>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Düsseldorf, Nicea, 18-24.05.2014

Status
Zamknięty.
I 0

iras90

Użytkownik
Witam ja zagrałem typy : Del Bonis 2:0 3,60 ,Tursunov 2:0 6,50, Berloq 2:0 3,30 , i Mayer 2:0 3,30 każdy z tych graczy był underdogiem wg bukmacherów dzisiaj kursy się wyrównały w meczach z udziałem : Mayera i Berloq więc dobrze że wczoraj wieczorem obstawiłem, oglądając mecze widzę 60:40 na wygranie przez podanych zawodników mecze a co do typów 2:0 to zagrałem inną logiką we Francji dużo meczów 3 setowych wiec myślę że dzisiaj będzie taki dzień meczów 2 setowych.Wszystkie mecze zagrałem z jednakową stawką 5/10.Realnie myślę że 2 powinny siąść w jednym z najgorszych przypadków 1, nie biorę pod uwagę wtopę 4 meczów choć różnie może być.Life is Game ????
 
aviciii 516

aviciii

Użytkownik
No to i ja coś skrobnę na dzisiaj.

Vesely - Melzer @2 1.80 bet365 ⛔⛔⛔ Melzer chyba na kacu gral, jeden wielki zal. Na RG trzeba grac ze szybko odpadnie.
Pierwsza sprawa, nie ma czegoś takiego w moim odczuciu przynajmniej, odpuszczanie meczu bo coś, bo RG, bo bla bla. Jak taki Melzer dojdzie tu do finału, to spokojnie będzie miał 2-3 dni przerwy do meczu w RG. Co to dla nich jest zagrać nawet na następny dzień? nic. Przecież oni trenują multum godzin, są*do tego świetnie przygotowani, lepiej niż wam się wydaję. Stawiam tutaj na Melzera z prostego względu wygrane nam Isnerem, Ciliciem, Carreno Busta i zacięty mecz z Murrayem, w którym spokojnie mógł ugrać seta jak nie wyżej. Vesely miał do tej pory prosta drabinkę Sijsling, który w moim odczuciu jest naprawdę dość słaby (mało tego Igor go przełamał) i wczoraj Davydenko, który już jest wiekowym tenisistą. Ktoś jeszcze pisze, że Jurgen ma dziś urodziny, to jest lepszy powód żeby stawiać dzisiaj na niego.

Karlovic - Monaco @0-2 1.61 bet365 ⛔⛔⛔ Stalo sie to czego sie obawialem, Karlovic jest nie wygodnym zawodnikiem i 2 razy go przelamac jest cholernie trudno.. myslalem ze w lepszej dyspozycji jest Monaco po tych 2 latwych wygranych a tu prosze..
Osobiście czekam z tym meczem do liva, bo mam nadzieję, że kurs na Monaco czy na Monaco 2-0 trochę podskoczy, bo 1.22 to mało atrakcyjny do grania. Juan się świetnie prezentuję łatwa wygrana z Beckerem i to samo wczoraj z Granollersem, widać, że bardzo mu zależy na obronię tytułu. Z drugiej strony mega drewno, serv and volley. Karlovic wczoraj wygrał, ale trudno żeby przegrał z chłopakiem z rocznika 95, który kompletnie nie umiał sobie poradzić z jego serwisem. Monaco to doświadczony zawodnik, poradzi sobie z serwisem Karlovicia, a przy swoich podaniach zajedzie Ivo, wystarczy mu przebić parę piłek, a on już psuję, ciężko mu się ugina nogi..

Kohlschreiber - Delic @+5,5 Delic 1.66 bet365 mecz jeszcze nieskonczony, ale powinno wleciec..
Myślę, że super handicap na Delicia +5,5 to naprawdę sporo. Delic prezentuję się bardzo dobrze, już pisałem, że na ostatnie bodajże 15 meczy przegrał*tylko 2 razy z Bollelim, który jest ostatnio w dobrej dyspozycji i kosił challengera za challengerem. W dodatku jak się spodziewałem Delić rozwalił mega gładko Browna, wcześniej wygrana z Przysiężnym, z drugiej strony Kohlschreiber, który gra u siebie i ostatnio jest już w dużo lepszej dyspozycji. Myślę, że ten mecz wcale nie musi być mega jednostronny, na czysty win Delicia po kursie 6.00 będzie mega trudno, ale handi +5,5 wydaje się być naprawdę*fajną opcją.

Mayer - Montanes @1 1.83 bet365 ⛔⛔⛔ Parodia tenisa, Mayer w drugim secie moze wyjsc juz na 3-0, po czym przegrywa seta, w 3 secie lamia sie do 0, mayer znowu oddaje i przegrywa.
Leo Mayer już wygrał 5 meczy w tym turnieju, to na pewno jest sporym plusem dla niego, bo doskonale się już zdążył zaadopotować do tych kortów. W dodatku ostatnio złapał niezłą formę, a wydaje mi się, że ten zwyż formy złapał po meczu z Golubevem, z kolei Montanes spuścił trochę z lotu, przegrał z Granollersem, gdzie wysiadł kondycyjnie ewidentnie, brakło mu sił. Również Włoch Travaglia, go odprawił z kwitkiem. A wczoraj z Samem myślałem, że wygra gładziej, a tu proszę stracił seta i wcale to nie był jakiś mega jednostronny mecz, ta wygrana nad Ebdena, trzeba traktować z przymrużeniem oka, gdyż Australijczyk jest bardzo słaby na kortach typu Clay. Jak dla mnie Mayer w lepszej dyspozycji, lepiej przygotowany, wygra dzisiaj z Montanesem.

Tursunov - Gulbis @1 3.75 bet365 ⛔⛔⛔ dramat, 5/4 tursunov w 3 secie i przerywa podanie, kolejne przy 5/5 2 BP nie wykorzystuje i w TB 4/2 przegrywa mecz, głowa.
Dlaczego typ na Rosjanina? A no dlatego, że Tursunov chyba się ogarnął i zaczął grać zdecydowanie lepiej wygrana nad Bautista, Nedovyesovem, wczoraj gładko nad Haase. A Gulbis jeszcze na Gulbisa 1.25? To ja nigdy przenigdy nie postawię, to samo było w meczu z Robertsem 1.12 na Gulbisa, a Ernest jest słaby psychicznie, łamię te rakiety jak coś nie idzie po jego myśli. Mecz ostatni z Ferrerem totalna klapa, wystarczy, że Rosjanin już go przełamię czy wyrzuci parę piłek i Gulbis nie wytrzyma. Kurs mocno na Rosjanina zawyżony, trzeba próbować!

Isner - Delbonis @1 1.66 bet365 ⛔⛔⛔ 5/3 w 3 secie i przegrywa mecz
Big John wczoraj rozegrał niezły mecz z Sockiem, wydaje mi się, że po ostatnich porażkach zaczyna wracać na dobre tory. W dodatku jest rozstawiony z 1 w turnieju, zaczyna łapać formę przed RG na moje oko. Z kolei Delbonis ostatnie 2 łatwe zwycięstwa, może się dzisiaj przejadę na tym typie, ale Delbonis jakoś do mnie totalnie nie przemawia, potrafi nawet przegrać z Lu na Clayu, w meczu z Bellucci też padł psychicznie/kondycyjnie i przegrał praktycznie już wygrany mecz. Wydaje mi się po prostu, że duży kurs jest w tym spotkaniu na Isnera i warto spróbować, gdyby było to 1.30 odpuściłbym.


1 bet praktycznie trafiony tylko delicia, ale miazga ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
na dziś:

Monaco (-3,5 gema) - Karlovic 1 @1,9 bet365

Kurs ładny, nawierzchnia za Argentyńczykiem. Wczoraj pojechał z Granollersem jak z młodym, grał bardzo dobrze, rozrzucał po narożnikach i sporo trafiał. Ivo wczoraj wygrał prawie wyłącznie serwisem z młodziutkim serbem, który nijak nie miał sposobu na return, jednak łatwo bronił swojego podania, z wyjątkiem tych dwóch gemów, gdzie głowa nie wytrzymała... Myślę, że Juan nie powinien mieć tutaj problemu, wolę to handi niż win za 1,22.

Mayer - Montanes 1 @1,83 bet365

h2h 2:0 na hardzie oba, jednak 6-1 6-3 6-1 na AO robi trohę wrażenie. W każdym razie obaj clayowcy, myślę, że aktualnie Argentyńczyk w lepszej dyspozycji, wczoraj zadziwił mnie wygrywając z ERV, Montanes trochę opuścił loty i tutaj upatruję szansy. Meczu z Querreyem nie widziałem niestety, ale jak piszecie grał podobno przeciętnie, porażka z Travaglią.
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Philipp Kohlschreiber - Mate Delic
Delic + 5 gemów, 2.20 Bet365 ⛔ nieprawdopodobne....​
Młody Chorwat jak na razie jest największą sensacją turnieju w Dusseldorfie. Dzisiaj rozegra szósty mecz na niemieckim korcie z rozstawionym z jedynką gosporzadem Kohlschreiberem. Delic przebrnął przez trzy mecze kwalifikacji i jak na razie dwa drabinki głównej nie tracąc nawet seta. Wczoraj pokonał również gospodarza Dustina Browna w drugim secie wygrywając do zera. Oczywiście Kohlschreiber to doświadczony bardzo silny przeciwnik, ale rozegrał na razie dopiero jeden mecz turnieju. Przy obecnej dyspozycji młodego Chorwata który zdecydowanie jest w gazie jestem skłonny postawić na niego handicap +5 gemów po dobrym kursie. Pooowodzenia
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Albert Montanes - Ernest Gulbis
Typ: 0:2 kurs: 2
Typ: 2 kurs: 1.4

Bet365
Nie wiem czy jutro będą grać czy pojutrze ale skrobie już teraz, bo może kursy spadną.
Albert Montanes to 34 letni zawodnik, który w w swojej karierze zagrał 11 finałowych meczów z czego 6 wygrał. Wszystkie 11 spotkań było rozgrywanych na clay&#39;u. Nie jest to więc przypadek, że właśnie na tej nawierzchni gra mu się najlepiej i jest najbardziej skuteczny. Przede wszystkim swoim typowo Ferrerowym stylem, czyli rozgrywaniem punktów długo i bardziej na wyczekanie niż typowo siłowo 2 uderzenia i próba skończenia.
Hiszpan nie ma co mówić ma już swoje lata ale mimo to wciąż jest groźny na tej nawierzchni przeciwnik dla zawodników z około 50 miejsca w rankingu. Ostatnie dwa spotkania w turnieju po przegranym pierwszym secie podniósł się i wygrał, więc psychicznie jest mocny. TERAZ pojawia się to ALE. Po drugiej stronie siatki stanie Ernest Gulbis, który oczywiście nie jest Nadalem z 2013 roku, ale to wciąż zawodnik, który ma 26 lata i jak dla mnie gra jeden ze swoich lepszych jak dotąd sezonów. Racja ma słabą głowę, która często nie pozwala mu grać. Łamanie rakiet, dyskusje itp.
Gulbis jednak ma o wiele większe umiejętności i atuty, którymi zdecydowanie przeważa. Potężny serwis i bardzo dobry backhand to jego głowne atuty. W tym roku nie tak dawno, bo w Barcelonie Ci dwaj panowie spotkali się i wynik skończył się 7:5 6:1 dla Łotysza. Po zaciętym pierwszym secie i stracie podania przez Gulbisa jako pierwszego w drugiej partii już totalna dominacja. Dwukrotne przełamanie przeciwnika i pewny set do jednego.
Gulbis chyba dzisiaj miał najtrudniejszy mecz i zdecydowanie Ci którzy typowali pod niespodziankę mieli ku temu podstawy. Omal nie przegrał spotkania. Chociaż aż tak nawet bym tego nie powiedział, bo jednak Tursunov pozostanie już sobą na zawsze i głowa jednak 2 razy gorsza od Gulbisa, który starał się grać z całych sił i to jeszcze jak najdokładniej. Przełamanie powrotne było na prawdę kapitalne przede wszystkim jedna piłka(Ci którzy widzieli pewnie by powiedzieli &quot;ale fart&quot;). Wracając zdecydowanie nie szukałbym w tym meczu jakieś niespodzianki ja stawiam na 2:0, lecz kurs 1.4/1.5 na wygraną nie jest najgorszy.
Podsumowując: Gulbis jest zawodnikiem, który gra generalnie agresywnie i stara się dominować w przeciwieństwie do przeciwnika, który będzie szukał raczej błędów Gulbisa, które na pewno się pojawią. Moja opinia jest jednak taka, że mecz rozstrzygnie się w 2 setach na korzyść Łotysza za którym przemawiają zdecydowane umiejętności na korcie i większa skuteczność zdobywania punktów bezpośrednio wygranych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nebula 43

nebula

Użytkownik
Delbonis - Simon DW 1-2 4.1 bet-at-home ⛔ 2:0

Delbonis nie bez problemów ograł dzisiaj Big Johna, ale co najważniejsze jest w półfinale. Pokazał on w tym meczu przede wszystkim świetny serwis, z który Isner nie bardzo mógł sobie poradzić. Poza tym Isner na mączce nie jest zbyt mobilny delikatnie mówiąc i nie ma się co dziwić przy tym wzroście. Pewnie zaraz powiesicie na mnie koty, ale Janowicz porusza się od niego o wiele lepiej przy podobnym wzroście. Tylko JJ jest bez formy, ale to inna bajka. Simon ma kiepski sezon jak na razie, ale to nie może przecież trwać wiecznie. Jakieś przebłyski były już zauważalne, choćby dobry mecz z Nadalem. Kurs na czysty win Simona mnie nie zadowala, a nie chcę szukać na siłę kolejnej niespodzianki po kursie 2+ na win. Mecz jak dla mnie z gatunku rzuć monetą i zobacz co Ci wypadnie. Ja rzucać nie będę, po prostu myślę, że najwyższa pora na przebudzenie się Simona. Obaj zagrali dzisiaj dobre mecze w ćwierćfinałach. Delbonisa stać na pewno na ugranie seta z takim serwisem będzie trudny do przełamania, ale z końcowego zwycięstwa powinien cieszyć się Francuz. Generalnie grając na win Simona mamy do wyboru albo 2:0 po kursie 2,5 albo 2:1 po kursie 4,1 w BAH.

Podsumowując widzę tutaj zwycięstwo Simona po równym 3 setowym meczu. Kurs 4 na ten win wygląda lepiej niż marne 1,6 jakie oferują buki na czyste zwycięstwo Simona. szanse na to czy będzie 2:0 czy 2:1 oceniam na 50/50, więc warto zaatakować wysoki kurs.

Typ bardziej zabawowy - wiadomo, że to trochę loteria, ale co nią nie jest....
Wolę nie trafić kursu 4, ale zaryzykować, niż nie trafić &quot;pewniaka&quot; po kursie 1.5 co się zdarza często na tym forum, więc nie wiem co jest większą loterią.....
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Vesely Jiri-Karlovic Ivo 2, Bet365 3.00
6:7, 6:7 ✅✅✅
Patrzcie świnie, król parkietu, ręka jak złamana,
Naku***am asami nana nana nana
:grin:
VS.

Jeżeli Ivo Karlovic wygrywa na mączce więcej niż dwa czy trzy mecze to musi być coś na rzeczy. Ostatnio takie miejsce miało w 2011 roku w Houston gdzie przechodząc przez kwalifikacje doszedł do półfinału. Wiadomo turniej w Dusseldorfie to 250-tka i nie ma najlepszej obsady,no ale Ivo pokonał Kamke 3:6, 7:6, 7:6, kolejno młodemu Milojevicowi nie dał szans 6:4, 7:5 oraz wczoraj pokonał Monaco 6:4, 3:6, 6:3 co było bardzo dobre osiągnięcie z jego strony. Młody Czech pokonał na swojej drodze znacznie silniejszych rywali ponieważ Sijslinga 7:6, 6:3, Davydenko 6:1, 7:6, oraz wczoraj słabo dysponowanego Melzera 6:1, 6:1. To będzie pojedynek pokoleniowy ponieważ różnica między tymi zawodnikami rocznicowo wynosi 14 lat,czyli Vesley mógłby być synem Chorwata. Bitym faworytem bukmacherów jest Jiri ponieważ jako junior miał fenomenalne wyniki tj. wygrana AO w singlu jak i deblu, finał US OPEN w deblu, finał Wimbledonu w deblu, finał US OPEN w singlu. Jest to bardzo utalentowany i uniwersalny zawodnik z bardzo dobrym serwisem który w chwili obecnej rywalizuje już wśród ATP na godnym poziomie. Vesely ma potencjał,ale wiadomo często młodzi gracze zawodzą od tak po prostu. Dzisiaj po drugiej stronie będzie miał doświadczonego, profesora Karlovica który już w swoim życiu grał już sporo. Tenisiści ze sobą nie grali ani razu. Wiadomo jeden jaki i drugi są bardzo zmotywowani,lecz moim zdaniem więcej do ugrania ma tutaj Ivo. Dla Czecha jeśli dobrze pamiętam będzie to pierwszy półfinał w ATP także też wielkie przeżycie, no ale on przed sobą ma jeszcze kilkanaście lat grania,a Karlovic wręcz przeciwnie i moim zdaniem on ma większą motywację na finał czy też wygraną w tym turnieju. Jak wiemy w turniejach poprzedzających wielkie szlemy zawsze mamy pełno dziwnych wyników. Bukmacherzy oferują nam na Veselya mniej więcej 1.40 czyli nie jest bitym faworytem według mnie po takich liczbach. Ja stawiam tutaj na wygraną &quot;Doktora Ivo&quot;, życzę mu aby zagrał tak jak kilka lat temu pokonując takich graczy na mączce jak: Isner, Benneteau, Soderling, Djokovic, Robredo, Blake, Safin,Haas czy Robredo.... DO BOJU KARLOVIC !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nebula 43

nebula

Użytkownik
Jeszcze taka szybka propozycja mecz za chwilkę.

Kohlschreiber - Delić 2 6.56 Fortuna⛔ To Delic dostał szkołę gry w 3 secie

Fortuna daj nam w ofercie piękny kurs na Delicia w przerwanym wczoraj meczu przy stanie 7:5 4:4. Jak Delić dobrze wejdzie w mecz serwisem to może będziemy mieć dużą niespodziankę. Nie wiem na ile Niemcowi tutaj będzie zależało, niby gra u siebie, ale formą nie błyszczy a RG tuż tuż... Wiadomo Niemiec bardzo kontuzjogenny zawodnik czy będzie ryzykować taki wysiłek w tym momencie... + Delić siła i młodość oraz wielka ambicja to może być mieszanka wybuchowa. Już wiemy, że Delić prowadzi wyrównany bój z Niemcem, kurs kusi ja zaryzykuję za drobne...
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Philipp Kohlschreiber - Denis Istomin 2 2,72
http://pinnaclesports.com\

Nie widziałem Istomina w tym turnieju, ale fakty są na dzisiaj takie że Koli kończył swój wczorajszy mecz dzisiaj do około 13. H2h pomiędzy Panami na korzyść Istomina i to dobitnie. Według mnie Niemcowi nie będzie się chciało forsować organizmu przed rozpoczynającym się w przyszłym tygodniu RG. Istomin na większej świeżości.
 
nebula 43

nebula

Użytkownik
Kohlschrieber-Karlović over 23,5 1,9 Unibet⛔ 6:2 7:6 Tak jak myślałem, Karlović musiałby wygrać seta, żeby linia się pokryła- coś słabszy dzień dzisiaj z mojej strony. Cóż czasem słońce czasem deszcz, a że dzisiaj deszczowo to cóż

Inaczej po prostu nie można. Jest to najbardziej oczywisty typ na ten macz. Oczywisty nie znaczy pewny. Karlovića po prostu przełamać się nie da!!!! Tytan asów. Kholi gra rewelacyjnie bh to jest bajka myślę, że niektórych zagrań Wawrinka by się nie powstydził. Linia bardzo wysoka i myślę, że do pokrycia niekoniecznie w dwóch setach, gdyż wyniku 7:6 7:6 tym razem się nie spodziewam. Kohli ma wahania potrafi zagrać cudownie, żeby za chwilę popełniać df. Myślę, że 1 słabszy gem Niemca przy własnym serwisie może już dać szansę ASMANOWI IVO na seta. Mimo wszystko jako zwycięzcę widziałbym Niemca, który gra rewelacynie. Kurs jednak bardzo niski, a wierzę, że Chorwat powalczy i over pokryje.
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Kohlschrieber-Karlović
2 @3,50

Bet365
A ja tu spróbuje na drewniaka. Serwis Karlovicia jak na razie nie zawodzi w tym turnieju, a kiedy serwis mu siedzi to każdy ma z nim problem na każdej nawierzchni nie ważne czy to mączka czy trawa. Kolba dziś według mnie grał słabo. W pierwszym secie wszystko było w porządku Istomin sporo psuł i zrobiło się 6:2, w drugim Uzbek przycisnął zaczął grać lepiej i wygrał seta, w trzecim miałem wrażenie że Istomin ma problemy z kondycją lub jakies problemy zdrowotne. Swoją drogą Niemiec też nie wyglądał dziś kondycyjnie zbyt dobrze, sporo gra ostatnio a jak wiadomo ma już swoje lata ????
Powodzenia.
 
D 319

defox

Użytkownik
Byłbym baaaaardzo ostrożny przy stawianiu na Karlovica z Niemcem. O ile z młodym Czechem taki kurs był do wzięcia, w przypadku pojedynku z Kolbą jest niewarty ryzyka.
Dzisiaj Karlovic zagrał naprawdę słabe spotkanie, a zwycięstwo zawdzięcza pusiactwu Veselyego. W pierwszym secie młody miał setpointy i nagle zaczął popełniać idiotyczne błędy, w drugim tb prowadził już 4:0 i historia się powtórzyła.
Karlovic potrafi serować lepiej niż robił to wczoraj, być może jego dyspozycja serwisowa trochę się pogorszyła i jest to dodatkowy argument za tym żeby na niego nie stawać.
Wydaje się, że Niemiec nie odpuszcza i będzie chciał to wygrać, a z tak dysponowanym Karlovicem nie powinien mieć żadnych problemów.
Także ostrożnie ze stawkami jak ktoś chce tak ryzykować.

Wczoraj sam pograłem na Ivo, ale tak jak mówię - wygrał dzięki nieporadności Czecha.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom