>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Hamburg, Newport, Bastad (12.07.2021 - 18.07.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
hamburg_tournlogo_2020-v2.png


Miejsce: Hamburg, Niemcy
Data rozgrywania: 12.07.2021 - 18.07.2021
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €1,168,220
Oficjalna strona turnieju: https://hamburg-open.com/
Lista Startowa: https://hamburg-open.com/en/players-singles-atp/
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/hamburg/414/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/hamburg/414/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020:
A. Rublev
Zwycięzcy debla 2020: J.Peers/M.Venus


Logo_der_Hall_of_Fame_Tennis_Championships.png


Miejsce: Newport, USA
Data rozgrywania: 12.07.2021 - 18.07.2021
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $535,535
Oficjalna strona turnieju: https://www.halloffameopen.com/
Lista Startowa: https://www.halloffameopen.com/singles-players
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/newport/315/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/newport/315/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020: -
Zwycięzcy debla 2020:
-


bastad_tournlogo_2020.png


Miejsce: Bastad, Szwecja
Data rozgrywania: 12.07.2021 - 18.07.2021
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €481,270
Oficjalna strona turnieju: https://nordeaopen.se/this-is-bastad/
Lista Startowa: https://nordeaopen.se/players/
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/bastad/316/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/bastad/316/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020: -
Zwycięzcy debla 2020:
-


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Masur-Petrovic 1 @1.75

Czasami to sie zastanawiam skad oni takie kursy wystawiaja, bo mi tu Niemiec jest duzo wiekszym faworytem w mojej opinii niz szacuja to kursy. Masur gra w Hamburgu praktycznie co roku. Zaczyna co prawda od kwalifikacji, ale on juz je raz sukcesywnie przechodzil i wygral mecz w turnieju glownym. Podczas ostatniej edycji sie nie udalo tych kwalfikacji przebrnac ale gral wtedy trzysetowy horror z Dellienem, ktory tez mial dobry okres.

Juz abstrahujac od faktu, ze Niemiec przyklada sie do tych wystepow w Hamburgu to Masur ostatnio przebranl kwalfikacje do Wimbledonu, wiec forma tez jest przyzwoita, a Petrovica i jego dobrych wystepow jakos nie kojarze od dluzszego czasu.
Na moj gust te kursy sie zmienia, a Masur wydaje mi sie tu wiekszym faworytem niz wskazuja kursy jak wspominialem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Kovalik J. - Zhang Z. Zagrali ze sobą raz na hardzie w Shenzhen. Zwycięzca po wyrównanym meczu okazał się Słowak (7:67, 6:4). Dzisiaj zagrają na nawierzchni ziemnej. Kovalik jest faworytem bukmacherów. Przypuszczam, że może to nie być łatwy mecz dla niego i jeśli wygra to po zaciętym meczu.

powyżej 20,5 kurs: 1,56 efortuna

Kamke T. - Giannessi A.
Będzie to trzeci mecz pomiędzy Niemcem i Włochem. Dwa poprzednie mecze wygrał gracz z Półwyspu Apenińskiego. Jeden z nich rozgrywany był na nawierzchni ziemnej w 2018 roku w kwalifikacjach do FO. Giannessi wygrał, dwa do zera w setach a liczba gemów osiągnęła 21-en. Dzisiaj stawiam na przynajmniej 20 gemów.

powyżej 19,5 kurs: 1,46 efortuna
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Molleker-Baez 1 @3.8

Wydaje mi sie, ze bukamcherzy zorientowali sie, ze cos sie moze tu swiecic, bo wczoraj wieczorem to kursy na Mollekera byly nawet ponad 4. Ok, Niemiec mial swoje problemy zdrowotne i brak wynikow w tym roku, ale on i Hamburg to tez jest dobra kombinacja. Wlasciiwie to jest jedyny turniej w kalendrzu z ktorym mam od razu skojarzenie. Niemiec wygrywal tu mecze w turnieju glownym, na rozkladzie ma m.in. Ferrera czy Ruuda. Startowal kilka razy w dzika karta i mysle, ze to jeest ten moment, gdzie moze zaczac dobrze grac.

Sadze, ze sa tu przeslanki do lepszej gry. Molleker startowal w tych niemieckich turniejach na trawie w Stuttagrcie i Halle i mimo, ze odpadl tam w pierwszych meczach to wcale nie gral zle. W Stuttgarcie polegl 5-7 3-6 z triumfujacym na koniec imprezy Cilicem, a w Halle 6-7 6-7 z pozniejszym polfinalista Basilashivilim. Oczywiscie cegla i trawa to dwie nabardziej antagonistyczne nawierzchnie, al moze to tez swidczyc ze wraca Molleker do rywalizacji na dobrym poziomie. A jego rywalem nie jest przeciez tenisista z top 10 czy top 20, lecz Sebastian Baez, ktory tez sukcesy swieci na ten moment co najwyzej w challengerach.
Molleker to ne iejst tenisista, ktoremu rzucili dzika karte na jedne mecz, tylko jednak zawodnik, ktory potrafil juz ograc duzo lepszych graczy i jego turniejem z takimi dokonaniami jest wlasnie Hamburg.

Myslalem przy tym typie o seice dla Mollekera lub handicapie 3,5, gdzie kursy wahaja sie miedzy 1,8-2.00, ale w sumie stwierdzam ze przy tak duzych kursach to musze sprobowac jednak postawic na Mollekera, bo to przesadyzm, a Niemiec moze zagrac duzo lepie i to startujacy tu pierwszy raz Baez moze miec tu klopoty.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Seyboth Wild - Diez 1 1.74 5/10 63 75

Kanadyjczyk zaskoczył mnie wygrana z Otte który ostatnio świetnie wypadł na Wimbledon i nie wiem czy po prostu nie zaadaptował się do mączki. Spore zaskoczenie, ale w tym przypadku trafia na młodego i groźnego Brazylijczyka Seybotha Wilda. Rocznik 2000, sporo chłopaków z tego rocznika jest już w top 100, taki cel ma Wild i zrobi wszystko by wygrać. Diez to oczywiście kortowy pracuś który potrafi się wszędzie odnaleźć i uprzykrzyć życie swoim regularnym stylem gry (przebijanie i częste przyspieszanie gry forehandem, nie zły pierwszy serwis, zmienny styl - przejście na obureczny bh w zależności od rywala).

Seboth natomiast ma papiery na grę w top100. Duże punkty może zdobywać tylko ta droga, jego styl opiera się na świetnym forehandzie którym potrafi użyć w większości akcji, w zależności od ustawienia na korcie nie przeszkadza mu operować nim, świetny talent gość ma papiery na top 100 i wkrótce tam będzie. Generalnie warsztat lepszy niż Kanadyjczyk, ale trzeba uważać na Dieza bo on jest czasami niebezpieczny i jego doświadczenie i cwanaciatwo na pewno będzie odgrywało tutaj rolę. Czy Jednak pokona zdolnego Brazylijczyka? Myślę, że nie, jeśli Thiago utrzyma swoją grę i będzie dyktował warunki to ogarnie to.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Krueger M. - Ramanathan 2 1.70 6/10 unibet 74 57 64 bliski mecz Ramanathan nie wykorzystał należycie swoich szans

Hindus Ramanathan lubi ten turniej w Newport gdzie był już w finale i można mu zaufać, że żadnego walka nie będzie. Turniej rangi ATP na nawierzchni trawiastej która Hindus uwielba i pasuje jemu z racji jego stylu - Hindus często wybiera się do siatki, lubi serwować sporo asów przez co generuje i ustawia sobie mecze według własnego planu. Biorąc pod uwagę co prezentuje Krueger i jego styl ktory bardziej mi pasuje na twarde nawierzchnie, nie sądzę aby się tutaj jakoś postawił. Może urwie seta, ale analizując wszystkie za i przeciw pasuje mi tutaj Hindus ktory prezentuje się ostatnio bardzo fajnie.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Polecam przyjrzeć się dubelkowi Thompson+Rodionov 2,10 Etoto. Obaj grają ze słabszymi przeciwnikami bez większych osiągów na trawie. Thompson za przeciwnika ma Niemca Stebe, a Rodionov Japończyka Sugitę. Kurs na Rodionova trochę mniej "pewny", bo chodzi po 1,68, także jeśli ktoś w Austriaka nie wierzy, to można pograć, że wygra seta. Rodionov lubi grać trzysetówki z tego co pamiętam. W każdym razie obaj mają raczej z górki w pierwszej rundzie i warto to myślę wykorzystać. Chyba że stanie się coś nieprzewidywalnego, jak to w sporcie, choć oczywiście tego nie oczekuję. Sportowo Amerykanin i Austriak klasę lepsi. Panowie grają w Newport.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP Hamburg
Godzina: 14:00
Spotkanie: Mager - Molcan
Typ: Mager handi +1.5 seta
Kurs: 1,50
Bukmacher: STS
Analiza: Można śmiało powiedzieć że Molcan rozgrywa swoj najlepszy sezon w życiu, wygrywa bardzo dużo spotkań i pnie się w górę w rankingu ATP. Tak się składa że obaj panowie zagrali ze sobą na clayu 3 tygodnie temu i wówczas Mager mówiąc delikatnie został ośmieszony przez młodego dobrze zapowiadającego się Słowaka, gdzie w całym meczu zdobyl 4 gemy. Mager jest bardzo dobrym zawodnikiem, może nie należy do topu ale jak ma dzień to potrafi postraszyć nawet tych najlepszych. Uwazam że Włoch będzie chciał wziąć rewanż za ten pechowy mecz z czerwca i podejdzie do tego spotkania zmotywowany na 100%. Myślałem wejść w zwycięstwo w całym meczu ale kurs jaki bukmacherzy oferują za seta Magera wydał mi się ciekawą propozycją na dzisiejszy dzień.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Albot - Rune 2 1.40 8/10 64 36 06

Rune uznawany za ogromny talent w końcu moze pokusić się o coś więcej i myślę, że w tym turnieju pokaże się świetnie. Skandynawowie mają to do siebie, że przy własnych (prawie) w ścianach skupiają się dodatkowo. Nie będę się rozpisywał o stylu zawodników, natomiast powiem tylko, że Albot ten sezon ma słaby i czy wystarczy ostatecznie amunicji na głodnego i ambitnego Dunczyka? Nie sądzę.
Post automatycznie złączony:

Bagnis - Carballes over 20.5 g 1.70 3/10 26 46


Turniej w Bastad to świetna okazja dla niektórych by spróbować swoich sił i awansować w rankingu wyżej o kilka cennych punktów. Obsada mocno średnia, a tutaj mamy dwóch ziemniaków którzy kochają długie wymiany i maczke, przez co pachnie overem z daleka. Jeśli miałbym się pokusić o wskazanie zwycięzcy to raczej bym tego nie zrobił, natomiast będzie tutaj dużo wymian i prawdopodobnie ujrzymy co najmniej jednego wyrównanego seta. Carballes ma bardzo fajny sezon, natomiast sam Bagnis prezentuje się ostatnio znakomicie gdzie w Austrii w ostatni weekend nie dał większych szans nie złej ekipie w Salzburgu. Pachnie overem.
Post automatycznie złączony:

Taberner - Lopez over 21.5g 1.63 3/10 64 36 63

Mase spotkań dzisiaj i będzie dużo wyników dziwnych, jak i takich które mnie w cale nie zdziwia. Tzn. Jeśli wygra Lopez przy kursie ponad 3.00 można to uznać jako value. Pytanie jak do tego spotkania podejdzie starszy z Hiszpanów. Młodszy Taberner niestety regularny nie jest i chociaż lubię jego na mączce z racji jego rozsądnej gry i poukładanego pierwszego podania (gdzie popełnia mało błędów), to tak samo niestety ma dużo przestojów. Pytanie jest czy Lopez to wykorzysta, a myślę, że jest w stanie więc bardzo stykowe spotkanie które może pójść w każdą stronę i 3 sety widzę tutaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +59
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Altmaier - Krajinovic
Typ: 1 @ 1.88 lvlbet

Krajinovic nie może zaliczyć występów w 2021 roku do udanych kilkukrotnie w ostatnich turniejach nie mógł wygrać swojego pierwszego meczu! A na Wimbledonie przegral w 1rundzie z Boltem 3-0.
Altmaier za to 3 dni temu wygrał swój pierwszy turniej też w Niemczech i też na ziemi. Także daleko nie miał, mógł odpocząć i jest naładowany pewnością siebie.
Czas iść za ciosem i powalczyć w Hamburgu
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Na poprawę nastrojów teraz inny dubel Koepfer+1,5 seta oraz Musetti 1,68 Totalbet. Koepfer zaistniał w tym roku i radzi sobie nieźle. Do pokonania ma Marterera, który tez wyskoczył do góry chyba w tym albo zeszłym roku, tylko nie może przeskoczyć pewnego poziomu, a Koepfer raczej go osiągnął. Co do Musettiego to grał 5-setówkę na French Open z nie byle jakim Cecchinato oraz z wielkim Djokovicem. 2 argumenty za graniem go dziś przeciwko Laaksonenowi, który robi czasem niespodzianki, ale pewnie nie tym razem. Za silny gracz do ogrania.
 
Ostatnia edycja:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Yasutaka Uchiyama - Sebastian Ofner Zagrali przeciwko sobie raz nabetonie w 2019. Zwycięzcą tamtego meczu zakończonego po dwóch tie-breakach okazał się Niemiec. Jest spora szansa na to, że dzisiaj na trawie także stoczą wyrównany pojedynek.

powyżej 21,5 kurs: 1,52 Fortuna

Dusan Lajovic -Lucas Pouille Obydwaj są dalecy od swojej optymalnej formy. Ich cztery dotychczasowe mecze były zacięte. Jeżeli podejdą, w pełni zaangażowani do dzisiejszego spotkania to linia 20-tu gemów powinna zostać przekroczona.

powyżej 20,5 kurs: 1,66 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Laaksonen - Musetti 2 1.47 8/10 Unibet

Czekalem jakie będą kursy, ale skoro dalej są przyzwoite to brać.
Musetti jest złotym talentem nowej włoskiej generacji która wyprodukowała ostatnio wielu świetnych młodych tenisistów. Musetti jest jednym z nim, świetny na mączce, świetny już za juniorow. Wdarł się szybko do 100 odnosząc sukcesy a biorąc pod uwagę, że w Szwecji obstawa jest średnia to myślę, że albo on albo Rune wygrają ten turniej. Laaksonen to bardzo niewygodny tenisista, sporo również potrafi i nie będzie to spacerek dla Włocha który odpoczął po Wimbledonie i French Open by teraz atakować kolejne punkty do rankingu. Szwajcara nie widzę tutaj by jakoś konkretnie się postawił, oczg
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Yasutaka Uchiyama - Sebastian Ofner Zagrali przeciwko sobie raz nabetonie w 2019. Zwycięzcą tamtego meczu zakończonego po dwóch tie-breakach okazał się Niemiec. Jest spora szansa na to, że dzisiaj na trawie także stoczą wyrównany pojedynek.

powyżej 21,5 kurs: 1,52 Fortuna

Dusan Lajovic -Lucas Pouille Obydwaj są dalecy od swojej optymalnej formy. Ich cztery dotychczasowe mecze były zacięte. Jeżeli podejdą, w pełni zaangażowani do dzisiejszego spotkania to linia 20-tu gemów powinna zostać przekroczona.

powyżej 20,5 kurs: 1,66 Fortuna
Oglądałem pouille. Powiem tak, nastawienie już lepsze i coś drgnęło
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Djere wygrywa ze Struffem w Hamburgu i to 2:0. Rodionov nie daje rady ugrać seta w meczu z Sugitą w Newport. Oj szykuje się cięższy tydzień tenisowy tym razem. Ale jest Rinderknech i był Carballes Baena, ale może jutro odpaść, bo gra z Fogninim. Zarówno Musetti jak i Koepfer męczą się w swoich spotkaniach. Tak jak mówiłem cięższy tydzień idzie.
 
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Djere wygrywa ze Struffem w Hamburgu i to 2:0. Rodionov nie daje rady ugrać seta w meczu z Sugitą w Newport. Oj szykuje się cięższy tydzień tenisowy tym razem. Ale jest Rinderknech i był Carballes Baena, ale może jutro odpaść, bo gra z Fogninim. Zarówno Musetti jak i Koepfer męczą się w swoich spotkaniach. Tak jak mówiłem cięższy tydzień idzie.
Znak by nie obstawiać i zrobić sobie trochę przerwy po Wimbledonie.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Tylko co jest takiego zaskakującego w tych w/w spotkaniach? Okej, może porażka Musettiego jest zaskoczeniem, ale to ciągle młokos, który może mieć wahania formy... Djere/Struff? Mogło pójść w obie strony. Rodionov/Sugita? A od kiedy Rodionov jest na poziomie ATP? To nadal challengerowiec. Niemniej jednak ten turniej w Newport od lat obfituje w niespodzianki i sensacje. O jakości tamtejszej trawy wypowiadał się Michał Przysiężny nie tak dawno :)
Ze stawkami bym nie przesadzał, bo to nie jest poziom skupienia jak na Wimbledonie.
Warto posprawdzać też czy ktoś nie ma w planach wycieczki do Japonii za kilka dni.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Tak możesz wytłumaczyć każdą porażkę i każdy sukces. Równie dobrze Rodionov przegrał, bo w Stanach nie lubią Ruskich. Jakby wygrał, to by się postawił Amerykanom itd. Rodionov już gra ponad challe. Djere lepszy? Akurat się rozkręcił teraz, a dlaczego teraz? A no dlatego. Laaksonen mógł urwać góra seta Musettiemu, taki młokos jak Hurkacz, który wchodzi do półfinału Wimbledonu. Z ostatnimi dwoma zdaniami jak najbardziej się zgadzam. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom