wniesc do dyskusji i warto przeczytac co napisal.
Jak zawsze powtorze. Nie mam problemu wziac i porownac ostatnie 50, 60 czy 70 typow i w tego w przekoroju j zobaczymy kto jak typuje. Proste. Dyskusja zbedna, a efekt bedzie jak na dloni i tyle.
Ty jako uzytkownik zawsze mozesz wstawiac nam screena swojej historii u buka w przekroju miesiaca lub dwoch o pokazac swoja klase, jezeli tak CI zalezy na powazaniu.
Swoja droga to doprawdy ciekawe, ze przez ponad 4 miesiace udalo Ci sie na forum zapisac .... cale 3 posty. No chyba, ze obudziels sie ze snu zimowego jak niedzwiedzie. Mozna tez zakladac, ze jestes prawdopodbnie jakims &quot;starym&quot; uzytkowniekiem&quot; po nowym nickiem i antypatiami pod adresem konkretnych uzytkownikow, ale to doprawdy malo kogo obchodzi i watpie, ze ktos ma w ogole ochote dochodzic kim. A jezeli nie to masz pole do popisu. Poogladamy, wezmiemy Twoje 50-60 typow i zobaczymy co prezentujesz. Mam tylko nadzieje, ze uda Ci sie napisac wiecej niz 3 posty przez pol roku i pojawia sie troche wczesniej niz w okolicy 1-2 przy paitkowej nocy, byc moze nawet w stanie upojenia alkoholowego. No chyba, ze w tym czasie nachodzi Cie najwieksza wena tworcza. Dziekuje z mojej strony.
P.S. Wiem, ze nie jest to miejsce na przepychanki slowne, ale prosilbym moderatora o pozostawienie tego posta chocby do okolic poludnia, zeby ow &quot;nowy&quot; uzytkownik z 3 postami na koncie, ktory postawil tak mocno po 4 miesiacach zazanczyc swoja osobe, mial okazje zaznajomic sie z ta opinia. Z pewnoscia czekamy na wieksza porcje jego typow.
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Ok. W porzadku. Ja tam nie mam zamiaru dochodzic kto. Wyrazilem raz swoja opinie i zakonczylem dalsza polemike z ow &quot;gwiazdorem&quot;. Przeciez nie mam zamiaru przejmowac sie jakims frustratem, jakby to mialo zaklocic porzadek dnia codziennego. Od razu widac, ze go cos kiedys zabolalo ze strony kilku uzytkownikow. Napisalem co mysle i tyle. Chlopak widac bardzo sie wysilil, bo napisal kontranalize do ktorej dolaczyl swoje zale, zeby mu posta nie wykasowano. Mozemy zakonczyc dyskusje. Dalej doprawdy nie warto.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Michał Przysiężny - Ernest Gulbis 2 [Sets AH -1.5] @ 1.58 Pinnacle ✅ 3:6 3:6
&quot;Ołówek&quot; w Petersburgu nastukał więcej punktów niż przez cały rok. Zwycięstwa z graczami pokroju Rosol, Fognini, czy Ramos wyglądają nawet nieźle, jednak szczerze mówiąc żaden z nich do tego turnieju nie był przygotowany optymalnie. Wszystkie Szlemy zostały rozegrane, więc zawodnicy ciułają po turniejach punkty i wpisowe. Z kolei Gulbis, który obecny rok na pewno może zaliczyć do udanych na pewno powalczy o zwycięstwo w całym turnieju, co da mu sporo punktów i lepsze rozstawienie w następnych turniejach. H2H pomiędzy oboma zawodnikami jest wyrównane, ale tak naprawdę to większość meczy odbyła się już dosyć dawno temu, zaś obecnie Gulbis prezentuje znacznie wyższy poziom. Wygrana Łotysza w dzisiejszym meczu to peffa, zaś wygrana w dwóch setach jest również wielce prawdopodobna pod warunkiem, że Ernests będzie trzymał emocje na wodzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Gilles Simon - Nicolas Mahut 1 1,50

Mnie również wydaje się że Mahut może nie mieć argumentów na Simona, mimo iż gra dobry turniej. Jednak ja widzę problem u Nicolasa w starciach ze zwinnymi tenisistami, dobrymi w obronie grającymi dość urozmaicony tenis. Także widzę tutaj win Simona.

Na pewno też będę obserwował mecz Sousy z Garcią Lopezem. Teoretycznie postawa Sousy jest dla mnie niespodzianką, ale chyba Hiszpan zagra jednak w finale
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ciekawa polemika zdań wyżej ;)

Mahut N. - Simon G ✅ Good Job Simon.
@ 1.55 Betclic
No to dzisiaj można śmiało pobierać Simona, który na twardych kortach czuję się dość pewnie. Wspaniale returnuje gra spokojnie i z głową. Mimo że nie posiada jakiegoś konkretnego serwisu to w wymianach jest lepszy od Mahuta.
Z Querreyem też dość łatwo mu to przyszło i zagrał mecz bardzo precyzyjnie przełamując amerykańca w którymś gemie pierwszego seta, do zera!
Świadczy o tym jednak, że turniej w swoim kraju traktuje bardzo poważnie i nie ma czasu na przelewki. Natomiast Mahut, według mnie w tym meczu dużo nie wskóra, co prawda znają się nie od dziś ale nie wróże mu dobrych wyników w tym meczu zwłaszcza, że takich atutów jakie posiada Simon, Mahut nie posiada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
@ sherkan zastanawiałem sie nad tym i całkiem możliwe że Florian seta urwie Francuzowi. Tsonga jest po kontuzji i jeszcze nie osiągnął swojej wyższej formy, widać było po wczorajszym meczu z Niemcem, że jednak mu czegoś jeszcze brakuje ale mimo to wygrał.. Dziś po drugiej stronie siatki niezwykle utalentowany zawodnik Mayer, który bardzo solidny jest w wymianach - nie posiada atomowego serwisu ale potrafi kontrolować swoje podanie i jest w tym na prawdę dobry. Nawet bym powiedział, że chyba jest najlepszym grajkiem w ekipie Niemieckiej. Tsonga na pewno będzie chciał wygrać, gra u siebie ale mecz na pewno nie będzie monotonny. Mayer tu może srogo powalczyć.
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Gulbis E. (Lat)- Garcia-Lopez G. (Esp) typ +1,5 seta 2, kurs 1,92 Pinnacle, stawka 9/10. ✅ 2:1 ???? Finał w Rosj i. Przyzna m otwarcie , że oglad ałem zal edwie 1 mecz w tym tu rnieju ale rzuci ły mi się w oczy bardzo dziwne wyniki. Już nie będę się rozpisywał o randze t urnieju bo wiadomo jaka jest ale wyniki poszczególnych meczy przechodzą ludz kie pojęci e. Dlatego w oparc iu głównie o przeczucie (a na wet mnie ono nie myli ostatnio) stawiam po super kursie na to , że Hiszpan ugra tu seta , a może i cały mecz. Gulbis nie jest w takiej pięknej formie żeby Hiszpana tak ł atwo ograć. Pokazują to jego ostatnie wyniki. Ma m nadzieję , że się nie myle.
Powodzenia
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#102#
Jo-Wilfried Tsonga - Gilles Simon
Kurs: 1.44​

Tsonga broni tytułu w Metz i to jest głównym moim wyznacznikiem. W turnieju nie spisuje się najlepiej, stracił seta z przeciętnym Kamke i szczęśliwie wygrał z Mayerem. Teraz czeka go pojedynek z rodakiem, który lubi uprzykrzać grę. Simon to typowy przebijaka, który rzadko decyduje się na atak. Męczy rywala po prostu długimi wymianami i regularnością aż do bólu. Wiadomo nie od dziś, że Jo-Wilfred ma problemy właśnie w tym elemencie i w ważnych momentach popełnia seryjnie błędy.
Jego backhand woła o pomstę i jak na razie nie widać żadnych wielkich zmian. Oczywiście serwis i forehand to bardzo silna broń i myślę, że na Gillesa wystarczy. Simon nie stracił tutaj jeszcze żadnego seta, więc jest w uprzywilejowanej pozycji, jednak czy to coś znaczy? Zagrał z dobrymi graczami, ale na pewno nie takiej klasy jak Tsonga. Pokonanie Mahuta, czy Querrey&#39;a nie jest czymś bardzo wymagającym, o de Schepperze nie wspominając. Głównym czynnikiem, który odegra rolę w meczu moim zdaniem będzie serwis turniejowej &quot;jedynki&quot;.
W meczu z Mayerem dopiero w drugiej i trzeciej partii pokazał swój całkowity potencjał. Otwierającą odsłonę przespał, dokładnie to samo zrobił w meczu z Kamke. Możliwe, że to problemy z koncentracją, jednak później wszystko wraca do normy. Gilles nie wiem czy jest w stanie wykorzystać taki przestój, oczywiście gra dobrze, jednak czy pasywna gra może mu w tym aż tak pomóc? Wypady do siatki naprawdę sporadyczne, a to na hali odgrywa bardzo ważną rolę.
Dotychczas oficjalnie rozegrali ze sobą 8 meczów (5-3 dla Tsongi), w tym 3 w hali (3-0 dla Tsongi). Wszystko wskazuje na to, że i tym razem nie będzie inaczej. Jo-Wilfred będzie zmotywowany, aby wygrać i obronić punkty sprzed roku. Simon sezon temu tutaj nie startował, więc już ma spory dorobek i prawdopodobnie awansuje w rankingu. Co ciekawe Gilles wygrywał ze swoim rodakiem jedynie na clay&#39;u, a wiadomo jak tam pogrywa Tsonga. Dla mnie to pewny mecz na jutro, chociaż oczywiście wszystko może się wydarzyć. Początek o 14:30 czasu polskiego.
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Tsonga-Simon
Nie podoba mi sie ten mecz. Sa tutaj okolicznosci nie do konca sportowe.
Joe Wilfried Tsonga gra swoj pierwszy turniej od konca czerwca, gdy odniosl kontuzje kolana. Powrot mial nastapic w okolicach pazdziernika. Widac udalo sie troche wczesniej, ale nie jest to z pewnoscia optymalna forma Tsongi.
Gilles Simon poprosil z kolei tutaj o &quot;dzika karte&quot;, gdyz nie byl pewny uczestnictwa w tym turnieju. Niedawno Simonowi urodzil sie drugi syn, a ze termin przyjscia na swiat potomka mial nastapic w okolicach startu turnieju w Metz to Gillou czekal dlugo ze zgloszeniem i zglosil sie juz po zamknieciu listy. Jak widac obydwaj &quot;po przejsciach&quot;, chociaz zupelnie inego rodzaju. Raczej zastanawiam sie jak to ma sie do ich aktualnej dyspozycji, madrzejsi beda Ci co turniej ogladaja. Ja takiej mozliwosci w tym tygodniu za bardzo nie mam, ale tak widze ze nikt o takich faktach po drodze nie wspomnial, wiec moze komus sie przyda.
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Gulbis - Garcia-Lopez 2 3.10 Unibet
Kurs zdecydowanie przesadzony, GGL znam dobrze, wiem na co go stac. Gulbisa widzialem jedynie w meczu z naszym Olowkiem i nie zachwycil mnie. Nie bede tutaj rozpisywal sie co i jak i dlaczego, ale kiedy mamy mecz 50/50 a kurs jest 3.10 to Pan Darek widzi value. Bedzie win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Dokładnie ! Sam chciałem to napisać . Spore value po stronie hiszpana.
Całkiem nieźle się tu pokazuje Garcia-Lopez i chyba miał trochę trudniejszą drogę do finału , a mimo to stracił tylko 1 seta z Youzhnym. Gulbis gra tutaj również dobrze , ale to będzie tak naprawdę pierwszy porządny rywal z jakim się tu zmierzy. Łotysz lubi zawodzić gdy jest faworytem , a jego gorąca głowa jest wszystkim dobrze znana ;) Kurs mega przesadzony więc pobieram :​


Guillermo García López @ 3.25 Bet365 ⛔⛔

Vamos !!

E: Co to było ? ! od stanu 6-3 , 4-1 i przegrać 11 gemów z rzędu ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom