>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Estoril, Belgrade & Munich 3.05-9.05.

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik

Tournament Name: Estoril Open
Location: Estoril, Portugal
Dates: 03.05.2010-09.05.2010
Prize Money: € 398,250
[URL='http://www.estorilopen.net/']http://www.estorilopen.net/[/URL]

Tournament Name: Serbia Open 2010
Location: Belgrade, Serbia
Dates: 03.05.2010-09.05.2010
Prize Money: € 373,200
http://www.serbiaopen.rs/

Tournament Name: BMW Open
Location: Munich, Germany
Dates: 03.05.2010-09.05.2010
Prize Money: € 398,250
[URL='http://www.bmwopen.de/']http://www.bmwopen.de/[/URL]
Po zakończeniu Mastersa w Rzymie, tenisiści podzielą się na grupy, które pojadą do Estoril, Monachium czy też Belgradu. Niektórzy spędzą ten tydzień na odpoczynku przed kolejnym Mastersem w Madrycie. Mimo, że turnieje w nadchodzącym tygodniu są z serii ATP Tour 250 to szykuje się ciekawy tydzień z tenisem :jezora:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mozi 552

mozi

Użytkownik
Bardzo ciekawy tydzień z tenisem przed nami. Aż trzy turnieje, na pewno będzie z czego wybierać, a że trwa majówka będzie więcej czasu na oglądanie spotkań, może wreszcie uda się podnieść także ich skuteczność. W Estoril poza Federerem wielkich nazwisk brak. Ljubicic to turniejowa &quot;dwójka&quot;, dalej są Monfils (wracający po urazach) i Montanes (ostatnio bez formy). Jeśli Federer nie wygra tego turnieju (potrzebować będzie do tego tylko 4 wygranych spotkań) to mocno się zdziwię, nawet biorąc pod uwagę to, że nie zawsze gra na 100% w małych turniejach. Patrząc na niektóre pary pierwszej rundy można odnieść wrażenie że to jakiś większy challenger, co nie oznacza że emocji będzie mniej. W decydujące rundzie kwali jest Michał Przysiężny, a co jeśli wygra? Pierwsze miejsce dla kwalifikanta w drabince oznaczałoby mecz z Phau&#39;em, a w drugiej rundzie Federerem. Myślę, że fajnie byłoby zobaczyć spotkanie Przysiężny - Federer, ale o duży wynik z tego miejsca będzie ciężko. Drugie miejsce to mecz z Cuevasem w pierwszej rundzie, a dalej Granollers/Hernandez i wreszcie w 1/4 (prawdopodobnie) z Montanesem. Myślę, że jeśli chodzi o ogranie na cegle, z uznanymi tenisistami przed RG to byłoby to najlepsze miejsce dla naszego tenisisty. Ostatnia opcja to mecz z innym kwalifikantem, ale już w drugiej rundzie oblicze spotkania z Monfilsem. Wiadomo, że skoro to będzie pierwszy mecz Polaka w turnieju pro w tym roku i będzie wielką niewiadomą (o ile w ogóle awansuje do MD). Wielu było takich, którzy brylowali w challengerach, a w ATP zdobywali po kilka gemów z przeciętniakami. Pamiętam też jednak spektakularne debiuty i takiego się spodziewam w wykonaniu naszego tenisisty.
W Monachium Almagro, Kohlschreiber, Berdych i Chardy to kandydaci na półfinalistów z poszczególnych ćwiartek. Turniej ogólnie także przeciętnie obsadzony, ale w którym zobaczymy kilka takich właśnie gwiazdek.
I Serbia Open, bez Kubota, ale z Djokovicem, Wawrinką, czy nieobliczalnym nawet na cegle Isnerem. Już o pierwszych typach napiszę trochę później ;)
Zapraszam do dyskusji!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ciekawy tydzien to prawda. Sporo turniejow, poziom nizszy, trzeba uwazac tradycyjnie na gospodarzy i kwalifikantow ale nie tylko na nich. Turnieje przed mastersem i po mastersie a do tego jak sa trzy to zawsze najlepsi sie roznie rozkladaja a czesc nie gra wiec bedzie milion niespodzianek. To zawsze dobry tydzien do gry jesli sie umie odpowiednio znalesc dobre mecze chociaz wiadomo, ze ciezko jest przewidziec komu sie akurat zachce grac. Trzeba tez uwazac na Hiszpanow czy czasem ci lepsi nie beda chciec uciec do Madrytu ciut wczensiej np. Almagro. Zobaczymy jak to bedzie...
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Zdążyłem przejrzeć już OOP na jutro i znalazłem dwa bardzo ciekawe typy w turnieju w Monachium. Jutro zostaną rozegrane finałowe spotkania kwalifikacji i kilka meczów pierwszej rundy. Są w śród nich takie pary jak Benneteau - Petzschner czy Istomin - Beck, których typowanie to raczej loteria, ale jest kilka w których można snuć pewne wnioski:
Jeremy Chardy - Mikhail Youzhny 1 @ 2.9 (3/10) Betsafe
Chardy w bardzo przeciętnej formie na początku sezonu, ale tenisiści już na stałe zagościli na cegle i forma powoli się poprawia. Ograł w ostatnich tygodniach Tipsarevica i Montanesa, ulegając solidnym Gulbisowi i Djokovicovi. Na forum pisałem wiele razy o tym jak wielki potencjał posiada, ma wszystko (może poza bekhendem i... niestety psychiką) by przebić się do czołówki. Roland Garros się zbliża forma powinna iść w górę i kiedy ma zacząć coś grać jak nie tu? W Niemczech grać lubi, rok temu w tym turnieju półfinał, w Stuttgarcie wygrał nawet na tej samej nawierzchni turniej. Youzhny na cegle bardzo przeciętnie, za dużo błędów, do tego słabiutki serwis. Chardy podanie ma bardzo solidne i to może być w tym meczu klucz do sukcesu.

Benjamin Becker - Stephane Robert 2 @ 1.6 (5/10)

Bardzo zaskoczył mnie taki kurs w tym spotkaniu. Robert pokazał się w tym sezonie z bardzo dobrej strony zarówno na poziomie challengerów jak i ATP. Ostatnie wyniki (czyt. 3 ostatnie turnieje) to trzy porażki, tylko spójrzy z kim? Dwa razy Serra i raz Istomin i za każdym razem udawało mu się urwać rywalowi seta. I wreszcie co najistotniejsze lubi grać z servismanami. Świetnie mija, dobrze returnuje, a jak na typowego przebijacza bez zdecydowanej broni ofensywnej przystało, lubi grać z mniej regularnymi od siebie. Takim tenisistą jest Becker, który ryzykuje bardzo dużo, biega do siatki, a grę opiera w dużej mierze na serwisie. W tym roku trzy mecze na cegle, w ubiegłym żadnego to mówi samo za siebie!
W Estoril jutro spotkań do typowania nie widzę. Granollers zagra z Hernandezem i to jedyny mecz, który mnie zainteresował. Jednak kurs 1.5 na nierównego Marcela nie jest zadawalający i w turnieju w poniedziałek będę obserwował jedynie poczynania Michała Przysiężnego! W Belgradzie także trudno o typy. Wygrać powinni Serra, czy Korolev, ale nie zamierzam grać na nich po śmiesznych kursach. Dlatego i tutaj poniedziałek raczej odbędzie się bez typów.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik

Benjamin Becker - Stephane Robert 2 @ 1.6 (5/10)

Bardzo zaskoczył mnie taki kurs w tym spotkaniu. Robert pokazał się w tym sezonie z bardzo dobrej strony zarówno na poziomie challengerów jak i ATP. Ostatnie wyniki (czyt. 3 ostatnie turnieje) to trzy porażki, tylko spójrzy z kim? Dwa razy Serra i raz Istomin i za każdym razem udawało mu się urwać rywalowi seta. I wreszcie co najistotniejsze lubi grać z servismanami. Świetnie mija, dobrze returnuje, a jak na typowego przebijacza bez zdecydowanej broni ofensywnej przystało, lubi grać z mniej regularnymi od siebie. Takim tenisistą jest Becker, który ryzykuje bardzo dużo, biega do siatki, a grę opiera w dużej mierze na serwisie. W tym roku trzy mecze na cegle, w ubiegłym żadnego to mówi samo za siebie!
Nie wiem czy widziałeś Roberta na korcie, ale jeśli nie to ostrzegam, żeby Cię ranking i &quot;suche&quot; wyniki ostatnie nie zmyliły. To jest baardzo słaby tenisista. Jego ranking to przypadek. Poziom jego gry określiłbym na góra poziom czelendżerów. A ten mecz to typowe fifty fifty i klasyczny no bet.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Widziałem Roberta w akcji i to wiele razy i niestety nie mogę się z Tobą zgodzić. Wiadomo, że to nie jest efektownie grającą gwiazdą, nigdy też nie będzie w czołówce rankingu ATP, ale to typowy walczak i specjalista od gry na cegle, gdzie swoje powinien wygrywać. 2010 rok jest najlepszym w jego karierze, jest 65 w rankingu ATP co również przypadkiem nie jest. Co istotne Robert gra świetnie przeciwko serwismanom (kiedyś taką informację podał na forum Włodar co oczywiście zanotowałem) choć można to zauważyć przeglądając jego wyniki. Co do samego stylu gry to na pewno nie sieje popłochu serwisem, choć widziałem kilka słabszych podań w 100 rankingu panów. I do tego mimo braku ofensywnych broni, gra świetnie w defensywie. Bardzo dobrze rusza się po korcie, do wszystkiego biega, bardzo dużo przebija, a to idealny styl na niecierpliwego Beckera, który gra dużo za mocno jak na cegłę. Ofensywny potencjał Niemca jest spory, ale na cegle traci on większość swoich atutów i jutro lepszy powinien okazać się francuski solidniak.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
MOzi
Youzhny słaby z mączce, dużo błedów, słaby serwis- tak to można opisać jego ostatni mecz z Hewittem a nie jego ogólną gre na cegle! Z kangurem grał bardzo słabo a i tak walczył i przegrał dopiero po trzech setach. Jak widziałes mecz Mishy z Nalbandianem to wiesz, że na ziemi jest równie skuteczny jak na hardzie. Takie mecze jak w zeszłym tygodniu poprostu sie zdarzają. Co do CHARDEGO, oczywiście niby wielki talent miał całkiem udany tamten sezon ale ten to porażka, jak wygra jakiś mecz to święto. Nie neguje twojego typu tylko nie zgadzałem się z analizą u musiałem ją trochę uzupełnić ???? Biorąc pod uwagę formę mojego ulubieńca na pewno mozna zaryzykować 2/10 na Francuza.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Youzhny jest w super formie na początku sezonu, tylko ta forma nie koniecznie musi się przenieść na cegłę. Widziałem fragmenty meczu z Nalbandianem i wcale się bym grą Miszki nie zachwycał. Nalbi po powrocie gra różnie, a przede wszystkim podanie często szwankuje i to było istotne w tym spotkaniu. Myślę, że dziś Chardy będzie w stanie powalczyć o zwycięstwo. Kto wygra to spotkanie przekonamy się już za kilka godzin. Znalazłem jeszcze taki ciekawy typ:
Michał Przysiężny - Frederico Del Bonis 1 @ 2.16 (3/10) Michał w tym sezonie jest w wielkiej formie. Widziałem go kilka razy w challengerach, w których osiągał wielkie wyniki i muszę przyznać że imponował! Świetne podanie, do tego solidny z głębi kortu, zmieniający rytmy, z pięknym i skutecznym forhendem. Lubi grać na cegle, to pierwszy turniej pro do którego może awansować w tym roku, na pewno mu na tym niezwykle zależy. Pierwsze dwa mecze to pogrom, słabych Portugalczyków. Del Bonis ograł w kwalach na razie tylko Sa (6:3 6:3) drugi mecz rywal oddał mu walkowerem. Widziałem go tylko raz w życiu i to przez chwilę. Typowy ceglarz z całkiem solidnym podaniem (pierwszym), który wszystko stara się przebijać na stronę rywala (masa topspinu wkładana w każde uderzenie). Przed 19 latkiem z Argentyny stoi jednak ciężkie zadanie, musi zmierzyć się z świetnie dysponowanym Polakiem i myślę, że to nasz tenisista wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Kunitsyn, Igor - Clement, Arnaud
Data: 3.05.2010 14:00
Typ: 0:2
Kurs: 4.05
Bukmacher: Betsson
Analiza: W pierwszym meczu singlistów podczas turnieju ATP w Estoril, który jest bardzo dobrze obsadzony (wystąpi m.in. Roger Federer) zagrają ze sobą dwaj zawodnicy zbliżeni ze sobą. Będą to Rosjanin Kunitsyn, Igor oraz Francuz Clement, Arnaud. Bukmacherzy w roli faworyta stawiają twgo pierwszego czyli Kunitsyna, jednak ja jestem całkiem odmiennego zdania. Według mnie górą w tym pojedynku będzie Clement, który ogra swojego przeciwnika w dwóch setach. W rankingu Francuz zajmuje 83 pozycję, podczas gdy Kunitsyn jest 104. Obydwaj ostatnio mają zdecydowany spadek formy, nie potrafią wygrać spotkań z łatwymi przeciwnikami. Clement przegrywał m.in. z Peterem Torebko, Andereyem Gołubiewem oraz męczył się z Artemem Smirnovem. Te pojedynki jednak nie wyglądały tak źle jak Kunitsyna, który przegrywał w dwóch setach z Julianem Reisterem, Adrianem Undurem czy w trzech setach z Benjaminem Balleretem. W bezpośrednich pojedynkach pomiędzy tymi zawodnikami jest bilans 3:0 dla Rosjanina. Raz spotkali się na clayu, a dzisiaj przyjdzie im grać właśnie na tej nawierzchni. Kunitsyn wygrał tamto spotkanie 7:6, 5:7, 7:6. Dzisiaj nastąpi udany rewanż ze strony Arnolda Clementa !
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie: Kevin Krawietz - Tomas Berdych ✅ 1:6, 1:6
Typ: poniżej 17.5 gemów
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betsson

Analiza: Na przeciw siebie staną Niemiec Kevin Krawietz (zawodnik, którego ranking plasuję się po za pierwszym tysiącem !) z Tomasem Berdychem, Czech aktualnie 11 rakietą jest świata. Zawodnik gospodarzy rozegrał zaledwie 2 oficjalne mecze w 2009 roku, w których oczywiście nie sprostał swoim przeciwnikom. Mało tego w przeciągu całej swojej kariery nie odniósł zwycięstwa w oficjalnym meczu. W tym roku jest to jego debiut na kortach i to do tego z wyśmienitym przeciwnikiem jakim jest Berdych. Czech w tym sezonie w bardzo wysokiej formie. W tym meczu nie będzie zbytnio musiał się wysilać, wygra łatwo i bez większych wkładów sił. Myślę, że dla Niemca sukcesem będzie każdy wygrany gem przeciwko Czechowi, a, że nie wygra ich dużo także stawiam, iż w tym meczu będzie rozegranych poniżej 17,5 gemów.✅
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie: Olivier Rochus - Richard Gasquet ✅ 0:6, 1:6
Typ: 0;2
Kurs: 1,55
Bukmacher: betsson
Analiza:
Obu Panów w rankingu dzieli różnica 19 oczek na korzyść Belga, Rochus 58 zaś Gasquet 77. Jednak pojedynek rozgrywany na mączce daje wyraźną przewagę na korzyść Francuza, który to lubi grać na tej nawierzchni, natomiast Belg już tu wypada dużo blado, preferuję bardziej twarde nawierzchnie. Potwierdza to jego dotychczasowy bilans meczów na mączce, gdzie w kolejnych trzech meczach odniósł trzy porażki nie wygrywając nawet seta. Jednym z jego pogromców był jego dzisiejszy przeciwnik, który zmiażdżył go 6;1, 6;1. Po ostatnich pojedynkach Richarda widać, iż jego forma się stabilizuje na dość dobrym poziomie, więc większych problemów nie przewiduję by znów pokonał Belga w dwóch krótkich setach.
 
arturb_r1 0

arturb_r1

Użytkownik
Spotkanie: Dolgopolov Jr. O. - Ventura S.
Typ: 1
Kurs: 1,4
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Mecz, który od razu rzucił mi się w oczy mimo, niskiego ale bardzo stabilnego kursu. Obaj Panowie zmierzyli się ze sobą dwa razy, wynik ich starć H2H to 1-1 na korzyść Dolgopolov&#39;a, który swoje spotkanie wygrał na ziemi. Obecny mecz, również rozgrywany jest na ziemnych kortach, gdzie Dolgopolov wygrał z Venturą w Monte Carlo 2-0. Ukrainiec jest zawodnikiem, który najlepiej radzi sobie właśnie na kortach ziemnych dlatego jest to kolejny argument, za tym aby na niego postawić. Kolejnym argumentem przemawiającym za gracze zza naszej wschodniej granicy jest fakt, że Ventura przegrał 5 ostatnich meczy, w których urwał tylko 1 seta. W moich oczach typ warty grania 9/10.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Cilic - Berrer 2 3,55 bwin
To spotkanie od razu mnie zaciekawiło. Dlaczego buki tak przeceniają Chorwata? Dlaczego tak niedoceniają Berrera?? Dla mnie kurs 1.25 na Marina to lekka przesada.... Cią gle sugerują się chyba jego dobrym występem w AO. A co on teraz prezentuje na mączce, nic ciekawego. Wymęczona wygrana z Andreevem gdzie w trzecim secie przegrywal juz chyba 4-1... Potem juz przegrane u z montanesem czy lopezem.
Berrer gra u siebie, bedzie dodatkowo zmobilizowany takze chęcią rewanżu za finał w zagrzebiu z tego roku. Jest solidny i uwazam,ze wygra z Cilicem,ktory na mączce traci dużo na wartości.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Olivier Rochus - Richard Gasquet
Typ: Olivier Rochus
Kurs: 5,80
Buk:
bwin
Analiza:
Jutro podczas turnieju w Belgradzie naprzeciwko siebie staną Olivier Rochus i Richard Gasquet. Zdecydowanym faworytem jest Francuz, ale według mnie to Rochus wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.
29-letni Rochus jest wyżej w rankingu. Zajmuje on 58 miejsce, podczas gdy Gasquet jest 77. Francuz ma 24 lata i drzemie w nim olbrzymi potencjał, jednak nie potrafi na razie go w sobie obudzić. Kilka lat temu Francuzi liczyli, że to właśnie młody Richard będzie tenisistom, który da im dużo radości i na stałe zadomowi się w światowej elicie. Teraz jednak jest od tego zdecydowanie daleki.
Bilans bezpośrednich pojedynków nieznacznie wskazuje na Gasqueta. Szczególnie ostatni mecz pomiędzy tymi zawodnikami był popisem gry francuskiego tenisisty. Oglądałem ten mecz i było dokładnie widać, że Francuz miał przysłowiowy „dzień konia”. Dał Belgowi ugrać ledwie dwa gemy. Jednak teraz znajduje się w dużo słabszej dyspozycji.
Również jego ostatnie mecze świadczą o spadającej formie. Podczas dwóch ostatnich turniejów w Barcelonie i Monte Carlo zatrzymywał się na drugiej przeszkodzie. Teraz zatrzyma się na Rochusie.
Stawiam na wygraną Belga po wysokim kursie.
 
demontyper 0

demontyper

Użytkownik
Tenis, ATP Belgrad
Spotkanie : Fognini F. - Skugor F


Analiza:


Pojedynek 80 w ATP Włocha Fabio Fognini z mało znanym Chorwatem Franco Skugorem ,sklasyfikowanym na 461 miejscu w ATP . Pewnie wielu graczy dziwi tak dobry kurs na Włocha z tak słabo notowanym zawodnikiem. Odpowiedz na to jest prosta fognini po prostu ostatnio przegrywa wiele meczy tak jak jego rywal -jego jedynym plusem jest to,iż przegrywa mecze z wyższej klasy zawodnikami. Typując Włocha opieram się na jego doświadczeniu ,które ma o wiele większe niż Chorwat/ w przeszłości potrafił nawiązać twardą walkę z najlepszymi. Zawodnik z Chorwacji natomiast jest pewna niewiadomą ale myślę ,że trudno mu będzie pokonać Włocha patrząc na jego dokonania.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie: Olivier Rochus - Richard Gasquet
Typ: Olivier Rochus
Kurs: 5,80
Buk:
bwin
Analiza:

Również jego ostatnie mecze świadczą o spadającej formie. Podczas dwóch ostatnich turniejów w Barcelonie i Monte Carlo zatrzymywał się na drugiej przeszkodzie. Teraz zatrzyma się na Rochusie.
Stawiam na wygraną Belga po wysokim kursie.
Jeśli dla Ciebie oznaką spadającej formy są porażki z takimi grajkami na ziemi jak Verdasco i Berdych to jestem w ciężkim szoku :?
Po za tym na tej nawierzchni Belg jest raczej na straconej pozycji w meczach rangi ATP nie zwykł wygrywać meczy, chyba, że będzie jechał na opinii z 2006 roku, gdzie jeszcze troszku pogrywał. Do tego w Monte Carlo doznał urazu, który być może mu przeszkadzać w tym meczu.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Thierry Ascione - Marco Chiudinelli 2 - 2.17
Ponownie Tobet zaoferował najwyższy kurs na to spotkanie. Gdzie indziej kursy poniżej 2.0. Typ ryzykowny o tyle, że Szwajcar nie grzeszy ostatnio formą (a szkoda bo rok 2009 zapowiadał zupełnie co innego) ale i tak sądzę, że warte spróbowania. Głównie z tego względu, że Francuz to dramatyczny tenisista. Taki misiu kortowy - 90 kg wagi. Zagląda czasem do nas na czelendżery - rok temu był we Wrocku i znajomi, którzy widzieli go na żywo zgodnie stwierdzili, że czasem lepiej nie wiedzieć jak grają co po niektórzy jak się na nich stawia :] To w odniesieniu do tragicznej gry Francuza. Po takim kursie warto spróbować.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Na dziś może coś takiego..
Spotkanie: Evgeny Donskoy - Filip Krajinovic
Typ: Krajinovic wygra 2:0
Kurs: 3,00
Bukmacher: Gamebookers
Analiza: Patrząc na takie pary ATP w Belgradzie, czy też podobne w Estoril, można się zastanawiać, czy w internecie nie ma błędów i czy to przypadkiem nie są jakieś średnio obsadzone Challengery. Na Serbia Open jednak nie jest aż tak źle, a poziom obsady pnie się do góry dzięki lokalnym gwiazdom, moim zdaniem jedną z nich niebawem może zostać właśnie Filip Krajinovic. 18-letni Serb zmierzy się dziś z o 2 lata starszym od siebie Rosjaninem i moim zdaniem awansuje do drugiej rundy. Dziwię się takim kursom na to spotkanie, bo moim zdaniem wszystko przemawia dziś za Filipem. Donskoy to bardzo słaby zawodnik, w kwalifikacjach ograł jednak wyraźnie niejakiego Slovicia oraz szerzej znanego Karanusicia, który jednak jest w totalnym dołku formy, a na dodatek clay to nie jest jego ulubiona nawierzchnia. Karanusic gra w tym roku kompletne dno i jego porażka nie jest na pewno dowodem potęgi Donskoya. Zawodnik ten nie pokazuje się nawet w Challengerach, jest po prostu bardzo słaby i niedoświadczony. Krajinovic z kolei w tym roku &quot;powąchał&quot; już wielkiego tenisa, a już rok temu w Belgradzie rewelacyjny wówczas 17-latek urwał seta Granollersowi. W tym roku wydaje się, że zrobił spory postęp. Zaczęło się od Challengera w Belgradzie, gdzie pokonał bardzo solidnego gracza na poziomie ATP Somdeva Devvarmana. Potem, w kwalifikacjach do Indian Wells ograł Gastona Gaudio, w Sunrise zniszczył Brandana Evansa. Gracze bez formy, ale na pewno dużo poważniejsze nazwiska niż Donskoy. W Miami i Barcelonie Filip grał kolejno z Blake&#39;m i Chelą. James miał z młodym Serbem wielkie problemy, ale wygrał 6-7, 6-4, 6-4. To było jednak spotkanie, które podniosło niewyobrażalnie wartość Krajinovicia. Jest on w stanie nawiązywać równorzędną walkę z gwiazdami tenisa, na pewno nie przestraszy się więc Donskoya, który nawet nie osiągnął jeszcze poziomu challengerowego. W dodatku Krajinovic gra u siebie i uważam, że tacy gracze jak on mogą bardzo dużo w Belgradzie zyskać. Krajinovic jest lepszym graczem niż Donskoy, ma dużo większy potencjał i gra u siebie. Wiele więc przemawia za nim i uważam, że wyraźnie pokona on dziś Rosjanina.
Ponadto Marko Djokovic z Di Mauro za ok. 3,75, Di Mauro jakimś wybitnym graczem nie jest, jest solidny i na pewno lepszy niż Marko, ale za kilka lat to się pewnie zmieni, być może to już ten moment dla młodszego i podobno równie utalentowanego Djokovicia, niby słabiutki, ale własna publiczność + przeciętny rywal mogą zrobić swoje.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Spotkanie: Viktoria Azarenka - Ana Ivanović
Typ: 2
Kurs: 2,7
Bukmacher: Fortuna
Analiza
Jest to moim zdaniem najciekawszy dzisiejszy mecz. Wystąpią w nim dwie młode, utalentowane zawodniczki. Mimo że patrząc na kurs wydawać by się mogło, że faworytką jest Białorusinka to jednak ostrzegam przed obstawianiem na Viktorię. Wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze: Azarenka wygrywa co prawda ze słabiutką Karatanchewą, ale wcześniej przegrała z Lapushchenkową (co prawda Rosjanka to było objawienie turnieju ale porażka z tak młodą zawodniczką dla 10 rakiety świata do wstyd). Ostatnio Azarenka miała też problemy z kontuzją , skreczowała w meczu z Martinez Sanchez (9.04) i z McHale (14.04). Natomiast piękna Serbka zajmująca dopiero 58 miejsce w rankingu z tygodnia na tydzień zaczyna się rozkręcać ostatnio dwukrotnie przegrała z naszą Isią a także z Kuznetsovą i Kleybanovą, a jak wiadomo te tenisistki do słabych nie należą. Zbliża się Roland Garros i myślę że na tym turnieju Serbka będzie chciała pokazać, że ten sezon nie jest stracony o czym świadczy jej wczorajsze wysokie i pewne zwycięstwo nad Vesniną 6:1,6:3. Azarenka wygrała z Bułgarką Karatanchewą ale popełniła aż 7 double faultów i miała na koncie 0 asów, Ivanović - Vesnina (1 DF i 3 A). Ana dzisiaj powinna to wykorzystać.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dolgopolov &amp; Greul - Fyrstenberg &amp; Matkowski @ 1.30 ✅ 1/6 2/6
Aktualnie jest deszcz w Monachium, spotkanie ma się rozegrać po odpoczynku Dolgopolova więc spokojnie po teleexpressie jeśli w ogóle dzisiaj. Polacy spokojnie pną się w górę poprzez oczywiście swoje zawodowstwo nie bawienie się w inne pary deblowe, a takich stałych par jakie znamy jest jak na lekarstwo. Po dobrym turnieju w stolicy Bawarii powinni przeskoczyć turniejowe sklejki takie jak np. Nadal/Lopez czy Karlović/Vemić. Rywale to też przysłowiowe sklejki i w deblu za dużo jak i w ogóle nic nie zdobyli. W singlu jedynie Dolgo ma chętkę na grę slajsami, wolejami lecz nie Greul który w singlu stara się grać z końcowej dla mnie jest takim Niemieckim Isnerem porównując go oczywiście na wyrost jeśli chodzi o osiągi. Niemiecko-ukraińska para która ze sobą nigdy nie grali po prostu z racji gry w tym turnieju wpisali się na debel i możliwość trafienia kogoś słabego a nóż się uda, a jak nie to zawsze wpisowe z debla wpadnie, a przecież to nie mała kasa. Kurs jak na naszą eksportową parę zadowala na dobitkę do czegoś na dzisiejszy dzień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom