>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Los Cabos, Umag, Gstaad (19.07.2021 - 25.07.2021)

Status
Zamknięty.
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik
Myślałem że przegrana Delbonisa z Gastonem będzie hitem dnia. Nie. Okazuje się, że może być ciekawiej. Otóż Cecchinato przegrywa bardzo gładko z kim? z Dzumhurem. Tak jest. Nie chcę tu narzekać. Po prostu trudno nie przejść obok tak kuriozalnych wyników. Zarówno jeden i drugi był silnym punktem widowiska na kortach ziemnych i nagle taki blamaż. Nie wiem co ruszyć teraz. Albo wiem, ale jestem mniej pewny swego. Djere i Garin są następni. Panowie, nie zepsujcie tego. Jeszcze krótko uzasadnię. Garin o klasę wyższy od Gastona, a Djere stabilny z formą, powinno starczyć na rozhulanego Rinderknecha, przy całej do niego sympatii. Grane jest w piątek. Jutro chyba pauza. Powodzenia.
Cecchinato nie oglądałem, ale te metrowe auty Delbonisa z forehandu to jakaś masakra...
 
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Spotkanie: Griekspoor - Paire
Typ: DW 0:2
Użytkownik ma zablokowane możliwość wysłania wiadomości, ale w sumie i tak chciałem poruszyć ten mecz szerzej, na forum dziś.
Ja tutaj aż tak pewnego wyniku nie był pewien, tym bardziej że Paire potrafił oddać mecz słabszemu o klasę Kopriva.
Co uważacie? Niby gładkie 0:2 ?
 
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Taylor Fritz - Steve Johnson

W jednym z ćwierćfinałów w meksykańskim Los Cabos mamy starcie dwóch Amerykanów, a mianowicie 23-letniego 37-ego w rankingu ATP Harr'ego Taylora Fritza z osiem lat starszym 83-m tenisistą świata Stevem Johnsonem. Prognozuje, że w meczu tym suma gemów wyniesie przynajmniej dwadzieścia trzy. Będzie, to siódmy mecz tych graczy, w których zagrali sześć tie-breaków. W dzisiejszym meczu liczę na seta granego na przewagi, który wpłynąłby na trafność wyżej wspomnianego zdarzenia. Ostatnio zawodnicy ci mierzyli, się na kortach Wimbledonu po bardzo zaciętym pięciosetowym meczu górą był młodszy z Amerykanów. Spodziewam się zaciętej konfrontacji, liczę na utrzymywanie swojego podania przez obydwu tenisistów.

powyżej 22,5 kurs: 1,85 Superbet
 
Ostatnia edycja:
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik
Cóż za piękny poranek ! Aż muszę sie tym podzielić. Nie przepadam za wszelkimi "lataczami" do siatki, ale Thompsona i jego wąsa po prostu nienawidze od początku mojej kariery z obstawianiem 🤣 zawsze, ale to zawsze, przez całe życie grał mi na odwrót i dzisiaj nastąpiło przełamanie i to w jakim stylu 🤣 w 3 secie kangur już łamał Nakashime do 0 i już było praktycznie po meczu, myślę sobie nic nowego, standardowo Thompson na odwrót... idą do siatki a tu challenge amerykanca, 40:15 i wygral tego gema a potem cały mecz. Nawet nie wiecie ile dla mnie znaczy to przełamanie i utarcie wąsa mojej czarnej owcy nr1 i to w jakim stylu, made my day 🤣
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Cóż za piękny poranek ! Aż muszę sie tym podzielić. Nie przepadam za wszelkimi "lataczami" do siatki, ale Thompsona i jego wąsa po prostu nienawidze od początku mojej kariery z obstawianiem 🤣 zawsze, ale to zawsze, przez całe życie grał mi na odwrót i dzisiaj nastąpiło przełamanie i to w jakim stylu 🤣 w 3 secie kangur już łamał Nakashime do 0 i już było praktycznie po meczu, myślę sobie nic nowego, standardowo Thompson na odwrót... idą do siatki a tu challenge amerykanca, 40:15 i wygral tego gema a potem cały mecz. Nawet nie wiecie ile dla mnie znaczy to przełamanie i utarcie wąsa mojej czarnej owcy nr1 i to w jakim stylu, made my day 🤣
Oglądałem go, to jest leszcz malinowy, czarna lista !!!! Masakra jakaś
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Oglądałem go, to jest leszcz malinowy, czarna lista !!!! Masakra jakaś
Jeśli ktoś jest leszczem malinowym i prawie ogrywa Nakashimę, to kim jest Nakashima? Idąc tym tropem kursy 1,60 na Isnera nie są takie złe.
Jeszcze rozpędzony Norrie z silnym Fritzem po zabiegu kolana wygląda tutaj obiecująco. Nocka może być nasza :D
 
Ostatnia edycja:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Brandon Nakashima - John Isner W meczu dwóch Amerykanów, jednego o Japońskich korzeniach przewiduję dużą ilość gemów. Obaj mają za sobą po jednym pojedynku, w którym to o zwycięstwie decydował tie-break trzeciego seta. Big John w boju pierwszej rundy z Donskoyem a Nakashima w ćwierćfinale z Thompsonem. Uważam, że jest na to duża szansa podczas ich starcia.

powyżej 22.5 kurs: 1.57 Superbet
 
Ostatnia edycja:
O 0

olek2403

Użytkownik
Altmaier wygra
Alcaraz wygra

Szansa na rewanż za porażkę sprzed 2 miesięcy dla Niemca i myślę że jest w gazie i mu się uda Ryśka pogonić. Młodość fantazja przeciw doświadczeniu.

Dla Ramosa pierwszy turniej od 2 miesięcy gdzie coś gra ale też nadszedł koniec podróży w moim odczuciu. Alcaraz w tym roku na ziemi ma dobre wyniki z graczami lepszymi od Alberta.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Umag
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ramos - Alcaraz
Typ: Ramos zdobędzie seta
Kurs: 1,66
Bukmacher: fortuna
Analiza: Niespełna 18 letni Alcaraz przystąpi do tego spotkania jako faworyt po wyeliminowaniu w ostatniej rundzie dobrze ostatnio dysponowanego Krajinovicia. Zapowiada nam się bardzo ciekawy hiszpańsko-hiszpański pojedynek. Obaj zawodnicy najlepiej czuja się na clayu i mimo że Alcaraz jest dopiero na samym początku swojej kariery w seniorskim tenisie to wielu twierdzi że jest to talent na miarę Nadala, umiejętności ma zobaczymy jak z psychiką. Ramos miał w ostatnim czasie problemy ze znalezieniem formy ale w mojej ocenie były to problemy spowodowane zmiana nawierzchni na trawę, na której Ramos nigdy nie czuł się dobrze. 2 ostatnie mecze bez straty seta, przeciwko Travagli wkoncu można było zobaczyć starego dobrego Ramosa, dobry serwis, techniczne uderzenia z którymi Włoch zupełnie nie umiał sobie poradzić przez co zdobył zaledwie 3 gemy. Dziś rywal bardzo wymagający ale nie zapominajmy ze ma zaledwie 18 lat, i to być może będzie kluczowe w przebiegu całego spotkania. Ramos z takim doświadczeniem jeśli będzie miał dobry dzień to młodziutkiego rywala będzie swoją gra zmuszał do popełniania błędów. Dodatkowym motywatorem dla Ramosa będzie fakt przegranego meczu z Alcarazem w lutym ubieglego roku. Uwazam że Ramos nawet jeśli to przegra to nie 2:0, kurs jak dla mnie z delikatnym value.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Ramos - Alcaraz 2 1.48 Fortuna 0-2
opcjonalnie 0-2 Alcaraz 2.22 0-2

Nie sadze tu zeby Ramos byl w stanie cokolwiek zrobic,Alcaraz gra swietnie,widac ze korty w Chorwacji bardzo mu odpowiadaja jak i pora grania.Krainovic w 3 secie nie byl w stanie odpowiadac na piekielne silne zagrania Garify.Ramos jest dobrym graczem na ziemi przewaza technika ale spryt dynamika i sila jest po stronie Alcaraza
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Szykuje się jednostronny finał ATP Umag, Gasquet - Alcaraz. Alcaraz gra rewelacyjnie, a Gasquet bardziej się ślizga niż zachwyca. Owszem przypomina bardziej starego Gasqueta, który w końcu wygrywa po prostu mecze, ale Alcaraz gra pewniej i nie sądzę, by coś mu tu odebrało tytuł. Jedynie doświadczenie Francuza może tutaj odwrócić to co niemal pewne.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom