>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Cincinnati

Status
Zamknięty.
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Cincinnati
Spotkanie: Tursunov - Del Potro
Typ: Tursunov +2.5 gem ⛔ rude to wredne, a handi było na wyciągnięcie ręki ⛔
Kurs: 3.01
Bukmacher: pinnacle
Godz: 17:00
Analiza:
Spotkanie już ćwierćfinałowe turnieju ATP w Cincinnati. W tej parzy spotkają się doświadczony 30-letni Rosyjski tenisita Dimitri Tursunov z 6 lat młodszym Del Potro. Faworytem bukmacherów jest wyżej plasujący się w rankingu wysoki Argentyńczyk. Wg. tutaj nie należy się nim absolutnie kierować. Tursunov znajduje się obecnie w świetnej dyspozycji. Po raz kolejny w nowy rankingu wskoczy już może nawet do 30. W Washington świetna postawa, gdzie odpadł dopiero po trzech setach w spotkaniu z Isnerem. W tym turnieju gra od samych kwalifikacji cały czas na dobrym poziomie. W turnieju głównym łatwo pokonał Blake, który wydawało się jest w świetnej formie. Wczoraj przejechał się po 4 w rankingu Davidzie Ferrere jak walec, pokonując go 6-4 6-2 nie dając rywalowi szansy nawet na jednego break pointa. Del Potro także utrzymuje dobrą formę. Aczkolwiek od 4 spotkań widać zmęczenie u Argentyńczyka. W Montrealu zakończony występ już na 2 rundzie. W tym turnieju ciężkie spotkania z Davydenko oraz Lopezem. Del Potro w tych dwóch spotkaniach był 6 razy przełamywany. To dobrze nie świadczy o faworycie. W tym spotkaniu spodziewam się, że takie chwile słabości go dopadną i Rosjanin jest w stanie wygrać wysoko seta. Wtedy handicap będzie formalnością. Mam tylko nadzieję, że Tursunov wyjdzie od początku zmotywowany tak jak w poprzednich meczach, wtedy to nawet jego zwycięstwo jest prawdopodobne.

Djokovic - Isner
2:0 1.55 pinnacle
W meczu Djokovicia wg. mnie Isner pęknie. Z kontuzjowanym Raoniciem był duży problem a Serb gra jak maszyna.
Murray - Berdych
Murray 1.46 pinnacle
Murray mocniejszy psychicznie wygra ten mecz.
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
TENIS, ATP CINCINNATI
Fyrstenberg/Matkowski vs Granollers/Lopez ⛔⛔⛔ coś tak czułem, że to zbyt dobre H2H, kompromitujący występ naszego debla
Typ: Frytka/Matka
Kurs: 2.06
Betfair

Trochę się zastanawiałem nad tym meczem, ale widzę, że kurs na Betfair wzrósł i teraz to hiszpańska para jest faworyzowana, trzeba więc to wykorzystać. Polska para w świetnej formie, nie straciła jeszcze gema serwisowego w Cincinnati w przeciwieństwie do Hiszpanów, którzy mimo dwóch setów aż tak pewnie nie wygrali z Fishem i Melzerem. Aktualna forma po stronie Polaków, a dodatkowo imponujący bilans H2H 3-0! Potrafią więc „nasi” grać z tą parą. Parę dni temu w Montrealu również zwycięski pojedynek z Grano i Lopezem, chociaż łatwo nie było, łatwiej poszło w lipcu, w Hamburgu. Kluczową sprawą oczywiście będzie trzymanie własnego serwisu, co Frytce i Matce wychodzi ostatnio wyśmienicie. Liczę na podtrzymanie tej serii, choć przeczuwam close game.
Po raz kolejny nie rozumiem kursów na Hsieh/Peng. ✅✅✅Makarova/Vesnina są mocne, ale nie aż tak. 2.35 w Betclic
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Federer-Nadal
1
4,00 bet365

Macie racje co do atmosfery spotkań tych o to panów, którzy wprowadzili tenis na wyzszy poziom...ale z racji tego w jakiej dyspozycji jest Roger, co on pewnie sam wie, zrelaksuje go , ato juz bedzie swego rodzaju sukces. Bo tak jak pisaliscie, jak staje na korcie z hiszpanem to w wiekszosci przypadkow psychicznie przegrywa te mecze. Z drugiej strony Rafa gra 2 tydzien z rzedu...rzadkoooo sie zdaza zeby zawodnik tak kontuzjogenny gral na 100% w 2 tygodniach....tym bardziej ze za 10 dni zaczyna sie US Open.... Zaryzykuje i z tylko i wylacznie przyczyn logistycznych stawiam na Rogera ktory tutaj broni tutaj tytulu, wygrywal kilka razy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
B 2,2K

barichello

Użytkownik
na szybko pisane z koma
nadal federer

kila wpadek rogera i nagle nadal tak zdecydowanym faworytem gdzie jak gdzie to w cinxinati moze okazac sie zgubne. federer wygral 4z5 ostatnicj turniejow takimi sukcesami nadal sie pochwalic tu nie moze. dla rogera zeggar bije nieublagalnie licze ze moze aspekt sentymenralny ttez zrobi swoje
feder 3.30
 
C 25

cbn

Użytkownik
Kurs wystawiony na zwycięstwo Nadala na pierwszy rzut oka wydaje się być śmiesznie niski, jednak porównując aktualną dyspozycję obu panów wydaje mi się adekwatny w stosunku do niej. Rafa bez wielkiego wysiłku pokonuje kolejnych rywali, Rogera mogło już tutaj nie być, bo wczoraj patrząc po wyniku (meczu nie miałem okazji oglądać) przeżywał męczarnie w starciu z Haasem.
Warto dodać, że Nadal od powrotu po kontuzji zaliczył na przestrzeni całego sezonu zaledwie 3 porażki, w tym jedną z Nole, jedną od razu po powrocie, więc jest w bardzo dobrej formie, Federer zaś tak dobrym bilansem nie może się pochwalić, a porażki ponosił z zawodnikami, których niegdyś odprawiałby szybko z wynikiem 2:0 (3:0).
Dodatkowo grali już w tym sezonie ze sobą 2 razy i 2 razy było 2:0 dla Nadala.
Jednak mimo wszystko daleki jestem od typowania dokładnego wyniku bo zawsze może się trafić słabszy gem serwisowy i Fedex seta może urwać, dlatego jak dla mnie nie ma co kombinować i postawić na zwycięstwo Nadala, ale niekoniecznie w stosunku 2:0
 
R 0

roger40

Użytkownik
Dmitry Tursunov-Juan Martin Del Potro-2 1.22
Krótko. Del Potro ma większe umiejętności niż Tursunov,zwycięstwo nie powinno sprawić mu problemów,nie dziwię się że taki kurs.

Novak Djokovic - John Isner over 9,5 1 set
Przed nami pojedynek Serba z Amerykaninem,jak wiemy Isner ma potężny serwis i powinien ugrać minimum 4 gemy w secie z Novakiem.
Bukmacher: STS
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny - Cincinnati (USA), twarda
Spotkanie: Djokovic - Isner
Typ: 1 set - powyżej 9,5 gema ✅✅✅ (6:7)
Kurs: 1,43
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Zawodników przedstawiał nie będę bo każdy wie, Novak klasa sama w sobie, aktualnie pierwsza rakieta świata, John natomiast to amerykański kolos bazujący na potężnym serwisie.
Skupię się jednak na innej sprawie a mianowicie na obecnej formie zawodników. Isner jak dla mnie jest teraz w niesamowitym gazie i nawet lepszej formie niż Novak (oczywiście biorąc pod uwagę ich indywidualne możliwości, bo wiadomo, że te ogólnie Djoko ma dużo dużo większe). W tym turnieju gra bardzo dobrze (co tylko pokazał w meczu z Gasquetem) a co ważniejsze dla typu tylko raz został przełamany. Nawet jeśli dzisiaj w pierwszym secie również udało by się Novakowi raz go przełamać (co będzie bardzo bardzo ciężkie) to i tak typ wchodzi bo mamy wynik 6:4.
Ogólnie ich ostatnie starcia były bardzo zacięte i wyrównane w pierwszych setach i praktycznie zawsze kończyły się wynikiem 7:6 czyli w tie-breaku lub od święta było 7:5. Wszystko to sprawia (mimo, iż kurs nie zachwyca), że warto grać co najmniej 10 gemów w pierwszym secie gdyż prawdopodobieństwo trafienia jest bardzo duże. Powodzenia !
 
djoker 1

djoker

Użytkownik
Dysproporcja formy między Nadalem a Federerem jest bardzo wyraźna. Roger w pełni dyspozycji byłby wstanie nawiązać walkę , lecz w obecnej dyspozycji Rafy wydaje się to mało możliwe. Roger zaczyna się mocno męczyć przy własnych podaniach, traci koncentracje i gra nierówno. Ma kompleks Rafy o czym doskonale mówi nam h2h.
Miałem okazje oglądać wczoraj obu Panów i takiej różnicy w dyspozycji między nimi nie było chyba nigdy. Dimitrov zagrał wczoraj bardzo dobry mecz jednak Rafa utrzymał poziom. Jestem prawie pewien , że gdyby wczoraj na miejscu Nadala stał Roger to Bułgar wygrałby spokojnie 2:0. Mecz meczowi nierówny , lecz kiepska dyspozycja Ferdka trwa już dłuższy czas , zaś u Hiszpana cały czas wysoki level.
Weług mnie Nadal powinien wygrać 2:0 jednak w przypadku jednego dobrego seta Rogera decyduje się pograć handicap na Rafe.
Moja propozycja to :
Rafael Nadal -3,5 gema @ 1,75 Bwin
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Nie widzę większej rozbieżności zdań wytypowaniem zwycięzcy pomiędzy Rafą i Federerem.. być może słusznie, ponieważ Federer kaleczy, z kolei Nadal powrócił po kontuzji w spektakularnym stylu i szczerze to nigdy czegoś takiego nie widziałem....
Mimo wszysto Nadal jest wielkim faworytem w tym starciu i tutaj po cichu szansę przechodzą na szalę Federera, który nie będzie grał pod większą presją, a on takie wyzwania wręcz uwielbia. Sporo będzie zależeć od dyspozycji serwisowej Szwajcara, a widziałem w obu jego meczch z Niemcami, że jak tylko siedzi pierwsze podanie, to właściwie dwa gratisowe punkty w gemie idą na jego konto.
Trudno powiedzieć jaki wyjdzie Hiszpan po wczorajszym, na prawdę średnim spotkaniu z Dimitrovem, który ku zaskoczeniu napsuł Rafie krwi, ale jednego jestem pewien - Roger nie ma nic do stracenia w tym spotkaniu, tym bardziej patrząc przez pryzmat potencjalnego faworyta i jeżeli nie zgaśnie jak wczoraj z Haasem na początku, a pokaże to co w końcówce, czyli lepsze podanie, agresywość , wywieranie presji pod siatką , znacznie lepszy forhend i oczywiście wola walki rodem z dawnych lat, to na pewno nie będzie tak jak wielu przewiduje - szybkiego 2:0 dla Rafito.
Logicznie rzecz biorąc to Nadal, ale ten &quot;fast court&quot; to spory handicap bardziej w strone Szwajcara.
Ja osobiście chciałbym być świadkiem Federera w swojej szczytowej formie przeciwko tak dobrze atakującemu Nadalowi, tym bardziej na tej super szybkiej nawierzchni... Niestety sam Fed trochę podupadł, nawet w stosunku do 2012 roku, gdzie miałby znacznie większe szansę przeciwko Nadalowi, ale kto wie..... Mimo wszystko liczę tutaj na wyrównaną 3-setówkę, w &quot;porywach&quot; do jakiejś niespodzianki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Świetny mecz Isnera, prawie bezbłędny w polu serwisowym. Wszystko mu dzisiaj wychodziło, trzeba przyznać, że Djoko nie zagrał najlepiej, ale jak widzę, takie śmieszne wypowiedzi, że zrobił to specjalnie to aż mnie na śmiech i politowanie jednocześnie zbiera. Człowieku pisać sobie można z rozpaczy takie wypowiedzi, Nole przegrał i się z tym pogódź. Jeżeli nie potrafisz to przynajmniej nie pisz takich beznadziejnych postów, bo tylko niektórym niepotrzebnie podnosisz ciśnienie.
Brawo Isner, teraz kolejna runda!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jrb 21

jrb

Użytkownik
Federer R. (Sui)-Nadal R. (Esp)
Typ: Roger Federer win Paddy Power 3,50 zamiast 2-0 dla ferdka niestety plecy

Przed nami wspaniała potyczka dwóch odwiecznych rywali gdzie jak widać głownym faworytem bukkmacherów jest Rafa ja smiem twierdzic że na zwycięstwo w tym meczu większe szanse ma Starszy kolega Ferdek.Po 1 niegrałbym po tak niskim kursie na wracającego po kontuzji Nadala bo to dziwactwo . 2 w ostatnim meczu oddał seta bułgarowi a na jego twarzy widoczne były grymasy widocznie jest jeszcze jakiś ślad po kontuzji i Nadal nie jest na 100% zaliczył już dobre przetarcie prze US Open wygrał niedawno turniej 3 Nadal to już nie jest ten sam swietnie grający gość gdzie niszczył swoich przeciwników jak na 27 latka ma już strasznie wyeksploatowany organizm .Napewno jego kierunek to zwycięstwo w każdym meczu ale Roger ma dziś to czego nie ma Nadal po ostatnich nieudanych meczach i spadek na 5 pozycje nie wierze że ten gość nie bedzie w stanie nawiązać walki w turnieju gdzie wygrywał 5 razy już mógł wczoraj odpaść ale wzioł sie w garść i pokonał Niemca w ładnym stylu .Dla Federera będzie to olbrzymie wyzwanie i jeśłi dzis sobie poradzi to bedzie miał swiadomość że dalej może walczyc z wyżej notowanymi przeciwnikami a puki co ma do tego warunki .Już odpadł Djoko i Panicz więc czas na łysiejącego Nadala w tym turnieju .Powodzenia!!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie widzę większej rozbieżności zdań wytypowaniem zwycięzcy pomiędzy Rafą i Federerem.. być może słusznie, ponieważ Federer kaleczy, z kolei Nadal powrócił po kontuzji w spektakularnym stylu i szczerze to nigdy czegoś takiego nie widziałem....

Mimo wszysto Nadal jest wielkim faworytem w tym starciu i tutaj po cichu szansę przechodzą na szalę Federera, który nie będzie grał pod większą presją, a on takie wyzwania wręcz uwielbia. Sporo będzie zależeć od dyspozycji serwisowej Szwajcara, a widziałem w obu jego meczch z Niemcami, że jak tylko siedzi pierwsze podanie, to właściwie dwa gratisowe punkty w gemie idą na jego konto.

Trudno powiedzieć jaki wyjdzie Hiszpan po wczorajszym, na prawdę średnim spotkaniu z Dimitrovem, który ku zaskoczeniu napsuł Rafie krwi, ale jednego jestem pewien - Roger nie ma nic do stracenia w tym spotkaniu, tym bardziej patrząc przez pryzmat potencjalnego faworyta i jeżeli nie zgaśnie jak wczoraj z Haasem na początku, a pokaże to co w końcówce, czyli lepsze podanie, agresywość , wywieranie presji pod siatką , znacznie lepszy forhend i oczywiście wola walki rodem z dawnych lat, to na pewno nie będzie tak jak wielu przewiduje - szybkiego 2:0 dla Rafito.

Logicznie rzecz biorąc to Nadal, ale ten &quot;fast court&quot; to spory handicap bardziej w strone Szwajcara.

Ja osobiście chciałbym być świadkiem Federera w swojej szczytowej formie przeciwko tak dobrze atakującemu Nadalowi, tym bardziej na tej super szybkiej nawierzchni... Niestety sam Fed trochę podupadł, nawet w stosunku do 2012 roku, gdzie miałby znacznie większe szansę przeciwko Nadalowi, ale kto wie..... Mimo wszystko liczę tutaj na wyrównaną 3-setówkę, w &quot;porywach&quot; do jakiejś niespodzianki ????

Mądrze lutkowy nawijasz, ale ja tu jednak pójdę w stronę Rafy, który na tych kortach, czuje się całkiem solidnie i choć wczoraj zagrał słabo, to mecze z Rogerem, zawsze są na najwyższym poziomie. Niestety, po wczorajszym meczu, Fedexa, stwierdzam, że pierwszy set, to jednak było dopiero rozkręcanie się jego na korcie i jego zachowanie podczas gry. Serwis, pierwszy nie siedział fakt, ale Rafa, nie należy do zawodników, który będzie przepuszczał piłki, które będzie serwisował Roger. Są to dwaj przyjaciele, które nie tylko znają się z kortów, ale mają się za dobrych przyjaciół. Ale wychodząc na kort, o tym się zapomina i jest walka do końca. Rafa, po kontuzji, może nie jest to jego jeszcze forma, z ostatniego roku, ale wydaję mi się, że z meczu na mecz, będzie bardziej niebezpieczny, pomijając fakt, że Roger, nie będzie grał pod presją. Z Niemce, natomiast, gra wyrównała się dopiero w 2 secie, w pierwszym, grał jak by gdzieś się zagubił i nie mógł odnaleźć swojego rytmu. ale kibice pomogli mu wstać, i wygrać cały mecz. Mam ogromny szacunek do Rogera, bo według mnie mianowanie go królem tenisa, nie jest wcale, zgubne. Z pewnością zobaczymy mecz, dwóch najlepszych tenisistów na świecie nocą Polskiego czasu i jestem pewny, że oboje z panów, dadzą swoje dwieście procent. Lecz, mimo wszystko myślę, że Nadal, tu wygra, niekoniecznie po dwóch setach, bo Roger, to niezwykle (jak każdy wie) zawodnik, który jego bekhend jest najgroźniejszy, i wie kiedy dokładnie zaatakować. Ale Rafa, to nie byle kto.. i również tutaj będzie ciekawie. Spodziewam się wyrównanego meczu i choć postawiłem Rafę, a jak przegra, nie będę się gniewał. ;) Oni po prostu kochają grać, i to co czynią na korcie, swoją gry czyni ich nieśmiertelnymi. Szkoda, mi Djoka, który odpadł z Isnerem, ale muszę przyznać, że John, nie tylko serwisem ten mecz wygrał, wymiany podań, między Serbem, a Amerykańcem, różniły się nie co, od tego co było rok temu.. Isner, nie tracił głowy, i spokojnie panował nad sytuacją, mimo że w 2 secie, w drugim gemie, opadł z sił, po pierwszym gemie.. to i tak zdołał wygrać, ogromny szacun dla niego.. Tak więc czekamy na mecz.. i niech wygra lepszy.. Roger, i Rafa... let&#39;s go!
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ludzie co tutaj piszecie. Co z tego ze za 10dni usopen. Myslicie ze Rafa nagle w cwiercinale mastersa i w meczu z Rogerem odpusci bo za tydz wielki szlem. Albo wymyslacie na potege albo w ogole nie znacie Nadala. Nawet jak przegra to tylko dlatego ze bedzie gorszy a nie za odpusci. Osobiscie stawiam na wygrana Hiszpana,bo jest regularny. Roger zacznie trafiac ramami,serwis tez juz nie pewny i gra sie bedzie sypac.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Federer zagrał najlepszy swój mecz w tym sezonie, jeśli tylko utrzyma Skill do końca roku to będę dumny. Co prawda brakło i tak na Rafe, ale mecz był wyrównany i Szwajcar miał swoje szanse w II secie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Cincinnati
???? Kto wygra ATP Cincinnati?
Nadal R. ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 3/10
Kto został w turnieju? Isner... Chyba nie muszę przytaczać wyniku z finału Mastersa w Montrealu, gdzie Rafa grał z serwismanem Raonicem. Del Potro... Nie wygląda aby był w swojej najlepszej dyspozycji, często ma przestoje w grze i potrafi tracić sety, z Nadalem nie daję mu większych szans. Berdych... H2H 15:3, z czego te trzy zwycięstwa były w 2006 roku. Rafa aktualnie jest bardzo mocnym faworytem do wygrania kolejnego turnieju, po takim kursie wchodzę z przyjemnością w ten typ.
Wynik: Nadal R. ✅
???? Nadal R. - Berdych T.
Nadal R. ::: 1,32 ::: Pinnacle ::: 3/10
Wczoraj typ na dokładny wynik 2:0 z Federerem mnie zgubił, dlatego dzisiaj gram na czyste zwycięstwo Hiszpana. Choć uważam, że wynik w setach będzie wyglądał 2:0 dla Rafy to jednak wolę zagrać bardziej bezpiecznie i mniej ryzykownie. H2H 15:3, ostatnie zwycięstwa Czecha były z 2006 roku. Hiszpan dąży do kolejnego zwycięstwa w turnieju z cyklu Masters i chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że Nadal to nie tylko mączka. Kurs w granicach 1,30 jest taki jak z Federerem, co prawda nigdy tutaj w Cincinnati Hiszpan nie wygrał, ale w tym roku zanosi się na to, że w końcu musi być ten pierwszy raz. Polecam każdemu typ, do taśmy i do singla!
Wynik: 7:5 7:6(5) ✅
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Rohan Bopanna/Edouard Roger-Vasselin -Marcel Granollers/Marc Lopez
2.10 bet-at-home
Hiszpanie jakoś mnie nie przekonują, mimo pewnej wygranej z naszymi rodakami. Bopanna i Francuz ostatnio fajne wyniki. Półfinał na Wimbledonie gdzie odpadli z samymi Brayanami po ciężkiej walce w 5-setówce. Gdyby spotkanie odbywało się na cegle bez wątpienia wygraliby Gran i Lopez jednakże kort w Cincinnati jest bardzo szybki dlatego jestem zmuszony grać na tenisistów, którzy lepiej się tu czują i mają większe umiejętności do takowej gry.
Del Potro - Isner
2.62 Bet365
Isner to już nie tylko serwis. Del Potro strasznie się męczy, dużo przestoi i błędów. Gdyby nie gorąca głowa Rosjanina czy też większa agresja Hiszpana już by go tu nie była. Skoro męczył się z tamtymi przeciwnikami to co dopiero z Big Johnem który jest w kapitalnej formie. Kurs warty ryzyka
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#62#
John Isner - Juan Martin del Potro ✅
Kurs: 2.62​

Dzisiaj pod lupę biorę pierwszy półfinał w Cincinnati, gdzie zagra gospodarz turnieju, John Isner przeciwko Juanowi Martinowi del Potro. Trzeba przyznać, że &quot;Big John&quot; nie miał łatwej drabinki, a mimo to znalazł się w tej fazie turnieju. Pokonał przeciętnego Mayera, wygrał z Gasquetem i niespodziewanie wyeliminował Djokovica. We wszystkich meczach zagrał bardzo dobrze. Zdarzały mu się minimalne przestoje, ale to i tak na końcowy rezultat nie miało prawie wpływu.
Del Potro natomiast grał z samymi przeciętniakami, Davydenko u schyłku kariery, Lopez (co prawda dał mu &quot;popalić&quot; w meczu), który jest daleki od najlepszej swojej dyspozycji oraz mecz z Tursunovem, który w USA spisuje się nadspodziewanie dobrze. Nie zachwycił mnie podczas żadnego z tych spotkań i z wyjątkiem meczu z Hiszpanem prezentował się dosyć dobrze. Tylko jest właśnie małe &quot;ale&quot;. W rywalizacji z Feliciano jego pierwszy serwis stał na bardzo niskim poziomie (64%) i głównie dlatego szukam tutaj nadziei dla Isnera. Jeżeli powtórzy się to w meczu z nim na pewno wykorzysta okazje i zwycięży w meczu.
Bilans bezpośrednich spotkań jest wyraźnie na korzyść Argentyńczyka, który wygrał 4 spotkania i jeszcze żadnego nie przegrał. Ostatnio spotkali się w Waszyngtonie, gdzie po pierwszym dobrym secie w wykonaniu Johna coś się stało i kolejne dwa oddał łatwo. Był wtedy bardzo eksploatowany, jeżeli można to tak nazwać. Teraz jest w zupełnie innej sytuacji i to del Potro będzie miał raczej mniej sił niż reprezentant USA.
Wszystko będzie zależeć od postawy JMDP, jeżeli zagra swój najlepszy tenis zobaczymy świetne widowisko, jeżeli nie, spotkanie może skończyć się w dwóch setach. Isner w Cincinnati spisuje się bardzo dobrze i równo, nie jest to już tylko atomowy serwis, ale dochodzi do tego jeszcze gra w wymianach. Oczywiście nie jest to jeszcze perfekcyjna gra, ale widać już postępy u Amerykanina. Liczę, że również w tym meczu pokaże się z dobrej strony przed własną publicznością i po raz pierwszy wygra z del Potro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dx2 235,6K

dx2

Użytkownik
Gdzie tu sa jakies newsy o kontuzjowanych barkach albo jadrach, poniewaz na &quot;pudelku&quot; dzis nic ciekawego. Rozczarowalem sie. A podobno Berdych jest w ciazy, gdyz dotknal wczoraj swojego brzucha, a to bardzo wymowny dowod ...

Isner-del Potro ilość setów: 2 sety @1.55

Ogolnie to chcialem zagrac over gemowy, ale buk nieglupi i jak zobaczylem zawyzona linie gemowa, wystawiona przez bukmachera to od razu entuzjazm opadl. Dzis wiec troche &quot;loteryjnie&quot;. Ostatnio byl trzy sety, wiec z braku pomyslu tym razem strzele w dwa. Argentynczyk ma patent na (P)Isnera co widac. Isner wczoraj ogral Djokovica, ale tutaj Serb gral moze max na jakies 65,43 % swoich mozliwosci. Returny Serba katastrofa w tym meczu, a jak juz bylo 30-0 dla Pisnera przy podaniu Amerykanina, to Serb juz nawet sie do gemow w wiekszosci przypadkow nie przykladal. Tak wygrac to raczej jest ciezko. U del Potro z kolei straszne zniechecenie na korcie, bo chyba tak trzeba to nazwac. Argentynczyk chcialby ograc oszczednie Tursunova, a tak sie nie da. Poniewaz tutaj juz polfinal i dla kogos otworzy sie furtka do gry o tytul w niedziele to albo delPotro zacznie mocno i bedzie trzymac poziom, albo jezeli przegra seta to gore wezmie wlasnie to &quot;zniechecenie&quot; i wtedy szanse Pisnera zdecydowanie wzrosna. Ot z przeczucia, dzis dla odmiany dwa sety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
???? Kto wygra ATP Cincinnati?
Nadal R. ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 3/10
Kto został w turnieju? Isner... Chyba nie muszę przytaczać wyniku z finału Mastersa w Montrealu, gdzie Rafa grał z serwismanem Raonicem. Del Potro... Nie wygląda aby był w swojej najlepszej dyspozycji, często ma przestoje w grze i potrafi tracić sety, z Nadalem nie daję mu większych szans. Berdych... H2H 15:3, z czego te trzy zwycięstwa były w 2006 roku. Rafa aktualnie jest bardzo mocnym faworytem do wygrania kolejnego turnieju, po takim kursie wchodzę z przyjemnością w ten typ.
Wynik:
???? Nadal R. - Berdych T.
Nadal R. ::: 1,32 ::: Pinnacle ::: 3/10
Wczoraj typ na dokładny wynik 2:0 z Federerem mnie zgubił, dlatego dzisiaj gram na czyste zwycięstwo Hiszpana. Choć uważam, że wynik w setach będzie wyglądał 2:0 dla Rafy to jednak wolę zagrać bardziej bezpiecznie i mniej ryzykownie. H2H 15:3, ostatnie zwycięstwa Czecha były z 2006 roku. Hiszpan dąży do kolejnego zwycięstwa w turnieju z cyklu Masters i chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że Nadal to nie tylko mączka. Kurs w granicach 1,30 jest taki jak z Federerem, co prawda nigdy tutaj w Cincinnati Hiszpan nie wygrał, ale w tym roku zanosi się na to, że w końcu musi być ten pierwszy raz. Polecam każdemu typ, do taśmy i do singla!
Wynik:

w 100% się z Toba zgadzam, tylko trzeba było grać pare dni wcześniej, gdy kurs był dość dobry ???? wczoraj rewelacyjny dzień, jeśli chodzi o kupon, odpadniecie dwóch wyżej notowanych w rankingu od Nadala, i teraz śmiało można kontrować, ale... po co?:&gt;
Po turnieju w Montrealu było widać, ze forma jest już wysoka Rafaela i wygrana w finale z Djokiem!! Bałem się, zeby Nadal &#39;nie odpuścił&#39; tego turu przed USopen. Gładko przeszedł 2runde, później z Dimitrovem 3sety, teraz z Federerem, ale sądzę że z Berdychem powinien sie uporać w under 22,5, h2h, aktualna forma jest za hiszpanem. Jak nie będzie jakiegos niefortunnego wydarzenia, to kolejny tytuł rangi ATP1000 zgarnie Rafa ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wrócę jeszcze do wczorajszego meczu, Rafy, z Rogerem. Pierwszy set, to właśnie Roger, pokazywał kto będzie dyktował warunki w tym meczu, gdyż, jego serwis był znacznie już lepszy od tego kiedy grał z Haasem. Piękne piłki do Forehandu, Nadala i miał go jak na &#39;&#39;tacy&#39;&#39; Rafa, zagrał bardzo sumiennie, skupiony do końca i walka również. Drugi set, początek tak samo nikt nie psuje swojego podania, lecz, Roger, miał swoje szanse na przełamanie Rafy, w drugim secie, ale Rafa, dzięki swojej determinacji i walki nie oddał, choć było bardzo blisko. Roger, zagrał fenomenalny mecz, można było ich oglądać godzinami, lecz szkoda, że to nie był jakiś bardziej prestiżowy turniej, gdzie trzy sety byłyby do wygrania, lecz u nich mogłoby się skończyć nawet w pięciu. Wielkie brawa, dla Rogera, forma powoli wraca.. wiadomo, wiek robi swoje, ale on nadal jest wielki, Rafa.
Dzisiaj Rafa, zagra z Thomasem, i tak jak tu większość opisało, ma największe szanse, na zdobycie tu Majstra, w tym turnieju i i podpisuję się pod tym, gdyż właśnie odpadł już Djoko, który też plasował się na finał, ale przegrał, dzisiaj Berdych z pewnością nie podda się i będzie utrudniał, Nadalowi, tę gre, ale w wymianach, to Rafa, będzie górą. Jego genialne passing shot, utrudnią Berdychovi grę i na pewno, tutaj już w pierwszym secie, będziemy świadkami przełamania, przez Rafe. Fakt, Berdych, poprawił serwis, jak to na twardych kortach bywa, ale Rafa, znajdzie na to sposób, jestem tego pewny.
Rafa Nadal win 1 set (1.37) ✅
Rafa Nadal - Thomas Berdych (1.29) ✅
Rafa Nadal (1.70) wygra cały turniej!
/ Unibet !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom