>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo 24.02.-01.03.2014

Status
Zamknięty.
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Gilles Simon - Andy Murray @ 5.50 Bet365
Decyduje sie na dosc odwazny krok i zwyciestwo Francuza. Andy Murray po powrocie po kontuzjii nie przekonuje mnie swoja gra. Szkot napoczatku sezonu zdazyl juz przegrac z Mayerem , Hewittem . Federerem, i Cilicem. Z tymi slabszymi graczami ma slabsze momenty gdzie w Roterdamie stracil seta z Thiemem a w tym turnieju w 1 rundzie z beznadziejnym na hardzie Andujarem. Ogolnie to jeszcze nie wygral w tym sezonie znikim dobrym. Uwazam ze Szkot potrzebuje jeszcze troche czasu aby zlapac niezla forme i watpie aby to stalo sie juz tutaj w Acapulco patrzac na jego 2 poprzednie spotkania. Simon na ogol przegrywa ze Szkotem (h2h 1-11) ale tu prezentuje sie dobrze wygyrywajac 2 mecze pewnie po 2-0. Biorac pod uwage okolicznosci Simona stac na niespodzianke.​
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Simon Gilles-Murray Andy
Typ: 1 handicap +4.5 gemów 1.90 Bet365
6:1, 6:7, 2:6 ;)✅

Kolega, prof opisał mniej więcej to spotkanie,lecz i ja dorzucę do tego swoje dwa grosze. Zacznę od H2H w którym jest miażdżąca przewaga Szkota,lecz jak człowiek przyjrzy się jak wyglądało to gemowo to nie ma tragedii. Andy jak wiemy jest po operacji i jeszcze trochę czasu zajmie mu powrót do szczytowej formy. Trzeba przyznać,że w tym roku nie zachwyca jak na razie,patrząc od początku. Doha porażka w II rundzie z Mayerem Florianem, AO ćwierćfinał odpadając z Federerem (tego wstydzić się nie musi), Rotterdam męczarnie z Thiemem i porażka w QF z Cilicem. Andy w Meksyku jak na razie też bez szaleństw, strata seta z Andujarem (który co prawda w ostatnim czasie fenomenalna forma, gdzie odpadł w finale z Nadalem również po 3 setach miał nawet 2 piłki na mistrzostwo,lecz skończyło się 12:10 w tie breaku dla króla mączki). W drugiej rundzie pokonał bez większych problemów Sousę 3:6, 4:6 lecz miał tam zastoje. Sousa, Andujar postawili się godnie Szkotowi to dlaczego nie miałby tego zrobić o wiele lepszy grajek jakim jest Simon ? Francuz to od kilku lat renomowana marka przebijaka,taka uboga wersja Ferrera, lecz w ostatnim czasie dołożył do swojego arsenału kończące uderzenie oraz nieco lepszy serwis. Pokonał w Acapulco dwóch zawodników z USA, najpierw Smyczka następnie Donalda Younga. Tima pogonił 6:1, 6:2 a &quot;talent&quot; amerykańskiego tenisa 6:4, 6:3. Forma Gillesa w bieżącym roku jest falująca ponieważ potrafił przegrać z Copilem 7:5, 6:3 a urwać seta nowemu mistrzowi AO-Wawrince, pokonać Cilica aby przegrać z weteranem Gicquelem. O co się boję w tym meczu ? A o to,że X razy Andiemu coś się działo,a przychodziło co do czego to wygrywał turniej czy gromił rywala. Mimo wszystko przechylam więcej na szalę Simona i moim zdaniem powalczy. ;)

Jeśli skorzystałeś/aś z mojego typu, kliknij &quot;dzięki&quot; to motywuje.
Jeśli nie weszło to przepraszam ale nikt nie każe Ci go stawiać,ja tylko proponuje.
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ P. Cuevas/H. Zeballos - M. Granollers/P. Riba
Tenis - Sao Paulo ATP clay-d eble | 1 | 1.56 |
Milenium
P. Cuevas/H. Zeballos to następny &#39;miejscowy&#39; debel, celujący co najmniej w finał w Sao Paulo. W ostatnim meczu pokonali w dwóch setach parę: Frantisek Cermak/Mikhail Elgin, a to przeciez już bardzo doświadczeni debliści. Ich zgranie powinno być decydujące w najważniejszych momentach tego meczu. Debel hiszpański uporał się z Brazylijczykami, Andre Sa/Joao Souza 4-6, 6-3, 10-7. Marcel Granollers w deblu to światowa półka o czym świadczy wiele wygranych turniejów szczególnie na mączce. Tego samego niestety nie można powiedzieć o jego partnerze który z deblem na poziomie ATP nie miał prawie w ogóle do czynienia. W pełni popieram tu typ kolegi GameSetMatch i liczę na wygraną grajków z południa.
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Montanes-Delbonis 2 @1.52
Taka jest nmoja propozycja, chociaz robie to tylko i wylacznie na podstawie wyciagnietych wnioskow, bo do ogladania meczow moze uda sie wrocic od drugiego tygodnia marca, a tylk owtedy jest wymierny efekt. Dlbonis sie rozkreca, on juz bardzo dobrze zagrala w Buenos z Andujarem, gdzie przegral w 3 setach. Na razie Argentynczyk ma pecha, ale teraz losowanie coraz lepsze. Montanes zapunktowal, ale on juz ne jest tak dobrym tenisista jak kilka lat temu i dobrze gra tylko krotkimi okresami, wiec tytupuje jednak Delbonisa, ktory blysnal na dobre rok temu w Stuttgarcie i Hamburgu.

Djokovic-Federer 1 @1.25

Do kombinacji powinno byc ok.
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
Cześć Wszystkim.
Nie mam pojęcia, jak gra Lorenzi, ale oglądałem wczoraj Monaco w końcówce 1. seta i w 2. secie to naprawdę niewyglądało to dobrze, Ramos wyrzucał często, ale Monaco popełniał błędy na potęgę.. Z racji tego, czy tylko mi się wydaje, że dzisiaj Lorenzi za 2,55 (BWin) albo Lorezni +1,5 seta za 1,60 (BWin) to nie są spore value ?
Prosiłbym o wypowiedź kogoś bardziej wtajemniczonego.
Pozdrawiam!
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
T. Berdych (-1,5 set) - P. Kohlschreiber ✅✅✅

1,588

Pinnacle


Cóż, wszystko wskazuje na to, że widzimy w finale Tomasa Berdycha z Novakiem Djokoviciem.
Czech ma o wiele łatwiejszą drabinkę, niż Serb i dziś zamiast mierzyć się o finał z kimś pokroju Federera, przyjdzie mu walczyć ze starym znajomym zza miedzy, Niemcem Kohlschreiberem.
Dość dawno ze sobą nie grali, ale i tak Berdych obecnie prezentuje tenis o 2 półki wyższy od Niemca.
Czech, od porażki w AO z Wawrinką jest niepokonany. W 8 meczach rozegranych od tamtego meczu na hardzie, stracił tylko 1 seta i to z Jurkiem Janowiczem.
Myślę, że Kohlschreiber niczym dziś Tomasa nie zaskoczy i po dość szybkim, dwusetowym meczu pojedzie do domu.


Mecz podobny do tego wczorajszego z Tsongą. Początek setów wyrównany, nawet z lekką przewagą Niemca, ale Tomas jak wytrawny bokser zadawał decydujące ciosy pod sam koniec.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Berdych (-5.5 gema) - Kohlschreiber
2.6
Unibet

Tomas juz 10 zwyciestw z rzedu, final turnieju stoi przed nim otworem. Na jego drodze zawodnik z ktorym ma bilans 8-1, wczoraj roznica pieciu gemow ogral Tsonge, nie wydaje mi sie zeby Niemiec mogl tu ugrac cos wiecej jak kilka gemow. Serwis Czecha nietykalny, jedno z podan Tsongi Tomas wygral natomiast do zera. To ze jest zdecydowanym faworytem nie ulega watpliwosci, ale ze pokryje handi szanse oceniam na jakies 65 procent.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Berdych (-5.5 gema) - Kohlschreiber
2.6
Unibet
Tomas juz 10 zwyciestw z rzedu, final turnieju stoi przed nim otworem. Na jego drodze zawodnik z ktorym ma bilans 8-1, wczoraj roznica pieciu gemow ogral Tsonge, nie wydaje mi sie zeby Niemiec mogl tu ugrac cos wiecej jak kilka gemow. Serwis Czecha nietykalny, jedno z podan Tsongi Tomas wygral natomiast do zera. To ze jest zdecydowanym faworytem nie ulega watpliwosci, ale ze pokryje handi szanse oceniam na jakies 65 procent.
Ten typ jest szalony. Nie lubię zarówno jednego ani drugiego, ale serwis Niemca funkcjonuje niesamowicie:
vs Bakker 1st%-79% 2nd%-57%
vs Seppi 1st%-78% 2nd%-50%
vs Jaziri 1st%-93% 2nd%-56,5%
i z pewnością Berdych nie jest 2 półki wyżej jak kolega kocurro napisał. Raczej jedną szufladkę w półce. Obaj mają pstro w głowie i myślę, że TB jest całkiem możliwy w meczu.

EDIT
Nie chcąć tworzyć nowego posta, chciałem zaznaczyć, że Andy drugiego podania miał 26% pod koniec drugiego seta z Simonem...Nie wiem jak można przegrać z tak słabo serwującym zawodnikiem.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Dimitrov +1,5 seta 1.83 4/10 ✅
Dimitrov win 3.35 1/10 ✅
Marathonbet

Warto tutaj w stronę Bułgara coś pograć, oj warto. Przede wszystkim z uwagi na grę (formę) jego przeciwnika, Andy&#39;ego Murraya. Widać wyraźnie, że po kontuzji i operacji pleców pod koniec ubiegłego roku są kłopoty z mocnym wejściem w tour. Odniosę się tutaj do wczorajszego meczu z Simonem, który przy odrobinie spokoju ze swojej strony w drugim secie powinien wysłać Murraya w drogę do Indian Wells. Ale prowadzenie 6-1 5-3 i serwis to za mało jak się okazało dla Francuza, potem jeszcze 2 woleje kompletnie zmarnowane w tiebreaku, gdzie również była szansa zamknąć mecz. Trzeci set już bez historii, jakieś kłopoty za zdrowiem Francuza, podłamanie i mamy w półfinale Szkota. Co się rzucało w oczy w grze Murraya? Przede wszystkim kłopoty z podaniem, jak pierwszy wchodził to jeszcze jakoś to wyglądało, a że nie wchodził za często to Simon bombardował returnami Szkota niemiłosiernie. W połowie drugiego seta miał 75% wygranych pułek po drugim serwisie Szkota. Widać też było brak pewności uderzeń, sporo błędów przy próbie przyspieszenia gry i mieliśmy w efekcie pasywne przebijanie, po którym Francuz przejmował inicjatywę i do pewnego momentu szedł jak po swoje. Trzeba jednak powiedzieć, że Szkot walczył tutaj z całych sił, co u niego nie jest zawsze spotykane, pod koniec drugiego seta podniósł poziom swojej gry i ostatecznie przepchnął ten mecz. Dzisiaj jednak taka gra w mojej opinii może nie wystarczyć. Spotyka bowiem na swojej młodego Bułgara Dimitrova, który wejście w ten sezon ma bardzo dobre. Widać u niego wreszcie więcej zaangażowania i determinacji, co przy wielkim talencie może nam przynieść naprawdę dobre wyniki Bułgara w tym roku. Tutaj pokonał łatwo Matosevicia i Baghdatisa, wczoraj stoczył ciężki trzysetowy bój z będącym w świetnej formie Gulbisem. Nie widziałem tutaj Dimitrova na tym turnieju, jestem jednak przekonany, że jak zagra na miarę swoich możliwości, tego co pokazywał już w tym sezonie to dzisiaj powalczy spokojnie, a bardzo możliwe że Szkota pokona. Obaj są po ciężkich meczach i regeneracja będzie tutaj bardzo ważna, jestem jednak dobrej myśli co do tych opcji.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ciekawy jestem jak Zeballos poradzi sobie z Hassem, nie wykluczam tutaj niespodzianki, ale osobiście trzymam się z dala od tego spotkania ???? .

ATP Dubai:

???? Berdych T. - Kohlschreiber P.
Powyżej 20 gemów ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 2/10
H2H 8:1 na korzyść Czecha, ale warto dodać, że ich ostatnie spotkanie miało miejsce w 2012 roku. Niektóre ich mecze były wyrównane, a niektóre to był pogrom przez Tomasa. Moim zdaniem linia gemowa jest wystawiona bardzo nisko. Nie wierzę w to, że Kolba odpuści tutaj półfinał, na pewno da z siebie wszystko by znaleźć się w ścisłym finale. Berdych gra od jakiegoś czasu bardzo solidnie, ale w końcu może przyjść ten gorszy dzień i zaczną się kłopoty. Obaj mają dobre serwisy, Niemiec dużo biega i wydawać by się mogło, że jest w formie. Potrafił pokonać bez trudu Seppiego z którym zawsze ciężko mu się grało.
Wynik: 7:5 7:5 ✅ @Edit: Kolba mistrz w przełamywaniu samego siebie.
???? Djokovic N. - Federer R.
Federer R. +1,5 seta ::: 2,23 ::: Pinnacle ::: 2/10
H2H 16:16, ale czy Djokovic jest tutaj aż tak wielkim faworytem by dać na niego 1,20? Ja myślę, że powinno być tutaj przynajmniej 1,40-1,60. Z Federerem zawsze mu się ciężko grało, a warto dodać, że Szwajcar w tym sezonie zaimponował formą na Australian Open w porównaniu z poprzednim rokiem. Na pewno nie jest w tym meczu bez szans. Djokovic co prawda dobrze gra w Dubaju, ale miał dzień przerwy (walkower z Youzhnym) i myślę, że to mu może delikatnie wyjść bokiem, wybić go z rytmu turniejowego. Set po takim kursie to łakomy kąsek!
Wynik: 6:3 3:6 2:6 ✅ @Edit: Jak Federer doczłapie z taką formą do Wimbledonu to może wygrać, bo Djokovic, Murray, Del Potro w tym sezonie słabizna, a Nadal na trawie to porażka murowana.
Ta Pani po prawej je jogurt, a ten pulchny na twarzy rudzielec obok niej, o wyglądzie czerwonego &quot;buraka&quot; to osoba odpowiedzialna za zniszczenie Djokovica w sezonie 2013.

ATP Sao Paulo:
???? Monaco J. - Lorenzi P.
Monaco J. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 2/10
Juan Monaco w końcu wygrał po bardzo zaciętym meczu z Albertem Ramosem. Choć w trzecim secie mecz mógł potoczyć się w dwie strony to jednak chwała Monaco. Teoretycznie Monaco jest pod każdym względem lepszy, powinien powoli wracać do formy, a skoro dał radę Ramosowi to nad gorszym Lorenzim z Włoch powinien dać sobie radę.
Włoch znalazł się w tej części turnieju ponieważ miał bardzo łatwą drabinkę, najpierw Riba, a później Da Silva, obaj zawodnicy z poza setki rankingowej bez większych sukcesów na poziomie ATP. Monaco powinien zabić Lorenziego swoim przebijaniem.
Wynik: (6)6:7 7:6(4) 4:6 ⛔ @Edit: Dużo walki, w trzecim secie dużo przełamań, Lorenzi ogólnie wyglądał całkiem dobrze, agresywny, dużo ryzykownych zagrań.
???? Bellucci T. - Klizan M.
Bellucci T. ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 2/10
Moim zdaniem Bellucci w ostatnim czasie jest w lepszej formie. W Rio zaliczył dwa udane zwycięstwa, nad Giraldo i Juanem Monaco, a Ferrerowi urwał set. Tutaj również pokonał Giraldo i Haider-Maurera z którym stoczył dość zacięty pojedynek. Widać było, że Brazylijczykowi zależało na zwycięstwie. Do tego gra u siebie i Klizana powinna deprymować publiczność. Obu zawodnikom nie ufam, ale Klizanowi bardziej, na turnieju miał na razie bardzo łatwo, bo w pierwszej rundzie Clezar, a w kolejnej kompletnie bez formy Granollers z którym łamał się jak zapałki. Bellucci powinien zakończyć tą szczęśliwą przygodę Martina Klizana.
Wynik: 6:3 6:3 ✅ @Edit: Przełamania na dzień dobry i po setach. Zero emocji.
ATP Acapulco:
???? Anderson K. - Dolgopolov A.
Dolgopolov A. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 2/10
Kursy na starcie wynosiły 2,00-1,93 ale bydło się rzuciło i spadło do tylu ilu aktualnie mamy. Co tu można więcej napisać? Obaj są w świetnej formie. Dolgopolov doszedł do finału w Rio de Janeiro pokonując w półfinale w dwóch setach Davida Ferrera, a tutaj zaliczył trzy udane dwu-setowe zwycięstwa nad Pospisilem, Chardym i Karlolvicem. Anderson również nie grzeszy formą, bo przegrał finał w Delray Beach z Cilicem, a tutaj zaliczył dwa udane zwycięstwa choć przeciwników moim zdaniem miał słabszych niż Ukrainiec. W ćwierćfinale po przegranym secie 6:2 z Ferrerem w drugim secie przy stanie 2:4 dla Andersona Hiszpan poddał mecz. H2H 0:1 z 2013 roku w Montrealu.
Wynik: 6:1 5:7 6:4 ⛔ @Edit: Anderson swego czasu miał w meczu 12 BP, a Dolgopolov 1, ale tego jednego na seta. Mecz zdecydowanie pod dyktando Andersona.
???? Dimitrov G. - Murray A.
Dimitrov G. +1,5 seta ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 2/10
H2H 0:3, ale warto dodać, że raz Szkot wygrał jak Bułgar miał 20 lat, w 2013 roku pokonał go dwa razy, w Brisbane w finale, a później doszedł do finału Australian Open gdzie wcale nie był bez szans z Djokovicem i jeszcze raz wygrał na turnieju w Miami gdzie Murray wygrał ten turniej.
Andy po kontuzji nie jest w swojej życiowej formie, tutaj stracił set do 1 gema z Gillesem Simonem, a w pierwszym meczu z Andujarem który turniej wcześniej miał 2 MP z Nadalem. Dimitrov na pewno będzie chciał ugryźć Murraya, warto dodać, że Bułgar mocno się spina na mecze z czołówką np. z Nadalem i gra dwa razy lepiej niż zazwyczaj.
Nie skreślam w tym meczu Murraya bo stać go tutaj na dobry wynik, ale mecz powinien być zacięty. Zwycięstwo Bułgara wcale mnie nie zdziwi w tym meczu.
Wynik: 4:6 7:6(5) 7:6(3) ✅ @Edit: Mogło to się skończyć w trzecim secie przy 5:4.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
T. Berdych (-1,5 set) - P. Kohlschreiber
1,588
Pinnacle

Cóż, wszystko wskazuje na to, że widzimy w finale Tomasa Berdycha z Novakiem Djokoviciem.
Czech ma o wiele łatwiejszą drabinkę, niż Serb i dziś zamiast mierzyć się o finał z kimś pokroju Federera, przyjdzie mu walczyć ze starym znajomym zza miedzy, Niemcem Kohlschreiberem.
Dość dawno ze sobą nie grali, ale i tak Berdych obecnie prezentuje tenis o 2 półki wyższy od Niemca.
Czech, od porażki w AO z Wawrinką jest niepokonany. W 8 meczach rozegranych od tamtego meczu na hardzie, stracił tylko 1 seta i to z Jurkiem Janowiczem.
Myślę, że Kohlschreiber niczym dziś Tomasa nie zaskoczy i po dość szybkim, dwusetowym meczu pojedzie do domu.
Tomas Berdych (-1.5 Sets) vs Philipp Kohlschreiber (+1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 75 75 ⛔:zoltakartka: pierwszy set miał na tacy!
KURS: 2.580
Stawka: 100 PLN
PinnacleSports

Pierdu pierdu... Standardowo jak jakiś zawodnik wygra kilka meczy z rzędu to robi się wielki bum w jego stronę i jaki to on super nie jest ???? Berdych dwie półki wyżej niż Kohli ??? Wolne żarty... Owszem może i wyniki Czecha robią wrażenie w tym roku ale jakoś osobiście nigdy bym nie zagrał na niego po kursie ~~1,5 na to że wygra z graczem pokroju Niemca w stosunku 2:0! Psychika Berdycha już nie raz przysparzała mu sporo problemów, owszem potrafi zagrać fajny mecz, ale potrafi też grać strasznie &quot;drewniano&quot; robiąc masę niewymuszonych błędów. Berdych wg mnie chyba ma najsłabszą psychę z TOP10, ale to już inna bajka...
Owszem Berdych ma fajną serię, fajny bilans z Kohlim ale ... ale tutaj w SF jak Kohli utrzyma poziom serwisu z wczoraj to Czech będzie miał bardzo ciężko i o wygranym secie mogą decydować pojedyncze piłki. Ja bym tutaj Niemca nie skreślał, Kohli nie raz pokazywał, że potrafi postawić się najlepszym i mimo, że w meczu z Seppim grałem przeciwko niemu, to dziś idę jego stronę. Wczoraj w meczu z Jazirim nawet jednego break pointa nie dał rywalowi, 93% wygranych piłek po pierwszym serwisie robi wrażenie. Z drugiej strony skoro Tsonga miał wczoraj w meczu z Berdychem 5 szans na przełamanie to i takie szanse się dziś pojawią po stronie Kohliego. Czy je wykorzysta to nie wiem, ale wiem że powalczy i da siebie maksa, a przy odrobinie nawet może się pokusić o przerwanie nadspodziewanie długiej i dobrej serii Tomasa.
Dla mnie dziś kurs na WIN przynajmniej jednego seta przez Kohliego w meczu z Berdychem to duże VALUE z którego zamierzam skorzystać. Jak będzie to zobaczymy, ale moim zdaniem typ godny uwagi ????
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Djokovic Novak-Federer Roger
Typ: 2:0 1.68 Marathonbet
Było trzeba zaufać sercu 6:3, 3:6, 2:6 ⛔

Pojedynek dwóch genialnych graczy,zapowiada się świetny mecz, lecz może i będzie kolejna kaszanka (raczej ze strony Federera niż Djokovica). Serce mi mówi żebym stawiał w kierunku Federera, rozum Djokovica a intuicja żeby ten mecz odpuścić ponieważ takich meczy się nie typuje no ale cóż...co dzisiaj najbardziej na mnie podziałało ? ROZUM. H2H 16:16 czyli remis marzenie, panowie spotykali się 8 razy w finałach, 19 razy w półfinałach i naturalnie reszta batiali w innych drabinkach turniejów. Niby remis 16:16 lecz ja nie biorę pod uwagę za bardzo meczy które odbywały się bardzo dawno temu czyli 2011-2006 ponieważ to była inna forma, &quot;inni&quot; zawodnicy. Djoko w Dubaju wyrywał dwa razy,był to rok 2013 oraz 2011 a w 2012 zaliczył finał, zawsze grało mu tutaj się dobrze, natomiast Szwajcar nie gorzej bo 2013 półfinał, 2012 wygrał, 2011 finał. Tylko trzeba przyznać obiektywnie, że Roger wiele nie osiągnie w porównaniu do swojej przeszłości,lecz nie piszę,że nic. Sezon zaczął w Brisbane,dotarł do finału, teoretycznie kogo miał pokonać to pokonał czyli Nieminen, Matosevic, Chardy i porażka z Hewwitem. AO Duckworth,Kavcic, Gabashvili, Tsonga, Murray i porażka z Nadalem. OK, pokonał Tsongę (który nie ma psychiki) oraz Murraya któremu zaczynały się problemy zdrowotne. W Dubaju tego roku ma na tacy Backera, Stepanka (mógł przegrać ten mecz) oraz Rosola który jest mierontą totalną. Wiadomo Fedex ma swoje lata także wyniki na pewno lepsze jak gorsze. Dla Serba jest to drugi turniej po AO gdzie przegrał z Wawrinką, późniejszym triumfatorem tego turnieju. Co możemy powiedzieć o jego formie ? W Dubaju w każdym bądź razie moim zdaniem prezentuje się o wiele lepiej niż jego dzisiejszy rywal. Oglądałem mecz z Bautistą, wielka forma wraca. Suma summarum na moje oko Nole pokona króla z Bazyleii 2:0. ;)

Jeśli skorzystałeś/aś z mojego typu, kliknij &quot;dzięki&quot; to motywuje.
Jeśli nie weszło to przepraszam ale nikt nie każe Ci go stawiać,ja tylko proponuje.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Juan Monaco w końcu wygrał po bardzo zaciętym meczu z Albertem Ramosem. Choć w trzecim secie mecz mógł potoczyć się w dwie strony to jednak chwała Monaco. Teoretycznie Monaco jest pod każdym względem lepszy, powinien powoli wracać do formy, a skoro dał radę Ramosowi to nad gorszym Lorenzim z Włoch powinien dać sobie radę.
Włoch znalazł się w tej części turnieju ponieważ miał bardzo łatwą drabinkę, najpierw Riba, a później Da Silva, obaj zawodnicy z poza setki rankingowej bez większych sukcesów na poziomie ATP. Monaco powinien zabić Lorenziego swoim przebijaniem.
Cos w rodzaju małego przełamania moze nastapilo bo Monaco mimo, ze robil sporo bledow to wreszcie wygral po zacietym meczu w miare z kumatym rywalem. 4-5 w 3 secie bylo goraco, pierwszty set wygrany, potem slabo jednak potrafil jakos z tego wyjsc. Ramos momentami niezle, tez sporo bledow. Lorenzi wydaje mi sie nieco slabszy od Hiszpana i mysle, ze Juan powinien to wygrac. Lorenziemu brakuje pomyslow z takimi rywalami, podpala sie i chce konczyc akcje. Wloch to jest gracz na Chall, w ATP Tour nie czesto cos zdziala, latka leca a gra jest coraz bardziej chaotyczna. To nie jest typowy Wloch na cegle, on lubi szybciej akcje konczyc, czasem chodzi do siatki itd. Monaco takich rywali uwielbia.
Juan Monaco 1.57 6/10 marathon⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mozi 552

mozi

Użytkownik
Popieram typ koleżanki powyżej ;] Lorenzi nieźle się trzyma, na challengerowym podwórku jest wręcz kozakiem, ale Monaco? Trochę za mało atutów, szczególnie tych ofensywnych na takiego grajka jak Juan ;) Do tego Delbonis (jeśli chodzi o szybki clayopodobny turniej w Sao Paulo), którego wybór nie specjalnie trzeba uzasadniać. Młodość w tym przypadku &gt; doświadczenie, może gdyby grali w Buenos 2 tygodnie temu, albo na podobnym grzęzawisku, mógłbym się zastanowić, ale tak? Federico do boju!

Poza tym Tomek z Czech powinien zjeść raz-dwa Kolbę. Tomas strasznie solidny w tym sezonie, nie przepadam za jego &quot;łupaniem&quot;, ale doceniam formę jaką osiągnął, serwisowo majstersztyk, do tego niewiele błędów mimo mocnych (nie koniecznie dobrze kierowanych) uderzeń. Kolba od jakiegoś czasu przestał błyszczeć a ostatnio już w ogóle &quot;oklapł&quot;. Jest w 1/2 i dalej nie będzie, drabinka i tak najłatwiejsza z możliwych.

Juan Monaco 1.57 6/10 marathon
Delbonis - Montanes 1 @ 1.45 Unibet

Berdych 2:0 @ 1.51 Sportingbet


I wreszcie danie główne dzisiejszego dnia ???? Jeśli ma ktoś możliwość sprawdzenia kursów (poza tymi, które można zobaczyć na stronie ze statami jak http://www.matchstat.com) od konkretnych buków, jakie serwowali podczas poprzednich... 5/10 spotkań Fed-Djok to byłbym wdzięczny ;) Ale nie przypominam sobie aż takiego faworyzowania Serba!? Przecież w tym sezonie on jeszcze NIC specjalnego nie pokazał, baa pokazał, brak błysku (bo grał poprawnie) z Wawrinką, cudowne zagrania, które w ostatnich sezonach wyciągał nagle zaczęły lądować po autach. Poza Stanem, Novak nie miał jeszcze solidnego rywala w 2014 roku, Fed moze go zaskoczyc. Nie gral dobrze z Rosolem, to Czech sie podlozyl, ze Stepankiem powinien odpasc, gdyby sexiRadziu mial kilka lat mniej to zapewne nie wypuscilby Fedexa z 2:0 i A*:40 w trzecim secie. No, ale jest jak jest, dziś liczę na innego Federera, widzialem go w tym roku wiele razy i gra w kratkę, wychodzi mi, że dziś powinien zagrac w koncu dobry mecz tutaj :] Istomin 2x straszył Djokovica (chociaz w setach przegral 3:0 i 2:0) i 2x sam sie podkladal, zupelnie odpuszczajac poczatek/koniec danego seta. Djok mial problem z przyspieszeniem Uzbeka, jesli Federer bedzie trafial forhendem to bedzie rowny mecz ;) I na to dzis licze, 3.00, nawet 3.50 bym sie zastanawial, pewnie bym odpuscil, ale 4.70?! A rano nawet powyzej 5.0!? Przesada... I to mocna.

Djokovic - Federer 2 @ 4.70 Unibet

Djokovic - Federer (+1.5 seta) 2 @ 2.25 Unibet

Djokovic - Federer 1 set Over 9.5 @ 1.73 Unibet



Wiecie co z tym zrobić :cool:
 
talib 1

talib

Użytkownik
Część idzie w stronę Monaco, coż ja pójdę w przeciwnym kierunku...
Tak na dobrą sprawę to Juan powinien już wczoraj odpaść ale nieregularny Ramos nie dal rady. Argentyńczyk pokonał koniec końców Hiszpana ale to o niczym nie świadczy. Masa błędów z jego strony zwłaszcza w 2 i 3 secie. Lorenziego na tym turnieju nie oglądałem, wygrał swoje mecze po 2:0 z Ribą i Da Silva na tym turnieju no i ogolnie nie najgorszy bilans w tym roku. jak bedzie zobaczymy ale po takim kursie stawiam na Włocha 2,62 BET365✅
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Montanes - Del Bonis 1 + 1.5 seta 1.60 8/10 Sportingbet
Dzisiejszą ofertę można zaopatrzyć w taki oto ciekawy bet, dlaczego nie? Del Bonis od pewnego czasu całkiem przyzwoita marka, ale mam wrażenie, że chłopak co jakiś czas się &quot;blokuje&quot; i raz osiąga dobre wyniki, raz kolejna seria wpadek.
Montanes jest na tyle doświadczony i ograny, że wszystkie tricki Del Bonisa będzie w stanie spokojnie odbierać i solidną rzeźbą w pewnym momencie coś na pewno ugra. Nie wydaje mi się, że będzie to łatwe spotkanie dla Del Bonisa, tym bardziej skłaniam się, że Albert zdobędzie tutaj minimum seta, bo dlaczego, nie? Bet wygląda bardzo przyzwoicie.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Delbonis to chyba naj... Ciekawiej wyglądający typ wieczora/nocy. Kurs nie powala, ale tutaj skonfrontują się dwie zupełnie inne klasy sportowe. Delbonis to jeden z najzdolniejszych tenisistów z ameryki południowej, młodego pokolenia, coraz lepiej poczyna sobie w turniejach wyższych rangą niż challenger. 23 lata to nie jest wiek, w którym osiąga się w tenisie szczyt (w 95% przypadków), to co najlepsze wciąż przed nim. Dobrze serwuje, czym powinien całkowicie wybić z głowy Albertowi ewentualne próby wywierania presji. Hiszpan miał swoje 5 minut kilka lat temu, coś tam odbijał z czołówką, ale nigdy nie był wyrazistym graczem, raczej wykorzystywał słabość rywali, zresztą dalej to robi, z tymże gdy trafia na wyrazistego (utalentowanego) rywala na ogół, zabawa kończy się bardzo szybko. Dziś zmierzy się z trudnym (w dodatku leworęcznym) przeciwnikiem, serwującym na wysokim poziomie. Kilka lat temu bym się zastanawiał, dziś niestety nie widzę jakichkolwiek szans na nawiązanie walki przez &quot;krzywego-zęba&quot;.

Jeszcze jeden typ, którego wcześniej jakoś nie zauważyłem. Bellucci - Klizan. Brazylijczyk w przeszłości wiele razy pokazywał się z bardzo dobrej strony, gdy grał na ceglance w Ameryce południowej, zeszły sezon nie był dla niego udany, ten rozpoczął również średnio (oczywiście biorąc pod uwagę potencjał), ale coś się ruszyło przed tygodniem... W Rio! Tam zaprezentował się świetnie - na rozkładzie Monaco, x2 Giraldo , 3 wyrównane sety z Ferrerem. Jego mecze są zacięte, ostatnia stale 3 setowe, ale może się podobać Tomasz, mimo chwilowych przestojów, na najważniejsze momenty potrafi przygotować najlepsze uderzenia, ze swojego bogatego arsenału. W SP jak wspomniałem nawierzchnia uprzywilejowuje graczy z ofensywnymi atutami a tych dużo więcej po stronie Brazylijczyka. Serwis jest dużą podporą i gdy dobrze funkcjonuje to generalnie gra wygląda lepiej, to dodaje pewności a tutaj naprawdę dobrze się czuje, ma wsparcie &quot;ścian&quot;, zresztą odwdzięcza się kibicom, efektownym tenisem. Klizan też potrafi grać, ale formę z 2012 roku zgubił dawno temu. Teraz to bardzo chimeryczny grajek i miejsce w rankingu (97) idealnie odwzorowuje aktualny poziom prezentowany przez Słowaka.

Bellucci @ 1.62 Sportingbet

Delbonis wygra 2:0 @ 2.20 William Hill

Zastanawiam się nad overem lub jakimś dodatnim handi w stronę Zeballosa, ale obawiam się, że zbyt dużo będzie w tym meczu zależało od skuteczności Niemca, tego czy będzie ryzykował, serwis będzie siedział. Nawierzchnia powinna obu odpowiadać, ale mimo wszystko Haas to wciąż klasa. Ciężki mecz, choć rozsądny over gemowy wydaje się być tutaj mocno realny ;)

I jak chyba wszyscy zastanawiam się nad Dimitrovem, ale kurs strasznie mnie do tego typu zniechęca... Bułgar wciąż jest chimeryczny a Murray to Murray chociaż jego forma w ostatnich tygodniach jest co najwyżej przeciętna.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
ATP Acapulco:
???? Anderson K. - Dolgopolov A.
Dolgopolov A. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 2/10
Kursy na starcie wynosiły 2,00-1,93 ale bydło się rzuciło i spadło do tylu ilu aktualnie mamy. Co tu można więcej napisać? Obaj są w świetnej formie. Dolgopolov doszedł do finału w Rio de Janeiro pokonując w półfinale w dwóch setach Davida Ferrera, a tutaj zaliczył trzy udane dwu-setowe zwycięstwa nad Pospisilem, Chardym i Karlolvicem. Anderson również nie grzeszy formą, bo przegrał finał w Delray Beach z Cilicem, a tutaj zaliczył dwa udane zwycięstwa choć przeciwników moim zdaniem miał słabszych niż Ukrainiec. W ćwierćfinale po przegranym secie 6:2 z Ferrerem w drugim secie przy stanie 2:4 dla Andersona Hiszpan poddał mecz. H2H 0:1 z 2013 roku w Montrealu.
Teraz ja cos napisze na temat tego meczu;
Jak mozna stawiac na Dolgopolov? NIEWIEM, choc w tenisie siedze od 2000r Srednia kursow z 1,80 spadla na 1,55 a na TENNIS INSIGHT gdzie jestem zarejestrowany 34-6 na ukrainca w typach...
I teraz do czego zmierzam a wiec na temat meczu, a kurat tak sie zdarzylo ze ogladalem jednego jak i drugiego i to po pare meczow z ich udzialem...
A wiec; Dolgopolov ktory dla mnie niegra jakiegos szalu w turnieju Rio de Janeiro gral w 2r z (q)Facundo Bagnis(ARG) 6-7(4) 6-2 7-6(4) gdzie ogladalem ten mecz i powiem ze Bagnis powinien ten mecz wygrac ale robil takie bledy ze szok ,ukrainiec miotal sie jak mlody, potem pokonal zmeczonego Fognini, z Ferrer-em tez wygral co dlamnie jest totalnym walkiem(ferrer dawal mu tyle szans na przelamanie ze az sie nie dziwie ze go pokonal) wogole w Rio byl dziwny turniej jak dlamnie...
W tym turnieju Dolgopolov pokonal Pospisil-a(nie widzialem meczu) ale dalej istna komedia pokonal Chardego ktory tutaj gral piach w pierwszej rundzie powinnien odpasc tak wywalal pilki ze to musial byc tylko Ebden zeby taki mecz przegrac...Potem karlovic istny paralita co odziwo i tak ma zwyzke &quot;formy&quot; opocz servisu nie istenije...Co do meczu Karlovic w 1s mial az 19 nie wymuszonych bledow ???? )) a przegral i tak jednym przelamaniem... Tam bylo sporo bedlow ze strony Karlovic-a a wynik wyzebrany ze strony ukrainaca
Anderson jest stabily niz jakis smieszny Karlovic widac to nawet z Cilicem jak gral ktory jest zwyzkujacej formie (7)Marin Cilic(CRO) 7-6(6) 6-7(7) 6-4 (final ostatniego tygodnia) Ogladalem go (q)Steve Johnson, Marinko Matosevic, Ivo Karlovic, ivo zostal odrazu na dzindobry przelamany i poddal mecz ???? tlumaczac sie ze jest chory ...Anderson mniej popelnia bledow...
Dlamnie to ze wskazaniem Anderson ma ciut wiksze szanse jak nie bardziej i tak mialem stawiac ,mimo dlaj sie tego trzymam ,ale tak mocny spadek kursow mnie wystraszyl i niewem moze czegos niewiem?
Niewiem jak mozna stawiac na Dolgopolov no moze i mozzna ale robic takiego faworyta? ???? )) A dodam tak cikawostke ze jak gral z Chardym(ktory wpierwszej rundzie zagral piach tyle ze Ebdon byl nie obecny) To na TennisInsight typowali 20 do 6 na korzysc Chardego ???? ))))) a teraz gdzie gra z Andersonem Ktory jest w dosc dobrej formie i z dwa razy lepszy jak nie bardziej typuja na korzysc Ukrainca i to mocno, poprostu komedia ???? )))
W takim wypadku , czekam na mecz i bede gral LIVE kursy na Andersona sa tak wysokie ze nawet jak Anderson go przelamie to i tak bede zadowolony z kursu , no chyba ze mecz bedzie wyrownany i oddejde od gry, napewno nie zamierzam grac na Ukrainca ????
Teraz w Becie jest 1,44 na Ukrainca no jestem w szoku ???? no jestem ciekaw tego meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
z Ferrer-em tez wygral co dlamnie jest totalnym walkiem(ferrer dawal mu tyle szans na przelamanie ze az sie nie dziwie ze go pokonal)
Wałkiem pod jakim względem ? Jak rozumiem ogladałeś ten mecz więc powinienes widzieć, że Dolgopolov rozrzucał Ferrera od boku do boku. Hiszpan był bezsilny. Gdy czekał na kolejny rozrzut Dolgopolov robił skróty, które weszły mu chyba wszystkie. Robił co chciał w tym meczu z Ferrerem. I wcale Ferrer nie odpuszczał, więc wałka to żadnego nie widziałem poza kapitalna grą Ukraińca, któremu wchodziło dosłownie wszystko.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
OKej nie bede sie sprzeczal, musze to zobaczyc jak Andersona bedzie &quot; rozrzucał od boku do boku&quot; ???? czyli powinien to byc szybki mecz na korzysc ukrainca(na to wychodzi)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom