>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Londyn - 15.11.2020-22.11.2020

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ktoś wie dlaczego Medvedev od wczorajszego wystawienia kursów z doga po kursie 2.1 stal sie faworytem po 1.7 a Thiem dogiem po 2.2?? Czy Dominik doznal jakiegoś urazu czy ma lekkie rozwolnienie a moze jakis jego ulubiony biskup zmarł ??
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ile dawali na ruskiego pod koniec drugiego seta?
Ktoś wie dlaczego Medvedev od wczorajszego wystawienia kursów z doga po kursie 2.1 stal sie faworytem po 1.7 a Thiem dogiem po 2.2?? Czy Dominik doznal jakiegoś urazu czy ma lekkie rozwolnienie a moze jakis jego ulubiony biskup zmarł ??
Ojoj ,co za straszny ruch kursów. Wystarczyło że ludzie trochę kasy przyłożyli na ruska i kursy się odwróciły.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Póki co praktycznie cały turniej po mojej mysli. Polfinaly tez trafione na Thiema i medviedieva. Final odpuszcze. Pogram sobie typy poboczne, bo wygrac może każdy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Miedwiediew - Thiem
1set/mecz - Miedwiediew/Thiem
@7.60 Betclic

Dzis zagram sobie takiego ''pewniaczka" w finale w Londynie. Miedwiediew jest faworytem, patrząc na przebieg całego turnieju może i prawidłowo. To co zrobił wczoraj Thiem w meczu z Djokoviciem potwierdza wielką klasę i aspiracje na 1 miejsce w rankingu ATP. To jest finał tutaj emocje będą w wielu wymianach brać górę, stawiam że Thiem w 1 secie trochę przekombinuje i odda seta ale wróci i wygra cały mecz po bardzo wysokim kursie.
 
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Świetny backhand Daniła, top forma, zemsta na Nadalu za finał US Open i tralala moża tak wymieniać pozytywy w nieskończoność. Wg buków faworytem. Naprawdę gdy zobaczyłem kursy to się zdziwiłem. Nie zapomniałem, że Thiem wytarł podłogę Danilem w US Open - to była różnica na poziomie psychiki. Cały czas mam wrażenie, że Rosjanin nie nauczył się pokory i wydaje się, że cały czas będzie opierał się na wielkim ryzyku. Daniła ogląda się wybornie, ale uważam, że to był wybryk kiedy ogarnął się w finale US z Nadalem i nie potrafi on trzymać nerwów na wodzy, szczęście dziś się wyczerpie. Danił nie jest wg mnie zwycięzcą (jeszcze), ale będzie, bo jest młodym tenisistą z ogromnym talentem. 3-1 w h2h na korzyść Thiema overall, ostatni mecz na hardzie to wspomniane 3-0 dla Austriaka w SF US Open. Do tej pory panowie grali ze sobą w finale czegokolwiek tylko raz - w Barcelonie, gdzie (tak, wiem, że na clayu) po 4-6 w 1. secie Danił dostał 0-6 w drugim. Liczę na profesjonalizm i doświadczenie Thiema. Moja analiza nie jest niepodważalna i rozumiem wszystkich ignorujących postawę Rosjanina na mączce stawiających na niego, bo to w końcu faworyt wg kursów, tak samo jak over gemów. Medvedev nie jest tym samym graczem co 2 lata temu w Barcelonie, więc rozumiem zakłady na over gemów, które są chyba najpopularniejsze. Przede wszystkim trzeba liczyć na świetne widowisko, powodzenia w obstawianiu i świetnego odbioru.

Thiem win @2.18
Ilość tiebreaków - over 0.5 @1.62
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +124
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom