>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Estoril, Belgrade & Munich 3.05-9.05.

Status
Zamknięty.
K 0

kristo1000

Użytkownik
Spotkanie: Cilic - Almagro
Typ: zakład na sety 2-0
Kurs: 3.30
Buk: betclick

Analiza:Krótko i na temat. Nicolas ostatnio w formie nierównej, popełnia sporo błędów w grze, lecz gdy się skoncentuje całkiem nieźle mu to wychodzi i dziś powinien ograć Cilicia który raczej niezbyt dobrze czuje się na Clayu, z przeciętnym Greulem stoczył 3 setowy dość wyrównany pojedynek. Jeżeli Almagro tak jak już wcześniej mówiłem skoncentruje się nie powinien mieć problemów z Ciliciem, który ostatnio formą nie zachwyca, grą nie porywa...
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Krajinovic F. v Querrey S.
Typ: Krajinovic F.
Kurs: 4,00
Bukmacher: Gamebookers

Analiza:

Dzisiaj wieczorem w półfinale Serbia Open zmierzą sie ze sobą zawodnik gospodarzy Krajinovic oraz amerykanin Querrey. Krajinovic niesiony przez niesamowity doping publiczności jest czarnym koniem zawodów. Wczoraj ograł 2 rakietę męskiego tenisa, popularnego &#39;Dżokera&#39;, który skreczował po pierwszym secie. To dopiero jego drugi rok zawodowej gry, ogólnie zawodnik dobrze rokujący i grający już tenis na wysokim technicznie poziomie. Querrey jest zawodnikiem bardziej z predyspozycjami na hard, poza dobrym serwisem ciężko zauważyć u niego jakieś wybitne zdolności.. na pewno Serbowi będzie ciężko przełamać podanie amerykanina ale gra u siebie niesamowicie zmotywowany oraz ma wsparcie w postaci dopingu publiczności co wyraźnie mu pomaga. Querrey już w Rzymie męczył się z bardzo przeciętnym Benneteau i myślę że po zaciętej walce zwycięży Serb.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Federer - Montanes 2
GGL -Gil 2
Petzschner - Youzhny 1
Krajinovic - Querrey 1
AKO 292,11 bwin:cool:
Za drobne. Wiem,ze to moze szalony kupon,ale czemu nie.
Federer bez formy a Montanes specjalista od mączki + urwał seta Ferdkowi na Rolandzie
Gil gra u siebie, a do GGL nigdy nie mialem zaufania.
Petzschner u siebie, a Youzhny juz nie takie mecze przegrywał.... zwłaszcza gdy kurs na niego były bardzo niskie + podatny na krecze????
Krajinovic u siebie, publiczność, Querrey myslal,ze pokonujac Andreeva spotka sie z Djoko i bedzie rewanz za Davis Cup,ale niestety... młody Serb może go pojechać
Pożyjemy zobaczymy, wczoraj Isner, Querrey, Jankovic i MJMS dali zarobić:]
Kupon spoko, ale jak zagrasz za więcej niż za 1 zł to Ci BWIN nie wypłaci ????
Nie wypłaci?? a to kupon nie jest umową pomiędzy mną a nimi...? Czy to metafora taka heh, zagrałem za dyszkę ????
 
Q 0

qwebar

Użytkownik
A co myślicie o typie:
Krajinovic - Querrey
Suma gemów powyżej 22.5?
Chłopaki chyba trochę pograją, co? Jakieś widowisko musi być ;)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
GGL - Gil +2.5g @ 2.15 ✅ 2/6 7/5 3/6
Osobiście byłem wczoraj za odwrotnie innym półfinałem ale wyszło jak wyszło. GGL mnie nie zachwyca na cegle chociaż jest Hiszpanem najlepiej pasuję mu szybsza nawierzchnia bo dłuższe wymiany i problem z zakończeniem akcji to naprawdę podstawa by coś wygrać na mączce, a rywali w tym turnieju oprócz X-Mana po prostu nie miał ponieważ Tavares czy Martin to nie rywale aktualnie nawet na challengery, a Gil wraca do swojej fantastycznej postawy jeśli pamiętam to sprzed dwóch lat gdzie nawet na hc walczył zaciekle z Nadalem, a na mączce podczas challengerów trzymał formę i zachodził na każdym bardzo daleko w tym turnieju odwrotność co do GGL&#39;a i pokonywał naprawdę niezłych grajków np. Mayer, Giraldo czy Machado z tej trójki aktualnie Niemiec nie jest specem od grysu ale Giraldo czy Machado to już opierają swoją grę na mączce. Gil Jest takim kortowym piętaszkiem pokroju Olliego Rochusa gdzie naprawdę ciężko gra się z takim jak i jemu samemu ciężko utrzymać formę ale jednak jeśli chce dojść do finału turnieju ATP we własnym kraju, a doping może być dzisiaj jak i jutro ogromy ponieważ CC w Estoril potrafi pomieścić aż 8k ludzi to GGL nie jest aż taki straszny jak aktualnie go malują i jest szansa by Portugalscy fani tenisa ujrzeli jutro swojego rodaka na Estoril Court Central Venue.
 
sneakerhead 0

sneakerhead

Użytkownik
Ja nie wiem dlaczego tak się podniecacie Krajinovicem. Według mnie nie ma on szans w starciu z Querreyem. Zeballos pewnie do tej pory nie może uwierzyc jak przegrał z tym dzieciakiem. Djoko mu odpuścił i wyruszył spokojnie do Madrytu. Publika i tak będzie miała kogo dopingować. Dla mnie pewna wygrana Amerykanina.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Ja nie wiem dlaczego tak się podniecacie Krajinovicem. Według mnie nie ma on szans w starciu z Querreyem. Zeballos pewnie do tej pory nie może uwierzyc jak przegrał z tym dzieciakiem. Djoko mu odpuścił i wyruszył spokojnie do Madrytu. Publika i tak będzie miała kogo dopingować. Dla mnie pewna wygrana Amerykanina.
Pamiętam jak wygrał chyba na AO z Simonem (nie jestem pewny, ale na pewno z dużym faworytem), by w następnej rundzie dostać porządne baty od Tsongi...miałem wtedy chyba +5.5 gema na niego, biorąc pod uwagę, że nieźle serwował. Od tego czasu powiedziałem sobie, że na razie nie typuje jego meczy. Musi chłopak trochę okrzepnąć i ustabilizować formę. Na korzyść jego działa tylko publika.
PS. piszę to jak mecz trwa, ale dopiero kończąc spojrzałem na wynik 5-0 Querrey...:cool:
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Montanes - Gil @ 1.38 ✅ 6/2 6/7 7/5
Montanes i Gil obaj gracze którzy ciągle podciągają swój poziom gry jak i ranking. Wczoraj Hiszpan świetnie taktycznie rozbił Fedexa który już nie ma takiego samego bh jak kiedyś który robił spustoszenie lepiej niż nie jeden fh innych zawodników i z głębi kortu Hiszpan pięknie rozgrywał piłki, a Szwajcar popełnił około 50UE i to tylko w dwóch setach. Gil turniej życia i to we własnym kraju finał da mu zbliżyć się do TOP100 ale jednak tytuł sądzę że ponownie trafi w ręce Hiszpana który jeśli utrzyma taką wspaniałą formę może trochę posiedzieć w Paryżu na dłużej. Portugalczyk jest też świetnym graczem i walczakiem ale jednak ustępuję Hiszpanowi który powinien wybronić #250 pkt które wywalczył rok temu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom