>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour Kitzbuhel (Austria) & Washington (USA)

Status
Zamknięty.
rap3r 11

rap3r

Użytkownik
A co myślicie o meczu Sock - Nishikori ? Kurs na Amerykanina to 3.21 można złapać. Wczoraj fajnie odprawił zawsze groźnego Sijslinga. Kei ostatni mecz to przegrana z Seppim na Wimbledonie. Z tym Japońcem to nigdy nic nie wiadomo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 0

tonnyx

Użytkownik
Ja uważam, że można iść w stronę Harrisona w dzisiejszym meczu z Del Potro. Del Potro nie grał od 1 lipca na żadnym turnieju i żeby wejść w rytm meczowy będzie na pewno trochę czasu potrzebował. Młody Harrison robi na mnie ogromne wrażenie, w tym meczu publiczność będzie go dopingowała 2x bardziej niż wczoraj, bo wiadomo gra z gościem z top. Cofając się wstecz rok temu na US Open udało mu się urwać seta.

Del Potro ostatni mecz na hardzie rozegrał z Kamke, który przegrał. Ja po kursie @2,5 jaki oferuje nam BAH z miłą chęcią zagram.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#35#
Tobias Kamke - Ivan Dodig ✅
Kurs: 1.40​

Dodig gra bardzo dobrze na hardzie i na pewno o wiele lepiej od Kamke. Jego wielkim atutem jest serwis i forehand. Mało kiedy traci punkty serią i potrafi naprawdę spokojnie rozegrać każdą wymianę. Tobias w Waszyngtonie pokonał Berankisa co i tak jest dla mnie zaskoczeniem, zaprezentował się dobrze. Grał regularnie i wygrał zasłużenie.

Litwin, którego pokonał Kamke jest bardzo podobny stylem gry do Ivana, jednak mniejsze umiejętności nie pozwoliły mu wygrać w I rundzie. Chorwat natomiast po przeciętnym turnieju w Atlancie ma szansę na dodatkowe punkty do rankingu. Prezentuje bardzo dobry serwis od dłuższego czasu i powinno to wystarczyć na Niemca. Tobias lubi grać długie wymiany i na pewno na tym wychodzi najlepiej, nie mniej jednak, jeżeli będzie rozrzucany po korcie szybko straci swoją przewagę. Inteligentna gra Dodiga to klucz do zwycięstwa.

W bezpośrednich pojedynkach mamy remis, chociaż na hardzie spotkali się tylko raz. Miało to miejsce w 2012 roku w Miami, gdzie lepszy okazał się dzisiejszy faworyt bukmacherów. Chorwat wygrał po trzech setach i awansował dalej w turnieju nazywanym &quot;piątym szlemem&quot;. Na przestrzeni całego sezonu lepiej prezentuje się Ivan i mam nadzieję, że tym razem także to udowodni i pokona Kamke.

Sądzę, że zobaczymy 3 sety i wyrównaną walkę, jednak koniec końców górą w pojedynku wyjdzie Dodig. Jeżeli serwis będzie &quot;siedział&quot; to spokojnie powinien wygrywać swoje podania i czekać na słabszy okres gry Tobiasa, aby go przełamać. Turniej w Waszyngtonie jest dziwny i z wynikiem może być różnie. Wszystko okaże się około północy, gdy pojedynek powinien się skończyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Ja uważam, że można iść w stronę Harrisona w dzisiejszym meczu z Del Potro. Del Potro nie grał od 1 lipca na żadnym turnieju i żeby wejść w rytm meczowy będzie na pewno trochę czasu potrzebował. Młody Harrison robi na mnie ogromne wrażenie, w tym meczu publiczność będzie go dopingowała 2x bardziej niż wczoraj, bo wiadomo gra z gościem z top. Cofając się wstecz rok temu na US Open udało mu się urwać seta.

Del Potro ostatni mecz na hardzie rozegrał z Kamke, który przegrał. Ja po kursie @2,5 ?? jaki oferuje nam BAH z miłą chęcią zagram.
Del Po nie grał od 5 lipca po świetnym półfinale z Nole na Wimbledonie i musial się oszczędzać aby nie pogłębić kontuzji kolana, niecały miesiąc myślę, ze wystarczył aby zacząć przygotowywania stricte pod (już najważniejszy w tym roku turniej) US Open. Argentyńczyk jest x poziomów lepszy od młodego Amerykanina i nie widzę tu opcji aby Juan przegrał w 1r z Harrisonem.
Del Potro - Harrison @1,18✅✅ Unibet
A jeśli już to bah proponuje coś ponad 4,5 na win Harrisona.
On podawał kurs na +1,5 seta.
Z ostatniego zdania ciężko to wyczytać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
Ktos wie o co chodzi z meczem Dev Varman S. -Dolgopolov A. bo mialem 8 meczy na kuponie, 6 weszlo, powyzszy wtopil i jeden zostal na dzisiaj, ale co ciekawe... teraz wchodze sprawdzam kupon, a na kuponie tego meczu nie ma, anulowali jakos czy cos i kupon dalej w grze, a na bank go mialem. hmmm.
@dodam, ze chodzi o buka online.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Fernando Verdasco - Guillermo Garcia-Lopez ATP Kitzbuhel 16:40 Mecz dwóch Hiszpanów. Wczoraj GGL odprawił Belucciego w straszliwych mękach. W tym meczu Hiszpan miał 12 podwójnych błędów=3gemy oddane, 1 serwis na poziomie 49%. Dla mnie takie statystyki to dramat. W ostatnim czasie na cegle prezentował się tak sobie.
Co do Verdasco to jest to dla mnie zawodnik strasznie nieregularny. W ostatnim meczu z Delbonisem miał w TB 5*-2 i przegrał go,a w 3 secie nie utrzymał przełamania. Mimo wszystko jego rezultaty są dużo lepsze niż Guillermo (finał w Bastad) H2H jest 4-1 dla Fernando. Ostatnio jest też w lepszej formie i dzisiaj powinien odprawić GGL&#39;a. Fernando Verdasco - Guillermo Garcia-Lopez 1 Expekt @ 1,35 ✅ 6-2 7-6
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Tenis ATP Washington 22:00
Mecz: Isner - Kuznetsov
typ: 2
kurs:5.80
bukmacher: pinnacle
Spotkanie drugiej rundy turnieju na kortach twardych w Washington . W tym spotkaniu spotkają się zawodnicy z amerykańskim obywatelstwem. Big John ostatnio spisywał się dobrze. Półfinał w Newport a w niedzielę wygrał na betonie w Atlancie. W tym turnieju musiał stracić sporo zdrowia.11 setów większość to tie braki. To na pewno kosztowało go dużo nerwów i mimo tego, że wymian w tych spotkaniach nie było za wiele to Isner powinien to odczuć. Kuznetsov lubi grę na twardej nawierzchni. Można powiedzieć, że także jest w dobrej formie. Wygrał przed tygodniem challengera na amerykańskim betonie. W tym turnieju przebijał się przez kwalifikację. W pierwszej rundzie turnieju głównego pokonał wyżej notowanego rywala Bogomolova. Alex nie powinien mieć problemów z wygrywaniem swoich podań a tie breaku może być różnie. Typ pod konkurs dnia, lecz także polecam tutaj over 22.5 gem oraz handi gemowe +3.5 na Kuznetsova.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Tenis ATP Washington 22:00
Mecz: Isner - Kuznetsov
typ: 2
kurs:5.80
bukmacher: pinnacle
Spotkanie drugiej rundy turnieju na kortach twardych w Washington . W tym spotkaniu spotkają się zawodnicy z amerykańskim obywatelstwem. Big John ostatnio spisywał się dobrze. Półfinał w Newport a w niedzielę wygrał na betonie w Atlancie. W tym turnieju musiał stracić sporo zdrowia.11 setów większość to tie braki. To na pewno kosztowało go dużo nerwów i mimo tego, że wymian w tych spotkaniach nie było za wiele to Isner powinien to odczuć. Kuznetsov lubi grę na twardej nawierzchni. Można powiedzieć, że także jest w dobrej formie. Wygrał przed tygodniem challengera na amerykańskim betonie. W tym turnieju przebijał się przez kwalifikację. W pierwszej rundzie turnieju głównego pokonał wyżej notowanego rywala Bogomolova. Alex nie powinien mieć problemów z wygrywaniem swoich podań a tie breaku może być różnie. Typ pod konkurs dnia, lecz także polecam tutaj over 22.5 gem oraz handi gemowe +3.5 na Kuznetsova.
Nie wiem dlaczego akurat ten typ wybrałeś pod szukanie niespodzianki. Co do handi +3,5 to mogę się zgodzić, lecz reszta to totalne głupstwo. Isner gra bardzo ekonomicznie, szybko próbuje zakończyć wymiany, a czasami nawet ich nie zaczyna (as z jego strony). Mecz z Andersonem i Hewittem oglądałem, więc widać na pewno było, że jest zmęczony pod koniec meczów, jednak w finale na początku pełna regeneracja i skupienie. Zimna krew uratowała mu tytuł, bo był bardzo bliski przegrania meczu z Kevinem. Wątpię, aby tutaj zdarzyła się tak wielka sensacja i odpadnięcie Johna, ale mogę się oczywiście mylić. Publiczność raczej stanie po jego stronie, Kuznetsov prezentuje się nieźle, ale porównywać challenger do ATP Touru i tym bardziej do Isnera to trochę nie na miejscu.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Fish można powiedzieć, że dopiero dochodzi do siebie po problemach zdrowotnych, a co za tym idzie - niweluje huśtawkę jaką wykarmiła się niewątpliwie jego forma. Jest tutaj faworytem, ponieważ to jego teren i na ogół - jak większość Amerykanów - świetnie sobie radzi na własnym podwórku.
Benek z kolei to klasa sama w sobie. Gracz, który zawsze daje z siebie wszystko i ciężko pracuje na swój upragniony tytuł w ATP......
Czy warto go wypróbować w starciu z dochodzącym dopiero do siebie Rybą? Sądzę, że tak. Zdecydowanie.

Julien Benneteau - Mardy Fish [2,14] PinnacleSports
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Mayer L -Granollers-Pujol M 1 2,25 4/10 ATP Kitzbühl bet365​

Leonardo Mayer jak do tej pory gra bardzo dobrze w turnieju. W ostatniej rundzie pokonał wysoko rozstawionego Kohlschreibera i to bez straty seta. Granollers też nie jest jakimś ogórkiem. są pod wrażeniem świetnie do tej pory. W pierwszej rundzie pokonał młodziutkiego Pavica, ale w pierwszym secie miał problemy z tym młodzieńcem z Chorwacji drugiej rundzie rozbił Zeballosa ale przy stanie 2-0 w drugim secie Zeballos musiał skreczowac. Granollers jest bardzo silnym gra bardzo dobrze w defensywie, ale bramuje mu mocnego serwisu. Wydaje mi się ze lepiej w tym meczu postawić na Mayera który ma fantastyczna formę w tym tygodniu a kurs 2,75 jest bardzo przystępny.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Miałem kilka analiz na dziś ale, że mi się skasowały podczas wysyłania wrzucam nieco skróconą opowieść:
Gimeno-Tarver - Monaco 2 ✅ po ciężkim boju
Verdasco - Hasse 2
Mayer - Granollers 1
Montanes - Thiem 1

Monaco i Montanes powinni sobie spokojnie poradzić. Monaco ma za przeciwnika średniej klasy hiszpana, Montanes gra z zawodnikiem gospodarzy, który z Kuznetsovem dzięki UE ruska wygrał, wczoraj ograł Melzera (7-5 6-4 - jednak w drugim secie ze stanu 5-0 zrobiło się 5-4 0-40...).
W spotkaniach
Hasse-Verdasco
Mayer-Granollers
będzie decydować dyspozycja dnia. Aktualna forma bliżej Hasse i Mayera.
Verdasco w moim odczuciu lepszy zawodnik od Hasse, ale ma słabą głowę ostatnio z Delbonisem przegrał jak frajer, do tego grał z kontuzją. Wczoraj męczarnie z GGL.
Hasse jeśli nie będzie zmęczony częstotliwością rozgrywania ostatnich meczów powinien swoją mądrością kortową ogarnąć Dasco. Dodać również trzeba, że Hasse motywacji nie zabraknie bo broni punktów z ubiegłego roku za zwycięstwo.

Mayer - Granollers
Granollers singlista,deblista, dobra gra przy siatce, przyzwoity serwis, marna psychika.
Z drugiej strony siatki Mayer, który w tym turnieju odstawił już do domu ubiegłorocznego finalistę Kolbę 2-0. Prezentuje dużą moc i niezłe spiny. Gra może się podobać, jeśli nie będzie zbyt dużo się mylił to ogarnie.

Ogólnie na dziś widzę dwa dość &quot;proste&quot; spotkania i dwa ciekawe z hitem tej rundy Hasse- Verdasco.

Analiza była by bardziej dogłębna jeśliby mi się nie skasował poprzedni post.

Pozdrawiam.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Washington
???? Dimitrov G. - Querrey S.
Querrery S. +2,5 gema ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10
Nie od dziś wiadomo, że Amerykanie lepiej sobie radzą na turniejach u siebie w &quot;JuEsEj&quot; niż poza swoim krajem. Każdy zna atuty Querrerya, solidny serwis i czasami przebłyski na korcie jakiś porządnych zagrań, ogólnie uważam go za tenisowe drewno. Warto przypomnieć, że rok temu wygrał turniej w Los Angeles, by później w następnym tygodniu dojść do samego półfinału na turnieju w Waszyngtonie. Dimitrov miał być drugim Federerem i chyba jest, ale tym aktualnym Rogerem który nic nie gra. Bułgar myślami o udach Sharapovej, w 2013 parę fajnych meczów i kilka na poziomie metra dna mułu. Mocno nierówny i nie wiadomo kiedy zaskoczy, a kiedy przegra. Przy typie zabezpieczam się dodatnim handicapem przy ewentualnych tie-brekach.
Wynik: 6:3 6:2 ⛔
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
na szybko
Mayer Granollers
szanse można by wycenić mniej więcej 50/50, więc już na wstępie robi się value w kursie na Mayera. Marcel w ostatnich turniejach ma sporo szczęścia jeżeli chodzi o drabinkę. Bellucci bez formy, Rosol to samo, teraz w Kitzbuhel Pavic na dzień dobry, w kolejnej rundzie krecz Zeballosa, który nawet gdyby nie uraz to formą też nie błyszczy. Godnym odnotowania może być wygrana z Del Bonisem, który wystrzelił z formą w Hamburgu, choć w ogólnym rozrachunku ten gracz tak bardzo mnie nie przekonuje i nie robiłbym zbytnich ach ochów nad tą wygraną. Mayer powinien podnieść poprzeczkę wyżej. Dobrze wszedł w turniej ogrywając będącego w dość dobrej dyspozycji w tym roku na mączce Kohlschreibera - 2 finały w tym roku- , który bronił tu finału sprzed roku. We wcześniejszych turniejach potrafił ograć Andujara - choć ten cierpi na tendencję spadkową formy- czy Ramosa czyli typowych ziemniaków. Zatem Marcel także jest w zasięgu Argentyńczyka.

Mayer 2.26 Fortuna
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Fernando Verdasco - Robin Haase
ATP Kitzbuhel 13:30

We wczorajszym meczu Hiszpan wygrał z GGL 2-0. Pierwszy set 6-2, jednak w drugim była widoczna nierówna gra Verdasco-potrafił 2 razy odłamać by zaraz oddać swoje podanie. % 1 podania na poziomie 60% nie robi wrażenia,mimo 9asów to popełnił aż 5 podwójnych błędów. Ogólnie Fernando jest w całkiem niezłej formie, jednak ma przestoje w grze i jest nieregularny.
Co do Robina. Ostatnio bardzo dobrą formę prezentuje na cegle-wygrany Challenger Scheveningen oraz finał w Gstaad i przegrana z Youzhnym. Wczoraj pewna wygrana z Brands&#39;em, który szczególnie pod względem serwisu prezentował się trochę słabiej niż zwykle.
Obaj zawodnicy raczej lubią ten turniej. Verdasco w 2005 i 2006 dochodził do półfinału,a w 2007 do finału. Jednak to Haase broni punktów z poprzedniego roku-wygrana w finale z Kohlschreiber&#39;em (w 2011 też wygrał ten turniej) H2H jest na korzyść Holendra-wygrana w 2011 na trawie w Wimbledonie 3-1 nie jest raczej zbyt miarodajna.
Myślę, że możemy dzisiaj zobaczyć wyrównany mecz, nawet 3 sety. Liczę na dobrą dyspozycje Robina.
Fernando Verdasco - Robin Haase 6-4 4-6 4-6
2 (+1,5seta) Unibet @ 1,53 ✅
2 Bet365 @ 2,37 ✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Akurat mecz Granollersa z Mayerem raczej nobetowy, chociaz zgadzam sie z Wami,ze juz predzej Argentynczyk niz Hiszpan. Gra Marcela powoduje, ze czlowiek ma ochote dac sobie spokoj z tenisem. Facet tak kaleczy dyscypline, ze masakra. Reszta w deblu tez nic juz nie gra, wniosek prosty, ale go nie napisze nie majac zadnych dowodow. Niech wladze poprostu robia duzo wiecej kontroli bo cala ta hiszpanska kolonia smierdzi jak cholera.

Podobal mi sie Montanes w poprzednim turnieju i powinien tu pociagnac dobry wynik, jeszcze teraz dostal Dominica Thiema wiec raczej formalnosc. Podobnie Monaco. Caly sezon szarpany, zaraz US Open series i niewiele Pico moze zdzialac. Mysle, ze ten turniej traktuje bardzo serio, a wtedy polamatorzy pokroju Gemino-Travera raczej powinni oberwac.

Kursy ogolnie nie rozpieszczaja. Normalnie to taki Verdasco na luzie powinien zrobic Haase ale Holender cos tam ostatnio gra, za to Ando pokazal totalny brak mozgu w kilku ostatnich turniejach i dluzej tego zawodnika nie rusze, widac, ze ma problemy z ogarnieciem samego siebie. Szczegolne wazne momenty. Albo przegrywa kilka gemow z rzedu jak z Charlim, albo serie punktowe jak z Delbonisem (5-2 tb uwalony).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#36#
Grigor Dimitrov - Sam Querrey ⛔
Kurs: 2.10​

Mecz zapowiada się na bardzo wyrównany, chociaż do końca nie jestem pewien czy tak będzie. Grigor lubi sobie zagrać totalne dno, ale także potrafi zaskoczyć. Querrey wraca po kilku tygodniach przerwy, mecz z Istominem przeciętny i omal nie przegrał.
Decydującym aspektem, dla którego stawiam na Amerykanina jest jego styl gry. Dimitrov nie potrafi przeciwstawić się silnemu serwisowi oraz solidnemu forehandowi, jakim na pewno dysponuje Querrey. Udowodnił to choćby w meczu z Zemlją, Del Potro czy Karlovicem. W tym sezonie jedynie ograł Raonica na początku roku, jednak Kanadyjczyk był wtedy w fatalnej formie.
Mecz w Waszyngtonie z Malisse ułożył się dla niego dobrze. Był to ten lepszy mecz w jego wykonaniu, dobry serwis, świetne zagrania. Przeplatał także je z błędami ale akurat tego do końca nie można wyeliminować. U Sama wyglądało to trochę gorzej. Strasznie męczył się z Denisem Istominem. Był bardzo blisko odpadnięcia, lecz zebrał się w ostatniej chwili i wygrał emocjonującego tie - breaka. Obronił 4 piłki meczowe, więc opanowanie i zimna krew zachowana do końca.
Sądzę, że kluczowy będzie serwis Querrey&#39;a. Jeżeli Amerykanin będzie miał dzień to powinien spokojnie &quot;wyserwować&quot; Bułgara. Trochę gorzej wygląda sytuacja w przypadku, gdy będzie niska skuteczność z pierwszego serwisu. Tak jak wspomniałem rywalizacja zapowiada się ciekawie i warto czekać. Szkoda tylko, że nie ma do meczu transmisji.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
#36#
Grigor Dimitrov - Sam Querrey
Kurs: 2.10​
Dodam od siebie, że Querrey w ubiegłym roku doszedł do półfinału i z pewnością będzie chciał powtórzyć ten wynik albo chociaż się do niego zbliżyć (będzie miał prawdopodobnie Haase w 1/4) , aby nie potracić punktów rankingowych.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Jeszcze taka jedna mała kwestia co do spotkania Mayera z Marcelem. Za tydzień rusza 1000 w Montrealu, Marcel jest na listach , Mayera nie ma, może, a nie musi to mieć znaczenia, ale jak dla mnie, większe ciśnienie na turniej w Kitzbuhel może mieć Mayer, który nie musi lecieć do Kanady
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
14:30 Leonardo Mayer (ARG) - Marcel Granollers (ESP) @ 2.15 ⛔ [3:6, 1:6]
Dawno w tym temacie nie skrobałem, więc czas coś opisać. Kilku graczy idzie w kierunku Argentyńczyka. Ja również to robię ponieważ jest on dla mnie cichym faworytem tego turnieju. Opinia może przesadzona ale po meczu z Kolbą półfinał jest w zasięgu Mayera. Faza 1/4 turnieju a w turnieju pozostali Verdasco/Haase i Monaco/Gimeno-Traver bo nie sądzę aby Montanes wygrał swój półfinał.
Do rzeczy, mecz na clayu czyli dobrej nawierzchni dla obu tenisistów. Granollers pogrywa również w deblu co preferuje go do gry przy siatce (serwis volley) lecz z psychiką u niego nie najlepiej. Potrafił prowadzić przełamaniem z Belluccim w 2 secie by przegrać go 5:7.
Obaj zagrali w Belo Horizonte 6 lat temu, wygrał Hiszpan 2:0
Moim zdaniem będzie to bardzo wyrównany mecz, lecz w końcowym rezultacie typuje 78 rakietę świata, Argentyńczyka Mayera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom