>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Halle, Londyn (17.06.2024 - 23.06.2024)

Status
Zamknięty.
berdshit 2K

berdshit

Użytkownik
Zhang - Eubanks 1,8 fortuna

W tym meczu idę w kierunku Chińczyka, który poprzedniej rundzie pokonał Medvedev który w Halle radził sobie bardzo dobrze. Eubanks oczywiście ma bardzo dobry serwis, dość fajnie gra slicem, ale ogólnie rzecz biorąc jest zawodnikiem bardzo drewnianym i ograniczonym. W poprzednim meczu przeciwko Bublikowi bronił mase bp. Kazach często gra nonszalancko i w tym upartuje zwycięstwo przeciwko Bublikowi. Zhang dobrze trzyma serwis, w wymianach będzie radził sobie znacznie lepiej od Amerykanin, a słabsze gemy serwisowe wysokiego Amerykanin na pewno się przytrafia.

Fritz - Thompson 1,44 fortuna

Tutaj zakład w kierunku Taylor. Świetny sezon na maczce, na trawie powinno być jeszcze lepiej. Ma wszystkie narzędzia żeby zachodzić daleko w turniejach trawiastych. Thompson oczywiście dobry zawodnik, lubi grać na trawie, ale nie widzę większych szans na zwycięstwo Australijczyka w tym meczu.

Draper -- Paul 1,6 fortuna

Tu stawiam na gospodarza. Jak widzimy Brytyjczycy dobrze radzą sobie na rodzimy h kortach. Świetny serwis, agresywna gra i dobry slice. Sezon też jak najbardziej na plus, nawet na maczce tak jak Fritz. Paul też dobry sezon, ale moim zdaniem na serwisie o wiele słabszy od Drapera. Ma o wiele mniej argumentów na zwycięstwo w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +434
adik1992 441,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Struff o76,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85 slaby 1 set
superbet


Niemiec znakomicie czuje się na kortach trawiastych. Jego gra idealnie pasuje pod tę nawierzchnię. Bardzo dobry serwis i doskonałe czucie pod siatką. Taki styl gry sprzed 20 lat. Mało, który tenisista obecnie lubi częste wycieczki pod siatkę. Kluczem dobrego występu przeciwko Sinnerowi będzie serwis, dzięki czemu Struff może sobie ustawić akcję. Potrafi tez posłać sporą liczbę asów, a łatwe punkty w starciu z Włochem zawsze są potrzebne. We wczorajszym meczu ten element funkcjonował bardzo dobrze. Tsitsipas w całym meczu nie miał choćby jednego bp. W poprzednich meczach Niemiec zawsze pokrywał tę linię, czasami zbliżał sie do 90% jednak teraz przyjdzie się mu zmierzyć z nr 1. Jeżeli Struff chce powalczyć w tym meczu to musi liczyć na dobrze funkcjonujący serwis.

Z racji, że Jannik w poprzednich meczach mnie nie specjalnie przekonał swoja grą, ciężko się przestawić z gry na kortach ziemnych na korty trawiaste to postaram się poszukać niespodzianki.

Struff @3,7 2:6 7:6 6:7 blisko bylo
+1,5 seta @1,9

inne typy:
Giron o72,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85
Zhang o78,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85 78% :(
Musetti o75,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85
Thompson o71,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85 (ryzykowne)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +888
B 73,5K

benzik94

Użytkownik
Sinner - Struff
Powyżej 22,5 gemów @1.80

superbet

Nic odkrywczego, Sinner trochę się z Marozsanem pomęczył i jak dla mnie Struff w tej dyspozycji też powinien sprawić problemy faworytowi. W wymianach oczywiście górą powinien być Włoch, ale czy do wielu takich dojdzie? Typ na tb jest też otwartą opcją, Struff konstruuje punkty w dość pragmatyczny i skuteczny sposób. Skuteczny serwis i wygrywający forehand, ale na returnie są jednak braki, pomimo że wczoraj mocno przeciętnego Tsitsipasa zdołał dwukrotnie przełamać. Linia wysoka, jeśli zakończy się w 2 setach to konieczny jest tb i zacięty drugi z setów, ale uważam że może pójść w wyrównane spotkanie, nawet pomimo lekkich problemów z przejściem na grass Włocha powinien też swoje ugrac jak na jedynkę przystało.

Giron - Hurkacz

Powyżej 22,5 gemów @1.70

superbet

Hubi wczoraj mógł Duckwortha złapać więcej niż raz i trochę rzucał się w oczy kulawy return, bo Australijczyk 1 serwis miał na poziomie 49% a dwójką naprawdę nie robil zagrożenia i można tam się było pokusić o spokojnie wprowadzenie do wymiany. Giron gra zaskakująco dobrze na tym turnieju, kilka tych kątowych forehandow czyszczących linie z Rublewem czy Berretinim robiło naprawdę dobre wrażenie i mam przeczucie że dzisiaj jeśli Polak wygra to nie bez problemów. Oczywiście z siłą na serwisie Huberta też powinien swoje wyserwować, dlatego tutaj również widzę bliski mecz.

Dodatkowo

Draper - Paul powyżej 22,5 gemów @1.65

superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1656
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Arthur Fils v Alexander Zverev 6:1 w DF
Each Player Over 2 Double Faults KURS 4.75 williamhill

W tym meczu linie na asy wystawili dosyc wysokie , zwłaszcza dla Filsa mogą byc nie do zrobienia , za to na po 3 DF dosyć atrakcyjny kurs.Zverev ostatnio mocno skoncentrovany na serwisie z Sonego tylko 1 DF z Otte 2 w długim meczu przy 28asach serwisowych to jak na Saszę bardzo dobre wyniki i myślę że trudno będzie utrzymać te niskie wartości w kolejnych meczach.
Fils z Kopferem miał 2 DF z Machacem również 2 za to z Humbertem 4 z Cazux'em również 4 .
Cięzko mi zgadywać na jakie serwowanie zdecyduje się Francuz , wydaje mi się że będzie to zależało od tego jak wysoko zawiesi poprzeczkę Zverev w wymianach ale myślę że może tę poprzeczkę zawiesić wysoko.
Hm .. sporo tu gdyby i jeśli ale po tym kursie zaryzykuję.

idąc tym tropem
Arthur Fils Over 2 Double Faults & Alexander Zverev Over 4 Double Faults kurs 19.00 williamhill
tu już za drobne stawki
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Jannik Sinner v Jan-Lennard Struff
over 1,5 tajbreka w meczu kurs 5.50 Betfair
Total tajbreks 3 kurs 29.00 williamhiil

Eufemistycznie rzecz ujmując pewniaki to nie są.W h2h 2;0 dla Sinnera oba mecze 2:0 bez dodatkowych gemów w setach i łatwo tam łamał Struffa ale te mecze Indian Wells i Monte Carlo gdzie wolne nawierzchie,Dzisiaj w Halle warunki niemal halowe i o przełamania może być trudno z drugiej strony o przełamania powrotne bedzie jeszcze trudniej.No ale Sinner z Griekspoorem nie stracił serwisu w całym meczu w trzech setach z Marozsanem drugi set bez straty serwisu , Struff nie stracił serwisu z Tsitsipasem w całym meczu w dwóch setach a z Darderrim tylko raz w trzecim secie.Za drobne w jakieś wyważone kupony nie ma restrykcji ako.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +710
Volleyball_Expert 453,4K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Zhang - Eubanks typ Zhang kurs 1.82 LVBET

Rankingowo tenisiści podobnie uplasowani lekko lepszy Zhang. Zhang w dwóch ostatnich meczach wygrał z Ofnerem oraz z bardzo dobrze czującymi się na trawie Miedwiediewem, który na turnieju w Halle odnosił naprawdę dobre wyniki. Ostatnio z Miedwiediewem Zhang zaserwował 12 asów. Procent na returnie powyżej 50% także naprawdę z takim tenisista jakim jest Miedwiediew to sporo. W pierwszej rundzie w Halle chiński tenisista zaserwował aż 23 asy serwisowe. Jeśli chodzi o Amerykanina to dobrze funkcjonuje na serwisie, ale w meczu pierwszej rundy z Martinezem preferującym grę na nawierzchni ziemnej zdołał przełamać mimo meczu przegranego Amerykanina. Amerykanin w poprzednich latach dobrze spisywał się na trawie, ale patrzac na Jego ostatnie wyniki na nawierzchni ziemnej i twardej to grał katastrofalnie. Na trzynaście spotkan przegrał w serii aż 12. Według mnie w lepszej formie jest na ten moment Zhang. W poprzednim sezonie to grałbym na odwrót, ale bardziej skupiam się na aktualnej formie. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1876
B 73,5K

benzik94

Użytkownik
Hurkacz - Zverev

Zverev powyżej 0,5 przełamań @1.45

superbet

Hubert w Halle dwukrotnie tracił serwis, raz w meczu z Cobollim a drugi w meczu z Gironem więc istnieje duża szansa, że i dzisiaj ze Zverevem podania nie utrzyma. Statystyki na returnie Zvereva może i do rewelacyjnych nie należą na tym turnieju, a Hubert musi mieć naprawdę gem serwisowy znacznie ponizej poziomu żeby na trawie dać się złapać, ale patrząc na mecz z Gironem a szczególnie na 1 set to Polak miał problem, żeby swoje gemy serwisowe wygrywać gładko więc myślę, że i dzisiaj 4 światowa pokusi się o conajmniej jedno przełamanie.

Dodatkowo:

Thompson powyżej 75,5% punktów po 1 serwisie @1.85

Korda powyżej 75,5% punktów po 1 serwisie @1.85
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Hubert Hurkacz v Alexander Zverev
Hurkacz win 2.55 superbet (superkursy)
Hurkacz win 7:6 6.4 Kurs 36.00 williamhill
Hm trochę patriotycznie i życzeniowo
Zverev miał ogromnego pecha w pólfinale Garossa 2 lata temu w meczu z Nadalem , ale powiedział bym że los już mu to wynagrodził z nawiązką.Hurkacz ma trochę pechowe h2h z Saszą jest 3:0 dla Niemca a powinno być 2:1 dla Polaka.
W 2019 w Madrycie Hubet wygrał pierwszego seta i prowadził w drugim 4;3 z przełamaniem , wypóścił ostatecznie przegrał 2:1
W tym roku na United Cup Hubert wygrał pierwszego seta po tajbreku , w drugim tez grali tajbrek i Hurkacz miał 6;4 i serwis 2 MB w tym jeden przy własnym serwisie nie wykorzystał skończyło się 2:1.
Zverev jest lepszym tenisistą ale na trawie ogólnie możliwości obu są dużo blizej.
Niemiec wczoraj grał 50-ty mecz na trawie w karierze ma bilans W/L 34/16 68% choć nigdy jeszcze niczego na trawie nie wygrał , miał półfinał i finał tu w Halle 2016 i finał 2017 oba mecze przegrał z Federrerem , finał z 2017 6:16:3
Hurkacz wczoraj grał 39- ty mecz na trawie bilans W/L 26/13 66% i dzisiaj jubileuszowy 40=ty mecz trzeba to wygrać.
Hubert ma lepsze osiągnięcia na trawie niż Zverev półfinał Wimbledonu i zwycięstwo w Halle 2 lata temu gdzie pokonał w finale kovidowego Nr1 Medvedeva 2:0 a w półfinale Kyrgiosa.
Po wczorajszym pólfinale Polak awansował na 7-mą pozycję w rankingu , 6-ty jest Rublev który pogóbił punkty i róznica jest niewielka.
Gdyby Hubert zaliczył tu finał albo wygrał to było by niemal łeb w łeb,Rublev ma do obrony na Wimbledonie pólfinał a Hubert tylko ćwierćfinał i jest realna szansa na 6-tą lokatę przed IO w Paryzu.Jest o co grać!!!!!
Zverev ma potężną szczęśliwą passę od 30-ego kwietnia gdzie przegrał w Madrycie z Cerundolo nie zagrał słabego meczu , wygrał Rzym wygrał finał Garossa w pierwszej rundzie z Nadalem , przegrał co prawda prawdziwy finał z Alcarazem ale też nie był to słaby mecz , jakiś słaby mecz już się gdziś czai za rogiem.Powinien odpaśc z Griekspoorem więc limit szczęścia też już powinien byc na wyczerpaniu.
Reasumując wydaje mi się że mecz dużo bliżej 50/50 niż wskazują to kursy , czysto teoretycznie łatwiej Zvereva pokonać w dwóch setach niż w trzech bo już dwa razy Hubert poległ z Niemcem w deciderach.

hm zagram heszcze coś takiego.
Hubert Hurkacz Over 2 Double Faults & Alexander Zverev Over 4 Double Faults kurs 101.00 williamhiil
Teoretycznie to nie ma prawa się udać ale ten kurs jaki wystawili więcej niz odważny , to ja się też odważe na jakięś 2e
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3162
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Jannik Sinner v Zhizhen Zhang
Zhang kurs 8.00 williamhill
Tutaj cieniutko jakieś 10e.Typ z gatunku trochę teorii spiskowej :) Sinner ma dług wdzięczności u Hurkacza za ugranie seta z Djokovicem w Turynie.Ja by to rozegrał tak -puszczę Ci Zhanga do finału i radź sobie sam.:)
Oczywiście to tylko teoryjka grubymi nicmi szyta ale mam ciut nadwyżek mogę sobie pozwolić na experymęt:)
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Jannik Sinner v Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz To Win 7-6, 6-4 Kurs 51.00 williamhill

3 ostatnie wyniki Hurkacza ze Zverevem dzisiaj 7:6 , 6:4 , ćwierćfinał z Gironem 7:6 , 6:4 , 1/8 finału z Dukworthem 7:6 6:4
W h2h jest 2:2 pierwszy raz grali ze sobą w Miami 2021 roku wygral Hurkacz w dwóch setach 7:6 , 6:4
Dotrwać do tajbreka w pierwszym secie i wygrać , potem przełamać w drugim i utrzymać serwis ,stara dobra tenisowa recepta na wygraną.
Łatwo receptę wypisać dużo trudniej to zrobić ale jak widać po wynikach całkiem nieźle ten wariant Hurkaczowi wychodzi.
Delikatnie mówoąc nie poszaleję z wysokością stawki ale zagram hm na wszelki wypadek:)
 
Ostatnia edycja:
U 41,4K

undertaker87

Użytkownik
Hurkacz+1,5 seta @1,8 STS

Trochę chyba poniosło buków z tymi kursami. Tak jakby Sinner był jakimś tytanem trawy. Hurkacz bardzo lubi ten turniej i widać, że jest tutaj niesamowicie pewny. Sinner tracił sety z o wiele słabszymi rywalami tutaj więc dlaczego nie spróbować..
 
B 73,5K

benzik94

Użytkownik
Na dziś idę w dogów w obu finałach, po małych stawkach.

Sinner - Hurkacz

Hurkacz @3.60

superbet

Może przez cały ten turniej wykazywałem zbyt mało wiary w kierunku Polaka, cały czas sądząc że to jest jednak gość z dość krótkim lontem. Oglądałem wszystkie spotkania Hubiego i ok, nawet wczoraj ze Zverevem miał słabe momenty, ale potrafil wrócić i wyserwować sobie gem z 0:40. Sinner to oczywiście sprawdzian najcięższy z możliwych, to też niezwykle mądry gość na korcie i myślę, że może oddać dziś inicjatywę Polakowi. Hubert niezbyt dobrze się czuł w dłuższych wymianach w poprzednich meczach, to też oczywiście trzeba będzie wrzucić najwyższy mozliwy bieg na serwisie i grać bardzo ofensywnie. Uważam, że stać na to Polaka, obaj mają swoje atuty i słabsze punkty, ale kurs zachęcający. Taka wygrana w Halle przed Wimbledonem postawiła by go w gronie 3 może 4 największych faworytów do zgarnięcia szlema (o ile już nim nie jest, ale to kwestia dyskusyjna).

Paul - Musetti

Musetti @3.50

superbet

Tu na początku warto wspomnieć, że Musetti brał medicala w 2 secie meczu z Thompsonem i ten set też przegrał, potem oczywiście wrócił na dobre tory w 3 secie. Nie wiem na jak wygląda tam sytuacja, meczu jakoś mocno nie śledziłem. Mimo wszystko 3.50 płacone za Musettiego z bilansem na grassie w tym roku 7:1 to opcja warta ryzyka, mecz pewnie będzie zupełnie inny niż drugi finał, być może ze sporą jak na grass iloscia przełamań ale mimo wszystko nie sądzę że aż tak gładko pójdzie to w stronę Amerykanina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom