>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour: Londyn - 15.11.2020-22.11.2020

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
kup.jpg
Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 15.11.2020-22.11.2020
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Finals
Pula nagród: $5,700,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.nittoatpfinals.com/
Lista Startowa: https://www.nittoatpfinals.com/en/players
Drabinka: https://www.nittoatpfinals.com/en/scores-centre/group-standings
Plan gier: https://www.nittoatpfinals.com/en/schedule
Zwycięzca singla 2019:
Stefanos Tsitsipas
Zwycięzcy debla 2019: Pierre Hugues Herbert/Nicolas Mahut


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Djokovic-Schwartzman under 21,5 gema @1.67
under 20,5 gema @1.85
under 22,5 gema @1.5


Djokovic dosc dawno nie wygral tego turnieju, bo ostatni triumf mial miejsce w 2015 roku, chociaz Serb zaliczyl tez po drodze dwa przegrane finaly. Mysle, ze tym razem bedzie probowac. Raz, ze we Wiedniu troche przytankowal i opuscil Paryz, a dwa ten seozn byl krotki i tenisisci nie mieli okazje zarobic tak duzych pieniedzy w tym roku, wiec w tak zasobym finanoswo turnieju idzie z pewnoscia znaczaco podreperowac stan konta. Z reszta w Londynie to juz ostatnia edycja turnieju ATP Finals i od przyszlego roku ten konczacy sezon turniej zawita do Turynu.

Schwartzman raczej nie odegra tutaj duzej roli. Diego postawil wszystko w tym roku na run we French Open, a jednak przy jego warunkach by sie przestawic to trzeba czasu. Z reszta jak sie skonczyly pojedynki w finale w Kolonii ze Zverevem (2-6 1-6) i w Paryzu z Medevedevem (3-6 1-6i). Taki sam problem moze miec rowniez ubiegloroczny zwyciezca Tsitsipas, ktory podobnie jak Schwartzman nie robil praktycznie zadnej przerwy miedzy graniem na cegle i przejsciu na twarda nawierzchnie.
Oczywiscie nie mozna tez zapominac, ze Schwartzman debiutuje w tych finalach, a dla Djokovica to rutyna. Hala w Londynie jest relatywnie szybka, co na korzysc Argentynczyka prawdopododobnie tez dzialac nie bedzie.

Na moj gust Djokovic spokojnie obleci taki handicap. Nawet zaryzukowalbym, ze wiekszy tez jest w stanie pokryc przy dajmy wyniku 6-3 6-4, a przeciez bywalo tak ze Dojokovic potrafil wygrywac tu sety nie oddajac rywalom zadnego gema, wiec strzelilbym nawet w ponizej 19,5 gema. Niemniej jednak mysle, ze te zaproponowane powyzej zupelnie wystarcza, bo jestem zdania ze Serb bedzie chciec szybko zaklepac zwyciestwo i to w dwoch setach, poniewaz te sety rowniez moga miec znaczenie przy koncowej tabeli w grupie, a takie zwyciestwo w dwoch setach daje duze prawdopodobienstwo pokrycia proponowanych handicapow.

Proponuje jeden z tych trzech handicapow. Osobiscie probuje ten pierwszy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nadal-Rublev 1 @1.65

Waham sie, ale wezme dla czystych emocji tego Nadala. Rafa nigdy ATP Finals nie wygral, w tamtym roku nie wyszedl nawet z grupy, ale moze powalczy o awans w tej edycji. Ogolnie jest taka teoria, ze Nadalowi nie pasuja te korty w Londynie, ale tez tak do konca powiedziec nie mozna, bo Nadal jednak zaliczyl tutaj dwa finaly, ktore przegral z Federerem (2010) oraz Djokovicem (2013). Pozniej faktycznie tak kolorowo nie bylo, ale tym razem moze Nadal bedzie lepszy.
W tamtym roku przed finalami byl jeszcze Puchar Davisa rozgrywany w halach w Hiszpanii i Nadal ze spolka ten tytul zgarneli. Teraz Davis Cupu nie ma, wiec moze tu Nadal cos jednak pokaze.
Nadal po French Open zrobil przerwe optymalna (chociaz nie mogla byc jakos wyjatkowo dluga ze wzgledu na upchany kalendarz) i wrocil dopiero w Paryzu, wiec jest szansa ze forma bedzie progresowac.

Naprzeciwko stanie Rublev, ktory ten sezon ma znakomity, wygrywa mecze seriami i zgarnal kilka tytulow rangi ATP500 i ATP250. Rublev to z kolei nie robi zadnych przerw i wszedzie gra na maksa. Podobno taki ma charakter, ale mysle ze moze sie to odbic jednak negatywnie, bo tutaj jednak gra sam top zawodnikow to raz. No i Rublev to podobnie jak Schwartzman debiutant, wiec tez tak komfortowo moze sie nie czuc.

A wiec, sprobuje jednak symbolicznie na Nadala, dla wiekszych emocji, a noz Rafa pokaze troche determinacji, bo grupe wydaje sie miec latwiejsza niz Djokovic, a to jak wspominalem ostatnia szansa na wystep w finalach w Londynie zanim zmiania one swpoja lokalizacje w przyszlym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Medmiedev - Zvarev typ. 2 Ruski potwierdził swoją wyższość. Zvarev jak dla mnie przegrał ten mecz w głowie już w drugim gemie pierwszego seta gdzie miał na "dzień dobry" okazję uciec na przełamanie i nabrać pewności w swojej grze lecz pokpił sprawę i pojawiły się problemy głównie w głowie. Chwilę później od razu kolejne bodajże 4 czy 5 szans na drugie przełamanie gdzie nie dał rady i mentalnie "padł" całkowicie w tym meczu będąc już można powiedzieć tylko tłem.

Hmm... jaki scenariusz na to spotkanie? Panowie zagrali ze sobą przed kilkoma dniami w finale w Paryżu gdzie górą był Medmiedev, na którego zresztą wtedy zagrałem :cool: (tak, pochwaliłem się po fakcie). I na "dzień dobry" w Londynie znowu mierzą się ze sobą. Mecz oczywiście 50/50 i wynik może iść w każdą stronę choć liczę w tym przypadku jednak na Niemca. W Paryżu argumentem przeciwko niemu było to, że grał bardziej wymagające i wyczerpujące mecze... z Mannarino, Wawrinką czy Nadalem niż Medmiedev przez co liczyłem że może braknąć w pewnym momencie koncentracji i "paliwa" i wydaje mi się, że tak też było... Medmiedev zachował po prostu więcej sił i był świeższy, fizycznie jak i mentalnie. Jak będzie dziś? Ciężko powiedzieć aczkolwiek liczę na to, że Zwarev ochłonął i się zregenerował na tyle by zagrać kolejne ciężkie i wymagające spotkanie z kolei mam cichą nadzieję, że Medmiedev podświadomie będzie jeszcze syty i usatysfakcjonowany tym sukcesem z Paryża przez co to zaangażowanie i nastawienie nie będzie takie samo jak w ich poprzednim meczu. Choć oczywiście może być i tak, że Medmiedev wyjdzie na takim luzie i lajcie, że mu to tylko pomoże i wszystko będzie wchodziło i lądowało tam gdzie chce i tylko potwierdzi dziś swą wyższość nad Zwarev w przeciągu kilku dni... no zobaczymy. Ja ze swojej strony mimo wszystko jednak dziś Zwarev. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +124
M 0

MrZoob1992

Użytkownik
Djokovic-Schwartzman under 21,5 gema @1.67
under 20,5 gema @1.85
under 22,5 gema @1.5


Djokovic dosc dawno nie wygral tego turnieju, bo ostatni triumf mial miejsce w 2015 roku, chociaz Serb zaliczyl tez po drodze dwa przegrane finaly. Mysle, ze tym razem bedzie probowac. Raz, ze we Wiedniu troche przytankowal i opuscil Paryz, a dwa ten seozn byl krotki i tenisisci nie mieli okazje zarobic tak duzych pieniedzy w tym roku, wiec w tak zasobym finanoswo turnieju idzie z pewnoscia znaczaco podreperowac stan konta. Z reszta w Londynie to juz ostatnia edycja turnieju ATP Finals i od przyszlego roku ten konczacy sezon turniej zawita do Turynu.

Schwartzman raczej nie odegra tutaj duzej roli. Diego postawil wszystko w tym roku na run we French Open, a jednak przy jego warunkach by sie przestawic to trzeba czasu. Z reszta jak sie skonczyly pojedynki w finale w Kolonii ze Zverevem (2-6 1-6) i w Paryzu z Medevedevem (3-6 1-6i). Taki sam problem moze miec rowniez ubiegloroczny zwyciezca Tsitsipas, ktory podobnie jak Schwartzman nie robil praktycznie zadnej przerwy miedzy graniem na cegle i przejsciu na twarda nawierzchnie.
Oczywiscie nie mozna tez zapominac, ze Schwartzman debiutuje w tych finalach, a dla Djokovica to rutyna. Hala w Londynie jest relatywnie szybka, co na korzysc Argentynczyka prawdopododobnie tez dzialac nie bedzie.

Na moj gust Djokovic spokojnie obleci taki handicap. Nawet zaryzukowalbym, ze wiekszy tez jest w stanie pokryc przy dajmy wyniku 6-3 6-4, a przeciez bywalo tak ze Dojokovic potrafil wygrywac tu sety nie oddajac rywalom zadnego gema, wiec strzelilbym nawet w ponizej 19,5 gema. Niemniej jednak mysle, ze te zaproponowane powyzej zupelnie wystarcza, bo jestem zdania ze Serb bedzie chciec szybko zaklepac zwyciestwo i to w dwoch setach, poniewaz te sety rowniez moga miec znaczenie przy koncowej tabeli w grupie, a takie zwyciestwo w dwoch setach daje duze prawdopodobienstwo pokrycia proponowanych handicapow.

Proponuje jeden z tych trzech handiie

gdzie mogę sprawdzić gemy? bo rozumiem że to z całego meczu dx2?
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Medmiedev - Zvarev typ. 2

Hmm... jaki scenariusz na to spotkanie? Panowie zagrali ze sobą przed kilkoma dniami w finale w Paryżu gdzie górą był Medmiedev, na którego zresztą wtedy zagrałem :cool: (tak, pochwaliłem się po fakcie). I na "dzień dobry" w Londynie znowu mierzą się ze sobą. Mecz oczywiście 50/50 i wynik może iść w każdą stronę choć liczę w tym przypadku jednak na Niemca. W Paryżu argumentem przeciwko niemu było to, że grał bardziej wymagające i wyczerpujące mecze... z Mannarino, Wawrinką czy Nadalem niż Medmiedev przez co liczyłem że może braknąć w pewnym momencie koncentracji i "paliwa" i wydaje mi się, że tak też było... Medmiedev zachował po prostu więcej sił i był świeższy, fizycznie jak i mentalnie. Jak będzie dziś? Ciężko powiedzieć aczkolwiek liczę na to, że Zwarev ochłonął i się zregenerował na tyle by zagrać kolejne ciężkie i wymagające spotkanie z kolei mam cichą nadzieję, że Medmiedev podświadomie będzie jeszcze syty i usatysfakcjonowany tym sukcesem z Paryża przez co to zaangażowanie i nastawienie nie będzie takie samo jak w ich poprzednim meczu. Choć oczywiście może być i tak, że Medmiedev wyjdzie na takim luzie i lajcie, że mu to tylko pomoże i wszystko będzie wchodziło i lądowało tam gdzie chce i tylko potwierdzi dziś swą wyższość nad Zwarev w przeciągu kilku dni... no zobaczymy. Ja ze swojej strony mimo wszystko jednak dziś Zwarev. Powodzenia
Sorrki mordo nie zgodzę się z tobą w ani jednym słowie. Po 1 - Zverev jest zawsze dobrze przygotowany kondycyjnie. Wystarczy spojrzeć na ostatniego szlema, gdzie Zverev do końca wyglądał solidnie jeżeli chodzi o kondycje. Po 2 - mecz przeciwko takiemu graczowi jak Medvedev nie leży Niemcowi. Dlaczego? Ponieważ Rosjanin jest graczem defensywny z bardzo silnym i precyzyjnym uderzeniem. Zverev nie ma głowy do takich zawodników. Mimo że ostatnimi czasy jego mental poprawił się o 100% z tym co było dawniej to nadal popełnia głupie błędy (chociażby serwisowe) w momencie, gdy widzi, że rywal trafia wszystko w punkt, a jemu to nie wychodzi. Jedyną szansą jaką dzisiaj ma to zagranie po prostu swojego tenisa. Medvedev nie będzie na siłe grał do siatki, albo grał w ataku. To jest typ defensywnego zawodnika. Jeżeli Zverev chce go pokonać to nie może wciągnąć się w grę zza końcowej linii tylko musi zagrać agresywnie i nieprzewidywalnie w ataku. To jest jego styl, w takim czuje się najlepiej, a Rosjanin będzie starał się ściągać go na płaszczyznę, która odpowiada jemu. Nie bez powodu tacy zawodnicy jak Rosjanin, Nadal lub Djoković są tak wysoko w rankingu i grają tak dobrze. Każdy z nich jest typem dobrego defensywnego gracza, który do tego potrafi grać mocne i precyzyjne zagrania kończące. Medvedev dysponuje takowym zagraniem, więc jeżeli Zverev zagra w grę, którą narzuci Medvedev to spodziewam się 2-0 dla Rosjanina. Jeżeli zagra swój mecz to spodziewam się 3 setowego starcia, z którego każdy może wyjść zwycięsko. Dużo również będzie zależeć od asów serwisowych Zvereva, który gdy pali mu się pod nogami uratował mu niejeden mecz. Zresztą asy serwisowe opisałem w typach dnia.

EDIT: Asy nie siadły, ale to dlatego, że Premier bronił każdej piłki jaką sięgnął i 4-5 piłek spokojnie mogło być asowych, gdyby nie walka o każdą piłkę Premiera. Co do wyniku, polecam przeczytać ten akapit, który zamieściłem również na dole teraz. Niech Zverev dalej gra w przebijanie piłki z Daniiłem. Z pewnością kiedyś wygra...chociaż jednego seta ;) Pozdrawiam

Medvedev dysponuje takowym zagraniem, więc jeżeli Zverev zagra w grę, którą narzuci Medvedev to spodziewam się 2-0 dla Rosjanina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Nadal-Thiem 1 @1.6

Nadal zostawil po pierwszym meczu dobre wrazenie i jest zaangazowanie. Bardzo duzo punktow Hiszpna zrobi lna swoim pierwszym serwisie, co na pewno w starciu z Thiemem bedzie rowniez wazne. Wydaje mi sie, ze Nadal jest lepiej przygotowany na ten moment. Thiemowi udalo sie wygrac szlema i uszlo troche z niego powietrze. Austriak oczywiscie nie schodzi ponizej dobrego poziomu, ale w mojej ocenie brakuje tez do tego optymalnego i w lepszej formie jes Nadal.

H2h 9-5 na korzysc Nadala. W ostatnim meczu gora na tegorocznym AO byl Thiem, wiec chyba pora na Nadala. Obydwaj zawodnicy zanotowali jak dotad po jednym zwyciestwie (Nadal oczywiscie w lepszym stosunku setow). Mysle, ze Nadal jednak po ubieglorocznym niepowodzeniu w Londynie planuje dostac sie do polfinalow, a zwyciestwo obojetnie w jakim rozmiarze praktycznie mu to zapewni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +153
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Nadal-Tsitsipas 1 @1.42

Stawiam na Nadala dalszym ciagiem z nadzieja, ze znajdzie sie jednakw polfinale. Mimo porazki w drugim meczu z Thiemem po dwoch tie-breakach to obydwaj zagrali tam wyniszczajacy tenis na bardzo dobrym poziomie. Nadalowi zwlaszcz pewnie szkoda tego pierwszego przegranego tie-breaka, bo jednak zmarnowal dwie pilki setowe w tym tie-breaku Hiszpan. Musze tez przyznac, ze Thiem robi lwieksza krzywde Nadalowi swoim pierwszym podaniem niz sie spodziewalem.
Tsitsipas nie ma obecnie az tak dobrej formy jak w tamtym roku, gdy zaskakujaco wygral ten turniej debiutujac. Grek zreszta uciekl spod topora w meczu z Rublevem z kolei w decydujacym tie-breaku i to pozwolilo mu utrymac szanse na awans.
Wciaz jednak wydaje mi sie, ze Nadal jest tu faworytem. Nie wiem czy dla Nadala ma to znaczenie, ale nawet wychodzac drugiego miejsca nie trafi w polfinale na Djokovica, bo tam grupe wygral juz Medvedev.
Mecz z cisnieniem w sesji wieczornej, gdzie zwyciezca awansuje do dalszej fazy, wiec tez idealne warunki na duza mobilizacje.
Oczywiscie przy kursie to sens ma tylko typ kombinacyjny i tak sprobuje.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nadal-Tsitsipas 1 @1.42

Stawiam na Nadala dalszym ciagiem z nadzieja, ze znajdzie sie jednakw polfinale. Mimo porazki w drugim meczu z Thiemem po dwoch tie-breakach to obydwaj zagrali tam wyniszczajacy tenis na bardzo dobrym poziomie. Nadalowi zwlaszcz pewnie szkoda tego pierwszego przegranego tie-breaka, bo jednak zmarnowal dwie pilki setowe w tym tie-breaku Hiszpan. Musze tez przyznac, ze Thiem robi lwieksza krzywde Nadalowi swoim pierwszym podaniem niz sie spodziewalem.
Tsitsipas nie ma obecnie az tak dobrej formy jak w tamtym roku, gdy zaskakujaco wygral ten turniej debiutujac. Grek zreszta uciekl spod topora w meczu z Rublevem z kolei w decydujacym tie-breaku i to pozwolilo mu utrymac szanse na awans.
Wciaz jednak wydaje mi sie, ze Nadal jest tu faworytem. Nie wiem czy dla Nadala ma to znaczenie, ale nawet wychodzac drugiego miejsca nie trafi w polfinale na Djokovica, bo tam grupe wygral juz Medvedev.
Mecz z cisnieniem w sesji wieczornej, gdzie zwyciezca awansuje do dalszej fazy, wiec tez idealne warunki na duza mobilizacje.
Oczywiscie przy kursie to sens ma tylko typ kombinacyjny i tak sprobuje.
Serio? Po takim kursie . Juz lepiej dac Greka że ugra seta po @1.75. Obejrzalem wszystkie spotkania i w żadnym przypadku nie grałbym Nadala po kursie 1.40
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Thiem zagwarantowane 1miejsce w grupie. Myślę że mimo sporej kasy za wygranie meczu, może sobie troche odpocząć z Rublevem
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 320

najtnum

Użytkownik
DW: 2-0 Rublow @3.90 Etoto
Mój pierwszy typ na forum i znając swoje szczęście pewnie ostatni. Dwa argumenty za typem
1. Rok 2019 identyczna sytuacja i Berettini wygrywa 2-0
2. Nie dość, że Thiem rozgrywa swój mecz kilka godzin wcześniej to przy ulgowym podejściu zachowa jeszcze więcej sił na półfinał, a tam będą jeszcze większe pieniądze do zgarnięcia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
DW: 2-0 Rublow @3.90 Etoto
Mój pierwszy typ na forum i znając swoje szczęście pewnie ostatni. Dwa argumenty za typem
1. Rok 2019 identyczna sytuacja i Berettini wygrywa 2-0
2. Nie dość, że Thiem rozgrywa swój mecz kilka godzin wcześniej to przy ulgowym podejściu zachowa jeszcze więcej sił na półfinał, a tam będą jeszcze większe pieniądze do zgarnięcia.
Pogralem juz dzis to samo :) nie ma sensu ryzykowac kontuzja i lepiej zachować sily na 1/2
 
T 4

tomson_112

Użytkownik
To co jutro to samo z Daniłem?
Jednak Diego wygląda dużo gorzej niż Rublev. Kurs mega zachęcający na 0-2. Tylko nie wiem czy szybciej Danił sam nie skończy wygrywając niż się podkładając.
Jak Wy to widzicie?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
To co jutro to samo z Daniłem?
Jednak Diego wygląda dużo gorzej niż Rublev. Kurs mega zachęcający na 0-2. Tylko nie wiem czy szybciej Danił sam nie skończy wygrywając niż się podkładając.
Jak Wy to widzicie?
Danil samym serwisem może skończyć Mecz 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Tak jak piszecie dzisiejszy mecz Medvedev - Schwartzman powinien się skończyć w dwóch setach. Pytanie dla kogo? Na Medvedeva w półfinale już czeka jutro Nadal, no a z takim rywalem, na tym etapie trzeba mieć jak najwięcej siły. Mecz zaplanowano na godzinę 15:00!!!
Czy jest więc sens wdawać się dziś w wymiany Schwartzmanem? Tak jak napisały chłopaki powyżej, albo Danil podejdzie na 100% skoncentrowany i skończy się szybko 2:0 albo mecz puści. Mecz rozgrywany późno, bo dopiero o 21:00. Nie chce mi się wierzyć w to, żeby były w tym meczu 3 sety. Buki o tym wiedzą, dlatego kurs jest niewysoki.

Ja zagram, w AKO:
2 sety w meczu
kurs: 1.46
betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Tak jak piszecie dzisiejszy mecz Medvedev - Schwartzman powinien się skończyć w dwóch setach. Pytanie dla kogo? Na Medvedeva w półfinale już czeka jutro Nadal, no a z takim rywalem, na tym etapie trzeba mieć jak najwięcej siły. Mecz zaplanowano na godzinę 15:00!!!
Czy jest więc sens wdawać się dziś w wymiany Schwartzmanem? Tak jak napisały chłopaki powyżej, albo Danil podejdzie na 100% skoncentrowany i skończy się szybko 2:0 albo mecz puści. Mecz rozgrywany późno, bo dopiero o 21:00. Nie chce mi się wierzyć w to, żeby były w tym meczu 3 sety. Buki o tym wiedzą, dlatego kurs jest niewysoki.

Ja zagram, w AKO:
2 sety w meczu
kurs: 1.46
betclic
Mecz jutro z Nadalem bedzie na 99% o 21:00 a nie o 15:00
Post automatycznie złączony:

Osobiście czekam na live. I jeśli 1set medviediev odpusci wchodze w 2set schwartzmana po kursach ok 3.00. Przedmeczowo pograne Schwartzman 2:0 @7.70, ale nastawiam sie głównie z typami na zywo
 
N 320

najtnum

Użytkownik
DW: 2-0 Schwartzman @5.75 Etoto
Wczoraj tak byłem pewny typu, że nawet nie pomyślałem o cash-out. Dziś bardziej ryzykowny typ, dlatego mniejsza stawka. Liczę na odpuszczenie meczu przez Daniła, jutro dużo ważniejszy bój z Nadalem

Dodatkowo powyższy typ w dublu za niedużą stawkę z:
Zverev win @3.45 Etoto
AKO @19.84

To nie jest ten Novak z ubiegłych lat, choć Zverev też nie przekonuje ostatnio. Finały w Londynie ostatnio wygrywali właśnie Zverev i Tsitsipas a nie Rafa, Novak czy Roger. Dochodzi jeszcze aspekt wyjątkowości tego sezonu(pandemia), dlatego szukam niespodzianek.
 
Ostatnia edycja:
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Popieram 2-0 Schwartzman - ja dałem wczoraj czysty win jak było 4,90 na Diego teraz jest już 3,75. A dlaczego tak jest? Mecz późno wiec Rusek nie będzie chciał się forsować, bo wie że Rafa jest do stuknięcia ale jest jedno ale nie może się zmmęczyć zw meczy z Diego i tu jest ABU ABU - Pozdrawiam grać nie marudzić.
Jak pograłem tak
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Djokovic (-2,5 gema)-A.Zverev 1 @1.6

Zachowawcza stawka, ale sadze ze Djokovic jednak awansuje. Sprobuje podbic handicapem. Hipotetyczne wersje: wynik pokroju 7-6 6-4 pokryje ten typ, a gdyby mecz poszedl w dystans to tez jest szansa, bo wtedy jednak tenisita lepszy w wymianach zyskuje, a takim jest Djokovic. Nie bede sie rozwodzic, bo mecz za niespelna 30 min, a wczensiej nie dalem rady zaproponowac. Sprobuje zachowawczo na Serba jak wspominalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom