>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Cincinnati, 14-21.08.2011

Status
Zamknięty.
midel 189

midel

Użytkownik
Spotkanie: David Ferrer - Gilles Simon
Typ: Simon -1,5 seta ⛔
Kurs: 4,23
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Dzisiajwieczorem zmierzą się w trzeciej rundzie turnieju Masters w Cincinatti David Ferrer i Gilles Simon. Faworytem bukmacherów jest Ferrer. Ja nie podzielam ich opinii. Jest to pierwszy turniej Ferrera po przerwie na hardzie. Wczoraj wymęczył z Dimitrovem, grając fragmentami fatalnie. Nie wiadomo do końca jaki wpływ na grę ma niedawno kontuzjowana lewa ręka. Natomiast Simon po świetnych meczach na cegle przeniósł się do Ameryki i zagrał fatalnie w Montrealu, przegrywając z Petzchnerem w bardzo marnym stylu. Tutaj jednak gra na miarę swoich mozliwości. Strata seta z Melzerem czy świetnie ostatnio grającym Tipsareviciem to nie wstyd. Zwłaszcza, że obydwa sety przegrane po tb oraz serwis Francuza dobrze funkcjonuje. H2h 2-0 Ferrer, ale grali 4 lata temu. Sądzę, że ten mecz wygra Simon, mam nadzieję, że w dwóch setach.
Simon zagrał w drugim secie jak skończony idiota (może napatrzył się na kolegę z reprezentacji) - 3 zawalone meczowe, w tb same proste błędy - dramat k***a ...
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
chcecie argumenty przemawiające za Gasqetem, to ja napiszę tak:polecam grac Ryśka, ponieważ widać u niego dużą poprawę,jego gra jest bardzo ładna i bardzo męczy rywali zdobywając pkty po długich akcjach,serwis też posiada bardzo stabilny i bardzo ciężko go złamać,bodajże w ostatnich 2 meczach jego rywale mieli tylko po 1 szansie na przelamanie podania.Natomiast Fish dziś odpadnie, ponieważ to też człowiek i nie będzie rutyniarzem z meczu na mecz i nie posiada nadprzyrodzonych sił,jest bardzo zmeczony ostatnimi meczami, ponieważ gra praktycznie co 2 dni od prawie miesiąca.Owszem wyniki ma bardzo ładne i gra naprawde mu sie klei ale dla mnie dzis szanse są 65-35% dla Ryśka, i myślę ze Mardy podobnie jak wczoraj wcześniej również świetnie grający Tsonga odpadł z kwalifikantem z Usa Bolgomolovem.
Gasqet @ 3,0 Sportingbet
Gasqet -1,5 @ 5,14 Pinnacle Sports

PS:polecam grać na live Nadala 1 set po bardzo przyzwoitym kursie 1,3(Zagrałem za grubo-dla mnie free kasa)
 
D 0

dzynek

Użytkownik
Oglądałem dziś w nocy pojedynek Simona z Tipsarevicem i poważnie bym się zastanowił nad stawianiem na francuza. Pierwszy serwis b. dobry, o ile trafia, a nie jest z tym dobrze. Skuteczność w granicach 50%. Natomiast drugi serwis fatalny, możliwy do bezpośredniego zaatakowania. Niestety jego gra przypomina grę Woźniackiej: stoi na końcowej linii i przebija. Przy ofensywnie grającym przeciwniku będzie miał poważne problemy.
Nawiasem mówiąc Simon nie wygrał tylko Tipsarevic przegrał, bo temu drugiemu zaczął dokuczać mięsień uda w drugim secie przy prowadzeniu 2:0 w gemach. Gdyby nie ta dolegliwość Simon pożegnałby się z turniejem.
 
azqwe 12

azqwe

Użytkownik
Spotkanie: Novak Djokovic (SRB) - Radek Stepanek (CZE)
Typ: Under 19,5 (gemy)
Kurs: 1.80
Bukmacher: BWIN
Wynik: 6:3 6:3✅

Analiza:
Novak Djokovic jest w życiowej formie. Obu zawodników dzileli ogromna róznica klasy. Djokovic w obecnym sezonie radzi sobie dobrze na każdej nawierzchni. Wygrywa bardzo pewnie. Stepanek jest dużo słabszym zawodnikiem, zbyt słabym na Djokovica.
Djokovic powinien wygrac gładko, pewnie, szybko w dwóch setach.
Myślę, że kurs jest zawyżony i szczerze polecam grać ten typ.

Polecam również:
Philipp Kohlschreiber (GER) - Gael Monfils (FRA)
Typ: 2
Kurs: 1.72
Bukmacher: BWIN
Wynik: 0:2✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Oglądałem dziś w nocy pojedynek Simona z Tipsarevicem i poważnie bym się zastanowił nad stawianiem na francuza. Pierwszy serwis b. dobry, o ile trafia, a nie jest z tym dobrze. Skuteczność w granicach 50%. Natomiast drugi serwis fatalny, możliwy do bezpośredniego zaatakowania. Niestety jego gra przypomina grę Woźniackiej: stoi na końcowej linii i przebija. Przy ofensywnie grającym przeciwniku będzie miał poważne problemy.
Nawiasem mówiąc Simon nie wygrał tylko Tipsarevic przegrał, bo temu drugiemu zaczął dokuczać mięsień uda w drugim secie przy prowadzeniu 2:0 w gemach. Gdyby nie ta dolegliwość Simon pożegnałby się z turniejem.
Ciekawe co dzisiaj powiesz o meczu z Ferrerem...dla mnie o klasę lepiej grał Simon. Cholernie solidny przebijak. Ale przy graczu ofensywnym, bardziej ofensywnym niż Ferrer wg mnie nie ma szans. Dziś gra z Murkiem, któremu mam bardzo wiele do zarzucenia. Gra nierówno, problem z serwisem i gdzie się podział porządny bekhendowy return Murka?
Dla mnie jakiś handi na gemy Simona albo overa na gemy. Za 1,22 nigdy na Murka bym nie grał w tym meczu, bo Simon to wybiegana maszyna do przebijania piłek ????
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Wczoraj znowuż udany dzień ????

Na dziś u mężczyzn szukanie niespodzianek:

Mardy Fish - Rafael Nadal

Nadal coś ostatnio na hardzie naprawę nie jest w pełni formy, co widać po jego ostatnich wyczynach. Wczoraj prawie że przegrał z Verdasco tydzień temu odpadł w połowie turnieju...oj, coś mu nie idzie. O Fishu natomiast pisałem już wczoraj; jest chyba u szczytu swojej formy, bardzo fajna, mądra gra, niezły serwis, no i gra w swoim homeland.

Mardy Fish kurs 2.48 Betfair 7/10

Roger Federer - Tomas Berdych

Federer gra dobrze, ale bez błysku. W pełni poprawnie i skutecznie, ale bez błysku. Berdych natomiast ładnie sobie pogrywa, wczoraj rozegrał naprawdę porządny mecz z Almagro - świetny pierwszy serwis z którym Hiszpan w ogóle sobie nie radził, drugi trochę gorzej, ale też nieźle. Berdych to w mojej opinii jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w tourze, więc jeśli ktoś spoza pierwszej 5 ma pokonać Federera to stawiam m.in własnie na Niego, zwłaszcza po takim kursie.

Tomas Berdych kurs 5.00 Betfair 3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
azqwe 12

azqwe

Użytkownik
Spotkanie: Novak Djokovic - Gael Monfils
Typ: Under 19,5 (gemy)
Kurs: 1.84
Bukmacher: Pinnacle
Wynik: 3:6 6:4 6:3⛔

Analiza:
Podobnie jak wczoraj, gram dziś under w gemach na Novaka.
Ostatnie spotkanie tych zawodników odbyło się tydzień temu na twardej nawierzchni.
Djokovic wygrał w 15 gemach(6:2, 6:1).
Novak kompletnie zdominował rywala, nie dając mu żadnych szans.
W meczach bezpośrednich jest 7-0 , widać, że Monfils nie potrafi grać dobrze w meczach z Djokovicem.

Spotkanie: Mardy Fish – Rafael Nadal
Typ: M. Fish (+1.5 Sets)
Kurs: 1.56
Bukmacher: Pinnacle
Wynik: 2:0✅

Analiza:
Według mnie faworytem w tym spotkaniu jest Fish.
W ostatnim czasie Nadal spisuje się bardzo słabo.
Powinien odpaść z turnieju już wczoraj w meczu z Verdasco.
Natomiast Fish jest w bardzo dobrej formie, potrafił wygrać set z Djokovicem w finale w Montrealu.
H2H: 0-6
Mimo, że Fish nigdy nie wygrał jeszcze nigdy z Nadalem, to właśnie dziś powinna zakończyć się zła passa Amerykanina.

Na dziś polecam również:
Roger Federer – Tomas Berdych
Typ: R. Federer (-1.5 Sets)
Kurs: 1.667
Bukmacher: Pinnacle
Wynik: 0:2⛔

Gilles Simon – Andy Murray

Typ: A. Murray (-1.5 Sets)
Kurs: 1.69
Bukmacher: Pinnacle
Wynik: 0:2✅
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Fish - Nadal @2.25 Bwin ✅ 6/3 6/4
Fish - Nadal 2:0 @3.7 Bwin ✅
Mardy w mega formie rozprawia się z kolejnymi rywalami nie dając im najmniejszych szans na zaistnienie po zwycięstwie z Rosjaninem Davydenko w 2 rundzie wczoraj pokonał Gasqueta w dwóch setach. Natomiast co można powiedzieć o Rafie a no niestety to że jest on cieniem tenisisty z przed kilku miesięcy i po słabiutkim turnieju w Montrealu (przypomnę porażka w pierwszym meczu z Dodigiem) w Cincinnati jest może wynikowo i lepiej bo już 1/4 finału ale formy jak nie było tak nie ma. Wczoraj po okrutnych mękach po ponad 3.5 godzinnej walce ostatecznie Nadal pokonał rodaka Verdasco 76 67 76. Przypuszczam że dzisiaj to może być krótkie spotkanie w którym Fish zdominuje szukającego ciągle formy i w dodatku okrutnie zmęczonego i wycieńczonego wczorajszym maratonem Rafe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 165

karol666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Tour Cincinnati
Mardy Fish - Rafael Nadal
Typ: over 22.5 gema
kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Grający u siebie Amerykanin Mardy Fish podejmie Rafaela Nadala. Fish według mnie jest w życiowej formie. Osiągnął finał w Toronto, w którym przegrał z Gublisem. W Montrealu również dotarł do finału, gdzie przegrał po 3 setowej walce z Novakiem Djokovicem. Nadal ostatnio słabo. Jest pod formą. Już wczoraj powinien odpaść z turnieju. Według mnie odpadnie po zaciętym długim pojedynku.
 
S 10,5K

sheva91

Użytkownik
Mardy Fish - Rafael Nadal 2,17 Tobet ✅✅✅ 6/3 6/4
Rafa jest pod formą, Rafa przez oparzone palce ma problemy z graniem bh. Gdyby nie to, że umysł Verdasco nie pozwala mu na ogranie swojego mistrza i mentora Nadal siedziałby już w samolocie do NY. Fish znakomicie prezentuję się podczas amerykańskiego lata: wygrana w Atlancie i finały w LA i Montrealu.
Mimo, iż kurs na Hiszpana również jest kuszący gram na Fisha, ponieważ byłoby to czymś nieludzkim gdyby Rafael po wczorajszym ponad 3 i pól godzinnym maratonie i dodatkowo meczu deblowym byłby dziś w normalnej dyspozycji.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Rafael Nadal - Mardy Fish @2.05✅✅✅

No cóż nie jestem oryginalny ale też stawiam na zwycięstwo Fisha. Jedyne co może niepokoić to H2H 6:0 na korzyść Nadala ale zawsze musi być ten pierwszy raz ???? , a kiedy jak nie dziś? Nadal ma poparzone palce do tego wczoraj 3,5h z Verdasco, a potem jeszcze debel. Z Verdasco Rafa bardzo się męczył i mógł to spokojnie przegrać ale chyba Dasco zabrakło chłodnej głowy. Zmęczenie musi się dać we znaki. Fish ostatnio gra świetnie, widać, że gra w USA mu służy. O jego dokonaniach nie będę po raz kolejny pisał. Do tej pory żadnego finału w USA nie ominął. Czy Nadal da radę go zatrzymać? Nie wydaję mi się.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
no więc ja spróbuje przeciw tłumowi :cool:
Rafael Nadal - Mardy Fish

Oj dawno nie widziałem takiego kursu na Nadala w meczu z takim średniakiem jak Mardy. W poprzednich ich wspólnych pojedynakch kurs na Nadala rzadko przekraczał 1.10. Może i Rafael nie jest jeszcze w najwyższej formie, ale na pewno im więcej będzie grał tym będzie coraz lepiej. Większość zawodników przegrywa mecze z Nadalem już w szatni, no bo gdy ma się z nim bilans 0:6 i 2:15 w setach to ciężko być optymistą przed kolejnym meczem, a taki właśnie bilans z Rafą ma Fish. Amerykanin sporo ostatnio grał i może być już trochę zmęczony. Druga sprawa, że styl gry Fisha będzie odpowiadał Nadalowi co pokazują dotychczasowe ich pojedynki, bo lubi on grać w defensywie i kąsić z kontry i uważam, że po takim kursie grzech nie zagrać Rafy, bo Nadal to jednak Nadal.

Rafael Nadal @1.66 Pinnacle
Rafael Nadal 2:0 @2.62 Pinnacle
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Mardy Fish - Rafael Nadal @ 1.61 Bet365

Wszyscy graja na Fisha bo ten u siebie podczas USO Series jest w znakomitej formie , a ja wręcz przeciwnie typuje zwyciestwo Rafaela Nadala. Piszecie ze Hiszpan teraz zdecydowanie slabiej gra, no prawda ale byl to przeciez tylko 1 mecz przegrany co kazdemu moze sie zdarzyc tym bardziej Hiszpanowi ktoremu na hardzie ciezej przychodzi wygrywanie spotkan. Rafa to wielki talent ktory na kazdej nawierzchni potrafi wygrywac najwieksze imprezy. W Cincinatti spokojnie pokonal Benneteau w stosunku 2-0 a potem z Verdasco bardzo dlugi i ciezki mecz no ale ostatecznie wygrany (H2H Z Dasco 14-0 szacun) . Amerykanina moze sparalizowac to 0-6 w bezposrednich pojedynkach. Wszystkie mecze rozgrywane byly na nawierzchniach szybkich gdzie tylko 2 razy i to w Wielkich Szlemach Fish urywal po jednym secie. Watpie aby Nadal byl jakos bardzo zmeczony , Hiszpan to wytrzymaly tenisista ciezko go jest zajechac. Jesli Fish zagra nieco slabiej to powinien przegrac bo nawet z takim Nadalem musi utrzymac zyciowy tenis przez caly mecz w co watpie.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
pewnie wszyscy wiedzą? ale czytałem że Rafa pare dni temu poparzył sobie opuszki palców w lewej dłoni, którą nota bene ma mocno poklejoną, plus jego przeciętna dyspozycja, wręcz męczarnie na korcie, Rybka jest w stadium ROZKWITU i przezywa szczyty swojego tenisa, gra u siebie, więc 50 na 50 !


pozdrawiam! Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Odpowiedz Znawco na pytanie: jak można nazywać gracza z top 10 przeciętniakiem?
mialem juz nie odpisywac na te prowokacje, ale zrobie wyjątek.
kazdy ma prawo do swojego zdania i wlasnego postrzegania rzeczywistosci, moja jest taka iz jest djoko, nadal, federer (murray) i dlugo dlugo dlugo nic, pozniej reszta, a gdzies w koncowce tej reszty jest fish.
z kim on ostatnio niezlym wygral ? ???? z tipsa ? gulbisem ? gasquetem ? z calym szacunkiem dla nich, ale to są dla mnie przecietniaki ;)
nadal to najwyzsza swiatowa klasa nawet gdy jest troche jeszcze bez formy i to chyba nie podlega watpliwosci,
 
midel 189

midel

Użytkownik
mialem juz nie odpisywac na te prowokacje, ale zrobie wyjątek.
kazdy ma prawo do swojego zdania i wlasnego postrzegania rzeczywistosci, moja jest taka iz jest djoko, nadal, federer (murray) i dlugo dlugo dlugo nic, pozniej reszta, a gdzies w koncowce tej reszty jest fish.
z kim on ostatnio niezlym wygral ? ???? z tipsa ? gulbisem ? gasquetem ? z calym szacunkiem dla nich, ale to są dla mnie przecietniaki ;)
nadal to najwyzsza swiatowa klasa nawet gdy jest troche jeszcze bez formy i to chyba nie podlega watpliwosci,
Postrzegaj sobie jak chcesz rzeczywistość. Zostanie ci wtedy 4 świetnych graczy - Nole, Roger, Rafa i Delpo, a reszta to cieniasy, bo co takiego wygrał Murray? Nic według ciebie, żadnego szlema.
Co do Fisha: 4 finały Masters, 6 wygranych turniejów. 7 miejsce w rankingu. Dla mnie to klasowy gracz, przeciętniakiem można nazywać Kubota czy Andujara, ale na pewno nie Mardy&#39;ego.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Postrzegaj sobie jak chcesz rzeczywistość. Zostanie ci wtedy 4 świetnych graczy - Nole, Roger, Rafa i Delpo, a reszta to cieniasy, bo co takiego wygrał Murray? Nic według ciebie, żadnego szlema.

Co do Fisha: 4 finały Masters, 6 wygranych turniejów. 7 miejsce w rankingu. Dla mnie to klasowy gracz, przeciętniakiem można nazywać Kubota czy Andujara, ale na pewno nie Mardy&#39;ego.
zgadzam się z tobą co do klasy Fisha, ale tak mi sie przypomniało, że kiedyś w podobny sposób gnoiłeś Soderlinga, który jest bardziej utytułowanym zawodnikiem od Fisha
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
robel 153

robel

Użytkownik
kazdy ma prawo do swojego zdania i wlasnego postrzegania rzeczywistosci, moja jest taka iz jest djoko, nadal, federer (murray) i dlugo dlugo dlugo nic, pozniej reszta, a gdzies w koncowce tej reszty jest fish.
z kim on ostatnio niezlym wygral ? z tipsa ? gulbisem ? gasquetem ? z calym szacunkiem dla nich, ale to są dla mnie przecietniaki
nadal to najwyzsza swiatowa klasa nawet gdy jest troche jeszcze bez formy i to chyba nie podlega watpliwosci,
wiadomo że każdy inaczej postrzega rzeczywistość ale po fedex, nadalu, murray napewno nie ma &quot;długo długo nic&quot; - pokazały to ostatnie tygodnie, każdy kto śledził, oglądał ten wie o co chodzi.
 
midel 189

midel

Użytkownik
zgadzam się z tobą co do klasy Fisha, ale tak mi sie przypomniało, że kiedyś w podobny sposób gnoiłeś Soderlinga, który jest bardziej utytułowanym zawodnikiem od Fisha
Nie wykluczam. O Soderlingu nie mam dobrego zdania, jednak tego co ugrał w żaden sposób nie można mu odebrać ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom