>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Madrid, 02.05 - 09.05.2015

Status
Zamknięty.
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
McDonald 5.0 zwrot
Nie, zeby grac tu na Czarnego, ale gra przeciwko Mlodemu Fedexowi ???? ktory dostaje w dupe az milo! ???? pomijam przegrane z Cuevasem etc, ale biorąc pod uwage fakty i jego forme i kurs 1,16 to padam na cycki! Przyznam szczerze, ze jak bulgar to wygra to bede w szoku! Oczywiscie Pan McDonald to rowniez cieniutki tenisista, ktorypotrafi zagrac 1 na 5 spotkan, wiec 5 to value!
 
B 94

bart7890

Użytkownik
dawno nic gralem ale spojrzalem wlasnie na jutrzejsza oferte i wpadl mi w oko dubelek Gasquet + Kohlschreiber
co do tego pierwszego to juz widzę powyżej zainteresowanie tym typem co nie dziwi, po przejściu na korty ziemne od razu widać ile tracą serwismani, do tego Ivo juz ma swoje lata malo gra, a Francuz pewnie wygral turniej w Estoril gdzie pokonal trzech bardzo dobrych zawodnikow.
co do drugiego spotkania, obaj zawodnicy raczej lubia korty ziemne, h2h 5-1 dla Niemca, ktory w tym sezonie malo przegrywa, a jak przegrywa to nie z byle kim. bardziej interesuje mnie pytanie na ile moze wplynac na niego zmęczenie bo w niedziele gral final w Monachium, jak uwazacie 1,50 warto ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Cuevas P. - Ramos A. 1 @1.66 Unibet ::: 3/10j⛔⛔
Ramos przebrnął przez kwalifikacje, co specjalnie nie dziwi. Większych problemów nie miał, jedynie Dodigowi oddał seta, ale ten i tak w trzecim skreczował. Pablo złapał formę, 2 dni temu uległ w finale w Stambule Rogerowi Federerowi. Nie był to łatwy mecz dla Rogera, zwłaszcza w drugim secie, gdzie rozgrywali bardzo długi TB i ostatecznie Federer wygrał do 11. Wcześniej Urugwajczyk wygrał jeszcze turniej w Sao Paulo. Jeśli odpadał z kimś na mączce, to tylko z graczami lepszymi od siebie - Bautistą Agutem, Nadalem, Juanem Monaco. Jedyną wpadkę zaliczył w Davis Cupie, gdzie po 5 setach uległ Alejandro Gonzalezowi. Ramos ostatnio nie prezentuje formy choćby zbliżonej do Cauvasa. W turniejach na cegle jeszcze nie wyszedł poza drugą rundę rozgrywek. Przegrywał z graczami o wiele słabszymi od Pabla, jak choćby z Kukushkinem, Kyrgiosem czy Mayerem. Mowa tu oczywiście tylko o cegle. Nie sugerowałbym się przedarciem Ramosa przez kwalifikacje i rzekomym zmęczeniem Cuevasa ze Stambułu - miał 2 dni, żeby dojść do siebie, poza tym nie miał wcale takiego maratonu spotkań jak choćby Garcia-Lopez. Jest to za duży turniej, żeby odpuszczać. Jego wygrana wydaje się bardzo prawdopodobna.
Gimeno-Traver D. - Kyrgios N. 1 @1.80 Marathon ::: 1/10j⛔⛔
Wydaje mi się to lekko ryzykowny typ. Kyrgios ostatnio na cegle zanotował niezły wynik, dochodząc do finału imprezy w Estoril. Pokonał po drodze Ramosa, Krajinovicia, Haasego oraz Carreno Bustę, przegrywając dopiero w finale gładko z Gasquetem. Ale jeśli przyjrzeć się jego rywalom, to czy są oni jakimiś klasowymi zawodnikami na cegle? Poza Gasquetem, z którym ugrał tylko 5 gemów - nie. Ramosa pokonał po 3 setach, ale to też po części zasługa Ramosa, który w pewnym momencie przestał grać. Gimeno za to pokazuje się ostatnimi czasy z niezłej strony. Stoczył zacięty mecz z Federerem, półfinał w Bukareszcie, finał w Casablance i porażka z Klizanem. Kwale przebrnął na szybkości bez żadnych problemów. Teraz ma ochotę osiągnąć jak najlepszy wynik. Ma ku temu szanse, Kyrgios na cegle gra mało, osiągnął ostatnio dobry wynik, ale tutaj wcael nie jest faworytem. Liczę na wygraną Travera.
Klizan M. - Granollers-Pujol M. 1 @1.57 Unibet ::: 2/10j ZWROT
Andujar-Alba P. - Sock J. 1 @2.06 Marathon ::: 2/10j⛔⛔
Verdasco F. - Garcia-Lopez G. 2 @2.21 Marathon ::: 1/10j⛔⛔
Analizy możliwe że później. Nie obiecuję.
Dzień tragedia, ale trudno, zdarza się
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Falla A. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P. ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 2/10
H2H 1:5 z lat 2006-2014 i tylko rok temu raz wygrał Falla, ale to było podczas turnieju w Halle na trawie, gdzie Alejandro doszedł do samego finału, gdzie z tego co pamiętam poległ dopiero z Rogerem Federerem po 2 tie-brekach.
Ich mecze były zacięte, ale teraz gramy na mączce, a Falla na przestrzeni dwóch ostatnich lat wygrał uwaga! zaledwie 2 spotkania na tej nawierzchni o randze ATP. Powiem Wam, że niezłe jaja bo dzisiaj &quot;Kolba&quot; grał finał z Murrayem w finale Monachium, a w następnej rundzie czeka właśnie Andy. Moim zdaniem nie ma tu mowy o zmęczeniu, Kolba grał świetny tenis, jeden dzień czy dwa moim zdaniem nie zrobią dla niego wrażenia ze zmęczenia. Mała zemsta?
Wynik: 1:6 4:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
T 37

trojano

Użytkownik

Falla A. - Kohlschreiber P.
Falla A. + 3.5 gemów / 1.80 / bet365
⛔
W I rundzie w Mutua Madrid Open będziemy mieli doczynienia z mojego punktu widzenia z ciekawym spotkaniem. Bardzo solidny Niemiec Kohlschreiber, kontra potrafiący sprawiać spore niespodzianki Kolumbijczyk Falla.
Zacznę od tego, że nawierzchnia w Madrycie jest dosyć specyficzna. Niby ziemia, ale bardzo zdradliwa. Na początku trudno rozgryźć, jak grać na niej. Alejandro Falla ma za sobą już dwa rozegrane mecze w kwalifikacjach, co może działać na jego korzyść. W pierwszym spotkaniu kwalifikacji stosunkowo łatwo (6:3, 6:2) pokonał Stakhovskiego, natomiast w finałowej fazie pokonał on reprezentanta gospodarzy Carballesa Baene (6:1, 7:6). Podczas tych meczy wykazał się dobrym i regularnym serwowaniem.
Kohlschreiber w tym sezonie falował swoją formą, ale to w sumie, jak każdy zawodnik, więc nie powinno to nikogo dziwić. Przede wszystkim Niemiec wczoraj rozegrał finałowy mecz turnieju ATP w Monachium, gdzie po naprawdę zaciętym boju uległ dopiero w Tie Breaku, Szkotowi Andy&#39;emu Murrayowi. To był wyczerpujący turniej, rozegrał w nim 5 spotkań, w tym 3 mecze po 3 sety - solidna dawka. Teraz ma okazję szybko zrewanżować się Murrayowi, który czeka już w II rundzie turnieju w Madrycie (zaczyna od II rundy). Jednak mając w pamięci tyle trudnych spotkań na przestrzeni ostatnich dni, dodając, że często odpadał tutaj w I rundzie, to dzisiaj postanowiłem zagrać zakład w stronę Kolumbijczyka.​
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Gasquet + Wawrinka @ 1,63 ✅
Richard Gasquet zagra z Ivo Karlovicem. Oczywistym faworytem tego meczu jest Francuz i naprawdę trudno znaleźć argument przeciwko niemu. W niedzielę wygrał turniej w Estoril i może odczuwać zmęczenie, ale miał przerwę w poniedziałek i nie sądzę, że będzie to miało jakiekolwiek znaczenie. Dla Karlovica to trudny okres, bo wszędzie wokół turnieje na mączce, a on wolałby pograć na jakimś hardzie. Musi przeczekać sezon ziemniaczany, a o dobrych wynikach pomyśli w czerwcu. Chorwat zupełnie nie pasuje na korty ziemne i sądzę, że Francuz wykorzysta dobrą dyspozycję by przejść do kolejnej rundy turnieju w Madrycie.
W drugim meczu Joao Sousa zagra z Wawrinką. Portugalczyk to solidny przebijaka, ostatnio pokonał Janowicza, ale głównie dzięki jego niewymuszonym błędom. Wystarczyło odegrać piłkę parę razy na stronę Polaka i ten zrobił swoje. Dzisiaj rywal to zupełnie inna bajka. Stan Wawrinka po nieudanym turnieju w Monte Carlo miał trochę czasu na lepsze przygotowanie do gry na korcie ziemnym. Sądzę, że wyjdzie na kort w pełni zmotywowany by osiągnać w tym turnieju jak najlepszy wynik, a wiadomo, że jak Szwajcar gra swój tenis to 99% tenisistów nie może się temu przeciwstawić.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Nick @2.00✅ izzzziii
No cyrk, zeby taki kurs wystawic na kangura! Ja wiem, ze jego przeciwnik jest w formie i to typowy przebijako clayowiec, ale Nick zlapal niezla forme, a do tego Madrycka maczka to jedna z najszybszych w tourze, co przemawia za Kyrgiosem, owszem gladko przegral z Rysiem, ale Rysiek odpalil az milo, ogladalem go ostatnio i gral na prawde solidnie, ale dzisiaj gra nie Rychu tylko Gimeno, ktory jest klase slabszy, przewiduje lekki i przyjemny mecz dla Nicka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
T 37

trojano

Użytkownik

Karlovic I. - Gasquet R.
Karlovic I. + 3.5 gemów / 1.80 / betsson
Macie trochę mylne wrażenie na temat Karlovica grającego na clayu. Podczas swojej kariery zaliczył wiele dobrych wyników na tej nawierzchni, czy rozgrywał dobre spotkania z czołowymi zawodnikami touru. Do tego dochodzi nawierzchnia, która nie jest typową mączką, o czym wspominałem już w poprzedniej analizie. Nawierzchnia jest szybka i zawodnicy, który polegają na serwisie nie mają się czego obawiać, co pokazują wczorajsze mecze, w których było stosunkowo mało przełamań, nie licząc meczów z udziałem Giraldo i Gulbisa, którzy są bardzo chimeryczni, a do tego nie polegają na żadnej nawierzchni na serwisie.
Karlovic wiekowy zawodnik, jednak w tym sezonie pokazuje, że w tenisa na bardzo wysokim poziomie nadal grać potrafi, pokazują to dobitnie mecze z Djokovicem, Ferrerem, czy turniej w Delray Beach. 2 tygodnie nie grał i miał dużo czasu, aby przygotować się do Mastersa.
Gasquet po turnieju w Estoril, na którym zagrał bardzo dobrze, nie da się ukryć. Jednak patrząc wstecz i to, jak on reaguje po wygranym turnieju, lub dojściu do finału, w następnym meczu na nowym turnieju zauważyłem, że często bardzo się męczył, nawet będąc dużym faworytem. Historia tego turnieju również dobitnie pokazuje, że Gasquet często przegrywał już w początkowych fazach w Madrycie. Historia historią, statystyki statystykami, ale według mnie nie będzie to wcale łatwy mecz dla Francuza.​
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Nie stawiam w tym meczu nic ale nie zdziwię się jak Fajka dzisiaj pociśnie Kolbę. Kolba 2014, 2012 i 2010 kończył tutaj w pierwszych rundach po powrocie z Monachium. Przegrywał z Giraldo, Monfilsem czy rok temu z MATOSEVICEM!!!! czyli gościem który nie potrafi grać na mączce. I wszystkie te porażki były po powrocie z turnieju z Monachium. Tylko, że w 2010 miał 3 dni przerwy, w 2012 2 dni przerwy a rok temu 6 dni. Tym bardziej,że Fajka jak ma dzień to potrafi wygrać z dobrymi tenisistami no i panowie nigdy nie spotkali się na mączce a ich mecze były często wyrównane ???? Tym bardziej Fajka rozegrał tutaj dwa mecze gdzie wygrał 2X 2:0 więc zapoznanie z kortem jest a wiadomym jest często,że skakanie z jednego turnieju od razu na drugi dobre dla wielu nie jest a Kolba zaprezentował to nie raz. Także value po stronie Kolumbijczyka. Powodzenia życzę tym co stawiają na Niemca ;) Także warto przyjrzeć się dokładnie wszystkiemu za i przeciw a nie ograniczać się ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Falla - Kohlschreiber 1.60 4/10 pinn ✅
Falla ostatnio byl w formie jakies 3 lata temu, od dluzszego czasu jego kariera jest dosc smieszna. Potrafi oberwac od kazdego a jakiegos skoku pozytywnego to raczej nie ma nigdy. Czasem pojedyncze turnieje ciut lepsze, w tym sezonie moze dwa. Za duzo bledow wlasnych, slaby bh, marmne drugie podanie i tak moge wymienic jeszcze pare slabych stron Kolumbijczyja. Brakuje mu regularnosci a jesli rywal nie pomaga swoimi babolami to praktycznie nie ma argumentow do wygranych. Jedynym plusem tutaj sa kwale. Kohli zdecydowanie w wyzej formie i powinien spokojnie wypunktowac rywala. H2H 5-1 tylko grass dla Falli i wlasnie tylko na trawie ja cenie tenis Alejandro bo swietnie tam mu wlazi serwis a potrafi grac ofensywnie. Gorzej z defensywa takze na cegle bedzie mu bardzo ciezko z kims kto jest regularniejszy i nie oddaje 50 punktow za darmo jak jakis gulbis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
gooster 343

gooster

Użytkownik
Warwinka vs Sousa 2 @ 5.33 pinnacle
Forma Stasia jedna wielka niewiadoma. Przegrał ostatnio z Dimitrovem, który również jest świerszczem póki co i nic nie pokazuje. W 2013 roku miał genialny sezon na clayu również dobrze grał, ale to se ne vrati. Rok temu odapdł tu z Thiemem i mam nadzieję, że dziś scenariusz się powtórzy. Sousa też nic nie grał no i tu wygrał z Jurkiem. Oglądałem ten mecz i mniej więcej to wygladało tak Sousa świetnie serwował i Jurek świetnie serwował gdy piłka pojawiała się w grze co robi Jurek wali w siatkę. Owszem Sousa tam parę razy coś zagrał, ale nic specjalnego. Stasio szybko się denerwuje bardzo szybko gdy gra ze słabszym przeciwnikiem przez co popełnia banalne błędy. Jeżeli Sousa będzie regularny i zmobilizowany kto wie może da radę. Sousa to przeciętniak nie oszukujmy się i nie polecam grać tego typu za jakąś dużą stawke od tak lekka próba vs Stasio. 0.5/10 Sousa nie ma żadnych argumentów po za serwisem. Jeżeli Staś złapie wiatr w żagle to rozniesie go w pył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
O 135

omas123

Użytkownik
Nie powiedzialbym ze Wawrinka przegral z Dimitrovem.
Raczej go oddal - sam potem mowil w wywiadzie po meczu ze nie chcial przebywac na korcie i mu nie zalezalo.
Zreszta kilka dni pozniej pojawila sie informacja o jego rozstaniu z zona - a na players party przed tym turniejem pokazal sie z blondynka ktora jest jego byla &quot;kochanka&quot; a teraz dziewczyna i teraz nie musi sie za bardzo ukrywac.
Wiec sadze ze jest jak nowo narodzony i zmiecie Souse z kortu jak Monaco.
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Karlovic 3.42 Pinnacle
Jeśli gdzieś dzisiaj szukać niespodzianki to tutaj.
Trojano dobrze opisał, a ze dziś wygrali dobrze serwujacy gracze jak Raonic i Kyrgios to myślę, ze Karlovic tez powinien awansować.
Kurs jest spory i uwazam, ze jak chorwat będzie trzymał serwis to Francuzowi może zabraknąć sił na bardzo długi pojedynek.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mayer - Lopez 1.93 4/10 marathonbet ✅
Jak patrze na Lopeza od Indian Wells to wszystko mnie boli widzac taki tenis i meczacego sie Feliciano. Z Thiemem pierwsza runda w Miami to jeszcze, sezon na piasku wedlug mnie tragiczny. Forma jest naprawde zerowa a oprocz tego ogromna meczarnia non stop. Pokonal Grotha 6-3 6-3, ciezkie baty od Querreya 4-6 1-6. Powrot do Europy i Barcelona oraz Estoril. W Katalonii tragiczny mecz z Ilhanem i wygrana ostatatecznie po tb i baty od Andujara do 3 i 4. W Estroil kolejna padaka, pierwrsza runda z Robinem Haase. Teraz w Madrycie znow beznadziejne spotkanie z Benjim Beckerem. Nie wiem jakim cudem Niemiec tego nie wygral juz praktycznie byl w drugiej rundzie i oddal. Mayer na pewno w lepszej formie i duzo ciekawiej prezentuje sie na korcie. Lepszy w defensywie, niezle serwujacy. Nie widze argumentow przemawiajacych za Hiszpanem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
C 7

cfc1905

Użytkownik
Gasquet - Berdych 2 @1,54 Pinnacle

Szykuje sie bradzo ciekawy mecz, poniewaz graja zawodnicy ktorzy bardzo dobrze sie spisuja w tym sezonie. Gasquet wygral w tym sezonie dwa turnieje w tym ostatni w Estoril, jednak nie byly one mocno obsadzone bo zabraklo w nich najlepszych tenisistow. Berdych rozgrywa swietny sezon, co prawda nie wygral zadnego turnieju, ale tylko dlatego ze trafial na najlepszych zawodnikow, przegral w tym sezonie z Djokoviciem, Murraeyem, Federeren czy Wawrinka to pokazuje jak dobrze gra. W Monte Carlo zagral swietny turniej i byl bliski pokonanie Djokovicia co jest w tym sezonie recza bardzo trudna. Obaj tenisisci grali ze soba w tym sezonie i wygral Berdych bardzo latwo 6:2 6:1. Nie chce mi sie wierzyc zeby tak dobrze grajacy Berdych szybko odpadl z turnieju. Nie bedzie to latwy mecz lecz wierze w zwyciestwo Berdycha a kurs zacheca zeby na niego pograc.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Bellucci Thomaz - Isner John, 0:2 Pinnacle Sports 2.95

6:7, 7:6, 1:6 ⛔⛔⛔

Typ na minus ale ja i tak zarobiony na live. 2.75✅ tie break w I secie, 7:6✅ 4.50 Isner oraz III set Inser 1.75✅.

VS.


Brazylijczyk Bellucci niegdyś 21 rakieta świata a obecnie 77 w rankingu sezon ma jak na razie w średni i tylko mecze na jego ulubionej mączce sprawiają, że jakoś to wygląda. Ponieważ na hardzie osiągnął tylko 3 rundę w Miami a resztę wyników na twardych kortach lepiej przemilczeć. Wracając do mączki to w lutym dotarł do półfinału w Quito gdzie przegrał tam z Estrellą 7:6, 7:5 a po drodze pokonał mało groźnych tenisistów. Kolejno w Sao Paulo czy w Rio de Janerio czyli na swojej ziemi nie osiągnął nic ponieważ dwukrotnie odpadał w pierwszych rundach. W Buenos Aires również porażka w pierwszej rundzie i to z Lorenzim także kolejny słaby wynik. W Barcelonie na drugiej rundzie zatrzymał do Bautista-Agut 6:3, 6:4. W Stambule dotarł do ćwierćfinału ale pokonał tam Youzhnego czyli zawodnika kompletnie bez formy oraz Istomina który na mączce nie jest mistrzem. Tutaj w Madrycie musiał przechodzić przez kwalifikacje gdzie najpierw pokonał grubasa-dziadka Berrera 6:3, 6:2 oraz Delbonisa w trzech setach. W turnieju głównym udało mu się pokonać Chardego gdzie nie stracił seta oraz nawet podania.

Bellucci czuje się najlepiej na wolnych kortach i tam ma najwięcej sukcesów, jego bilans meczów to 277/150. Jest to bardzo solidny zawodnik który nie ma większych wad a wielkim plusem jest jego serwis z lewej ręki. Ale od czasu ma chwilowe przestoje gdzie po 2 fenomenalnych uderzeniach potrafi zrobić dwa proste błędy. Jego przeciwnikiem będzie Isner 18 rakieta świata. Kto kiedyś pomyślałby, że Isner będzie faworytem na mączce z solidnym Brazylijczykiem....Isnerowi w tym sezonie ufałem wielokrotnie i zaufam raz jeszcze ponieważ facet jest w formie ostatnio! Od turnieju w Miami prezentuje genialny tenis gdzie najpierw doszedł tam do półfinału ulegając Djokovicowi z braku sił. Ale pokonał tam Dimitrova, Ronica w trzech tie brekach gdzie nie było ani jednego przełamania czy Nishikori 6:4, 6:3. Jedynie w Houston dał palmę gdzie pożegnał się na dzień dobry z Gabą. Ale tą plamę bardzo szybko zmazał ponieważ w Monte Carlo wygrał z Johsonem oraz Troickim bez straty seta a odpadł z Nadalem po zaciętym boju gdzie miał swoje szanse.

Tak! Isner z Nadalem miał swoje szanse gdzie przegrał tam 7:6, 4:6, 6:3 zostałem wyśmiany z tego powodu ale jak Isner urwał seta ponieważ tak stawiałem to wiele osób posypało sobie głowę popiołem. Dla wielu drewniak a dla mnie kapitalny zawodnik który jest groźny zawsze i wszędzie na każdej nawierzchni i nikt nie lubi z nim grać. W Madrycie pokonał bez większych problemów mało wymagającego Mannarino 7:6, 6:4. Ale Amerykanin nie prezentował tam swego 100% widocznie jakieś 70% jak najbardziej starczało. Isnera przełamać jest trudno i bajki, że na mączce jego serwis wiele traci można schować między bajki ponieważ John bije z takiego pułapu i prezentuje takie kąty iż podłoże nie ma większego znaczenia. On nie bije jak robot ciągle w jedno miejsce ale inteligentnie miesza kierunki. Stawiam, że Isner pokona ziemniaka Belucciego ponieważ zrobił wielki kolejny postęp raz oraz jest na gazie. Kolejny raz nie można tutaj wykluczyć wyniku 7:6, 7:6 dla Amerykanina. Mam nadzieję, że podanie będzie funkcjonowało tak jak trzeba a Thomaz prędzej czy później ulegnie nawet magicznym jednym mini przełamaniem w tie breku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jutro warto też się przyjrzeć typowi na Verdasco ;), a z typem na Berdycha trzeba się zgodzić, Czecha można nie lubić, ale on to chyba tuż obok Ferrera i Djokovica najrówniej grający zawodnik który pokonuje kogo trzeba, a zostaje masakrowany jedynie w meczach ze ścisłym topem.
Mayer L. - Lopez F.
Mayer L. ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 0:1 z 2012 roku, ale był to piekielnie zacięty mecz na hardzie. Teraz gramy w Hiszpanii, a Mayer z ręką na sercu trzeba przyznać nie miał ostatnio szczęścia do losowania. Solidny Almagro w Portugalii, wcześniej w Barcelonie finalista Pablo Andujar, w Miami Anderson, w Buenos Aires finalista Monaco. Teraz w końcu czas uciułać tych punktów. Lopez gra na mączce słabiutko, jego slajs w ogóle się nie kręci tak jak na trawie. Już sam fakt, że zagrał tutaj w pierwszej rundzie 3 setówkę z Beckerem świadczy o jego nie najlepszej dyspozycji.

Wynik: 7:6(3) 7:6(6) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Gasquet-Berdych 2 @1.5
Wydaje mi sie, ze to rozsadny typ. Gasquet wrocil po niedlugiej przerwie, wygral turniej w Estoril, wszystko cacy, ale tu jednak turniej o duzo wiekszym prestizu. Berdych od kilku sezonow nie schodzi w Madrycie ponizej bardzo dobrego poziomu, raz nawet byl w finale i calkiem bliski zwyciestwa. Jezeli Czech tutaj przegrywal w ostatnich sezonach to naprawde z zawodnikami z samego topu, a Madryt dla Gasqueta z kolei nigdy zbyt laskawy nie byl. Gasquet umiejetnosci stricte tenisowe posiada wieksze niz Czech, swego czasu fajan rywalizacje prowadzili obydwaj w turniejacha IW i Miami, ale jest tu jedna zasadnicza roznica, a mianowicie Berdych caly czas rywalizuje z najlepszymi zawodnikami, a Gasquetowi brakuje w takiej rywalizacji jednak obycia od jakiegos czasu. Poza tym wieksze szanse na sukces dawalbym Francuzowi w Rzymie niz tutaj. Berdych swietnie zaprezentowal sie w Monte Carlo i jest faworytem tego meczu.
 
atena 160

atena

Użytkownik
Jo-Wilfried Tsonga - Jack Sock 2 2,44 Pinnacle Sports
Spotkanie dwóch ofensywnie nastawionych zawodników, opierających swoją grę na serwisie i forehandzie. U jednego jak i drugiego zawodnika początek sezonu wyglądał podobnie a mianowicie była to rehabilitacja. Sock z powodu kontuzji biodra musiał podać się operacji, wrócił do gry w Indian Wellsa natomiast Tsonga wrócił do gry w Miami po kontuzji przedramienia.

Zdecydowanie lepszy powrót zanotował Amerykanin, który przegrał tylko dwa spotkania z Federerem i Thiemem. Sock prezentuje bardzo dobrą formę, po powrocie wygrał turniej w Houston w przekonywującym stylu. Największa wadą w grze Jacka jest jego backhand, który bardzo często obiega.

Tsonga po powrocie w Miami prezentuje się kiepsko, porażki w początkowych rundach katastrofalny mecz z Cilicem w Monte Carlo. Największa wadą Tsongi również jest niestabilny backhand.

Czeka nas ofensywne spotkanie, panowie będą skracać wymiany szukając uderzeń kończących. Sock prezentuje się zdecydowanie lepiej od Tsongi i powinien wygrać z bardziej utytułowanym rywalem, który nie doszedł do siebie po perypetiach zdrowotnych.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Luca Vanni (+1.5 Sets) vs Simone Bolelli (-1.5 Sets) dla Mecz (2.160) WYNIK 64 36 26 ✅✅✅
???? Grigor Dimitrov (-1.5 Sets) vs Fabio Fognini (+1.5 Sets) dla Mecz (1.714) WYNIK 36 62 75 ✅✅✅
KURS: 3,702
PinnacleSports

Dubelek &quot;Makaronów&quot; ????

Luca w Sao Paulo zadziwił cały tenisowy światek, gdzie jako kwalifikant doszedł do finału takiej imprezy. Pokazał charakter, spore umiejętności i waleczność. Te same cechy zaprezentował w spotkaniu z Tomic&#39;iem, gdzie grając jako kwalifikant, po przegranym pierwszym secie dał radę się pozbierać i powalczyć! Teraz na przeciwko stanie jego rodak, Bolelli, który obiektywnie patrząc notuje całkiem udany rok na poziomie ATP i na pewno w tym spotkaniu jest faworytem. Nie mniej jednak, w moim odczuciu Luca (na tej nawierzchni) jest w stanie tutaj postawić się Simone i liczę na zacięte spotkanie! Po takim kursie na seta myślę, że warto.
Dokładam jeszcze nieobliczalnego Foga, który często potrafi zaskoczyć grając z pozycji Doga ???? Dimitrov wg mnie jest przereklamowany a na pewno forma w tym roku nie zachwyca. Fog grając swój najlepszy tenis potrafi ograć każdego. Mało zawodników jest w tourze, którzy dwa razy pod rząd pokonali Nadala na mączce... To nie jest dziełem przypadku, tylko ogromnego potencjału i talentu. Gram jednak na seta, bo wiadomo jak bardzo Fabio ma &quot;zryty beret&quot; i nawet najstarsi górale często i gęsto nie są w stanie odgadnąć wyniku jego spotkań ???? Ja jednak pokuszę się tutaj o typ w jego stronę licząc na pokazanie klasy w tak prestiżowym turnieju z tzw. &quot;wschodzącą Bułgarską gwiazdą&quot;, która jakoś nie może do końca pokazać swojego blasku :p

================================
=================
???? Thomaz Bellucci vs John Isner dla Mecz (1.740) WYNIK 67 76 16 ✅✅✅
???? Jo-Wilfried Tsonga (-1.5 Sets) vs Jack Sock (+1.5 Sets) dla Mecz (1.537) WYNIK 63 16 76 ✅✅✅
KURS: 2,674
PinnacleSports

Dubelek &quot;Jankesów&quot; ????
Tutaj gram w będącego w bardzo dobrej formie Big Johna. Owszem, ktoś powie, że na CLAY to jego serwis traci na wartości, ale jakby ten ktoś oglądał jego kilka ostatnich spotkań, to zwróciłby uwagę na to, że Isner zaczął serwować bardziej kątowo niż siłowo. Nawet na nawierzchni CLAY ma to ogromne znaczenie, gdyż nawet serwis w granicach 180 km/h ale dobrze plasowany jest nie do złapania nawet dla najlepszych returnujących. Bellucci do super returnujących zawodników się nie zalicza ale trzeba przyznać, że bardzo stara się wrócić w swoje miejsce w ATP. Zawodnik z sporymi umiejętnościami, aczkowiek aktualna forma wg mnei przemawia za Isnerem. Amerykanin na CLAY też potrafi zagrać kapitalnie (ostatnio urwał seta Nadalowi w Monte Carlo) i na pewno nie ograniczałbym się do zdania, że to jest typowy &quot;drewniak&quot; na HARD, jak niestety wielu ma o nim zdanie...
Dorzucam na seta Jacka Skarpetkę, który dziś na luzie pokonał będącego w fajnej formie Andujara. Oglądałem część pierwszego seta i cały drugi i muszę przyznać, że Sock mi imponował. Fakt, że przy stanie 5:2 i własnym podaniu już poczuł się wygranym (obniżając poziom koncentracji) za co zapłacił nerwową końcówką, jednak w tych kluczowych momentach pokazał ogromną determinację i wolę walki. Chłopak ma ogromny potencjał, dobrze to wszystko z każdym miesiącem wygląda i moim skromnym zdaniem powinien się Francuzowi mocno postawić.
Tsonga wiele w tym roku nie pograł, więcej niestety walczy z kontuzjami niż na kortach ???? Szkoda, bo to gracz mocno oryginalny i w formie potrafił wygrać z każdym. Aktualnie jednak z formą na pewno jeszcze jest daleko od tej optymalnej, chociaż i to może wystarczyć na WIN z Sockiem. Ja jednak spróbuję w stronę seta będącego w gazie Jacka, gdyż nie chce mi się wierzyć, że Tsonga wygra to 2:0.

=================================================
???? Roger Federer/Nick Kyrgios (O 21) dla Mecz (1.854) WYNIK 76 67 67 ✅✅✅ :razz:
???? Fernando Verdasco/Marin Cilic (O 22) dla Mecz (1.877) WYNIK 67 76 63 ✅✅✅
KURS: 3,479
PinnacleSports

Kyrgios jest w fajnej formie, kapitalnie serwuje i jest ciężki do &quot;ugryzienia&quot; przy swoim podaniu. Fedex z takimi zawodnikami często ogranicza się do max jednego przełamania w secie, więc &quot;na ambicji&quot; Kangur może powalczyć z &quot;Maestro z Szwajcarii&quot; ???? Kyrgios na na swój wiek jest bardzo odporny psychicznie i mając zaledwie 20 lat już jest 35 w rankingu ATP. Na pewno ogromny talent i wszystko idzie w dobrą stronę. Bardzo jestem ciekawy tego spotkania, gdyż Nick super ostatnio pokazał się w Etroril, gdzie dopiero &quot;Rysiek&quot; pokonał go w finale tamtej imprezy. Jeżeli Kyrgios utrzyma swój aktualny poziom serwisowy, to myślę, że ten OVER jak najbardziej to ogarnięcia!
Cilic bardzo pewnie pokonał Veselego, chociaż trafiały się momenty słabszej gry. Czech jednak nie był skuteczny przy break pointach, bo super w tych momentach serwował Chorwat. Super serwować nawet na CLAY potrafi i Verdasco, który trzeba obiektywnie przyznać, postawił się GGL&#39;owi. W poprzednim typie grałem przeciwko Verdasco na seta na GGL i rację miałem, aczkowiek trzeba przyznać, że Fernando pokazał waleczność. Cilic też nie zwykł odpuszczać i moim zdaniem szykuje nam się tutaj duża walka! Nawet przy dwóch zaciętych setach linia do pokrycia, a po cichu czuję w kościach trzy sety ????
=========================================================
=========================================================
✅✅✅ 6 na 6 ✅✅✅
????
także tego... :razz: wszystkie typy zgodnie z planem!!!
mam nadzieję, że ktoś skorzystał!!!
=========================================================
=========================================================
Pograłem dziś jeszcze &quot;Groszka&quot; na seta z Monfilsem, ale nie zdążyłem wrzucić na FB:

 
Otrzymane punkty reputacji: +56
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom