>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Dubaj, Delray Beach & Acapulco, 27.02-04.03.2012

Status
Zamknięty.
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
H2H 4:2 dla Verdasco.
Almagro tutaj dwa mecze z dość przeciętnymi rywali i ciągle 3 sety.
2:1 z Ribą Pere i 2:1 z Paire Benoit, nie wróży najlepiej na ten mecz.
Verdasco rozwalił dość dobrego Volarniego i pewnie pokonał Chelę.
Ja rozumiem, że ktoś może się nie znać na tenisie i coś próbować pisać, czasem słabiej czasem lepiej, ale to powiedzmy, że jest do przyjęcia, ale jak ktoś nie potrafi poprawnie sprawdzić H2H, i podaje takie błędne informacje na forum to tego już zrozumieć nie potrafię. H2H wynosi 6:3!!!!!!!!!!!!
Co do meczu, to 100% Almagro win. Verdasco w tym, w zasadzie nie tylko w tym bo już w poprzednim Fernando prezentował się poniżej swoich możliwości. Almagro na drugim biegunie. W zeszłym sezonie zmienił trenera, polepszył swoją grę, a co chyba najważniejsze ustabilizował poziom. Początkiem tego sezonu tylko potwierdza, że ma ochotę i predyspozycje, aby na stałe zadomowić się w TOP10. Popatrzmy jeszcze na wyniki Almagro z poprzednich edycji tego turnieju: F, 1/4, W, W, 1/4, 1/2, 1r. Rewelacja. Jak widać bardzo dobrze się tu czuje, jest w bardzo dobrej formie, rywal gra nie najlepiej, także nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo Nicolasa.

Almagro @ 1.70
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Verdasco - Almagro typ 2 1.75 bwin
Zgadzam sie z powyzszymi opiniami. Wydaje mi sie ze Almagro nie powinien miec problemow z Verdasco. Fakt faktem meczyl sie w 3 setach, ale to nie ma w ogole znaczenia. Ilekroć ktos z czołowki meczyl sie w kilku setówkach ze srednimi graczami a jezeli chodzilo o kluczowe mecze wygrywali bez problemu. Almagro jest w szczycie formy, a Verdasco nie robi szalu w tym sezonie. Moze byc tu 3 setowy pojedynek, aczkolwiek wole aby skonczylo sie to w 2 setach dla Almagro.
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Verdasco - Almagro typ: 1 kurs: 2.20 ✅
Verdasco chyba powoli wraca do formy, wygrał łatwo dwa pierwsze spotkania w Acapulco, wcale z nie łatwymi rywalami; kolejno z Volandrim i Chelą, Almagro natomiast w dwóch pierwszych rundach rozegrał 3 setowe pojedynki, myślę że może on już być zmęczony trochę po turniejach w Sao Paulo i Buenos Aires gdzie spisywał się bardzo dobrze, w Sao Paulo wygrał turniej pokonując w finale Volandriego, w Buenos Aires natomiast przegrał po wyrównanym meczu z Davidem Ferrerem w 3 setach. Jeśli Verdasco nię będzie popełniał dużo niewymuszonych błędów, co zdarza mu się popełniać je seriami, to uważam że wygra z podmęczonym Almagro. Serwisy porównywalne, lekko na korzyść Verdasco, forehand zdecydowanie lepszy posiada Verdasco, backhand Almagro, dysponuje on bardzo dobrym jedno-ręcznym backhandem. Spore value na wygraną Verdasco. Polecam, kursy na Verdasco maleją u wszystkich bukmacherów
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
H2H 4:2 dla Verdasco.
Almagro tutaj dwa mecze z dość przeciętnymi rywali i ciągle 3 sety.
2:1 z Ribą Pere i 2:1 z Paire Benoit, nie wróży najlepiej na ten mecz.
Verdasco rozwalił dość dobrego Volarniego i pewnie pokonał Chelę.
Volandri nie jest aż takim dobrym tenisistą, by swoją wysoką formę utrzymał przez cały miesiąc. Oglądałeś mecz? Może jakiś słabszy dzień lub kryzys, natomiast Chela w tej formie to żaden rywal. Jest to pojedynek hiszpański, więc motywacja będzie ogromna..

Moim zdaniem i tak Almagro to wygra, choć nikt nie mówi, że będzie łatwo!
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W końcu doczekałem się powtórki z AO. O obu panach wiele by tu pisać.. i choć Murray nie błyszczy w tym turnieju - jak wielu zauważyło - tak do takich spotkań potrafi się zdecydowanie przyłożyć, a w szczególności z Djokovicem i jako jeden z nielicznych na tej planecie posiada sposób na Serba, który w praktyce mógłby spokojnie wykorzystać. Udowodnił to w zeszłym sezonie chociażby w Romie czy Cinncinatti. W szlemach wygląda to trochę inaczej, gdzie uruchamia się typowa blokada Andiego i turbiny Novaka, na które nie sposób sprostać. Ale jeśli nie w tych najważniejszych turniejach, to na pewno można pokusić się tutaj w 500, tymbardziej że Andy ma rachunki do wyrównania za tą dramaturgie z Aussie Open. Murray na pewno by szukać swojej szansy będzie musiał wykazać się nieco agresywniejszą grą, (coś co prezentował momentami w ich ostatnim spotkaniu), bo zwykłe przebijanie ze skrzydeł na nic tu się nie przyda i tylko uprości zadanie Novakowi. Mam nadzieję na ciekawy obraz gry i liczę tym razem, że mnie Szkot nie zawiedzie.. (myślami ciągle przy ostatnim szlemie.......).

Novak Djokovic - Andy Murray @ 3,20 //Pinnacle ✅ 2-6, 5-7
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Wszędzie widnieje Verdasco 4:2 Almagro.
No, ale chyba nie bierzesz pod uwagę meczy, które były ponad 3 lata temu czy ponad 2. Wszystko mogło się zmienić od tamtego czasu. W 2011 roku zagrali ze sobą 2 mecze, tydzień po tygodniu i każdy z nich wygrał. Zatem to co ważniejsze to w H2H jest 1-1 ????
 
A 47

all_in

Użytkownik
Ja rozumiem, że ktoś może się nie znać na tenisie i coś próbować pisać, czasem słabiej czasem lepiej, ale to powiedzmy, że jest do przyjęcia, ale jak ktoś nie potrafi poprawnie sprawdzić H2H, i podaje takie błędne informacje na forum to tego już zrozumieć nie potrafię. H2H wynosi 6:3!!!!!!!!!!!!
Co do meczu, to 100% Almagro win. Verdasco w tym, w zasadzie nie tylko w tym bo już w poprzednim Fernando prezentował się poniżej swoich możliwości. Almagro na drugim biegunie. W zeszłym sezonie zmienił trenera, polepszył swoją grę, a co chyba najważniejsze ustabilizował poziom. Początkiem tego sezonu tylko potwierdza, że ma ochotę i predyspozycje, aby na stałe zadomowić się w TOP10. Popatrzmy jeszcze na wyniki Almagro z poprzednich edycji tego turnieju: F, 1/4, W, W, 1/4, 1/2, 1r. Rewelacja. Jak widać bardzo dobrze się tu czuje, jest w bardzo dobrej formie, rywal gra nie najlepiej, także nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo Nicolasa.
Almagro @ 1.70
Zwykle tego nie robię ale skoro tak lubisz wytykac nieistotne szczegóły jak mecze w pucharze krajowym do którego różnie się podchodzi z 2006 i 2007r. A więc jak już jesteś tak szczegółowy to powinieneś napisac wynik 6:4 bądź 7:4 (nie wierze w wiarygodnośc tego wyniku z jakiegoś Futuresu08 w 2008r. na temat którego nie ma żadnych informacji) ponieważ obaj panowie spotykali się na futuresach w Hiszpani w 2000 i 2001r. Następnie po tak wspaniałym wstępie piszesz:

Co do meczu, to 100% Almagro win
Człowieku jak możesz napisac o jakimkolwiek zdarzeniu sportowym że na 100% potoczy się po Twojej myśli? Wiem że piszę w trakcie meczu, który jeszcze i tak może się przechylic na Twoją korzyśc, ale to jest niedorzeczne, ale pewnie jesteś już miliarderem, który dorobił się na zakładach i Ciebie to nie rusza. Na przyszłośc jeżeli chcesz coś osiągnąc w bukmacherce musisz odłożyc na bok emocje, rozumiem w trakcie meczu jeżeli śledzisz mogą Cię one ponieśc, ale podpalanie się kursami lepiej stonuj poprawną analizą i zobaczysz że przyniesie to skutek w dłuższym okresie czasu.
 
A 47

all_in

Użytkownik
Djokovic (-3,5)- Murray 1 2,00
No to dosyc szybko mamy rewanż za półfinał AO. Dosyc obszernie opisałem jak ja oceniam Andiego psychicznie po tym meczu. Zapewne w starciu z Djoko będzie miał ten finał przed oczami i szansa jaka wymknęła mu się z rąk. H2H 7-4 choc pod uwagę można brac tylko ostatnie 4 mecze gdzie jest 3-1, gdzie Djokovic w przegranym meczu kreczował. Murray wygrał 3 razy z Djoko ale to było w 2008 i 2009r. a wiemy że Novak poprawił się od tego czasu niewyobrażalnie, przede wszytkim mentalnie i wydolnościowo. Djoko w tym turnieju nie miażdży, powoli wchodzi na tory i jak będzie trzeba to przyciśnie. Kasa do wygrania nie mała także nie ma znaczenia że w przyszłym tygodni Indian Wells. Murray nie błyszczy, narazie to starczało zobaczymy co będzie jak zostanie przyparty do muru, ale nie wygląda to najlepiej. Raczej na krecz nie liczę, Andy to twardy zawodnik. Łatwo Serbowi nie będzie, ale myślę że jak się spręży powinien zejśc zwycięsko z kortu. Czystej 1 nie gram z racji tego że kursy pospadały na 1,40 a po takim kursie średnio uśmiecha mi się grac to zdarzenie.
 
bryanm 9

bryanm

Użytkownik
Witam, wypowie się ktoś na temat meczu Wawrinki z Chardym? martwi mnie to, że wczoraj Chardy gładko pojechał Japończyka (nie oglądałem tego meczu, więc nie wiem czy te dwa sety które wygrał Chardy, były związane z kosmiczną grą czy też z gorszego dnia Nishikoriego), chciałem postawić na Wawrinkę do podniesienia AKO, lecz.. może ktoś mi pomoże z typem ???? .
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Skoro już poruszyłeś temat tzw. &quot;pewniaków&quot;, peffek, lokat itp.. Są to słowa przez forumowiczów niemiłosiernie nadużywane, z wielką szkodą właśnie dla grających. Powinny być natomiast używane wyjątkowo ostrożnie, gdy ktoś ma autentyczne (a nie życzeniowe) przekonanie, graniczące z pewnością, że jakieś wydarzenie sporotowe zakończy się w określony sposób. Gdyby przyjąć taką zasadę na forum, byłoby z tego znacznie więcej korzyści. Peffki istnieją, tylko żeby je wyłapać trzeba rzetelnej wiedzy o dyscyplinie i jednocześnie właściwego dystansu do sprawy - tak naprawdę wystarczy kilka takich typów w miesiącu solidnie postawionych.
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Zwykle tego nie robię ale skoro tak lubisz wytykac nieistotne szczegóły jak mecze w pucharze krajowym do którego różnie się podchodzi z 2006 i 2007r. A więc jak już jesteś tak szczegółowy to powinieneś napisac wynik 6:4 bądź 7:4 (nie wierze w wiarygodnośc tego wyniku z jakiegoś Futuresu08 w 2008r. na temat którego nie ma żadnych informacji) ponieważ obaj panowie spotykali się na futuresach w Hiszpani w 2000 i 2001r. Następnie po tak wspaniałym wstępie piszesz:

Co do meczu, to 100% Almagro win

Człowieku jak możesz napisac o jakimkolwiek zdarzeniu sportowym że na 100% potoczy się po Twojej myśli? Wiem że piszę w trakcie meczu, który jeszcze i tak może się przechylic na Twoją korzyśc, ale to jest niedorzeczne, ale pewnie jesteś już miliarderem, który dorobił się na zakładach i Ciebie to nie rusza. Na przyszłośc jeżeli chcesz coś osiągnąc w bukmacherce musisz odłożyc na bok emocje, rozumiem w trakcie meczu jeżeli śledzisz mogą Cię one ponieśc, ale podpalanie się kursami lepiej stonuj poprawną analizą i zobaczysz że przyniesie to skutek w dłuższym okresie czasu.
Eeeeee?? Jakie 6:4? Jakie 7:4 Kolego drogi o czym ty mówisz. H2H wynosi 6:3 i takie podałem. Chyba chciałeś za bardzo błysnąć, ale niestety nie za bardzo ci wyszło. Nie ma żadnego 6:4 czy 7:4. Jest 6:3!! Almagro turned pro 2003 Verdasco 2001, a ty chciałeś błysnąć jakimiś meczami z podwórka? Serio? Chłopie!!

Co do 100% każdy zrozumie to jak chce. Wiadomo, że każdy mecz zawodników z jednego kraju + rozgrywany w jakimś Meksyku lub Ameryce Południowej jest obarczony dodatkowym ryzykiem. Chciałem tylko przekazać, że Almagro jest tu bardzo wyraźnym faworytem, a że użyłem takich a nie innych słów, to tylko jakiś czepliwy typ jak ty mógł się do tego przyczepić. Następnym razem prosiłbym abyś komentował moje posty, tylko jak masz coś merytorycznego do napisania.

//Bardzo mi przykro, że nie rozumiesz różnicy pomiędzy juniorami a seniorami. Jak sprawdzasz H2H przed meczem Manchester United - Manchester City, to do H2H wliczasz też mecze drużyn U-18, rezerw, U-16 i kto wie co jeszcze? Skąd ten wynik z futuresa? Z FUTURESA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to ogólne co do H2H to zwracam na nie uwagę tylko w nielicznych przypadkach.

Co do dalszej części wypowiedzi to nawet szkoda czasu mi to komentować.

////Drago bardzo mi przykro, że ty tez nie rozumiesz różnicy pomiędzy juniorami a seniorami. Te mecze o których mówicie odbyły się jak obaj byli juniorami, i nie wliczają się do H2H!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wykrzykniki specjalnie dla ciebie. Może pomogą ci zrozumieć co do ciebie mówię.
 
A 47

all_in

Użytkownik
No widzisz ja również podałem fakty. Te Twoje 3 ważne mecze które podałeś są tak samo istotne jak te dodane przeze mnie, de facto uważam za fałszywe, skąd ten wynik z Futuresa sam nie wiem, ale to mało istotne. Rozumiem że wynik z 2005r. jest istotny a z 2001r. już nie? A co pewnie ustawiali się że każdy wygrywa po jednym meczu? Czy może dlatego że mogły się zmienic umiejętności któregoś z nich bądź obu? No właśnie tak samo mogły one się zmienic przez 6 lat do dzisiejszego meczu.
A to przepraszam że źle rozumiem 100%. Zawsze byłem święcie przekonany że jeżeli ktoś do mnie dzwoni że np. zamówienie zostanie w 100% zrealizowane zostanie cały towar wysłany. Jeżeli mam rezerwacje na 100% o lot, stolik nie muszę się martwic. Jak widac człowiek cały czas był w błędzie. Także z góry przepraszam a zarazem dziękuje gdyż wiem iż teraz będę musiał za każdym razem gdyż mogę trafic na Twojego kolegę który obieca mi że na 100% towar przyjdzie do mnie w środę może wcale nie oznaczac że faktycznie on się w środę pojawi. Myślę że najlepiej resztę wyjaśnic sobie na PW. Pozdrawiam

No i Almagro niestety przegrał. Pokazuje to że niestety nie ma 100% typów tym bardziej w tenisie. Szkoda bo widziałem że dosyc dużo ludzi z forum grało
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Jedno jest pewne Almagro trafia na moją czarną listę !! to co dziś wyczyniał to żenada. Przełamany w pierwszym gemie meczu i już nie potrafił odpowiedzieć. Drugi set też szybko przełamany i jakimś fartem w końcówce udało mu się odrobić, tie break i prowadzenie 5:2 i 2 własne podania i co?? stracone 5 piłek z rzędu w tym 3 przy własnym podaniu :/
Gdy gra dwóch tenisistów tej samej narodowości w jednak mało istotnym turnieju, to niestety jest też dodatkowe ryzyko... Podobna sytuacja w dzisiejszym meczu Vasselina z rodakiem w chall. w Cherbourgu
 
drago 108

drago

Użytkownik
@Lukass, bądź poważny, te futersy są mniej podwórkowe niż ten z 08.
2001 Spain F7 Futures ESP Clay QF VERDASCO 4-6 7-6(5) 6-3
2000 Spain F13 Futures ESP Hard 16 ALMAGRO 7-6(5) 6-7(5) 3-6
Prośbę mam. Oszczędzaj znaki interpunkcyjne, przydadzą się na przyszłość.

Półfinały w Dubaju przedstawiają się bardzo ciekawie. Mecz Federera z Del Potrem wg mnie zanosi się na powtórkę z rozrywki. Szukanie dziury w całym, czyli sensacji i wygranej Juana, jak do tej pory nie przyniosło żadnych efektów. Argentyńczyk od come backu nie zdołał wygrać seta z RF&#39;em. Gładki finał w Rotterdamie oraz 3setówka w ćwierćfinale AO jednoznacznie stawiają Szwajcara w roli zdecydowanego faworyta. Moim zdaniem Roger nie może tutaj przegrać, nic nie wskazuje na to, by Del Potro miał nagle zabłysnąć, ani jego poprzednie spotkania, ani bezpośrednie.
RF @1.30 ✅

Na pewno skorzystam z typu, który wrzucił All_in. Andy był bliski pokonania Novaka w półfinale styczniowego szlema, jednak ponownie Szkotowi zabrakło tego czegoś, czyli głowy. Mecz powinien wyglądać podobnie, jak w Australii, raczej nie zabierze tyle czasu, ale będzie można oglądać długie, czasami zbyt nudne wymiany, które w większości powinien wygrywać Djokovic. Forma Szkota + ostatnie spotkania dają powody do gry -3.5g na Novaka.
Djoko -3.5g @2.00 ⛔
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Witam serdecznie nie będę powtarzał typów kolegów powyżej ale co do meczu djokovica postawie jednak grubiej ale na czystą win, i mam pytanie czy ktoś oglądał Sele z Nieminenem?Czy Fin zagrał tak słabo czy Sela tak niecodziennie?Nie mam przekonania do chimerycznego Niemca po ostatnim turnieju kiedy uległ w karygodny sposób (psując kompletnie wszystko przy głupich minach) z przeciętnym wówczas Seppim, typ głównie dla pomnożenia(na Niemca dlatego pytam), byłbym wdzięczny za &quot;tą bardzo cenną&quot; informację,pozdrawiam.
 
no1-tennis-bet 0

no1-tennis-bet

Użytkownik
ATP Delray Beach

B.Tomic - J.Isner

Mialem moznosc ogladac obu tenisistow na tym turnieju . Spostrzezenia ? Isner choc jest # 11 rakieta ATP to z cala pewnoscia jego forma tego nieodzwierciedla !
Warto sie przyjrzec jego dokonaniom w 2012r i kogo ten wierzowiec pokonal -?, a od kogo dostal becki .
Sweating , Young , Muller , Levine to naprawde zawodnicy 2 -3 formatu z ktorymi , zaden szanujacy sie Top-gracz nie powienien miec problemow - a jednak mial !
Porazki z Melzerem , czy Lopezem ukazuja oblicze tego zawodnika - ktorego jedynym i mega atutem jest serwis .
Widzac co ostatnimi czasy wyprawia Isner ten zaklad to istne value . Isner ma naprawde nie lada problem z utrzymaniem pilki w korcie , podczas wymiany . Te jego bledy tak czeste , sa tak razace ze obok tego zakladu przejsc nie mozna .!!
Tomic # 37 puka do czolowki , i progres jego gry jest widoczny .
Nie wydaje mi sie aby kangur mogl zmarnowac tyle szans co mial ostatni rywal Isnera.
Australijczyk ma juz na rozkladzie podobnych playerow do dzisiejszego .
Ogrywal w tym roku i Fisha i Querreya, Istomina i co warto zaznaczyc przegral tylko z Fedexem i Murraem bo porazki z Dodigiem na I-Hardzie nie ma co liczyc - gdyz jest to powierzchnia na ktorej Tomic gra sporadycznie .
Jak dla mnie naprawde duze value , i po tym co widzialem na korcie , @ ustawilbym deliatnie w strone Tomicia.


Tomic
@ 2,54 Pinnacle
6/10
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Novak Djokovic - Andy Murray
Typ: 2
Kurs: 3,55
H2H 7:4. Ostatni mecz to zwycięstwo Novaka podczas półfinału AO, wynik 6:3 3:6 6:7 6:1 7:5. Murray to zawodnik, który w początkowych spotkaniach lubi grać na średnich obrotach, wystarczających by wygrać mecz, potem się motywuje i dobrze sobie poczyna, choć często brakuje tego postawienia kropki nad &quot;i&quot; w meczach z Federerem, Nadalem i Djokovicem, ale potrafi ich ogrywać. W tym turnieju w pierwszej rundzie stracił, trochę pechowo, trochę niepechowo, seta z Berrerem, zgoda, cóż, był po miesięcznej abstynencji od gry, mogło się zdarzyć. W ostatnim jednak spotkaniu z Berdychem reprezentował już wysoki poziom, zmuszał Czecha do błędów, sam wiele ich nie popełniał. Z Novakiem trzeba jednej innej taktyki, więcej ryzyka, mniej przebijania i nieliczenia na błędy Novaka, bo się przeliczy, tak jak to miało miejsce w ostatnim ich secie przegranym 5-7, a miał szanse wygrać mecz. Będzie równa walka, I&#39;m damn sure.
Wynik: ✅ 0-2 (2-6, 5-7)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mateo717 0

mateo717

Użytkownik
Novak Djokovic - Andy Murray
Typ:2Kurs:3,55
W ostatnim jednak spotkaniu z Berdychem reprezentował już wysoki poziom, zmuszał Czecha do błędów, sam wiele ich nie popełniał.
Oglądałeś chyba inny mecz ...:?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom