>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Madryt, 01-08.05.2011

Status
Zamknięty.
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Nikt już na clayu nie będzie miał szans fifty-fity,no chyba,żę Djoko.Nie pisz głupot,że szanse są równe bo jakby takiej były to nawet bukmacherzy dali by wyższy kurs niż te 1,15 czy max 1,20.Del Potro owszem wczoraj pokazał się,ale żeby mówić,żę szanse są 50 na 50 to przesada.Wogle rozkładać szanse procentowo to wg mnie głupota.Na hardzie czy trawie Juan miałby szanse wygrać z Nadalem,ale na mączce(zwłaszcza przy dobrej formie Hiszpana) no way.
Już inni troche na ten temat napisali jednak nie padło kluczowe pytanie.
JAK TY WYLICZASZ PRAWDOPOBIENSTWO?
Jedno jest pewne, czym wiecej takich dawców tym buki beda mialy z czego zyc. W ilu elementach gry lepszy jest Argetynczyk? Ktos tu pisał ze dobry serwis i co z tego skoro po drugiej stronie wybitny specjalita od returnow, to nie niewazne?
Jeszcze kiedy dochodzą informacje, ze Del Potro narzeka troche na zdrowie to już w ogóle ter 50/10 robi wrażenie, rozumiem, że jakby był zdrowy to fawrytem był JMDP? Możesz to nam jakoś udowodnić?
Wszyscy chyba są ciekawi...
A czy ktokolwiek z Was wie czym jest subiektywna ocena?
MOJA ocena tego spotkania! Nikomu nie kazałem korzystać z tych typów. Ja tak zagrałem i tyle.
Jak wyliczam prawdopodobieństwo? Oglądam spotkania. I widze jak poszczególni zawodnicy sie prezentują. I Potro w ostatnim czasie wraca do optymalnej formy z meczu na mecz gra co raz lepiej.
Piszecie że może doszłoby do jakiego tie breaka? Tie break to loteria. Ale oczywiscie patrzycie na nią ze wskazaniem na Nadala...
Walkower dla Nadala... kontuzja się odezwała... bywa...
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Ciekawą linię na spotkanie Ferrer - Stakhovsky oferują dzisiaj bukmacherzy. Jak dla mnie linia na poziomie 18 gemów jest dobrana nie właściwie. Myślę, że Ukrainiec spokojnie ugra tutaj 7 gemów. Ferrer w ostatnim meczu nie zachwycił wygrywając z Mannarino 2:1 po dość dziwnym meczu, a w dodatku z tego co słyszałem narzeka na kontuzję kolana. Sergiy wręcz przeciwnie. W Madrycie prezentuje się bardzo dobrze. Ograł tutaj Isnera i Montanesa, co pokazuje, że jest tutaj dobrze dysponowany. Dobrze podaje, czasami gra serve&amp;volley. Naprawdę cieżko będzie go tutaj przełamać... Co o tym myślicie?
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Ferrer to ferrer, jak na razie przegrywa na mączce tylko z Nadalem, inna sprawa że to nie jest zwyczajna mączka tu. jak dla mnie no-bet, ani na czysty win ( zbyt niski kurs ) ani na żadne inne opcje.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
David Ferrer - Novak Djokovic
Typ: 1
Kurs: 4
Typ: 1 (+4,5 gemów)
Kurs: 1,75
Ferrer gra wyśmienicie w tym sezonie, półfinał Australian Open, a ostatnio dwa finały w Monte-Carlo i Barcelonie przegrane dopiero z Nadalem, a wcześniej wszystkich pykał jak leci 2-0. Finał w MC był świetny i gdyby David miał trochę sportowego szczęścia, to miał tam szanse nawet wygrać, jednak już w Barcy zagrał dużo słabiej, widać, że jego forma trochę (a nawet sporo) opadła. To było pewne, nikt nie jest maszyną (Nadal udowodnił to np. w meczu z Murrayem, ale i tak jest nie do przejścia na mączce, RG sobie zarezerwował już) i w końcu musiał zwolnić. Potwierdza to stracony set z Mannarino i 6-3 7-6 ze Stakhovskym (Hiszpan nie grał żadnego TB w dwóch poprzednich turniejach, zawsze łamał i szybko wygrywał - nie licząc oczywiście finału z Rafą). Wierzę jednak, że brzydko mówiąc &#39;zepnie dupę&#39; i dzisiaj zagra na full. Po drugiej stronie siatki stanie niepokonany w tym roku Djokovic. Podejrzewam, jestem niemal pewien, że jego pierwsza przegrana padnie w tym turnieju, bo jak nie przegra z Ferrerem, to z Nadalem już będzie mu ciężko wygrać. Rafa przegrał z Djokerem dwa finały w Miami i Indian Wells, teraz na pewno będzie się chciał zrewanżować na swojej ulubionej nawierzchni. Zresztą, zostawmy Rafaela, dzisiaj kibicujemy Davidowi. H2H 4:5, więc całkiem dobre biorąc po uwagę pozycje w rankingu i osiągnięcia obu Panów + Djoko ani razu nie wygrał z Ferrerem na ziemi. W tym turnieju do tej pory lepiej prezentuje się Djoker i słusznie jest faworytem, daję mu 55% szans na zwycięstwo, ale po kursie 4 dla emocji sportowych na pewno warto zagrać na Hiszpana, który ma niemałe szanse namieszać i zaliczyć trzeci finał z rzędu. Czy Ferrer będzie w stanie zatrzymać Djokovica? Musimy poczekać do ostatniej piłki.
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Jutrzejsze spotkania:
Berdych - Bellucci
Dla mnie jest to pewna 1.Berdych ograł Monaco, który jest lepszym zawodnikiem od Thomaza.Ten, z kolei zaskakująco pokonał Murraya, ale to co zagrał Panicz to była kpina, więc nie ma się co dziwić.Jutro Czech nie powinien mieć problemów.Dla odważnych jakis rozsądny handicap bądź under gemowy;)
Nadal - Llodra
Tutaj komentarz chyba zbędny bo i tak nikt raczej nie zagra po 1,01.
Federer - Soderling
Dość odważnie stawiam na Szweda.Dzisiaj zagrał dobry mecz z Tsongą, w którym ani razu nie oddał swojego gema serwisowego, a gdy zaistniała tak potrzeba to troszkę poganiał za piłką;).Federer o mało nie odpadł z Feliciano Lopezem i dzisiaj w meczu z Malisse też niczym specjalnym nie zaimponował.Przewiduję, że ciężko bedzie mu jutro złamać Szweda i bardzo wiele zależeć bedzie od jego serwisu.Możliwe nawet, że mecz skończy sie w 2 setach jeżeli Soda nie przestraszy sie nazwiska, bo obecny Roger to już nie ten sam gracz co wcześniej:;/:.
Ferrer - Djokovic
Jak koledzy wyzej pisali, Ferrer gra gorzej niż w poprzednim turnieju.Moze to sprawa jakiejś kontuzji, może nawierzchni, a może globalnego ocieplenia.
Forma w tym turnieju przemawia z Djokovicem i to on tutaj zwycięży, ale kurs nie jest zachęcajacy;)
Powodzenia.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Ferrer - Djokovic
Fakt, kurs na Djoko marniutki, ale dw 2-0 po 1,75 w betsafe chyba juz do pobrania. Koledzy wyżej juz napisali kilka słów, więc nie będę sie powtarzał, Ferrer prezentuje się dość słabo, do tego jeśli to prawda o małym urazie to chyba nie będzie ryzykował pogłębienia się kontuzji, a nawet jeśli to tylko pogłoski, to Novak sportowo nie powinien mieć z nim żadnych problemów i nie sądzę, aby oddał seta Hiszpanowi. Ja próbuje ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Do tej pory Madryt przyciągnął moją uwagę na góra 2 mecze. Monaco, który wygrał, ale niestety po kreczu z Monfilsem oraz mecz Federera z Lopezem.
Ciągnąc temat Federer dzisiaj zagra z Soderlingiem. Spotkania z RG przypominac nie trzeba. Moj stosunek do Feda zmienil sie na dobre (oby -.-). Robin jest osobą w odpowiednim miejscu na ogranie Fedexa. Kurs zadziwiająco niski, bo niecałe 3, czyli 1. taki w historii ich pojedynków, a ten jest już 19. spotkaniem. Soda nie imponuje mi formą, ale to jest jednak bet przeciwko Szwajcarowi. ⛔
Jeśli chodzi o Djoka to oddaje głos osobom, które będą tu szukac sensacji, handicapów na Ferrera itp. Ja stawiam na Novaka. ✅
Machne tutaj suchary na Aze ✅ i na Georges ✅, bo sie nie chce pisac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 66

warchlak

Użytkownik
Nadal - Llorda
linia gemowa ustawiona na poziomie 16,5.
Llorda jest az tak slaby, ze nie ma szans wygrac 5 gemow i zakonczyc mecz porazka, ale w stosunku 6-3,6-2? Przyznam, ze za bardzo nie znam tego zawodnika, kiedys na hali mial ciekawy serwis, wiec moze warto zaryzykowac na over 16,5?
Hiszpan z pewnoscia jest murowanym faworytem i zapewne wygra 2-0 jednak nie musi w obu setach niszczyc rywala.
Ferrer - Djokovic
Tutaj linia gemow oscyluje w granicach 20,5 gema. Serb oczywiscie jest faworytem i to dosc wyraznym. Sadze, ze Novak jest w stanie wygrac 2 sety bez koniecznosci tie breakow i under 20,5 gema jest mozliwy
przy kursie 2.31 w pinnacle i troche nizszych u innych bukow

Federer - Soderling
Ciezki mecz do typowania i zapewne najbardziej wyrownany. Nie ma co grac tego meczu, ale jednak sadze, ze Federer powinien sobie poradzic nawet przy ostatnio gorszej dyspozycji. Jesli przeciwnicy Szwajcara podbija kursy to byc moze sie skusze, ale obecnie omijam ten mecz
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Nadal - Llorda
linia gemowa ustawiona na poziomie 16,5.
Llorda jest az tak slaby, ze nie ma szans wygrac 5 gemow i zakonczyc mecz porazka, ale w stosunku 6-3,6-2? Przyznam, ze za bardzo nie znam tego zawodnika, kiedys na hali mial ciekawy serwis, wiec moze warto zaryzykowac na over 16,5?
Hiszpan z pewnoscia jest murowanym faworytem i zapewne wygra 2-0 jednak nie musi w obu setach niszczyc rywala.
wszystko zależy od serwisu. Jak mu wejdzie to spokojnie ugra te 5 gemów, wczoraj tak wygrał mecz z Hiszpanem. Ale jak będzie miał gorszy dzien to nawet 3 gemów nie zdobędzie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Federer R. - Soderling R. 1,44 2:0 ✅

Może i Roger ma swoje najlepsze lata za sobą, ale nadal jest to ścisła czołówka tenisu. Kurs wysoki, więc warto zagrać. W pierwszej rundzie zagrał z Lopezem kapitalne spotkanie, w którym było aż 3 tie breaki. Ale dodajmy do tego fakt, że Lopez grał u siebie i jest w świetnej formie. W Belgradzie z Djokovicem grał tak samo tie breka. W drugiej rundzie spokojnie ograł Belga Malisse Xaviera.
Z drugiej strony mamy szweda Soderlinga który ostatnio ma bardzo chwiejną formę. Pokonał tutaj co prawda Tsongę, ale w pierwszym secie wygrał dopiero w tie breaku 8:10. Myślę, że z Federerem będzie mu jeszcze ciężej. Do tego H2H 16:2 na korzyść Rogera.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Weź pod uwagę, że na 4 spotkania w 2010 roku 3 Roger wygrał na Hardzie, a ostatnie - na clayu wygrał własnie Soderling. I to nie na jakimś mniejszym turnieju tylko na Roland Garros. Z Federerem ścieżka jest prosta w tym momencie: Dbać o swój serwis i może się okazać, że to wystarczy. Z Lopezem by wystarczyło, no ale ten się spalił przy piłce na 5:2. Soda, jak tylko serwis będzie funkcjonował to ma duże szanse - kurs na federera: 1,44 jak dla mnie jest zbyt niski, by cokolwiek z nim próbować
 
gju 134

gju

Użytkownik
na dziś:
Bellucci - ✅✅✅Tomek wraca do wysokiej dyspozycji na clayu. Wczoraj mieliśmy pokaz świetnego serwisu, niekiedy rewelacyjnego returnu, mocnej i dokładnej gry z końcowej lini. również z mijaniem Brazylijczyk nie miał problemu. kilka rewelacyjnych piłek. Berdych zawsze będzie tylko niezły i nic więcej, clay jest szybki ale to i tak nie jest nawierzchnia Berdycha. Spore value, duża szansa na niespodziankę.
Fed - Fed upada. Upada co raz niżej, ale na takiego Sodę to cały czas jest wystarczająco. Szwajcar uporał się z rewelacją ostatnich dni - Lopezem. Soda lekko się poprawił, ale wczoraj dostał masę prezentów od rozregulowanego Tsongi. Szwed nie ma co liczyć na powtórkę.
Djoko - bez problemów wygra Novak, który przy takiej nawierzchni wydaje się murowanym kandydatem na rywala dla Nadala w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 2K

borek149

Użytkownik
Piekne kurs na dziś można złapać: Ferrer, Soda czy Bellucci sam zagrałem na wszystkich zwycięstwa akumultora i można duża kasiorkę złapać za groszę ????
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Djoko - bez problemów wygra Novak, który przy takiej nawierzchni wydaje się murowanym kandydatem na rywala dla Nadala w finale.
Z całym szacunkiem ale &quot;troszkę&quot; Cię poniosło. Na w/w nawierzchni rozegrali do tej pory 3 spotkania wynik h2h 3:0 dla Ferrera, także gra na mączce zdecydowanie faworyzuje jednak Hiszpana, który mało kiedy przegrywa pojedynki na tej nawierzchni, ostatnio tylko Nadal potrafi sobie z nim poradzić.
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Z całym szacunkiem ale &quot;troszkę&quot; Cię poniosło. Na w/w nawierzchni rozegrali do tej pory 3 spotkania wynik h2h 3:0 dla Ferrera, także gra na mączce zdecydowanie faworyzuje jednak Hiszpana, który mało kiedy przegrywa pojedynki na tej nawierzchni, ostatnio tylko Nadal potrafi sobie z nim poradzić.
Na temat szybkiej mączki w Madrycie wszystko już zostało powiedziane i nie ma co dalej roztrząsać tematu. H2H w tym akurat przypadku nie ma większego znaczenia natomiast forma Djoko jaka jest każdy wie. Wygrana Pitbulla była by dzisiaj naprawdę dużą niespodzianką więc jedynie zagranie sensownego hc może mieć tutaj szansę powodzenia. Ja osobiście omijam szerokim łukiem i atakuję zakłady live.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Rafael Nadal - Michael Llodra 3 sety @ 9.00 Bet365 ⛔

Wszystko przemawia za Nadalem i pewnie kolejny raz wygra ale ja nie jestem do konca przekonany ze pokona Francuza bez zadnych problemow. Panowie ostatni raz grali 8 lat temu na cegle gdzie Nadal wygral po ciezkim meczu 76 63 , wiadome raczej teraz tego typu wynik z przeszlosci zbytnio sie nie przyda ale Francuz to wybitny gracz przy siatce i moze sporo dzis powalczyc. Nawierzchnia podobno szybka w Madrycie wrecz indoor clay jak ktos tutaj wspominal i jezeli Llodra bedzie mial dzien konia przy wlasnym serwisie a wiemy ze potrafi miec takie dni to seta po tie breaku jest wstanie wytargac od Hiszpana. Na koniec dodam ze Nadal tez moze miec jakas wieksza slabosc w meczu jednak zwyciestwo faworyta nie podlega dyskusji ale licze ze stanie sie to po 3 setach i dobrej grze Llodry.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
na dziś:
Bellucci - ✅✅✅Tomek wraca do wysokiej dyspozycji na clayu. Wczoraj mieliśmy pokaz świetnego serwisu, niekiedy rewelacyjnego returnu, mocnej i dokładnej gry z końcowej lini. również z mijaniem Brazylijczyk nie miał problemu. kilka rewelacyjnych piłek. Berdych zawsze będzie tylko niezły i nic więcej, clay jest szybki ale to i tak nie jest nawierzchnia Berdycha. Spore value, duża szansa na niespodziankę.
Fed - Fed upada. Upada co raz niżej, ale na takiego Sodę to cały czas jest wystarczająco. Szwajcar uporał się z rewelacją ostatnich dni - Lopezem. Soda lekko się poprawił, ale wczoraj dostał masę prezentów od rozregulowanego Tsongi. Szwed nie ma co liczyć na powtórkę.
Djoko - bez problemów wygra Novak, który przy takiej nawierzchni wydaje się murowanym kandydatem na rywala dla Nadala w finale.
Djokovic trochę się powinien dzisiaj pomęczyć z pitbullem.Jeśli Federer straci seta z Soderlingiem to będzie znaczyło że naprawde na obecną chwile jest słabiutki jak na niego.Ferrer może tego seta urwać ale o to też będzie bardzo ciężko bo Djokovic jednak cały czas gra na najwyższych obrotach.Tak czy inaczej ja stawiam +1.5 seta Ferrer kurs 2.
Bellucci gra cały czas dobrze ciężki do odczytania serwis z dużą rotacją,bardzo duzo przestawia się na forehand.Jedynie ten backhand podtrzymujący wymiany jest bardzo słabą stroną brazylijczyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom