>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Bastad, Stuttgart & Newport, 07-13.07.2014

Status
Zamknięty.
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Na dzisiaj przygotowałem dwa typy. Pierwszy to starcie Miszy Jużnego z Łukaszem Rosołem. Rosyjskiemu tenisiście w Stuttgarcie gra się dobrze, ale nie powinno to nikogo dziwić - sezon mocno przeciętny, w Niemczech obsada raczej niskich lotów, to Misza wyczuł szansę pokazania się. Jak na moje finał w zasięgu, gdzie najprawdopodobniej będzie czekał Fogs. Rosół tak naprawdę powinien już polecieć w meczu z Kolbę, z tym, że Niemiec był mocno zabiegany, bo tego samego dnia zagrał już jeden mecz (terminy goniły, ze względu na deszcz który zatrzymał turniej na dwie doby). Kurs na win Jużnego 1.667 w Pinnacle ⛔, hc też do gry, jednak ja obstaję przy czystym zwycięstwie, bo kurs zadowalający.
Drugi mecz odbędzie się pod drugiej stronie oceany na trawiastym turnieju w Newport, a zmierzą się w nim Jack Sock i Lleyton Rusty Hewitt. Stawiam na tego drugiego z kilku względów - ulubiona nawierzchnia, dobry kurs, na amerykańskiej ziemi czuje się dobrze, do tego uważam, że Sock jest jednostrzałowcem - wygrał debla na Wimbledonie i teraz go to niesie. Pokonał drewno Isnera, który gdyby nie serwis wyleciałby z top50, ale Rusty to nadal Rusty i trawiaste nawierzchnie to jego królestwo. A turniej w Newport to ostatnia okazja w sezonie, żeby się dobrze zaprezentować. Kurs 1.73 w Pinnacle ✅ jak najbardziej do gry.
 
E 107

emile44

Użytkownik
Sock - Hewitt 1 2,30 Bet365

Jak dla mnie to mecz 50/50 i popularny Skarpeta ruszył zwycięstwo w Wimbledonie wyraźnie dodało mu skrzydeł jak na razie omijają go problemy z głową z ktora często ma problemy zaś Hewitt gra z meczu na mecz coraz lepiej jednak myślę że Sock wygra .

Pomogłem - podziękuj.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Pablo Cuevas - Joao Sousa
Cuevas @ 1,93 Pinnacle Sports
✅✅✅ lekko i przyjemnie ????

Cuevas w swojej karierze bywał już w pierwszej 50 rankingowej. W 2012 roku z wykluczyła go z gry kontuzja kolana. Wrócił do gry, jednak zaczął grać w większości w Challengerach. Teraz jest zdecydowanie niżej notowany w rankingu od swojego dzisiejszego przeciwnika. Dla Urusa będzie to pierwszy finał ATP Tour w karierze.
Pablo preferuje grę właśnie na mączce. W tym sezonie osiąga w miarę dobre wyniki, 26/10, oraz zwyciężał w Challengerach. Ostatnio ta sztuka udała mu się w Mestre, nieco ponad miesiąc temu. Cuevas to praworęczny tenisista z jednoręcznym backhandem. W poprzedniej rundzie w dwóch setach rozprawił się z Verdasco, a na przekroju całego turnieju stracił tylko seta.
Joao Sousa, tenisista notowany na 40 miejscu. W tym sezonie na clayu dosyć słabo, 7/10. Przez cały turniej nie zdążył mnie przekonać. W półfinałem wygrał z ubiegłorocznym triumfatorem Carlosem Berlocqkiem, 2:1, mając mnóstwo szans na przełamanie serwisu Argentyńczyka. W tym sezonie na mączce Sousa nie zaistniał, szybko kończył turnieje. W RG odpadł w 1 rundzie, jednak z samym Nole. Praworęczny tenisista z oburęcznym backhandem.
Moim zdaniem, mecz 50/50, jednak z przekroju całego turnieju wyższe noty zbiera ode mnie Cuevas i to on będzie moim faworytem. Urugwajczyk zagra o swoje pierwsze trofeum na tym poziomie i mam nadzieje, że mu się to uda.

Albert Ramos - Marco Cecchinato
Ramos @ 1,47 Pinnacle Sports
✅✅✅

Kwale do głównego turnieju w Hamburgu. Murowany moim zdaniem faworyt to Hiszpan. Mączka to jego żywioł. W Szwecji odpadł z Verdasco, a 1 rundzie pokonał gładko 2:0 Wesołego. Zdążył także pograć we Włoszech w Challengerach wygrywając jeden z nich, a w drugim doszedł do finału. Albert w tym sezonie rozegrał 53 mecze na clayu, przegrywając tylko 17. W 1R kwalifikacji szybko odprawił 6:1 6:1 Hinzmanna. Jego przeciwnikiem będzie niżej notowany, bo na 140 miejscu Marco Cecchinato. Włoch także preferuje mączkę. Jego statystyka w tym sezonie to 32/11. W 1R kwalifikacji do głównego turnieju stracił już seta, i to z zawodnikiem notowanym na 1210 miejscu w rankingu!
Obaj panowie spotkali się dosyć niedawno. Był to półfinał Challengeru w Mediolanie, gdzie górą był Ramos. Wynik tamtego spotkania to 2:0, 6;3 i 6;3 w setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Bautista A.-Rosol 1 @1.55
Jeszcze trzyma mnie kac po wczorajszej porazce Youzhnego, ale na Rosola i tak nie dam w finale. Nie wiem czy to uprzedzenia jakies czy nie, ale tenis Czecha nigdy mi sie nie podobal. Oczywiscie ma Cach swoje argumenty silowe i wygrywal w Bukareszcie w ubieglym seoznie, ale z dwoj ki takich graczy typuje Hiszpana. Bautista wiadamo technika nienaganna wlasciwie, a wiec tuta jtez starci dwoch styli. Obydwaj maja po jednym tytule w tourze na koncu. Rosol we wspomnainym Bukareszcie, Bautista niedawno w Hertogenbosch, wiec licze ze tym razem Bautista dolozy tutul na cegle. Oby.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Bautista 1.55
Hiszpan gra fantastycznie. Wczoraj Fabio naprawdę chciał pokonać Hiszpana, ale nie mógł znaleźć recepty. Czyżby Flavia coś nabroiła. Notabene Fabio to niezły świr na korcie, a po za kortem podobno to bardzo spokojny i miły chłopak. Ale wracamy do typu. Rosół mnie cały czas nie przekonuje. W zasadzie gra poprawnie, ale nigdy nie wiadomo co mu do łba strzeli...Dla mnie Hiszpan jest sprytniejszy, mądrzejszy, potrafi szanować piłki, potrafi na mączce być regularniejszy i bardziej przewidywalny. Jest w lepszej formie!
-----------------------------------------------------------
@ wczoraj postawa Errani mnie zniesmaczyła, poległem na włoszce...postawiłem w tie breku...i myślałem że Rogers nie wytrzyma, a jednak. Amerykanka ma takie KOPYTO, do niedawna przegrywała hurtowo i tu nagle gra turniej życia. Jeżeli zagra jak z Errani to zje żywcem Petko.
Przed tą Rogers międzynarodowa kariera stoi otwarta, dziewczyna gra niesamowity tenis...ma w sobie taki POWER, tak ładuje te piłki...Iskę wczoraj by wbiła do ziemi...dalej będę śledził tą zawodniczkę...
@Simona z Vinci - tam będzie długi i wyniszczający mecz. Simona dużo psuje, Vinci złapała oddech i ładnie kręci, mecz na styku...
@Miłej niedzieli, a na wieczór Niemcy wygrają, mają niesamowitą pake, mają drużyne marzeń...DiMaria zagra z kontuzją...Messi ledwo żyje, dostanie pewnie obstawe...reszta jest niezła, linia obrony robi wrażenie. Jednak Niemcy mają najlepszą pomoc na świecie, plus najlepszy bramkarz i świetna obrona...Argentyna pęknie kondycyjnie...Kurs chyba 1.60 na zwycięstwo Niemców godny zagrania. Nie będzię żadnego kuku, Messi sam nie wygra...

---
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Po meczu będzie kolejna analiza prawdopodobnie na Ivo Karlovica. W Bastad też nie ruszam meczu, jedynie co mi przychodzi do głowy to over gemowy.
???? Bautista-Agut R. - Rosol L.
Powyżej 21 gemów ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 3/10

Dość dziwny finał, ale w zupełnie zasłużony. Rosol? Jest w świetnej formie, nie ma co się oszukiwać widać, że zależy mu na tym turnieju. Wczoraj wyciągnął 1 set ze stanu 4:1, a mało by brakowało o kolejne przełamanie, jednak Youzhny się zagotował i przegrał mecz. Czech wyciągał i grał czasami nieziemskie piłki, wchodziło mu dużo ryzykownych zagrań.
Zresztą ludzie, pokonał Kolbę, świetnie grającego Lopeza i Youzhnego który zagrał niezły turniej, jednak głowa nie ta. Bautista-Agut również solidnie, dobre podanie, długo trzyma piłkę w korcie, dobre wypady do siatki. Po 1,55 bym nie grał na Hiszpana, bo to jest raczej mecz 50 na 50 szans.

Wynik: 6:3 4:6 6:2 ✅ @Edit: Drżałem o wynik w II secie, Lukas się niezwykle męczył przy swoim podaniu, aż tu nagle przy 4:5 i serwisie Hiszpana, zaatakował jak cwany lis i wygrał set.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
J 11

jamalx

Użytkownik
Rosol +2,5 gema @ 2,00 B365 ⛔
Wczoraj Fabio naprawdę chciał pokonać Hiszpana, ale nie mógł znaleźć recepty.
Gdyby mniej rzucał rakietami i nie popełnił tylu banalnych błędów - nie mam na myśli wymuszonych przez dobre akcje Aguta - byłyby co najmniej trzy sety. Co do Flavii, w pewnym momencie aż za główkę się złapała po tym, jak Fog nie skończył dziecinnej piłki.
ale tenis Czecha nigdy mi sie nie podobal
hehe, to tak jak mi Hiszpana. Mam nieodparte wrażenie, że z jego tenisem każdy solidny gracz może walczyć. Rosol jest w formie, bije mocno, kapitalny serwis. Może dzisiaj to on zdominuje trochę grę z Agutem, a przynajmniej będzie pilnował swojego podania.
Nie chce przywoływać wczorajszego meczu, bo trochę osłabł Jużny w drugim secie, ale też większość skazywała Czecha na odpadnięcie. Może dzisiaj też zaskoczy.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Sousa vs Cuevas Typ:Sousa @2,10 bet365 0:2⛔⛔⛔ Edit: Cuevas to nie ten sam człowiek dzisiaj co z Verdasco. A Sousa zagrał bardzo małorozumnie. Z Backhandu Cuevasovi wychodziło wszystko a mimo to Sausa z uporam maniaka grał właśnie na tę stronę, z której przyciwnik zdobywał 70&amp; wygranych przez siebie punktów. Po pierwszym secie wogole nie wyciągnął wniosków. Dlatego tacy zawodnicy nigdy nie wejdą do światowej elity...
Nie oglądałem spotkania Sousy z Berlockiem ale oglądałem całe spotkanie Cuevasa z Verdasco. Spotkanie na juniorskim poziomie, masa niewymuszonych błędów zarówno z jednej jak i z drugiej strony z przewagą hiszpana - wczoraj przechodził chyba sam siebie w zepsutych piłkach. Zagrań naprawdę ciekawych można by policzyć na palcach jednej ręki.
Jeżeli dzisiaj Cuevas zagra na podobnym poziomie jak wczoraj z Verdasco, to średnio dysponowany Sousa powinien spokojnie po nim przejechać.
Hektor1 pisze, że Cuevas w dwóch setach poradził sobie z Verdasco. Ale ja wspomne że Verdasco przy stanie 5:4 w pierwszym secie miał piłkę setową którą popsuł jak dziecko. Następnie w tie-breaku prowadził już 5:1 i przegrał 4 swoje podania przegrywając tie-break 6:8. Dodatkowo Verdasco nie wykorzystał ani jednej piłki na breaka. Katastrofalny mecz hiszpana.
Widziałem Berlocka w poprzednich spotkaniach i wyglądał na solidnego. Skoro Sousa poradził argentyczykowi, tym bardziej zrobi to samo z Cuevasem zwłaszcza jeśli Cuevas zagra tak jak wczoraj. Wynik nie odzwierciedla wogóle poziomu gracza. A to, że kursy rosną jedynie mnie cieszy. Po 2,10 biorę to z pocałowaniem ręki.
Jeszcze wrócę do tego co napisał hektor1. Spotkanie 50/50, to po co puszczać po niższym kursie na Cuevasa skoro szanse są takie same? Ja uważam, że to spotkanie jest 55-45 w stronę Sousy i myślę, że dzisiaj wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko...
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Type-man dobrze prawisz, jezeli ogladales to widac ze cos myslisz, hektor1 zamotal sie ....
Tu trzeba dodac ze Cuevas mimo ze ma dobre wyniki na cegle to prawie wiekszosc meczy rozegral w Chelengerach 27-5 gdzie w a ATP ma juz 7-7 ,wiec te wyniki nie oddaja calkowitej gry na cegle ....poprostu to taki maly &quot;ATPiowiec&quot;
Sousa ma 9-11 na cegle ale wiekszosc meczy gral w ATP(28-17) i gral wyraznie w mocniej obsadzonych turniejach....niz rugwajczyk.
Zadnych turnieji nie ogladalem ostatnio ale jezeli ty widziales wiec pokladam sie na twoja opacznosc ,mimo wszystko odpale beta i jezeli beda widzial dobrze co sie dzieje to na live wezne souse.
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Hohoho, kursy na Aguta zbite naprawdę ostro tak więc nie gram. Z drugiej strony Rosół też gra solidny tenis w Stuttgarcie, do tego ma już na koniec wygrany turniej na clayu tak więc kto wie czy Czech nie sprawi (małej) niespodzianki.
Zainteresował mnie jednakże finał turniej w Newport: Lleyton Rusty Hewitt i Ivo Karlovic. Ivo jak gra wiadomo, szybsza nawierzchnia dodatkowo sprzyja jego dosyć prostemu tenisowi. Rusty również dobrze czuje się na nawierzchni trawiastej, na turnieju w Stanach również dobrze gra, ale warto zanotować iż wszystkie starcie między tymi panami na kortach trawiastych kończyły się zwycięstwami popularnego Doktora Ivo. Ja również widzę jego szanse w tym meczu, dla Australijczyka ten mecz na pewno spacerkiem nie będzie. Tak więc kurs 2.01 w Pinnacle do gry.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Type-man dobrze prawisz, jezeli ogladales to widac ze cos myslisz, hektor1 zamotal sie ....
Tu trzeba dodac ze Cuevas mimo ze ma dobre wyniki na cegle to prawie wiekszosc meczy rozegral w Chelengerach 27-5 gdzie w a ATP ma juz 7-7 ,wiec te wyniki nie oddaja calkowitej gry na cegle ....poprostu to taki maly &quot;ATPiowiec&quot;

Sousa ma 9-11 na cegle ale wiekszosc meczy gral w ATP(28-17) i gral wyraznie w mocniej obsadzonych turniejach....niz rugwajczyk.
Zadnych turnieji nie ogladalem ostatnio ale jezeli ty widziales wiec pokladam sie na twoja opacznosc ,mimo wszystko odpale beta i jezeli beda widzial dobrze co sie dzieje to na live wezne souse.
Statystyki może nie są oszałamiające, ale wczorajsze niewykorzystane piłki na przełamanie serwisu Berlocqa skłaniają mnie do gry Cuevasa. Z około 20 szans wykorzystał może z 5. Urugwajczyk to jest i może typ Czelendżerowca, ale na mączce czuje się najlepiej. Jest podobnym zawodnikiem do Ramosa właśnie.
Dla mnie ten pojedynek będzie meczem błędów, i wygra ten, kto ich mniej popełni.

~do usunięcia za jakiś czas
 
czarny-murzyn 20

czarny-murzyn

Użytkownik
Type-man dobrze prawisz, jezeli ogladales to widac ze cos myslisz, hektor1 zamotal sie ....
Tu trzeba dodac ze Cuevas mimo ze ma dobre wyniki na cegle to prawie wiekszosc meczy rozegral w Chelengerach 27-5 gdzie w a ATP ma juz 7-7 ,wiec te wyniki nie oddaja calkowitej gry na cegle ....poprostu to taki maly &quot;ATPiowiec&quot;
Sousa ma 9-11 na cegle ale wiekszosc meczy gral w ATP(28-17) i gral wyraznie w mocniej obsadzonych turniejach....niz rugwajczyk.
Zadnych turniej nie ogladalem ostatnio ale jezeli ty widziales wiec pokladam sie na twoja opacznosc ,mimo wszystko odpale beta i jezeli beda widzial dobrze co sie dzieje to na live wezne souse.
Nie radze grać na Souse,oglądałem jego starcia zarówno z Lajoviciem jak i Berlockiem i śmiało moge powiedzieć że to iż doszedł do finału nie jest zasługą jego dobrej formy tylko fatalnej gry rywali.Berlocq przełamał wczoraj Souse 5 razy i od połowy drugiego seta Argentyńczyk wyglądał po prostu tak jak by mu sie odechciało grać(nie wiem czy był to wynik zmęczenia czy jakiegoś drobnego urazu).Poza tym Sousa słaby serwis ,dużo niewymuszonych błędów.Cuevas wygląda dużo lepiej
 
leebo 236

leebo

Użytkownik
Nie radze grać na Souse,oglądałem jego starcia zarówno z Lajoviciem jak i Berlockiem i śmiało moge powiedzieć że to iż doszedł do finału nie jest zasługą jego dobrej formy tylko fatalnej gry rywali.Berlocq przełamał wczoraj Souse 5 razy i od połowy drugiego seta Argentyńczyk wyglądał po prostu tak jak by mu sie odechciało grać(nie wiem czy był to wynik zmęczenia czy jakiegoś drobnego urazu).Poza tym Sousa słaby serwis ,dużo niewymuszonych błędów.Cuevas wygląda dużo lepiej
Musze sie z Toba zgodzic, Sousa nie przekonuje, zszargal mi nerwy niesamowicie w ostatnich dniach, dwa razy na niego postawilem, i dwukrotnie dzieki Bogu wygral ???? Dzisiaj stawiam jednak na Urusa. Kurs na niego wynosi juz tylko 1.66 chociaz z tego co wiem, to wczesniej oscylowal w okolicach 1.80.
 
D 95

davidde

Użytkownik
Witam.Wiem ze to nie w temacie ale wiadomo kiedy i czy w ogole zacznie sie mecz Cuevasa z Sousa?Bo jest opozniony juz prawie 2h z powodu deszczu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Hewitt L. - Karlovic I.
Karlovic I. ::: 2,01 ::: Pinnacle ::: 3/10
Doświadczenie (33 lata) vs. doświadczenie (35 lat). 180 cm vs. 208 cm. Spryt, mijanie rywali, dobre poruszanie się po korcie vs. atomowy serwis i niszczące piłki kończące.
Tak można określić ten mecz, o poprzednich spotkaniach w tym turnieju nie wspomnę, bo i po co? Obaj zawodnicy wygrali bardzo pewnie turniej, Hewitt tylko stracił 1 set w pierwszym meczu turnieju, za to Ivo rozegrał 3 tie-breaki, ale czy kogoś to dziwi?
Najciekawsza statystyka H2H 1:4 i ja w to wchodzę. 3 razy Karlovic wygrał na trawie, obojętnie czy to był rok 2003, 2005 czy 2012 + raz na hardzie w Tokio 2007. Hewitt wygrał tylko raz na French Open po 5 setach.
Moim zdaniem Lleyton czasami ma kłopoty przy swoim serwisie, a to może być śmiertelne zagrożenie przy grze z Karlovicem którego jest piekielnie ciężko przełamać. Do tego ciężko jest mijać taką wieżę która sięga ponad 205 cm, a to raczej zagranie reklamowe Hewitta. Mecz moim zdaniem 40-60% na korzyść Chorwata. Po takim kursie warto zagrać.
Rok temu Hewitt przegrał na tym turnieju w finale z Nicolasem Mahutem.
Wynik: 6:3 (4)6:7 7:6(3) ⛔
 
H 221

heksan

Użytkownik
Witam, forum obserwuję od dawna ale to będzie pierwszy mój typ
Hewitt L. 1,80 Bet365✅ 2:1(6:3,6:7,7:6) Powinno być 2:0 Panie Hewitt!!!
Wszystko co napisał AKA SHAKAL to prawda, co więcej dodam, że ostatnio Hewitt też przegrał z kimś kto również dysponuje dobrym, mocnym serwisem czyli naszym Jurkiem. Mimo to zagram na Hewitta. Dlaczego? Widziałem mecz Karlovica z Gineprim, Selą i Grothem. Jakie wnioski?W tych trzech meczach przeciwnicy Karlovica sami się połamali. Karlovic bazował na błędach swoich rywali, chodził do siatki a oni panikowali widząc taką więżę na przeszkodzie i zamiast spokojnie minąć to wywalali piłkę w aut. Wczoraj w meczu z Grothem przy serwisie Karlovica Grothowi udało się zdobyć parę punktów, w pierwszym secie było nawet po 40. Grotha zawiodła głowa, widać było, że chłopak się zagotował, ściągał i zakładał czapkę, krzyczał na siebie a Karlovic tylko stał i ŁUP ŁUP gem. Wczoraj dużo razy Karlovic psuł pierwszy serwis a przy drugim serwisie Groth zamiast zagrać spokojnie to próbował zdobywać punkty bezpośrednio z returnu co mu się parę razy udało ale częściej jednak odbierało mu punkty.
Jak napisał AKA SHAKAL jest to mecz doświadczenia z doświadczeniem, dwóch różnych stylów gry. Hewitt wyraźnie się rozkręcił w tym turnieju. Jeśli Karlovicowi nie będzie siedział pierwszy serwis to przy drugim serwisie(i tak piekielne mocnym co prawda) widzę szansę dla Hewitta. Oby nie popełniał głupich błędów przy swoim podaniu tak jak robił to wczoraj Groth, to powinien ten mecz wygrać. Na koniec przypomnę mecz, który odbył się całkiem niedawno między Karlovicem a Lu Y-H: Wynik 2:0 dla Tajwańczyka, który zachował zimną krew, nie irytował się masowo zdobywanymi punktami po serwisie przez Karlovica i czekał na swoją szansę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom