>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Los Cabos, Umag, Gstaad (19.07.2021 - 25.07.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
loscabos_2021_v2.png


Miejsce: Los Cabos, Meksyk
Data rozgrywania: 19.07.2021 - 25.07.2021
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $694,655
Oficjalna strona turnieju: https://abiertoloscabos.com/en/home/
Lista Startowa: https://abiertoloscabos.com/en/players-2021/
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/los-cabos/7480/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/los-cabos/7480/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:




umag_tournlogo_2020.png



Miejsce: Umag, Chorwacja
Data rozgrywania: 19.07.2021 - 25.07.2021
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €481,270
Oficjalna strona turnieju: https://www.croatiaopen.hr/en/homepage/
Lista Startowa: https://www.croatiaopen.hr/en/players/
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/umag/439/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/umag/439/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:




gstaad_tournlogo_july2020.png


Miejsce: Gstaad, Szwajcaria
Data rozgrywania: 19.07.2021 - 25.07.2021
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €481,270
Oficjalna strona turnieju: https://https//swissopengstaad.ch/fr/
Lista Startowa:
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/gstaad/314/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/gstaad/314/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Bergs - Vukić over 21.5g 1.65 8/10 76 63 , Bergs win 1.65 3/10 76 73

Bardzo fajny i pewny zakład moim zdaniem z racji tego, że obaj Panowie z pełnym zaangażowaniem tutaj wkroczą. Fajny turniej ATP 250, nikogo nie trzeba mobilizować. Bergs uznawany za zdolnego chłopaka który bardzo się poprawił i szybko awansował wysoko, a to na pewno nie koniec. Chlopak poprawił wszystkie elementy gry, szybkość, poruszanie oraz serwis. Vukić bombardier i bardziej mi pasuje jego styl do szybszych nawierzchni. Oczywiście na mączce też miał pewne sukcesy i jest to twardziel, ale zawodnik z pewnymi ograniczeniami. Twierdzę, że jeden wyrównany set zamknie ten główny zakład i albo pójdzie 75 64 albo 3 sety 63 36 64. Obaj Panowie świetnie serwują chociaż sam serwis bardziej w stronę Serba który uwielbia posyłać asy serwisowe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Diez - Bergs 2 1.91 8/10 bet365 67 46

Bergs świetnie pokazał się mentalnie w pojedynku z Vukiciem. Gdy tylko miał słabszy moment za chwilę poprawiał się i robił to co trzeba. Chlopak rozwinął się kapitalnie w ostatnich dwóch latach udowadniając, że mączka też jest dla niego nawierzchnia na której potrafi wygrać.

Diez jak to Diez doświadczona solidna firma, ale myślę, że tutaj maksymalnie seta wyciągnie. Grali ze sobą w 2018 i Bergs wtedy kreczowal. Jeszcze 3 lata temu młody Bergs był uznawany za talent, ale jego poprawa i rozwój nastąpił właśnie teraz i motywacja w tym spotkaniu będzie 100%. Uważam, że Belg finalnie zrobi Dieza, bardzo dobry kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Otte - Bergs over 21g 1.66 8/10 67 16 słaby 2 set Otte zadecydował, brawo Bergs

Zarowno Bergs jak i Otte startowali z poziomu kwalifikacji gdzie przeszli obaj dwa mecze bez większych problemow. Otte nie zły sezon, pokazał się świetnie na Wimbledonie miał nawet Zvereva na widelcu, ale nie zamknął meczu. Niemiec ciężko sklasyfikować, jak ma dzień to na prawdę potrafi świetnie grać, ale często też bez planu B, co najczęściej kończy się masa prostych błędów. Właśnie na to liczę, że Bergs będzie szukał swoich szans w tym meczu. Cieszy to, że w końcu ma turniej ATP, dzięki któremu może atakowac pozadne punkty. Myślę, a nawet wiem z obozu Bergsa, że na takie mecze stawiają wszystko co mają (w sensie podejścia do meczu, taktyki i pełnej mobilizacji). Tutaj nie będzie żadnych tzw. 'fixow' czy odpuszczania. Może to być bardzo bliski mecz, ja myślę, że trzy setowy. A kto wygra? Daje mimo wszystko 40 - 60% w stroje Belga który na prawdę zrobił progres.
Celujemy w 46 62 57 albo 67 46 aczkolwiek bardzo bliski mecz więc sam wynik może pójść w każdą stronę.

Rune - Albot 1.33 10/10

Moglbyn napisać to co ostatnio napisałem o tym meczu, gdy Rune wygrał 2:1 kilka dni temu, więc nie chce mi się pisać ponownie. Albot rozbity i kompletnie bez większej koncepcji na grę, nie wiem co się stało z chłopakiem, a Rune wiadomo, swietny jest i każdy mecz pnie go w górę. Tym razem oczekuje krótszego meczu, ale kto wie czy nagle Albot nie postawi się, finalnie jednak Rune powinien go ograć.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
W Gstaadzie gra za chwilę Otte z Bergsem. 1,48 na Otte w Totalbet to nie taki zły kurs. Pamiętamy przecież, że Otte ugrał 2:3 ze Zverevem Sashą we French Open, więc na ziemnej i nie tylko chłopak grać potrafi. Bergs też tam pyka, ale takiego pułapu jeszcze nie złapał.

Ponadto czekam na przełamanie się Albota, który podobnie jak Krajinovic swego czasu zawodzi. Parę miesięcy temu grał na bardzo przyzwoitym poziomie, aż się coś złamało. Czy to dłuższy przestój jak u Andersona czy krótsza bolączka. Prędzej czy później odłamie się i zacznie grać znowu dobrze. Może to dziś? Z Rune miał już seta wygranego ostatnio. Także czy Rune aż taki faworyt?
 
Ostatnia edycja:
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Właśnie niestety trochę ma. Bardzo równo grają, co nie jest pocieszające. Może pójść w obie strony mecz. Myślałem że będzie przeważał, a tu lipa.
Tak jak pisałem w moim poście będzie to wyrównany mecz dlatego over gemowy jest najlepszym rozwiązaniem. Bergs gra swój najlepszy sezon i jestem pewien, że bedzie wyżej niż Otte kiedyś. Granie po 1.50 tylko dlatego, że jest wyżej w rankingu nic nie znaczy. (nie mówię, że taki był Twój kierunek, ale nie którzy tak patrzą).

A co do Wimbledonu to umówmy się, że Zverev czasami sobie pierwsze rundy traktuje jakoś treningowo i to wiadomo od lat.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Kovalik - Paire
Typ: Kovalik win
Kurs: 2,25 w Superbet
Wynik: 0:2
Kovalik 0/8 BP 🙈
Jak dla mnie warto spróbować Słowaka, choć jest to typ również przeciw Paire'owi. Na ostatnim turnieju wydaje się wynikowo, jakby się ogarnął - w Hamburgu najpierw doprowadził do TB w pierwszym secie, gdzie przeciwnik skreczował, potem wygrał z Varillasem w dwóch setach, a odpadł z Delbonisem po trzysetówce. Ja nie jestem jednak przekonany, czy wrócił na dobre. Owszem, widać było, że mu bardziej jakby zależało, ale ciągle były podobne sprawy - przełamał rywala, w następnym gemie oddał. Z Varillasem dwa sety się łamał na początku i przegrywał 0:3, ale potem się przestraszył chyba możliwości wygrania seta, bo popełniał proste błędy, czy podwójne. Gdy z mini-breakiem serwował Francuz na mecz, to oddał 2 piłki i setową przy serwisie miał Varillas, jednak znów nie podołał. Z Delbonisem mecz był dobry, ale jednak ciągle wracały te demony, jak choćby serwis przy 1:1 w setach i 4:4 w decydującym - miał *30:0, przegrał od tego momentu 8 piłek i najpierw został złamany, a Delbonis skończył swojego gema do 0. Myślę, że może z tego powodu bukmacherzy wystawili takie kursy na ten mecz, jak dla mnie warto spróbować. Ewentualnie, gdyby Paire przełamał Kovalika, to próbować po wysokim kursie, że Słowak w kolejnym gemie odłamie 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
A co do Wimbledonu to umówmy się, że Zverev czasami sobie pierwsze rundy traktuje jakoś treningowo i to wiadomo od lat.
Jakiego Wimbledonu? Mówiliśmy o wynikach we French Open :D Sugerowałem się zarysowaną w historii spotkań formą Otte, która wygląda na bardziej okazałą niż u Bergsa. Ranking to nie takie zło konieczne. Też się sprawdza.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Podstawowym błędem bukkamcherow jest gra po rankingach.

Pomyliłem się miałem napisać French Open.

Gdybyśmy patrzyli tylko na ranking nigdy Bergs by nie awansował to TOP300. Taki urok tenisa.

Musisz brać pod uwagę potencjał Bergsa który jest spory i wystarczył na Otte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis Umag kwalifikacje
Godzina 18:00
Spotkanie : Sachko - Collarini
Typ : Collarini zdobędzie seta
Kurs : 1.55
Bukmacher : fortuna
Ukrainiec Sachko ostatnio radzi sobie całkiem dobrze przez co dziś jest zdecydowanym faworytem w starciu z pochodzącym z Agrentyny Collarinim. Mimo że Sachko wygrywa sporo to grywa głównie na poziomie Challengerowym z zawodnikami głównie z 3 setki i dalej. Oczywiście ma na swoim koncie kilka zwycięstw z ciekawymi zawodnikami ale Collarini to też tenisista o przyzwoitych umiejętnościach. Uwazam że argentyńczyk postawi dziś trudne warunki, o jego zwycięstwo będzie ciężko ale set powinien zostać urwany, dla mnie ciekawa propozycja do dubelka. Wiadomo że ranking nie gra ale i tutaj Collarini jest ponad 60 miejsc wyżej od swojego rywala.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Właśnie niestety trochę ma. Bardzo równo grają, co nie jest pocieszające. Może pójść w obie strony mecz. Myślałem że będzie przeważał, a tu lipa.
Pierwszy wyrównany, ale w drugiej? Co tam się stało? oglądałeś może do końca? Drugi set widzę jakby totalnie odpuścił.
Do 1? :eek:
 
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Thanasi Kokkinakis - Denis Kudla

W pierwszej rundzie turnieju rozgrywanego w meksykańskim Los Cobos zagrają, 25-letni 183-ci w rankingu ATP Australijczyk Thanasi Kokkinakis z 28-letnim 107-m tenisistą Amerykańskim Denisem Kudlą. Prognozuję, że w spotkaniu tym będą przynajmniej 22-a gemy. Obydwaj gracze preferują twarde nawierzchnie. Dzisiejszy mecz właśnie na takiej się odbędzie. Zakładam, że podanie w tym spotkaniu będzie odgrywać kluczową rolę w zdobywaniu punktów. Nie wykluczam setów granych na przewagi, które to przyczyniłby się do trafności tego zdarzenia.

powyżej 21,5 kurs: 1,61 Fortuna Wypociny, ale pękło grubo :)
Kudla D./+ (22.5) kurs: 4,00 Fortuna

Andreas Seppi - Alex Bolt
Według bukmacherów mecz bez zdecydowanego faworyta. Pachnie mi tu także wyrównanym pojedynkiem. Spodziewam się przekroczenia linii 21,5 gema.

powyżej 21,5 kurs: 1,59 Fortuna
Bolt A./+ (22.5) kurs: 3,70 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +257
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Rinderknech - Stricker over 21.5g 1.53 8/10

Swietne meczycho nam się szykuje. Stricker jest uważany za najlepszego obecnie młodego juniora świata. Szybki przeskok z juniorskiego do dorosłego tenisa i dobry ranking zapewniły mu ostatnie wygrane w tym roku. Ogromny talent który kiedys będzie liczył się w walce o TOP 5. Warto zapamiętać te nazwisko. Rinderknech gra bardzo dobry sezon chociaż najbardziej pasuje mi na szybkie nawierzchnie. Chlopak ma petardę na fh i servisie przez co generuje masę punktów i tutaj z młodym będą się wymieniać na wzajem gemami. Czuję, że będzie tutaj bardzo bliski mecz i to jest w moim przekonaniu najpewnieszy wybór dnia.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pierwszy wyrównany, ale w drugiej? Co tam się stało? oglądałeś może do końca? Drugi set widzę jakby totalnie odpuścił.
Do 1? :eek:
Nie wiem co się stało. Załamał się po tym tie-breaku. Trudno. Dobrze, że Albot się przełamał wreszcie.
 
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Alessandro Giannessi - Richard Gasquet

W 1/16-tej turnieju rozgrywanym w chorwackim Umagu zagrają 31-letni 177-my w rankingu ATP Alessandro Giannessi z 35-letnim 59-tym tenisistą świata Richardem Gasquetem. Prognozuje, że w meczu tym suma gemów wyniesie przynajmniej 22-a. Włoch to leworęczny gracz preferujący korty ziemne, na których rozegrał, 638-em meczów, z czego 367-em wygrał. W obecnym sezonie na uwagę zasługuje awans do FO poprzez kwalifikacje. Pierwsza runda okazała, się jednak wszystkim, na co było stać Giannessiego, po zaciętym pojedynku uznał wyższość Nishikoriego. O Francuzie można napisać, że to zawodnik uniwersalny, dobrze radzący sobie na każdej nawierzchni, operujący jednoręcznym backhandem. Jednak nie da się ukryć, że dużymi krokami jego kariera zbliża się do końca. W dzisiejszym meczu może, się on sporo napocić grając przeciwko mańkutowi. Spodziewam się zaciętej konfrontacji.

powyżej 21.5 kurs: 1.77 ETOTO
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Denis Kudla - Ernesto Escobedo

W 1/16-tej turnieju rozgrywanym w meksykańskim Los Cobos zagrają, 28-letni 107-my w rankingu ATP Denis Kudla ze swoim rodakiem 25-letnim 182-im tenisistą Ernesto Escobedo. Prognozuję, że w spotkaniu tym będą przynajmniej 23-y gemy. Dotychczas zagrali ze sobą czterokrotnie, trzy razy wygrał młodszy z nich. Ostatni ich mecz to ćwierćfinał challengera z Cleveland z 2020 roku był on bardzo zacięty padło w nim aż 36-ść gemów. Uważam, że dzisiaj także jest duża szansa na rozwiązanie worka z gemami.

powyżej 22,5 kurs: 1,83 ETOTO
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Myślałem że przegrana Delbonisa z Gastonem będzie hitem dnia. Nie. Okazuje się, że może być ciekawiej. Otóż Cecchinato przegrywa bardzo gładko z kim? z Dzumhurem. Tak jest. Nie chcę tu narzekać. Po prostu trudno nie przejść obok tak kuriozalnych wyników. Zarówno jeden i drugi był silnym punktem widowiska na kortach ziemnych i nagle taki blamaż. Nie wiem co ruszyć teraz. Albo wiem, ale jestem mniej pewny swego. Djere i Garin są następni. Panowie, nie zepsujcie tego. Jeszcze krótko uzasadnię. Garin o klasę wyższy od Gastona, a Djere stabilny z formą, powinno starczyć na rozhulanego Rinderknecha, przy całej do niego sympatii. Grane jest w piątek. Jutro chyba pauza. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom