>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - French Open (28.05.2023 - 11.06.2023)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ruud - Zverev
Zverev i over 33.5 gema kurs 2.5
wiliiamhill
Tu nie powinno być do jednej bramki , ale porównując zeszłoroczny pólfinał i finał obu panów z Nadalem , hm sprawa pierwszego pólfinału raczej juz rozstrzygnieta i chciałby obejrzeć rewanż za Tokyo.
Wciąż pamiętam powrót Nadala w Tajbreku pierwszego seta ze Zverevem od 2:6 do 10:8 , i kolejnego tajbreka w drugim secie który się skończył przerwaniem meczu..Hm taka taktyka dla Zvereva trzymać serwis i szukać szczęscia w trzynastych gemach z Rudem wydaje się mieć rację bytu.
Over 1.5 tajbreka kurs 6.5 betfair
i już za bilon number of tajbreaks 3 kurs 19 williamhill
Nawet czterech setów???:-(
 
Ostatnia edycja:
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Długo czasu by liczyć, ile mnie nie było na tym forum...
Ale musiałem ostatecznie się zalogować aby napisać... Widzę, że poziom tego forum mocno poleciał na łeb na szyję. Jak można tak lekceważyć Wielkiego Mistrza jakim jest bez wątpienia Djokovic...
Nie wiem, kim trzeba być i co mieć w głowie żeby stawiać typy -11 gemów przeciwko najlepszej defensywie w Tourze. (Kiedyś jedynie Murray potrafił być równie wybitnym defensorem jak Novak)
Novak jest zbyt inteligentnym, doświadczonym i w ogóle kompletnym graczem aby wróżyć mu pogromy w półfinale RG, kiedy to jeszcze nie ma Nadala w grze a walka o GOATa w Wielkich Szlemach trwa jeszcze między nimi dwoma. Nawet jeśli Djokovic nie jest specjalista od mączki to mimo wszystko jest zwyczajnie zbyt wybitny aby można było pisał że nie umie tu grać (a są i tacy, co tak piszą tutaj).
I możecie sobie pisać że gorszy dzień Alcaraza blablabla a prawda jest taka że do tej pory on nie miał rywala poziomem zbożnym do Novaka... Serb szybko mlokosa zweryfikował, przeciągnął go po korcie, kilka biegów, zrywów i młody połamany że hej.
Żal patrzeć na tych specjalistów z forum którzy nie są wstanie docenić wielkości i kunsztu Serba a piszą jedynie życzeniowe analizy konkretnie pod swój typ...
Novak ma też to do siebie że przez miesiąc może grać słabo albo być cieniem samego siebie ale na najważniejszych turniejach prawie zawsze gra w finale to jednak coś znaczy... Można oceniać jego formę itd ale mimo wszystko to jest taki typ gracza że jak będzie chciał to jest w stanie odprawić każdego.
I nie pisze ze ludzie nie mieliście racji że Alcaraz nie był w stanie wygrać, mógł wygrać i miał ogromne szanse, ale takie niedocenianie jego rywala wola o pomstę do nieba, co właśnie ma miejsce na korcie...
Swoją drogą cieszcie się ze Novak oddał tego drugiego seta bo przy stanie 5:4 (40:0) dla Alcaraza, Serb był wstanie go odłamać i kto wie mógł pokusić się nawet o zabranie seta a wtedy skończyło by się gładkim 3:0...
 
Otrzymane punkty reputacji: +840
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Długo czasu by liczyć, ile mnie nie było na tym forum...
Ale musiałem ostatecznie się zalogować aby napisać... Widzę, że poziom tego forum mocno poleciał na łeb na szyję. Jak można tak lekceważyć Wielkiego Mistrza jakim jest bez wątpienia Djokovic...
Nie wiem, kim trzeba być i co mieć w głowie żeby stawiać typy -11 gemów przeciwko najlepszej defensywie w Tourze. (Kiedyś jedynie Murray potrafił być równie wybitnym defensorem jak Novak)
Novak jest zbyt inteligentnym, doświadczonym i w ogóle kompletnym graczem aby wróżyć mu pogromy w półfinale RG, kiedy to jeszcze nie ma Nadala w grze a walka o GOATa w Wielkich Szlemach trwa jeszcze między nimi dwoma. Nawet jeśli Djokovic nie jest specjalista od mączki to mimo wszystko jest zwyczajnie zbyt wybitny aby można było pisał że nie umie tu grać (a są i tacy, co tak piszą tutaj).
I możecie sobie pisać że gorszy dzień Alcaraza blablabla a prawda jest taka że do tej pory on nie miał rywala poziomem zbożnym do Novaka... Serb szybko mlokosa zweryfikował, przeciągnął go po korcie, kilka biegów, zrywów i młody połamany że hej.
Żal patrzeć na tych specjalistów z forum którzy nie są wstanie docenić wielkości i kunsztu Serba a piszą jedynie życzeniowe analizy konkretnie pod swój typ...
Novak ma też to do siebie że przez miesiąc może grać słabo albo być cieniem samego siebie ale na najważniejszych turniejach prawie zawsze gra w finale to jednak coś znaczy... Można oceniać jego formę itd ale mimo wszystko to jest taki typ gracza że jak będzie chciał to jest w stanie odprawić każdego.
I nie pisze ze ludzie nie mieliście racji że Alcaraz nie był w stanie wygrać, mógł wygrać i miał ogromne szanse, ale takie niedocenianie jego rywala wola o pomstę do nieba, co właśnie ma miejsce na korcie...
Swoją drogą cieszcie się ze Novak oddał tego drugiego seta bo przy stanie 5:4 (40:0) dla Alcaraza, Serb był wstanie go odłamać i kto wie mógł pokusić się nawet o zabranie seta a wtedy skończyło by się gładkim 3:0...
Chlopie odpalises się po meczu. Trzeba było pisać przed meczem ze Djokovic to bierze i tyle a teraz zgrywasz mądrale. Wygrał by Alcaraz na co się zanosiło do chwili kontuzji to byś się nie logował, albo byś się zalogował żeby napisać że jak można było grać cokolwiek w stronę djokovica skoro to dziadek.

Kto niby nie doceniał Novaka i go dyskredytował? Prócz Corleone który celowo prowokuje były to normalne analizy gdzie wszyscy opierali się na tym co można było dostrzec w trakcie tego turnieju i ostatnich meczach. Alcaraz grał świetnie, Djokovic grał średnio. Co niby miało w tych analizach być? Ludzie mieli podawać typ na Alcaraza a w analizach pisać że w sumie to Novak jest mistrzem i gra lepiej ale gram na Alcaraza bo mam takie widzimisię? Zastanów się...

Analizy pod typ? Rozumiem że ty piszesz analizy przeciw typowi? No to brawo. A nie czekaj... Ty się odzywasz tylko jak już znasz wynik :)

Alcaraz przy wyrównanym stanie dostał kontuzji która go wykluczyła z dalszego grania a tu takie podniecenie jakby djoko nie wiadomo co grał w tym meczu. Dobrze że Alcaraza samochód nie potrącił przed meczem i że wyszedł na kort bo pewnie też by były wpisy że nie docenia się Serba
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Chłopie, z bukmacherki wyleczyłem się już ładnych parę lat temu. Tobie polecam to również. Zobaczysz ile można wygrać w życiu. Nie wiem jaki Ty mecz oglądałeś że twierdzisz że Alcaraz bez kontuzji grał z Novakiem na równi. To że wynik był po 1 nie znaczy że było rowno. Moim zdaniem Novak był lepszym zawodnikiem i był o krok przed Alcarazem. I zapewne czym dalej byłoby w mecz tym przewaga Novaka tylko by się uwydatniała, bo chyba nie powiesz mi że wierzyłeś że młodziak biegałby ponad 5h po korcie. A druga sprawa, kontuzja Alcaraza to myślisz z jakiego powodu jest? Bo wcześniejsze pachołki nie przegoniły go na tyle mocno w porównaniu do Novaka. Więc jego kontuzja to pokłosie tego jakie warunki Novak mu zgotował. Nawet gdyby Alcaraz nie doznał kontuzji i powiedzmy wygrał 3 seta i było by 2:1 to wraz nie można być pewnym wygrania meczu z Serbem. Z Serbem można wygrać tylko zamiatając go właśnie z kortu, jak robił to Nadal. A tutaj od początku meczu ewidentnie było widać że Alcaraz nie jest na tyle mocny żeby wytrzeć Serbem kort z paryskiej ziemi.
I kolego nie jestem mądrym po meczu i nie pisze tutaj w celu utarcia nosa tym co grali przeciwko Novakowi. Tylko w żadnej analizie nie było nic merytorycznego na temat Serba i nikt nie uwzględniał dotychczasowych osiągnięć jakie Serb ma na swoim koncie. Każdy zachwalał tylko jaki to Alcaraz jest bóg a nie ma co się oszukiwać bogiem tenisa to jest właśnie Novak... Koniec tematu, owocnych dalszych typów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +460
L 271

lukiserek

Użytkownik
Djokovic - Ruud @ Ruud -9.5 (21.37) Fortuna

Kto połapał takie kursy ten szczęściarz, ja złapałem 21.37 ale to i tak dobrze bo do jutra na takie zdarzenie będzie w granicach maks 6-7 a to i tak promocja bo co to dla Ruuda rozjechać Djokovica na 6:4 6:2 6:2 skoro Djoko nawet od Rune dostawał sety na 6:2 w Rzymie a tutaj nie prezentuje jakiejś mega formy a jak wpadnie w dołek to albo się ośmiesza i wywala piłke za piłką jak w pierwszych setach z Chaczanowem, albo potem znów zawiesza się po tym jak już każdy myślał że Chaczanow ledwo biega (i tak zresztą było) a on sobie nagle oddaje podanie... cóż na ruska to starczyło, ale na pewno nie na Ruuda który jest dla mnie terminatorem na miare młodego Rafy Nadala, z tym że jeszcze jego umiejętności moga być większe na innych nawierzchniach, bo Rafa osiągnał te gigantycznie sukcesy praktycznie tylko na kortach ziemnych i hardzie a na trawie już czasami się po prostu ośmieszał, tutaj widze to trochę inaczej bo Ruud wali nieprawdopodobne bomby nie tylko z fh ale równiez z hndu który ma nie gorszy, ma praktycznie dwie strony na nieprawdopodobnie silnym i mocnym poziomie, czego nie widziałem już naprawdę długo, jeśli w ogóle ktokolwiek grał w ten sposób. Myślę, że jeśli ktoś ma się zbliżyć do wygrywania na poziomie 20 szlemów pod koniec kariery to tylko on, a na chwile obecna niestety Djokovic chociazby jadł bezgluten i żywił się glonami, to niestety ale z Ruudem który jest ponad 10 lat młodszy po prostu nie wytrzyma tempa meczu i zostanie rozjechany.


Jak ktoś wspomni o meczu z Zhangiem... to błagam, ale dla Ruuda to są tylko rozgrzewki i na mecze z poważnymi rywalami spina się tak jak wczoraj gdzie mógł Rune dosłownie wgnieść w kort, gdyby nie drobna dekoncentracja pod koniec trzeciego seta. Djokovic na tym turnieju prezentuje to samo bagno co na każdym innym na mączce w tym sezonie i pokazuje, że raz clay nigdy nie był jego ulubioną nawierzchnią a dwa że lata jednak lecą i nie będzie skakał jak młoda sarenka po korcie mając po prostu juz ponad 40 lat za pasem także myślę, że rozjazd w tym meczu okrutny sie szykuje i tak jak rozjeżdżał go wielokrotnie Nadal to tak on zostanie rozjechany przez Ruuda - oczywiście mówimy o clayu bo nie ma co się oszukiwać, ale na innych nawierzchniach - przykładowo na Wimbledonie nie odważyłbym się na chwile obecną obstawić nawet na win Ruuda bo mimo że może on potrafić biegać i siekać ostro na trawie to Djoker to spec od kortów trawiastych i tam naprawdę ciężko go pokonać o ile to w ogóle możliwe jeśli jest w pełni dyspozycji i formy.

Nadal również grał grał, aż go go nagle coś sparaliżowało a tym czymś była kontuzja i już cięzko mu grac na takim poziomie jak kiedyś a jeśli chodzi o ten moment to ciezko mu w ogóle wrócić na kort i już sam mówi że jego ostatni sezon będzie za chwile, więc to samo może czekać Djokovica chociaż jego organizm jest pewnie dużo mniej zajechany, bo każdy widział i znał styl gry Rafy, tak Djoko raczej może przetrwać trochę dłużej, ale już pomału zostanie zdjęty z tronu i po prostu zastąpiony przez Ruuda który jest nieprawdopodobnie skuteczny na kortach ziemnych, a co do innych nawierzchni to sam chciałbym zobaczyć jego starcie z Djokiem na trawie i wtedy dopiero w sumie ocenimy co potrafią obaj gracze tak po sprawiedliwości, bo wiadomo że na clayu przewaga Ruuda jest dobitna i niepodważalna. Dlatego ten handicap, jak ktoś lubi tak potęzne kursy jak louisarmstrong z naszego forum ;) to polecam jak najbardziej:D
 
Otrzymane punkty reputacji: +271
P 5,5K

PepsiMax

Użytkownik
Czy to pan Corleone?

Ruud jest świetny, dzisiaj pokazał bardzo dobry tenis, ale Djokovic w niedziele zdobędzie 23 szlem. Jest niebywale zdeterminowany. Obstawiam wyrównany poziom obu panów w tym meczu, ale staruszek jest po prostu za sprytny i inteligentny na korcie i tym nadrabia swój wiek. Tutaj można się bać tej konsekwencji i precyzyjnych piłek Norwega na linie, ale myśle, ze Serb narzuci za mocno swój styl gry. Niech nikt nie mówi, ze Nole jest we finale, bo kontuzja Alcaraza. Grali naprawdę wyrównany tenis, ale inny tenis. Carlitos pokazywa swoją atletyczność, a Serb spryt i inteligencje. Młodziak fizycznie nie wytrzymał, i tu nie chodzi tylko o noge. Niestety kurs na Djokovica zbyt mały. Ja nic nie gram, daje swoją sugestie. Novak w niedziele uniesie puchar szlema po raz kolejny.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Djokovic (-3,5 gema)-Ruud 1 @1.39 <mozna bylo mniej asekuraycjnie, ale bardzo pewny typ>

Sa takie momenty, ze po prostu trzeba cos zrobic. Troche szkoda Ruuda, bo to jego drugi z rzedu final French Open i pewnie wnioski tez wyciagnie, ale w tych finalach za rywali mial Nadala i teraz Djokovica. Djokovic w pogoni za bycie najwiekszym rzecz jasna i objecie prowadzenia w tym wyscigu. Dla niego kazdy tytul w Paryzu to dodatkowa nobilitacja wsrod tylu zwyciestw Nadala. Serb dzis swietny mecz przez dwa sety z Alcarazem dopoki hiszpanski tensista nie odniosl urazu. Pozniej mecz stracil na dramaturgii i zrobil sie dziwny, co przyznal sam Djokovic. Ruud wyjdzie powalczy, lubie go, ale za duza dziure ma Norweg jednak w tym backhandzie. Jako ze polfinal byl okrzykniety przedwczesnym finalem, to teraz Serb musi postawic kropke nad "i" w ostatnim meczu. Wybieram tu taki bezpieczniejszy handicap, sadze ze to wystarczy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +592
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Set Ruuda po 1.60 :)
To, że Djokovic chce sobie wygrywac tytuły, nie oznacza , że Ruud sie polozy przed nim. Ogladam ten turniej i Djokovic mnie nie przekonuje, roznie moglo byc od 1-1 z Alcarazem, potem to byl kabaret a nie mecz.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
To jak granie drużyn, które w ostatniej kolejce coś muszą. Widzimy jak to się przekłada na wyniki. Djokovic musi, Ruud może i to zadecyduje. Tylko jeśli Serb zachowa spokój to zdobędzie szlema. A znamy jego temperament. To będzie psychologiczna zabawa. Ruud w sumie też pomyśli nieraz, że fajnie byłoby to wygrać. Podsumowując mój wywód, z lekkim wskazaniem na Ruuda. O Jezu, nie! Nie wygrałem w Paryżu, moje życie straciło sens. Potem już rozluźniony jeszcze wygra Wimbledon i US Open (Djokovic). Albo nie, bo nie będzie mu już zależeć. I rozumiecie argumentację. Fakt jest jednak taki, że jak większość zawodników potrafi tylko zaserwować i oddać 1,5 wymiany, Novak potrafi na tej trawie grać. A co do jeszcze FO/RG to fajnie jakby dziadzior wygrał, ale Ruud jest zajebisty w tym roku. Finał nie gorszy od półfinału.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Djokovic - Ruud
Typ: 2
Kurs: 4.6
Fortuna

Na początku chciałbym zapytać o co chodzi z ta punktacją na forum(taki jeden z przykladow) bo zauwazylem w jednym poscie ze pewien Pan stawial na danego zawodnika i po wygranej nie otrzymal ani punktu, a drugi np nie trafil kompletnie, przeciwnik wygral gladko i dostal za to po 400czy 500 punktow reputacji?nieraz juz takie dziwne rzeczy mialy miejsce ale juz wracajac do tematu, nie wiem moze mi sie tylko tak wydaje, albo jednak ta efektownosc zagran gubi w przemysleniach ale te uderzenia Ruuda na maczce sa takie bardziej "soczyste"?mocne?napewno wiecej w nich topspinu, widzielismy jak zaczal podwyzszac te pilki podkrecac Saszy, szczegolnie w 3 secie to kompletnie zaczal sie gubic i widzielismy jakim wynikiem sie to zakonczylo, wiem ze do tej pory byly 4 spotkania i wszystkie wygral Nowak tylko 2 z nich byly z World Tour z Turynu na hardzie, na maczce obydwa z Rzymu i po jednym przelamaniu na set Nowaka, takze wynik setowy moze gubic, mentalnosc mu pomagala, nie same umiejetnosci czysto tenisowe, nie wiem moze sie nie znam ale uwazam ze mamy super kurs na Ruuda, nie szukam tu zadnej niespodzianki tylko patrzac na oferte swoich uderzen, a ma zarabisty szczegolnie forhend, serwis rowniez niczego sobie- ot tak z niczego, malego zamachu 200,205km, wystarczajaco bo celnie i z " liftem", do tej pory ktos wspomni ze tracil seta z Zhangiem, Runem - obaj byli, są w super formach a co bylo w pozostalych setach widzielismy, mysle ze z Nowakiem bedzie mu latwiej na ziemi niz z Nadalem- wszyscy pamietamy co bylo rok temu w finale, Ruud byl mega a w finale byl pogrom, wszystko wina tych topspinow, szczegolnie na beckhend, gorsza strone Caspera, teraz troche to poprawil, mentalnie rowniez uwazam ze bardziej dojrzal, Nowak jak wiemy wielki mistrz ma plaskie uderzenia ktore nie odbijaja sie tak na Ziemi jak pilki Nadala, do tego dochodzi tez jednak wiek choc wiem ze jest jak Terminator, nie wiem jesli Nowak wygra roznica 2 setow to ja sie nie znam i wiecej nic nie pisze, jesli wygra 3-2 lub przegra to jeszcze cos napisze, polecam ten typ bo uwazam ze Casper jest kondycyjnie przygotowany jak Nole, a mysle ze stresowac sie za bardzo nie powinien choc to glupie stwierdzenie, mysle ze rozbuja po katach Nowaka, pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +495
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Djokovic - Ruud, over 3,5 seta, fortuna 1,75 (jeden z wyższych kursów)

No i wielki finał. Djokovic mistrz nad mistrzów, człowiek z legendarnej top3: Nadal-Federer-Djokovic, zdobywca 22 szlemów, w tym dwukrotny triumfator French Open. Finalistą bywał często, zazwyczaj odpadał w samiutkim finale z Nadalem, królem kortów ziemnych. Raz odpadł z Wawrinką, to akurat bardzo ciekawa zagwozdka. Naprzeciw niemu stanie Ruud, który gra nienaganny tenis w tym roku i ciągle skupiony odprawia do domu kolejnych rywali, w tym Jarrego czy Zvereva. Ruud nie wygrał jeszcze szlema, ale nawygrywał kila turniejów rangi ATP250. Jego ulubioną nawierzchnią jest clay. Mniejsza o dalsze szczegóły. Chodzi o dość łatwy łup, jakim jest zdobycie przez obu żartobliwie mówiąc BTS, muszą obaj zapunktować w setach. Tyle w zupełności wystarczy. A jest to jak najbardziej możliwe, gdyż Ruud gra bardzo solidnie, a Djokovic to ciągle pomimo wieku ten sam Djokovic, który jak zagra na 100% to robi ciężary swym przeciwnikom, by go pokonali. I hyc na najlepszą analizę czerwca. Typ raczej mało ryzykowny. Przypuszczalny wynik to: 3-1 dla Nole.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1552
de facto 3,8K

de facto

Użytkownik
Novak Djoković - Casper Ruud , Novak Djoković under 4,5 podwójnych błędów serwisowych @ 1,50 Totalbet

Casper Ruud to klasowy zawodnik. Udowodnił to w meczu ze Zverevem wykorzystując wszystkie słabości rywala. Djoković z rywalami o takiej regularności zazwyczaj gra najlepszy tenis i nie pozwala sobie na dekoncentrację. Biorąc pod uwagę jego doświadczenie w graniu finałów, oraz umiejętność zarządzania meczem uważam, że przechytrzy rywala i spodziewam się dyspozycji zbliżonej do meczu z Alcarazem. Panowie grali w przeszłości czterokrotnie - za każdym razem wygrywał Serb. Wszystkie ich dotychczasowe pojedynki odbywały się w formule do 2 wygranych setów. W dwóch z nich Novak nie popełnił ani jednego double faulta, w dwóch po jednym. Na tym turnieju Djoković przekroczył tę linię w meczu z Davidovichem Fokiną i Khachanovem. Spodziewam się dużo lepszej dyspozycji Serba niż w tych dwóch meczach. Myślę, że świadomość przewagi umiejętności nad Ruudem u Serba będzie na tyle duża, że nie będzie podejmował takiego ryzyka na serwisie mając z tyłu głowy możliwość odłamania przy swoich możliwościach returnowych. Serb jest według mnie faworytem tego meczu. Norweg ma argumenty by fragmentami meczu być stroną równorzędną. Myślę jednak, że by popełnić 5 podwójnych błędów serwisowych pojedynek musi być bardzo długi, a Djoković przyparty do ściany i rywal nadzwyczajnie grający. Obstawiam Novaka Djokovicia grającego pewnie, mającego swój pomysł na mecz i realizujący go. Serwis powinien być atutem , a nie kulą u nogi. Mecz jest o tak dużą stawkę, że nie sądzę by Serbowi towarzyszyła dekoncentracja.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1647
Tenis by Dawid 858,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Finał Roland Garros
Djokovic vs. Ruud

Wielki finał drugiego tegorocznego szlema, którego skład nie jest żadną sensacją, lecz przed szlemem notowania Serba na pewno nie były tak wysokie jak już podczas trwania turnieju. W poprzednich turniejach wyglądał wiele gorzej i znów pokazał swoją moc oraz klasę. Przyszykował formę na najważniejszy turniej sezonu i dziś jest wyraźnym faworytem tego starcia. Serb zagra o swój 23 tytuł wielkoszlemowy, a wygrywając go wyjdzie na samodzielne prowadzenie w rankingu wszechczasów i raczej przez wiele lat nikt go nie dogoni, o ile w ogóle to się stanie, a przecież przed nim jeszcze Wimbledon i US Open, gdzie też będzie w wąskim gronie faworytów. Obecność Ruuda w finale także nie jest przypadkiem, a mało kto zauważył, że zalicza trzeci finał z ostatnich pięciu turniejów wielkoszlemowych, co robi duże wrażenie. Zawodnik dość niepozorny, spokojny, który nie zachwyca w żadnym elemencie, ale też nie ma słabych stron. Po prostu bardzo solidny gracz, który w najważniejszych turniejach gra swój tenis, choć w tych mniejszych potrafi zawodzić. W tym sezonie mówiąc delikatnie nie zachwycał, ale przed Roland Garros jego forma wyraźnie wzrosła. W Paryżu rozegrał kilka znakomitych spotkań i nie dał większych szans Rune czy Zverevowi, choć jeden jak i drugi nie byli w pełni dysponowani (pierwszy fizycznie, a drugi zwyczajnie miał gorszy dzień). Trudno nie zgodzić się z kursami, bo patrząc na grę Djokovicia niespodzianką będzie inny rezultat niż jego triumf. Forma i doświadczenie przemawiają za nim, a jedyne co może mu przeszkodzić do według mnie „mental” czyli zlekceważenie rywala i zbyt luźne podejście (wtedy mecz może szybko uciec) lub kontuzja (w tym sezonie miewał problemy m.in. z łokciem). Turniej zaczął dość spokojnie od wygranej z Kovaceviciem w trzech setach, choć bez deklasacji, a później grał już coraz lepiej z Fucsovicsem, Fokiną, Varillasem, Khachanovem czy Alcarazem, choć z tym ostatnim mógł przegrać, gdyby nie skurcze Carlitosa. Zamiast hitu, mieliśmy zawód i jestem co najmniej zawiedziony tym scenariuszem. Mecz od III seta był nudny, a Carlos przez dwa sety był poza grą i na siłę chciał dokończyć mecz, co mu się udało. Mimo to Novak był znakomity i mimo, że zapowiadało się, że trzeci set padnie łupem Hiszpana, to jednak w pierwszym secie to Serb był wyraźnie lepszym graczem i widać było przewagę dojrzałości. Ponadto serwis działał znakomicie i ten element musi przenieść na finał. Norweg musi liczyć na gorszą dyspozycję pod tym względem, bo może zabraknąć mu argumentów, jeśli Novak w teoretycznie swoim najsłabszym elemencie także stworzy sobie przewagę. Podsumowując, jeśli nie wydarzy tutaj nic losowego i nie Novak będzie w pełni skoncentrowany, to ten mecz powinien wygrać, choć będę dopingować Ruuda, byśmy zobaczyli inny finał niż choćby ten przed rokiem, w którym dostał lekcję od Nadala. Druzgocące jest bilans spotkań bezpośrednich, ponieważ spotkali się czterokrotnie i Norweg nie urwał nawet seta. Osobiście celowałbym tutaj w zakłady specjalne/statystyczne, a dokładnie przełamania czy szanse brejk pointowe. Obaj potrafią znakomicie serwować, co pokazywali w ostatnich meczach czy turniejach, ale jednak są to gracze bazujący na grze z głębi kortu oraz returnie. Do tego dawka emocjonalna spotkania będzie ogromna i zwyczajnie liczę, że serwis nie będzie ich domeną i zobaczymy dość sporą liczbę przełamań. Bardzo ciekawą opcją są co najmniej dwa przełamania w pierwszym secie czy też liczba brejk pointów. Jestem przekonany, że okazje na przełamania się pojawią i to prawdopodobnie z obu stron. Na sam koniec wspomnę, że dzień przed meczem Ruud opuścił trening z groźnie wyglądającym urazem kolana i pytanie czy ból był chwilowy czy odciśnie swoje piętno na spotkaniu.

👉 powyżej 1,5 przełamań w I secie @1,55 (forBET) ✅
👉 Djokovic powyżej 4,5 przełamań @1,66 (forBET) ❌

Luźniejszy zakład: przerwa medyczna w meczu - TAK @1,7 (fortuna) ❌

Moje analizy znajdziesz także w osobnym kanale TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +265
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Ruud - najszybszy serwisu poniżej 210,5
Totalbet 1.85

Ruud to typowy baseliner, jego gra opiera się na uderzeniach z głębi kortu. Z takimi zawodnikami Djoko uwielbia grać i kondycyjnie jest duża szansa, że zamęczy Norwega.
Mój typ kieruję w głównej mierze pod statystyki, podczas całego turnieju, Ruud nie przekroczył linii 209 więc tym bardziej nie sądzę, że przekroczy 210.

206 najszybszy serwis dziś...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1506
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Witam ode mnie na szybko over 140.5 minuty meczu kurs 1.4 na podbicie do dubelka jak znalazl lekko ponad 2 h meczu to przy 2 setach moze być pokryte a jesli byłby tie break to wchodzi jak w masło jedynie moze nie wejść przy kontuzji któregoś z graczy i wyniku pokroju 6:1 6:2 6:1
bukmacher sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +356
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Djokovic - Ruud
Dla przypomnienia bo mamyb schyłek pewnej epoki.
zacznę od nieobecnych kolejnosc alfabetyczna.

Roger Federer - olimpijskie srebro singiel , olimpijskie złoto w deblu 20 wygranych turniejow Wielkiego Szlema w tym 8 Wimbledonow 1 Garros

Rafael Nadal - złoto olimpijskie w singlu i złoto olimpijskie w deblu 22 turnieje Wielkiegi Szlema 13 Garossow

No I obecny Novak Djokovic stan na dziś- brazowy medal olimpijski w singlu
22 turnieje wielkiego Szlema w tym 10 AO i 2 Garossy

Dziś szansa na 3 i 23
3 i ręka drzy 23 i ręka drzy.
Kto jest G O A T ? Nie wiem.
Kto jest numerem 1 dzisiaj wiem.
żaden Lolek
Deportowali go z Australi nie obronił pc
Wygrał Wimbledon nie dostał pc a do USA nie mogł wiechać obronic pc za finał.
A potem wygrał A0 w tym roku a teraz gra w finale Garossa z Rudem.

Pòłfinały rozczrowały , finał ChL najgorszy od lat.
Za to finaľ pań najlepszy w ostatnich latach.
H2H paskudne 4;0 8:0 w setach jeden tajbrek I tez dla Novaka.
Ale podobnie było do piatku ze Zverevem i Casper zaskoczył.
Moje typy:
Over 4.5 Seta kurs 4.40 forbet
1 set / mecz
Djokovic / Ruud
Kurs 14.00 forbet
A gdyby zamknęli dach ?
Each player over 7 ases KURS 6.00
Williamhil za drobne.
jest jeszcze kurs podwyzszony z restrykcją ako Each Player Over 6 Aces - Was 11/4 -4.33 10e
williamhill
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Ruud wygra @4.50 Unibet.

NIe mogę znaleźć info odnośnie kontuzji kolana o której wspomniał użytkownik kilka postów wyżej więc podaje typ który pobrałem wczoraj. Dla mnie Ruud ma nieco większe szanse niż wskazują na to kursy. Djokovic według mnie jest do ugryzienia i w mojej opinii Alcaraz by ogarnął ten półfinał gdyby nie kontuzja. Ruud spisuje się tu bardzo dobrze, oczywiście nie grał tutaj z nikim pokroju Serba ale ci których pokonał to żadne ogórki. Nie jest to żaden pewniak dlatego nie ma co szaleć ze stawką ale osobiście dałbym tutaj 3.30 - 3.50. Mam tylko nadzieję że kolano Norwega jednak da radę i nie będzie mu przeszkadzać

Screenshot_20230611-142222-540.png
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
F 860

fasolkin

Użytkownik
Osobiście uważam Djoko.. Dałem 32... 6,5..
Statystycznie nawet chyba wypada..
Ruud ma potencjał na to...
O Djoko nie trzeba mówić...
 
K 153

knax

Użytkownik
Ruud wygra @4.50 Unibet.

NIe mogę znaleźć info odnośnie kontuzji kolana o której wspomniał użytkownik kilka postów wyżej więc podaje typ który pobrałem wczoraj. Dla mnie Ruud ma nieco większe szanse niż wskazują na to kursy. Djokovic według mnie jest do ugryzienia i w mojej opinii Alcaraz by ogarnął ten półfinał gdyby nie kontuzja. Ruud spisuje się tu bardzo dobrze, oczywiście nie grał tutaj z nikim pokroju Serba ale ci których pokonał to żadne ogórki. Nie jest to żaden pewniak dlatego nie ma co szaleć ze stawką ale osobiście dałbym tutaj 3.30 - 3.50. Mam tylko nadzieję że kolano Norwega jednak da radę i nie będzie mu przeszkadzać

Pokaż załącznik 30438
Na eurosporcie wczoraj popołudniu jak pokazywali chwilowo trening Norwega, to była sytuacja gdy Ruud źle stanął i złapał się za kolano, konsultował to wtedy z lekarzem, po tym nie wiem czy dalej trenował czy zakończył trening, na ile to dziś będzie odczuwał to nie wiadomo, raczej z tą informacją nigdzie się nie podzielił, być może to tylko mała rzecz i jednak będzie w pełni sprawny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom