>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Düsseldorf, Nicea, 18-24.05.2014

Status
Zamknięty.
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Karlovic - Milojevic 2:0 @1,53 bet365 ✅ 6-4, 7-5
tutaj myślę, że Ivo pogoni młodego, widać, że mu zależy w tym turnieju. Po przegranym 1. secie z Kamke na jego terenie dał radę wyciągnąć mecz. Serwuje bardzo dobrze, jak zawsze, a skoro na Tobiaszku miał bodajże 11 breakpointów, to i Milojevic pęknie w którymś z gemów. Myślę, że będzie to mecz do &quot;jednej bramki&quot;. Kurs zadowalający.
Polecam również Roger - Vasselina jak kolega powyżej, Mayer coś nie przekonuje ostatnio, a ERV u siebie, poza tym świetne i przede wszystkim wyrównane mecze z Dimitrovem i Tsongą. Gra bardzo solidnie i wątpię, żeby przegrał z Mayerem, którego już Corić powinien już wywalić z turnieju...
Kurs mocno leci, więc polecam chwytać. @1,50 bet 365⛔
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Monaco Juan-Granollers-Pujol Marcel 1, Bet365 1.72

6:1, 6:2 ✅✅✅

VS.


Juan Monaco w swojej karierze najwyżej plasował się na 10 miejscu,to bardzo wysokie miejsce lecz nie zagościł tam długo ponieważ przez 5 tygodni, miało to miejsce od 01.10.2012 do 29.10.2012 roku. Od tamtego czasu regularnie ma spadek formy,aż do dnia dzisiejszego i zajmuje 54 pozycję w rankingu ATP. Seozn 2014 nie należy do udanych w jego wykonaniu bo maksymalnie zaliczył drugą rundę. W bieżącym turnieju pokonał bardzo pewnie Beckera 6:2, 6:1 no ale bez wielkiego optymizmu należy patrzeć na ten rezultat ponieważ Becker na clayu jest słabym graczem. W Rzymie przegrał z Robredo 7:6, 6:4, w Madrycie pokonał Melzera 6:4, 6:3 aby odpaść w drugiej rundzie z Nadalem 6:1, 6:0,w Houston pokonał Dev Varmana 7:6, 6:2 i odpadł później z Youngiem 6:7, 6:4, 6:3. Popularny, Hiszpański &quot;Groszek&quot; też nie zachwyca swoją grą ostatnio mimo przebłysku w Casablance,dotarł tam do finału przegrywając z Garcia Lopezem 5:7, 6:4, 6:3 pokonując po drodze Ramosa Alberta, Carreno-Busta który nie może się odnaleźć w dorosłym tenisie, Delbonisa który gra raz bardzo dobrze,a następnie fatalnie. Po Casablance już tak dobrze nie było ponieważ porażki z: Dimitrovem,Thiemem, Gimeno Traverem, Copilem i ostatnio z Murrayem który jak wiemy ciągle nie może dojść do siebie po operacji. H2H 1:3 na korzyść Hiszpana,trzy z tych pojedynków odbyły się dość dawno temu. Ostatni raz grali ze sobą w 2013 roku i tam po trzech setach lepszym okazał się Granollers 0:6, 7:6, 6:4 był to finał na nawierzchni ziemnej. Argentyńczyk w tamtym roku wygrał ten turniej ale patrząc obiektywnie to pokonał poza Nieminenem w finale samych kelnerów tj. Ghem, Kamke, Pella. Mimo wszystko na pewno ma sporo motywacji. Oglądając Hiszpana mam często wrażenie,że linie singlowe mylą mu się z deblowymi,bo jak wiadomo w deblu rodzi sobie znacznie lepiej i ma więcej sukcesów niż w grze pojedynczej. Drażni mnie jego serwis,jest strasznie niedopracowany,taki własnie który w deblu funkcjonuje a w singlu nie bardzo. Monaco jak i Marcel nie są jakimś bombardierami którzy cisną piłkami kończącymi,jeden jak i drugi swój tenis opiera na regularności oraz rozrzucaniu przeciwnika po korcie. Groszek pierwszą rundę miał wolną i to raczej będzie na jego niekorzyść ponieważ w porównaniu do jego przeciwnika może jeszcze nie dobrze zaaklimatyzował się w miejscu gdzie jest odbywany turniej. Kurs pewnie do rana jeszcze spadnie,stawiam na wygraną Argentyńczyka.
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Witam
Tak sobie troszkę przeanalizowałem kto, co i dlaczego w tamtym roku, i jak może być teraz czyli zbliża się wielki turniej i spróbuje wyłapać większe kursy na które warto parę groszy zaiwnestować
1.Monaco Juan - Granollers-Pujol Marcel 1 kurs 1,67 Pinnacle stawka 5/10✅ eh aż tak łatwo się nie spodziewałem
2. Seppi Andreas - Mannarino Adrian 2 kurs 4zł, Bet365 stawka 3/10⛔
3. Klizan - Gulbis 1 kurs 2,75, Bet365 stawka 3/10⛔
4.
Kohlschreiber P. - Gabashvili T. 2 kurs 3,75 Bet365, stawka 3/10⛔
Tak jak pisałem Monaco i Klizan powalczył reszta szkoda gadać

1.
Monaco Monaco drugi rok z rzędu gra słabo ale potrafi wykręcić co jakiś czas lepszy wynik. I tutaj widzę dla niego szanse a mianowicie nie dlatego, że gra jakoś super ale, że rok temu tu wygrał(oczywiście jakiś super grajków w drodze do finału nie miał) a po drugie że Granollers również w formie nie jest i rok temu w tym czasie przed Roland nigdzie nie grał.
2. Tutaj sytuację widze tak. WIadomo Włoch lepszy ale rok temu w tym czasie wybrał się do Nicei i przewalił w pierwszej rundzie. Później we Francji 3 runda. W tym roku zmienił turniej tej samej rangi na inny kraj co wydaję mi się nie przeszkodzi mu również pożegnać się w 1 rundzie.
3. Tutaj sytuacja ma się troszkę inaczej ponieważ obaj odpoczywali rok temu przed wyjazdem do Francji ale biorąc tutaj po uwagę to, że kurs na Klizana jest wysoki a ma chłopak formę próbuje go zagrać. Mam nadzieję, że dla Gulbisa to tylko przystanek przed Rolandem.
4. No właśnie Kolba rok temu u siebie przyjechał, zagrał, przegrał i do Francji, wcale mnie nie zdziwi jeśli Rosjanin, który rok temu w tym czasie tułał się po turniejach niższej rangi to wygra.
Typy na przeczucie, na przekór bukom. Nie ukrywam, że liczę iż co najmniej 2 wejdzie w szczególności Monaco i chyba z pozostałych opcji Klizan. Zawsze byłby lekki ✅ a jeśli kolejni gracze dołożą jakiś prezent tym bardziej będę im wdzięczny.
Powodzenia
 
aviciii 516

aviciii

Użytkownik
Monaco - Granollers 2 2.20 bet365 ⛔⛔⛔
Kursy bardzo mocno lecą na Monaco już z 2.10 na 1.61 w bet365. Wydaje mi się, że jest to spowodowane tym, że wygrał gładko z Beckerem, który jak wyżej nawet pisze tie-break jest słaby na clayu, ogólnie niemca mam za dość*przeciętnego gracza. Po drugiej stronie Granollers, który ten sezon ma dość słaby, po za turniej w Casablance, ale jego przegrane z Garcią, Dimitrovem, Thiemem to były spotkania 3 setowe, do tego dołożył parę zwycięstw z Montanesem, Lopezem. Hiszpana lubi czasem pójść do siatki i szybciej skończyć wymianę, w tym upatruję jutro jego szanse. Myślę, że kurs za lekko warty do gry.


Kohlschreiber - Gabashvili 2 3.75 bet365 ⛔⛔⛔
Ja osobiście tego betu nie gram, ale Kohlschreiber w tym sezonie nie prezentuję się*zbyt dobrze, wygrany set z Djokoviciem, to kwestia przypadku, ciemnej pory grania meczu, djoko przysnął początek, a nie jakiejś*niezwykłej formy Niemca. Gabashvili w tym sezonie prezentuję się nieźle, ma też różne wahania formy, ale kurs na niego jutro bardzo duży, lepiej próbować moim zdanime w jego stronę, niż 1.25 na niemca.

Delic - Brown 1 2.50 bet365 ✅✅✅
Jak dla mnie bet dnia. Delic naprawdę nieźle się prezentuję na ostatni 15 spotkań, gość*przegrał tylko z Bollelim. Brown to dla mnie pajac, a najlepszy przykład jak ostatnio przegrał chociażby z Edmundem, mecz z Lu też mógł się różnie ułożyć, ale umówmy się Lu jest mega słaby na clayu. Warto jutro stawiać na Delicia.

Seppi - Mannarino 2 4.00 bet365 ⛔⛔⛔
No i ten mecz, kurs na Seppiego 1.22. Śmiesznie niski, wiemy o tym, że Mannarino jest totalnie pod formą i notuję same porażki, ale 1.22 na Seppiego, którego widziałem w paru spotkaniach, z Haasem, Verdasco, gdzie Verdasco też nie gra nic specjalnego, to Seppi nie potrafił zbytnio powalczyć. Mannarino wydaje mi się, że się budzi, a świadczą o tym ostatnie wygrane nad Kubotem, Matoseviciem.

Montanes - Querrey 1 1.36 bet365 ✅✅✅ (ale 2-0 nie weszło)
Ja osobiście gram to zdarzenie 2-0. Querrey wlatuję jako LL, bo Monfils zwolnił miejsce. Querrey przegrał gładko z Ribą ostatnio, męczył się z młodym Miną, to jest amerykaniec na hard court a nie na clay. Myślę, że Montanes będzie chciał powalczyć, podniósł się już po porażce ze świetnym Włochem Travaglią, mega pewnie rozwalając Ebdena.

Berlocq - Mahut 1 1.22 bet365 ✅✅✅
Tutaj również gram 2-0. Berlocq gra naprawdę nieźle, odkąd wygrał w finale z Berdychem, Mahut to praktycznie serwis i volley, a Berlocq dobrze się porusza po korcie, potrafi uderzyć, ja tutaj nie widzę szans na Mahuta, który już był lekko na wylocie w poprzednim spotkaniu.

Vasselin - Mayer 1 1.53 bet365 ⛔⛔⛔
No i ostatnie spotkanie, wydaje mi się, że również tutaj Vasselin powinien wygrać. Mayer ten 1 set z Coriciem to trochę minimalnych błędów, małe auty, potem grał już lepiej, argentyńczyk ostatnio złapał formę, nie jest to dla mnie totalny pewniak jak osoby wyżej piszą, ale Vasselin dobrze prezentował się w ostatnich spotkaniach, chociaż nie jest on graczem na clay, bardziej na hard, ale można próbować.


słaby dzien.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
@Edit: Jednak na niespodzianki przed szlemami nie ma co grać ???? . Przypomniała mi się sytuacja przed IO 2012.
Typy na sucho (polecam live):
⛔ Melzer J. - Sousa J. 3,36 - Ostry mass-pick na Melzera. H2H 0:2.
⛔ Monaco J. - Granollers-Pujol M. 2,50 - Ostry mass-pick na Monaco, kursy mocno poleciały. Nic dziwnego, wygrał ten turniej rok temu, ale nie do końca ufam jego formie. Hiszpan również w beznadziejnej w 2014 roku, ale H2H 1:3 na korzyść właśnie Granollersa-Pujol. Odpuszczam jednak, mecz dwóch przebijaczy. ⛔ Vesely J. - Davydenko N. 2,32 - Mecz 50 na 50 szans. Vesely jeszcze młody zawodnik, a takim nie do końca ufam. Rosjanin beznadziejna forma, ale oddał tutaj tylko 4 gemie Seli, więc kto wie? Może w końcu odpalić z formą.
✅ Tursunov D. - Haase R. 2,40 - Obaj w podobnej kiepskiej formie. H2H 1:0. Haas pokonał Volandriego który jest kompletnie bez formy. Rosjanin oddał tylko 5 gemów swojemu przeciwnikowi. Ostatnio z Berdychem wychodził w dwóch setach dwa razy na prowadzenie z przełamaniem. Mecz 50 na 50 szans, nawet większe daje Tursunovovi.
✅ Klizan M. - Gulbis E. 1,56 - Pierwsza myśl to był typ na Klizana, nie wiedzieć czemu robi się na niego jakiś mass-pick. Oczywiście wygrał turniej w Monachium czym mnie mocno zaskoczył, ale nadal uważam, że to zwykły przeciętniak który odpali 1-2 razy do roku. Wczoraj z Tomicem bardzo często swoje podanie zaczynał od 0:30. Gulbis jak gra każdy wie, bardzo rzadko przegrywa jako &quot;dog&quot;.
✅ Mathieu P. - Delbonis F. 1,95 - Mecz 50 na 50 szans, zwykłe przeczucie bo Delbonisa stać na dobry wynik.
Simon G. - Thiem D. - Odpuszczam totalnie. Simon raz przegrywa z Kubotem, a później gra mecz życia z Nadalem. Teraz gra u siebie przeciwko zawodnikowi z rocznika 1993. H2H 0:1 z Indian Wells &#39;14.
ATP Nice:
???? Isner J. - Sock J.
Sock J. ::: 2,22 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 2:0, ale można powiedzieć, że ich ostatni mecz w Houston (2013) był na styku. Zresztą co tu dużo ukrywać, z Isnerem najczęściej się nie gra tylko czeka do tie-breaka i tam wszystko się najczęściej rozstrzyga. Do tego &quot;Big John&quot; moim zdaniem jest ostatnio w kiepskiej formie, za to młody Jack Sock zaliczył już tutaj udane 4 zwycięstwa łącznie z kwalifikacjami. Rok temu Isner odpadł już w pierwszej rundzie z Robinem Haase o podobnym kursie. Historia lubi się powtarzać?

Wynik: 6:4 6:3 ⛔
???? Roger-Vasselin E. - Mayer L.
Roger-Vasselin E. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 2/10
Francuz po pierwsze gra u siebie, a po drugie rok temu zaliczył na tym turnieju półfinał. W pierwszym meczu oddal tylko 4 gemy Gonzalezowi. Ostatnio nie miał szczęścia do przeciwników, a jak już przegrywał to z zawodnikami z topu typu: Dimitrovovi urwał set, Tsondze podobnie, &quot;Kolba&quot; w Barcelonie. W końcu czas przełamać tą niechlubną serię.
Mayer wynikami nie powala, gra tutaj od kwalifikacji, zaliczył 4 zwycięstwa, ale nie ma najmniejszego sensu porównywać jego przeciwników do Francuza. Strata seta przez Argentyńczyka z Borną Coricem z rocznika 1996 nie najlepiej wróży dla niego przed tym meczem.
Wynik: 4:6 6:3 5:7 ⛔
ATP Dusseldorf:

???? Karlovic I. - Milojevic N.
Milojevic N. ::: 5,24 ::: Pinnacle ::: 1/10

Milojevic N. +4 gemy ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 1/10 ▶

Po pierwsze kurs uważam za przesadzony, żeby dać 1,15 na takie tenisowe drewno jak Karlovic na nawierzchni ziemnej (bilans od 2010 roku 13-19).
Po drugie Milojevic jest z rocznika 1995 więc dość młody zawodnik, na tym turnieju pokonał już jako nie faworyt (kurs w okolicach 3,50) Mirza Basic. Przypomnę wszystkim, że rok temu również na tym turnieju młody Guido Pella doszedł do półfinału.
Po trzecie jest to turniej sponsorowany przez firmę bet-at-home. W następnym tygodniu rozpoczyna się Roland Garros, świetna okazja by dzisiaj odpaść bo Chorwat swego czasu dość często przegrywał jako &quot;dog&quot;, ostatnio dawno tego nie zrobił, więc może dzisiaj?

Wynik: 6:4 7:5 ⛔
???? Kohlschreiber P. - Gabashvili T.
Gabashvili T. ::: 3,74 ::: Pinnacle ::: 1/10
Gabashvili T. +1,5 seta ::: 2,00 ::: Pinnacle ::: 1/10
H2H 2:1, a ostatnio spotkali się na Wimbledonie w 2010 roku gdzie rozegrali 5 setowe spotkanie, ostatni set 9:7 na korzyść Niemca. O Gabashvilim w tym sezonie pisałem nie raz, potrafi momentami zagrać na genialnym poziomie, a tutaj zaliczył już pierwsze udane zwycięstwo. Na pewno stać go w tym meczu na dobry wynik i to jeszcze po takim kursie.
&quot;Kolba&quot; to gracz okropnie &quot;kontuzjogenny&quot; i nie widzę sensu by przed wielkim szlemem grał na podrzędnym turnieju na 100% swoich możliwości, skoro na Roland Garrosie broni 4 rundy. Rok temu wziął udział w turnieju w Nicei gdzie odpadł już w pierwszej rundzie z Igorem Sijslingiem... Kurs wynosił wtedy w okolicach 4,50.
Wynik: 6:3 6:1 ⛔
???? Delic M. - Brown D.
Brown D. ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 2/10

Delic z rocznika 1993 zaliczył pierwsze zwycięstwo w turnieju ATP... Fajnie, pokonał Michała Przysiężnego który w sezonie 2014 ma bilans 1:14. Polak w kluczowych momentach meczu nie wytrzymał psychicznie i stracił swoje podanie, które i tak miał bardzo słabe.
Dustin Brown to też nie jest tenisowy &quot;as&quot;, ale on potrafi zagrać genialne mecze tylko, jeżeli &quot;poczuje&quot; turniej. Tutaj jest dla niego szansa, bo w pierwszej rundzie pokonał Lu, a teraz młody Delic którego powinien pokonać przed własną publicznością.
Wynik: 6:3 6:0 ⛔ @Edit: Zasada w tenisie, nie grać na czarnych!
???? Seppi A. - Mannarino A.
Mannarino A. ::: 4,04 ::: Pinnacle ::: 1/10


Stawka najniższa, ale po takim kursie warto spróbować skoro rok temu Seppi odpadł już z Lu w pierwszej rundzie po kursie w granicach 5,00 (turniej w Nicei). H2H 0:1 z 2008 roku. Włoch nie jest w najlepszej formie, przeplata gorsze mecze z tymi lepszymi. Mannarino również nie zachwyca formą, ale tutaj zaliczył już udane zwycięstwo nad Matosevicem.
Wynik: 6:2 6:1 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szelech 120

szelech

Użytkownik
Milojevica nie miałem okazji jeszcze oglądać, Karlovica ostatnio też nie, ale określenie drewniany to chyba akurat dla niego. Niemniej doświadczenie jest, ponad 2m wzrostu ma, w meczu z Kamke posłał 23 asy serwisowe. Jego przeciwnik 7 podwójnych błędów, serwis średni a i tak były trzy sety.
Na Milojevica widzę już rynek trochę się zmienia, bo już spadło do 3,77 gdzieniegdzie. Niespodzianki bym nie szukał aż tak mocno. Sądzę, że jak szukać tutaj jakiś teorii spiskowych buków i odpuszczania, to byłby Karlovic na superofertach u naziemnych ????
Buki przewidują 2 setowe widowisko, ale linia gemowa jest wysoka- 22,5 zwykle (w sumie Milojevic też po liczbach patrzę tylko: serwis ma, odbiór średni) handi gemowe nie jest głupim pomysłem.
Gemów 22, dobrze wystawiona linia znów, jak na mecz w którym jest zdecydowany faworyt rankingowy
Karlovic I.-Milojevic N. (0-4.5) 6:4, 7:5 ✅ (kurs: 1,5) delikatnie
Roger-Vass.E.-Mayer L.
Mayer ranking 77/51, rocznik &#39;87. Rozgrywa niezły sezon, na kortach ziemnych ma 14/9. Od porażki z Nieminenem 6-3, 3-6, 7-6(4), miał udane Oeiras(ćwierćfinały od kwalifikacji) w którym wyrzucił go za burtę Berdych 3-6, 6-4, 6-4. Całkiem spoko.
W Madrycie 6-7, 6-2, 6-4 z Thiemem, ale był wtedy Thiem w formie, ujmy nie przynosi.
W Nicei znów od kwali i już ma 4 mecze za sobą. Występował tu 2013(1. round) i 2010(semifinal).
Na rozkładzie miał zawodników różnych, ale czasem z 3 setki i po wynikach nie wróżę mu tu powtórki z 2010. Ostatni mecz z Coricem (rocznik &#39;96, 245 rank.) 4-6, 6-3, 6-4. Młody nie popełniał podwójnych błędów, posłał parę asów, trzymał 2 serwis na poziomie pierwszego (65% : ).
Mayer najlepiej poradził sobie z Yannem Martim (253) ale tu miał jakiś problem z 2 ser. (29%). Wcześniej z kolei miał dobre zawody z serwisem imponującym (Thiemowi posłał 8 np.)
Wiem, że to nie jest jedyny wyznacznik dobrej gry, ale długi maraton za Argentyńczykiem. Nie wiem czy podoła dzisiejszemu wyzwaniu.
Roger-Vasselin ma za sobą parę niezłych występów ostatnio, które nie przełożyły się na wyniki. Ale stawił niezły opór z Dimitrovem (widziałem i odbiór i cierpliwość imponujące). Z Tsonga nie widziałem, ale też 3 sety.
W 1R zagrał z Gonzalezem, Kolumbijczyk (78 / 72 rank.) też od ziemnej, całkiem też nienajgorsze mecze ostatnio i miał swój run, i poszło gładko 6-3, 6-1. Roger miał Break Point Conversions 4/5, trzymał serwis, przełamywał. Nie takich pokonywał.
Kursy różne, buki dają spore szanse (ok. 1,52) (weszłoby) Mayerowi na ugranie seta. Linia gemowa wysoka 22,5 (1,8)(weszłoby overowo). A kurs na 1 set wyrównany (ov 9,5g) (weszłoby) jest 1,7 więc więcej niż na Karlovica z Milojevicem. ????
Stąd, co mnie cieszy, oferta na drobne handi gemowe.
Mam nadzieję, że dzisiaj to będzie wyglądało tak:
Roger-Vass. win 1,52 [kurs wysoki jak na różnicę w potencjale imo] ⛔
Roger-Vass.E.-Mayer L. (0-2.5) 1 (1,8) ⛔
Roger-Vass.E.-Mayer L. (0-3.5) 1 (2,2) ⛔
e: Roger wpakował się w wynik na własne życzenie. Pierwszym gemem, który stracił z własnego podania. Trzeba przyznać, że Mayer swoje ma wyśmienite, ale w sensie mocy. Często ryzykuje i traci dokładność. Mimo to, przez jeden błąd na początku cały set ustawiony, bo Mayer był nie do przełamania w takiej formie w jakiej był Roger. Zostawiał pół kortu otwartego i tamten z głębi, właściwie Argentyńczyk nie zdobywał punktów spod siatki.
Roger jak mi imponował wyczuciem ostatniej linii kortu i dokładnością, to teraz średniaweczka. Większość punktów zawdzięczał błędom (w którymś momencie z samych forehandów błędy były 4-15 na niekorzyść Mayera). Paradoksalnie to Roger się rozkręcał i jak było 4-6, 6-3 to wiedziałem że do typu -2,5g wystarczy mi jedno przełamanie i od tego się zaczął 3 set! Ale Roger już popełniał te same błędy i dał się odłamać, . Nie wiem ile razy Mayer zagrał mu przeciw stopom, a ten bezradny, jakby zaczynał dopiero. A to już weteran i do tego przed własną publicznością... Kiepsko. Przegrał ostatnią piłkę mając cały kort a poszło obok. Ot, podsumowanie.
 
leebo 236

leebo

Użytkownik
Simon - Thiem 2.25 bet365
Thiem wczoraj meczyl sie niemilosiernie z Johnsonem, malo brakowalo a nie gralby w tym meczu, jednak przelemal Amerykanina w kluczowym momencie drugiego seta i wygral 2:1. Austriakowi maczka pasuje, Francuz nie jest typem clay&#39;owca, dlatego upatruje szanse do wygrania tego typu przez Dominica. Wydaje mi sie, ze drugi raz tak slabo nie zagra, a to ze Simona mozna pokonac pokazal nawet Lukasz Kubot, ktory nie jest specjalista do gry na ziemi. Kurs wysoki, dlatego mysle, ze warto zaryzykowac. Thiem potrafi wygrywac na clayu, co udowodnil miedzy innymi pokonujac Wawrinke. Simon przegrywa z rywalami, ktorzy sa mniej wiecej na poziomie Austriaka, ktory jednak regularnie sie podnosi. Kubot, Rosol, Gabashvili - to zawodnicy, ktorzy ostatnio ograli Francuza, jak widac nie sa to &quot;tuzy&quot; wielkiego tenisa. Stawiam na Austriaka.
Powodzenia!
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Z komorki na szybko dorzucam debel nielsen/brunstorm przeciw granorelsowi i ribie typ 1 kurs 1.57 bet365 stawka 6/10. Sorki za bledy.✅ Bo blamażu również szybka porażka w deblu chociaż oni dali zarobić ;)
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Simon - Thiem 1 za 1,57 Bet365 10\10 ✅ 6:3, 4:6, 6:2 :]
Thiem zagrał wczoraj beznadziejny mecz z Johnsonem miał fart, że odłamał przeciwnika w drugim secie przy stanie 5:6 po przegraniu 1 seta. Amerykanin padł kondycyjnie a Austriak i tak podarował mu 2 przełamania w trzeciej partii i gonił wynik wygrywając rzutem na taśmę. Ogólnie Thiem gra pięknie 1 piłkę na 4 ale to nie poziom na TOP 50 ATP. Myślę, że nawet w przeciętnej dyspozycji Simon wygra dziś swobodnie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Thiem @ 2,30

Ja idę w drugą stronę. Thiem pokazuje od Barcelony fajną formę, na rozkładzie Wawrinka czy Mayer a więc zawodnicy którzy też ostatnio przeżywają lepszy okres. Z Johnsonem pokazał że mu zależy, nie poddał się broniąc 2 piłki meczowe a w później pozamiatał rywalem kort. Simon pod formą, nie specjalnie robi na mnie wynik z Nadalem bo chwilę wcześniej łamał go Volandri. Jeśli ograł go Kubot to tym bardziej rozpędzający się ostatnio Austriak może powalczyć. W marcu Thiem też nie był faworytem o ograł Francuza. 2,30 to dla mnie przesadzony kurs, poniżej ~ 2 bym nie ruszał ale tak to się skuszę.
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Witam ponownie.
Z uporem maniaka będę szedł w niespodzianki na tych turniejach. Dziś bilans na lekki minus(tenisowy).
Na jutro spróbuję za mniejsze stawki:
1. Kolba - Delic 2 kurs 5.5 stawka 2/10 Bet365
Czyżby piękny sen Delica miał się jutro zakończyć? Myślę, że niekoniecznie. Kwale później nasz Ołówek i pogrom Browna hmm może nie byli to zawodnicy z górnej półki ale jednak. Zobaczymy jak długo Kolba będzie chciał tu grać
2. Seppi - Istomin 2 Kurs 2,67 stawka 2/10 Bet 365
Tutaj liczę na podobny scenariusz jak powyżej. Ale czy włoch odpuści? Za drobne próbuje.
3.Tursunov - Gulbis typ 1 kurs 3.75 Bet365 stawka 3/10
No no ten kurs dla mnie to gruba przesada. Jakby Gulba z totalnym amatorem grał. Ostatnio Tursunova oglądałem w meczu z Berdychem i odniosłem wrażenie jakby tak od niechcenia grał, jakby mu nie zależało. Może to tylko wrażenie i mam nadzieje że jutro wyjdzie zwycięsko z pojedynku.
4. Simon - Berlocq typ 2 Kurs 2zł Bet365 Stawka 5/10
Hm oglądałem mecz dzisiaj Simona i szału nie było. Thiem zagrał moim zdaniem słabo wczoraj jak i dziś a i tak seta ugrał. Dużo błędów głupich. Wiekowy Berlocq jest dla mnie faworytem i mam nadzieję że jak w Portugalii pogra tutaj dłużej.
5. Ivo - Monaco kurs 1,3 BUk bet365 stawka 7/10
Normalnie nie gram takich kursów ale jak dla mnie to taka 30% lokata lub coś do dubla. Monaco niszczył w ostatnich 2 meczach i tutaj też nie powinien mieć problemów z wieżowcem o silnym serwisie.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Co do analizy takich jakie napisał powyżej jozin28. Czy tylko ja twierdzę,że to są suche zdania które może sobie napisać każdy kto nawet nie zna się na tenisie? Ja nie znam się totalnie na NBA, za kilka godzin zaczyna się mecz San Antonio Spurs-Oklahoma City Thunder. Moja analiza do tego &quot; Spotkają się jedne z najlepszych drużyn na świecie. Spurs prowadzi jak na razie 1:0,grają drugi mecz u siebie to pewnie znowu wygrają. Grają dobrzy zawodnicy tacy jak Durant,Westbrook czy Green. Play offy są ważne dlatego Spursi wygrają. &quot; :browar565:

Post do usunięcia za jakiś czas.

EITD.

Suprsi wygrali 112:77 :grin: hehe
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Thiem zagrał moim zdaniem słabo wczoraj jak i dziś a i tak seta ugrał.
Słabo?! Może słaby był w jego wykonaniu 3 set w którym pojawiły się błędy i może jakieś zmęczenie.
Grał jak to Thiem po swojemu, czyli bez wstrzymywania ręki mocno grane piłki i rozrzucanie przeciwnika po rogach bez większył udziwnień. Simon na swoje życzenie stacił seta, ale Dominic grał kiedy mógł wykorzystać sytuację bardzo dobrze i dlatego wygrał seta.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Vesely J. - Melzer J. @1,84 Pinnacle ⛔
Notowania Czecha są u mnie wysokie, bo w juniorach wymiatał, a na szczeblu seniorskim powoli Jiri zaczyna zaznaczać swoją obecność, ale wobec takiego kursu na Austriaka przejść obojętnie nie mogę. Jurgen to jest zawodnik kompletny, a turniej taki jak ten to idealna szansa na tytuł, biorąc pod uwagę jego aktualną formę. Jedno co mnie może zaskakuje to to, że Melzer bardzo dobrze biega, co od razu rzutuje na defensywę. Korty w Niemczech nie są tak wcale wolne, więc jego ofensywny styl świetnie się tu sprawdza. Czech może mieć problem z czytaniem gry, bo Austriak uwielbia trzymać za linią końcową swojego przeciwnika, a potem w najmniej oczekiwanym momencie zagrać iście deblowy, niesygnalizowany skrót tuż za taśmę, a przeciwnik głupieje i nogi grzęzną. Czech będzie musiał naprawdę solidnie pobiegać, jeżeli będzie chciał coś tu ugrać, a już inny świetny defensor - Joao Sousa - musiał wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, a i tak poległ.
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Ja nie wnikam w najdrobniejsze szczegóły każdego zawodnika. Od tego są fachowcy na tym forum za co im dziękuje. Przeczytałem tu już setki postów na temat każdego zawodnika. Obstawiam tylko i wyłącznie tenis posilając się tymi opisami oraz typami. Ale często to za mało. Do tego jeszcze trzeba mieć przeczucie plus umiejętne obstawianie live. To wszystko daje mi często parę groszy do przodu dziennie. Ja sobie akurat w tych 2 turniejach przyjąłem zasadę granie na niespodzianki co napisałem za pierwszym razem. Moja analiza polegała na tym tylko i wyłącznie komu się może chcieć a komu niekoniecznie. Ale to już jest w głowach zawodników.
P.S Jak dla mnie Thiem grał słabo i tyle. A to że Simon zagrał super mecz z Nadalem nie jest dla mnie wyznacznikiem jego formy.
P.S 2 Bardzo dużo osób tutaj pisze analizy na podstawie suchych statystyk to mi nie wolno ?
 
nebula 43

nebula

Użytkownik
Witam

Seppi-Istomin 2 kurs 2,6 Bet365 ✅

Oglądłem wczoraj mecz Seppiego z Mannarino i muszę powiedzieć, że mecz stał na bardzo niskim poziomie, a wynik w żaden sposób nie odzwierciedla formy Włocha. To co pokazał Francuz na pewno nie było na poziomie ATP. Mnóstwo asekuranckiej gry, każda próba ataku kończyła się autem, bądź siatą. Serwis też kompletnie nie istniał. Seppi zagrał spokojnie zbyt wiele, pokazać nie musiał, gdyż wystarczyło przebić piłkę kilka razy na drugą stronę, żeby Francuz sam się wykończył. Miałem wrażenie że Seppi grał na jakieś 60% swoich możliwości i to wystarczyło na bardzo słabego Mannarino. Myślę, że Włoch nie będzie chciał podnosić swojego poziomu gry w tym turnieju, już ktoś wyżej pisał, że lubi on odpadać w takich turniejach przed Szlemem.
Oglądałem też mecze Istomina zarówno z Nieminenem jak i Kublerem. I to co skłania mnie ku niemu to m.in. motywacja, którą Denis ma na tym turnieju. Wiadomo jest to zawodnik silny fizycznie o dobrym serwisie, ale i w polu potrafi pokazać ciekawe zagranie (zabójczy forhend). Istomin w obu swoich meczach wyciągał je po przegraniu pierwszego seta, to pokazuje, że nie odpuszcza w tym turnieju. Z Nieminenem tak na prawdę pech w TieBreaku, gdyż dominował nad Finem przez cały mecz i nie pozostawił cienia wątpliwości kto jest lepszy. Co innego jeśli chodzi o 1 set z Australijczykiem. Kubler wygrał regularnością - jest to młody ciekawy zawodnik, zresztą kolejny z kraju Kangurów. Coś mi się wydaje, że Australia niedługo doczeka się następcy Leytona, nie koniecznie będzie to Kubler, ale, któryś z tych młodzików może jeszcze zrobić level up raz czy dwa. Tak więc nie radzę sugerować się tym, że Istomin przegrał z jakimś młodym 352 pozycja w rankingu, gdyż ten młody to by Mannarino z wczorajszą formą zjadł na śniadanie tak samo jak Seppi.

Tak więc podsumowując mój wywód stawiam na Istomina po świetnym kursie. Myślę, że Seppi, żeby z nim wygrać musiałby pokazać przynajmniej 90% tego co ma, a wiadomo, że z formą u Włocha ostatnio jest przeciętnie. Nie sądzę, że Seppi będzie wypruwał sobie flaki w tym turnieju. Jak Istomin zagra taki mecz jak z Nieminennem to będzie izi win.

Jeśli, bardziej doświadczeni typerzy widzą to inaczej to proszę o włączenie sie do dyskusji , każda konstruktywna krytyka mile widziana ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Dusseldorf:
???? Seppi A. - Istomin D.
Powyżej 21 gemów ::: 1,67 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 5:2, ale w ostatnich 4 meczach (szlemy) urywali sobie Panowie sety, ba! Grali 5 setówki. Obaj są w podobnej formie, obaj mają w meczach swoje przestoje. Seppi pokonał bez większych kłopotów Mannarino za to Istomin miał Kublera i Nieminena w drabince. Liczę na zacięty mecz bo wszystko na to wskazuje.
Wynik: 3:6 4:6 ⛔
???? Vesely J. - Melzer J.
Vesely J. ::: 2,00 ::: Pinnacle ::: 3/10
Vesely może mieć tutaj turniej życia podobnie jak rok temu młody Guido Pella. Jak na razie dwa pewne zwycięstwa nad Sijslingiem i Davydenkiem. Warto zaznaczyć bardzo dobrą dyspozycję serwisową tego młodego reprezentanta Czech.
Jurgen Melzer ma dzisiaj urodziny. Również zaliczył dwa udane zwycięstwa, ale z Sousą stracił set. Uważam ten mecz typowym 50% na 50% szans, to z wiadomych powodów gram wyższy kurs.
Wynik: 6:1 6:1 ✅ @Edit: Melzer chyba na kacu ???? .
???? Kohlschreiber P. - Delic M.
Delic M. ::: 6,23 ::: Pinnacle ::: 1/10 ⛔
Delic M. +1,5 seta ::: 2,74 ::: Pinnacle ::: 1/10 ✅
Delic M. +5 gemów ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 1/10 ▶
Delic może mieć tutaj turniej życia podobnie jak rok temu młody Guido Pella który grając od kwalifikacji doszedł do półfinału. Jeżeli Kolba zagra na swoim poziomie to z Delica nie powinno być co zbierać, ale ja tutaj liczę na niespodziankę i na to, że Niemiec w końcu odpadnie z turnieju. Po takim kursie na pewno warto zaryzykować.
Wynik: 7:5 4:6 6:1 ✅
ATP Nice:

???? Simon G. - Berlocq C.
Berlocq C. ::: 1,95 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 4:3, ale ostatnie ich 4 spotkania to bilans 1:3 na korzyść Argentyńczyka. Carlos jest tutaj w dobrej formie, jak na razie na rozkładzie ma dwóch Francuzów i spotka się z trzecim. Simon Gilles pokonał Dominica Thiema który nie oszukujmy się, nie rozegrał najlepszego spotkania to i tak potrafił Francuzowi urwać set. Berlocq jeżeli zagra na swoim optymalnym poziomie powinien ten mecz wygrać.
Wynik: 6:4 6:1 ⛔
???? Mayer L. - Montanes A.
Montanes A. ::: 2,01 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 2:0, a Leonardo Mayer gra tutaj od kwalifikacji, zaliczył już 5 zwycięstw to jednak gram na Hiszpana Alberta Montanesa z powodu tego, że rok temu triumfował w tym turnieju. Hiszpan ma już swoje lata i jest bliżej zakończenia kariery, dlatego na takich turniejach powinno mu bardziej zależeć, grać lepiej zmobilizowanym itp. Kurs skoczył z 1,60 do 2,00.
Wynik: 7:6(6) 4:6 4:6 ✅
???? Tursunov D. - Gulbis E.
Tursunov D. +1,5 seta ::: 1,96 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅
Tursunov D. ::: 3,74 ::: Pinnacle ::: 1/10
H2H 2:1 i uważam, że kurs na Rosjanina jest przesadzony. Tursunov potrafi czasem odpalić z formą i tak jest chyba na tym turnieju. Zagrał dobry mecz z Robinem Haase, trzymał dobrze swoje podanie i na pewno w tym meczu nie jest bez szans. Łotysz również świetnie serwuje, z Klizanem aż 11 asów, ale jednak stracił set w meczu. Ogólnie Ernests prezentuje się w tym sezonie dość solidnie to jednak, w tym meczu nie uważałbym go za takiego faworyta po kursie w granicach 1,20-1,30.
Wynik: 3:6 6:3 (5)6:7 ⛔ @Edit: Jak niewiele zabrakło!
???? Isner J. - Delbonis F.
Delbonis F. ::: 2,37 ::: Pinnacle ::: 3/10
Delbonis jak na razie zaliczył dwa udane zwycięstwa, a młody Jack Sock nie dał rady Isnerowi po raz kolejny i w dwóch setach dał się przełamać. Założę się, że w tym meczu zobaczymy jakiś tie-break. Obaj zawodnicy dobrze serwują. Większe szanse daje jednak Delbonisowi który może utrzeć nosa &quot;Big Johnowi&quot; który ostatnio nie był w wybornej formie.
Wynik: 4:6 7:5 (6)6:7 ✅
 
qb4 4

qb4

Użytkownik
???? Mayer L. - Montanes A.

Mayer L. 1.83 3/10 Bet365 ⛔ pusiak..

Niestety nie mogę zgodzić sie z Shakalem.. H2H 2:0 na korzysc Mayera, Montanes gra słabiutko ogladałem mecz z Querrey&#39;em i jego gra nie powalała, duzo niewymuszonych błędów, Querrey grał tragicznie a nie Hiszpan dobrze...
Mayer podobal mi sie w meczu z Rogerem, Francuz przy podaniu Mayera nie mial praktycznie nic do powiedzenia, jeden przestój w grze, przelamanie zadecydowalo o stracie seta.. W skrocie Mayer zrobil na mnie wieksze wrażenie niż &quot;królik&quot; i to jego pobieram po dobry kursie..

Powodzenia !
 
nebula 43

nebula

Użytkownik
Śledzę to forum tenisowe już od bardzo dawna, ale jakoś nie miałem czasu ani chęci się za bardzo udzielać. Samym tenisem i bukmacherką interesuję się już od 6-7 lat. Jakieś tam doświadczenie zebrałem ???? Ze wszystkich typerów tenisa tutaj zawsze czekam na posty AKA SHAKAL. Uważam, że jesteś profesjonalny, a wiadomo, że w sporcie nie da się przewidzieć wszystkiego i mieć 100% skuteczności. Szkoda, że podajesz tylko typy tak po krótce i tak dużo jak w powyższym poście. Wiadomo w takiej ilości podanych typów jak się trochę zna to te 60%-70% skuteczności się wyciągnie. Nie lepiej skupić się na dwóch najbardziej przez siebie upatrzonych meczach i podać do nich wnikliwszą analizę, z której każdy mógłby coś wyciągnąć i czegoś się nauczyć?
Z typów które podałeś powyżej choć innych nie neguję najbardziej podoba mi się ostatni na Delbonisa. Ten zawodnik ma olbrzymi potencjał na cegle, mam nadzieje, że w końcu wystrzeli z jakimś extra wynikiem (i nie mówię tylko o dzisiejszym meczu). Kibicuję mu już od pewnego czasu a dokładniej od Hamburga z zeszłego roku, gdzie przebił się przez kwale i doszedł do finału pokonując po drodze Robredo, Tursunova, Verdasco i Federera ulegając w finale po walce Fogniniemu. To był jego najlepszy turniej w karierze, wierzę, że będzie piął się w górę w rankingu a dzisiaj postawi w tym kierunki kolejną cegiełkę
Del Bonis - Isner 1 2.2 Unibet ✅
Myślę że zagram to w AKO z Istominem
AKO 5.7
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom