>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Cincinnati, 14-21.08.2011

Status
Zamknięty.
H 0

hokusmks

Użytkownik
Kurs na Tsongę wzrósł, bo w jednym z ostatnich meczy miał problem z ramieniem, więc radze się zastanowić co do stawiania na Tsongę, bo Cilić ma możliwości by odprawić go jeśli ta kontuzja mu będzie przeszkadzać.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Co myślicie o pojedynku Tsonga - Cilic ?
Kursy na Tsongę wzrosły z 1,42 na 1,66 :O
Kursy wzrosły gdyż w półfinale z Djokoviciem w Montrealu kreczował francuz. Tylko teraz pytanie: czy aby problemy z ręka czy po prostu nie widział szans na wygraną i przy stanie 3 0 dla Nole odpuścił sobie.
Jakoś nie chce mi się wierzyć w kontuzję, Tsonga jest w bardzo dobrej formie i raczej ogra Marina Cilicia ale spacerku nie będzie. Widziałem grę w Montrealu Cilicia z Djokoviciem, moge powiedzieć że Chorwat także jest w formie i postawi się Francuzowi.
Kurs 1,57 na Tsonge Bet365 moim zdaniem ciut za niski, biorąc pod uwagę rzekomą kontuzję powinien oscylować w granicach 1,65-1,7.
Najlepszym rozwiązanie jest over 1. set 9,5 gema ~1,66 Bet365 6/10
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dodig Ivan vs. Gulbis Ernests 1,50
Krótko, Gulbis w świetnej formie wreszcie chce mu sie grac, trenować i to widać na korcie. Tutaj Łotysz musiał przejść kwale i dwa razy grał trzy setówki, nie po to się tak męczył aby teraz miał odpaść w 1r. Dodig jak wiemy w zeszłym tygodniu mecz zycia, pokonał Nadala ale pozniej gładka porażka z Janko, dzisiaj spodziewam się podobnego scenariusza.
Melzer Jurgen vs. Simon Gilles 2,37
Po takim kursie musze spróbować na Melzera. Ostatnio skreczował podczas meczu z Youngiem, teraz mam nadzieje, że z jego zdrowiem jest wszystko ok. Simon w zeszłym tygodni gładka porażka w 1r z Petzschnerem, po naprawdę słabej grze. Dzisiaj na pewno Melzer to niewiadoma ale to jego głownym sprawdzian przed US OPEN, na pewno chce wygrać kilka męczy...
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis
Youzhny - Llodra
2
2.75
bet365
Analiza :
Dziś znalazłem dobry kurs na Francuza Llodra i postanowiłem na niego obstawić . Ostatnio Francuz ma dużo pecha bo prześladują go kontuzje na szczęście są to lekkie kontuzje bo bardzo szybko wraca. Mam nadzieje że w tym meczu potwierdzi że będzie się liczył w przyszłym US Open. Oto ostatnie mecze tenisistów. :

Youzhny :
09/08/2011 Youzhny, Mikhail vs. Llodra, Michael 1:2 6:3 3:6 6:7
30/07/2011 Youzhny, Mikhail vs. Granollers, Marcel 1:2 3:6 6:3 2:6
29/07/2011 Youzhny, Mikhail vs. Haider-Maurer, Andreas 2:1 6:4 5:7 6:4
27/07/2011 Youzhny, Mikhail vs. Istomin, Denis 2:0 6:3 6:2

Llodra :
11/08/2011 Llodra, Michael vs. Gulbis, Ernests Porażka 0:1 (Krecz)
09/08/2011 Llodra, Michael vs. Youzhny, Mikhail 2:1 3:6 6:3 7:6
04/08/2011 Llodra, Michael vs. Dimitrov, Grigor Porażka 3:4 (M. Llodra retired)

Ciężko powiedzieć coś o formie francuza bo 2 z 3 ostatnich meczy są to jego kręcze. Ale warto przyjrzeć się temu trzeciemu gdzie Llodra pokonał Youzhnego .
Stosunek wygranych meczy między tymi tenisistami wynosi 3-1 dla Francuza. Warto dodać że wszystkie 4 mecze grali na twardym korcie.
Youzhny nie jest w świetnej formie i mam nadzieje że Llodra po raz kolejny go pokona. Polecam , typ o bardzo dobrym kursie !!! ????
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Co myślicie o meczu Nicolas Almagro vs Albert Montanes ? Bo postawiłem na Montanesa przez przypadek dużą sumkę i nie chcą mi anulować zakładu na bet365. Nawet dział techniczny poruszyłem, ale nic z tego.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Co myślicie o meczu Nicolas Almagro vs Albert Montanes ? Bo postawiłem na Montanesa przez przypadek dużą sumkę i nie chcą mi anulować zakładu na bet365. Nawet dział techniczny poruszyłem, ale nic z tego.
2:0 dla Almagro jest w formie no chyba ze pusci mecz koledze wiadomo jak to hiszpanie
 
koval 161

koval

Użytkownik
Co myślicie o meczu Nicolas Almagro vs Albert Montanes ? Bo postawiłem na Montanesa przez przypadek dużą sumkę i nie chcą mi anulować zakładu na bet365. Nawet dział techniczny poruszyłem, ale nic z tego.
jak dla mnie mozesz sporo wygrac. ja chcialem grac Montanesa jako doga w systemie ale jednak zagralem pewniejsze typy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
x_design 450

x_design

Użytkownik
Warto dodać, że Montanes ma korzystny bilans bezpośrednich spotkań z Almagro (5:1).
Nawet w tym sezonie Albert zdołał pokonać Nicolasa 2:1 na hardzie.
Możesz się wzbogacić, enriquess. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Blake - Fognini @ 1.40 8/10 ✅ 64 62

JBlock im głębiej w sezon poczyna sobie coraz to lepiej, wykorzystuje sytuacje w drabince i zachodzi bardzo głęboko w gąszczu drabinek, pokonując mocnych rywali, lub nazwiska które są w dołku, a z takiego na pewno wychodzi Amerykanin.

Fona chociaż ograł Troickiego nie imponuje mi, a przeważnie na mocnych turniejach jeśli jeden zawodnik robi niespodzianke na drugi dzień przeważnie przegrywa, tak było np. tydzień temu z Dodigiem czy Andersonem, przy pełnej mobilizacji Blake&#39;a i chęci powrotu już po tym turnieju do TOP60 Fognini może być pod mocnym i mądzrzejszym ostrzałem niż prezentuje to Troicki.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Koledzy oby było tak jak mówicie bo do wygrania ponad 2700 zł, ale do przegrania też sporo ????
Dzięki za odpowiedzi. Teraz już mi tylko pozostało siedzieć i czekać kilka godzin w niemiłosiernym stresie...
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Wg mnie Tsonga dziś przegra. Jeśli chodzi o mecz z Djoko to on zszedł z kortu bo faktycznie go ramie bolało nawet po meczu masażyści masowali mu ramie. Buki dośc ostro obniżają kursy na cilicia już z 2,75 jest 2,15. Jeśli Tsonga nie zaryzykował nawet gdy to nie był jakiś wielki uraz w Finale choć już było 3-0 to w tym turnieju przed US open tym bardziej nie będzie ryzykował.
Co do Meczu
garcia-Benneteau
tutaj nie rozumiem 2,75 kurs na Garcie wiadomo garcia w ostatnim czasie bez formy ale na tyle by aż dac kurs prawie 3,0?? Benneteau to gracz z rankingu ponad 100.
Chyba że tutaj jest jakis uraz ze strony Hiszpana
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Odwaliła palma symulantowi
Ty byś ryzykował nawet gdyby cię aż tak nie bolało tylko lekko byś odczuwał jakiś ból zaryzykowałbyś dalszą grę mając za 2 tygodnie wielki turniej US Open ??
Nie wiem czy grasz w realu w tenisa ziemnego zaawansowanie bo ja gram. łatwe zmęczenie jeden błąd i masz 2-3 miechy spokój z grą.
Może i Tsogna nie jest faworytem w US Open ale on więcej kasy dostanie i punktów awansując do 3-4 rundy w US open niż wygranie takiego Turnieju.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ty byś ryzykował nawet gdyby cię aż tak nie bolało tylko lekko byś odczuwał jakiś ból zaryzykowałbyś dalszą grę mając za 2 tygodnie wielki turniej US Open ??
Nie wiem czy grasz w realu w tenisa ziemnego zaawansowanie bo ja gram. łatwe zmęczenie jeden błąd i masz 2-3 miechy spokój z grą.
Może i Tsogna nie jest faworytem w US Open ale on więcej kasy dostanie i punktów awansując do 3-4 rundy w US open niż wygranie takiego Turnieju.
Nie pisz głupot, bo widać, że meczu nie oglądałeś. Jeszcze dwa gemy wcześniej zamiast zagrać normalnego smatch&#39;a to skakał jak małpa. Nie było widać po nim żadnej kontuzji, dostał przełamanie i zszedł jak tchórz.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Cincinatti
16.08 17-00
Karlovic-Mayer
typ: 2-0
3,25
Ladbrokes
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju atp w cinciantii popularny dr ivo czyli chorwat ivo karlovic spotka sie z niemcem florianem mayerem. Karlovic to zawodnik obdarzony swietnym serwisem. Rzadko przeciwnikom udaje sie go zlamac, nie sadze aby moglo to sie dzis udac mayerowi. Niemiec pokazal w Montrealu, ze z jego forma nie jest najlepiej. Mayer ugral zaledwie 5 gemow z Gasquetem i pozegnal sie z tym turniejem juz w pierwszej rundzie. Sadze, ze dzis moze byc podobnie. Tym bardziej, ze Karlovic wydaje sie byc w bardzo dobrej dyspozycji. W Montrealu doszedl on do trzeciej rundy, gdzie przegral po wyrownanym spotkaniu z Tomasem Berdychem. Wczesniej ogral Juana Monaco i Philipha Petzschnera, a wiec zawodnik czolowki. Karlovic bardzo dobrze czuje sie na kortach twardych. Jego serwis daje mu spory handicap. Karlovic swietnie potrafil serwowac w Montrealu, gdzie przeciwnicy bardzo rzadko mieli wogole jakiekolwiek szanse break pointowe. Mayer natomiast preferuje chyba raczej korty wolniejsze, nie ma takiego serwisu jak Ivo, a i widac ze nie jest w swojej najwyzszej dyspozycji. Typuje tutaj pewne zwyciestwo Chorwata.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Cincinatti
Data, godzina: 16.08, godz. 18:30
Spotkanie: Cilić - Tsonga
Typ: Cilić 2-0 ⛔
Kurs: 4,15
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Pierwsza runda turnieju w Cincinatti. Po dwóch stronach siatki staną: Chorwat Marin Cilić i Francuz Jo Wilfried Tsonga. Faworytem bukmacherów jest ten drugi. Zapewne dlatego, że Federer wpadł w kompleks tego zawodnika. Moim zdaniem spotkanie gładko w dwóch setach wygra Cilić. Ostatnie tygodnie to niespodziewana eksplozja jego formy. Najpierw finał w Umag, później przejście na twarde kortu w Ameryce i jeszcze lepsza gra - zwycięstwo z Seppim i z Del Potro w dwóch setach. Wieża z Tandill nie miała nic do powiedzenia w tamtym spotkaniu. Cilić grał kapitalnie przy własnym podaniu - Del Potro nie miał ani jednego bp, natomiast sam dwa razy stracił serwis. Później Cilić przegrał z Nole, ale i tak dzielnie bronił się do stanu 5-5 w pierwszym secie. Tsonga wygrał m. in. z Federerem, natomiast z Djokoviciem po przegraniu swojego serwisu w drugim secie zszedł z kortu. Zachowanie karygodne, ale nic więcej po tym zawodniku się nie spodziewam, nie należy do &quot;myślicieli&quot; (pomijam jego tępy wyraz twarzy). Jestem przekonany, że jeżeli Marin zagra tak jak w spotkaniu z Del Potro i Djokoviciem to nie będzie miał większych problemów z Tsongą, o ile ten znowu nie ucieknie z kortu.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Ty byś ryzykował nawet gdyby cię aż tak nie bolało tylko lekko byś odczuwał jakiś ból zaryzykowałbyś dalszą grę mając za 2 tygodnie wielki turniej US Open ??
Nie wiem czy grasz w realu w tenisa ziemnego zaawansowanie bo ja gram. łatwe zmęczenie jeden błąd i masz 2-3 miechy spokój z grą.
Może i Tsogna nie jest faworytem w US Open ale on więcej kasy dostanie i punktów awansując do 3-4 rundy w US open niż wygranie takiego Turnieju.
skoro już idziesz tym tokiem rozumowania to zrezygnowałby z tego turnieju a nie podchodził do meczu...takie moje zdanie. Tak przynajmniej zrobiłby człowiek któremu faktycznie coś dolega, puki co wydaje mi się że biadolenie na temat jego kontuzji jest przesadzone lekko. Nawet jeśli to go obkleją jak Radwańską i będzie grał
 
robel 153

robel

Użytkownik
Widzę wszyscy cisną francuzowi i grają przeciwko nie mu, wiem że już mecz w trakcie ale Panowie chyba zapomnieliście o jednej rzeczy, nawet jakby prawdą było że zszedł jak tchórz, to co to wnosi do spotkania z Cilicem, jego na pewno się nie wystraszy. Nie chcę pisać głębszej analizy w trakcie meczu ale ja gram grubo na Francuza✅✅✅ bo kursy rzędu 1.70✅✅✅ to absolutnie promocja ???? ????


Edit// No i tak jak sie spodziewałem dosyć łatwe 2:0. Kolega midel zapomniał, ze przy typowaniu sympatie do zawodników trzeba odłożyć na bok. Pozdrawiam
 
blazo 0

blazo

Użytkownik
A o sądzicie o typie 2:0 na Federera ? Ostatnio nie oglądałem spotkań Szwajcara i nie wiem czy to do końca dobry typ. Roger jest zdecydowanym faworytem tego meczu, ma zdecydowanie korzystniejszy bilans spotkań. Tylko czy to wystarczy.
Jak sądzicie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom