>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Londyn - 15.11.2020-22.11.2020

Status
Zamknięty.
N 320

najtnum

Użytkownik
Wieczorem ostatni mecz grupowy o awans w deblu. Czterech doświadczonych zawodników(najmłodszy 34, najstarszy 39 lat). Ciekawe, że para Pavic/Soares po wygraniu 2-1 z Peers/Venus zapewniła awans... parze Granollers/Zeballos(jeśli dobrze tłumaczę z angielskiego). No i właśnie wieczorem spotkanie Granollers/Zeballos - Melzer/Roger-Vasselin o awans. Ponieważ 8 z 11 meczów grupowych zakończyło się wynikiem 2-1, zastanawiam się nad typem 2-1 dla pary z Melzerem. Dużo takich wyników jest bo są inne zasady niż w singlu(nie ma gry na przewagi w gemie, trzeci set to trochę dłuższy tie-break). W Totolotku kurs 4.72.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Tak jak piszecie dzisiejszy mecz Medvedev - Schwartzman powinien się skończyć w dwóch setach. Pytanie dla kogo? Na Medvedeva w półfinale już czeka jutro Nadal, no a z takim rywalem, na tym etapie trzeba mieć jak najwięcej siły. Mecz zaplanowano na godzinę 15:00!!!
Czy jest więc sens wdawać się dziś w wymiany Schwartzmanem? Tak jak napisały chłopaki powyżej, albo Danil podejdzie na 100% skoncentrowany i skończy się szybko 2:0 albo mecz puści. Mecz rozgrywany późno, bo dopiero o 21:00. Nie chce mi się wierzyć w to, żeby były w tym meczu 3 sety. Buki o tym wiedzą, dlatego kurs jest niewysoki.

Ja zagram, w AKO:
2 sety w meczu
kurs: 1.46
betclic
Przestań podawać fake newsy. Jeszcze nie ma zaplanowanych godzin. Dopiero po zakończonym drugim będzie.
 
N 320

najtnum

Użytkownik
Wieczorem ostatni mecz grupowy o awans w deblu. Czterech doświadczonych zawodników(najmłodszy 34, najstarszy 39 lat). Ciekawe, że para Pavic/Soares po wygraniu 2-1 z Peers/Venus zapewniła awans... parze Granollers/Zeballos(jeśli dobrze tłumaczę z angielskiego). No i właśnie wieczorem spotkanie Granollers/Zeballos - Melzer/Roger-Vasselin o awans. Ponieważ 8 z 11 meczów grupowych zakończyło się wynikiem 2-1, zastanawiam się nad typem 2-1 dla pary z Melzerem. Dużo takich wyników jest bo są inne zasady niż w singlu(nie ma gry na przewagi w gemie, trzeci set to trochę dłuższy tie-break). W Totolotku kurs 4.72.
Po analizie regulaminu zrezygnowałem z typu. Para Melzer/Roger-Vasselin musi wygrać 2-0 by awansować. Za duże ryzyko.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Thiem-Djokovic 2 @1.55

Djokovic bedzie chciec zrobic ten final. Dzis juz zagral z duza wieksza mobilzacja ze Zverevem od poczatku, a drugiego seta, gdzie Zverev znakomicie serwowal praktycznie caly set, tez w waznych momentach w tie-breaku wyciagnal kilkoma swietnymi passami w tie-breaku. Mysle, ze wyjdzie z tego meczu Serb zwyciesko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Gronollers/Zeballos - Melzer/Roger Vesselin 2 @2,00 efortuna

Sprawa prosta, GZ maja juz awans do półfinału a los sprawił, że Melzer/Roger Vesselin wygrywając dzisiejszy mecz wyrzucają z półfinału parę Pavic/Soares.
Patrząc przez pryzmat GZ to lepiej mieć później dzisiejszych rywali niż wyżej rozstawionych Pavic/Soares.

Kurs spadł z 2,55 ale uważam, że po kursie 2,00 można sobie dzisiaj podreperowac budżet na weekend :)

 
Ostatnia edycja:
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Gronollers/Zeballos - Melzer/Roger Vesselin 2 @2,00 efortuna

Sprawa prosta, GZ maja juz awans do półfinału a los sprawił, że Melzer/Roger Vesselin wygrywając dzisiejszy mecz wyrzucają z półfinału parę Pavic/Soares.
Patrząc przez pryzmat GZ to lepiej mieć później dzisiejszych rywali niż wyżej rozstawionych Pavic/Soares.

Kurs spadł z 2,55 ale uważam, że po kursie 2,00 można sobie dzisiaj podreperowac budżet na weekend :)

Przy przegranej 0-2 spadaja na 2miejsce?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Gronollers/Zeballos - Melzer/Roger Vesselin 2 @2,00 efortuna

Sprawa prosta, GZ maja juz awans do półfinału a los sprawił, że Melzer/Roger Vesselin wygrywając dzisiejszy mecz wyrzucają z półfinału parę Pavic/Soares.
Patrząc przez pryzmat GZ to lepiej mieć później dzisiejszych rywali niż wyżej rozstawionych Pavic/Soares.

Kurs spadł z 2,55 ale uważam, że po kursie 2,00 można sobie dzisiaj podreperowac budżet na weekend :)

Warto dodac ze tylko wygrana 2-0 wyrzuci debel Pavica. 2-1 nic im nie da
 
N 320

najtnum

Użytkownik
Gronollers/Zeballos - Melzer/Roger Vesselin 2 @2,00 efortuna

Sprawa prosta, GZ maja juz awans do półfinału a los sprawił, że Melzer/Roger Vesselin wygrywając dzisiejszy mecz wyrzucają z półfinału parę Pavic/Soares.
Patrząc przez pryzmat GZ to lepiej mieć później dzisiejszych rywali niż wyżej rozstawionych Pavic/Soares.

Kurs spadł z 2,55 ale uważam, że po kursie 2,00 można sobie dzisiaj podreperowac budżet na weekend :)

Jak chcą wyrzucić parę Pavic/Soares to muszą przegrać 0-2, czy się mylę?. Kurs na DW 0-2 3.15
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Sprytnie to sobie granollersy wymyslili. Kreczujac wyrzucili z turnieju pavic/soaresa i zachowali siły na jutro. Jak dla mnie krecz to powinien być aut z turnieju ,a nie że jutro nagle ozdrowieje Marcel i bedzie gral na 100%
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Jak zwykle same teorie spiskowe i zero profitu. Granollersy znalazly najlepsze i zgodne z przepisami wyjście z sytuacji, Med ma w dupie odpoczynek, bo wchodzi na mega formę i moze jutro oklepac Rafę 2-0, nawet jak go obudzą o 6.00. Jedyne co sie zgadza to hajs wtopiony na takich debilnych zakladach.
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Korci mnie w stronę Rosjanina pograć, ale on ma coś z głową i w najważniejszych meczach pęka. Tak było podczas US Open w meczu z Thiemem, który Danil dostał w ryj 0-3. Nadal to wielki mistrz, ale to nie jest jego środowisko. Gra dobrze, ale do swojego najwyższego poziomu daleko, bo ten poziom jest na clay'u. Może najprościej zaryzykować over gemowy lub setowy? chciałbym poznać Wasze zdanie, czy ten mecz się skończy w 2 setach, czy jednak będzie zacięta trzy setówka?
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jak zwykle same teorie spiskowe i zero profitu. Granollersy znalazly najlepsze i zgodne z przepisami wyjście z sytuacji, Med ma w dupie odpoczynek, bo wchodzi na mega formę i moze jutro oklepac Rafę 2-0, nawet jak go obudzą o 6.00. Jedyne co sie zgadza to hajs wtopiony na takich debilnych zakladach.
Było pisane o Thiemie i się sprawdziło. Jeśli chodzi o Rosjanina, to też było trzeba wziąć pod uwagę, że jak się pospieszy, to może szybciej sam wygrać 2:0, niż pozwolić wygrać Schwartzmanowi. Pisał o tym PrzeTyper PrzeTyper i dał bardzo logiczny zakład na dwa sety w meczu - albo zagra na poważnie i 2:0 wygra albo będzie się bawił i przegra 0:2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
A ja dzisiaj myślę, że wygrają i Thiem i Medvedev, ale pobieram sobie zachowawczo kursy na seta Thiema i ma seta rosjanina (single). Oglądałem ostatnio wszystkie mecze Serba i uważam, że jego niedociągnięcia są co raz bardziej obnażane przez zawodników i to już nie jest ten Djoko. O ile kiedyś oglądało się go z przyjemnością, to ostatnio nie mam na niego siły. Oglądałem go w meczu z Sonego, oglądałem go w meczu z Medvedevem i oba mecze były tragiczne imo. Po przegranym pierwszym secie, drugi zaczynał wydając się być zniechęconym. W przypadku meczu z Medvedevem był to mecz specyficzny, bo wszyscy wiemy jaki styl gry prezentuje rusek i można było się spodziewać problemów Djoko i nie spodziewam się, żeby z Thiemem było mu łatwiej grać. Serwis również mnie nie przekonuje, a Thiem gra fajnie i solidnie; myślę, że to wystarczy na Serba.

Thiem ugra seta @1.52 ✅
Medvedev ugra seta @1.29 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +124
N 320

najtnum

Użytkownik
Rano pograłem Thiema na zwycięstwo w ATP Finals kurs 5.00, czekam na kurs na przeciwnika w finale. Może będę potrzebował Waszej podpowiedzi czy i jak ew. kontrować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom