>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo - 27.02-05.03.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Data rozgrywania: 27.02.2017 - 04.03.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP500
Pula nagród: $2,429,150
Oficjalna strona turnieju: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/
Lista Startowa: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/en/players/mens-week-players-list
Drabinka: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/en/scores-and-results/wta-matches-in-progress
Plan gier: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/en/schedule/tournament-schedule
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/united-arab-emirates/atp-dubai/


Miejsce: Acapulco, Meksyk
Data rozgrywania: 27.02.2017 - 04.03.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP500
Pula nagród: $1,491,310
Oficjalna strona turnieju: http://www.abiertomexicanodetenis.com/en/
Lista Startowa: http://www.abiertomexicanodetenis.com/en/tournament-guide/players/atp
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/mexico/atp-acapulco/


Miejsce: Sao Paulo, Brazylia
Data rozgrywania: 27.02.2017 - 05.03.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP250
Pula nagród: $455,565
Oficjalna strona turnieju: http://www.brasilopen.com.br/
Lista Startowa: http://www.brasilopen.com.br/quem-joga#1
Drabinka: http://www.brasilopen.com.br/chaves#1
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/brazil/atp-sao-paulo/

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Yoshihito Nishioka- Tobias Kamke 1 1,6 Unibet ✅
Fritz Taylor - Kravchuk Konstantin 1 1,38 Unibet ✅
Na jutro taki miły dubelek. Nishioka &quot;mały krępy nieprzewrotny&quot; jak mawiał jeden z klasyków ... narciarstwa... Spodobał mi się w Memphis gdzie dzielnie stawiał opór Isnerowi , potem porażka w Delrey Beach z Johnsonem... Generalnie mały ale waleczny Yoshihito sprawia wrażenie że z kim ma wygrać to wygra a z kim ma przegrać to tak też się stanie...Idąc tym tropem Tobias to jest przeciwnik któremu dzielny samuraj może zajść za skórę i to bardzo...
Taylor już w tamtym sezonie pokazał się z dobrej strony prezentując ciekawy tenis. Wybaczamy mu wahania formy bo to jeszcze młody człowiek ale papiery na granie ma. W poprzednim roku doszedł w Acapulco do ćwierćfinału więc czemu teraz ma sie zatrzymać na Kravchuku?
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Kamke-Nishioka 2 @1.58
Nishioka ostatnio gra dobrze, zwlaszcza w Memphis pokazla sie z jak najlepszej strony. Silowo moze super nie jest, ale regularnosc to zaleta w jego przypadku. Korty w Acapulco dosc szybkie bywaly, ale Kamke tez nie nalezy do zaowdnikow imponujacych sila. Nishioka ogolnie notuje progres w swojej karierze, a Kamke wrecz odwrotnie i juz dawno nie gral na miare swoich mozliwosci, a pomyslec ze zawodnik ten kiedys otrzymal nagrode ATP Newcomer of the Year. Nie wydaje mi sie, zeby cos tu mialo sie pzomieniac, wiec sugerujac sie typowo dyspozycja zawodnikow w ostatnim czasie, typuje wygrana Japonczyka.
 
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Kovalik - Carballes Baena 2 1,58 unibet ⛔
Bardzo ciekawa sprawa bo kursy na Hiszpana są często wysokie, a to jest na cegle solidny zawodnik. Po drugiej stronie Kovalik którego widziałem w Buenos i Rio i to było &quot;męczenie oka&quot;. Myślę że solidność, cierpliwość w trzymaniu piłki w korcie u Hiszpana zwycięży nonszalancję Kovalika. I jeszcze jedna ważna rzecz - w poprzednim roku Carballes w Sao Paulo był w ćwierćfinale!
Bautista Agut - Khachanov 1 1,30 unibet ✅

Mój ulubieniec Roberto stanie naprzeciwko 20 latka z Rosji. H2H 0:1 na korzyść Karena z poprzedniego roku. Było to na cegle gdzie Roberto czuje się gorzej. Odnoszę wrażenie że Hiszpan rzuca swoje całe siły na nawierzchnię twardą, a na cegle jeżeli coś ugra to tym lepiej. Więc kurs szczerze nie powala bo młody Rosjanin ma niewątpliwie talent ale czy umiejętności żeby pokonać Hiszpana na szybkiej nawierzchni? Wątpię...Widziałem Khachanova w meczu z Coricem w Rotterdamie gdzie świetne zagrania przeplatał niedokładnością...i przegrał w dwóch setach. Ta chirurgiczna precyzja Aguta z forhendu i bekhendu powinna zwyciężyć...
Janowicz - Halys 1 1,40 unibet ✅
Wydaje się, że Jerzy w Bergamo czuje się jak ryba w wodzie. Świetnie serwuje, w wymianach też nie najgorzej , bije dużo mocniej niż rywale... No i dostaje też gromkie brawa od publiczności a taka akceptacja ma dla niego też dużą wartość. Należy mu się wygrana w tym turnieju bo forma rośnie już od Australian Open i tego mu serdecznie życzę.
Poza tym idę też w stronę Thiema ✅ bo dla mnie oprócz tego że różnie przykłada się do turniejów to gość który jeżeli opanuje swoją głowę może na parę lat zdominować korty...Taka lekkość i swoboda w zmienianiu tempa gry, technika uderzeń na najwyższym poziomie... palce lizać... tylko kto wie co mu siedzi pod kopułą i w jakim momencie meczu z geniusza może zamienić się w szaleńca?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dx2 243K

dx2

Użytkownik
J.Thompson-Fritz 2 @1.6
Fritz mial bardzo dobry okres w tamtym roku w tym przedziale czasowym. Byl finalista w Memphis, a tutajw Acapulco tez wygral dwa mecze i dotarl do cwiercfinalu. Ten sezon tak dobrze sie nie zaczal dla Amerykanina, ale sadze ze on bedzie sie rozkrecac. Fritz ostatnio zagral troche wiecej dlugich zacietych meczow m.in z Yen Hsunem Lu, Ebdenem czy Youngiem i w mojej opinii czas dziala na na korzysc Fritza i z kazdym meczem bedzie coraz lepiej. Jordan Thompson po AO i Pucharze Davisa spuscil z tonu. Wczoraj Australijczyk wygral z jakims nieznanym Meksykaninem. Natomiast Fritz mial duzo ciezsza przeprawe z Kravchukiem, a mimo to wygral pewnie i nie dal nawet rywalowi szansy na przelamanie w calym meczu. Sam swoje podania wygrywal bardzo pewnie, oddajac tylko 3 punkty w meczu przy swoim pierszym serwisie. Amerykanin na pewno chcialby dostac sie do turnieju glownego tutaj po ubieglorocznych wojazach i uwazam, ze ma na to szanse.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Muller - Kohlshreiber ::: 1 ⛔
Pinnacle @1,9
Kohlshreiber ostatnio słabo wygląda, miał jakieś kontuzje w drugiej połowie zeszłego sezonu i chyba się jeszcze nie pozbierał. Mecz z Pouille wygrany ale poziom był tragiczny, Francuz puścił ten mecz. Przegrana z Klizanem, który co prawda momentami grał wspaniale ale taki Berdych to już mu szans nie dał. Dużo błędów robi Philipp, trochę jest w niedoczasie jak gra. Muller za to w formie, stoczył kilka dobrych pojedynków. Jakby Kohlshreiber był w formie to może i Niemca bym pograł bo jego styl pewnie nie pasuje Mullerowi. Philipp ma świetną technikę i potrafi mijać. Warto zaznaczyć, że jak już Muller przegrywa to z klasowymi zawodnikami, ciężko tam znaleźć średniaków. Jest tylko kilka przypadków kiedy taki Schwartmann go pokona ale raczej top10 zawodnicy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djokovic zamiast w Dubaju to w Acapulco, Nadal zamiast na mączce to w Meksyku.
???? Elias G. - Luz O.
???? Pella G. - Clezar G.
Elias G., Pella G. ::: 2,07 ::: 1/3 ✅
Elias rok temu miał dobrą formę na kilku turniejach, w Sao Paulo doszedł nawet do ćwierćfinału. Notuje passę 4 porażek z rzędu, ale dzisiaj wyjątkowa okazja by w końcu przełamać złą passę. Zagra z 19-letnim reprezentantem gospodarzy który dostał tutaj dziką kartę.
H2H 4:1 dla Pelli z lat 2013-2015. Clezar gra u siebie, przeszedł kwalifikacje, seta może urwać, ale bardziej cenię umiejętności Pelli. Oglądałem jego mecz z Fogninim na Davis Cup i zagrał 5-setówkę całkiem przyzwoicie. W tym roku nie wygrał jeszcze meczu, dzisiaj najlepsza okazja by to zmienić. Z Estrellą przegrał w karierze 5 razy, Agut na AO to tenisowa półka wyżej, z Ramosem w Buenos Aires odpadł w meczu na styku (3 set tie-break).
Wynik I: 2:0
Wynik II: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
???? Monfils -1.5s - Safwat @1.222
???? Medvedev -1.5s - Alawadhi @1.071
???? Coric -1.5s - L. Gomez @1.18
???? Goffin -1.5 - S. Robert @1.235
@1.92 ✅
Ale tasiemka wyszła. W każdym meczu faworyt co najmniej o kilka klas lepszy od swojego rywala. Przeciwnicy rzadko nawet mają okazję zagrać z kimś tak mocnym jak dzisiejsi moi faworyci. Niektórzy z nich to egzotyczne grajki, którzy nie wygrali nawet pojedynczego meczu w ostatnim okresie. Analiza trochę zbiorcza, ale wszystkie te mecze są do siebie podobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Youzhny-Donskoy 2 @2.05
Kursy zmieniaja sie na korzysc Donskoya i chyba slusznie. Miklail Youznhy naprawde genialny tenisista za caloksztalt swojej kariery, sporo wygranych tytulow, swietne wyniki w szlemach, piekny tenis, ale tutaj cos od dwoch sezonow juz po prostu nie gra i straszny regres jest. Przeciez te wyniki to jest dramat przez duze &quot;d&quot; w porownaniu z tym co Mikhail kiedys gral.
Dla Youznego Dubaj to calkiem przyjemne miejsce, poniewaz zagral dwukrotnie w finale, w tym raz naprawde byl calkiem blisko pokonania Djokovica wtedy, ale ostatnio to nawet tutaj Youzhny zegna sie z turniejem bardzo szybko. Zreszta gdzie Youzhny gral dobrze w tych ostatnich dwoch sezonach. Dwa lata temu przegrywal wszystko co sie dalo i dopiero w tym okresie przed US podczas Canadian Open i Cincinatti cos pogral. Reszta tragedia. W tamtym sezonie podobnie, czyli US Series i na samym Wimbledonie jeszcze sie pokazla z dobrej strony i tyle. Nie chce mi sie dokladnie szukac, ale na cegle to Mikhail chyba nie wygral w ciagu tych dwoch lat, zadnego meczu w turnieju glownym.
Donskoy z kolei zaczal ostatnio grac duzo lepiej, on moze nie blyszczy tez czesto i ciezko go skojarzyc z lepszymi wynikami, ale to tez zawodnik, ktory grywal w AO czy US Open po 3 rundach. W Rotterdamie bylo calkiem ok, w Marsylii ktos powie, ze przegral z Gombosem wysoko, ale on to chyba sprowokowal sam, aby moc zagrac tutaj w kwalifikacjach do Dubaju, gdzie pieniadz jest przeciez duzo wiekszy. Donskoy dobrze pokazal sie w tych meczach kwalifikacyjnych. Z calym szacunkiem dla kariery Mikhaila, ktory w tym roku skonczy 35 lat, ale troche to przypomina obecnie poczynania Francesci Schaivone, gdzie naprawde o regularnym wygrywaniu meczow mowic trudno, stad spodziewalbym sie jutro bardziej wygranej Donskoya.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 37

brawo-jasiu

Użytkownik
Andy Murray - Malek Jaziri + 1,5 seta 2 kurs 4,40 unibet
Djokovic - Klizan + 1,5 seta 2 kurs 3,45 unibet
Typy mocno życzeniowe do pogrania dla zabawy ale... O Jazirim mówią powolny grubasek, a ja widzę w nim też całkiem dobrą technikę i liczę na spięcie w meczu z faworytem na tyle że tego seta może ugrać... Do tego Murray nie grał od ponad miesiąca i nie jest w rytmie meczowym
Klizan wiadomo albo przegra ten mecz sromotnie albo stawi opór choć w jednym secie faworytowi...Do tego nie wiadomo w jakiej Djokovic jest formie po ostatniej porażce ze Zverevem...Trochę odleciałem ale kursy kuszą...
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Djokovic - Klizan ::: 1 set ::: 2 ⛔
Pinnacle @5,42

Djokovic - Klizan (+1,5s) ::: 2 ⛔
Pinnacle @3,4
Mi się te zakłady wcale nie wydają głupie. Podobny kurs był pierwszego seta dla Klizana z Wawrinką w AO i wtedy weszło. Klizan tam grał tennis z najwyższej półki. Widać, że chłopak wraca do formy po kontuzji. Jak zagra swoje to spokojnie seta może urwać Djokovicowi, który ostatnio słabo wygląda. Bardziej bym się skłaniał, żeby grać tylko pierwszy set bo Klizan wyglądał mi ostatnio na zmęczonego w końcówkach meczów. Z Basilashvilim to się musiał opierać o poręcz co jakiś czas.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Cerretani/Oswald-GGL/Paes 0-2
GGL/Paes 2.55 1xbet✅✅✅ IZZI

Przedziwna sytuacja z kursami na ten mecz, która zachęciła mnie, żeby chociaż lekko spróbować gry w stronę Hiszpana z Hindusem. Na start ruskie buki dały 1.50 na nich, żeby po chwili skorygować wszystko praktycznie odwracając kursy. Czeskie buki, które swoją drogą najszybciej dają ofertę, postąpiły podobnie jak 1x z Marathonem na start, czyli widzą faworytów w bardziej utytułowanych zawodnikach. To może być mecz, który może pójść w obie strony, ale to właśnie sprawia, że biorę ten wyższy kurs, bo nie widzę tutaj tak wyraźnych faworytów w parze Cerretani/Oswald. Jasne, że na początku roku pograli sporo i to z niezłymi rezultatami, jak chociażby tytuł w Ameryce Południowej na cegle, jednak myślę, że takie podróżowanie nie powinno im służyć. Tutaj w kwalach uporali się z Nedunchezhiyanem i Seppim, ale to była wyraźnie klejona para od tak na próbę w tych eliminacjach. Tutaj powinni mieć znacznie wyżej zawieszoną poprzeczkę. Zawsze wspominałem, ze GGL to niezły deblista, ale nie jest on wybitny w tej dyscyplinie. Mimo to potrafił z PCB osiągnąć finał USO w tamtym roku :)O) oraz półfinał AO miesiąc temu. W singlu też wydaje się, że odzyskuje formę, więc myślę, że spokojnie stać go na grę na dobrym poziomie. Tutaj będzie miał w parze legendarnego Paesa, który ostatnio mocno podupadł w rankingu. Niby niezły bilans w 2016, sporo rozegranych spotkań, ale większość w challkach, a jak wiadomo tam wiele punktów na korcie nie leży. W zeszłym tygodniu grał w Delray w parze z Lu i pokazali się z niezłej strony, aczkolwiek mecz przeciwko Hueyowi i Mirnemu pozostawia wielki niesmak, gdyż w nim Hindus z Tajwańczykiem zagrali kompletne dno. Wcześniej jednak potrafili uporać się z Bryanami, gdzie zagrali zgoła odmiennie, niż niecałe 24h później. Biorę ten mecz przeciwko Braciakom jako wyznacznik tego, że dalej Leandera stać na niezłą grę, a w duecie z GGL są w stanie pokazać kawałek dobrego debla, tym bardziej na hardzie. Kurs ponad 2.50 dla mnie przesadzony, więc próbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
05:05
Escobedo E. - Kozlov S. Wynik 2-1 (6:1 2:6 6:0)
Typ: Escobedo E. wygra 2-0 w setach ⛔
Kurs: 3.00
Stawka: 2.50% ⛔
Typ: Escobedo -2.50 gema ✅
Kurs: 2.10
Stawka: 5%
✅✅✅(5,50%)✅✅✅
PINNACLE
Pojedynek dwóch młodych amerykańskich rakiet tj. Escobedo (20 lat) vs Kozlov (19 lat). Jak widać jest tylko rok różnicy, ale ten okres daje dużą przewagę. Kozlov mentalnie, a zwłaszcza fizycznie prezentuje się jak junior. Ciągle jest niedojrzały fizycznie i psychicznie. Napewno ten zawodnik zrobi duży progres w najbliższych latach, jednak aktualnie nie stanowi on dużego zagrożenia dla mocniejszych fizycznie tenisistów. Jak ma problem z serwisem to musi bronić się cały czas przed przełamaniem. Słaba regularność na serwisie to stały punkt programu, a z glebi kortu jest to ciągle zawodnik typu soft (miękki), a żeby prowadzić swobodną grę w wymianach potrzebuje on bardzo surowego rywala. Stefan Kozlov nabil aktualny ranking w szrotowatych turniejach, a w zeszłym sezonie nie odpuszczał niczego wraz ze swoim sztabem trenerskim. Kursy na niego w rywalizacji z Escobedo są prawie równe, ponieważ Stefan wczoraj pokonał Donaldsona. Jednak nie należy tego zwycięstwa traktować jako poważny wyznacznik formy Kozlova. Jared Donaldson aktualnie bardzo mizernie się prezentuję. Gra bez nóg, a tylko samą ręką. Każda akcja punktowa dla Donaldsona to walka z samym sobą, a mimo tego przełamywal serwis Stefana. O Escobedo wystarczy kilka zdań. Ten zawodnik jest bardzo pewny przy swoim podaniu jak i czuje się swobodnie z glebi kortu. Mocno bije własne podanie i nie wstrzymuje ręki w trakcie wymiany. Jego naturalną grą jest ofensywny tenis. To on ma dominować i przejmować inicjatywę. Escobedo ma to wszystko, czego aktualnie nie posiada Kozlov. Amerykańska szkoła i wyuczone nawyki nie pozwalają Escobedo na asekuracyjną grę, a tylko dążenia do szybkiego, efektownego zwycięstwa. Ostatnie amerykańskie pojedynki pokazały, że reprezentanci tego kraju nie pobłażają sobie w żaden sposób i takiego scenariusza należy się spodziewać jutro w czasie tej konfrontacji.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Dzumhur D. - Wawrinka S.
Powyżej 20 gemów ::: 1,77 ::: 2/3 ✅ +1,54

Wawrinka to zawodnik który potrzebuje rozkręcić się w turnieju by grać na wysokim poziomie, dlatego w pierwszych rundach możemy spodziewać się z jego strony odrobinę gorszej gry. Rok temu Szwajcar wygrał ten turniej więc o mobilizację z jego strony możemy być spokojni.
Stan w każdym meczu w Brisbane zagrał tie-break, na AO jedynie ze Steven Johnsonem wygrał 3:0, pozostałe mecze były albo 5 setowe (Klizan, Federer), albo z tie-breakami. Dzumhur przyleciał tutaj z Delray Beach co mnie trochę martwi, jednak tam urwał seta JMDP, w Sofii 3 setówka z Seppim, na AO 5 setówka z Troickim. Uważam, że powalczy w meczu.
Wynik: 7:6(4) 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Copil M. - Struff J-L.
Copil M. ::: 1,70 ::: 2/3 ✅ +1,4
H2H 3:1 z lat 2013-2017. Grali niedawno ze sobą w kwalifikacjach Rotterdamu, wynik 6:3 6:4. Kurs spadł z 2,16 i ja się nawet temu nie dziwię. Copil gra tutaj od kwalifikacji, dwa mecze ma już za sobą, H2H po jego stronie, pokonał Seppiego (chociaż Włoch dostał się do głównej drabinki i tak jako LL), widać, że jest w formie. Jedyne o mnie martwi to tak jak już napisałem, duży spadek kursu o ponad 0,40 punty. Niemiec niedawno grał w Marsylii, miał o wiele mniej czasu na przygotowanie się do Dubaju niż Copil który ostatni występ miał w Rotterdamie, zagrał tam tie-break w 1 secie z Berdychem po przejściu kwalifikacji.
Wynik: 2:0
 
J 47

januszo

Użytkownik
Haase : Istomin
Buk : Marathonbet
Mecz sprzyjający zacięstości. Haase jest moim ulubionym typem do stawiania tie breaków, oraz innych odmian zaciętych setów, ponieważ bardzo dobrze radzi sobie przy swoim serwisie, ponadto jest silny mentalnie i nie ma u niego dziwnych załamań i zachowań. Istomin jest sprzyjającym przeciwnikiem do tejże zaciętości, musiał tutaj zagrać quali z jednym zawodnikiem coś grającym, jednym niespecjalnie. Co by nie było z nawierznią się zapoznał, ma jakiś handicap w swoją stronę. Jeden i drugi zagrali w tym sezonie już fajne zawody i nie umiem zabetować w konkretną stronę, poza tym nie widzę sensu bo mam fajne kursy na :
over 9.5 w 1 secie @1.60
tie break w meczu @2.20
na marathonie nie mam tie breaka w 1 secie, więc stawiam na eFortuna
tie break w 1 secie @3.35
same minusy
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Haase - Istomin 1 @ 2.31 Sbobet ✅

Przez pryzmat tegorocznego występu Istomina na Australian Open bukmacherzy i wiara przeceniają jego wartość. W Australii zagrał turniej życia i przede wszystkim mecz życia z Djokoviciem.

Ja obserwowałem każde spotkanie Uzbeka w Rotterdamie. Począwszy od kwalifikacji, a kończąc na turnieju głównym, do którego dostał się jak LL. To już była normalna wersja Istomina i spodziewam się, że w dalszej części sezonu bliżej mu będzie do poziomu prezentowanego w Rotterdamie, niż do tego z Australian Open.

Haase zaskakuje mnie pozytywnie w tym sezonie. Wyniki szału nie robią, ale jego gra naprawdę może podobać się. Prawda jest taka, że nie osiągnął jeszcze żadnego szczególnego rezultatu w tym roku, ponieważ ma pecha do drabinek turniejowych. We wczesnych fazach turnieju dostaje bardzo wymagających rywali. Mimo tego ma już na koncie ćwierćfinał z Auckland.

Myślę, że ciężko wskazać w tym spotkaniu faworyta. Osobiście podpisałbym się pod Holendrem, bo jednak bardziej mnie przekonuje. Nawet jeśli mamy mecz bez faworyta to jest ogromne value w tym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Koło 22:00 widzimy się w Acapulco!
???? Cecchinato M. - Fognini F.
???? Delbonis F. - Kovalik J.
Fognini F., Delbonis F. ::: 1,75 ::: 2/3 ✅ +1,5
Dwóch Włochów, więc mieszanka wybuchowa, jednak H2H 0:1 po 3 setach z Nicei z przed 4 lat. Marco gra od kwalifikacji, 2x po 3 sety. Fabio człowiek zagadka, niby na mączce potrafi grać jak z nut, jednak jego podejście do meczów bywa losowe. Dzisiaj jednak rywal z kraju więc stawiam na mobilizację z jego strony.
Chyba mam jakąś słabość do Delbonisa, bo dość często widzę jego jako zwycięzcę meczu, jednak z tym różnie bywa. Fakty są takie, że Delbonis w 2014 roku wygrał ten turniej. Rok temu wygrał turniej na mączce w Maroko. Ogólnie to na mączce potrafi grać, ostatnio przegrał ze Schwartzmanem, ale on tam miał sporo BP których niewykorzystał. Dzisiaj przeciwnik z pogranicza Challenger, który gra od kwalifikacji. H2H 1:1
Wynik I: 0:2
Wynik II: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Tomic - Young2,10 bet365
Tomic pod forma, gra od niechcenia nie widać w jego grze zaangażowania. Co prawda broni tutaj pkt za finał, ale nie widzę tego żeby był w stanie coś zdziałać z taka dyspozycja. Young niezłe wyglada z Sockiem powalczyl, pokonał Fritza i Karlovicia zawodników którzy opierajaswoja grę na serwisie tak jak Tomic. Myśle ze Amerykanin to weźmie.
 
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Granollers - Dzumhur 1 2,07 unibet ⛔
Od razu mówię - lubię Dzumhura bo dla mnie to wojownik i pewnie ugra seta ale... stawiam na Marcela - niepewnego himerycznego - zobaczymy... Dzisiaj Damir pokonał Wawrinkę ale czy Stanislav się nie podłożył ??? Zobaczymy...

A jakieś argumenty za podanym typem? W tych dwóch zdaniach nic o tym nie wspomniałeś, a to jest forum bukmacherskie./Macko18
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom