>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Halle, Londyn (17.06.2024 - 23.06.2024)

Status
Zamknięty.
tarki_16 236,1K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
csm_Hylooo_d97b70b482.png

Miejsce: Halle, Niemcy
Data rozgrywania: 17.06.2024 - 23.06.2024
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €2,255,655
Oficjalna strona turnieju: https://www.terrawortmann-open.de/en/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/halle
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/halle/500/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/halle/500/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023:
A. Bublik
Zwycięzcy debla 2023: M. Melo / J. Peers


images.jpg

Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 19.06.2023 - 25.06.2023
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €2,255,655
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/fan-zone/international/cinch-championships/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/queens
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/london/311/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/london/311/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023:
C. Alcaraz
Zwycięzcy debla 2023: I. Dodig / A. Krajicek



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Herbert-Bautista A. 2 @1.49

Stawiam na Hiszpana. Juz przy turnieju w Hertogenbosch wspominalem, ze licze na lpeszy okres gry Bautisty w koncu. Bautista gra w Halle regularnie i to dobre wystepy sa okraszone zawsze jakimis zwyciestwami w turnieju. Obecnie Hiszpan musi grac kwalfikacje, ale na moj gust da rade.
Rywal w postaci Herberta niewygodny, bo Francuz to jednak tenisista z wielka kariera deblowa i bardzo dobym podaniem, ale tez juz majacy najlepsze lata za soba -na pewno w singlu-. Herbert gra swoj ostatni seozn w karierze i wydaje mi sie, ze nie podola, bo jednka nadchodza te najwazniejsze turnieje w Queens i Halle, czyli proba generalna przed Wimbledonem i tutaj zawodnicy renomowani beda po prostu grac lepiej i tak uwazam bedzie tez w przypadku Bautisty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +884
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Jubb-McDonald 2 @1.65

Sprobuje jeszcze tak, ale zachowawczo w kombinacyjnym. Mackie w tamtym roku dlugo kontuzja, wrocil ale bardzo duzo przegranych meczow. Cos mi jednak podpowiada, ze na kortach trawiastych moze byc lepiej. Typ ryzykowny, ale tak zagram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +884
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Giovanni Perricard v Aleksandar Vukic
Vukic 2.32 Livescorebet

Jestem entuzjastą Perricarda i na pewno zrobił ostatnio spory progres , kilka dobrych występów na pomarańczowych kortach ale Giovanni na trawie to ciągle żółtodzób.Owszem prędkości serwisu na poziomie Janowicza , dobra gra przy siatce ale mankamętem jest backhand i przesadzanie z dropshotami i wycieczkami do siatki.Vukic serwuje niewiele gorzej za to doświadczenie na trawie o wiele większe .Bardzo dobry występ Australijczyka w Holandii gdzie ograł Katchanova i Purcela zatrzymał go dopiero Griekspoor ale mecz był wyrównany do samego końca.Wcześnie też w Surbiton Vukic ograł Shapo , widziałem trochę meczu z Talonem i Perricard na pewno nie będzie miał łatwo.Wydaje mi się że szanse blisko 50/50 a nawet coś kolo 45/55 w mojej ocenie .Jeśli po stronie 55 wyższy kurs to próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 982,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
👉 Cobolli vs. Hurkacz – Polak odpuścił pierwszy tydzień sezonu trawiastego, by solidnie potrenować i dla niego występ w Halle będzie raczej próbą generalną przed Wimbledonem. Oczywistym faworytem jest Hubert, głównie ze względu na nawierzchnię, która zdecydowanie mu sprzyja i powinien wiele załatwić serwisem. Rywal na trawie za dużo nie pograł, ale trzeba mu oddać, że forma w ostatnim czasie jest wysoka i w Stuttgarcie mocno postraszył Struffa czyli znakomitego gracza, jeśli chodzi o tę nawierzchnię. Flavio nie dość, że w wymianach wygląda dobrze to też serwis ma niczego sobie, gdyż z I podania stara się szukać asów, a II to dość agresywny kick serwis, więc jest potencjał. Oczywiście na trawie trzeba umieć grać i to, że w wymianach na cegle jest świetny, nie znaczy, że na trawie będzie podobnie i tu jest szansa dla Polaka. Kurs jednak na Hurkacza jest mierny, więc jakbym miał szukać zakładów to niski over gemowy.

👉 Mannarino vs. Dimitrov – Francuz ma za sobą fatalny sezon ziemny, czego można było się spodziewać, bo jego styl nigdy nie wpisywał się dobrze w tę nawierzchnię. Adrian gra płasko, używa mało top spina, bazuje na sile rywala, co sprawdza się na szybszych nawierzchniach, ale na mączce praktycznie w ogóle i stąd też ten okres traktuje po macoszemu. Na pewno czekał na trawę, ale inaugurację miał fatalną, gdyż przegrał gładko z Brouwerem, w turnieju, który raczej mu leżał. Raczej jego pewność jest w opłakanym stanie, ale nie ulega wątpliwości, że jest zawodnikiem niewygodnym, który gra z bardzo krótkiego odprowadzenia i praktycznie jest w stanie odbić każdą piłkę, niekoniecznie będąc na czas. Dimitrov oczywiście jest bitym faworytem tego meczu, w ostatnim czasie praktycznie nie zawodzi. Kursy jednak są bardzo niskie i jeszcze spadają, więc totalnie nie opłaca się iść w tym kierunku i jeśli miałbym coś ryzykować to over gemowy, szukając przełamania Mannarino, bo to niewątpliwie nastąpi, pytanie kiedy.

👉 Norrie vs. Raonic – faworytem bukmacherów jest Kanadyjczyk, który ma już w zwyczaju, że najlepiej wygląda w pierwszych rundach, a później już sporo traci głównie przez brak świeżości i powracające urazy. Oczywiście Milos nie jest zawodnikiem godnym zaufania, ponieważ uzależniony jest od serwisu i w wymianach sporo traci. Kursy są też takie, a nie inne także z powodu niepewnej formy Camerona, który złapał nieco rytmu w challengerach, ale niespodziewanie przegrał z nieznanym rodakiem, co sprawia, że pojawia się duży znak zapytania w kontekście formy. Różnica jednak polega na tym, że Raonic ma atut serwisu, którym załatwił sobie wygraną z Thompsonem i Bautistą Agutem, lecz ten drugi mecz stał na dość niskim poziomie, a ostatni mecz z De Minaurem był już dość marny. Norrie ma punkty do obrony i jestem ciekaw jak wypadnie, ale jeśli nie zejdzie poniżej pewnego poziomu to powinien pokryć over własnych gemów. Nie zdziwię się jak urwie seta albo chociaż doprowadzi do dwóch tb. Lewa ręka będzie trudną przeszkodą dla faworyta. Widzę małe value w kursie na Norrie’ego, więc jak mam coś tu grać to powyżej 11 gemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +431
kibic-zwierze 44,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
A co powiesz na Raonica liczbą asów under 21.5 1.85 ?

Dla mnie to też value … żeby on nastukal 22 asy ? No jakoś nie wierzę.

W zeszłym tygodniu z Thomposnem 4, Bautista 25 i de Minaurem 8. Dla mnie taka wysoka linia to przeginka.
 
kibic-zwierze 44,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, jakieś typy na debel Hurkacza z Sinnerem ?
Kursy w pierwszej rundzie bardzo ciekawe tyle, że dostają gości, którzy w tym tygodniu wygrali debla w Hertogenbosch…
Z drugiej strony nie po to dwaj tacy idą do debla aby dostać w pierwszej rundzie…

Może handicap +1.5 seta za 1.45 ?
 
B 73,5K

benzik94

Użytkownik
Hurkacz - Cobolli

Powyżej 22,5 asów @1.85

superbet

Cobolli mocno się rozwinął w aspekcie pierwszego podania względem ubiegłych lat, już na mączce na French Open ladował po kilkanaście asów w meczu, wiadomo że to było w bo5 ale w turniejach podprowadzajacych do Garrosa też wrzucał po parę asów na mecz. Sądzę, że dzisiaj w okolicach dyszki się może zakręcić a to ułatwia sprawę, bo o kilkanaście asów Hubiego raczej jestem spokojny.

Dodatkowo

Dimitrov - Mannarino Powyżej 3,5 przełamań @1.85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1606
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Perricard vs Shelton Ponizej 0,5 TB 4,35

Żeby było jasne. Obaj to głównie serwismeni i tb jest bardziej realny niż zwykle. Ale osobiście uważam że kto by nie grał to taki kurs to jest odlot . Przeciez tu wystarczy jedno jakies przelamanie w secie, chwila slabości na serwisie .. no ja tu bym wystawil moze z 2,8- 3,0 na to zdarzenie. Po prostu za mało zmiennych musi się wydarzyć żeby to weszło żeby dać taki kurs
 
B 73,5K

benzik94

Użytkownik
Sinner - Griekspoor

Powyżej 21,5 gemów @1.75

superbet

Światowa jedynka dzisiaj rozpoczyna zmagania w tym sezonie na grassie i trzeba powiedzieć, że nie trafił zbyt dobrze. Griekspoor miał całkiem udany turniej u siebie w Hartogenbosch gdzie zatrzymał się dopiero na półfinale, choć po drodze nie obyło się bez problemów. Myślę, że Sinner może potrzebować chwili na wejście w rytm na kortach trawiastych, a Holender który ma za sobą już na nich kilka meczów i dobrze czuje się na szybszych nawierzchniach mu tego nie ułatwi. Stąd myślę, że Włoch to weźmie ale nie sądzę że gładko.

Zverev - Otte

Powyżej 21,5 asów @1.95

superbet

Pojedynek Niemców na niemieckiej ziemi. Zapowiada się niezly mecz, liczę na sporą ilość asów. Otto to kwalifikant, który w meczach z Mensikiem wrzucił 10 a w meczu z Lestiennem 15 asów. Ogólnie raczej od dłuższego czasu na trawie kręci się gdzieś w okolicach 10 asów na mecz. Zverev ma jeden z najlepszych serwisów w tourze. W tamtym roku pod względem ilości asów był gdzieś w pierwszej 5tce bodajże, stąd linia jaką zaproponowal buk uczciwa - bo jest szansa, że ten mecz nie wyjdzie poza 2 szybkie sety, ale kurs zachęcający żeby spróbować.

Podrzucę w sumie co jeszcze wpadło mi w oko:

Bublik over 5,5 podwójnych błędów @1.65

Fritz (-1.5 seta) @1.53

Eubanks @1.40

De Minaur- Musetti over 19,5 gemow @1.42
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2521
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Jannik Sinner v Tallon Griekspoor
Griekspoor +1.5 seta kurs 2.60
Griekspoor win kurs 6.00
livescorebet
Dla Sinnera pierwszy mecz na trawie w sezonie do tego pierwszy mecz z pozycji lidera światowego rankingu.W h2h 3.0 dla Włocha do tego ograł dwa razy Tallona na hali w Roterdamie w obu meczach bez straty seta , ale ich ostatnie spotkanie w Miami Sinner wygrywał 2:1.
Dosyć wysoki kurs na seta Holendra więc spróbuję .
Dodatkowo za drobne !!! Each Player Over 14 Aces kurs 15.00 Williamhill
Wynik w asach 15:11 i AS SINNERA W PIŁCE MECZOWEJ!
Hm tu już linie bardzo wysokie raczej i w trzech setach z Tajbrekami będzie trudno z drugiej strony w ubiegłym roku Tallon miał z Hurkaczem tutaj w Halle wynik 13:12 w asach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +614
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Mariano Navone v Jack Draper 5:6 w asach
Each Player Over 4 Aces kurs 4.33 💪 williamhill

Z pięcioma asami Drapera raczej nie będzie problemu o pięć asów Navone będzie raczej bardzo trudno zwłaszcza że będzie miał jakięs
8-9 gemów serwisowych.
Navone to ciekawa postać.Jest obecnie numerem 29 rankingu , ma super bilans ale w większości na drugożednych turniejach na cleyu.
Ale w tym roku druga runda Garrossa i w Madrycie.Ckekawe jest to że Navone ma w Bilanies 7 meczy na innych nawierzchniach niż mączka , 6 na hardzie i 1!!!!!na TRAWIE.
Dokładnie dziś gra deugi oficjalny mecz na trawie w karierze!!!! Kilka slów o tym pierwszym był w pierwszej rundzie kwalifikacji do ubiegłorocznego Wimbledonu.Mariano ugrał 3 gemy z Berankisem zanotował 2 asy.Ma 178 cm wzrostu i raczej serwismenem nie jest.
No ale wygląda na no że zaczął przebywać więcej w Europie nie wykluczone że coś tam na trawie trenował.
W wymianach z Draperem na trawie będzie raczej trudo może poszuka wygrywających serwisów.Widziałem jego mecz na Garossie z Bustą i serwował niezle . sporo akcji serw and winner.
Hm ryzykownie ale po tym kursie spróbuję ale nie za grubo:) nie ma restrykcji ako
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3452
B 73,5K

benzik94

Użytkownik
Średnia oferta, ale wybrałem coś dla podbicia emocji przy oglądaniu.

Dimitrov - Korda

powyżej 2,5 przełamań @1.57

superbet

To co się rzucało w oczy przy starciu Bułgara z Mannarino to kilka kapitalnych returnów przy serwisie Francuza. Oczywiście Mannarino serwowal bardzo slabo, pewnie kilka półek nizej niz Korda ktory gra mocno Amerykanski tenis oparty na serw & winner, ale jeśli Dimie bedzie siedział return to widzę w tym potencjał, zwłaszcza ze Korda pomimo fajnego wejścia w grass i przemielenia kilku niezłych rywali to z zawodnikiem z 10tki czyli De Minaurem już mocno spuchł przegrywając 6:2,6:4 i tam doszło do sporej ilości breaków. Dimitrov wciąż bez poważnego testu bo po sympatycznym łysolku się przespacerowal bez wysiłku, Korda to mocny gość a Bułgar 1 serwis miał na średnim % w meczu z Mannarino, tylko jak już dochodziło do wymiany to Francuz był bezradny, a tu myślę że Korda go złapie w którymś gemie.

Dorzucam raczej bez duzej wiary

Struff powyżej 12,5 asów @1.85

Zhang powyżej 0,5 przełamania @1.75

Koepfer powyżej 2,5 podwójnych błędów @1.65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2033
U 40,7K

undertaker87

Użytkownik
Fritz over 15,5 asa@1,85 STS
Over 39,5asow @1,9
Fritz win@1,57

Taylor zagra dzisiaj z Raoniciem z którym wiemy co było i do szerokiej czołówki szans na powrót raczej już nigdy nie będzie. Postawie tutaj na over asowy Amerykanina. Wczoraj zaserwował 12 asów z Danielem, który przecież jest zawodnikiem o wiele szybszym i lepszym na returnie niż wóz z węglem jakim jest Raonic a przecież mecz był dwusetowy z 19gemami. Wczoraj Miłość również świetna dyspozycja jeśli chodzi o serwis bo aż 47 asow z Norrie. Dzisiaj będa się sypać asy jak z rękawa a jeśli mecz potrwa 3 sety to linia na pewno pęknie
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Jordan Thompson v Andy Murray
Each Player Over 2 Double Faults Kurs 7.00 williamhill
Stalowe Biodro zaliczył 3 DF ale skreczował w pierwszym secie ech
ale jednak dali zwrot chyba dlatego że nie dograł pierwszego seta

W h2h 1 do 1 oba mecze na trawie.Tu w Lądynie w 2017 roku wygrał 2:0 Thompson a w DF było 1:3
Kolejny mecz w ubiegłym roku wygrał 2:0 Muray w Surbitin w DF było 3:2 BLISKO!!!! proponowanych linii!!
Hm myslałem tu o asach ale obaj ponad 9 proponują po kursie 5.00 a na po 3 DF kurs 7.00
Wiadomo DF typ loteryny ale dwa razy grali 2 sety to może dziś dla odmiany 3????
Hm to ja dla odmiany próbuję DF ,
To ostatnie tańce Muraya mówi że zagra piąte IO z rzędu (wygrać ich nie wygra na cleyu:) i twierdzi że na Emeryturę i że nawet na US open nie pojedzie.To jak ostatnie tańce to morze z jakimiś chołubcami:))
Thompson też się powinien postarać i tanio skóry na pewno nie sprzeda.WYdaje mi się że zobaczymy sporo prób wygrywającego serwisu , wiele nieudanych co za tym idzie drugie serwisy a tu już cieńka linia do DF tak sobie myślę.
Ten kurs mnie skusił
Muray w poprzednim meczu z Popirynem miał 4 DF
Thompson w poprzednim meczu z Rune długim i trzysetowym tylko 1 ale mecz wcześniej w Holandii z Raonicem 3 w dóch krótkich setach
co z tego wynika ??? nie wiele:) na dwoje babka wróżyła
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 982,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Halle
Struff vs. Tsitsipas

Spotkanie o ćwierćfinał w niemieckim Halle, w którym nie mamy wyraźnego faworyta. Trawa to naturalna nawierzchnia dla gospodarza, na której zazwyczaj radzi sobie bardzo dobrze, szczególnie w krótkiej formule czyli best of 3. Z kolei Grek niekoniecznie dobrze na niej grał i często cierpiał na korcie. Nawierzchnia jest szybka i szczególnie źle radził sobie na bekhendzie, który generował sporą liczbę błędów i Niemiec musi to bezwzględnie wykorzystać i jak najczęściej grać na tę właśnie stronę. Według mnie jest to kluczowy element tego meczu, bo na serwisie nie będzie jakiejś wyraźnej różnicy i jak będę trafiać jedynką to zdecydowana większość akcji padnie łupem serwujących. Znakomitym przykładem była poprzednie runda, w której Tsitsipas nie musiał bronić żadnego bp, ale też żadnego nie wykorzystał. Struff z kolei stracił raz podanie, ale dość niespodziewanie męczył się z Darderim, który miał nawet piłkę meczową, a Niemiec wykorzystał dopiero dziesiątą! Uratował go spokój i genialna gra przy siatce, ale można założyć, że Stefanos by to wykorzystał, bo jednak posiada wiele większe doświadczenie na trawie od wspomnianego Włocha, który w zasadzie uczy się tej nawierzchni i to niewątpliwie kamyczek do ogródka Niemca. Z drugiej strony liczę, że to zwycięstwo go nieco podbuduje, ale pamiętajmy też o tym, że ostatnio był chory i musiał wycofać się ze Stuttgartu. Spodziewam się dość wyrównanego meczu, tak jak wskazują bukmacherzy, ale nie zaryzykuję zwycięstwa żadnego z nich, bo też nie zdziwi mnie żaden scenariusz. Liczę jednak, że Struff urwie chociaż seta i być może weźmie rewanż za porażkę z Rzymu, gdzie rozegrali bardzo bliski mecz. Ewentualny set mocno przybliży nas do pokrycia mojej propozycji, która może wejść przy zwycięstwie, ale też przy porażce w trzech setach. Oczywiście zakładam, że Tsitsipas nawiąże walkę, być może nawet o pełną pulę, ale też nie można go przesadnie chwalić za zwycięstwo ze Squire bez choćby jednego przełamania, tym bardziej, że Niemiec nie ma ogrania na tej nawierzchni i cały czas się jej uczy.

👉 Struff powyżej 12,5 gemów @1,58 (betclic) ❌
 
Ostatnia edycja:
B 73,5K

benzik94

Użytkownik
Hurkacz - Duckworth

Powyżej 1,5 przełamań @1.45

superbet

Duckworth jest według bukmacherów zdecydowanym dogiem, ale ma na tyle dobry czas ostatnio że nie ryzykowałbym grania Huberta po kursie 1.20. Zdecydowanie bardziej podoba mi się typ na minimum dwa przełamania w tym meczu. Hubert to serwbot o czym wszyscy wiemy, ale miewa gorsze momenty przy swoich gemach serwisowych, Cobolli przełamał go do 15 i tamten gem serwisowy przypomniał mi na czym wciąż Hubert musi pracować żeby wejść na ścisły top i powalczyć o Wimbledon. Hubi często wpada w efekt kuli śnieżnej, gdzie jak popełnia duży błąd, to czuć że siedzi mu w głowie i generuje kolejny.
Tak podsumowując, to że Duckworth jest do złapania przy gemie serwisowym to nie ulega wątpliwości, sądzę że Hubert jest w stanie sam tą linię pokryć, lecz też obawiam się że na sucho Polak może tego dziś nie skończyć przy niezle poruszającym się na kortach trawiastych Australijczyku.

Mpteshi Perricard - Harris

Mbpteshi Perricard @1.60

superbet

Francuz oczywiście za najwiekszy atut ma serwis, możliwe że po Hubim aktualnie najlepszy w tourze. Francuz krok po kroku, wchodzi coraz bardziej na salony światowego tenisa, niedawno wziął 250tke na Clayu, tutaj w Londynie też może namieszać. Ograł już Sheltona a w kwalifikacjach Bergsa czy Vukica - niezbyt wygodnych rywali. Billy Harris oczywiście na trawie grać potrafi, ostatnio całkiem niezle sobie radził na poziomie Chellengera, mury mu mogą trochę pomóc ale to nie jest moim zdaniem poziom na ćwierćfinał 500tki w Queens Club, dużo więcej atutów ma Francuz i dużo więcej za nim przemawia.

Dorzucam też propozycje na inne mecze, które pograłem w różnych kombinacjach.

Alcaraz @1.33
Alcaraz - Draper powyżej 20,5 gemów @1.47

Berretini @1.33
Berretini - Giron powyzej 20,5 gemów @1.40

Marozsan powyżej 0,5 przełamania @2.50
 
Ostatnia edycja:
adik1992 438,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Perricard o79,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85
superbet


Młody Francuz w tym sezonie zachwyca i przebija się w rankingu. Dużym jego atutem w grze jest serwis. Posyła bardzo dużo asów i gdy trafia ciężko jest zareturnować jego podanie. W meczu 1 rundy z Sheltonem zaserwował w dwóch setach 16 asów i miał 90% wygranych pkt po 1 podaniu. W poprzednich meczach kręcił się w okolicy 76-80% w tej statystyce. Dziś jego rywalem będzie Harris, ale nie bardziej znany Lloyd z RPA a Brytyjczyk Billy. W tym sezonie grywał jedynie w challengerach. Jest to jego pierwszy występ w głównej drabince ATP. Jest wysoki 191 cm. Serwis to tez jego duży atut. Jednak słabo się porusza po korcie. Mało zwrotny. Jeżeli Francuz nie będzie pomagał za dużo poprzez niewymuszone błędy to Brytyjczyk może mieć ciężko załapać się na grę przy serwisie Perricarda.

inne typy:
Tabilo o72,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85
Duckworth o72,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1758
berdshit 2K

berdshit

Użytkownik
Musetti -Nakashima 1,90 fortuna

W tymeczu ide w kierunku Włocha, który już pod koniec sezonu zimnego zaczął łapać formę. Wbrew pozorom gracz dobrze radzacy sobie na kortach trawiastych, dobry serwis, agresywna gra oraz częste slajdy na bh które na trawie sprawdzają się całkiem dobrze. Na przeciwko Nakashima który powyżej pewnego poziomu nie przeskoczy. Z kim ma wygrać to wygrywa A z kim przegrać to przegrywa. Typowy rzemieślnik z dobrym serwisem. Uważam, że po takim kursie żal nie skorzystać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1063
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Jan-Lennard Struff v Stefanos Tsitsipas

Jan-Lennard Struff Over 19 Aces & Stefanos Tsitsipas Over 14 Aces kurs 4.20 williamhill
Each Player Over 4 Double Faults kurs 5.50
williamhill

w h2h 6 trzysetówek na 8 meczów w dodatku sporo tajbreków bo 6 w tym w jednym meczu grali 2 tajbreki.
W dwóch z tych meczów padło w DF 4:4
Dziś zagrają pierwszy raz na trawie w Halle w meczu wieczoru , hm liczę na 3 sety i długi dystans meczu
Linie wysokie ale kursy też niczego.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom