>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Indian Wells, 11.03.2009 - 23.03.2009

Status
Zamknięty.
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Verdasco F. - Gasquet R. - 1 - 1,55

Po pierwsze to nie wiem co Rysiu robi wogóle w drugiej rundzie. Wczoraj Llodra mu odpuścił i go pyknął, ale z Fernando sobie już tak łatwo nie poradzi. Dziesiąta rakieta świata rozpoczęła sezon znakomicie, dochodząc aż do półfinału AO. Verdasco w drodze do półfinału ( gdzie przegrał bo bardzo zaciętym meczu z Nadalem 3-2 ) pokonał m.in. Murray&#39;a, który wiadomo jak gra w tym sezonie, i Tsonge. Rysiek natomiast, coś tam niby pograł w tym sezonie, ale max na półfinale sie kończyło. W Dubaju Ferrer zmiótł go z kortu 26 26. Gasquet w tym meczu nic nie zagrał, absolutne 0. Te 4 gemy są wynikiem błędów rywala, nic więcej.
H2h 4-1 dla Rysia, ale mecze te odbywały się strasznie dawno temu ( zaczynając od 2004 ). Ostatni z nich, w 2007 roku w Montrealu na hardzie Verdasco wygrał.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Widziałeś jeden mecz Gasqueta w tym sezonie i już piszesz że jest taki słaby. Też kiedyś popełniłem podobny błąd - pochopnie ocenił Bellucciego za co zjechał mnie Włodar i chyba tydzień później przyznałem mu rację, a teraz uważam Brazylijczyka za jeden z największych talentów ????

Verdasco jest bardzo dobrym zawodnikiem ale jego wygrana z Rysiem nie jest taka przesądzona - Hiszpan z wymienionym wcześniej Belluccim rozegrał w piątek pierwszy mecz od AO. Francuz natomiast jest jednym z najaktywniejszych graczy w tym sezonie i pokonał będącego ostatnio w b. dobrej dyspozycji Lllodrę. W tym spotkaniu może wydarzyć się wszystko, najrozsądniejsze są 3 sety albo lekko Gasquet.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
dwa szybkie typy:

blake - gonzales 2 (blake słaby aktualnie,a gonzo wymiata a bilans miedzy nimi mowi sam za siebie.......)

gasquet - verdasco 2 ( gasquet ze swoim &quot;humorkiem&quot; -bo to juz nie jest ten mega rozwijajacy sie talent z przed kilku lat.... Moim zdaniem chlopak stanął w miejscu..., a verdasco cóż.... jego aktualna forma jest bardzo dobra
 
M 0

micklbn

Użytkownik
Racja Gasquet pokonał Llodre, ale z Llodry bardzo szybko schodzi forma;/zagrał kilka naprawdę dobrych spotkań no i z lepszym Gasquetem musiał przegrać. Jak dla mnie 2 zacięte sety będą bardzo prawdopodobne;]Verdasco wszedł na wysoki poziom grania i moim zdaniem szybko z niego nie zejdzie, Natomiast tak jak napisał kolega..Gasquet stanął w miejscu;/

Co do drugiego spotkania stawiałbym jak najbardziej na goznalesa..Blake potrafi wygrac dobre spotkanie ale przegrywa wtedy kiedy nie powinien z dużo słabszymi zawodnikami niż Gonzales nie daje mu większych szans w tym spotkaniu.
 
K 0

katowiczanin

Użytkownik
Typ na jutro

Isner+2.5-Safin
Typ: 1
Kurs 1.83

Jak dla mnie poki co najlepiej wygladajacy bet na jutro z tenisa.. Isner wczoraj rozegral fenomenalny mecz z Gaelem Monfilsem, w ktorym podczas 3 setow nie dal Francuzowi ani razu chociazby powachacn BP, co jest naprawde sporym osiagnieciem bo ci co siedza troche w tenisie wieda na co poprostu Franzuca stac.. Isner wygrywal w tym meczu 83% pilek po pierwszym serwisie, gdzie byl praktycznie nie do zatrzymania, ale co zasluguje na jeszcze wieksza uwage wygrywal, az 73% drugiego serwisu, ktoremu nadawal poprostu swietna rotacje.. Isner wygral w tym meczu okolo 73% wszystkich akcji pod siatka, a Monfils naprawde potrafi swietnie minac swojego przeciwnika, ale tu byl bez silny.. Isner gral dobrze w defensywie, a po niektorych konczacych uderzeniach z backhandu czy forehandu bylem naprawde pod wrazeniem.. Niewiem czy Amerykanin rozegral wczoraj swoj mecz zycia, czy poprostu jest dak dobrze przygotowany i trafil idealnie z forma na ten turniej, ale po tym co widzialem musze poprostu tu na niego postawic.. Isner gra w swoim kraju, publicznosc mocno mu kibicuje, a wczoraj wiele razy widzialem u niego ogromna motywacje gdy zaciskal piesc i cieszyl sie z wygranych pilek.. Jutro zagra przeciwko Safinowi, ktory juz od dawna forma nie blyszczy, co wiecej Safin latwo popada w zlosc gdy nie moze odegrac pilki lub ktos go za mocno zjedzie.. a jutro jest to calkiem prawdopodobne.. Takie handi przy dobrych wiatrach wejdzie nawet przy stanie 2:1 dla Safina, a jak dla mnie Isner moze zgarnac tu zwyciestwo.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
????Ivo Karlović - Roger Federer ⛔
typ: ilość gemów powyżej 22.5
kurs: 1.86
bukmacher: unibet

Typ uważam za 95% pewniak, Ivo jak zwykle wyserwuje sobie mnóstwo punktów i co najmniej jeden set skończy się tie-breakiem.
dowód:
31/07-08 Cincinnati, USA R16 Ameryka Kort twardy otwarty Karlovic, Ivo 2:1 76 46 76 ✅
08/05-08 Rzym, Włochy R16 Europa Kort ziemny Federer, Roger 0:2 67 36 ⛔
31/10-07 ATP Masters Series, Paryż, Francja R32 Europa Carpet indoor Federer, Roger 1:2 36 64 36 ✅
27/10-07 Swiss Indoors, Basel, Szwajcaria Półfinały Europa Carpet indoor Federer, Roger 0:2 67 67 ✅
08/08-07 Rogers Masters, Montreal, Kanada R32 Ameryka Kort twardy otwarty Federer, Roger 0:2 67 67 ✅
09/07-04 Allianz Suisse Open Gstaad 04 R16 Europa Cegła Federer, Roger 1:2 76 36 67 ✅
28/06-04 Wimbledon R16 Europa Trawa Federer, Roger 0:3 36 67 67 ✅

jak widać tylko raz under i to na korcie ziemnym.

edit: 6-7 3-6 czyli 22 gemy przy jednym przełamaniu...jak zwykle zabrakło trochę szczęścia
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
F.Verdasco- P.Kohlschreiber
Typ poniżej 21,5 gemow ⛔⛔⛔
1.8 zl

Jak dla mnie zdecydowanie najpewniejszy typ na dzis po ladnym kursie . Verdasco jest w wielkeij formie i nie wydaje mi sie zeby Niemiec ugral tu za duzo . normalnie gralbym 2-0 dla Hiszpana ale kurs 1,45 nie zachwyca wiec decyduje sie na zagranie gemow . klopot z trafienem tego typu moze byc tylko w przypadku TB w ktoryms z setow ale naprawde nie wydaje mi sie zeby Kohlschreiber byl w stanie doprowadzic chociazby do TB. wiec tak po koleji. Fernando jest w wielkiej formie co do tego nie ma chyba watpliwosci kazdy pamieta jego wspaniale mecze na AO i dramatyczny mecz z Nadalem o final. ten bardzo dobry wystep w Australii do nieprzypadek nbo juz przed tym turniejem sygnalizowal dobra forme dochodzac do finalu w Brisbane czy grajac swietnie w pokazowym turnieju w Kooyong. Natomiast Niemiec niczym nie zachwyca , jest to tenisista napewno solidny i troche nie wygodny ale nic specjalnego nie poakzuje. w tym turnieju zagral juz 2 mecze 3 setowe z bardzo przecietnymi Lapenttim i Patience . wiec reasumujac widze tutaj zdecydowanego wina Verdasco cos w okolicach 6-3 6-4 wiec typ ponizej 21.5 gema wejdzie spokojnie
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Nie mowie ze Verdasco nie wygra ale cos mi sie widzi ze moze to byc zaciety pojedynek. Niemiec wygral juz 2 razy z hiszpanem na twardej nawierzchni, ostatnim razem 5 miesiecy temu w dwoch krotkich setach do 2 i 3. Moze i forma zwyzkowa jego przeciwnika, ale nie sadze zeby przez ten krotki okres czasu zapomnial on jak sie gra. Jak dla mnie idealny mecz na Trading.
P.S. Tak jak mowilem mecz sie jeszcze nie rozpaczal, a juz stawka na Niemca poszla o 5 &quot;pkt.&quot; w dol wiec juz mi pozostaje ogladac se meczyk i zlote slowa &quot;Go All Players&quot; :spokodfhgfh:
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
John Isner ( +3.5 gema ) - Juan Martin del Potro 1 @ 1.77 5/10 ✅ ( 6:7, 6:7 )
Kontynuuję granie na Dżona w tym turnieju. Widziałem go w jednym ze spotkań, gra bardzo solidnie. Nieźle porusza się po korcie, biega do siatki w odpowiednich momentach, poza tym na prawdę nieźle radzi sobie w wymianach, co nie zawsze wychodzi zawodnikom z takimi warunkami fizycznymi. No i oczywiście niesamowity serw, którego niemal nie da się odebrać. A Juan Martin Del Potro? Męczy się strasznie w tym turnieju, 3 sety ze Sweetingiem, 3 sety z Melzerem...umknęła gdzieś Argentyńczykowi rewelacyjna forma z tamtego sezonu. To oczywiście wielki talent, zawodnik, którego zawsze ogląda się z wielką przyjemnością..no ale obecnie wydaje się, że jest w słabszej dyspozycji. Do tej pory grali raz, w poprzednim sezonie w Waszyngtonie, wtedy Del Potro wygrał 6:4, 6:4. Tyle że w tamtym okresie Isnera nie było stać na pokonanie Gaela Monfilsa i Marata Safina. Teraz chłopak jest w wielkiej formie. Czy wygra? Ma spore szanse, ale handi pokryć na pewno powinien.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
-vs-

Spotkanie : I sner, John vs Del Potro, J-M
Typ : John Isner +1,5 (sets) ⛔⛔⛔ 6-7 6-7
Kurs : 2,00
Buk.: unibet

Analiza : Tej nocy dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w Indiana Wells. Amerykanin John Isner zmierzy się z Argentyńczykiem Del Potro. Dla mnie zadecydowanym faworytem pojedynku jest nie faworyzowany John, który gra we własnym kraju i zachwyca w tym turnieju. Pokonał już Rochus&#39;a, Monfils&#39;a i Safin&#39;a. Posiada piekielnie mocny servis. Oglądałem spotkanie z Gael&#39;em, Francuz przez całe spotkanie nie miał szansy nawet na przełamanie. Biedny Monfils nie wiedział z, której strony miał zaatakować Amerykanina, który servisem go zniszczył. Chłopak do odbioru ustawiał się dobre 2m za linią końcową. To jest właśnie taktyka gry John&#39;a, który ma piorunujący servis i bardzo dobry voley, którym zdobywa wiele pkt. Del Potro gra dobrze, jednak nie zachwyca. Nie widziałem go w akcji jednak po wynikach widać, że męczy się w meczach. Pokonał Sweeting&#39;a 2-1 i Melzera, również w takim samym wyniku jednak bardzo ciężko odniósł to zwycięstwo. Myślę, że bardziej zmęczony Del Potro nie będzie w stanie przełamać Isner&#39;a, który pokazuje, że z głębi kortu także potrafi grać i sam zdobywa gemy po servisie rywali. Jest to bardzo pewny typ, który śmiało można polecić. Isner w tym turnieju jest w znakomitej formie i ranking nie ma tutaj za dużo do gadania.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
mecz andreeva z ljubicicem w ogole nie do grania był....., no ale kazdy wybiera to co lubi;)
moj typ na dzis:
verdasco - federer 1
3.83 w bwin
ogladalem mecz verdasco z kohlim... pierwszy set verdasco spokojnie wygrywa. w drugim &quot;odpuszcza&quot; i robi sie 5:0 dla niemca, ale by się nie osmieszyc 6:0 wygrywa kolejne 3 gemy i konczy sie 6:3. W decydujacym secie nie dal pograc niemcowi i spooooookojnie robi 6:1, a wedlug mnie zawodnik ktory wyrownuje w setach powinien miec wieksze nadziej na wygrana w trzecim,a tu verdasco wypunktowal z zimna krwia.... hiszpan aktualnie jest bardzo dobry.
Natomiast ferdek gral z gonzalezem(gonzo pieknie polamal rakiete). Fernando w ogole nie mial cierpliwosci do dlugich wymian, co chwile walil w siate albo w aut a mimo to wygral seta. Federer to juz nie to samo i moim zdaniem verdasco,ktory lubi dlugie wymiany i utrzymuje pilke w korcie wygra z ferdem ,tym bardziej ,ze ana ivanovic jest dalej w turnieju wiec..... (dopowiedzcie sobie sami):jezora:
polecam ten typ

Edit/Prasa : Mała poprawka ???? Od AO już nie są razem ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
Duża poprawka - Fernando trafił dużo lepiej, bo jego dziewczyną jest teraz Caroline Wozniacki ????

A co do typu to ja widziałem wczoraj mecz Feda i mecz Verdasco i wnioski mam trochę odmienne. Gonzalez to jeden z najlepszych graczy touru, co udowodnił wczoraj, jako pierwszy przełamując w tym turnieju Rogera, tym samym zabierając mu pierwszego seta. Szwajcar cały czas gra na 50% swoich możliwości, w krytycznych sytuacjach znacznie zwiększa koncentrację i zazwyczaj wychodzi z opałów. Verdasco natomiast wczoraj 3 sety z Kohilm.... Bardzo lubię Fernando, jednak jeśli chcemy pokonać Rogera z 1/4 Indian Wells to z Niemcem powinniśmy załatwić sprawę w godzinę i w 2 setach.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Jako że dziś jeszcze nikt tego nie ruszył, to ja zaproponuje:

✅A. Roddick - N. Djokovic - poprawione na +1,5 gema dla Roddicka 6:3 6:2 ✅
Kurs 1.84
Unibet

Obaj zawodnicy w dobrej formie i porównywalnej klasie. Djoko jakby odzyskiwał formę, po nieudanym początku sezonu, a Roddick wciąż wygrywa, tak jak za swoich najlepszych lat.Trochę staystyk. H2H 2:2. Ostatni mecz na tegorocznym AO wygrał Roddick w czterech setach. Na przedostatnim meczu między tymi zawodnikami w US Open 2008 lepszy był Djoko, ale Amerykanin zdołał urwac jednego seta. W poprzednich rundach turnieju Serb ograł gładko Arguello i Haasa, ale powiedzmy szczerze, ci zawodnicy są aktualnie z formą na bakier, nie mówiąc o Arguello, który nawet z formą, na hardzie nic nie gra. Z lepiej wyglądającym Wawrinką, Novak męczył się w dwóch tiebreakach. Co do Roddicka. Ten kontynuuje swoje pasmo zwycięstw. W drugiej rundzie (pierwszej dla Roddicka) Amerykanin odprawił zawodnika z eliminacji Koellera w dwóch setach, co zawsze wiążę się według mnie z większym wysiłkiem niż trafienie w I rundzie jakiegoś ogórka z WC (Wild Card ???? ), albo będącego bez formy, ale z racji rankingu mającego miejsce w turnieju. W trzeciej pojechał Kiefera (co opisywałem w dziale z opisami meczy) i tu można go porównac do przeciwnika z 3 rundy u Djoko, czyli Haasa. Obaj bez formy, jednak Kiefer w tym meczu lekko zaskoczył dobrym serwisem (zainteresowanych jeszcze raz odsyłam do działu z opisami). No i czwarta runda i Ferrer. W jakiej formie jest Hiszpan, wszyscy wiemy. Mimo wszystko Roddick dał sobie spokojnie z nim radę. Dziś liczę na atomowy serwis Jankesa. No i oczywiście to Stany, więc przychylnośc sędziów może byc tylko po jednej ze stron, a to się przyda, zwłaszcza gdy będzie trzeba rozstrzygac piłki autowe przy serwisie Roddicka;)

Faktycznie racja, no cóż źle to zauważyłem, faktycznie jest 1,5 gema na Roddicka, więc 1,5 gema;)

Poprawiam też analizę - edytuje w czasie trwania 2 gema 2 seta

Jeżeli ktoś uzna że analiza jest nieprawidłowa, proszę o usunięcie posta.

Weszło by i 1,5 seta (gdyby był taki zakład;) ) weszło i 1,5 gema ;)
 
D 13

drizzd91

Użytkownik
Chyba pomyliły ci się sety z gemami. W Unibecie najwyższy kurs na Roddicka wynosił z 2.30-2.40 (przynajmniej ja tak widziłem) a więc kurs na handicap nie mógł wynosić aż 1.84 (chyba że jakiś prezent od buka :p ), po drugie nie widzę w ogóle takiego zakładu w Unibecie więc :jezora:. Dokładnie taki kurs 1.84 jest dla +1.5 Gema dla Roddicka :-D
 
shatan 0

shatan

Użytkownik
Federer - Murray 1 1.7

Pojedynek, na który ja przynajmniej zawsze czekam najbardziej. Zmagania tych dwóch śledzę o wiele chętniej niż klasyk Fed-Nadal:jezora:

W takim meczu trudno mówić cokolwiek o szansach, co wyraża się w wyrównanych kursach na ten mecz. Obaj gracze z najwyższej półki, obaj chcą odgryźć się za nieudane AO. Widziałem zaledwie urywki meczów obu zawodników, ale i tak lepsze wrażenie wywarł na mnie Fedex. Pokonanie Gonzo i Verdasco mówi samo za siebie:spokodfhgfh: Murray męczył się ze starym Ljubą, oczywiście weteran potrafi grać w tenisa, ale chcąc nawiązać walkę z żądnym zwycięstw Szwajcarem takie mecze trzeba wygrywać w godzinę z prysznicem. Osobiście moja sympatia jest również po stronie Feda, na pewno będzie liczył na zwycięstwo Nadala w drugim SF i szansę na rewanż za ostatni finał AO.

C&#39;mon Roger!!!:-D
 
F 0

filweb

Forum VIP
Oj kolego, chociaż i ja jestem dużym fanem Federera, a Murraya nie lubię chyba najbardziej z całego ATP, to biorąc pod uwagę kursy na obu graczy to zdcydowanie bardziej odpowiada mi kurs na Szkota. Nie wiem czy widziałeś mecz Murraya z Ljubą, ale Chorwat w tym turnieju raczej nie miał przebłysku formy, tylko wyraźnie nam daje do zrozumienia, że stać go jeszcze na powrót do top 10. Druga sprawa to kwestia psychiki Szwajcara, który według wiele osiągnie jeszcze bardzo dużo, ale nie wygra już nigdy ani z Nadalem ani z Murrayem.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Oj kolego, chociaż i ja jestem dużym fanem Federera, a Murraya nie lubię chyba najbardziej z całego ATP, to biorąc pod uwagę kursy na obu graczy to zdcydowanie bardziej odpowiada mi kurs na Szkota. Nie wiem czy widziałeś mecz Murraya z Ljubą, ale Chorwat w tym turnieju raczej nie miał przebłysku formy, tylko wyraźnie nam daje do zrozumienia, że stać go jeszcze na powrót do top 10. Druga sprawa to kwestia psychiki Szwajcara, który według wiele osiągnie jeszcze bardzo dużo, ale nie wygra już nigdy ani z Nadalem ani z Murrayem.
wg mnie wygra i to nie raz i to w tym sezonie, a może i w tym turnieju
Federer ma problemy z psychiką głównie w meczach z Nadalem
 
B 0

bluecat

Użytkownik
Spotkanie: Murray – Federer
Typ: 2:1
Kurs: 4.50
Buk: Centrebet

Pierwsze spotkanie półfinałowe w Indian Wells na kottach twardych. Faworytem tego spotkania jest Roger Federer niegdyś pierwsza rakieta rankingu ATP. Obecnie Szwajcar ma gorsze dni i jego forma nie jest optymalna jak kiedyś. Co ciekawe faworytem jest Roger który ma H2H ujemne z Andym. Brytyjczyk na 8pojedynków wygrał aż 6-krotnie. Dzisiejszy pojedynek zapowiada się ciekawie gdyż Federer na pewno będzię chciał się zrewanżować za porażki z przeszłości.
W tym turnieju idą jak burza. Stracili podczas tego turnieju po secie. W lepszej dyspozycji jest Murray który ostatnie mecze ma na wysokim poziomie. Szkot wie jak pokonać Federer co nie raz podkreślał w wywiadach. Oczywistym faktem jest że Murray ma duże szanse na pokonanie Szwajcara po 3setach pojedynku.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
wystarczy spojrzeć na bezpośrednie pojedynki, a gołym okiem widać że roger ma od kilku &quot;kompleks&quot; murray&#39;a...jego gra mu po prostu nie leży, po takim kursie moim zdaniem nie ma ani grama value w becie na feda...
 
F 0

filweb

Forum VIP
Dexter Romanista - no to chyba po tym meczu przyznasz mi rację co do psychiki Federera. W ostatnim secie Szwajcara zawiodło wszystko, zwłaszcza BH, powodów takiej sytuacji możemy upatrywać tylko i wyłącznie po stronie mentalnej Rogera. I uwierz mi, bardzo chciałbym, żebyś za miesiąc/dwa/trzy napisał mi na privie, że to Ty miałeś rację a ja się myliłem.
Pozdro ????

No i Blue Cat - po raz kolejny - &quot;respect&quot; , jak to mówią Amerykanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom