>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo 24.02.-01.03.2014

Status
Zamknięty.
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
John Isner - Ivo Karlovic over 10.5 gema w 1 secie @1.58 Unibet ✅✅
nie ma sensu za wiele o tym pisać, dwa najlepsze serwisy na świecie, wymiany to tutaj pewnie będą ze cztery na set, jak dla mnie dwa tiebreaki, a kto wygra to nie mam pojęcia. jeżeli tylko któremuś z nich nie przydarzą się 3 DFy w gemie albo jakieś debilne błędy to nie ma prawa tutaj być przełamania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Sao Paulo:
???? Bedene A. - Montanes A.
Montanes A. ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 3/10
Albert Montanes wyraźnie w tym roku nie ma szczęścia do losowań w turniejach. W Buenos Aires trafił na solidnego Giraldo, na turnieju w Rio pokonał przeciętnego Robina Hassa, by później przegrać z Nadalem. Rok temu Hiszpan na tym turnieju zaliczył ćwierćfinał.
Myślę, że w meczu z Bedene jest tutaj bez wątpienia faworytem. Montanes czuje się najlepiej na mączce, tam odnosi sporo zwycięstw, rok temu na poziomie ATP zaliczył aż 18 zwycięstw. Bedene to zwykły tenisowy przeciętniak mieszający grę Challenger z ATP. Ogólnie to nie gra nic nadzwyczajnego, ostatnio urwał set Fabio, ale ten już ledwo zipał. Turniej wcześniej przegrał z kompletnie bez formy Granollersem. Montanes ma już swoje lata i w tym meczu myślę, że w końcu się przełamie, gładko wygra, pokaże swoje tenisowe doświadczenie.
Wynik: 2:6 2:6 ✅
???? Silva D. R. - Garcia-Lopez G.
Garcia-Lopez G. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 3/10
Panów dzieli dobre 100 miejsc w rankingu. Tak szczerze i obiektywnie wszystkie argumenty sportowe przemawiają za Hiszpanem. Jedynym argumentem za Brazylijczykiem jest fakt, że gra przed własną publicznością i to by było na tyle. Facet Silva od lat obija się na turniejach Challengerowych bez większych sukcesów na poziomie ATP. Garcia-Lopez może i nie ma stabilnej psychiki i często w meczach traci sety, to jednak chłopak jest waleczny i co tu dużo ukrywać. Jest po prostu o klasę lepszy.
Wynik: 1:6 7:5 6:3 ⛔ @Edit: Medical-timeout w 3 secie.
EDIT by qbali:
medical timeout nie zmiania frajerskiej postawy GGL w tym meczu i nie tłumaczy porażki, więc nie zaczerniajmy rzeczywistości... Oglądałem ten mecz we całości, nic mu nie dolegało ...
ATP Acapulco:
???? Isner J. - Karlovic I.
Karlovic I. ::: 2,31 ::: Pinnacle ::: 2/10
H2H 2:2, moim zdaniem jest to typowy mecz 50% na 50% szans, a w takim wypadku najlepiej jest grać z wiadomych przyczyn na wyższy kurs. Ich gra opiera się na piekielnie mocnym serwisie, więc tutaj nie zobaczymy dużo wymian. W czterech meczach pomiędzy tymi zawodnikami padły aż 7 tie-breaki.
Isner? W Delray Beach był kompletnie bez formy, dużo błędów, ale jakoś cudem wymęczył 3 zwycięstwa. Cilic już jego formę zweryfikował do bólu. Ivo Karlovic po dojściu do finału w Memphis, skreczował (grypa żołądkowa) w drugim meczu przy stanie 1:0 w gemach z Andersonem właśnie na turnieju w Delray Beach. Jeżeli Ivo zagra tak jak w Memphis to ten mecz może spokojnie wygrać.
Wynik: (4)6:7 (5)6:7 ✅
???? Lopez F. - Roger-Vasselin E.
Roger-Vasselin E. ::: 2,49 ::: Pinnacle ::: 3/10
Lopez faworytem? A dlaczego? A po co? Jak to? Francuz Roger-Vasselin już od początku sezonu gra na całkiem dobrym poziomie, prezentuje się dość solidnie. Ćwierćfinał w Montpellier, ćwierćfinał w Marsylii, w Rotterdamie jedynie pierwsza runda, ale tam trafił od razu na Andy Murraya. Rok temu w podobnym okresie gry, na turnieju w Delray Beach doszedł aż do finału. Myślę, że nie przyleciał do Ameryki tylko po to, żeby odciąć kupony.
Lopez męczy się ze swoją grą, do tego nigdy nie był jakoś stabilnie psychicznie. 3 sety z Querreyem z którym zawsze dobrze mu się grało, 3 sety z Mannarino i porażka z fenomenem turnieju Stevem Johnsonem, tak było na turnieju w Delray Beach. W Memphis Lopez pożegnał się już w pierwszej rundzie z Karlovicem.
Jak widać forma niedopisuje, a Vasselin w tym sezonie pozytywnie zaskakuje. Po takim kursie warto w to wejść.
Wynik: 6:4 6:2 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Dubelek na najbliższe 12h:
Gulbis 2-0
Erneścik w całkiem niezłej formie,dobry występ w Holandii i zwycięstwo we Francji,w obu tych turniejach nie ogrywał tylko ogórków, Tsonga z pewnością nim nie jest. O ile tylko Gulbisa nie poniesie melanż tak jak pisał @Pezio,nie powinien mieć problemów z Azjatą. Łotysz popracował nad swoją psychiką,choć nadal jest impulsywny,to nie odbija się to na jego grze tak bardzo jak w poprzednim roku. Przy obstawianiu meczów pierwszej rundy w mojej głowie rodzi się obawa,aby faworyt nie odpuścił danego turnieju,tak jest i w tym przypadku,ale zaryzykuję.
Davydenko
Mówię otwarcie,że nie jestem fanem tenisa prezentowanego przez Rosjanina,który od paru lat prezentuje tylko przebłyski stabilnej formy. Oglądałem kilka gemów z meczu z ww. Tsongą,w których prezentował się przyzwoicie,dobry drugi serwis wiele razy ratował go z opresji,nawiązał równorzędną walkę z ulubieńcem francuskiej publiczności. Jego rywal jest co najmniej poziom niżej,jeśli chodzi o zmagania na korcie. Oby tylko dyspozycja Davydenki mnie nie zawiodła,to od niego będzie zależało,jak ten mecz się potoczy.
CAŁKOWITY KURS: @2,49
@William Hil
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Nikolay Davydenko wygra @ 1,56 Pinnacle ✅
Pierwsza runda turnieju rangi ATP500 odbywającego się w Dubaju. Starcie Nikolaya Davydenki z będącym ostatnio w świetnej formie Andreyem Golubevem, który w zeszłym tygodniu wygrał Challenger u siebie w Astanie.
Nikolay Davydenko regularnie zalicza spadek w rankingu ATP, w tej chwili plasuje się na 63.miejscu. Oglądałem jednak ostatnie mecze Davydenki w Marsylii i wyniosłem z nich pozytywne wrażenie, Nikolay zagrał świetnie z Sijslingiem, którego pokonał w dwóch setach, następnie uległ Tsondze, jednak po meczu nie miał się czego wstydzić. Dodatkowo jeśli Davydenko chce jeszcze pograć na najwyższym poziomie to musi w Dubaju zagrać dobrze. Dlaczego? Nikolay broni punktów za zeszłoroczny ćwierćfinał.
Andrey Golubev ostatnio grał bardzo dużo, przed Challengerem w Astanie zrobił sobie tydzień wolnego i jak widać opłacało się. Andrey zwyciężył w tym turnieju, prezentując się dobrze. Jutro jednak przyjdzie mu się zmierzyć na wyższym poziomie, z dobrze grającym w Marsylii Rosjaninem, który zarazem lubi grać w Dubaju.
Podsumowując, z doświadczenia wiem jak to bywa po wygranym turnieju niższej rangi, zawodnik jedzie na turniej ATP, bukmacherzy wystawiają wysokie kursy na rywala a tutaj pojawiają się kłopoty. Myślę, że jutrzejszy mecz będzie tak wyglądać, po raz kolejny dodam, że Davydenko wygląda całkiem nieźle i powinien wygrać z Kazachem, który miał ciężki zeszły tydzień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Sijsling kolejny sprzedawczyk holenderski po De bakkerze i Huta-Galungu ????

Alejandro Gonzalez-Potito Starace 2,15 bet365
Mecz z cyklu 50/50 napewno nie zagram na Starace kiedy jest faworytem ???? Gonzalez miał w obecnych turniejach na ziemii trudne losowania Lorenzi najwyraźniej mu nie lezy, potem o dwie klasy lepszy zawodnik Jeremy Chardy, dzisiaj czas na przełamanie, Gonzalez typowy rzmieślnik i przebijak, Starace gra trochę old schoolowo często serv &amp; volley, chip &amp; charge, zawodnik totalnie bez psychiki, moim zdaniem spore value na Kolumbijczyka który po 4 porażkach musi się w końcu przełamać, kiedy jak nie dziś?
 
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
Davydenko - Golubev typ 1 1.56 Pinnacle (5/10) ✅

podzielam zdanie kolegów co do typu. Davydenko pokazał się z dobrej strony na turnieju w Marsylii, Golubev wygrał co prawda turniej u siebie w Astanie ale Golubev gra dobrze w hali... na hardzie na poziomie ATP jego bilans z lat 2010-2014 to 10-19 więc bez rewelacji. Davydenko na hardzie wypada tutaj dużo lepiej (52-39). Jeśli dodamy do tego zmęczenie Golubeva i obronę punktów Davydenki to myślę że typ wydaje się dosyć pewny...

tak na marginesie to Davydenko bardzo lubi inwestycje, zwłaszcza te na przeciwników po wysokim kursie (wtedy oczywiście kiedy jest bitym faworytem)... w tym spotkaniu na swoją wygraną jest całkiem zacny kurs więc myślę że Nikołaj zainwestuje trochę gotówki w swoją wygraną... pamiętajcie że Davydenko siedzi w bukmacherce dłużej niż większość użytkowników tego forum... ;)
 
bartezz 33

bartezz

Użytkownik
Coś mi się wydaję, że poniosło Was trochę z tymi analizami na Davydenke. Typu nie neguję ale argumenty trochę z kosmosu. On żyje we własnym świecie, może dobrze zagrał w Marsylii nie wiem,nie widziałem, jakoś w obecnej formie Tsongi te dwa TB nie robią na mnie wrażenia. Widziałem za to co się działo wcześniej w Montpellier, gdzie pod dobrym meczu z Julienem, Davydenko oddal mecz Olivettiemu we frajerskim stylu, mając 6-7 7-6 5-3 dał w prezencie 4 gemy francuzowi i skończył seta wynikiem 5-7. Ten gość jest nieprzewidywalny, myślę, że tymi punktami które ma do obrony najmniej się przejmuje, na początku sezonu bronił finału, 150pkt w Doha, chyba nie muszę mówić na której rundzie obrona się skończyła. W dodatku Golubev to jego ziomek, grali razem w debla na AO, w tym meczu może się zadziać wszystko, zdecydowanie odradzam za większe stawki, jednocześnie zdaję sobie sprawę, że on może ten mecz wygrać.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ja dziś widzę over w meczu Karlovica i Isnera. Od razu mówię, że gracze pokroju Amerykanina dla mnie nie są tenisistami, bo to obraza dla prawdziwych tenisistów. Są to zwykli serwismeni, którzy jak im nie wejdzie pierwsze podanie to są totalnymi ogórkami na korcie. Zwykłe drewna z mizernymi umiejętnościami.
Dziś widzę w miarę szybki mecz, zapewne 2 tie breaki i oby w stronę Chorwata.
Isner - Karlovic over 25,5 g. 1.8 Milenium ✅
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Gastao Elias wygra @ 3,00 Bet365
Pierwsza turnieju rangi ATP250 rozgrywanego w Sao Paolo, starcie będącego na fali Portugalczyka Gastao Eliasa z Albertem Ramosem, który tego sezonu nie może uznać za udany.
Gastao Elias, tenisista z ogromnym talentem gry na nawierzchni ziemnej, jednak miewający bardzo duże skoki formy, ten sezon w Ameryce rozpoczął całkiem przyzwoicie. Teraz wraca na swoją ulubioną nawierzchnie. Oglądałem ostatnie mecze Gastao w Delray Beach i na prawdę jestem pod wrażeniem jego dobrej gry. Dodatkowym argumentem jest fakt, że Elias ma kilkanaście meczy rozegranych na turniejach halowych bo przecież w Sao Paolo gramy na indoor clay.
Gastao wygrał swoje pierwsze dwa mecze w Sao Paolo w dwóch setach, pewnie zwycięstwa. Elias pokazuje, że jest w dobrej dyspozycji i wraca do normalności.
Wczoraj Gastao zagrał świetne spotkanie z Dusanem Lajoviciem, które ostatecznie wygrał w dwóch setach.
Albert Ramos, bardzo kiepski poprzedni sezon w jego wykonaniu, o czym może świadczyć fakt, że najlepszy wynik w Challengerach to ćwierćfinał. Doszedł również do ćwierćfinału turnieju w Vina del Mar i Barcelonie, jednak to zdecydowanie było podczas lepszego okresu Alberta. Druga połowa sezonu fatalna, początek obecnego również.
Ramos w Vina del Mar odpadł w pierwszej rundzie w Buenos Aires doszedł do ćwierćfinału a w Rio de Janeiro poległ w drugiej rundzie. Hiszpan nie potrafi grać w hali, fatalny bilans 9/26. Mączka w Sao Paolo jest zdecydowanie inna niż ta na której gramy outdoor.
Gastao Elias gra świetny tenis, od kilkunastu dni świetna forma, pokonuje groźnych przeciwników i tak wysoki kurs w starciu z mega nieregularnym Ramosem to jest prezent, myślę, że na prawdę warto zaatakować.
Bastian Malla wygra @ 4,45 Pinnacle ⛔
Pierwsza runda turnieju rangi Challenger w Salinas, starcie dwóch zawodników z rocznika 96&#39;, pojedynek dwóch reprezentantów Chile. Bastian Malla będzie podejmować starszego o cztery miesiące Christiana Garina, trochę bardziej znanego zawodnika.
Bastian Malla, najwięcej gra w Futuresach, tam bez lepszych osiągnięć, w zeszłym roku osiągnął nawet ćwierćfinał Challengera. Dobra gra, jednak na tą chwilę nie ma jakiegoś firmowego zagrania, jednak na to przyjdzie czas.
Christian Garin, niespełna osiemnastoletni Chilijczyk, od tego sezonu próbuje grać w turniejach rangi ATP, w Buenos Aires pokonał Schwartzmana i Londero. Bardzo ciekawy tenisista, dobry, rotowany serwis, potrafi przyśpieszyć z forehandu jak i beckhandu. Brakuje jednak regularności u tego młodego chłopaka, praktycznie w każdym meczu zdarzają mu się przestoje, w których gra się nie klei.
Garin ma duże szansę aby za kilka lat miotać w grze, jednak te jego przestoje robią ogromną różnicę w grze.
Malla i Garin są z tego samego rocznika więc pewnie znają się bardzo dobrze, dlatego tym bardziej nie rozumiem tak ogromnego faworyzowania Christiana. Owszem, osiągnął na tą chwilę więcej, jednak jestem pewnym, że w takim pojedynku nie będzie to odgrywać większego znaczenia.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Elias-Ramos V. 2 @1.4
Moim zdaniem duzo wieksze szansa ma Albert Ramos Vinolas. Hiszpan to jednak jest uznana marka, ma tutaj w Sao Paolo dwa dobre wystepy za pasem. Dwa lata temu byl polfinalista, rok temu jako tako tylko 2 runda, ale on spotkal sie wtedy z Carlosem Berlocqiem, ktory gral wtedy znakokmicie tutaj, a sam Berlocq stawil wtedy ogromny opor Nadalowi w polfinale. Poza tym uwazam, ze Ramos bedzie chciec wziac poprawke za nie do konca udanmy wystep w Rio, gdzie rowniez przegral zaciety mecz z Joao Sousa. Po tym turnieju zawodnicy przeniosa sie do Europy i Maroka, wiec to sa ostatnie wojaze w Ameryce Poludniowej, wiec warto chyba cos ugrac, a Ramos zna te klimaty od kilu sezonow. Ramos ma troche pecha, poniewaz on przegrywa te decydujace partie minimalnie wrecz. Elias ma bardzo duzy plus w postaci meczow kwalifikacyjnych za soba, ale Hiszpanowi wedlug mnie nie da tutaj rady. O Sao Paolo po dwoch edycjach tego turnieju (wczesniej grano w Costa do Saupie na otwartych kortach) mozna powiedziec jedno. Tutaj jest ogolnie szybko, cegla jest nierowna i pilka plata figle, o co w ubieglym roku zawodnicy mieli ogromne pretensje do organizatorow. Ramosowi jednak to w ostatnich dwoch sezonach jakby nie przeszkadzalo i wszystko wskazuje ze Hiszpan czuje sie tutaj bardzo dobrze.

Jaziri-DevVarman 2 @1.48
Somdev duzo dobrych meczow tutaj mial, a forma tez zwyzkuje. Mamy pojedynek dwoch graczy z &quot;dzika karta&quot; jezlei dobrze zapamietalem patrzac w drabinke. Dzis dzielnie walczyl z del Potro niezaleznie od tego, ze delPo ma znow jakies problemy zdrowotne. Tak z tydzien temu bym na Somdeva na pewno nie dal, ale wygrany challanger w New Delhi pokazuje, ze forma poszla w gore, wiec przedkladam reguralnosc Somdeva nad sile Jaziriego.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Stephane Robert (+1.5 Sets) vs Kevin Anderson (-1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 26 67 ⛔ było baaaaardzo blisko, miał nawet piłkę setową :;/:
KURS: 2.160
PinnacleSports

Nikt nie gra przeciwko Andersonowi dziś ??? Stosunkowo łatwa drabinka wprowadziła ostatnio Andersona aż do finału Delray Beach ale gra pozostawiała wiele do życzenia. W finale gdyby Cilic nie był nieco zmęczony to skończyłoby się w dwóch szybkich setach no ale ... Anderson w drugim secie obronił 4 piłki meczowe a mecz zakończył się dopiero w trzecim secie po 7 piłce meczowej! Gra w tamtym meczu wyglądała tak a nie inaczej, kto oglądał ten wie! Masa UE, zawodnicy w zasadzie bazowali głównie na serwisie, mało było wymian z chociażby 10 uderzeniami. Cilic jeszcze w miare w wymianach sobie radził ale Anderson wyglądał bardzo słabo. Backhand tragiczny wręcz (mimo że wygraną piłkę w drugim secie zdobył właśnie backhandem po linii), bardzo dużo prostych błędów, ratował się głównie forhandem i serwisem oraz zmęczeniem Cilica. Mecz stał na kiepskim poziomie, ale dla kibiców był ciekawy bo było kilka zwrotów akcji. Nie mniej jednak moim zdaniem po takim turnieju może &quot;uszatek&quot; mieć problem nawet z serwisem. Robert, mimo że preferuje CLAY, to na HARDzie grać potrafi. Pokazał to m.in. w tym roku na AO gdzie go wyeliminował dopiero w R4 Andy, ale seta Szkotowi i tak ugrał! Wcześniej pokonał dość gładko Klizana, Przysieznego i Bedene, więc na pewno szacun dla niego. Po nieudanym turnee na CLAY w Chile, Argentynie i Brazylii wraca na HARD ponownie. Moim zdaniem postawi się dziś Kevinowi i po takim kursie spróbuję w jego stronę na seta. Nie zdziwi mnie nawet czysty WIN Roberta ale gram ostrożniej.
H2H 1:1 - fakt że dosyć stare ale ... mam przeczucie że Robert powalczy i dziś
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
D 319

defox

Użytkownik
Widząc ostatnie poczynania Younga, byłem przekonany że dzisiaj zostanie zmieciony z kortu przez Nieminena. O jak bardzo się zdziwiłem. Piszę tego posta po to żeby przestrzec wszystkich przed graniem meczów z udziałem tego czarnego człowieka, bo zawsze są dziwne. Ostatnio dostał 1:6 i 1:6 od Kudli, ze Smyczkiem byłoby podobnie gdyby nie skreczował w 2 secie przy 0;3 a dzisiaj ogrywa Nieminena. Przecież to są jaja.
Szkoda że nie ma streamu, ale livescore na becie można było zobaczyć że sprzedajny Jarko przegrywał punkty z szybkością niebagatelną, bo średnio aż co 10s. W drugim secie miał 3:2 i serwował, 30:0 po czym w przeciągu 40s połamał się do 30.
czarna lista dla frajerów
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Ostatnio dostał 1:6 i 1:6 od Kudli, ze Smyczkiem byłoby podobnie gdyby nie skreczował w 2 secie przy 0;3 a dzisiaj ogrywa Nieminena. Przecież to są jaja.
Z calym szacunkiem, ale jezeli jakikolwiek zawodnik gra ostatnia runde kwalifikacji i jest rozstawiony w tych kwalifikacjach z nr 1, to on w zdecydowanie wiekszosci przypadkow doskonale wie czy ktos sie wycofal w miedzyczasie z turnieju glownego czy nie (i wtedy to on sobie moze przegrac nawet 0-6 0-6), a to byl idealny przypadek przy meczu Younga ze Smyczkiem, wiec jak mozna brac takie cos za wykladnik. O meczu z Kudla to wypowiadac sie nie bede, bo tutaj najpewniej Young przytankowal po prostu, ale to juz urok tych turniejow z mniejszymi pulami pienieznymi, niestety...
Moim zdaniem to sam sie powinienes wpisac na &quot;czarna liste&quot; przy takiej nierzetelnosci czy niekompetencji, gdyz wystarczylo popatrzecwczesniej w drabinke ow kwalifikacji i wyciagnac wnioski (i bynajmniej nie chodzilo tutaj o wytypowanie wygranej Smyczka czy nie, ale trzeba chyba sobie dac margines bezpieczenstwa na takie rzeczy). Zawsze powtarzam, ze wina za niepowodzenia trzeba szukac przede wszystkim u siebie, bo tak zawsze bedziemy winic caly swiat, glod na Kubie, tsunami w Azji czy globalne ocieplenie za swoje typy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Dubai:
???? Kohlschreiber P. - Seppi A.
Seppi A. +1,5 seta ::: 1,91 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 4:4, a same mecze dość wyrównane i zacięte. Niemiec jest tutaj tylko papierowym faworytem, na pewno talent do tenisa posiada, ale ile razy to on kreczuje w sezonie lub daje ewidentnie d*** w meczu to ja nie jestem w stanie zliczyć.
Seppi to również nieobliczalny zawodnik i lubi być &quot;dogiem&quot; w meczu. Na Australian Open mało kto na niego stawiał, a rozniósł po 5 setach Hewitta. W pierwszym meczu na turnieju w Dubaju również wygrał jako nie faworyt. Pokonał Niemca Mayera po trzech setach.
Osobiście myślę, że mecz będzie zacięty, Seppi powinien urwać set chociażby z powodu zaciętego H2H. &quot;Kolba&quot; nie lubi grać z cierpliwymi przebijaczami.
Wynik: 6:3 6:3 ⛔
???? Jaziri M. - Devvarman S.
Devvarman S. ::: 1,47 ::: Pinnacle ::: 3/10
Co ukrywać? Hindus jest o klasę lepszy zawodnikiem niż Jaziri. Dużo przebiega, jest waleczny na korcie, w pierwszej rundzie po tie-breaku pokonał Juana Martina Del Potro który spusiaczył z powodu problemów zdrowotnych po pierwszym secie i poddał mecz. Warto dodać, że Devvarman ma jakieś sukcesy na koncie na poziomie ATP, czego nie można powiedzieć o jego przeciwniku.
Jaziri zagrał bardzo dziwny mecz z Sijslingiem, obronił 5 MP. Pierwszy set przegrał do 0, a w trzecim secie wyciągnął mecz ze stanu 5:2. Dziś koło 12:30 prawdopodobnie Malek Jaziri będzie się żegnał z publicznością po porażce z Somdev.
Wynik: 6:3 7:5 ⛔
ATP Sao Paulo:
???? Zeballos H. - Pella G.
Pella G. ::: 1,61 ::: Pinnacle ::: 3/10
Zeballos jest mi znany z tego, że rok temu pokonał Rafaela Nadala na turnieju w Chile, od tego czasu gra bardzo słabo, również w tym sezonie. W pierwszej rundzie pokonał po trzech setach Pablo Cuevasa, ale ja oglądałem go na poprzednich turniejach i nie zaimponował mi swoją formą. Rzekłbym nawet, że grał dość &quot;słabiutko&quot;.
Pella to również tenisowy przeciętniak, ale rok temu pokazał na co go stać na turnieju w Niemczech gdzie bodajże doszedł do półfinału. Tutaj w pierwszej rundzie pokonał Leonardo Mayera który również ostatnio spuścił z tonu, ale nadal to groźny zawodnik. Z tego co pamiętam to Pella bodajże w tym meczu bronił MP, a sam pojedynek był niezwykle zacięty. 3 sety i 3 tie-breaki. W tym meczu Guido Pella na pewno nie jest bez szans i stać go na dobry wynik.
Wynik: 6:3 6:4 ⛔
???? Souza J. - Montanes A.
Montanes A. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 3/10
O Montanesie pisałem z okazji poprzedniego meczu, na pewno jest to zawodnik o klasę lepszy niż Souza i w formie takich tenisowych &quot;łaków&quot; wciąga nosem. Jest po prostu lepszy, w pierwszej rundzie rozbił Bedene 6:2 6:2.
Brazylijczyk gra u siebie, więc to na pewno jakiś plus dla niego, ale warto dodać, że w meczu z Robinem Haase obronił 3 set pointy. Moim zdaniem limit szczęścia na tym turnieju już wyczerpał. Ciekawostką na pewno jest fakt, że obaj zawodnicy w 2011 roku spotkali się na turnieju w Polsce gdzie górą po trzech setach był Albert Montanes.
Wynik: 4:6 3:2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Kohlschreiber P. - Seppi A.
Seppi A. +1,5 seta ::: 1,91 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 4:4, a same mecze dość wyrównane i zacięte. Niemiec jest tutaj tylko papierowym faworytem, na pewno talent do tenisa posiada, ale ile razy to on kreczuje w sezonie lub daje ewidentnie d*** w meczu to ja nie jestem w stanie zliczyć.
Seppi to również nieobliczalny zawodnik i lubi być &quot;dogiem&quot; w meczu. Na Australian Open mało kto na niego stawiał, a rozniósł po 5 setach Hewitta. W pierwszym meczu na turnieju w Dubaju również wygrał jako nie faworyt. Pokonał Niemca Mayera po trzech setach.
Osobiście myślę, że mecz będzie zacięty, Seppi powinien urwać set chociażby z powodu zaciętego H2H. &quot;Kolba&quot; nie lubi grać z cierpliwymi przebijaczami.
???? Andreas Seppi (+1.5 Sets) vs Florian Mayer (-1.5 Sets) dla Mecz WYNIK 46 61 75 ✅✅✅
KURS: 1.645
PinnacleSports

Wg mnie Seppi nie ma aż tak tragicznej formy jak kolega wyżej to przedstawił. Owszem bilans wygląda kiepsko ale... już z grą nie jest tak źle do końca przecież! Jakoś tak trochę kiepsko trafiał w losowaniach, bo ostatnio na Llodre w Marsylii gdzie jest groźny, wcześniej na Berdycha który wygrał w Holandii, wcześniej na Berlocqa w Davis Cup w Argentynie, więc sporo ciężkich meczy grał. Na AO pokonał po walce Hewitta i o tym już nikt nie napisze ???? Wcześniejszych meczy nie biorę pod uwagę gdyż puchar Hoffmana rządzi się swoimi prawami a przegrana z Matosevicem na ziemi Australijskiej na początku sezonu też nie jest przecież większą wtopą... Podsumowując ten niby tragiczny bilans wychodzi na to, że nie do końca odzwierciedla on postawy Włocha.
Kolejny aspekt to nawierzchnia. Owszem może i ona trochę faworyzuje Niemca ale bez przesady! Seppi na nawierzchniach twardych też umie i lubi grać (&quot;Considers clay and hard courts as favourite surfaces and considers forehand as his best shot&quot;). Przecież pokonanie choćby Hewitta na AO gdzie jest zawsze groźny nie wzięło się z powietrza ????
Jeżeli chodzi o turniej w Dubaju, to Seppi ma co tutaj bronić i ma się o co bić. Rok temu osiągnął tutaj QF przegrywając dopiero z Djoko, który tamten turniej wygrał. Z drugiej strony Niemiec często miewa przestoje w grze i moim zdaniem nawet jak Mayer dziś to wygra to wątpie, żeby nie stracił seta, a wcale się nie zdziwię jak go Seppi pogoni...
Wg mnie zatem podsumowując powyższe znacznie bezpieczniejszą opcją po lepszym kursie jest granie na wygranie przynajmniej jednego seta w stronę Włocha. Na pewno będzie chciał w końcu coś ugrać, turniej mu leży, z przeciwnikiem źle mu się nie gra (H2H 2:1) więc... come on!
Philipp Kohlschreiber vs Andreas Seppi dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 3.420
PinnacleSports

W zasadzie wiele już na temat Seppiego napisałem przy poprzednim typie i niewiele jest do dodania. Ja podobnie jak SHAKAL gram dalej w kierunku Seppiego z tym, że trochę odważniej na WIN w meczu. Wiele powyżej jest napisane, więc tylko dopowiem kilka słów.
Z Kohlim Seppi zwykle gra zacięte spotkania i w zasadzie moim zdaniem dzisiejszy mecz to trochę taki 50/50 a przy takim kursie to żal nie spróbować. Seppi w końcu się przełamał po kiepskiej serii, tutaj gra mu się całkiem dobrze a forma przeciwnika bywa bardzo nierówna - Kohli potrafił pokonać Gasqueta żeby później przegrać z Sijslingiem. Dziś wg mnie będzie głównie decydowała dyspozycja dnia. Moim zdaniem Włoch pokona dziś kolejnego Niemca i podobnie jak w poprzednim roku zamelduje się w QF.
 
B 2

borek734

Użytkownik
Witam
Sledzę tanis juz jakis czas i nie rozumiem wogole kursow na dwa spotkania
1. Haase/Kas - Begemann/Emmrich Kurs 1,83 Bet365 9/10
Dla mnie typ zdecydowanie w stronę pary Begemann/Emmrich
2. Zeballos/Cuevas - Cermak/Elgin Kurs:2,25 Bet365 7/10
Pierwsza para preferuja nawierzchnie na ktorej rozgrywany jest turniej, jednak jest to raczej sklejka dwoch singlistow, bez wiekszych osiagniec. Druga para, bardzo doswiadczona, sadzach po wynikach z poprzednich lat takze preferujaca clay. Dla mnie zdecydowanie typ w strone pary Cermak/Elgin. Kurs ladny.
Pozdrawiam
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Chyba nie wystarczająco długo śledzisz skoro piszesz, żeCuevas Zeballos to sklejka singlistow. Panowie grają ze sobą jak tylko Urus wrócił po kontuzji. Zdążyli już dojść do półfinału RG w zeszłym roku. Cuevas to w ogole już wygrywał deblowy RG w &#39;08. Panowie bardzo poważnie traktują debla, nawet bym powiedział że powazniej niżsingla, bo zagrają sobie tylko mecz-dwa w turnieju atp i nie szukają pkt w challengerach, a przecież Horacio to 2 lata temu dominował w CH. Podsumowujac - głupoty pan piszesz.
W drugim meczu stawka 9/10 to żart chyba. Haase lubi maczke a i w deblu grać potrafi, co nie raz udowadnial. Kas typowy deblista. Niemcy grają właściwie tylko w debla, ale ich potencjał jest bardzo ograniczony. Ich jedyna przewaga nad innymi jest właśnie zgranie. To często jednak nie wystarcza na poziomie atp i przegrywają ze sklejkami utalentowanych singlistow. Mecz z gatunku 50/50.
Majcher miło jakbyś nie skasowal tym razem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Federer - Stepanek powyżej 19.5 gema 1.90 5/10 62 67 63 ✅
Wiadomo, że Federer jest faworytem, wiadomo, że Federer jest zawsze faworytem buków, ale nie oszukujmy się, nie jest on w swojej najlepszej formie na ten moment. Oczywiście jest ona wystarczająca by pokonywać graczy po korju Stepanka, ale myslę, że Czecha tutaj stać na wyrównaną walkę i na to by powalczyć z Szwajcarem. Ogromne doświadczenie obu Panów i liczę, że skończy się to może na 3 setach, biorąc pod uwagę przestoje Szwajcara, miewa czasami momenty kiedy nic mu nie idzie.
Z Becker wygrał 61 64, teraz ma Stepanka, lepszego niż Becker imho i tutaj jak skonczy sie 64 64 to bet wchodzi.
 
lizard 0

lizard

Użytkownik
Haas - Starace 1.40
Numer jeden z kwalifikantem, różnica klas, więc skąd taki kurs? Rozumiem, że to pierwszy mecz Haasa na korcie ziemnym od dłuższego czasu, ale chyba musi być jeszcze coś o czym nie wiem?
 
P 87

plmati

Użytkownik
Federer - Stepanek powyżej 19.5 gema 1.90 5/10

Wiadomo, że Federer jest faworytem, wiadomo, że Federer jest zawsze faworytem buków, ale nie oszukujmy się, nie jest on w swojej najlepszej formie na ten moment. Oczywiście jest ona wystarczająca by pokonywać graczy po korju Stepanka, ale myslę, że Czecha tutaj stać na wyrównaną walkę i na to by powalczyć z Szwajcarem. Ogromne doświadczenie obu Panów i liczę, że skończy się to może na 3 setach, biorąc pod uwagę przestoje Szwajcara, miewa czasami momenty kiedy nic mu nie idzie.

Z Becker wygrał 61 64, teraz ma Stepanka, lepszego niż Becker imho i tutaj jak skonczy sie 64 64 to bet wchodzi.

Większych &quot;pierdół&quot; w życiu nie czytałem... Federer nie jest w swojej najlepszej formie? Świetna gra na AO. Poprawił podanie i to znacząco, odpadł dopiero z Nadalem. Stepanek dużymi krokami zmierza w stronę emerytury. Katastrofa na AO, teraz pokonał Russella. Bardzo słabe podanie i jeżeli Russell potrafił sobie z nim radzic to RF nie będzie miał większego problemu.

Handi w strone Rogera -5,5 1,83, BET365 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom