>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo 24.02.-01.03.2014

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Dubai Duty Free Tennis Championships​

Miejsce: Dubai, U.A.E
Data: 24.02.2014-01.03.2014
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $ 1,928,340
Oficjalna strona: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/
Drabinka turnieju głównego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/495/mds.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/495/qs.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/495/mdd.pdf
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/533/op.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/united-arab-emirates/atp-dubai/
Abierto Mexicano Telcel​

Miejsce: Acapulco, Mexico
Data: 24.02.2014-01.03.2014
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $ 1,309,770
Oficjalna strona: http://www.abiertomexicanodetenis.com/
Drabinka turnieju głównego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/807/op.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/807/qs.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/807/mdd.pdf
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/807/op.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/mexico/atp-acapulco/
Brasil Open 2014​

Miejsce: Sao Paulo, Brazil
Data: 24.02.2014-01.03.2014
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: Indoor Clay
Pula nagród: $ 474,005
Oficjalna strona: http://www.brasilopen.com.br/
Drabinka turnieju głównego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/533/mds.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/533/qs.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/533/mdd.pdf
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/533/op.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/brazil/atp-sao-paulo/
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Diez - Ungur 1 2.25 bet365 6/10
Nie to żebym faworyzował znacznie jakoś Dieza, ale Ungur jakoś na kortach twardych/szybkich nigdy nie był jakiś monsterem, natomiast Diez zawsze jakąś solidność po sobie zostawia i jeśli coś ma się tutaj wydarzyć, to będzie to spotkanie raczej na styk, a kurs tutaj bardziej powinien wyglądać w stylu 1.80 vs 1.80, gdyby spotkanie było rozgrywane na ziemi to bym się pewnie zgodził, a tak ciężko minąć to. Rumun bardzo nieprzewidywalny to raz, a dwa, nie raz padają z nim dziwne/podejrzane wyniki...
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Gastao Elias wygra @ 1,53 Bet365 ✅
Pierwsza runda elminacji do turnieju halowego odbywającego się w Sao Paolo, starcie reprezentanta gospodarzy Ricardo Hocevara, który powoli zachodzi w cień z będącym w dobrej formie, Brazylijczykiem Gastao Eliasem, który po dobrym występie w Delray Beach na hardzie wraca na ulubioną nawierzchnie.
Gastao Elias, tenisista z ogromnym talentem gry na nawierzchni ziemnej, jednak miewający bardzo duże skoki formy, ten sezon w Ameryce rozpoczął całkiem przyzwoicie. Teraz wraca na swoją ulubioną nawierzchnie. Oglądałem ostatnie mecze Gastao w Delray Beach i na prawdę jestem pod wrażeniem jego dobrej gry. Dodatkowym argumentem jest fakt, że Elias ma kilkanaście meczy rozegranych na turniejach halowych bo przecież w Sao Paolo gramy na indoor clay.
Ricardo Hocevar to typowy przebijak na nawierzchnie ziemne, bardzo słaby serwis - wolny, zero siłowej gry, rozrzucać jakoś świetnie też nie potrafi. To są głowne powody tego, że nigdy nie potrafił się przebić do głównego touru. Na dodatek Ricardo nigdy nie grał w turnieju halowym, co może mieć duże ogromne znaczenie bo tak nagle nie da się dobrze zagrać w hali, dodatkowo na clayu, który się różni od tego outdoor.
Myślę, że Gastao jest w dobrej formie i powinien sobie poradzić z bardzo przeciętny reprezentantem gospodarzy. Pomimo tego, że Gastao ostatnie mecze grał na hardzie to nie przyleciał do Brazylii na ostatnią chwilę i na pewno zapoznał się z nawierzchnią w Sao Paolo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Normalnie jestem bardziej fanem obstawiania WTA, ale zainteresował mnie jeden jutrzejszy mecz z Dubaju ze względu na kurs

De Bakker 1,8 Bet365
✅ Bezbarwny Chiudinelli odesłany do domu, 6-4 6-4

Holender zmierzy się z Marco Chiudinellim. De Bakker ostatnio stoczył ciężką batalię z Richard&#39;em Gasquet. Porażka, ale wygrany set i stracone szanse w pojedyńczych piłkach. Tu już ograny jak na paradzie reprezentant gospodarzy, zatem holender buduje pewność siebie po serii porażek z solidnymi graczami ATP. Gasquet, Berdych, Copil to lista pogromców De Bakkera. Na pewno każdy z tych graczy przewyższa Chiudinelliego.

Szwajcar, poza tym że jest dobrym przyjacielem Rogera Federera, nic nie pokazał szokującego w cyklu ATP przez całą karierę. Wiele lat kariery, a ja nie mam żadnego jego dobrego meczu, nawet przegranego z kimś solidnym z ATP w pamięci. Ostatnio tuła się w challengerach, gdzie przegrywa z totalnymi no-name&#39;ami. Zhang, Chen, Martin.... można wymieniać i wymieniać. Ta lista mogłaby być dłuższa niż lista zakupów blondynki w centrum handlowym.

Tu ograł Gojowczyka i pewnie dlatego bukmacherzy się na to zwycięstwo nabrali. Przed meczem z Gojowczykiem kurs na niemca był 1,2. A czy De Bakker jest 3 razy gorszy od Gojowczyka? Śmiem twierdzić, że jest lepszy, a po Gojowczyku ciągnie się jeszcze łatka, że wygrał seta z Rafą Nadalem. Ostatnio przegrywał z Safwatem czy Sikorą, więc porażkę z Chiudinellim można wytłumaczyć.

Mam wrażenie że taki kurs na De Bakkera zawdzięczamy meczowi Gojowczyka z Nadalem oraz jego dobrej serii w challengerach, która już minęła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Dubai Duty Free
Dodig Ivan - Stakhovsky Sergiy @ 1.50
Bet-at-home
Mecz pierwszej rundy pomiędzy Chorwatem numer 34, a Ukraińcem numer 91. Generalnie można powiedzieć że ranking nie ma takiego wielkiego znaczenia, bo nie są to jacyś wielcy tenisiści. Stakhovsky generalnie jeździ od turnieju do turnieju gdzie końcy nie wiele więcej niż 2 rundę. Jego największy życiowy sukces to chyba wygrana z Federerem. Ostatnimi czasy w ogóle nie prezentuje jakiegokolwiek poziomu.
Dodig też nie jest jakimś wybitnym graczem ale na hardzie trzyma w miarę podanie i gra dobrze. Na ostatnim turnieju we Francji przegrał w QF z Gasquetem.
Może nie będzie to mecz bez historii, ale uważam, że Dodig nie będzie miał wielkich problemów żeby ograć Ukraińca.
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Mayer F. - Seppi A.
Tenis - Dubaj ATP hard-single | 1 | 1.45 | ⛔ 4-6, 6-1, 7-5
Milenium
Nie ukrywam, że typ nie tyle w strone Niemca ale przede wszystkim przeciw Seppiemu. Włoch w tym sezonie w tragicznej formie (bilans meczów 2014: 1 wygrana - 8 przegranych!). Dla odmiany jego rywal jest w niezlej formie (w 2014: 7-4), a nie tak dawno w &quot;podobnych klimatach&quot; czyli turnieju w Dubaju osiągną Półfinał, ogrywając po drodze Murray&#39;a.
Twarda nawierzchnia to kolejny argument przemawiający za Mayerem. Włoch to zawodnik najlepiej czujący się na cegle i tam osiągający najwięcej. H2H 1:2 dla Włocha, jednak jutro nie powinno to miec większego znaczenia i myślę, że czarna seria Seppiego po tym meczu będzie trwać nadal.
▶ Baut.-Agut R. - Ungur A.
Tenis - Dubaj ATP hard-single | 2:0 | 1.42 | ✅ 6-1, 6-3
Milenium
Hiszpan bardzo ładnie poczyna sobie na betonie w tym sezonie( patrz: półfinał w Auckland i 4rd w AO). Warto też zauważyć, żę w zakończonym właśnie turnieju w Marsylii był jedynym zawodnikiem który potrafił przełamać serwis Gulbisa (późniejszego triumfatora całego turnieju).
Jego przeciwnik to typowy ziemniak, gra na hardzie to u niego rzadkie przypadki. W kwalach ograł mniej wymagających zawodników spoza pierwszej setki rankingu.
Grali już ze sobą 3-ktotnie z czego 2 ostatnie pojedynki padły łupem Hiszpana (w tym ostatni na twardej nawierzchni).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
▶ Mayer F. - Seppi A.
Tenis - Dubaj ATP hard-single | 1 | 1.45 |
Milenium
Nie ukrywam, że typ nie tyle w strone Niemca ale przede wszystkim przeciw Seppiemu. Włoch w tym sezonie w tragicznej formie (bilans meczów 2014: 1 wygrana - 8 przegranych!). Dla odmiany jego rywal jest w niezlej formie (w 2014: 7-4), a nie tak dawno w &quot;podobnych klimatach&quot; czyli turnieju w Dubaju osiągną Półfinał, ogrywając po drodze Murray&#39;a.
Twarda nawierzchnia to kolejny argument przemawiający za Mayerem. Włoch to zawodnik najlepiej czujący się na cegle i tam osiągający najwięcej. H2H 1:2 dla Włocha, jednak jutro nie powinno to miec większego znaczenia i myślę, że czarna seria Seppiego po tym meczu będzie trwać nadal.
???? Andreas Seppi (+1.5 Sets) vs Florian Mayer (-1.5 Sets) dla Mecz WYNIK 46 61 75 ✅✅✅
KURS: 1.645
PinnacleSports

Wg mnie Seppi nie ma aż tak tragicznej formy jak kolega wyżej to przedstawił. Owszem bilans wygląda kiepsko ale... już z grą nie jest tak źle do końca przecież! Jakoś tak trochę kiepsko trafiał w losowaniach, bo ostatnio na Llodre w Marsylii gdzie jest groźny, wcześniej na Berdycha który wygrał w Holandii, wcześniej na Berlocqa w Davis Cup w Argentynie, więc sporo ciężkich meczy grał. Na AO pokonał po walce Hewitta i o tym już nikt nie napisze ???? Wcześniejszych meczy nie biorę pod uwagę gdyż puchar Hoffmana rządzi się swoimi prawami a przegrana z Matosevicem na ziemi Australijskiej na początku sezonu też nie jest przecież większą wtopą... Podsumowując ten niby tragiczny bilans wychodzi na to, że nie do końca odzwierciedla on postawy Włocha.
Kolejny aspekt to nawierzchnia. Owszem może i ona trochę faworyzuje Niemca ale bez przesady! Seppi na nawierzchniach twardych też umie i lubi grać (&quot;Considers clay and hard courts as favourite surfaces and considers forehand as his best shot&quot;). Przecież pokonanie choćby Hewitta na AO gdzie jest zawsze groźny nie wzięło się z powietrza ????
Jeżeli chodzi o turniej w Dubaju, to Seppi ma co tutaj bronić i ma się o co bić. Rok temu osiągnął tutaj QF przegrywając dopiero z Djoko, który tamten turniej wygrał. Z drugiej strony Niemiec często miewa przestoje w grze i moim zdaniem nawet jak Mayer dziś to wygra to wątpie, żeby nie stracił seta, a wcale się nie zdziwię jak go Seppi pogoni...
Wg mnie zatem podsumowując powyższe znacznie bezpieczniejszą opcją po lepszym kursie jest granie na wygranie przynajmniej jednego seta w stronę Włocha. Na pewno będzie chciał w końcu coś ugrać, turniej mu leży, z przeciwnikiem źle mu się nie gra (H2H 2:1) więc... come on!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Gastao Elias wygra @ 2,62 Bet365 ✅

Ostatnia prosta dzieli tenisistów od udziału w turnieju głównym w Sao Paolo, trzecia runda kwalifikacyjna. Pojedynek pomiędzy dwoma rówieśnikami, urodzonymi w 1990 roku - Gastao Eliasem i Dusanem Lajoviciem

Gastao Elias, tenisista z ogromnym talentem gry na nawierzchni ziemnej, jednak miewający bardzo duże skoki formy, ten sezon w Ameryce rozpoczął całkiem przyzwoicie. Teraz wraca na swoją ulubioną nawierzchnie. Oglądałem ostatnie mecze Gastao w Delray Beach i na prawdę jestem pod wrażeniem jego dobrej gry. Dodatkowym argumentem jest fakt, że Elias ma kilkanaście meczy rozegranych na turniejach halowych bo przecież w Sao Paolo gramy na indoor clay.
Gastao wygrał swoje pierwsze dwa mecze w Sao Paolo w dwóch setach, pewnie zwycięstwa. Elias pokazuje, że jest w dobrej dyspozycji i wraca do normalności.

Dusan Lajović, zawodnik z pierwszej setki rankingu, grający bardzo techniczny tenis, jednoręczny beckhand. Ten sezon bardzo przyzwoity, przechodzi przez kwalifikacje, jednak dalej brakuje wystarczających umiejętności - najwięcej gra na mączce.

Bilans pojedynków bezpośrednich na korzyść Lajovicia, który wygrał dwa mecze rozegrane w ubiegłym roku, ja w swojej analizie się tym jednak nie sugeruję bo wiem jak słabo wyglądało zeszłoroczna gra Gastao Eliasa, co skutkowało dużym spadkiem w rankingu. Myślę, że przy dobrych wiatrach Portugalczyk może powalczyć z Serbem, który również miewa gorsze dni i nie jest dla mnie zdecydowanym faworytem w tym meczu. Opinię o Gastao opieram o ostatnie mecze, jeśli zagra w podobnym stylu to jestem spokojny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dziś spróbuję uderzyć przeciw Kolbie, który często nie sprawdza się w roli faworyta. Ogólnie w moich oczach Niemcy mają tylko jednego tenisistę na najwyższym poziomie - Tommiego Haasa, a reszta to przeciętniaki, które raz na jakiś czas błysną jakimś wynikiem ponad swój poziom. Już jeden pajac dziś się popisał z Seppim i liczę na to, że kolejny z Niemców dziś będzie miał duże problemy.
De Bakker to ogór, ale potrafi dobrze trzymać swoje podanie nawet z najlepszymi, więc myślę, że i dziś może powalczyć chociaż w jednym secie, co w moim odczuciu powinno wystarczyć do powodzenia mojego typu. Najlepszym przykładem gry Holendra jest niedawny mecz z Gasquetem, gdzie były 2 tie breaki i pomimo tego, że Francuz grał może na 50 % swoich możliwości, to i tak dla gracza pokroju Holendra jest to coś.
Dlatego też proponuję:
Kolba - De Bakker (+4,5 g.) 2 1.6 Milenium
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Gastao Elias wygra @ 2,62 Bet365

Ostatnia prosta dzieli tenisistów od udziału w turnieju głównym w Sao Paolo, trzecia runda kwalifikacyjna. Pojedynek pomiędzy dwoma rówieśnikami, urodzonymi w 1990 roku - Gastao Eliasem i Dusanem Lajoviciem



Gastao wygrał swoje pierwsze dwa mecze w Sao Paolo w dwóch setach, pewnie zwycięstwa. Elias pokazuje, że jest w dobrej dyspozycji i wraca do normalności.

Dusan Lajović, zawodnik z pierwszej setki rankingu, grający bardzo techniczny tenis, jednoręczny beckhand. Ten sezon bardzo przyzwoity, przechodzi przez kwalifikacje, jednak dalej brakuje wystarczających umiejętności - najwięcej gra na mączce.

Bilans pojedynków bezpośrednich na korzyść Lajovicia, który wygrał dwa mecze rozegrane w ubiegłym roku, ja w swojej analizie się tym jednak nie sugeruję bo wiem jak słabo wyglądało zeszłoroczna gra Gastao Eliasa, co skutkowało dużym spadkiem w rankingu. Myślę, że przy dobrych wiatrach Portugalczyk może powalczyć z Serbem, który również miewa gorsze dni i nie jest dla mnie zdecydowanym faworytem w tym meczu. Opinię o Gastao opieram o ostatnie mecze, jeśli zagra w podobnym stylu to jestem spokojny.
A ja właśnie sądzę, że dzisiejszy mecz skończy się podobnym wynikiem jak te dwa z 2013 roku. Elias pokonał po 2:0 swoich rywali, ale z kim on gral? Hocevar? 2013 rok w jego wykonaniu na tej nawierzchni to bilans Qualies &amp; CH: 11:18, także szału niema. Z Walendowskym uporał się równie szybko, jednakże w 2 secie został przełamany - może to nic wielkiego, ale skoro jakiś Walendowsky potrafi przełamać Eliasa, to myślę, że Lajovicowi uda się ta sztuka również.
Lajovic też nie pograł jakoś fenomenalnie w swoim spotkaniu, jednakże miał znacznie bardziej wymagającego przeciwnika. Monteiro w zeszłym roku napsuł krwi niejednemu weteranowi tenisa: Capdevile, Struff, de Bakker, Clezar, oraz pokonał Eliasa rok temu 2:0. Lajovic w tym roku bardzo dobrze serwuje, z Cilliciem na indoorze bardzo fajnie pograł. A w meczu z Monteiro zaserwował 10 asów.
Uważam, że można zaufać Lajovicowi, gdyż jest w bardzo dobrej formie, do tego H2H na jego korzyść. Jednakże jeżeli ktoś chce stawiać na Eliasa, to w ogóle odradzam ten mecz do typowania.

Lajovic D. 1.44 Bet365

Z tego turnieju polecam również Gonzaleza. Bardzo fajnie ostatnio sobie poczyna, świetny mecz z Ferrerem. Riba wręcz przeciwnie 0 formy. Potwierdza to mecz z Kasem, gdzie straszliwie się męczył żeby zakończyć ten mecz z pozytywnym wynikiem (jak ktoś spojrzy w przebieg meczu, to niech się nie pomyli z WTA)

Gonzalez M. 1.53 Bet365
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Haase- Souza 1,44 bet365
Robin to całkiem inna tenisowa półka. Posiada bardzo dobry serwis i nienaganną technikę, lubi grać na mączce, choc jeśli już osiąga na niej bardzo dobre wyniki to raczej w Europie. Na przeciwko Brazylijczyk, który jest typowym ziemniakiem i osiąga fajne wyniki na tej nawierzchni w challengerach, ale Holender to chyba za wysokie progi jak na Brazylijczyka. H2H 2:0 dla Robina, ale oba mecze na mączce Europejskiej, gdzie jak wspominalem Robin gra bardzo dobrze, Myśle że mecz bedzie zacięty z uwagi na dobry serwis Brazylijczyka, ale doświadczenie i mniej błędów przeważą szalę na stronę Robina. Można jeszcze zagrac over 22,5 gema 2,05
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Radek Stepanek - Michael Russell |1.38| ✅
Ivan Dodig - Sergiy Stakhovsky |1.50| ⛔ ostatni raz gram...... tego typa
@ko 2,07 / ▶ Betclic !
Dubel mam nadzieje, morderca :!:
Już teraz stawiam, bo jutro kursy na Chorwata mogą być znacznie mniejsze, ale już tłumaczę czemu wybrałem akurat tych dwóch zawodników. Radzio na hardzie pogrywa solidnie i jest w tym regularny, potrafi dużo serwisem zdobyć dużo punktów, jego stopvoley jest bardzo przyzwoity i nie wydaję mi się aby Russell grający po drugiej stronie cokolwiek tu wskórał. Mimo tego, że posiada dość mocny forehand, zdarzają mu się głupie wpadki a Czech ma chłodny umysł i w takich sytuacjach nie będzie próżnował. Wielokrotnie udowadniał, że to nie ma znaczenia gdzie gra i czy z gospodarzem czy nie bo i tak pierwsze mecze w turniejach takie jak w Dubaju odnosi z sukcesem. Drugie starcie, nad którym długo się zastanawiałem do Dodig. Jest to zawodnik, sumienny, mający w sobie ogromy potencjał bo potrafi szybko rywala przełamać, po czym kontrolować swoje podanie, które należy to bardzo efektownych. Mający momentami drugi serwis, potrafi swoim serwisem, wyrzucić rywala z kortu i zdobyć bardzo ważny punkt. Wiele razy widziałem kiedy przy podaniu 0-30 przy swoim podaniu jego zimną krew, nie rzuca piłek na pałę, większość jego akcji jest przemyślanych. Rywal na pewno do ogórków nie należy, ale jak najbardziej w zasięgu Ivana. On lubi twarde nawierzchnie więc i tu będzie grał swój najwyższy level, aby dobić do kolejnej rundy.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Koniec z pisaniem, że Hasse próbuje nabijać teraz pkt na swojej ulubionej nawierzchni.
Gość jest po prostu na ten moment patologicznie słaby, przyszłości odradzam obstawianie w jego stronę chyba, że będzie grał z mega ogórem. Pis.
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
Sousa J. - Mannarino A.
Today, 25 Feb 2014, 23:00 ATP Acapuclo



???? Mannarino ML ---&gt; 1.93 (Pinnacle)⛔⛔⛔ 1-6 6-2 6-2

Sousa ostatnie tygodnie męczył clay: Rio De Janeiro (porażka w QF z Nadalem), Buenos Aires (1r z Berlocqiem) a, wcześniej jeszcze halówka w Montpellier (2 runda z Monfilsem). Manndaryna wprost przeciwnie do przeciwnika ogrywał się na hardzie: Memphis (1 runda Sock), Delray Beach (2r Lopez). Sousa nic w tym roku nie ugrał na hardzie wartego uwagi porazki w 1 rundzie w Sydney i AO, może i występy Francuza też nie rzucają na kolana ale rozegrał więcej spotkań, a przede wszystkim nawierzchnia bardziej mu odpowiada niż ziemniakowi, który właśnie wrócił z ceglanego mini-tournee.
 
F 0

filemon123

Użytkownik
Rusza ktoś mecz Kubot-Goffin ? H2H 2:0 dla Belga, Łukasz za to obecnie wyżej w rankingu, będzie to dla niego pierwszy mecz w tym turnieju, Goffin przebrnął kwalfikacje wygrywając pokonał 2:0 Meksykanina Astorge, a później wygrana 2:1 z graczem z Austrii- niejakim Thiem. Bukmacherzy faworyzują Belga, ale wg mnie Łukasz nie jest bez szans na zwycięstwo. Chodzi mi po głowie Jakiś over gemowy, 3 sety może :] Jak sądzicie ? Kursy z STS : 3 sety- 2, 35 zł (w fortunie dużo słabszy kurs, bo jakieś 1,94 obecnie) Over 22,5- 1,80 zł
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jaziri - Sijsling 1,40 pinnacle⛔

Nie czaje tego kursu! Wczoraj na Bautista-Agut z Ungurem dali 1,15 a na Holendra z Jazirim który nie wyszczubia nosa poza challangery dają 1,40? Chyba jakiś zart? No ale biore... Hmm może taki kurs po tym jak Tunezyjczyk w zeszłym tygodniu doszedł do finału słabiutko obsadzonego challangera i przegrał z Gerardem Melzerm w dwóch setach?

Sisling w Rotterdamie pokazał kapitalną forme, fantstyczne mecze. Pozniej w Marysli starczyło tylko pary do połowy pierwszego seta... Teraz kilka dni odpoczynku, trochę inne warunki hala na pewno lepiej mu pasuje ale hard to również jego teren. Liczę na jego dobrą grę w tym tygodniu podobnie jak w hali u siebie...

Jaziri całe zycie bd sredniakiem, miał dwa sezony temu super okres co szybko po przez challangery przebił się nawet do turniejów ATP i zaliczył kilka niezłych wyników, no ale pozniej wszystko wróciło do normy. Ostatnie miesiace naprawde słabe dla niego. Dwa ostatnie turniej niezłe, dwa finały to na pewno prognostyk czego lepszego dla niego, ale na pewno nie na miare sukcesow nba poziomie ATP... Tutaj WC, wiec troche kasy i punktów wpadnie, ale wątpie aby zagościł tutaj miejsce na dłużej. Ma słabe podanie, na poziomie challi traci je kilka razy w meczu, a Sisling wrecz przeciwnie będzie je utrzymywał i powinnien pewnie zdominować Jazziriego wszystko po jego stronie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Russell - Stepanek 1.45 4/10✅
Radek cienko wyglada w tym sezonie, turnieje takie jak w Dubaju daja szanse na przelamanie. Russell za to niespodziewanie dobrze i stad 1,45. Amerykanin poza swoja ziemia gra nie zbyt czesto i wyniki osiaga bardzo slabe. 35latek obecnie juz niczym nie imponuje, Radek wiek ten sam ale ma swoje atuty. Dobrze serwuje, niezle atakuje, ma znakomity wolej i bardzo dobry return. Wlasnie na ten ostatni element licze w meczu z Russellem. Michael ma slabe drugie podanie i Czech bedzie go ganiac po korcie. Zreszta pierwszy serwis tez jest do zaatakowania bo Radek potrafi mocno returnowac pod nogi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
adrian_krc 27

adrian_krc

Użytkownik
02/25 23:05 | John Isner - Ivo Karlovic | Home -1.5 Games (Match) 2.06 6/10
02/25 23:05 | Joao Sousa - Adrian Mannarino | Home (Match) 2.01 6/10
co myślicie o tych dwóch typach?
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Jaziri M. - Sijsling I. 2 1.40 10/10 SportingBet
Igor powinien w cyklu ATP takich graczy jak Jaziri zjadać i tak mi się wydaje, że będzie, bo pomimo, że Jaziri ogrywał w tym sezonie kilku ciekawych i nie złych grajków to tutaj dostaje w tym momencie solidna i mocną bron jaką jest Igor, a on nigdy nie odpuszcza i różnice będzie widać. Ja widzę Igora w następnej rundzie.
Bedene A. - Montanes A. 1 2.05 Expekt 8/10
Zagrałem mocniej bo liczę po raz kolejny na Aljaza, ja wiem, że ten chłopak nigdy nie odpuszcza, chociaż głupie/słabsze momenty mu się zdarzają. Nie wiem czy to brak koncentracji, czy po prostu regularności, aczkolwiek Montanes w tym roku grał mało i nie jest jeszcze w na tyle dobrej formie, by móc tutaj pewnie na niego stawiać, a sądzę, że Bedene mocno zmotywowany może narobić Hiszpanowi problemów i tak idę w stronę Bedene.
 
pezio 22,9K

pezio

Użytkownik
Gulbis v Lu 2 @3,75 bet365

Licze tutaj na tankowanie Gulbisa. Ostatnio troche pograł, SF w Rotterdamie wygrany turniej w Montpellier. Jak wiadomo Łotysz lubi imprezować, hajsu mu nie brakuje. W niedziele pokonał w finale Tsonge i od razu wylotka do Argentyny. Acapulco idealne miejsce do kilkudniowej balangi, skromny turniej. Lu grać potrafi, martwią troche 2 ostatnie krecze (problemy z karkiem) ale w razie czego bedzie zwrocik. Lekko można sprobować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom