>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Kitzbühel & Waszyngton, 27.07-03.08.2014

Status
Zamknięty.
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Donald Young - Milos Raonic
Young +4,5g @ 1,93 Pinnacle Sports

4:6 5:7 ✅✅✅
Główny faworyt do zwycięstwa całego turnieju, rozstawiony z nr 2, Milos stał się w ostatnim czasie moim ulubieńcem. Jednak jeśli chodzi o pieniądze, potrafię sympatię oddzielić od chęci zarobku. Kanadyjczyk jak wiemy dysponuję potężnym serwisem. 2-3 lata temu można było stwierdzić, że tenisista o takiej charakterystyce, chodzi wiadomo w wzrost i moc na linii podania, będzie się tułał maksymalnie w 2-3 dziesiątce rankingu. Na tą chwilę notowany jest już na 7 pozycji, aczkolwiek myślę, że bardziej się rozwinie i dołączy do czwórki, czyli Nole, Rafy, Murraya i starzejącego się nieubłaganie Fedexa.
W Waszyngtonie pokazuję się z świetnej strony, dotychczas nie stracił seta, a grał z takimi grajkami jak Hewiit, Sock czy Johnson. Trzeba mieć jednak na uwadze, że wielkimi krokami zbliża się turniej rangi Masters rozgrywany w ojczystym dla Rao Toronto. Nie wiem czy będzie można do końca liczyć na oszczędzanie się Milosa, jednak po cichu taką opcję warto rozważyć. Na hardzie w tym sezonie rozegrał 14 meczy, przegrywając tylko 3. Pokazuje to, jak dobrze czuję się na nawierzchniach twardych Kanadyjczyk.
Rywalem Rao będzie nieobliczalny jak dla mnie, nadal szukający formy Donald Young. Muszę przyznać, że na straty spisywałem go już w 1R z Sugitą. Po Japończyku za burtę turnieju odstawił też nie byle kogo, bo Benneteau, Istomina czy Andersona. Amerykanin na pewno będzie miał za sobą kibiców, co w poprzednich meczach wręcz stawiało go na nogi w krytycznych momentach. Sporym atutem, a może inaczej, lewa ręka Donalda może napsuć Rao sporo krwi. Young jest w najlepszym wieku dla tenisisty, sporę doświadczenie i ogranie idą w parze i na pewno tego meczu nie odpuści. W tym sezonie na hardzie 12/8.
Wyniki i forma przemawiają w stronę Rao. Dla Amerykanina półfinał w Waszyngtonie to jeden z lepszych wyników w tym sezonie. Milos jak gra dobrze wiemy i nie jestem przekonany czy będzie w stanie połamać Younga 3 razy. Spodziewam się TB, niewykluczone, że będą nawet 2, a wtedy typ wchodzi bez problemu. Myślę, że warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
V.Pospisil (+3,5 gema)-Raonic 1 @1.85
Vasek rok temu w Montrealu rozegral najlepszy turniej swojego zycia, gdzie dotarl do polfinalu turnieju ATP 1000, pokonujac kolejno Isnera, Stepanka, Berdycha, Davydenke i przegrywajac z rodakiem Raonicem w tie-breaku w 3 secie (4-6 6-1 6-7). Paradoks polega na tym, ze to wlasnie Pospisil gral lepiej w tenisa w tamtym meczu i to Pospisil byl duzo blizej koncowego zwyciestwa. Takich meczow zawodnicy nie zapominaja. Ten turniej i wynik w Waszyngtonie i final to chyba taka polisa ubezpieczeniowa Vaska przed ewentualnym niepowodzeniem w Toronto, gdzie zyskal 500 punktow rankingowych za ow polfinal. Nawet nie mam zbytnio czasu ogladac spotkan, do czego sie przyznaje bez bicia, ale zaloze sie ze wczorajczy mecz z Gasquetem byl na bardzo dobrym poziomie. W kazdym razie Vasek forme ma przygotowana na Toronto, a potwierdza to juz tydzien wczesniej. Handicap wydaje mi sie naprawde rozsadnym rozwiazaniem, poniewaz Posposil tez ma wiele argumentow natury silowej, a mysle ze pod katem ich ostatniego meczu i sportowej zlosci to sadze, ze moze Raonica zaskoczyc nawet jeszcze bardziej. Uwazam, ze ewentualne zwyciestwo Raonica bedzie minimalne, a wynik meczu wciaz pozstaje kwestia otwarta i handicap wydaje sie naprawde niezly w tym przypadku.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Vasek Pospisil - Milos Raonic
over 23g @ 1,88 Pinnacle Sports

Finał dwóch Kanadyjczyków. Piszę z telefonu, więc będzie na szybko.
Faworytem będzie sklasyfikowany na 7 miejscu w rankingu Milos. Pospisil może wygrać, ale wcale nie musi. Jutro czeka już go 1R w Toronto z Francuzem Gasquetem, którego los chciał odprawił w nocy w półfinale 2:1.
Jak gra Rao pisałem w kilku poprzednich analizach. Bazuje na serwisie, jednak mimo swojego wzrostu dobrze porusza się po korcie. W półfinale w dwóch setach rozprawił się z Youngiem.
Pospisil na pewno nie złoży broni. Też potrafi grać bardzo siłowo. W tamtym roku w Montrealu górą był Rao, jednak wynik nie odzwierciedla gry obu tenisistów.
W h2h 3:2 dla Vaska. Na bardzie obaj wyglądają bardzo solidnie. Linia myślę do pokrycia, jednak z możliwością zwrotu, gdyby mecz zakończył się w 2 setach i dobrym układzie gemów. Ja tam przewiduje zacięta walkę. Milosa będzie ciężko przełamać, tak samo w druga stronę. Niewykluczone są 2 TB.
 
tony-halik 5

tony-halik

Użytkownik
Pospisil - Raonic
Pospisil @ 4.40 ⛔
Pospisil (+1.5 sets) @ 2.12 ⛔
Pospisil Zwycięzca 1. seta @ 3.39 ⛔

Kanadyjski final, popis kanadyjskiej szkoly tenisa. Dwoch ofensywnych graczy, lubiacych atakowac, obaj ze znakomitymi strzelbami i perfekcyjnymi serwisami. Rao bardziej doswiadczony, teoretycznie lepszy w kazdym elemencie.
Ale Pospisil pokazuje tutaj wybitna forme. Trzeba docenic jego forme serwisowa i wyrafinowanie w trakcie wymian. Jest bardzo dojrzaly, moim zdaniem najwiekszy postep w Tour w ostatnich 2,3 latach. Moze nie jest ta blyskotliwy jak np. Dimitrov, ale pokazuje dojrzalosc, w kluczowych momentach nie peka. Dzis mecz z dobrym kolega, mozliwe tie-breaki, mozliwe przelamania. Licze na dobry mecz i podtrzymanie swietnej serii Vaska.
Powodzenia i zapraszam do sledzenia mojego tematu. Regularnie bede wrzucal tam swoje typy (gdy nie bedzie czasu na pisanie).
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Pospisil Vasek-Raonic Milos 1:2, Bet365 4.00

1:6, 4:6 ⛔⛔⛔

VS.

Analiza względnie na szybko ponieważ do meczu niewiele czasu. Finały zawsze żądzą się swoimi prawami, finały naprawdę powinny być do oglądania, a nie do typowania ponieważ każdy wynik jaki padnie nie powinien być względnym zaskoczeniem. Spotka się dwóch Kanadyjczyków na Amerykańskiej ziemi i w bezpośrednich pojedynkach prowadzi Vasek 3:2. Lecz wiele spotkań było bardzo dawno temu, dwa razy spotkali się w 2009 roku i tam Vasek wygrywał 7:6, 5:7, 6:4 oraz 6:2, 6:1 później grali dwa razy w 2010 roku i wygrywał Pospisil 6:4, 4:6, 6:3 a Raonic 7:6, 6:1 i ostatnie ich spotkanie miało miejsce rok temu gdzie wygrał Raonic 6:4, 1:6, 7:6. Ale tak jak wspomniałem wiele meczy było rozgrywanych bardzo dawno temu i nie ma się za bardzo tym co sugerować, ale mimo wszystko w tych pojedynkach Kanadyjskich prowadzi Vasek. Pospisil pokonał po drodze Rama, Berdycha, Giraldo czy Gasqueta i byli to na pewno o wiele groźniejsi rywale niż Sock, Hewwit, Johson czy Young. Milos moim zdaniem wygra ten finał ale nie wygra tego meczu 2:0 jak to robił w poprzednich pojedynkach. Pospisila skazywano na straty w meczu z Berdychem czy Gasquetema wygrywał z nimi także tutaj również niedoceniany moim zdaniem urwie seta swojemu koledze, a jak historia pokazuje potrafi z nim wygrywać. Ronic bardzo dobrze serwuje w tym turnieju ponieważ stracił podanie tylko raz z Sockiem,a później z każdym to meczem stawał się coraz solidniejszy w tym elemencie. Vasek w tym turnieju ponownie pokazuje nam,że ma ogromny talent do tenisa,a Raonic ma cały sezon bardzo udany. Podsumowując na szybkiego to uważam,że Milos wygra ale straci seta.
 
G 0

gustaw987

Użytkownik
Pospisil Vasek-Raonic Milos
Ti-break w meczu 1.53 bet365
powyżej 22,5 gemów 1.72 bet365
Pospisil- ostatnie dwa mecze z Gasquet R. (Fra) 2:1,z Giraldo S. (Col) 2:1
Raonic- ostatnie dwa mecze z Young D. (Usa) 2:0, z Johnson S. (Usa) 2:0H
H2H 2:0 dla Raonica
To takie Moje typy. Resztę można przeczytac u kolegów wyżej.Jak będzie już nie długo się przekonamy.Miłego wieczoru i wysokich wygranych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom