>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Madryt, 01-08.05.2011

Status
Zamknięty.
C 0

celestyn

Użytkownik
Wiesz, mi przeważnie wystarcza Ranking ATP lub WTP (jeśli jest znacząca różnica) Do tego patrzę jak idą kursy po przez stronę livesports.pl ( Jeśli lekko spadły na &#39;&#39;mojego gracza&#39;&#39; [ i nie we wszystkich bukmacherach ] ) to już mniej więcej jestem w stanie ocenić &#39;&#39; gram ten mecz czy nie &#39;&#39; Do tego patrzę na ostatnie wyniki meczów owych i już w 9/10 przypadkach wiem.

No i proszę, Monflis wygrał 2:0 - tak jak się spodziewałem i postawiłem. Ranking mi to mówił w 100%, tylko bałem się o kursy które idą w górę na Gaela.
Oj żebyś sie za bardzo nie przejechał. Karlovic to bardzo specyficzny gracz z mega mocnym serwisem - nie gram nigdy na nich/przeciw nim, bo jego wygrana zalezy czesto od dyspozycji dnia. Swego czasu pamietam, jak ograł Federera. Serw mu tak siedział, że nawet Ferdek nie mógł nic zrobić.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Dajcie już spokój z waszymi &quot;wypocinami&quot; bo to już bez kitu staje się śmieszne ;) jak patrzysz na livesports.pl to jeszcze polecam ci strone tenislive.pl ;d A teraz już bez jaj i moje krótka ocena,w Madrycie mamy strasznie twarde korty służy to zawodnikom bardziej siłowym techniczni sobie kiepsko radzą,dziś oglądałem spotkanie Stacha i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie dobry serwis,dobra gra po narożnikach,mało rotacji a dużo siły to jego atrybutów dochodzi jeszcze mocna psychika ładnie wytrzymał presje w 3 secie gdzie przegrywał już w tie breaku 4-0! i mimo to pociągnoł dalej i wygrał z dobrym Montanesem ale to już historia teraz można przejść powoli do kolejnego spotkania ,już za kilka chwil dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy kwalifikantem Fallą przeciwko grającego nie oszukujmy się bardzo słabo w ostatnim czasie..chodzi oczywiście oBaghdatisa, moim zdaniem kursy są troszke przesadzone Falla już troszke pograł sobie w tym turnieju więc jest w lepszej sytuacji zaprezentował się dobrze w kwalifikacjach wygrywając gładko w swoim meczach dobre podanie trafiające często za 1 razem umożliwiło mu gładką gre nie jest to jakaś armata ale daje rade ,chłopak się rozpędza i próboje nawiązać walke z najlepszymi myśle że jest to najlepsza okazja żeby pokazać troszke swoich umiejętnosci i wygrac gładko kurs 2,62 tylko zaczęca ;) Pozdrawiam prawdziwych kibiców ;)
 
K 3

kamilchapula

Użytkownik
panowie mam pytanie co do tego turnieju w Madrycie... tak sobie oglądam mecz Isner-Fish i widać, że ta mączka jest jakaś dziwna, wygląda mi na taką jakby twardą.Panowie grają w zamkniętym pomieszczeniu tak jakby w hali? Prosze o odpowiedź.
 
suti 16

suti

Użytkownik
Nawet niewiesz ile chciałbym Ci powiedzieć...
O jejku. No każdy ma swoje techniki. Moja jest taka i się jej nie wstydzę. Założę może kiedyś swój temat i będą w nim typy z tenisa i wtedy zobaczymy czy jest to dobra technika czy zła. Bo chyba każdy może obstawiać wg. swoich przemyśleń i technik. I napisałem &#39;&#39; Gdy w rankingu jest znacząca przewaga&#39;&#39; Czyli ktoś z miejscami ok 1-15 i gra 60 i Plus, a nie 25 z 33. :]

 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Guillermo Garcia-Lopez - Thiemo de Bakker @ 1,78 Sportingbet

Kurs wskazuje na Hiszpana jako minimalnego faworyta tego pojedynku, dla mnie jego szanse na drugą trzecią rundę są spore.
Garcia-Lopez to rzemieślnik, zawodnik z solidnym każdym uderzeniem, co pozwala mu odnosić sukcesy na każdej nawierzchni. Między innymi dlatego na szybkiej mączce w Madrycie odprawił z kwitkiem Stanislasa Wawrinkę. Tydzień temu przegrał bardzo pechowo z Devvarmanem, a bardzo szkoda bo od lutego wygrał raptem 4 mecze i potrzebuje nabrać pewności.
Jednak jego sytaucja jest o nieba lepsza niż de Bakkera. Miał problemy z jamą ustną, sporo pauzował, przed Madrytem wygrał w tym sezonie tylko 2 spotkania. Z jego świetnej gry na ceglanych kortach w ubiegłym roku (pokonał m.in Garcię-Lopeza) nie zostało nic i musi budować formę od nowa. W Estoril dostał bęcki od Andersona. W stolicy Hiszpanii przeszedł kwalifikacje. Na papierze wygląda więc nieźle, ale należy zauważyć, że spędził na korcie już 8 godzin, może to odczuć w późniejszych fragmentach dzisiejszego meczu. Poza tym mimo zwycięstw ewidentnie ma problemy z powrotem na korty.
Po meczu pierwszej rundy kwalifikacji
- I didn’t feel comfortable. I moved very bad, that wasn’t the case the past days
W obecnej sytuacji daję mu małe szanse na pokonanie reprezentanta gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
27-letni Mayer w ubiegłym tygodniu na swojej &quot;ziemi&quot;doszedł do finału w
Monachium przegrywając jedynie z Nikołajem Dawidienką.Troicki sezon na mączce rozpoczął od ćwierćfinału w Monte Carlo, ale w ubiegłym tygodniu w Belgradzie odpadł po pierwszym meczu przegrywając u siebie z Marcelem Granollersem. Madryt dotychczas nie był dla Serba szczęśliwy, w 2009 i 2010 roku odpadł w I rundzie przegrywając odpowiednio z Nikołajem Dawidienką i Nicolasem Almagro. Teraz przychodzi mu się zmierzyć z podbudowanym dobrym startem w Monachium Mayerem,
któremu bardziej powinna odpowiadać dosyć szybka mączka w Madrycie.
Kurs 1,72 napewno zachęca do ryzyka ;)✅
Szkoda pierwszego set ponieważ Mayer miał 4-2 i piłke na 5-2 niepotrzebne nerwy w 1 secie i trzeba było grać 3 setówke ale i tak pokazał się dobrze;) $$✅ Vicktor Troicki-Florian Mayer 6:4 5:7 4:6✅
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
moim zdaniem dzis dobra opcja jest isner, strasznie szybkie korty i dobrze serwujacy isner to dla graczy pokroju ss troche za duzo
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
moim zdaniem dzis dobra opcja jest isner, strasznie szybkie korty i dobrze serwujacy isner to dla graczy pokroju ss troche za duzo
Witam,tak ci powiem szczerze oglądałem mecz Stachovskiego i naprawde wywarł na mnie duże wrażenie,mądra głowa,dobry serwis może nie jakaś armata ale dobry serwis,który rozrzucał Montanesa,ładna gra po naroznikach mało zabawy a dużo zysku być może był to taki jednorazowy wystrzał młodego Ukraińca no ale tu bym uważał może być bardzo ciekawy pojedynek
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
rowniez to ogladalem, mimo to mysle ze isner
myśle że jest tyle spotkań tenisa że taki mecz gdzie w sumie jest niewiadoma lepiej odpuścić ewentualnie poczekać na mecz i ukuć coś na &quot;livie&quot; o ile bedzie dostępna oferta ;) Powodzenia i Pozdrawiam
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Raonic M. - Lopez F.
Typ: Lopez
Kurs: 1.8✅✅
Buk: Expekt
Stawka: 4/10
Raonic w poprzednim turnieju skreczował mecz z powodu kontuzji. Jak się wypowiedział, to uraz pleców. Odczuwał go w dniu meczu, a w trakcie ból się nasilał. Obawia się, że kontuzja może tyczyć się kręgosłupa i nie wie w ilu turniejach zagra, bo chce zagrać cały sezon, ale nie wie na ile kontuzja jest poważny. Lopez również dobrze sobie radzi w tym sezonie, więc gdyby Raonic odczuwał nadal ból, możliwy jest krecz, więc kurs warty gry na Hiszpana.
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 0

deisler

Użytkownik
W sumie nie wiem jak Ci zawodnicy grają w deblach ale mam takie pytanko co sądzicie o graniu na Gasquet / Tsonga. Mają sie dzis spotkac z Del Potro / Fish. Ogladalem pojedynek Del Potro spotkanie z Youznym i mial przerwe medyczna cos chyba z miesniem. Wprawdzie wygral go ale moze to jakos sie odbic na grze w deblu. Kurs na pare francuska w tej chwili 1.80
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
W sumie nie wiem jak Ci zawodnicy grają w deblach ale mam takie pytanko co sądzicie o graniu na Gasquet / Tsonga. Mają sie dzis spotkac z Del Potro / Fish. Ogladalem pojedynek Del Potro spotkanie z Youznym i mial przerwe medyczna cos chyba z miesniem. Wprawdzie wygral go ale moze to jakos sie odbic na grze w deblu. Kurs na pare francuska w tej chwili 1.80
Moim zdaniem typ warty gry Francuzi są zgrani obaj wygrali swoje pojedynki singlowe więc ze spokojem i luzną grą mogą łatwo i przyjemnie podejsc do tego pjedynku
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Moim zdaniem typ warty gry Francuzi są zgrani obaj wygrali swoje pojedynki singlowe więc ze spokojem i luzną grą mogą łatwo i przyjemnie podejsc do tego pjedynku
Rysiek tak średnio.
Gasquet R. (Fra) 1 - 2 Gimeno-T. D. (Esp)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Flavio Cipolla - Michael Llodra
Typ: 2
Kurs: 1,55

Na początku przyznam, że nie lubię grać na Llodre jak jest faworytem = jest na niego mały kurs, bo czasami zawodzi nawet z kimś słabym i często kreczuje (więc wtedy trzeba grać u buku, który zwróci hajs), jednak tutaj po prostu nie widzę szans by mógł przegrać, mimo że na ziemi nigdy nie był za dobry (max 4 runda RG). Cipolla to dopiero 160 rakieta świata, wygrał 3 challengery na cegle (ostatni w 2007 roku), prawdę mówiąc nigdy nie miałem okazji zobaczyć jak wygląda jego gra. Włoch kwalifikacje przeszedł pokonując Gabashvili i Rochusa, a w pierwszej rundzie pokonał Roddicka, który od dłuższego czasu gra kichę. W Barcelonie odpadł na początku z Haase, a w Estoril natomiast także w pierwszej rundzie ze słabiutkim Gilem. Llodra w Monte-Carlo przegrał z Raonicem 2-1, a tutaj zaczął od pokonania Querreya. Różnica klas, jeżeli Michaelowi nic nie odbije to po prostu powinien wygrać. Prawdę mówiąc sam może wrzucę ten mecz najwyżej na jakąś taśmę, bo kurs jest zbyt niski, a ja jestem fanatykiem dużych kursów (nie jak każdy, uwierzcie), a dokładny wynik 2-0 zbyt duże ryzyko jednak. Head2Head 2:0 na korzyść Francuza, jeden z meczy odbył się w Rzymie (a więc na tej samej nawierzchni) rok temu.
Wynik: ✅ 0-2 (4-6, 2-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Gasquet R./Tsonga - Del Potro J.M./Fish 1,80 Betsafe ▶ ZWROT
Zacznę od tego, że większość buków ten mecz wycofała już z oferty. Gasquet odpadł wczoraj z singla przegrywając z Gimeno - Travererem. Tsonga natomiast dzisiaj łatwo uporał się z Hiszpanem Ribą. Co do drugiej pary to Fish również odpadł z singla przegrywając wczoraj z Johnem Isnerem a Del Potro dzisiaj w ponad 2,5-godzinnym pojedynku pokonał Youzhnego, ale widać było że Argentyńczyk ma problemy zdrowotne w tym meczu. Myślę że warto zagrać na Francuzów.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Gasquet R./Tsonga - Del Potro J.M./Fish
No i debel trafiony, choć Del Potro doznał podobno jakiegoś urazu pachwiny. Czy to prawda czy tylko taka zasłona dymna by nie grać w deblu ? Jak ktoś więcej może wie na ten temat to niech coś tu napisze. Bo skoro to jakaś poważniejsza kontuzja to jutro szykowałby się dobry bet na Cilica w buku z kreczem.
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Tak, dzisiaj w meczu z Youzhnym mial dosc dluga przerwe. Jestem ciekaw jak jutro zagra i jaki jest stan jego zdrowia. Osobiscie poczekalbym z tym spotkaniem do jakichs pewniejszych informacji.
aha i byl to uraz pachwiny ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom