>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Chennai, Brisbane, Doha - 01.01-08.01.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Chennai, India
Data rozgrywania: 02.01.2017-08.01.2017
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $447,480
Oficjalna strona turnieju: http://www.aircelchennaiopen.org/2017/
Lista Startowa: http://www.aircelchennaiopen.org/2017/players
Drabinka:
Plan gier: http://www.aircelchennaiopen.org/2017/schedule_results
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/india/atp-chennai/
Miejsce: Brisbane, Australia
Data rozgrywania: 01.01.2017-08.01.2017
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $437,380
Oficjalna strona turnieju: http://www.brisbaneinternational.com.au/
Lista Startowa: http://www.brisbaneinternational.com.au/players/men-singles
Drabinka: http://www.brisbaneinternational.com.au/draws
Plan gier: http://www.brisbaneinternational.com.au/scores/live-scores
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-brisbane/
Miejsce: Doha, Qatar
Data rozgrywania: 02.01.2017-07.01.2017
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $1,237,190
Oficjalna strona turnieju: http://www.qatartennis.org/tournaments/index/106/qatar-exxonmobil-open-2017.html
Lista Startowa: http://www.qatartennis.org/tournaments/index/106/qatar-exxonmobil-open-2017.html
Drabinka: http://www.qatartennis.org/tournaments/index/106/qatar-exxonmobil-open-2017.html
Plan gier: http://www.qatartennis.org/tournaments/index/106/qatar-exxonmobil-open-2017.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/qatar/atp-doha/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Wawrinka po kilku latach triumfów w Chennai odpuszcza ten turniej i startuje w Australii. Może turniej pójdzie na konto Bedene?
Jego wyniki w zeszłych latach, można się nad tym zastanowić:
2013 półfinał
2014 ćwierćfinał
2015 finał
2016 półfinał
 
D 706

don1

Użytkownik
Spokojnie z tym Bedene. Z tego co widziałem gra tu od kwalifikacji. Najpierw niech je spokojnie przejdzie. Ale trzeba przyznać, że zawsze w Chennai sobie radził bardzo dobrze.
 
D 706

don1

Użytkownik
Escobedo E. (Usa)-Kamke T. (Ger) 1 @1,83 Bet365 2-0 ✅

Pora zacząć sezon tenisowy już na poważnie. Kwalifikacje w Brisbane w Australii. Turniejowa ósemka Niemiec Tobias Kamke zmierzy się z Amerykaninem Escobedo w pierwszej rundzie kwalifikacji. Faworytem dla mnie tego pojedynku jest oczywiście Escobedo. Jest to zawodnik bardzo perspektywiczny w przeciwieństwie do Niemca który już pewnego poziomu nie jest w stanie przeskoczyć. Niemiec ma momenty w sezonie gdzie spisuje się dobrze. Ale głównie są to starty bardzo słabe. Escobedo ma chrapkę wskoczyć do pierwszej setki i kibicuję mu bo zasługuje na to. Myślę, że jeśli nie będzie jakiś niespodzianek to sezon będzie kończył w pierwszej setce. Rywala w pierwszej rundzie ma zdecydowanie do ogrania. Szansę typu oceniam na 7/10.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 0

crims

Użytkownik
co myślicie o Tiafoe ? Moim zdaniem powinien gładko ograć Whittingtona. Nawet na 2-0 można postawić lekką stawką
Dlaczego tak uważasz? Jakie argumenty są twoim zdaniem po stronie Tiafoe?/Macko18
 
D 706

don1

Użytkownik
Tiafoe też dobry typ. Czarnoskóry Amerykanin dysponuje o wiele większą techniką siłą niż kangrur. Jeśli nie stanie się nic nieoczekiwanego to Tiafoe go połknie. Whittington to wirtuozów nie należy.

Donati M. (Ita) - Gaio F. (Ita) 1 @1,61 Bet365

Pojedynek Włoski w Chennai. Faworytem jest Donati. Jest to duży talent. Na twardej nawierzchni radzi sobie o wiele lepiej niż Gaio, który zdecydowanie preferuje korty ziemne. Gaio ma dużo mniejszą siłę. Serwis po stronie młodszego dużo lepszy. Jeśli chodzi o return również. Z gry to raczej 50/50. Ale serwis i return to zdecydowanie po stronie młodszego i bardziej utalentowanego Włocha. Mam nadzieję, że Matteo dobrze wejdzie w ten sezon i zakręci się koło pierwszej setki co na pewno jest w jego zasięgu.​
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
ATP Brisbane Tournament Win Rafael Nadal @ 5 BET365
Obserwuję Nadal w Abu Zabi i jestem pod wrażeniem gry Nadala. Jakby mu ta przerwa naprawdę dużo pomogła. Widać świeżość, koncentracje chęć gry i walke o tytuły. Każdy element gry jakby znowu wchodził w fazę Nadala sprzed kilku lat. Błędy się zdarzają i wpadki jak choćby w tej chwili kiedy to stracił podanie w meczu z Goffinem.
Typ opieram również na tym kto inny mógłby tam wygrać. Wawrinka? Z taką grą jak na koniec sezonu może zapomnieć, zresztą wątpię w jego progres w tym sezonie. Raonic? Już go Nadal oklepał w ZEA i czemu miałby tego nie powtórzyć. Nishikori? Słabo gra z Nadalem. Może Thiem ale musiałby wejść na kosmiczny poziom, który jak dla mnie na początek sezonu jest niemożliwy.
Jeżeli forma Rafy będzie choćby lekko szła do góry, to kurs 5 jest dla mnie bardzo duży na wygranie całego turnieju w którym nie ma Djokovica, Murraya i forma każdego zawodnika jest niewiadomą, a Nadala już można oglądać i wręcz podziwiać momentami.
Mały edit: Zapomniałem napisać, że mimo jest to kurs na &quot;wygra turniej&quot;, ale w podtytule jest miejsce 1/2, czyli rozumiem, że porażka z kimś w finale też będzie rozliczona jako wygrana. Także z jeszcze większą stawką w to wchodzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
ATP Brisbane Tournament Win Rafael Nadal @ 5 BET365
Obserwuję Nadal w Abu Zabi i jestem pod wrażeniem gry Nadala. Jakby mu ta przerwa naprawdę dużo pomogła. Widać świeżość, koncentracje chęć gry i walke o tytuły. Każdy element gry jakby znowu wchodził w fazę Nadala sprzed kilku lat. Błędy się zdarzają i wpadki jak choćby w tej chwili kiedy to stracił podanie w meczu z Goffinem.
Typ opieram również na tym kto inny mógłby tam wygrać. Wawrinka? Z taką grą jak na koniec sezonu może zapomnieć, zresztą wątpię w jego progres w tym sezonie. Raonic? Już go Nadal oklepał w ZEA i czemu miałby tego nie powtórzyć. Nishikori? Słabo gra z Nadalem. Może Thiem ale musiałby wejść na kosmiczny poziom, który jak dla mnie na początek sezonu jest niemożliwy.
Jeżeli forma Rafy będzie choćby lekko szła do góry, to kurs 5 jest dla mnie bardzo duży na wygranie całego turnieju w którym nie ma Djokovica, Murraya i forma każdego zawodnika jest niewiadomą, a Nadala już można oglądać i wręcz podziwiać momentami.
Mały edit: Zapomniałem napisać, że mimo jest to kurs na &quot;wygra turniej&quot;, ale w podtytule jest miejsce 1/2, czyli rozumiem, że porażka z kimś w finale też będzie rozliczona jako wygrana. Także z jeszcze większą stawką w to wchodzę.
Popieram typ w 100%
Dlatego myślę,że warto też zagrać na Nadala w meczu z Aleksandrem.Ukrainiec bardzo chimeryczny zawodnik.Nie grał zbyt dużo w zeszłym sezonie przez kontuzje.Ostatni wygrany mecz w lipcu.Potem już same porażki.Nie sądzę,żeby był w tak dobrej dyspozycji,żeby urwać Nadalowi seta.
Alexandr Dolgopolov (UKR) - Rafael Nadal (ESP) 0-2 @1.55 bwin ✅
02.01.2017, 01:00, Brisbane, 1. round, hard
Sam Querrey (USA) - Diego Schwartzman (ARG) @2,15 bwin ✅ ✅
Do tego fajnie wygląda kurs na argentyńskiego niziołka w gronie tenisistów z wyrośniętym Querreyem. Diego pokazał bardzo dobry tenis na twardych nawierzchniach w końcówce poprzedniego sezonu.Niespodziewanie doszedł do finału turnieju w Antwerpi gzie ograł Goffina,Fritza,Mahuta i Cuevasa.Jeśli utrzymał formę to ma szanse w tym pojedynku.Amerykanin będzie opierał grę głównie na serwisie,ale czy to wystarczy i czy uda się utrzymać koncentracje...Sam 5 ostatnich meczy sezonu to porażki.Obaj nie mają jakichś sukcesów tym turnieju.Rank 31-52 Ostatnie 10 spotkań (2/8-8/2)Kurs na Diego zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-grzegorz 32

typer-grzegorz

Użytkownik
W drugiej rundzie eliminacji do turnieju ATP Brisbane zmierzą się ze sobą Alex de Minaur oraz Francis Tiafoe. Jest to pojedynek, którego wyniku jestem bardzo ciekawy, bo obaj tenisiści w tym sezonie mogą zrobić spore postępy, a ich debiut w tegorocznych rozgrywkach wypadł przynajmniej bardzo przyzwoicie. Tiafoe na inaugurację pokonał w dwóch setach Andrew Whittingtona, podczas gdy de Minaur w takim samym stosunku rozprawił się z Mikhailem Kukushkinem. Teraz zmierzą się ze sobą i mimo wszystko faworytem będzie Tiafoe, który jest sklasyfikowany na początku drugiej setki. De Minaur potrzebuje jeszcze trochę czasu żeby wejść w seniorski tenis, ale z Tiafoe z całą pewnością powalczy
4:30 ATP Brisbane - kwali
A.De Minaur - F.Tiafoe over [email protected] ✅ 2-1
Bet365
Nie podałeś żadnego argumentu za Twoim typem.../Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 498

adziu32

Użytkownik
Nowy rok i już pierwsze powody do narzekania na tenis. Miałem Escobedo, De Minaura, Nishioke i JP Smitha. Temu ostatniemu nie wystarczyło prowadzenie 4-0 w 3 secie ???? Ale żeby nie spamować rzucę propozycję na dziś, bo jest kilka ciekawych zestawień.

H.Chung - J.Melzer 1 @1.50 bet365 ✅

Kurs może trochę zaniżony ale chyba Koreańczyk będzie górą w tym starciu. W zeszłym roku trapiony kontuzją przez którą nie grał w ATP od Rolanda Garrosa. W ostatnich miesiącach roku 2015 połykał w azjatyckich challengerach rywali o niskim poziomie umiejętności ale tylko wygrał jeden finał na cztery w których brał udział. Jurgen Melzer natomiast w tamtym roku grał regularnie, gracz o wysokich umiejętnościach tylko trzeba zaznaczyć, że swoje lata ma. Nigdy ze sobą nie grali, myślę, że Chung szybko skończy Jurgena dziś.

M.Trungelliti - N.Mektic 2 @2.75 bet365 ✅

Wielokrotnie opisywano przypadek Mekticia tu na forum. Chłopak warty do grania gdy jest underdogiem - bo zwyczajnie umie grać ale jest bardzo nieregularny przez co nigdy nie wejdzie na wysoki poziom niemniej gości rzędu Marco Trungelliti potrafi ogrywać. Także warto po takim kursie iść w strone nieobliczalnego Chorwata, bo 2-0 dla Argentyńczyka nie przewiduje z pewnością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Nestor/ERV-Rojer/Tecau 2-0
Nestor/ERV+1.5 seta 1.86 1xbet✅✅✅ IZZI


Wraca ATP, wraca WTA, świetnie! Świat tenisa budzi się z krótkiego zimowego snu i znowu będzie można oglądać emocjonujące pojedynki deblowe. Bardzo dobrze, że już na start jest masa bardzo ciekawie się zapowiadających meczów, jak chociażby Kubot/Dodig kontra Klaasen/Ram. Tutaj także powinno być sporo dobrego debla i szczerze mówiąc dziwię się na jakiej podstawie buki, na razie tylko ruskie, aż tak faworyzują Rojerów. Horia z Jean-Julianem poprzedni sezon bardzo słaby, mimo to aż do Paryża walczyli o Londyn, jednak to zasługa wielu wspólnie rozegranych turniejów. W porównaniu do początków ich współpracy było wręcz fatalnie. Mieli często problemy z o wiele niżej notowanymi parami i zawodzili na całej linii. Rumun uratował sobie sezon medalem olimpijskim i chyba dla niego to było najważniejsze. Holender pod koniec roku pograł w IPTL i tam nieźle nakręcał debla i mixta Samurajom. Nestor z ERV wracają do swojej współpracy, która przez krótki okres miała już miejsce w 2015 i 2016. Najlepiej to, jak sobie wspólnie radzą Kanadyjczyk z Francuzem obrazuje ich bilans 25/6. Na start zaliczyli finał w Mastersie w Montrealu, później tytuł w Cinncinati i w Pekinie, to było w 2015, zaś w ubiegłym sezonie zagrali dwa turnieje i oba wygrali (Waszyngton i Antwerpia). Patrząc na to nikt raczej nie dziwi się, że Daniel chciał wrócić do tej współpracy. Wprawdzie w h2h 0-1 na korzyść Rojerów, jednak mecz ten został rozegrany w Paryżu pod koniec 2015 roku, kiedy to Horia z J-J grali swoją życiówkę (przypomnę, że kilka tygodni później wygrali Mastersa w Londynie). 2016 był tak słaby dla Rojera i Tecau, że spadli indywidualnie poza top10 i w Brisbane to Nestor z ERV są rozstawieni z numerem 4, a Rojery zostali do nich dolosowani. Dla mnie nie ma tutaj faworytów na poziomie 1.30-1.40, więc wyrównane kursy na seta Nestorów i -1.5 Rojerów to dla mnie okazja i ją pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
???? Dimitrov - Johnson
Typ: Johnson +3.0 gemy @1.96

Typ trochę ryzykowny, ale H2H tylko 3:2 na korzyść bułgara. Myślę, że wiele zależeć będzie od dnia. Wygrana amerykanina nie będzie nawet niespodzianką. Według mnie troche przeszarżowali z kursem. Początek sezonu, wiele niewiadomych, na pewno nie robiłbym z Dimitrova aż takiego faworyta.
 
J 47

januszo

Użytkownik
Ostatni sezon pierwszy raz robiłem zyski to teraz popróbuje tutaj rzucić coś
sensownego od czasu do czasu, witam.
Edmund : Escobedo
Typ: 1 set over 9.5 @1.78
Buk - Marathonbet
Początek turnieju w Brisbane. Po jednej stronie kortu dosyć regularny Edmund, którego stać na granie w tenisa z najlepszymi, z drugiej Escobedo, który jest już po dwóch rundach kwalifikacyjnych. Najpierw 2:0 z Kamke, potem 2:1 z Dodigiem. Jest zawodnikiem zdecydowanie słabszym, regularnym challengerowcem, jednak po dobrej grze kwalifikacyjnej możemy liczyć na to, że w pierwszym secie nie będzie panikował przed lepszym przeciwnikiem. Nie widzę tutaj możliwości na inny wynik tego pierwszego seta niż zwycięstwo któregoś z zawodników jednym przełamaniem/w tie breaku. Żeby to był jednak hazard to może zdarzyć się 6:3 po jednym przełamaniu i przy wszystkich moich założeniach ten bet pechowo padnie, ale widzę tu duże value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 676

mmichael83

Użytkownik
Nowy rok a ja się cieszę jak małe dziecko, jestem starszy a mam podjarkę bo sezon się rozpoczyna ????
ATP Chennai
Chung Hyeon - Coric Borna
2,1 b e t 3 6 5
Na początek po długiej przerwie mam ciekawą propozycję ,
pojedynek młokosów, urodzeni w 1996 roku już z ciekawą metryką na turniejach ATP . Koreańczyk po wejściu do pierwszej setki wpadł w cykl kilku kontuzji co na pewno spowolniło jego rozwój i spadek w rankingu, nawet w końcówce sezonu nie potrafił wygrywać Challangerów co wcześniej robił z łatwością , natomiast Chorwat od US Open nie grał prawie w ogole, więc trochę zagadka jeśli chodzi o formę, liczę natomiast że na początku sezonu pokaże pazur, rok temu zagrał w finale po niezłym turnieju , generalnie Coric jest uważany za przyszłość tenisa co jest zrozumiałe, od 2 lat w ATP , duży walczak, niezła technika, dużo biega . Uważam że faworyzowanie koreańczyka tylko dlatego że przeciwnik nie grał kilka msc to szansa na zarobek

Stawka 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 47

januszo

Użytkownik
Vasek Pospisil : Fernando Verdasco - over 9.5 w 1 secie @1.68.
Buk - Marathonbet
Może to granie wcześniej ogranych w kwalifikacjach underdogów na to, że nie będą odstawali od lepszego gracza w pierwszym secie turnieju to będzie pomysł na robienie pieniędzy? Śledząc formę zawodników w trakcie sezonu na bieżąco jest to na pewno łatwiejsze do oszacowania, ale w tym sporcie są zawodnicy przewidywalni. Vasek dużą część poprzedniego sezonu miał fatalną, przez co niesamowicie upadł w rankingu, przebijał się od kwalifikacji. Ostatni miesiąc poprzedniego sezonu oglądałem jego mecze i było widać, że składa wszystko do kupy i wygrywał też z dużo lepiej notowanymi rywalami. Tutaj dwie rundy kwalifikacji, w których też na niego grałem bo był zdecydowanie zawodnikiem ponad te kwalifikacje, nie namęczył się. Z drugiej strony Verdasco, który nie jest tuzem twardej nawierzchni, a jego forma na ten sezon nie jest nam specjalnie znana bo nie ma co jej oceniać po pukawkach w ITPL. Zdziwiłbym się gdyby którykolwiek z nich wdupił pierwszego seta w tym turnieju więcej niż jednym przełamaniem. I znowu zostaje nam nieszczęsne 6:3, tak jak ostatnio tak tym razem odpowiem - hazard. W samym meczu zwycięstwo Vaska wydaje mi się bardziej prawdopodobne, ale mam jeszcze trochę czasu i pomyśle jak na to stawiać, może poczekam na live?
Safwat : De Greef - 1 @ 1.70
Dobrze od początku kwalifikacji wygląda Safwat, który wygrał z lepszymi zawodnikami, a jego przeciwnikiem jest De Greef - zawodnik nie dość, że na podobnym poziomie, to jeszcze nie pokazał się z dobrej strony w quali, na hardzie ostatni rok nie grał specjalnei dobrze, a sama forma będzie totalną niewiadomą, ale dominacji bym się nie spodziewał na początek. Marathonbet daje mi na to 1.70? Myślę, że warto, nie wiem czy celować w to solo czy jednak w dubelku z tym Vaskiem.
edit: bez analizy, jeszcze dorzucę, że Kovalik raczej wygra z Eliasem 1.50 i Medvedvev z typowym ziemniakiem Monteiro 1.25, ale to takie opcje do akumulacji moim zdaniem wchodzące dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Nowy rok a ja się cieszę jak małe dziecko, jestem starszy a mam podjarkę bo sezon się rozpoczyna ????

ATP Chennai

Chung Hyeon - Coric Borna

2,1 b e t 3 6 5

Na początek po długiej przerwie mam ciekawą propozycję ,
pojedynek młokosów, urodzeni w 1996 roku już z ciekawą metryką na turniejach ATP . Koreańczyk po wejściu do pierwszej setki wpadł w cykl kilku kontuzji co na pewno spowolniło jego rozwój i spadek w rankingu, nawet w końcówce sezonu nie potrafił wygrywać Challangerów co wcześniej robił z łatwością , natomiast Chorwat od US Open nie grał prawie w ogole, więc trochę zagadka jeśli chodzi o formę, liczę natomiast że na początku sezonu pokaże pazur, rok temu zagrał w finale po niezłym turnieju , generalnie Coric jest uważany za przyszłość tenisa co jest zrozumiałe, od 2 lat w ATP , duży walczak, niezła technika, dużo biega . Uważam że faworyzowanie koreańczyka tylko dlatego że przeciwnik nie grał kilka msc to szansa na zarobek


Stawka 5/10
Popieram gre na Coricia, co Warto podkreslic jest on Bardziej ograny na poziomie ATP niz jego rywal I broni sporej ilosci punktow za final z wawrinka z tamtego roku. Moim zdaniem jest bardziej regularny I z checia zagrał na mlodego Chorwata
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Zeballos-F.Mayer 2 @1.6
Sprobuje na Niemca. Mayer stracil duza czesc tamtego seoznu i dlugo sie podnisil po kontuzji i dopiero w drugie jpolowie roku zaczal grac lepiej. Wygral nawet niespodziewanie turniej trawiasty w Halle. Teraz chyab okres przygotowawczy przebiegl bez problemow. Mayer w Dusze gral i wygrywal juz mecze. Moze nei gra regularnie, ale w CV ma tutaj polfinal, a w tamtym tunriju ogrywal Murraya. Probuje na Niemca, bo Zeballos na twardej nawierzcnhi dobrze gra po prostu rzadko.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
De Greef - Safwat

Na pierwszy rzut oka wydaje się być pewne, że ten mecz wygra Mohamed Safwat, ale po głębszej analizie wcale to dla mnie pewne nie jest. Dlaczego? A no może dlatego, że Safwat to nie jest jakiś solidny grajek, na którego można łapać kursy obecnie około 1,6 i kto tak zrobi może się po prostu rozczarować.

Serwis ma na pewno, na pewno faworyzuje go nawierzchnia, ale jest tutaj haczyk. Nawierzchnia, chodzi o surowe tworzywo jest zbliżona do tej z Abu Dhabi, lecz na szybkość nawierzchni wpływają też warunki atmosferyczne. W Doha mamy chłodniej, a wilgotność powietrza to aż 80%, co sprawia, że nawierzchnia będzie znacznie wolniejsza. Co prawda dalej to hard, lecz w tym wypadku zwiększają się szanse Belga, czego nie obrazują kursy.

Na koniec do Egipcjanina dodam, że psychika nie jest jego największym atutem zdecydowanie i może tutaj się podpalać wielokrotnie i popełniać głupie błędy.

Co do Belga to praktycznie nie gra na hardzie, ale trochę lepszy ranking się pojawił po dobrych występach na mączce w Chelkach i jest szansa do pogrania. To, że nie lubi, nie oznacza, że nie gra sparingów czy nie trenuje, to nie trawa i dyspozycyjność hard court jest dużo, dużo większa.

Co do samej gry zawodnika to może typowo siłowy tenis to nie jest, ale forehand w miarę ułożony, serwis na pewno wolniejszy, zaś bardziej ukierunkowany i rotowany, a jego głównym atutem jest technika. Potrafi dobrze slajsować, umie zachować się przy siatce i potrafi porozrzucać rywali po korcie i sądzę, że nie raz zakręci w głowie swojemu dzisiejszemu rywalowi.

Kursy są jak dla mnie przesadzone. Owszem, gdyby było 35 stopni Celsjusza, mocne słońce to bym się wstrzymał, lecz w tych warunków można iść stronę Belga jak na moje i tak też proponuję.​

De Greef +3,5g @ 1,78 ✅
MarathonBet​


** Witam wszystkich **
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
galica13 522

galica13

Użytkownik
Nie no bez jaj z tym całym szwarcmanem.
Querrey to jednak ktoś. Pokonał Djokovica na Wimbledonie pół roku temu, ogólnie coś znaczy w tourze. Nawet w deblu, gdzie pogrywa z Johnsonem. Ma 198, szwarcman 170. Tak ja wiem. Ale to jednak jest różnica jest jeden jest jednym z mniejszych w tourze, a drugi jednym z wyższych? Jeden określany &#39;karłem&#39; a drugi &#39;big sam&#39; &#39;big man from U.S.&#39; czy &#39;service man&#39;. Rozumiem szukanie grania na tego ziomka na clayu, ale na hardzie? No nic, do mnie to nie przemawia żeby taki szwarcman miał składać Sam-a w takich warunkach. Kurs około 1.70 to... cóż, dzięki buku. ;)
Querrey @1.67 bah
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom