>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Hamburg, Newport, Bastad (12.07.2021 - 18.07.2021)

Status
Zamknięty.
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Kudla-Brooksby 1 1.55 Fortuna

Nie wiem co moglo by sie stac By Kudla przegral.Chyba jedynie kiedy Brooksby dorpowadzi do tie-breakow.Kudla jest zbyt mocny i zbyt doswiadczony by to przegrac.2-0.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Hamburg
Godzina: 15:30
Spotkanie: Delbonis - Ramos
Typ:Ramos wygra
Kurs:2.44
Bukmacher: Betfan
Spotkanie dwóch typowych "Ziemniaków" obaj najlepiej czuja się na clayu i dziś zmierza się między sobą w ramach 1/8 finału turnieju w Hamburgu. Skupię się na Ramosie który ostatnio miał gorszy czas jeśli chodzi o jego tenisowe poczynania. Od 6 spotkań pozostaje bez zwycięstwa, 3 pierwsze przegrane mecze w tej serii zagrał na ziemi a reszta to mecze na trawie gdzie Hiszpan nidgy nie czuł się najlepiej. Delbonis ostatnio uczynił spory progres, na ziemi grywa sobie całkiem nieźle, jego mecze wyglądają naprawdę dobrze i widać że czuję się pewnie na korcie. Jeśli popatrzymy na H2h to ostatnie 3 spotkania wygrał Delbonis i dziś uważam że pora wkoncu na zwyciestwo Ramosa który na ziemi rozegrał setki spotkań z różnymi przeciwnikami. Doświadczony Hiszpan będzie zmotywowany na 100%, nie będzie chciał dopuścić do kolejnej przegranej i postawi twarde warunki gry. Po niższym kursie bym w to nie wchodzil ale po takim myślę że warto.

Coś tam grał ale na dobrze dysponowanego Delbonisa niestety zabrakło.
 
Ostatnia edycja:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Elias Ymer - Henri Laaksonen

W 1/16 turnieju rozgrywanym w szwedzkim Bastad zagra 25-letni Szwed etiopskiego pochodzenia Elias Ymer zajmujący 169-te miejsce w rankingu ATP z 29-letnim Finem ze szwajcarskim paszportem Henri Laaksonenem plasującym się na 134-tej pozycji na światowej liście tenisistów. Będzie to pierwszy mecz tych zawodników. Przewiduję, że liczba gemów w tej konfrontacji wyniesie przynajmniej 22-a. Elias Ymer rozgrał dotychczas jedno spotkanie na wyżej wspomnianym turnieju. Pokonał w trzech setach Taro Daniela. Henri Laaksonen przebijał się do turnieju głównego przez kwalifikacje, w których rozegrał, dwa trzysetowe pojedynki kolejno eliminując Yosukę Watanukiego i Andreja Martina. W pierwszej rundzie sprawił, niespodziankę pokonując faworyzowanego Lorenzo Musettiego, także po trzy setowym meczu. Całkiem prawdopodobne jest, że dzisiaj obydwaj gracze stoczą mecz w pełnym wymiarze setów.

powyżej 21,5 kurs: 1,66 efortuna

Alexander Bublik - Jason Jung

W ćwierćfinale turnieju w Newport zagra 24-letni Kazach Alexander Bublik 37-a rakieta świata z 32-letnim Tajpejczykiem Jasonem Jungem okupującym 163-cie miejsce w rankingu ATP. Będzie to trzeci mecz pomiędzy tymi tenisistami. Poprzednie dwa rozgrywane w 2018 na kortach twardych wygrał Jung a liczba gemów w tych pojedynkach to 20-ścia i 29-ęć. W 1/16 Bublik ograł w trzech setach weterana Ivo Karlovica. Tajpejczyk zaczął od pierwszej rundy, w której wygrał z Braydenem Schnurem w konfrontacji tej padło 37-em, czyli prawie maksimum gemów. W kolejnej łatwo pokonał Tennysa Sandgrena. Całkiem prawdopodobne jest, że dzisiaj liczba gemów osiągnie przynajmniej 22-a.

powyżej 21,5 kurs: 1,65 efortuna
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Alexander Bublik - Jason Jung
Typ: 1 (-2,5 gema)
@ 1.57 FORTUNA

Bublik pokazał wczoraj swój najlepszy tenis i dzięki temu pokonał 2:1 weterana kortów - Karlovica. Kazach posłał w wczorajszym pojedynku aż 22 asy! Jego rywal też nie był mu dłużny w tej kwestii, bowiem Karlovic zaserwował 21 asów. Mecz trwał prawie 2h a Bublik wygrał 83% zagrań po trafionym pierwszym serwisie. Dał się tylko raz przełamać, ale w decydującym secie to on dwukrotnie przełamał podanie rywala. Dziś przyjdzie mu się zmierzyć z 32-letnim Jasonem Jungiem. Będzie to już 3 pojedynek pomiędzy nimi. Dwa poprzednie miały miejsce w 2018 roku, więc ciężko przywiązywać do nich jakąś szczególną wagę. W ciągu 3 lat Bublik poczynił ogromne postępy w swojej grze, natomiast Jung pozostał na poziomie turniejów rangi Challenger.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP Newport
Godzina: 20.20
Spotkanie: Sock - Anderson
Typ: Sock +1,5 seta
Kurs: 1,54
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Jacek Skarpeta pokonał rozstawionego z trójką Nishiokę, co znaczy, że jest w formie albo Nishioka grał słabo. Nieważne. Anderson to był kiedyś gracz. Teraz zbiera się po obniżce formy i jakoś mu to wychodzi mniej lub więcej. Sock gra tu z dziką kartą, więc został za coś dostrzeżony przez organizatorów. Myślę że się dowiemy za co i w tym meczu. Szykuje się wyrównane spotkanie, także set przypuszczam przy zbliżonych potencjałach obu panów będzie do wzięcia. Przypominam, że Nishioka odpalił z Wmbledonu Isnera, co prawda odleciał chwilę później po meczu z Bedene bardzo łatwo, ale jednak to turniejowa trójka. W h2h 3-2 prowadzi Anderson, czyli prawie równo. Ściany będą wspierać Jacka, wiadomo gospodarz. Kevin to Afrykaner, także wrogów nie będzie raczej miał na widowni, ale serca kibiców będą bić w rytm serwisów i uderzeń Jacka Socka. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Federico Coria - Cristian Garin

W jednym z ćwierćfinałów turnieju w Bastad zagrają 29-letni 77-my w rankingu ATP Argentyńczyk Federico Coria z 25-letnim Chilijczykiem Cristianem Garinem 18-tą rakietą świata. Na ten mecz próbuję zakładu łączonego, a mianowicie takiego, że Garin wygra, a liczba gemów wyniesie przynajmniej 22-a. Będzie to trzeci pojedynek tych tenisistów. Poprzednie dwa wygrał Chilijczyk. Zakończyły się one w pełnym wymiarze setów. Coria gra ostatnio dużo, spodziewałem się, że odpadnie w meczu Cecchinato jednak stało się inaczej. Widać tutaj, świetne przygotowanie kondycyjne. W dzisiejszym meczu Garin jest zdecydowanym faworytem. Przewiduje, że wygra, ale nie będzie to spacerek dla niego.

Cristian Garin/powyżej 21,5 kurs: 2,60 Fortuna

Yannick Hanfmann - Arthur Rinderknech
Bukmacherzy dają równe szanse na zwycięstwo obydwu tenisistom. Oddsmakarzy niemal po równo wyszacowali kursy. Przewiduję wyrównany mecz w którym liczba gemów wyniesie przynajmniej 21-en.

powyżej 20,5 kurs: 1,45 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Niespodzianka turnieju: Tsitsipas za burtą. Co dopiero będzie się dziać w następnym tygodniu, tuż przed IO w Tokio. Łowcy niespodzianek będą mieli szerokie pole do popisu. Juz teraz się dzieje.
 
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Niespodzianka turnieju: Tsitsipas za burtą. Co dopiero będzie się dziać w następnym tygodniu, tuż przed IO w Tokio. Łowcy niespodzianek będą mieli szerokie pole do popisu. Juz teraz się dzieje.
Ogladałem ten mecz, bo liczyłem na live 6:0 i nagle....chłop się zaciął.
Już po 6:3 wiedziałem, że coś jest z nim nie tak. Można było śmiało grać na 2 bo kurs i tak był mega wysoki..... Ehhh....
 
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik
Nie chce mi się pisać analizy, możecie usunąć ten post, ale siedzę troche w tenisie i jak dla mnie fajne typy na dziś:
Krajinovic @ 1,67
Busta @ 1,52
Coria ugra seta @ 1,39
ako 4.0


Co o tym myślicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +133
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Nie chce mi się pisać analizy, możecie usunąć ten post, ale siedzę troche w tenisie i jak dla mnie fajne typy na dziś:
Krajinovic @ 1,67
Busta @ 1,52
Coria ugra seta @ 1,39
ako 4.0


Co o tym myślicie?
Najbardziej mnie interesuje typ na Buste i jestem ciekaw waszej opinii, ponieważ oglądałem wczorajszy mecz Delbonisa i powiem wam szczerze ze troszkę szkoda mi jego przeciwnika. Paire, wszyscy wiemy jak ostatnio podchodził do meczów ale wczoraj było widać ze chciał grać i wygrać ale niestety brakło chłodnej głowy oraz lepszych decyzji w decydującej fazie meczu bo miał wszystko żeby wygrać. Jestem ciekaw dyspozycji Busty w tym turnieju bo nie oglądałem tego zawodnika i bardzo proszę o jakas informacje. Jeżeli Busta gra na miare swojego aktualnego rankingu to bierze cały ten turniej bo jednak Delbonis ma mega sezon ale w ostatnim czasie jednak bardziej ślizga się do kolejnych rund niż je wygrywa.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Najbardziej mnie interesuje typ na Buste i jestem ciekaw waszej opinii, ponieważ oglądałem wczorajszy mecz Delbonisa i powiem wam szczerze ze troszkę szkoda mi jego przeciwnika. Paire, wszyscy wiemy jak ostatnio podchodził do meczów ale wczoraj było widać ze chciał grać i wygrać ale niestety brakło chłodnej głowy oraz lepszych decyzji w decydującej fazie meczu bo miał wszystko żeby wygrać. Jestem ciekaw dyspozycji Busty w tym turnieju bo nie oglądałem tego zawodnika i bardzo proszę o jakas informacje. Jeżeli Busta gra na miare swojego aktualnego rankingu to bierze cały ten turniej bo jednak Delbonis ma mega sezon ale w ostatnim czasie jednak bardziej ślizga się do kolejnych rund niż je wygrywa.
Też bym grał Carrenę, ale Carreno czasem się zacina tak, że przegrywa wygrany mecz. Tak było już 2-3 razy w tym roku chyba. Jeszcze Delbonis zyskał na pewności siebie po tym tie-breaku do 12 bodajże, bo było już praktycznie po meczu. Reasumując może być niespodzianka, choć na papierze lepszy Carreno.
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Też bym grał Carrenę, ale Carreno czasem się zacina tak, że przegrywa wygrany mecz. Tak było już 2-3 razy w tym roku chyba. Jeszcze Delbonis zyskał na pewności siebie po tym tie-breaku do 12 bodajże, bo było już praktycznie po meczu. Reasumując może być niespodzianka, choć na papierze lepszy Carreno.
Czy zyskał na pewności? Szczerze mówiąc nie sądzę, może jakby taki mecz co wczoraj wygrał z kimś z top10 to tak ale nie z Paire.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Czy zyskał na pewności? Szczerze mówiąc nie sądzę, może jakby taki mecz co wczoraj wygrał z kimś z top10 to tak ale nie z Paire.
Sorry że ci zamieszałem i sobie zresztą też. Ten tie-break mógł pójść w obie strony i zadecydować o reszcie meczu, ale nieważne. Wygrał Carreno i jeśli zagrałeś to brawo. Ja odpuściłem. W finale zagra z Krajinovicem. Dla mnie Krajinovic rewelacyjny w tym turnieju. Pobieram jego po każdym kursie. Pozdrawiam. Po cichu liczę też na rozterki wewnętrzne Carreny, co by ułatwiło Serbowi robotę.
 
Ostatnia edycja:
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Sorry że ci zamieszałem i sobie zresztą też. Ten tie-break mógł pójść w obie strony i zadecydować o reszcie meczu, ale nieważne. Wygrał Carreno i jeśli zagrałeś to brawo. Ja odpuściłem. W finale zagra z Krajinovicem. Dla mnie Krajinovic rewelacyjny w tym turnieju. Pobieram jego po każdym kursie. Pozdrawiam. Po cichu liczę też na rozterki wewnętrzne Carreny, co by ułatwiło Serbowi robotę.
Krajinovic mega forma na tym turnieju ale jednak gra z teoretycznie lepszym od siebie a finał to finał i Busta dzisiaj jednak pokazał, ze forma jest jest. Coś jeszcze na dzisiaj? Thompson pokona mega rozpędzonego mlodziaka? Bardzo dobry kurs na kangura :D tez fajne kursy są na faworytów w Chelku we Włoszech :D
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ale cyrk z Krajinovicem. Wielu ludzi potraciło dziś kasę. Co do Andersona i Brooksby'ego to stawiałbym jednak na Andersona po kursie ok. 1,59, ponieważ gdy mu wychodziło, to nawygrywał z 6 turniejów ATP, a Brooksby to małolat bez obycia w finałach rangi ATP250 i wzwyż. Widać że Kevin się poprawił i wraca do łask, więc mega forma młodziaka to coś jak forma Krajinovica. Gra z lepszym od siebie, więc nie powinien tu wygrać, choć wielu na pewno w niego wierzy jak ja właśnie w Filipa, błędnie.
 
Ostatnia edycja:
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Ale cyrk z Krajinovicem. Wielu ludzi potraciło dziś kasę. Co do Andersona i Brooksby'ego to stawiałbym jednak na Andersona po kursie ok. 1,59, ponieważ gdy mu wychodziło, to nawygrywał z 6 turniejów ATP, a Brooksby to małolat bez obycia w finałach rangi ATP250 i wzwyż. Widać że Kevin się poprawił i wraca do łask, więc mega forma młodziaka to coś jak forma Krajinovica. Gra z lepszym od siebie, więc nie powinien tu wygrać, choć wielu na pewno w niego wierzy jak ja właśnie w Filipa, błędnie.
Nie widziałem meczu Andersona ale wczoraj kangur z młodziakiem zagrał po
prostu bez pazura. Miał drugiego seta na wyciągnięcie ręki i oddał go za nic. Ciekaw jestem waszych opinii ale stawiałbym tutaj jak kolega wyżej. Mimo 35 lat fizycznie Kevin jest dobrze przygotowany i na pewno nie odpuści młodziakowi.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie widziałem meczu Andersona ale wczoraj kangur z młodziakiem zagrał po
prostu bez pazura. Miał drugiego seta na wyciągnięcie ręki i oddał go za nic. Ciekaw jestem waszych opinii ale stawiałbym tutaj jak kolega wyżej. Mimo 35 lat fizycznie Kevin jest dobrze przygotowany i na pewno nie odpuści młodziakowi.
Ja bym spróbował nawet 2:0 Anderson. Na wiek bym uwagi nie zwracał aż takiej, bo korty trawiaste nie są aż tak wymagające pod względem fizycznym, jak choćby ziemne. Młodzian może nie unieść presji meczu, już wczoraj miał problemy w drugim secie, ale Thompson oddał tego seta i w konsekwencji mecz.

Edit: Anderson 2:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Ja bym spróbował nawet 2:0 Anderson. Na wiek bym uwagi nie zwracał aż takiej, bo korty trawiaste nie są aż tak wymagające pod względem fizycznym, jak choćby ziemne. Młodzian może nie unieść presji meczu, już wczoraj miał problemy w drugim secie, ale Thompson oddał tego seta i w konsekwencji mecz.
Dokładnie tak, dodatkowo trzeba też dodać że forma jest na solidnym poziomie u Andersona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom