>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Estoril, Belgrade & Munich 3.05-9.05.

Status
Zamknięty.
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Zverev M. v Anderson K. [Dokładny wynik]
Typ: opcja 1: Anderson K. 2:0, opcja 2: Anderson
Kurs: 3,10 | 1,80
Buk: Gamebookers 3/10 | 6/10

Analiza:
Niestety wczoraj mecz nie mógł się odbyć z powodu opadów deszczu w Niemczech i ponawiam swoją analizę z wczoraj. A więc panowie zagrają dziś w godzinach przedpołudniowych zmierzą się ze sobą posiadający obywatelstwo niemieckie Mischa Zverev oraz Południowoafrykańczyk Kevin Anderson. Skupię się na swoim faworycie. Kevin jest najlepszym i najbardziej obiecującym tenisistą z południa Afryki, zawodowo gra w tenisa niespełna od 3 lat.. Jest to typowy &#39;wieżowiec&#39; (203cm) posiadający dobry serwis, tacy wysocy zawodnicy zazwyczaj lepiej radzą sobie na Hardzie (patrz. John Isner), ale Kevin jest tutaj wyjątkiem, przyjemniej ogląda się go na mączce, która wymaga lepszej gry defensywnej. Anderson jest ambitnym zawodnikiem i po ograniu się w challengerach i futuresach zaczyna powoli pukać do bram ATP, szczęśliwie dla niego trafia na Zvereva który jest w fatalnej formie,a tylko w ostatnim tygodniu spadł o 44 miejsca w rankingu. Mischa przegrywa w tym sezonie praktycznie wszystko co się da. Clay jest jego najmniej ulubioną nawierzchnią, zresztą pomiędzy obydwoma graczami miał miejsce już mecz i to na hardzie który faworyzował Zvereva, a zakończył się zwycięstwem Andersona. Jeszcze taka mała ciekawostka. Mischa jest zawodnikiem leworęcznym natomiast Kevin praworęcznym (w tym roku bilans z &#39;lewusami&#39; 2-0 natomiast z praworęcznymi zawodnikami 1-6), ta mała statystyka dodatkowo przemawia na korzyść Południowoafrykańczyka który ma ambicje aby wpaść z hukiem do czołowej &#39;50&#39; męskiego tenisa. Dlatego stawiam na jego zdecydowane zwycięstwo, ponieważ w aspekcie formy, w aspekcie motywacyjnym, jak zarówno umiejętności i warunków fizycznych leży po stronie Kevina. Zaryzykowałbym tutaj 2:0 po atrakcyjnym kursie. Pozdrawiam.
Jak właśnie widzę kurs na zwycięstwo Andersa spadł już z 1,95 do 1,80 ;-)
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Panowie i Panie czy nikt oprócz mojej osoby Berrera jutro nie wyczuwa...?;) Kolejny czynnik dochodzi..... Zbliżający się Masters.... Cilic to denniak na cegle, nie broni punktów z Monachium, Berrer tyż drewno. ale.....
P.S. Jesli Chorwat wygra(w co tak jw. nie wierzę) to kasujcie posty i tak plus caaaly czas ????
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Alejandro Falla-Arnaud Clement @ 1.55

U panów wybrałem dzisiaj mecz z turnieju w portugalskim Estoril.Arnaud Clement na mączce nie czarował za swoich najlepszych lat wiec trudno przypuszczac zeby robił to teraz bedac w ogromnym dołku formy,mysle ze Francuz powinien bardziej myslec o sportowej emeryturze niz o powaznej grze.Arnaud ostatnio dostawał łomot od tak anonimowych graczy jak np. Torebko.Kolumbijczyk tez nie imponuje forma jednak w ostatnich turniejach na clayu przegrywał z nienajgorszymi graczami jakimi z pewnoscia są De Bakker czy Gimeno-Traver.Tutaj w 1 rundzie ograł zawsze groźnego na mączce Argentyńczyka Chele.Tak wiec biorac wszystko pod uwage bardziej skłaniam sie do grania na Kolumbijczyka dla którego ten turniej jest swietna szansa na ustabilizowanie formy.

Marcel Granollers-Pablo Cuevas @ 1.70

Dziwi troche tak wysoki kurs na hiszpana który moim zdaniem jest w dobrej formie.Widac że mączka mu leży,obecny turniej zaczał dobrze od łatwej wygranej z Hernandezem.Cuevas też słabeuszem na clayu nie jest jednak ostatnio bez wiekszych sukcesów,praktycznie same porazki w 1 rundzie o włos od przegranej jego rywal już serwował na mecz jednak Cuevasowi udało sie wyjsc z trudnej sytuacji i jednoczesnie wygrac co wskazuje ze posiada wole walki.Mysle ze dzisiaj jednak nie odegra to wiekszego czynniku gdyz przewiduje łatwo wygrana Hiszpana.
 
S 0

sopel1910

Użytkownik
Sam Querrey - Evgeni Korolew @ 2.44
Sammi w Europie i to jeszcze na korcie ziemnym ????
Nie widzę żadnych atutów przemawiających za Amerykaninem. Korolew pokazał Russellowi na czym polega tenis, to samo uczyni z Querrey&#39;em.
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Spotkanie: Di Mauro vs Wawrinka
Typ: DW 0:2
Stawka: 9/10
Kurs: 1.3
Buk: Betfair
Oglądałem wczoraj jednego seta meczu Di Mauro vs M Djokovic i muszę przyznać ze oboje nie zaprezentowali tenisa na poziomie ATP. Młodszy brat Novaka powinien wygrać to spotkanie 2:0 ale nie wykorzystał 2 match pointów, co gorsza zamiast wygrać swój serwis ze stanu 7:6 5:3 40:15 zdołał jeszcze przegrać całe spotkanie oddając kolejno 10 gemów... Po prostu nie wytrzymał psychicznie i oddał mecz Włochowi. Obaj zawodnicy grali wręcz beznadziejnie i statystyka winnerów do niewymuszonych po 2 secie to 9:33 dla Marko i 6:29 dla Di Mauro co powinno obrazować przebieg spotkania i ich postawę. Dzisiaj Włoch nie powinien ugrać nawet gema z Wawrinką który ostatnio prezentuje się wyśmienicie przegrywając tylko z Nadalem i starszym z braci Djokovic czyli Novakiem oraz Ferrerem, a więc z najlepszymi na tej nawierzchni:] Jedyne czego sie obawiam to odpuszczenia przez Wawrinke meczu, ale jeśli miałby taki plan to po co wogule tu startuje??
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie: Alessio Di Mauro - Stanislas Wawrinka ✅1:6, 4:6
Typ: poniżej 18.0 gemów
Kurs: 1,78
Bukmacher: Besson
Analiza:
W pierwszej rundzie rozgrywanego turnieju z serii ATP staną naprzeciw sobie Włoch Alessio Di Mauro ze Szwajcarem Stanislawem Wawrinką. Ranking obu panów dzieli ponad 200 miejsc, Di Mauro 257 pozycja natomiast Wawrinka 23. Włoch musiał przejść kwalifikację aby wystartować w turnieju głównym, rozegrał w nich 3 mecze, w dwóch z nich musiał rozegrać spotkania 3 gemowe z zawodnikami bardzo mało znanymi i co za tym idzie z niezbyt wysokimi umiejętnościami. Jest to zawodnik, który zazwyczaj kończy turnieje na pierwszej rundzie ( jeśli oczywiście przebrnie eliminacje) i są to mecze podczas, których nie jest w stanie wygrać seta, a i ze zdobywaniem gemów ma wielkie problemy. Szwajcar jak wiadomo w wyśmienitej formie na ziemi w tym sezonie doznał dwóch porażek z samą elitą, mianowicie z Nadalem oraz Djokovicem, a w pokonanym polu zostawił bardzo dobrych graczy takich jak: Gulbis, Melzer, Berdych czy Soderling, którego ograł 6;2, 6;3. Wawrinka w każdym swoim pojedynku walczy zacięcie o każdego seta, każdego gema, każdą piłkę, dzięki czemu jego zwycięstwa są odnoszone często z duża przewagą. Dziś za przeciwnika ma bardzo słabego tenisistę także powinien ten mecz rozstrzygnąć bardzo szybko i nie da ugrać Włochowi 6 gemów.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Spotkanie: Gasquet - Seppi
Typ: 1
Kurs: 1,42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz Francuza z Włochem w którym zdecydowanym faworytem jest Francuz posiada o dziwo bardzo wysoki kurs. Na takie mecze kurs powinien oscylować w granicach 1,20 lub 1,25 najwyżej. Jednak jak widać buki chcą stracić trochę kasy :]. Jak już wspomniałem Gasquet jest faworytem, dlaczego? Jest to bardzo solidny zawodnik, lubiący grać na mączce. W ostatnim meczu rozbił w pył Olivera Rochusa 6:1, 6:0, który nie jest zaliczany do specjalistów od tej nawierzchni, ale takie wysokie zwycięstwo zawsze napędza zawodnika do kolejnych sukcesów, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nicolas Seppi wygrał ale z przeciętnym Mayerem 2:6, 6:1, 6:4 , wynik pokazuje że rywal po wysoko wygranym pierwszym secie opadł z sił i Seppi wygrał bez problemów kolejne 2 sety. A jak wiadomo Gasquet problemów z kondycją nie ma więc szykuje się łatwe zwycięstwo dla Richarda i pojedynek w 3 rundzie ze zwycięscą pojedynku : Isner - Ouanna

1. Po 1 Andreas a nie Nicolas Seppi
2. Gasquet nie jest solidnym zawodnikiem - gra bardzo niestabilnie i chimerycznie
3. Gdyby był kurs 1,20 na Gasqueta to grałbym Seppiego za podwójną stawkę ????
FW
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Cilic M. v Greul S.
Typ: DW 2-0
Kurs: 1.44
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Wielu narzeka na grę Marina na clayu i racja. Ale zmieniłem swoje zdanie po meczu z Berrerem, w sumie w pierwszym secie dość wolno wszedł w grę, ale w drugim to była już miazga.. Nie dość że niszczył go nieodbieralnym serwisem to dodatkowo dobijał świetnymi kontrami, i chociaż Berrer nie był zbyt wymagający to można zauważyć poprawę gry u Cilica w porównaniu z poprzednimi turniejami i po spadku formy po zakończeniu Australian Open. Wygląda na to że przed kolejnym wielkim szlemem forma znów zaczyna przybierać tendencję zwyżkową. Greul.. Greul.. Greul.. wygrał z Kieferem,który już dawno jest na emeryturze, kogoś tak nieregularnego jak Kiefera podczas tego meczu to od lat nie widziałem. Fatal.. do tego posyłał piłkę na metrowe auty co chwila. Gorzej niż rozstrojony 40-letni Kałasznikov. Mimo fatalnej gry Kiefera Greul męczył się momentami i dziś zostanie szybko zniszczony. Typ w sam raz wrzucić do jakiegoś combo. Pozdrawiam ;-)
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie: Frederico Gil - Santiago Giraldo ⛔ 6:4, 6:4
Typ: 2
Kurs: 1,45
Bukmacher: expekt
Analiza: Dziś w Estoril Frederico Gil przed własną publicznością podejmie Kolumbijczyka Santiago Giraldo, Portugalczyk znajduję się obecnie na 133 pozycji w rankingu ATP, natomiast Giraldo 66 pozycja. Wcześniej obaj panowie stoczyli ze sobą dwa pojedynki oba na ziemi, w których zwycięsko wychodził Gil. Dziś natomiast faworytem jest Kolumbijczyk, który ostatnio osiągnął wysoką formę co potwierdza: pół finał w Bogocie, następnie zwycięstwo w Pereiri oba turniej zaliczane jako challengery. W poprzednim tygodniu Giraldo zaliczył już solidny występ w turnieju ATP. Odpadł w 3 rundzie rozgrywając przy tym 5 meczy (musiał przejść kwalifikacje) po drodze pokonał Llordę a przed wszystkim Ferrero co wystawia mu dobre świadectwo i widać formę u Kolumbijczyka. Portugalczyk natomiast tego sezonu na razie nie może zaliczyć do udanego porażki z zawodnikami drugiej setki ATP chluby mu nie przynoszą, z takimi zawodnikami powinien sobie radzić bez żadnych problemów. Jak na razie daleko mu do formy z dwóch poprzednich sezonów. Stawiam na zwycięstwo Giraldo.
 
W 0

wolodia

Użytkownik
Tenis - ATP - Estoril - 15:50
spotkanie: Frederico Gil vs Santiago Giraldo ( dokładny wynik )
typ: Frederico Gil 2:0
kurs: 4,33
buk: Bet365
analiza:
Turniej odbywa się w Estoril w Portugalii. Zmierzą się ze sobą Portugalczyk Gil z Kolumbijczykiem Giraldo. Obaj zawodnicy w ostatnim czasie grają bardzo dobrze. Giraldo w ostatnim swoim turnieju pokonał takich zawodników jak Ferrero i Llodre. Przegrał dopiero z Tsongą. Gil w ostatnim swoim turnieju w Tunezji doszedł aż do półfinału gdzie przegrał dopiero z bardzo dobrze dysponowanym Brandsem. W tym turnieju zaś Gil w pierwszej rundzie pokonał Floriana Mayera a Giraldo awansował ponieważ rywal po pierwszym secie skreczował ( Darciś ) Obaj zawodnicy grali do tej pory dwa razy ze sobą i dwa razy górą był Gil. Oba mecze odbyly się na kortach ziemnych czyli na takich jakich grają teraz. Tak więc przed tym spotkaniem na pewno silniejszy psychicznie będzie Gil zwłaszcza że gra przed własną publicznością. Reasumując uważam że 2:0 wygra Gil
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Sousa &amp; Tavares - Bopanna &amp; Qureshi @ 1.35 ⛔ 6/4 7/6
Kolejny mecz deblowy który nie powinien się skończyć porażką zawodowego składu Hindusa i Pakistańczyka który w tym sezonie może narobić bigosu jeśli nie będą bawić w jakieś machlojki. Druga para jest to domowa sklejka wzięta tylko by i w deblu dostać kasę od swoich, a mecz z Hernandezem &amp; Kunicynem nie komentuję. Nawet nie ma jak opisać tego spotkania ponieważ o wyczynach deblowych Portugalczyków słyszę po raz pierwszy, a parę ze środkowego Wschodu widziałem nie raz w singlu jak i w deblu.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
A co myślicie o spotkaniu Wawrinki z Troickim? Wydaje mi się, że Wiktor jest w tej formie i przed własną publicznością pokonać Stasia. Kurs 3,4 kusi tym bardziej, że forma Serba o której wspomniałem jest bardzo wysoka. Tylko z drugiej strony Wawrinka to też czołówka.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Troicki w formie?? Nie wydaje mi się. Uważam, że Viktor nie ma najmniejszych szans z Wawrinką.Z Serba uszło powietrze a na początku sezonu prezentował się znacznie lepiej niż teraz. A Szwajcar zupełnie na innym biegunie. Chyba, że odczuwa zmęczenie bo ostatnio często i dużo gra. Ale jeśli Staśkowi kondycja dopisze, to wygra, bo prezentuje teraz super formę jak na swoje możliwości.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Kohlschreiber P. - Baghdatis M. 2-0, 1.60
Kolba w formie. Na clayu przegrał tylko z Rafą i Ferrerem, czyli lepszymi od siebie i to w dodatku w gazie. W tamtych meczach nie wyglądał na korcie dobrze, to fakt, ale kto wygląda dobrze na clayu grając z Nadalem, heh. Bagietka kompletnie bez formy. W mastersach porażki w 1 rundzie, a tutaj w 1 rundzie męczarnia z Gojowczykiem (przegrany set), który prezentuje jak dla mnie poziom futuresów. Do tego dochodzą spore problemy Cypryjczyka z serwisem. I ostatnia rzecz. Panowie grali ze sobą na clayu dwa razy. Dwa razy było 2-0 dla Kolby. Dziś będzie podobnie. Niemiec nie zawiedzie swojej publiczności.
Wawrinka S. - Troicki V. 2-0, 1.75
Staszek w formie. Oglądałem go w meczu z Nadalem ostatnio i zaliczył wtedy u mnie plusa. Mocna, dokładna gra z linii końcowej. Cały czas starał się wywierać presję (wiadomo z Nadalem ciężko to uzyskać). A wcześniej wyrzucił z turnieju Tomka Berdycha a to jest spory wyczyn bo Czech gra bardzo dobrze obecnie. O Troickim nie ma co pisać za dużo. Strasznie chimeryczny zawodnik, ostatnio pod formą zdecydowanie i niech nie zamazują tego faktu dwa wygrane tutaj mecze. Myślę, że skoro już Staszek przyjechał do Belgradu to nie będzie mu się zanadto spieszyć do Madrytu i doczekamy się finału Djoko-Wawrinka.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Odnośnie Troickiego to dla mnie no bet. Wawrinka jest lepszy,ale tak jak piszecie,duzo grał ostatnio, dwie jego ostatnie porazki to z Djoko i Nadalem wiec wstydu nie przynosza.... Róznie moze byc. Jest jeden aspekt ciekawy. Mianowicie Wawrinka moze miec ochote na rewanz na Djoko za porazkę w Monte Carlo i to rewanz na terenie Serba wiec watpie aby Wawrina odpuscil...
Podobnie rzecz się ma z Isnerem i Querreyem... Od razu zwróciło moją uwagę to,ze obaj startują w tym turnieju w ... Belgradzie,gdzie poniesli porazke w Pucharze Davisa z Djoko i Troickim, chyba tylko Querrey wygral tam z Troickim w meczu juz o pietruszke. Mecze te byly dosc zaciete i dwa konie z USA na pewno to pamiętają... :twisted:
Może dość odważne typy,ale gram tym bardziej ,że rysio i igorek ostatnio nie zachwycają...
Gasquet - Isner 2 2.55 bwin✅
Querrey - Andreev 1 2.25 bwin AKO 5.73✅ :cool: zobaczymy.....
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Gasquet - Isner +2.5g @ 1.85 ✅ 6/2 6/7 3/6
Red clay pasuję bardzo Big Johnowi wczoraj spora ilość asów i ogromna cheap pointsów z Łanią. Dzisiaj kolejny Francuz który po cococasie jest pusiakiem z serii PHM&#39;a, Melzera, Lopeza czy Hanescu. Isner od meczu w Davisie na rc coraz lepiej toczy wymiany na mączce jeśli ciągle chłopak będzie się tak kształtował plus doda do tego woleje może być ciężką maszyną która i dziś powinna narobić bigosu Francuzowi nie do wyważenia. Liczę na utrzymywanie jego serwisu, a po drodze do TB powinien mieć sytuacji jak na jednej ręce by przełamać Ryśka.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Ja zagrałem to samo co smoooke, nie będę pisał analizy gdyż mniej więcej pokrywa się ona z w/w.
Dodałem jeszcze do tego:

Djokovic N.-Krajinovic F.(H 0-5.5) typ 1, kurs: 1.80 ⛔ 4:6, krecz

Novak w bardzo dobrej formie na mączce przegrał dotychczas tylko pojedynki przeciwko Verdasco. Ogrywał dużo lepszych rywali takim handicapem i myślę, że z zawodnikiem 4 setki rankingu, którego i tak wielkim sukcesem jest awans do 3 rundy turnieju ATP. Djokovic to zupełnie inna klasa niż poprzedni przeciwnicy. Myślę, że Djoković bez większych problemów wygra to spotkanie nie tracąc przy tym wiecej niż 6 gemów.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wawrinka - Troicki @ 3.97 ⛔ 7/5 6/7 7/6 saves 2MP

Mecz za jakieś 15 minut więc jest chwila na mały write up. Pod koniec spotkania Isnera zauważyłem że publika gromadzi się i gorąca przywita Szwajcara jak i rodowitego Serba z Belgradu czyli Troickiego który w tym turnieju punkty wybronił. W tamtym sezonie odpadł z Djokovićiem w QF ale podczas tego ćwierćfinału może pokusić się o jakieś nabicie punktów do rankingu. H2H 1-0 dla Stanislasa i świetny run w tym sezonie z U20 wygrał już gdzieś jakieś 30 spotkań ale kiedyś ta seria musi się skończyć i myślę że z gospodarzem który chcę, a nie musi jak Wawrinka który musiałby wygrać ten turniej by naliczono mu punkty do rankingu Masters Race.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Gil F. - Machado R. 1,75
W ostatnim dzisiaj ćwierćfinale spotka sie dwóch Portugalczyków, obaj są poza pierwsza setką, ale Gil reprezentuje dużo lepszy poziom gry. Machado wczoraj ograł 6:4,6:4 naszego słanego Przysieznego, wynik ten nie robi absolutnie wrażenia. Gil za to ograł w 1r Mayera a w 2r bardzo groznego w ostatnich tygodniach Giraldo. Nie stracił nawet seta, dzisiaj też jest bardzo mało prawdopodobne aby zrobił to z chall lever jaki reprezentuje Machado. H2H oczywiście na korzyść Fernando, w tamtym sezonie wygrał 6:1, 7:6- na kortach ziemnych w Tunis.
Polecam DW 2:0 po kursie około 3 ????
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Ja tego meczu wcale bym nie był taki pewien. Szkoda, że kiepsko oceniasz grę naszego rodaka, gdyż on właśnie ostatnio jest w dobrej jak na siebie formie. Co potwierdza najpierw wygrany challenger w St. Brieuc Ch pokonując w finale Ramireza-Hidalgo. Następnie finał w Leon Ch. podczas występów w tych turniejach udowodnił, iż w tenisa grać potrafi. Choć oba w/w turnieje to challengery, to jednak Gil nawet na takim poziomie nie dał rady osiągnąć jakiś w miarę dobrych rezultatów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom