>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Indian Wells, 11.03.2009 - 23.03.2009

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP


Miejsce: Indian Wells, USA
Ranga: ATP World Tour 1000
Rozmiar drabinki: S-96 D-32
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $4,500,000
Strona www: http://www.bnpparibasopen.org
2008
Singiel: [3] N Djokovic (SRB) d. M Fish (USA) 6:2 5:7 6:3
Debel: [4] Erlich/Ram d. [3] Nestor/Zimonjic 6:4 6:4
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Chiudinelli-Levine
1
1,75
Betfair
Analiza;
W dzisiejszym spotkaniu kwalifikacyjnym do indian wells spotkaja sie szwajcar chiudinelli i amerykanin levine . Levine ma za soba zaledwie 2 turnieje w tym sezonie . Wystepowal w dwoch challangerach w USA i nie gral od ponad miesiaca w zadnym turnieju . SzwaJCar wystepowal ostatnio w pucharze davisa gdzie nie mial wiekszych szans z Roddickiem czy Blakiem . Lecz w Dubaju zagral calkiem przyzwoicie eliminujac Ivo Karlovica i przegrywajac po trzy setowym spotkaniu z Santoro . Uwazam ze prezentuje on ostattnio niezla forma i zdola pokonac Levine .
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Brendan Evans - Tobias Clemens 1 1,40
Niemiec niezleżenie od nawierzchni, na której występuje, nie lubi gdy rywal wywiera na niego presję. Ze strony Evansa poczuje ją w trójnasób: serwis, mocne uderzenia z głębi kortu, ataki spod siatki.
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
Spotkanie:Hewitt Lleyton - Hernych Jan Typ: Zakłady na sety 1-2
Kurs: 5,0
Bukmacher: expekt
Analiza:
O 22 polskiego czasu planowane jest spotkanie pierwszej rundy Indian Wells. Naprzeciw siebie staną były lider rankingu ATP Australijczyk LH i Czech JH. LH: 180 cm 27 lat vs. 190 cm lat 29, obaj praworęczni. W dotychczasowych spotkaniach odnotowano 5 zwycięstw faworyta, jakim zawsze w tej parze był i będzie LH. W zawodach WIelkiego Szlema LH wygrywla trzykrotnie do zera, zaś w pojedynkach granych do dwuch zwycieskich setów do raz do zera a raz grali 3 sety. Dlaczego wygra JH? W tym roku jesli przegrywał to z zawodnikami w wysokiej formie lub wyżej notowanymi. Jest jakby tu napisać w formie. Co do LH to chyba ponad 20 mln $ na koncie robi śwoje i nie ma tej mobilizacji do pracy(&quot;Artysta głodny jets bardziej płodny&quot;- cytując narodowego wieszcza za jakiego będzie uznany Kazik za kilkanaście lat). Pierwsza wygrana Czecha po 3 setowym boju.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Bpg 1410 nie wydaje mi sie zeby to spotkanie wygral Czech. Moze i jest w formie ale to mnie jednak nie przekonuje. Jak sam napisales historia spotkan przemawia za Hewittem, jak widac dobrze gra mu sie z Henrychem. Pozatym wydaje mi sie ze Hewitt nawet bedac w gorszej dyspozycji powinnien przejsc 1wsza runde bo na tyle to chyba go jeszcze stac. I kurs w granicach 1,44 jak dla mnie jest warty zagrania, pozatym uwazam ten mecz, (jezeli nawet beda 3 sety) za jeden z pewniejszych (obok meczu Acasuso i Haynes ) dzisiejszego dnia.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Nieminen - Devilder @1,25 oraz 2:0 @1,60
Spotkanie dwóch leworęcznych zawodników. Z ta różnicą, że mają dwa, zupełnie odmienne style gry. Devilder jest zawodnikiem, który swoją grę opiera przede wszystkim na regularności i pomysłowości. Nieminen jest typem tenisisty, który w tym meczu będzie przejmował inicjatywę, atakował, zmuszał rywala do błędów. Gra mocniej, ma większy potencjał jeżeli chodzi o grę ofensywną i przejdzie dalej.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kohlschreiber P. - Benneteau J. 1.50
Niemiec wygrał wszytskie 4 mecze z Francuzem i to jest glowny powod dla którego gram te spotkanie.. bo Niemiec ostatnio nie blyszczy formą ale Benneteau nie wygral nigdy nawet seta z kolbą wiec nie wiem czemu dzisiaj miałby wygrac dwa ????
Hewitt L. - Hernych J. 1.45
Kangór mnie ostatnio troche zawiódł, ale myśle ze w tym turnieju nie odpadnie w pierwszej rundzie! Czecg to solidny zawodnik i na pewno postawi trudne warunkli, jezeli Hewitt bedzie w dobrej dyspozycji wygra, ale z nim to ostatnio róznie jest;/ H2H 5:0 dla Hewitta!
Kangur, Panie Moderatorze z tonącego statku, Kangur...
Oli
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Kohlschreiber P. - Benneteau J. 1.50

Niemiec wygrał wszytskie 4 mecze z Francuzem i to jest glowny powod dla którego gram te spotkanie.. bo Niemiec ostatnio nie blyszczy formą ale Benneteau nie wygral nigdy nawet seta z kolbą wiec nie wiem czemu dzisiaj miałby wygrac dwa ????
Każda seria musi się skończyć. Kohli wygrał 4 mecze pod rząd,c zas aby to Benek triumfował. Widziałem go w Dubaju. Gra naprawde dobry tenis. Gdyby nie fatealne błędy w końcówce meczu z Ciliciem wygrałby i nie wiadaomo jak daleko by zaszedł. Kohli nie błyszczy i moim zdaniem dzisiaj też nie zabłysnie i wygra Francuz.

Co do Kangura to sie zgadzam. :jezora:
 
F 0

filweb

Forum VIP
W meczu Hewitt - Hernych owe H2H 5-0 dla Kangura jest jedynym powodem, dla którego nie gram Czecha. Jan jest obecnie w bardzo dobrej dyspozycji, 2 razy ostatnio sprawił duże problemy Djokerowi, natomiast Hewitt lada dzień podzieli los Gastona Gaudio.
aha - bym zapomniał - wczoraj Razzano pokonała Govorcową przy H2H 0-2.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kei Nishikori - Ivan Ljubicic 1.80

Mam nadzieje, że Japończyk wyleczył już kontuzje. Jeśli tak to jest zdecydowanym faworytem w tym meczu. Bardziej regularny, dopiero wchodzi do elity, głodny gry. Chorwat z tej elity właśnie wypada, nie gra ostatnio dobrze, cała jego gra opiera się na pierwszym serwisie i forehandzie. Bez tych elementów nie istnieje kompletnie. Słabo gra przy podaniu rywala, ciągle mu grają na bh i tak to mniej więcej wygląda. Kei mimo, że jest niski potrafi mocno serwować i nadawać tempo grze aby rywal nie złapał swojego rytmu. Od 13 roku życia Nishikori trenuje w Stanach, mieszka na Florydzie, zna dobrze hard w Stanach i te warunki będą dla niego idealne. Nie wiem czy Ljubicic ma jeszcze motywacje do gry, nawet w Davisie grając dla swojego kraju zaprezentował się bardzo marnie a przecież Chorwaci na Davis mobilizują się wyjątkowo.



Steve Darcis - Marcel Granollers 1.80

Belg ten sezon rozpoczął fatalnie. Bilans sezonu 0-5 i nic nie zapowiada żeby zaczął wygrywać. Cała masa błędów, niewymuszone robi seryjnie a to dziwne bo według mnie Steve ma olbrzymi potencjał i mogłby spokojnie wejsc do TOP 30 ATP. Głónym problemem jest psychika, słabiutka głowa, podpala się i zaczyna koncert błędów. Marcel gra dziwnie jak na Hiszpana, mnóstwo ataków po pierwszym serwisie, sporo chodzi do siatki, nie wdaje się w bardzo długie wymiany. Teoretycznie taka gra może Darcisowi pasować ale jeśli jest w takiej formie to będzie mieć bardzo duży problem aby Hiszpana przełamać. Darcis sporo ryzykuje przy returnach ale niestety ostatnio większość tych returnów nie ma żadnej skuteczności. Marcelowi zaczął pomagać Alex Calatrava, jest teraz 47 w rankingu więc całkiem ładnie i jeśli będize grać tak jak w roku 2008 to ma szanse być na stałe w 50. Świetne warunki fizyczne, H2H 2:0 dla Belga, spokojna wygrana w 2008 roku na hardzie może troche dziwić, zobaczymy jak to będzie.

 
K 0

katowiczanin

Użytkownik
Odesnik-Sweeting 1

H2H miedzy nimi to 3:0 dla Odesnika, poza tym wygrał ostatni turniej w Carson, aczkolwiek czołowych zawodników tam nie było ale liczy się fakt. Sweetinga ostatni turniej to Delray Beach gdzie przegrał już w R32 z Mullerem, a poza tym radził sobie nawet nawet w poprzednich turniejach, gdzie wygrał turniej w Dallas, doszedł do półfinału w Noumea. Jeszcze rzut oka na ranking gdzie jest 170, a Odesnik 93. Ten fakt jak i H2H przemawia za Odesnikiem i tak też stawiam sporą kase na ten typ.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Pozwolę sobie na dwa słowa komentarza ????

Odesnik-Sweeting 1
Ten fakt jak i H2H przemawia za Odesnikiem i tak też stawiam sporą kase na ten typ.
Z tego co widziałem w Hyde Parku wszyscy proponują grę na Odesnika. Zastanawiam się cały czas dlaczego i nadal nie mogę dojść do żadnych sensownych wniosków :-? Sweeting o głowę wyższy, dysponuje o wiele silniejszym podaniem. Odesnik to leworęczny przebijacz, nie ma &#39;bomby&#39; w ręku. Dobry technicznie, umie zagrać kątowo. Dla mnie 50/50 ze wskazaniem na zawodnika, który jest przez buków niedoceniany. Sam jednak omijam ten mecz z daleka.


Krótko i treściwie.

--- (bah)

Widom - Navarro [1.50]

Spotkanie obydwu przeciętnych tenisistów. Mimo że jego oponent nie zachodził daleko w ostatnich turniejach, to moim zdaniem po stronie Amerykanina jest więcej atutów.
Navarro jako jeden z nielicznych południowców gra serve&amp;volley. Musisz mieć nadzieję, że Widom umie mijać :-D Też nie gram.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Z ATP na jutro kilka wartych uwagi spotkań :
Blake - Nieminen 2 3,550
Gasquet - Lllorda 2 3,400
Karlovic - Stakhovsky 2 2,080
przeanalizuje i napiszę, na które postawiłem
i Jarkko i Llodra mają niekorzystne 2H2. Fin z Amerykaninem nie wygrał nigdy, a rozegrali już 5 spotkań. U Francuzów górą 2 razy był Gasquet. Stakhovsky natomiast niedawno wygrał z Karlovicem. Blake jest ostatnio w tak kiepskiej formie, że mający częste kłopoty zdrowotne Fin tym razem może to wykorzystać. Na hardzie Skandynaw to bardzo ceniony i groźny zawodnik, za 3,55 godny zagrania z Blake&#39;em w takiej dyspozycji.
Ukrainiec ostatnio zmaga się z kontuzją, odpuszczam typ.
Lllodra błyskawicznie spadł do 3,14 więc na razie się wstrzymam.
Nieminen 3,55 3/10
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
????John Isner - Christophe Rochus ✅
typ: 1
kurs: 1.84
bukmacher: unibet
wynik: 6:1 6:4
Liczę na potężnu serwis Amerykanina i jego tradycyjnie świetną grę przy siatce.
Niski (170 cm) Rochus nie ma argumentów, żeby ograć &quot;Wieżę&quot; na twardym korcie.
Dwa wyserwowane sety i po krzyku.
 
J 19

jajo

Użytkownik
ja na dzisiaj gam over 22,5 Anderson - Berrer za 1,8
Liczę na grę opartą na serwisie i nie traceniu własnego podania. Obaj charakteryzują się właśnie takim graniem, forma też wydaje się zbliżona.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Victor Hanescu - Jeremy Chardy
Typ: 0:2
Kurs: 2.14
unibet
Spotkanie pierwszej rundy tenisowego turnieju Indian Wells. 28-letni Rumun Victor Hanescu to 37 zawodnik rankingu ATP, choć niczego wielkiego nie gra w tym sezonie, większość punktów w zeszłym sezonie zdobył w 2 turniejach na ziemi w sierpniu i pod koniec roku w jak zawsze dziwnych turniejach na wschodzie Europy, gdzie często zdarzają się dziwne rezultaty. W tym sezonie rozegrał tak naprawdę jeden dobry turniej - pierwszy w Doha gdzie dotarł do ćwierćfinału. Potem było już tylko gorzej - w Auckland przegrał w 2 setach z Monaco, w AO odpadł w 2 rundzie z Selą w 3 krótkich setach (wcześniej pokonał w maratońskim meczu Hernycha), ostatnie spotkanie wygrał prawie półtora miesiąca temu w Zagrzebiu gdzie pokonał Zovko, jednak już w 2 rundzie odpadł z Zverevem. Następnie ten Rumuński olbrzym, mierzący 198 cm wzrostu grał w Dubaju gdzie poległ w 2 krótkich setach z Santoro. W dniach 6 - 8 marca rozgrywane było spotkanie w ramach Pucharu Davisa pomiędzy Rumunią a Rosją (nawierzchnia Carpet), Hanescu rozegrał 2 mecze i oba przegrał, pierwsze bez walki z Youzhnym, drugie 5-setowe z słabiutkim w tym roku Tursunovem. Francuz Jeremy Chardy to młody niespełna 22-letni tenisista, który regularnie robi postępy, dzięki świetnym wynikom tegorocznym awansował już do najlepszej 50-tki rankingu. Jego wyniki to przeciwieństwo wyników Rumuna, zaliczył tylko jeden słabszy turniej - właśnie od razu w Doha w pierwszych tegorocznych zawodach, potem było już tylko lepiej. W Sydney po przejściu kwali dotarł do ćwierćfinału, w AO przegrał co prawda już w 2 rundzie ale jego przeciwnikiem był nie byle kto bo Novak Djokovic. Po tym turnieju zaczęły się duże sukcesy - finał w Johannesburgu przegrany po walce z Tsongą, następnie co prawda porażka już w 1 rundzie ale znów grał z Djokovicem i tym razem zagrał dużo lepiej. W Delray Beach znów zanotował świetny występ odpadając dopiero w półfinale z świetnym wtedy Mardym Fishem. Świetna forma Francuza, prawie 2 tygodnie odpoczynku, słabe występy Rumuna, wszystko to wskazuje na 2-setowe zwycięstwo Chardy&#39;ego, jednak nie zdziwię się gdy Hanescu uda się doprowadzić w jednym z tych setów do tie-breaku, w końcu spotkanie rozgrywane jest na hardzie a grają zawodnicy opierający zdecydowanie swą grę na serwisie, jednak Francuz ma świetny bilans w tie-breakach w tym sezonie, wygrał 9 z 13 dotychczas rozegranych (4 wygrane z rzędu).
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-13 20.50, ATP Masters (Indian Wells/USA) - twarde, Świat
Wayne Odesnik (USA) - Ryan Sweeting (USA) ( Dokładny wynik )
Typ: 2-0 dla Odesnika
Kurs: 2,35
Buk: BAH
Jako drugi mecz znalazłem ciekawy mecz Indian Wells pomiędzy dwoma zawodnikami z kraju w którym rozgrywany jest ten turniej czyli Odesnikiem i Sweeting. Faworytem tego meczu jest Wayne i mój typ także na niego i typuje 2-0 w setach. Na początek przedstawie zawodników. Odesnik jest to 24 letni tenisista, zajmuje w rankingu miejsce pod koniec setki i jest 93. Jego rywal Sweeting jest o dwa lata młodszy i jest na 170 miejscu w ATP. Jak widać już pozycja wskazuje faworyta. Jeśli chodzi o mecze między sobą to we wszystkich 3 pojedynkach wygrywał starszy Wayne w stosunkach ( 2-0, 2-0 i 2-1 ). Widać że bilans zdecydowanie na Odesnika. Jeśli chodzi o Odesnika to w tym sezonie gra 3 turniej na betonie i ogólnie. Forma rośnie. Najpierw w Chennai odpadł w 1 rundzie z Mineram. Póżniej w AO z Ancicem a ostatnio świetny turniej u Siebie w Carson gdzie pokonał mocnych zawodników USA ( Spadea, Amitrjaj, Levine, Jenkins ) i wygrał turniej. Odesnik dysponuje świetnym serwisem na betonie. ostatnio pokazał że w USA należy do czołówki. Sweetnig w tym sezonie na betonie gra 3 turniej wcześniej półfinał w Numoei (słabo obstawiony ), w Carson tylko 2 runda i w Delray Beach 1 runda. Słabo się prezentuje. Jeśli dołożyć do tego że Odesnik w Carson stracił tylko seta to wydaje się możliwy typ na 2-0 dla Odesnika.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Póżniej w AO z Ancicem a ostatnio świetny turniej u Siebie w Carson gdzie pokonał mocnych zawodników USA ( Spadea, Amitrjaj, Levine, Jenkins ) i wygrał turniej. Odesnik dysponuje świetnym serwisem na betonie. ostatnio pokazał że w USA należy do czołówki.
Mocnych zawodników? Kłóciłbym się :| Spadea najlepsze lata ma juz daaaawno za sobą, od zeszłego sezonu jest głównie dostarczycielem punktów rankingowych. Amritraj nie dość, że nie jest Amerykaninem, to nie ma ani jednego dobrego wyniku w tym roku. Levine jest ciekawym zawodnikiem, ale też nie błysnął jeszcze w tym sezonie. Jenkins jest challengerowcem i nie wychodzi ponad pewien poziom. Mocnny nie jest(jeszcze albo już) żaden z nich :|
Co do serwisu, który nazwałeś &#39;świetnym&#39; podpowiem, że bez względu na gust - w tym elemencie przewagę ma Sweeting.
Co do samego typu - każdy może mieć swoje zdanie, im więcej opinii tym lepsza dyskusja w dziale, a przecież o to chodzi ????
Pozdrawiam i życzę sukcesów ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
John Isner - Christoph Rochus 1 @ 1.80 4/10 ✅ ( 6:1, 6:4 )
No, ładniutki kursik na Isnera. Świetny serw, niezła w sumie gra z głębi kortu jak na takiego wieżowca...to powinno starczyc na Krzyśka Rochusa. Belg w tym roku miał zaskakująco dobre wyniki. Pokonał zawodników wyżej od siebie notowanych, trafiając na ich kiepską dyspozycję. Dzisiaj raczej to się skończy. Do tego meczu skłania mnie również fakt, że Rochus nie wiem po co poleciał z USA, gdzie grał pare tygodi, do Cherbourga, na marnego challengera, przegrał tam od razu z Ascione. Po co mu to było? Nie mam pojęcia. poza tym nie wierzę w kolejny dobry turniej na hardzie Rochusa. To nie jego teren. A Isner? To że gra u siebie, to akurat mało znaczy. Jedyne co jest tego zaletą, to znajomośc amerykańskiego hardu. Całe życie na tym gra, więc musi to przynosic efekty, chociaż z graczami pokroju Rochusa. efekty. No i czas również na to, aby przyszła dobra forma. Od Auckland gra raczej średnio, zdecydowanie poniżej swojego poziomu, no a jako jednej z nadziei Amerykanów na godne zastąpienie Roddicka ( chyba na wyrost tego oczekują ???? ), nie wypada mu kolejny raz zaprezentowac się słabo. Kurs zdecydowanie warty grzechu. Na dubelek z Dentem w sam raz.
 
K 0

katowiczanin

Użytkownik
Gonzales-Hewitt
Typ: 1
Kurs: 1,70
Po takim kursie musze zagrac te spotkanie, szczerze to spodziwalem sie czegos blisko 1.45, a tu taka mam nadzieje mila niespodzianka.. Oczywiscie nie jest tak ze Hewitt w tym spotkaniu wygrac nie moze, ale jego szanse sa o wiele mniejsze niz to wskazuja kursy. Gonzalez ostatnio w wysmienitej formie, wygral turniej w Chile, gdzie zaczynajac od drugiej rundy az do finalu nie dal swoim przeciwnikom mozliwosci ani razu do zalamania, co jest naprawde imponujacym wyczynem.. Potem odpoczywal i przygotowywal forme wlasnie na ten turniej, co prawda tu gramy na hardzie, ale Fernando jest zawodnikiem, ktoremu ta nawierzchnia jak najbardziej odpowiada. Widzialem mecz Gonzaleza z Hewittem podczasz AO, i mimo to ze skonczylo sie na 5 ciu setach, to powinno skonczyc sie na szybkim 3:0 dla Gonzaleza, ktory poprostu gdy nie popelnial bledow to nie dawal kompletnie zaistniec hewittowi na korcie. Australijczyk nie mial sil odbijac pilek od Chilijczyka, oczywiscie Gonzo w pewnym momencie poczul sie, az za pewnie i zaczal psuc co Hewitt grajacy przed swoja publicznoscia zaczal wykorzystywac i skonczyla sie ledwie na 3:2 dla Gonzaleza. Jest to pierwsza runda wiec ze stawka nie szaleje, ale 7 J zaryzykuje na Gonza.

✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom