>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Halle & Londyn, 06-12.06.2011

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W przypadku Ivo to nigdy nic nie wiadomo. To chyba nieliczny gracz w rozgrywkach, ktory mozg zostawia w szatni a to powoduje, ze mamy mase zaskaksujacych wynikow z jego udzialem. Najczesciej na minus kiedy nikt sie tego nie spodziewa. Meczowy over lepszy bo mozliwa 3 setowka. Ja gralam regularnie overa Karlovica i Isnera i wyszedl z tego minus.

Przypomne chociazby taka masowke na Karlovica z 2009 roku:

F. Gil - I. Karlovic 2 : 0 (6 : 4) (6 : 4)

Turniej w Miami naiwerzchnia HARD !!!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Panowie a co myślicie o Roddicku? Ostatnio nie błyszczy formą, ale Lopeza powinien pokonać... @ 1.60
Roddick był kontuzjowany, opuścił Roland Garros i sam uważa, że to była jedyna słuszna decyzja. Teraz mówi, że czuje się w pełni sił i dobrze przygotowany do turniejów na kortach trawiastych. Andy już wygrywał ten turniej w przeszłości czterokrotnie! Teraz rywal na starcie wydaje się dosyć trudny, choć Lopez też błędy popełnia. W pierwszym secie z Tursunovem grał trochę nonszalancko, ale ostatecznie wygrał w TB. Drugi set to dobra gra Lopeza i pewna wygrana. Łącznie w meczu miał 18 asów.
Normalnie kurs na Roddicka wydaje się, zę powinien być nizszy. Z racji, że to pierwszy jego mecz w turnieju po kontuzji mamy 1,60. Ja zdecydowałem się pobrać ten typ. Roddick 1,60 ✅

Warto dodać, że h2h 6:0 dla Roddicka, choć grali głównie na hardzie. Wierzę w powrót Amerykanina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Ja w sumie oglądałem wczoraj spotkanie Lopeza z Turusovem, to Feliciano nic specjalnego nie pokazał. Myślę, że dobrze ograny na trawiastych kortach Roddick powinnien go ograć.

W takim razie poszło:

Roddick @ 1.60
Ruben Bemelmans - Tomas Berdych , Under 20.5 gema @ 1.85
Coco Vandeweghe - Magdalena Rybarikova, 1 (+1.5) @ 1.75

Ako: 5.18
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: Tenis ATP Londyn 17-00 7.06.2011
Spotkanie: Anderson- Karlovic
Typ: over 24,5 games
Kurs: 1,80
Bukmacher: gamebookers

Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju w Quenns Clubie w Londynie na kortach trawiastych Kevin Anderson z Republiki Poludniowej Afryki spotka sie z Chorwatem Ivo Karlovicem. Na kortach trawiastych glownym atutem jest serwis. Natomiast ci dwaj zawodnicy glownie na podaniu operuja swoja gre. Chorwata, niektorzy nazywaja drewniakiem. Gdyby nie swietny serwis Chorwata to popularny dr. Ivo nie wygrywalby tyle spotkan. Trzeba jednak przyznac ze Karlovic serwis ma opanowany to perfekcji. Regularnie serwuje powyzej 210 km/h i trudno taki serwis wogole odebrac, a jesli juz jest odbierany to rywal ma latwa pilke do skonczenia wymiany. Anderson to zawodnik rowniez opierajacy swoja gre glownie na swietnym serwisie. Anderson nie posiada tak dobrego serwisu jak Chorwat, jednak rowniez regularnie serwuje powyzej 200 km/h. Zawodnik z Republiki Poludniowej Afryki jednak troche lepiej czuje sie w wymianach od Chorwata. Gdy bedzie dzis obu tym zawodnikom &quot;siedzial&quot; serwis spodziewam sie tu dwoch tiebreakow, chyba, ze dojdzie jeszcze do trzeciego seta. Ten mecz może zakonczyc sie nawet po trzech rozgrywkach tiebreakowych. Nie podejmuje sie jednak wskazania jego zwyciezcy. Podejrzewam, ze o awansie danego zawodnika do drugiej rundy beda decydowac niuanse.
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Fernando Verdasco - Nicolas Mahut @ 2.04 Pinnacle
Nicolas Mahut w Queens Club czuje sie jak ryba w wodzie , w 1 rundzie latwo ogral mlodego Goldinga. Francuz w 2007r byl tutaj nawet w finale przegrywajac po mega zacietym 3 setowym meczu z Roddickiem 4-6 7-6 7-6. Po drodze pokonal nawet Nadala :p. Dodatkowo warto przypomniec zeszloreczny meczn a Wimbledonie z Isnerem gdzie grali chyba z 3 dni 5 setowa batalie gdzie Isner przez kilka godzin go probowal zlamac ???? Verdasco jest nieznaczym faworytem bukmacherow ale ja tym razem typuje przeciwko niemu. Hiszpan jest strasznie nieregularny , duzo bledow slaba glowa , slabe wyniki w tym sezonie. Mahut ma ogromne szanse na zwyciestwo.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
16:30 Rainer Schuettler v Sam Querrey

Londyn, nawierzchnia trawiasta. Obydwaj dysponują świetnym serwisem co na trawie jest sporym atutem, do tego obaj nieźle grają przy siatce. Nie są też jakimiś mistrzami returnu więc o przełamania będzie trudno, a co za tym idzie conajmniej jeden Tie Break bardzo możliwy, bo dobrze czują się na szybkiej londyńskiej &#39;traffce&#39;. Ponadto Rainer broni półfinału sprzed roku, a Sam tytułu ????

Tie Break w meczu - TAK @2.37 6/10 Bet365 ✅
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie wiem czy wszyscy słyszeli:
Federer zrezygnował. Wściekły dyrektor turnieju

Roger Federer w ostatniej chwili wycofał się z trwającego turnieju ATP na trawiastych kortach w niemieckim Halle. - Jest to dla mnie ogromny zawód, którego nie potrafię nawet opisać. Jestem wstrząśnięty - komentował dyrektor imprezy Ralph Weber. Szwajcar od wielu lat jest wizytówką niemieckiego turnieju.

Federer tradycyjnie miał być największą gwiazdą turnieju w Halle. Trzeci tenisista rankingu jest związany z organizatorami dożywotnią umową, która zobowiązuje go do meldowania się wśród uczestników imprezy w każdej kolejnej edycji. Zawody w Halle miały być dla Szwajcara przetarciem przez Wimbledonem, jednak tenisista zdecydował się odwołać swoje przybycie do Niemiec. Według oficjalnych informacji, Federer nie chciał obciążać bolącej go pachwiny przed najważniejszym turniejem trawiastym sezonu.
źródło:http://www.sport.pl/tenis/1,64987,9741478,ATP_w_Halle__Federer_zrezygnowal__Wsciekly_dyrektor.html

Moim zdaniem ciekawa sytuacja. Ten turniej, przynajmniej w moich oczach, zawsze dużo dawał Federerowi. Co Szwajcar pokaże na Wimbledonie w tej sytuacji? Obawiam się, że o wiele mniej niż na kortach Rolanda Garrosa.
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Nie wiem czy wszyscy słyszeli:




źródło:http://www.sport.pl/tenis/1,64987,9741478,ATP_w_Halle__Federer_zrezygnowal__Wsciekly_dyrektor.html


Moim zdaniem ciekawa sytuacja. Ten turniej, przynajmniej w moich oczach, zawsze dużo dawał Federerowi. Co Szwajcar pokaże na Wimbledonie w tej sytuacji? Obawiam się, że o wiele mniej niż na kortach Rolanda Garrosa.

To prawda, ale mimo wszystko uważam że to bardziej kwestia psychiki. Nie dziwie się dyrektorowi, Halle zawsze kojarzyło się z Federerem.. A trawa to trawa tam nie trzeba zbytnio długo się &#39;wczuwać&#39;. Zostaje jeszcze tydzień z Hertogenbosch i Eastbourne. Tak czy siak jak dla mnie Szwajcar pozostaje faworytem Wimbledonu na chwilę obecną, no bo kto?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dlatego, że olał Halle to ma zle zagrać w Wimbledonie?

Żart czy o co chodzi? Z jakiego powodu miałby mieć mało udany &quot;W&quot;?

Nie rozumiem...
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ja rowniez troche was nie rozumiem ?
czy wy widzieliscie kiedykolwiek Federera na trawie? to calkiem inny zawodnik niz na cegle, wiec tutaj nie ma nawet co porownywac. jego styl gry pozwala mu zdominowac przeciwnikow na trawie, dzieki czemu przez kilka lat wygrywal w cuglach Wimbledon, nawet za juniora wygrywal ta impreze ;) wiec absencja w Niemczech nie przejmowalbym sie, bo napewno solidnie potrenuje przed Wimbledonem i po raz kolejny bedzie nas zachwycal swoja gra na trawie ...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dlatego, że olał Halle to ma zle zagrać w Wimbledonie?
Żart czy o co chodzi? Z jakiego powodu miałby mieć mało udany &quot;W&quot;?
Nie rozumiem...
Nigdzie nie napisałem, że sama rezygnacja wpłynie na grę.
Chodzi raczej o psychikę, o której wspomniał Pezio. Federer zrezygnował mimo zobowiązań. Moim zdaniem bardzo boli go kolejna porażka z Nadalem. Kolejna cegiełka do ściany z napisem KOMPLEKS NADALA.
To, że
Ten turniej, przynajmniej w moich oczach, zawsze dużo dawał Federerowi.
opieram z kolei na powtarzalności pierwszych sukcesów na trawie.
2003, 2004, 2005, 2006... zawsze Wimbledon poprzedzało zwycięstwo w Halle.
Szwajcar przyjeżdżał do Londynu jako zwycięzca i od początku walczył z takim nastawieniem.

Nie jestem tenisistą, nie grałem nawet w życiu na trawie i może w ogóle nie powinienem zabierać głosu. Jednak paręnaście lat oglądam tenis i zawsze mi się wydawało, że zmiana nawierzchni, nawet dla tych największych nie zawsze jest taka prosta. Może Szwajcar przyjedzie i będzie &quot;jak nowy&quot;... może przyjedzie w pełni nastawiony na grę na trawie. Gdyby jednak miał mieć z tym kłopoty to jednak łatwiej mógłby ich uniknąć zaliczająć występ w Niemczech
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Federerowi przybylo latek jakbyscie nie zauwazyli i jesli czuje sie on przemeczony po trudach Rolanda Garrosa a ma prawo sie czuc to lepiej odpuscic turniej w Halle i byc w 100% zdrowym na Wimbledonie gdzie ma on najwieksze szanse na koncowy triumf. Czlowiek starszy wiec przychodzi wieksze ryzyko kontuzji choc Federer nigdy nie byl kontuzjogennym zawodnikiem :]


opieram z kolei na powtarzalności pierwszych sukcesów na trawie.
2003, 2004, 2005, 2006... zawsze Wimbledon poprzedzało zwycięstwo w Halle.
Szwajcar przyjeżdżał do Londynu jako zwycięzca i od początku walczył z takim nastawieniem.
Moze cos w tym jest bo rok temu przegral w Halle finale z Hewittem i na Wimbledonie zatrzymal sie na cwiercfinale. Teraz tez nie wygra bo nie startuje wiec na Wimbledonie znow gorszy wynik? Hmm to taka wersja dla przesadnych ;p
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Perełka.
Raonic - Kamke @ 4,5
Oplułem monitor widząc ten kurs. Kanadyjczyk może i świetnie serwuje, ma niezły forehand ale przy siatce jest całkowicie bezużyteczny, co na pewno wykorzysta solidny Niemiec. Raonic ma praktycznie zerowe doświadczenie na europejskich trawnikach.
Tobias zaś w zeszłym roku doszedł do 3 rundy Wimbledonu ogrywając GGL i Seppiego, co jest całkiem niezłą rekomendacją na nawierzchni trawiastej.
Biorę póki ciepłe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Simon - Mannarino 2 2,95 (bwin)
Dla mnie kurs 2,95 na Mannarino jest zdecydowanie przesadzony, jakoś nie widzę tutaj faworyta w osobie Simona.
Styl gry Mannarino zdecydowanie pasuje na trawę, gra ofensywnie, mocny serwis, przy siatce także nieźle sobie radzi, do tego lewa ręka, co przy serwisie z lewej strony kortu będzie bardzo dużym atutem. W 1 rundzie pokonał Gulbisa, który nie jest wygodnym rywalem, szczególnie na szybkich nawierzchniach.
Simon pierwszą rundę miał wolną, nie wiem czy to dobrze dla niego, bo w tym sezonie będzie to jego pierwszy oficjalny mecz na grassie. W dodatku Gilles nie był nigdy specjalistą od tego typu nawierzchni, co prawda w 2009 roku doszedł do IV rundy Wimbledonu, ale trafiła mu się wtedy korzystna drabinka.
W tym spotkaniu ciężko wskazać faworyta, mecz może potoczyć się bardzo różnie, szanse oceniam &quot;50 na 50&quot;, dlatego kurs 2,95 biorę z uśmiechem na twarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
michmucha 21

michmucha

Użytkownik
Dzisiaj trzeci dzień turnieju na trawie w Halle.Yen-Hsun Lu podejmuje gospodarza turnieju Floriana Mayera.Wedlug mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest Mayer.Posiada dobry serwis ktory jak wiadomo jest bardzo ważny na tej nawierchni..Wczoraj Mayer wygrał 7-6 2-6 6-3 z Brownem.Lu pokanał słabo serwujacego Nieminema bez większyh problemów 7-6 6-3.W bezpośrednich starciach Lu prowadzi 1:0.W Wimbledonie 2010 wygrał z Mayerem, ponieważ on skreczował.Kiedy Florian może się zrewanżować jak nie teraz dodatku na swoim terenie?

Yen-Hsun Lu - Florian Mayer 2 1,38
Yen-Hsun Lu - Florian Mayer 0:2 2,00

Viktor Troicki już chyba doszedł do siebie po przegranym meczu z Murrayem.Wczoraj gładko pokonał Zvereva 6-2 6-3.Viktor jest w dobrej formie, pokazują to ostatnie wyniki chociażby w tegorocznym Roland Garros.Gdyby nie bał sie wygrac meczu z Murrayem grałby z Chelą o półfinał...Według mnie ten turniej traktuje poważnie, ponieważ po dobrym występie w Paryżu liczy na jeszcze lepsze wyniki w Wimbledonie.Przeciwnikiem Troickiego jest Igor Andreev.Rosjanim w pierwszym swoim meczu pokonał fatalnie spisującego się w tym roku Włocha Starace 6-4 6-4.Stawiam na Viktora, ponieważ Andreev nie potrafi grać z zawodnikami z top 30.

Viktor Troicki - Igor Andreev 1 1,28 ✅
Viktor Troicki - Igor Andreev 2:0 1,72 ✅
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Lleyton Hewitt - Leonardo Mayer(+1.5s) @ 2.35 Expekt

Co do tego ze Hewitt jest lepszym tenisista nie ma zadnych watpliwosci. Na trawie jest najgrozniejszy jednak po kontuzji nie zawsze wszyscy musza udanie powracac do gry. Leo swojego czasu osiagal dosc dobre wyniki gral czesciej w ATP niz tak jak teraz w challengerach.Tutaj odpadl w kwalach i z powodu wycofowania sie Ferdka dostal on druga szanse. Leonarda stac na urwanie seta.
 
E 0

easywin

Użytkownik
Tez tak sadze i gram grubiej na min.set dla Mayera, na trawie jak wszyscy wiemy ciezko przelamac tych z lepszym serwisem a jesli tylko Argentynczyk zagra bez komplksow na luzie to serwis tez powinien byc widoczny.Hewitt moze dzis nawet przegrac poniewaz nie gral dosyc dlugo i moze byc podobnie jak z Haasem, powrocil i przegrywa wszystko.
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Tez tak sadze i gram grubiej na min.set dla Mayera, na trawie jak wszyscy wiemy ciezko przelamac tych z lepszym serwisem a jesli tylko Argentynczyk zagra bez komplksow na luzie to serwis tez powinien byc widoczny.Hewitt moze dzis nawet przegrac poniewaz nie gral dosyc dlugo i moze byc podobnie jak z Haasem, powrocil i przegrywa wszystko.
Dokladnie , Haas podobnie jak Hewitt na trawie radzil sobie bardzo dobrze a mimo to wczoraj przegral ze slabym Seppim i watpie aby na Wimbledonie osiagnal jakis powazny wynik. Australijczyk za to tutaj powinien zaliczyc powazne przetarcie - najlepiej 3 setowka aby na Wimledonie pokazac sie z dobrej strony (zeszly rok to przegrana 4 setowka z Djokovicem)
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Milos Raonic - Tobias Kamke Typ: Kamke
28. w rankingu ATP Kanadyjczyk Milos Raonic spotka się dzisiaj z numerem 88. rankingu Niemcem Tobiasem Kamke. Jeśli szukać gdzieś dzisiaj niespodzianki to moim zdaniem właśnie tutaj. Ostatnie wyniki Raonicia nie napawają optymizmem, w trzech turniejach przed Halle odpadał w pierwszych rundach, gdzie najbardziej bolało pewnie odpadnięcie w 1. rundzie Rolanda Garrosa po meczu z Michaelem Berrerem. Poza tym trawa to najsłabsza nawierzchnia Kanadyjczyka, bardzo słabo gra on przy siatce. Warto dodać także, że dotąd bardzo mało grał na nawierzchni trawiastej, ma więc małe doświadczenie. Oczywiście, jeśli będzie trafiał serwisem i swoim mocnym forehandem, Niemcowi może być dziś bardzo trudno, ale bukmacherzy wystawili tak wysokie kursy na Kamke, że grzechem byłoby nie spróbować. Zwłaszcza, że jest on wypoczęty (w pierwszej rundzie wygrał z Reisterem przez krecz przy stanie 4-3 w 1. secie), solidny i wygrał już raz z Raoniciem (co prawda w 2010 r. na hardzie, ale zawsze).
Marin Cilić - Arnaud Clement Typ: Cilić
27. w rankingu ATP Chorwat Marin Cilić zmierzy się ze 146. Francuzem Arnaud Clement. Faworytem tego spotkania niewątpliwie jest Chorwat, który po odpadnięciu z Roland Garros w 1. rundzie miał dużo czasu na odpoczynek i pomyślenie co w Paryżu było nie tak. Cilić, dobrze wyszkolony technicznie zawodnik, wysoki, z bardzo silnym serwisem, powinien zdominować będącego u schyłku kariery Francuza. Chorwat na trawie jest regularny, jeśli siedzi mu serwis bardzo ciężko go pokonać, zwłaszcza, że potrafi także grać przy siatce. Co prawda gra przy siatce jest także jednym z najlepszych elementów gry Clementa, ponieważ jest on znakomitym deblistą, ale ciężko zauważyć u niego jakieś większe atuty, które miałyby pomóc wygrać mecz z Ciliciem. Obaj panowie spotkali się dotychczas 4-krotnie, 2 razy wygrał Chorwat, 2 Francuz. Jedyny mecz na trawie padł łupem Francuza. Sądzę, że dziś będzie inaczej.
-----------
Viktor Troicki - Igor Andreev Typ: Troicki
:Spotkanie 12. w rankingu ATP Serba Viktora Troickiego z numerem 83. Rosjaninem Igorem Andreevem. Faworytem tego spotkania oczywiście jest Serb, który dość przyzwoicie spisał się na Roland Garros, dochodząc do 1/16 turnieju i będąc blisko wyeliminowania Andy&#39;ego Murraya. Troicki, to zawodnik obdarzony solidnym serwisem, dobrze poruszający się po korcie, potrafiący grać kątowo, a na trawie szczególnie mu to się przyda. Poza tym posiada dobre uderzenie kończące z forehandu. Jego rywal, Andreev, odpadł w Paryżu w 2. rundzie po porażce z Tsongą. W tym sezonie nie pokazuje niczego szczególnego, a moim osobistym zdaniem lata świetności ma już za sobą. Jak dla mnie win Serba.
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Radek Stepanek - Ivan Ljubicic @2.09 Pinnacle

Pojedynek dwóch tenisowych weteranów, krótko i zwięźle: serwis Ljuby jest dość ciężki do przełamania na trawie a returny Radzia nie należą do najwyższej tenisowej półki. Jeśli Chorwat będzie pewnie trzymał swoje podanie to na pewno otrzyma kilka szans na przełamanie nieregularnie serwującego Czecha i powinien którąś wykorzystać. Nie twierdzę, że będzie to spacerek dla Ivana jednak wszystkie atuty są w jego rękach i.. głowie. Jeśli Ljuba będzie w 100% skoncentrowany i dobrze wejdzie w mecz to powinien odprawić Stepanka do domu. Możliwy tie break w meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom