>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Indian Wells, 11.03.2009 - 23.03.2009

Status
Zamknięty.
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Dexter Romanista - no to chyba po tym meczu przyznasz mi rację co do psychiki Federera. W ostatnim secie Szwajcara zawiodło wszystko, zwłaszcza BH, powodów takiej sytuacji możemy upatrywać tylko i wyłącznie po stronie mentalnej Rogera. I uwierz mi, bardzo chciałbym, żebyś za miesiąc/dwa/trzy napisał mi na privie, że to Ty miałeś rację a ja się myliłem.
Pozdro ????

No i Blue Cat - po raz kolejny - &quot;respect&quot; , jak to mówią Amerykanie.
przyznaję Ci całkowitą rację, niestety, i to nie z powodu, że się pomyliłem, ale dlatego, że Roger przegrał w takim stylu

Andy zagrał taktycznie wyłączając całkowicie forehand Rogera i to wystarczyło, z Nadalem będzie trudniej, bo ten będzie obiegał często takie piłki
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Tak, mi równiez sie wydaje że Rafa będzie chciał sie odegrać z ostatnią porażke.
Co do meczu Federera z Murrayem, to na prawde bardzo ładny mecz. Roger miał mase niewymuszonych błędów a Andrew tak jak mówiliście skutnicznie wyłączył FH szwajcara.
Pozdrawiam.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Tego meczu nie wygrał Murray - to Federer go przegrał. Tyle błędów druga rakieta świata nie może robić. Dzisiaj Nadal powinien pokonać Szkota. A co do meczu Hiszpana z Roddickiem - ten drugi zasłużył na ten drugi set... Nadal miał nieco więcej szczęścia, ale trzeba przyznać jednak że grał też lepiej. Andy słabizna pod siatką, ale skuteczne serwy (sporo asów) i myślę że dzięki nim tak długo walczył w drugim, dobrym secie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Widział ktoś mecz Nadala w 1/2? Jeśli tak to proszę o opinię czy grać dzisiaj na niego, bo kurs jest bardzo dobry. Osobiście oglądałem mecz Murraya z Federerem i Szkot grał na dobrym poziomie, bez rewelacji, po prostu to Roger zagrał bardzo słabo, a ilość błędów była wręcz porażająca.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Nadal grał zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Słaba dyspozycja serwisowa, w 2 secie Roddickowi udało się ugrać 2 re-breaki, a jak wiadomo Andy jest raczej specjalistą od wygrywania swoich gemów. Komentarze komentatorów brytyjskich były zdecydowanie za Murrayem, oczywiście ciężko szukać tutaj obiektywizmu, jednak ja, anty-fan obu zawodników tym razem zarozumiałym Brytolom przyznam rację i po kursie &gt;2,20 zdecydowanie bardziej opłaca grać się Szkota. Jeśli chcesz tak zrobić to poczekaj trochę, kursy na Nadala spadną i co za tym idzie Szkota nawet za 2,40 pewnie dostaniesz.
Prasa - taka sugestia. Może zrobisz osobny temat(y) &quot;dyskusja ogólna ATP/WTA&quot;, bo ktoś, kto zajrzy tutaj, aby szukać jakiegoś typu raczej się rozczaruje;] A i problemu offtopiców nie będzie ????
Raz admini na to już się nie zgodzili, ale powalczę again;] bo tez uważam, że sie przyda.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Widział ktoś mecz Nadala w 1/2? Jeśli tak to proszę o opinię czy grać dzisiaj na niego, bo kurs jest bardzo dobry. Osobiście oglądałem mecz Murraya z Federerem i Szkot grał na dobrym poziomie, bez rewelacji, po prostu to Roger zagrał bardzo słabo, a ilość błędów była wręcz porażająca.
Dokładnie. Myślę że warto zagrać na Hiszpana. Wczoraj grał nieco lepiej od Roddicka, ale też uważam że miał więcej szczęścia. Gdyby nie dobry serwis Andy&#39;ego (sporo asów) mecz skończyłby się szybciej, Andy przegrywał dużo starć bezpośrednio pod siatką, na której często zatrzymywał piłkę. To już nie był tak dobry Roddick jak w meczu z Djokovicem, ale Nadal też nie grał tak dobrze, jak w poprzednich meczach. Podsumowując Rafael grał nieco lepiej co pozwoliło mu wygrać w dwóch setach (mimo że Amerykanin zasłużył na ten drugi set - piękna końcówka nie licząc TB). Wracając do poprzedniego półfinału Murray&#39;y z Federerem - myślę że gdyby Roger nie dawał tyle prezentów Szkotowi (nie licząc dobrego drugiego seta dla Szwajcara) to znowu mielibyśmy klasyczny finał Federer vs. Nadal. Myślę że zwycięstwo całego turnieju należy się Nadalowi, który jako jedyny nie przegrał ani jednego seta. Mój typ: Nadal 2:1 Murray, choć nie zaskoczył by mnie wynik 2:0.
 
T 0

tominho

Użytkownik
Dokładnie. Myślę że warto zagrać na Hiszpana. Wczoraj grał nieco lepiej od Roddicka, ale też uważam że miał więcej szczęścia. Gdyby nie dobry serwis Andy&#39;ego (sporo asów) mecz skończyłby się szybciej, Andy przegrywał dużo starć bezpośrednio pod siatką, na której często zatrzymywał piłkę. To już nie był tak dobry Roddick jak w meczu z Djokovicem, ale Nadal też nie grał tak dobrze, jak w poprzednich meczach. Podsumowując Rafael grał nieco lepiej co pozwoliło mu wygrać w dwóch setach (mimo że Amerykanin zasłużył na ten drugi set - piękna końcówka nie licząc TB). Wracając do poprzedniego półfinału Murray&#39;y z Federerem - myślę że gdyby Roger nie dawał tyle prezentów Szkotowi (nie licząc dobrego drugiego seta dla Szwajcara) to znowu mielibyśmy klasyczny finał Federer vs. Nadal. Myślę że zwycięstwo całego turnieju należy się Nadalowi, który jako jedyny nie przegrał ani jednego seta. Mój typ: Nadal 2:1 Murray, choć nie zaskoczył by mnie wynik 2:0.

Wczoraj tez wiekszosc opierala sie na tym ze Fed wygra . Podejrzewam ze kazdy patrzał że pokonał on Verdasco a Murray z nim przegrał na AO . Mecz oglądałem i wg mnie Murray zagral go swietnie taktycznie niby nic wielkiego ale zmuszał Federera do błędów . Pamiętam ostatni mecz Nadal Murray jak Szkot wygrał 3;1 na US OPEN i musze przyznac ze kurs na Murraya wczoraj zgarnałem 2,20 z dziś też go gram . Przebieg setów bedzie wygladal tak zapewne Nadal Murray 4;6 6;3 3;6 i skonczy sie 2;1 pewnosc oceniam na 8/10 .
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
To jest tenis. Trochę przesadzasz z tą skalą pewności 8/10. To będzie bardziej zacięty niż jednostronny mecz i tu nie ma żadnych nawet subiektywnie patrząc wątpliwości. Co nie znaczy że schowam głowę w piasek, gdy Murray wygra to spotkanie. Zdania zawsze będą podzielone - każdy ma swojego faworyta. Imo 2:1 dla Nadala, ale nie gram tego za gruby hajs, samobójcą nie jestem.
 
even 2

even

Użytkownik
Siemka, oglądałem mecz Nadal vs Andy i musze przyznać, że mimo tego iż mój typ : &quot;3 sety&quot; nie zaowocował zwycięstwem jestem pełen optymizmu do dzisiejszego spotkania. Nadal w otwartej grze gra lepiej od Murraya, zapewne będzie chciał się zrewanżować za 3 porażki z rzędu, jest zdeterminowany a gdy tylko zacznie mu wychodzić, jego gra staje się niemal perfekcyjna.Mimo tego, że wczoraj po jakże wysokim kursie 4,5 ; Murray przyniósł mi dość duży zysk dziś stawiam na zwycięstwo Rafaela ;)✅✅✅✅

PS: Chyba żaden z tenisistów nie biega tak efektywnie po korcie co Rafa ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom