>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Kitzbühel & Waszyngton, 27.07-03.08.2014

Status
Zamknięty.
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Zaczynamy przygodę z 500-tką. Większy prestiż turnieju, więcej punktów - oby poszło to w parze z jakością spotkań :!: Wiadomo, o Kitzbuhel też zahaczę tak jak miało to miejsce dzisiaj, lecz priorytetem dla mnie na ten tydzień jest Waszyngton.
Kitzbuhel + Waszyngton 2014
Dustin Brown - Pere Riba @ 1.90 5j +4j
Dominic Thiem - Joao Souza @ 1.28 4,5j +1,28j

Długo myślałem jak sobie zagrać te pierwsze mecze, lecz zdecydowałem się na kombinację 3 spotkań.
Malek Jaziri - ????????????Sergiy Stakhovsky @ 1.33 ⛔ [7:6, 6:4]
Marinko Matosevic - Illya Marchenko @ 1.28 ✅ [6:4, 7:5]
Alejandro Gonzalez - Bernard Tomic @ 1.18 ✅ [3:6, 2:6]
-5,28j @ 2.19 Bet365 // przepraszam za tego kretyna z Ukrainy... never more Stachu :!: //
Stakhovsky już po Wimbledonie ruszył na podboje turniejów rangi 250 (Newport grass 1/16, Atlanta 1/32) + wygrany finał Challengera w Binghampton. Co do ostatniego meczu Ukraińca w Atlancie mam spore zastrzeżenia. Zakładam, że zlekceważył Ginepriego i zasłużenie przegrał ten mecz w 3 setach (7:6, 3:6, 6:0). Nowy turniej, a i rywal znacznie gorszy od Amerykanina.
Jaziri jest cieniem samego siebie, i nawet bilans meczy bezpośrednich pomiędzy Tunezyjczykiem i Ukraińcem (2:0 Jaziri, Challenger w Taszkiencie i Genewie, korty twarde.) nie przekonuje mnie do grania w kierunku 114 zawodnika rankingu. W wojażach po Challengerach na twardych nawierzchniach, Malek pokonał Venusa w Winnetce i Zoghlamiego w Granby.
Mecz Matosevicia z Marchenką to zupełnie inna para kaloszy. Świetny mecz Marinko rozegrał w ćwierćfinale z Isnerem w Atlancie gdzie napsuł dużo krwi tryumfatorowi tej imprezy. Illya wczoraj 3 setówka z Copilem. H2H, 2:0 dla Kangura, z czego jeden mecz wygrany dawno temu na kortach Indian Wells w 2010 roku. Szykuje się solidne widowisko i dużo punktów zdobytych w polu serwisowym, oraz długi pojedynek ???? Oby na korzyść 49. zawodnika ATP.
Trzeci do tańca, to świeży zwycięzca z Bogoty. Podoba mi się gra Bernarda, szybki serwis z wznoszącej piłki który przynosi mu sporo asów w meczu. Kolumbijczyk, wątpię aby ugrał coś więcej niż parę gemów. Nie będę pisał więcej na temat tego meczu, ArQuisek opisał wyżej to samo.
Podsumowując, jest to tripel oparty o dwóch zawodników z bardzo mocnym serwisem. Mam nadzieję, że wyniki meczu przyjdą równie szybko i przyjemnie jak sklecenie tej kombinacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Frank Dancevic - Benoit Paire
Paire @ 1,60 Pinnacle Sports

4:6 0:6 ✅✅✅
1 runda w miarę dobrze obsadzonym Waszyngtonie. Dancevic i Paire spotkali się ostatni raz całkiem niedawno, bo w styczniu podczas rozgrywanego Australian Open. Górą był 5 lat młodszy Francuz. Wygrał on wtedy gładko 3:0, 7:6; 6:3; 6:4.
Faworytem dla bukmacherów jak i dla mnie jest Paire. W ostatnim czasie nie osiągał oszałamiających wyników, jednak może to być uzasadnione kontuzją kolana. Francuz posiada umiejętności, udowadniał to już rok temu wskakiwał do pierwszej 30. Paire posiada szeroki wachlarz zagrań, jak na tak wysokiego tenisistę. Na nawierzchni twardej w tym sezonie rozegrał tylko 7 spotkań, wygrywając 4.
Kanadyjczyk notowany na 123 miejscu w rankingu ostatni swój mecz rozegrał miesiąc temu na Wimbledonie. Doświadczony Dancevic w tym sezonie więcej grywał na mączce, a przy okazji w Challengerach. W tym sezonie na hardzie rozegrał tylko 1 mecz więcej od Francuza, wygrywając 5.
Dla mnie faworytem jest młodszy, bardziej utalentowany Paire. Mecz dla niego może nie być łatwy, jednak powinien sobie z nim poradzić. Na pewno sporo będzie zależało od dyspozycji Benoita na linii serwisu.

Yurichi Sugita - Donald Young
Sugita @ 2,32 Pinnacle Sports

4:6 6:4 4:6 ⛔⛔⛔
Japończyk bez problemu przebrnął kwalifikacje do turnieju głównego, nie stracił nawet seta. Pokonał Garangangę, a potem Cartera. W tym sezonie na hardzie rozegrał aż 31 meczy, z czego 21 wygrał i przegrał 10. Ewidentnie w tym sezonie nastawił się na grę na nawierzchni twardej. Sporo meczy rozegrał w turniejach rangi Challenger, gdzie osiągał nawet finały.
Young natomiast w ostatnim czasie kompletnie bez formy. W Atlancie odpadł w 1R, podobnie w Newport czy też w Londynie na Wimbledonie. Leworęczny Amerykanin w tamtym roku w Waszyngtonie nie zdołał nawet przebrnąć przez kwalifikacje. Na hardzie w tym sezonie 8/8.
Ja osobiście stawiam na Japończyka. Forma Younga kompletnie mnie nie przekonuje. Myślę, że warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Próbujcie na Tiafoe (rocznik 1998), co prawda jest czarny, młody i nie ograny, ale wygrał już swoje co nieco jako junior. Wielkie nadzieje w nim są pokładane. Najważniejsze, że dostał tutaj dziką kartę, ale co w tym dziwnego? On w Waszyngtonie tenisowo dorastał.
A Donskoy? Sprawdźcie sami sobie jego formę i odpowiedzcie na pytanie czy po 1,20 się opłaca stawiać na takiego zawodnika. Przegrywa jak leci po kursach nawet 3-6.
Ostatnio mamy fenomen młodych zawodników, praktycznie co tydzień to ktoś inny. Corcic, Kyrgios, Zverev itd. Może teraz czas na Tiafoe? Myślę, że set jest spokojnie w stanie wygrać, ale czy cały mecz?
Myślę, że Lacko, albo właśnie Donskoy da dzisiaj dupy, ale który z nich? To nie jestem w stanie powiedzieć.
@Edit: Wyszła dupa ⛔.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Goffin - De Schepper over 20,5g @ 1,80⛔
Bet365


Od razu na wstępie mówię, żeby nie grać tego mocno, bet trochę ryzykowny, jednak sądzę, że ma szanse powodzenia. Goffin niepokonany od Wimbledonu, a co ciekawsze w trzech wygranych Challengerach nie stracił seta. Jednak to już inny turniej, wyższa ranga i lepsi rywale.

Oczywiście w tym meczu jest bezapelacyjnym faworytem i nie sądzę,by to przegrał. Jednak nie jest on jakimś mocarzem jeśli chodzi o psychikę i jeśli wejdzie źle w mecz może mieć nieco problemy. Gra też sporo, w ciągu 20 dni 15 meczów + podróże. Dodatkowo każda seria kiedyś się kończy, tak jak pokazał to De Schepper w Gstaad.

Od turnieju Queen&#39;s Club zagrał kilka meczów i je przegrał. Na mączce porażki z Albotem i Lajoviciem i to dość gładkie. Przełomem było właśnie Gstaad, gdzie pokonał Volandriego, rywala niełatwego i zagrał całkiem niezły mecz z Youznhym przegrywając 3-6,4-6.

Stawiam w tym meczu over i liczę, że Francuz dobrze wejdzie w mecz i będzie dobrze serwował. Na tym bazuje swoją grę i potrafi być skuteczny w tym elemencie. Moim zdaniem coś drgnęło lekko w Szwajcarii i dzisiejszym dobrym meczem może sobie podnieść morale i pewność siebie.

Golubev - Monaco(-1,5s) 2 @ 2,02⛔
ComeOn


Viola, Marterer, dwukrotnie Petzschner i Cervantes, takich rywali na rozkładzie ma Golubev na mączce po przerwie na grass. Nazwiska nie robią wrażeń tak jak sama gra i nie spodziewam się odrodzenia w meczu z ciężkim rywalem, który jest w bardzo dobrej dyspozycji.

Juan Monaco w poprzednim turnieju dotarł do finału, gdzie uległ Andujarowi, wcześniej pokonał Hanescu, GGL-a, Haase&#39;a czy Belucciego. Jedynie z GGL-em stracił seta, a resztę połknął w dwóch. Dlaczego więc ma nie zrobić tego samego z Kazachem, który znajduje się poziom niżej?

Kurs wysoki, bardzo mi odpowiada, a mając w głowie grę obu panów w poprzednim tygodniu to typ wydaje mi się dość pewny.

Jeśli ktoś już zagra te typy to nie szaleć ze stawkami, sam gram ostrożnie, gdyż to tylko mączka. Główne moje bety pojawią się popołudniu na Waszyngton. Pozdrawiam i powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Golubev-Monaco 2 @1.4
Monaco generalnie pod katem punktow musi patrzec. Oczywiscie wzmozona aktywnosc Argentynczyka w tym okresie ni dziwi. Patrzac przez pryzmat dwoch ostatnich tygodni w tamtym seoznie to Monaco gral w polfinale w Gstaad i finale w Kitzbuhel, takze czesc planu wlasciwie pokryta. Forma Pic idzie gore, chociaz zawiodl w finale w niedziele z Andujarem. Golubev nieprzekonacy i tyle. Jedynie ryzyko zwiazene z zmeczeniem u Monaco, gdyz nie zawsze dwa turnieje z rzedu dobrze dzialaja na zawodnikow. Ani Monaco, ani Golubev do Toronto sie jednak nie wybieraja, wiec powinien Argentynczyk grac o wynik.
P.S. OD przyszlegop tugodnia dwa turnieje Masters Series z rzedu, a tu juz placzki, ze ktos ledwo co ugral iles gemow.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Haase- Lorenzi 1,35 bwin
W tym meczu ide w kierunku Haase, który zawsze na tym turnieju gra ponad swoje możliwości pokonując naprawde porządne nazwiska. Ostatni mecz Robina jaki oglądalem to mecz z Youznym, gdzie jego gra naprawde mi sie podobała. Jeśli chodzi o włocha, to pomimo sympatii jaką do niego czuje z uwagi na jego bardzo dobre osiągi na clayu, to nie daje mu wiekszych szans w spotkaniu z holendrem dla którego jest to zawsze najwazniejszy turniej w sezonie
Melzer +1,5 set-Andujar 1,5 bwin
Pomimo bardzo dobrej formy Andujara, który w tamtym tygodniu wygral final z Monaco w Gstaad nie przewiduje tu jednostronnego pojedynku. Melzer gra u siebie na swojej ulubionej nawierzchni i na turnieju, który juz zdarzylo mu sie wygrac w swojej karierze. H2H 2:0 dla Melzera, co ważne na clayu, Andujar jest na fali ale uważam, ze doświadczony Austriak powalczy o zwyciestwo w tym meczu.
 
T 17

typytadka

Użytkownik
dzisiaj gramy na przekór bo jeżeli Falla który w tym sezonie gra swój najlepszy tenis przegrywa z wiecznie kontuzjowanym Ginepri który męczy się z amatorami z ITFów to ja nie mam pytań. pralnia wielkich pieniędzy dlatego trzeba grać na przekór może trafię na ustawkę
Melzer @2.37 Andujar kocha mączkę ostatnio wygrywa co się da, ale wiadomo tenis trzeba sprzedać akurat Melzer ostatnio nie grał idzie masóweczka na Hiszpana więc trzeba zrobić by ludzie nie wygrali
Schwartzman @2.10 Zverew ostatnio ładnie wygrywa ale młodziak bez doświadczenia na niego niższy kurs ludzie pograją po kursach on sprzeda i wejdzie wyższy kurs zwłaszcza że Argentyńczyk lubi grę na mączce i wygrywał z lepszymi przeciwnikami niż Zverew który pol roku temu męczył się w ITFACH
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
David Goffin - Kenny de Schepper @ 1.18 ✅ [6:2, 6:4]
Paolo Lorenzi - Robin Haase @ 1.36
5j @ 1.61 Bet365
Goffin zniszczył wszystkich tenisistów wygrywając 3 turnieje rangi Challenger z rzędu począwszy od Scheveningen, Poznań i niedzielny finał z Nieminenem w Tampere bez straty seta :!:
Bardzo sobie cenię grę Kenny&#39;ego - ale bądźmy szczerzy, to nie jest zawodnik na nawierzchnie ziemną. W tym sezonie najdalej półfinał w Bordeaux i 3-setówka z Benneteau. David w ostrym gazie, powinien poradzić sobie z Francuzem, choć nie będzie łatwo przełamać jego silne podanie.
W drugim meczu pomimo nieco wyższego kursu sprawa dla mnie jest jeszcze bardziej prosta niż w meczu Goffina. Robin broni tutaj punktów za półfinał z ubiegłego roku. Zgadzam się z przedmówcą co do meczu z Miszą gdzie Rosjanin zgubił się po wygranym 1 secie, a Holender skrzętnie to wykorzystał oddając 4 gemy na przestrzeni 2 setów.
Na pewno na minus trzeba zapisać 3 setówki z Laaksonenem i Nedovyesovem, co nie zmienia faktu że obaj zagrali na 110% swoich możliwości.
Lorenzi dziaduje z turnieju na turniej, w tamtym roku jeszcze pokazywał się z dobrej strony wygrywając Challengery. W tym roku tylko San Luis de Potosi padło łupem Paolo, ale mam nadzieję, że Włoch odbuduje swoją pozycje w turniejach niższej rangi w następnych turniejach.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Lorenzi - Haase 1 @3
Wloch potrafi grac na ziemi dobry serwis niezle pod siatka do tego dobrze rozrzuca rywala Robin niezly turniej tydzien temu ale co z tego jak w jego grze nie widac polotu z Monaco nawet nie pierdnal, Miszka mecz mu oddal praktycznie a 2 mecze wczesniejsze to rywale slabsi od dzisiejszego
Nieminen - Gaba 2 @2.25
Jarko u siebie na ziemi mordowal i to bardzo final z Goffinem przegral praktycznie bez walki forma widac ze nie ta kiepski return serwis cieniuje Gaba dobry turniej w Umag widac proges w grze kursy fajne ????
Melzer - Andujar 1 @2.4
kursy ida do gory i dobrze Jurgus na ziemi grac potrafi bardzo uniwersalny zawodnik, po 2 stronie Pablo ktory wzial turniej tydzien temu dzis gra z najwieksza gwiazda miejscowych czesto tak bywa ze wygrywasz turniej to w nasteonym cieniujesz kursy sa odpowiednie do gry
a i Groth w turnieju glownym ( czyli LL bylo - 100% pewne przed meczem z Gineprim tak jak pisalem ) ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
dzisiaj gramy na przekór bo jeżeli Falla który w tym sezonie gra swój najlepszy tenis przegrywa z wiecznie kontuzjowanym Ginepri który męczy się z amatorami z ITFów to ja nie mam pytań. pralnia wielkich pieniędzy dlatego trzeba grać na przekór może trafię na ustawkę

Melzer @2.37 Andujar kocha mączkę ostatnio wygrywa co się da, ale wiadomo tenis trzeba sprzedać akurat Melzer ostatnio nie grał idzie masóweczka na Hiszpana więc trzeba zrobić by ludzie nie wygrali

Schwartzman @2.10 Zverew ostatnio ładnie wygrywa ale młodziak bez doświadczenia na niego niższy kurs ludzie pograją po kursach on sprzeda i wejdzie wyższy kurs zwłaszcza że Argentyńczyk lubi grę na mączce i wygrywał z lepszymi przeciwnikami niż Zverew który pol roku temu męczył się w ITFACH
Akurat gruby hajs poszedl na schwartzmana, bo kursy z 1,65 do 2,25 zmienily sie na 1,91 do 1,98 i te okolice. Nie zdziwie sie jak trend sie odwroci a zverev wygra jako dog
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Jurgen Melzer - Pablo Andujar @ 2.25 Bet365 5/10
Szanse tego meczu widzę nieco inaczej niż ludzie którzy stawiali na niedzielnego tryumfatora z Gstaad. Jedni powiedzą, że Melzer u siebie, drudzy że bet-at-home ma opiekę nad turniejem. Wszystko to są marne spekulacje.
Austriak bez rewelacji w tym roku, bilans 11/10 z czego 8/7 na kortach ziemnych. W poprzedniej edycji w Kitzbuhel odpadł w 1 rundzie z mało znanym wtedy Thiemem ulegając 7:5, 6:3.
Andujar 14/14 w tym roku głównie dzięki Gstaad poprawił swój mizerny bilans z kortów twardych. Mączka ulubiona nawierzchnia większości Hiszpanów która daje bilans tegorocznych spotkań 13/8.
Nie przekreślam szans Jurgena, który rozegra pierwszy oficjalny mecz od Wimbledonu. Zobaczymy co z tego wyjdzie i mam nadzieję, że zagra lepiej niż ostatnio go widziałem z Veselym na 250 w Dusseldorfie.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Sela - Groth 2 @2.5
Dudi swoje lata ma do tego turniej w nogach przegrany z innym drwalem Isnerem. Groth ograny po kwalach na kortach juz serwisem z zmiecie rywala o ponad 20cm nizszego kursy kosmos ... :p
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Sela Dudi-Groth Samuel 2 handicap +2.5 gemów, Pinnacle Sports 1.95

7:6 3:6 6:4 ✅✅✅

VS.


Czy bukmacherów trochę nie pogieło wystawiając takie kursy w tym meczu? Chyba tak. Kursy wystawione są zapewne dlatego takie ponieważ Sela doszedł niedawno do finału w Atlancie i tam przegrał w dwóch setach z Inserem. Kogo Sela pokonał docierając do tamtego finału? Younga który ciągle szuka formy, Querreya który w tym roku na hardzie nie gra nic powyżej przeciętnej, Pospisila który sezon ma fatalny czy Beckera który nie jest jakimś wybitnym graczem. Ale Dudi doszedł do tego finału także nie można mu zabierać tego,że formę ma. Co można powiedzieć o Samuelu? To,że wdarł się w końcu do pierwszej setki rankingu ATP! A, o tym na pewno marzy każdy początkujący gracz, mimo, że Groth nie ma 17 lat ale w końcu wiadra wylewania potów na treningach dały efekty. Australijczyk po udanym dla niego sezonie na trawie mimo wszystko złapał lekką zadyszkę. Ponieważ odpadł szybko z Gasquetem w Bogocie lecz przeciwnik bardzo wymagający,a następnie odpadł w II rundzie kwalifikacji z Gineprim. O tyle ile z Gasquetem przegrał po wyrównanym boju 7:6, 7:6 to z Gineprim przegrał w złym stylu bo dał się trzy razy przełamać,a jeśli taki zawodnik który bazuje na serwisie traci tak wiele razy podanie to nic dobrego o jego grze nie można powiedzieć. Lecz dzięki łasce organizatorów może ponownie tutaj zagrać. Na pewno plusem Grotha będzie to,że stoczył tutaj dwa mecze i mniej więcej wie jak piłka się zachowuje,a dla Izraelczyka będzie to pierwszy mecz, czasem znacząca sprawa. Jest jeszcze jeden znaczący argument dlaczego warto pograć coś w stronę Grotha. Wiadomo, że Kangur dysponuje piekielnym serwisem,a Sela ma bardzo ujemny bilans grania z takimi przeciwnikami, podaje przykłady: Berdych 0:1, Raonic 0:1, Del Potro 1;3, Isner 0:3, Anderson 2:1, Karlovic 0:7, Janowicz 1:1, Querrey 2:1. Tak wiem,że Janowicz czy Berdych to nie typowe maszynki do serwowania ale mają na pewno mocniejsze serwisy niż standard. Gdyby jeszcze wyodrębnić graczy typowo bazujących na serwisie tj. Karlovic, Isner to Sela nie miał czego szukać w tamtych meczach bo Karloviczowi urwał dwa sety,a Isnerowi jednego. Dodatkowo w bezpośrednich pojedynkach prowadzi Groth, spotkali się raz i Samuel wygrał 6:4, 4:6, 6:4. Jestem świadomy,że Samuel ma regres formy ale moim zdaniem pokryje wyżej wymieniony handicap.

P.S

Dudi swoje lata ma
To napisałeś gruby argument ???? ???? ???? 29 lat,a Groth 27 normalnie staruszkowie ???? ???? ????
 
V 91

vnm

Użytkownik
racja, Sela fatalnie gra z bombardierami, nie ma pomyslu na odbieranie bardzo mocnych serwisow, jak na tacy to było widac w meczu z Isnerem. Nie wydaje mi sie, zeby bylo to samo co w Atlancie, Groth przegral z Gineprim, ale zobaczcie w jakiej formie jest Ginepri. Miał meczowe z Isnerem w Atlancie, a teraz w dwoch gladkich setach ogral Falle. Wstydu to nie przynosi, co dwa miesiace temu bylo nie do pomyslenia. Groth jesli bedzie trzymal serwis, bedzie gral swoje to spokojnie moze to wygrac, a ja przynajmniej 2,43 biore z pocałowaniem reki.
Groth @2,43
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Każdy kolejny płaczący i nic nie wnoszący post skończy się kartką lub banem!
To nie jest CZAT! Tutaj jest temat merytoryczny a nie śmietnik!
Usunąłem 86 śmieciowych postów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Berrer - Sock 2 @ 1,20✅
Bet365


Nigdy nie pisałem analiz na tak niskie kursy, ale ten bet jest dla mnie mega pewny. Sock u siebie, bardzo dobrze się prezentuje ostatnimi czasy, grę opiera na serwisie jak wiadomo i potrafi też zaatakować soczyście z końcowej linii. Do tego całkiem nieźle przy siatce i sądzę, że tutaj zmiażdży Niemca.

Berrer w ubiegłym tygodniu dziwny turniej, sporo deszczu i też gra taka sobie. Straty seta z Marcorą i Fucsovicsem dają do zrozumienia, że nie jest to na ten moment zawodnik, który może walczyć w turniejach rangi 250 czy 500 w tym wypadku.

Dla mnie Sock zrobi sobie przetarcie tak jak wczoraj Tomić, dobra opcja też 2-0, ale gram czysty win po niskim kursie, polecam.

Kavcic - Becker 2 @ 1,80✅
Bet365


Bardzo poszły w górę kursy na Beckera, z 1,57 -&gt; 1,80 to może być oznaka jakiegoś urazu. Jednak nic takiego nie znalazłem, żadnej informacji złej na temat zdrowia Niemca nie było i myślę, że jest tu faworytem. Dobry turniej w Atlancie, niezły serwis, lecz na Selę w formie to nie wystarczyło.

Kavcić zaś pograł w kwalach, wygrany turniej w Słowenii po czym grał w Astanie, tam przegrał w trzecim meczu z Edmundem. Do końca nie wiem czy odpuścił przed Waszyngtonem czy też grał słabo. Jednak to nie ważne, gdyż na chwilę obecną to Niemiec jest znacznie lepszym tenisistą, pewniejszym i moim zdaniem nie olewa meczów tak jak lubi to robić Kavcić. Do tego daleka podróż, aklimatyzacja, to wszystko zrobi swoje.

Kurs mi się bardzo podoba i zachęca, gramy!
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Tomic - Istomin⛔
1 @1,53

Unibet

Tomic ostatnio bardzo dobrze sie prezentuje, wygrał turniej w Bogocie oglądałem jego finałowy mecz z Karloviciem i bardzo mi się podobał. Dobrze trzymał swój serwis.
Istomin gra przeciętnie ostatnio porażka 2-1 z Lacko trochę tam na to patrzyłem i po prostu nie widzę w tym spotkaniu zwycięstwa Denisa.
Powodzenia.
 
thecopro 157

thecopro

Użytkownik
Johnson Steve - Duckworth James
Albo ja o czymś nie wiem albo bukmacherzy chcą nas w perfidny sposób oszukać. Jak dla mnie mecz 50/50, może nawet z lekką przewagą Australijczyka. James zrobił piorunujące postępy i potrafił w tym roku grać na równi z taka czołówką jak Berdych czy Gasquet. Przedwczoraj wygrał turniej challengerowy w Lexington (USA) na hardzie, więc na tej nawierzchni czuje się co najmniej nieźle. Co może przemawiać na korzyść Johnsona? Gra przed własną publicznością, jest w miarę wypoczęty w porównaniu do Duckworth&#39;a i miał ponad tydzień na przygotowania - Amerykanin jednak ostatnio nie błyszczy. Jego występy na turnieju w Washington (2012/13) kończyły się porażkami w pierwszych rundach. Czy dzisiaj będzie inaczej? Możliwe, ale czeka go trudne zadanie.
Pinnacle:
Duckworth +1,5 seta - @1.75
Duckworth - @2.83
(a więc zła passa na kortach w Washington w końcu opuściła Johnson&#39;a, zakład niestety przegrany, ale mecz okazał się całkiem wyrównany)
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Paire Benoit-Karlovic Ivo 1, Bet365 2.75
6:7, 7:6, 6:7 ⛔⛔⛔
Oj szkoda Benuła Per....w I secie w tie breaku stracił 5 punktów z rzędu 5:2-&gt;5:7, w III też mógł powalczyć...
VS.

W ostatnim czasie często poruszałem temat Karlovica, chłop lipiec może już zaliczyć jako kolejną młodość tenisową. Ponieważ nie można inaczej nazwać dotarcia do dwóch turniejów rangi ATP jaka nie byłaby obsada turniejów. Zaskakujące są statystyki serwisowe Chorwata ponieważ na 9 meczów został przełamany tylko 5 razy, w tym 4 razy w finale z Hewwitem także tam obniżył loty. W ciągu tych 10 meczów udało mu się zaserwować 151 asów,to mówi samo za siebie do jakiej formy wrócił doktor Ivo. Idąc jeszcze wstecz w obecnym sezonie to zanotował finał w Memphis czy też Dusseldorfie no ale mniejsza z tym,chodzi mi o to,że Ivo jest na gazie. Tego co można napisać o Karlovicu nie można napisać o Paire,no ale Francuz stracił sporo sezonu z powodu kontuzji i później długo wracał na swój poziom, w sumie to on dalej do niego próbuje wrócić. Benoit szuka tej formy i może tutaj odpali ponownie? Dlaczego nie? W poprzednich meczach miał cholernie wielkie kłopoty z serwisem,a własne podanie to groźna broń Paire,a Washingtonie pokazał,że coś drgnęło i to znacznie. Francuz przegrywał czasem seriami swoje gemy do zera albo do 15, zazwyczaj działo się tak jak jego psychika nie wytrzymywała, lecz w tym roku po kontuzji po prostu zwyczajna niedyspozycja. W tym turnieju pokazał się z dobrej strony w meczu z Dancevicem,nie było transmisji lecz po przebiegu meczu można dojść,że na serwisie znowu jest bardzo dobrze ponieważ wygrywał bardzo często gemy bardzo pewnie. Dancevic na pewno jest lepszym returnerem od Karlovica, więc jeśli Paire utrzyma serwis to Karlovic będzie miał jeszcze większe problemy na returnie. Benoit to zawodnik z wielkim talentem lecz często ten talent niszczy mu słaba głowa, to jeden z nielicznych tenisistów który ma lepszy bekhend o 300% od forhendu. Kurs moim zdaniem przesadzony, tym bardziej,że Chorwatowi często się zdarzało mieć jeden czy dwa dobre turnieje a później seriami odpadał w pierwszych czy drugich rundach. Jeśli Paire zagra tak jak z Dancevicem i dołoży do tego jeszcze 20% to może ten mecz wygrać i tak też stawiam. A możliwe,że kursy znacznie spadną w dół.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Donskoy mnie trapi z tym Andersonem, kursy lecą na Kevina, być może w tym meczu padnie niespodzianka. Ja tego nie tykam, ale jak ktoś lubi wyższe kursy niech się przyjrzy temu meczu. Jutro w Kitzbuhel szykuje się łatwa kasa... chyba, że znowu będą mecze sprzedawać ???? .
???? Lacko L. - Lu Y.H.
Lu Y.H. ::: 1,62 ::: Pinnacle ::: 3/10

Bardziej cienię umiejętności Lu niż Lukasa Lacko. Tajwańszyk to specjalista od kortów typu hard, do tego na Amerykańskiej ziemi powinien dać z siebie wszystko. Ostatnio w Atlancie zatrzymał go Becker, ale Niemiec był w świetnej dyspozycji. Lacko co prawda wygrywa mecze, ale jakoś nie przekonują mnie te jego zwycięstwa nad graczami o 2 tenisowe półki niżej. Peliwo, Pasha? Istomin sam popłynął w Atlancie.
Wynik: 6:1 6:4 ⛔

???? Kavcic B. - Becker B.
Becker B. ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 3/10
Zaskoczył mnie ten kurs na Niemca. Przecież Becker pokazał się ostatnio ze świetnej strony na turnieju w Atlancie, gdzie uległ dopiero w półfinale Seli po trzech setach, ale Dudi (Izraelczyk) zagrał genialny turniej. Myślę, że forma Niemca nie spadła tak z tygodnia na tydzień i nadal jest w wysokiej dypozycji.
Kavcic przede wszystkim większość meczy gra na ziemi, ale ostatnio pograł dużo w challengerach, wygrał 3 turnieje + zaliczył 1 finał. Ale co z tego skoro środowisko challenger to niebo, a ziemia w porównaniu do ATP. Myślę, że w tym meczu wygra doświadczenie.
Wynik: 3:6 (7)6:7 ✅
???? Estrella V. - Kamke T.
Kamke T. ::: 1,49 ::: Pinnacle ::: 3/10

Estrella miał swoje 5 minut podczas turnieju w Bogocie, przyszła Atlanta i wygrał zaledwie 2 gemy z Matosevicem. Co prawda Tobias Kamke dopiero co przyleciał z Hamburga gdzie zaprezentował się całkiem nieźle, to jednak moim zdaniem wygra ten mecz. Jest lepszy, choć też jego psychika nie jest aż taka pewna. Rok temu doszedł tylko do 2 rundy gdzie powalczył w 3 setach z Dodigem Ivanem.
Wynik: 6:2 4:6 7:6(4) ⛔
???? Chardy J. - Smyczek T.
Chardy J. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 3/10

Chardy to poziom wyżej niż Tim Smyczek, jedynie co mnie w tym meczu martwi to fakt, że Francuz dawno nie grał żadnego turnieju. Po świetnym występnie na Wimbledonie, przegrał w Bastad w pierwszej rundzie ze świetnym Cuevasem. Teraz czas na nawierzchnię hard. W tym sezonie bilans Francuza 8:5 dość nieźle, choć w 1 części sezonu też nie miał szczęścia do losowania. Trafiał na takich zawodników jak Djokovic, Tommy Haas czy Dolgopolov grający wtedy świetny tenis. Tim Smyczek już w Atlancie pokazał, że jeżeli rywal postawi poprzeczkę wyżej to okropnie ciężko mu się gra, tak też było z Marinko Matosevicem.
Wynik: (5)6:7 3:6 6:4 ⛔
???? Istomin D. - Tomic B.
Tomic B. ::: 1,55 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 0:3, do tego ostatnio Tomic wygrał turniej w Bogocie. Widać, że forma dopisuje, najwyższy czas by w końcu Bernard pokazał na co go stać poza swoim krajowym podwórkiem gdzie co roku gra świetnie. W Stanach Zjednoczonych powinno grać mu się lepiej niż w Europie. Istomin ostatnio kiepsko, przegrał z Lacko. Co prawda to zawsze groźny gracz i nigdy nie wiadomo kiedy odpadli to jednak wszystko tutaj wskazuje na Tomica.
Wynik: 6:4 7:6(6) ⛔
???? Paire B. - Karlovic I.
Karlovic I. ::: 1,61 ::: Pinnacle ::: 3/10

Paire jest w podobnej formie w tym sezonie co Janowicz czyli żenującej. Ostatnio Francuz zaliczył dużo porażek, co prawda wygrał tutaj z Dancevicem oddając tylko 4 gemy, ale Kanadyjczyk zagrał żałośnie. Karlovic finał Bogocie, rok temu nie grał tutaj bo w Atlancie złapał jakąś kontuzję.
Czemu Karlovic wygra ten mecz? Moim zdaniem Paire będzie się denerwował znając jego mentalność przy serwisie Ivo i tak też przegra mecz. Chorwat zaliczył ostatnio dwa finały pod rząd. Jest w formie, a Paire nie.
Wynik: (5)6:7 7:6(11) (2)6:7 ✅
???? Sela D. - Groth S.
Groth S. +2,5 gema ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 3/10

Sela ostatnio zaliczył finał w Atlancie gdzie był w świetnej formie, ale przegrał z Isnerem który ma atomowy serwis. Dudi jest okropnie niskim zawodnikiem, mierzy on około 175 cm wzrostu, a Groth ma około 200 cm. Takim zawodnikom okropnie ciężko jest odbierać mocny serwis. Zabezpieczam się handicapem, bo prawdopodobnie możemy zobaczyć tutaj jakies tie-breaki. W 2008 roku wygrał Samuel.
Wynik: 7:6(3) 3:6 6:4 ✅
???? Hewitt L. - Matosevic M.
Hewitt L. ::: 2,05 ::: Pinnacle ::: 3/10

Pojedynek dwóch Australijczyków więc na korcie będzie walka na całego. Szykuje się dobry mecz, ale ja stawiam tutaj na doświadczenie Hewitta który wygrał ostatnio turniej w Newport. Rok temu zaliczył półfinał w Atlancie, teraz odpuścił w tym roku i mam nadzieję, że swoją formę przyszykował właśnie na US Open Series. Matosevic gra ostatnio dużo i dobrze, ale moim zdaniem jego forma po dobrym okresie gry będzie powoli jechać teraz w dół.

Wynik: 6:4 6:3 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom