>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - ‘s-Hertogenbosch & Eastbourne, 16,17-23.06.2013

Status
Zamknięty.
misha12 72

misha12

Użytkownik
Dorzucę na jutro pojedynek ziemniaków Berlocq - Bautista Agut 1
Bautista w 1 rundzie odprawił po bardzo ciężkim boju przeciętnego Bohliego 2-1(3-6 7-6(5) 7-6(12). Nawierzchnia na której jutro zagrają wg mnie nie faworyzuje tutaj żadnego z nich bo jak wiadomo ulubioną nawierzchnią tych tenisistów jest nawierzchnia ziemna.
Berlocq w 1 rundzie pokonał 2-0 Bagiete prezentując fajny ofensywny styl w trakcie tego spotkania. Bagieta może jakoś zbytnio się nie przykładał ale mi się gra Berlocqa wczoraj podobała. Serwis argentyńczyka na odpowiednim poziomie. Myślę, że jeśli utrzyma formę to jutro powinien sobie poradzić.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Benneteau J. v Tomic B. ✅
2,18 Pinnacle Sports
Typ, którego szanse oceniam na 50/50. Tomic, który wygrał w końcu pierwszy mecz od dwóch tygodni musi wziąć się do pracy. To zwycięstwo na pewno go zmotywuje, nawet jeśli rywal do trudnych nie należał. Zapewne po ekscesach związanych z ojcem ciśnienie powoli spada i należy zacząć myśleć o tenisie bo ranking kolosalnie spada w dół. Rywal do najłatwiejszych nie należy, jednak mogło być zdecydowanie gorzej. Dla Francuza jest to również drugi turniej tego sezonu na grassie, w pierwszym zaliczył mały falstart, odpadając po meczu z nieźle dysponowanym Feliciano Lopezem. Obaj na trawie osiągają przyzwoite wyniki, Tomić dzięki dobremu występowi na Wimbledonie w 2011 roku wpisał się do pamięci kibiców. W tamtym roku było już gorzej, żadnego zwycięstwa na grassie. Benneteau tamten sezon zakończył bilansem 4/4 dochodząc m.in do trzeciej rundy Wielkiego Szlema. Bilans pojedynków bezpośrednich to prowadzenie Francuza, 2-1 Tak jak wyżej pisałem jest to mecz z cyklu 50/50 - gram tutaj po prostu na przełamanie młodego Australijczyka, które niewątpliwie kiedyś musi przyjść. Benneteau nie należy do grupy stabilnych zawodników, zresztą podobnie jest z Tomiciem. Australijczyk miał więcej czasu na odpoczynek, jednak obaj grali tylko dwa sety więc nie powinno mieć to większego znaczenia.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Drugi mecz, który rzucił mi się w oczy jest spotkanie ubiegłorocznego triumfatora tego turnieju Ferrer&#39;a z ubiegłorocznym półfinalistom Malisse. Ponownie spora przepaść w kursach, co w tym wypadku jest bardziej zrozumiałe, niż w poprzednim przypadku, gdyż Ferrer to ścisła czołówka. Przy czym na trawie nie będzie mu tak łatwo z Malisse. Jak wspomniałem obaj w zeszłym roku obaj dotarli tu bardzo wysoko, przy czym Malisse ten sam półfinałowy szczebel osiągał także dwa lata temu oraz trzy lata temu, zatem dobrze czuje się na holenderskim korcie. Dla Ferrera to będzie dopiero przetarcie na tej nawierzchni, bo w tym roku jeszcze nie grał na trawie. Z kolei Malisse pograł już w Londynie i napsuł nieco krwi brązowemu medaliście Igrzysk z Londynu , Del Potro. Nie spodziewałbym się tu tak łatwiej przeprawy jak sugerują to kursy
Malisse + 1.5 seta 2.55 Totomix
Malisse - LU
Dzisiaj na Malisse można było łapać kursy rzędu 5.00, z kolei na jutro Malisse wystawiony po 1.3. Rozumiem, że ograł ubiegłorocznego triumfatora, że gra dobrze na trawie, ale tak zdecydowane faworyzowanie go akurat przeciwko LU może okazać się zgubne. LU na trawie potrafi być groźny i uważam, że Malisse nie będzie miał tu łatwej przeprawy. Moim zdaniem Lu jest tu w stanie urwać seta, a gdyby odprawił Belga nie będzie to dla mnie zaskoczeniem
LU +1.5 seta 1.80 Totomix

Haase - Donskoy
Donskoy sprawił sporą niespodziankę eliminując Isnera. Nie sądzę, by Rosjanin był w stanie znowu spłatać figla. Na kortach trawiastych to no name, więc tym większe upokorzenie Isnera. Haase u siebie, znacznie lepszy na tej nawierzchni. A z sentymentalnego punktu widzenia to ostatni z Holendrów na turnieju ;)
Haase 1.55 Totomix
Brands - Garcia Lopez
Brands w ostatnich dwóch sezonach miał problemy, żeby przejść kwalifikacje w turniejach na trawie. Ten sezon na trawce też rozpoczął od falstartu ulegając w Halle Henrychowi. Lopez nie należy do specjalistów od tej nawierzchni, ale w Londynie był w stanie powalczyć z Malisse, na poprzednim Wimbledonie zdołał urwać seta Francuzowi Tsonga, a trzy lata temu doszedł do finału na trawiastych kortach Eeastbourne. Faworytem jest Brands, co mnie dziwi, więc nie mogę przejść obojętnie. Minimum set w zasięgu Hiszpana
Garcia Lopez +1.5 seta 1.37 Fortuna
Garcia Lopez 2.08 Fortuna

Klizan - Fognini
Nie wiem czemu tak wysokie kursy na Foga. Spodziewałem się czegoś w granicach 1.4. Może to ze względu, że Klizan wyeliminował Troickiego, ale generalnie Klizan nie należy do trawiastych tuzów. Fabio może pochwalić się lepszymi wynikami i jego predyspozycje są tu większe.
Fognini 1.75 Totomix
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Viktor Troicki - Martin Klizan dla Mecz. WYNIK 36 26 ✅✅✅
KURS: 3.30
Stawka: 60 | Do wygrania: 128 PLN :cool:
Expekt

Przeczuwam tutaj małą niespodziankę. Klizan ostatnio jakoś nie błyszczy, w ogóle ten rok znacznie słabszy niż poprzedni i ciągle czekamy na przebudzenie się sąsiada z południa ???? Coś mam przeczucie, że to nastąpi jutro, mimo że jest wg booków stawiany w roli tego słabszego. Może i słusznie, bo w końcu Troicki ma większe doświadczenie na trawie i ostatnio grał całkiem nieźle (na RG pokonał Cilica, a odpadł dopiero w czwartej rundzie z Tsongą) ale ... ale Troicki jest stosunkowo kiepski psychicznie, często potrafi go wyprowadzić z równowagi jakaś pierdoła. Pamiętam mecz z Gulbisem, gdzie mało się nie pobił z sędzią i wziął operatora kamery aby ten nagrał, że nie było autu... Parodia ????
Klizan swoją konsekwentną grą też może wywołać, delikatnie mówiąc, zdenerwowanie u Serba. Tym bardziej, że Klizan ma za co się zrewanżować Troickiemu - grali ze sobą raz, rok temu na Wimbledonie, Klizan przegrał po walce 2:3 prowadząc 2:1.
Wg mnie kurs delikatnie przesadzony, delikatnie można spróbować w stronę Słowaka. W drugiej rundzie już czeka Fog, który dziś kabaret odstawił i pokazał wszystkim jak bardzo mu się nie chce grać. Sam Zemlja chyba tylko wie jak nie wykorzystał takiej postawy Włocha. Droga zatem do QF otwarta - może w końcu Klizan pokaże na co go stać. Troicki na pewno do ugryzienia, a po takim kursie w to wchodzę!!
???? Martin Klizan v Fabio Fognini dla Mecz. WYNIK 76 26 26 ⛔
KURS: 2.10
Stawka: 70 | Do wygrania: 77 PLN
Bet365
Kontynuacja wcześniejszej teorii...
W zasadzie to wg mnie będzie podobnie jak w meczu z Troickim, Klizanowi na pewno będzie bardziej zależało w tym meczu - zresztą Fognini grał padakę (przynajmniej w końcówce meczu) z Zamlją i chyba sam Grega nie wie jak tego nie wygrał. Przy tak olewczej postawie Fog nie będzie miał wiele do powiedzenia. Klizan kiepski sezon, więc na siłę szuka formy, wg mnie jest na najlepszej do tego drodze a Fog jak najbardziej do tego jest dobrym przeciwnikiem.
Grali ze sobą raz, rok temu, nawet pamiętam ten finał, Klizan zagrał super mecz i całkowicie dominował wtedy na korcie. Może jutro nie będzie takiej dominacji, ale wg mnie taki kurs jest przesadzony. W takim przypadku jak zwykle wchodzę w to. Kursy już spadają, więc do jutra może być już niższy kurs 2.10 w Bet365 - Pinnacle już spadł do 2.02, więc pewnie zaraz i w Bet365 się obudzą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Brands - Garcia-Lopez 1,72 Bet365
Niemiec to taki czołg i kiedy się rozpędzi trudno go powstrzymać. W meczu z Rafą na RG13 pokazał, że siła fizyczna w tym sporcie odgrywa znaczącą rolę. Pojedynek z Hiszpanem zostanie rozegrany na trawie, zatem argumenty Niemca zyskają na wartości. W Paryżu w pierwszej partii ganiał Rafę po jego ulubionej nawierzchni jak juniora. Garcia-Lopez jest o wiele wolniejszy od Nadala, nie ma mowy o przedłużaniu wymian. W tym spotkaniu o końcowym triumfie może zadecydować serwis, a kto ma w tym aspekcie większe pole do popisu pisać nie trzeba.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Jan Hernych - Michael Llodra
Typ: 1
Kurs: 3.75
Bukmacher: Expekt
Jak wiemy mamy tydzień poprzedzający Wimbledon, w tym okresie jak zwykle są rozgrywane turnieje zarówno ATP jak i WTA ale najwięksi faworyci albo nie grają w tych turniejach albo bardzo szybko kończą przygodę z danych turniejem. Dlaczego piszę to przed meczem Henrych - Llodra? Llodra w poprzednim tygodniu na kortach Queens Club odpuścił swój mecz z Marinko Matosevicem, być może również w &#39;s-Hertogenbosch Francuz nie będzie chciał zbytni się wysilać przed wielkoszlemowym Wimbledonem? Tym bardziej, że Francuz do młodzieniaszków już się nie zalicza dlatego uważam, że warto w tym meczu zagrać przeciwko Llodrze.
Jan Hernych raczej w Londynie się nie pojawi, swoje siły więc koncentruje na turnieju w &#39;s-Hertogenbosch. Do turnieju głównego musiał przedzierać się przez kwalifikacje w które przebrnął bez większych problemów. W pierwszej rundzie natomiast jego rywalem był David Goffin, którego potrafił pokonać 63 36 76(4). Myślę, że jeżeli Hernych był wstanie sprawić niespodziankę raz pokonując wyżej notowanego Belga, to być może uda mu się taką niespodziankę powtórzyć i pokonać dziś Llodrę. Myślę, że za niewielką stawkę można tutaj spróbować zagrać zwycięstwo Czecha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mariusso 67

mariusso

Użytkownik
Brands - Garcia-Lopez 1,72 Bet365
Niemiec to taki czołg i kiedy się rozpędzi trudno go powstrzymać. W meczu z Rafą na RG13 pokazał, że siła fizyczna w tym sporcie odgrywa znaczącą rolę. Pojedynek z Hiszpanem zostanie rozegrany na trawie, zatem argumenty Niemca zyskają na wartości. W Paryżu w pierwszej partii ganiał Rafę po jego ulubionej nawierzchni jak juniora. Garcia-Lopez jest o wiele wolniejszy od Nadala, nie ma mowy o przedłużaniu wymian. W tym spotkaniu o końcowym triumfie może zadecydować serwis, a kto ma w tym aspekcie większe pole do popisu pisać nie trzeba.
A widziałeś co ten niemiecki czołg pokazał w meczu z Hernychem w Halle?? tego się wogóle oglądać nie dało, zero returnu jakieś proste piłki wyrzucane daleko czy pakowane w siatkę, serwis też go nie ratował bo często psuł pierwszy. Brands nie umiał poruszać się po tej nawierzchni, cały czas źle ustawiony...
Jak dla mnie w tym meczu faworytem jest Garcia-Lopez@ 2,04 betsson ✅
 
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Monaco - Lopez 0:2 1,90✅ 4-6, 4-6
Monaco nie grał od Rolanda, to będzie jego pierwszy mecz na trawie w tym roku. Lopez juz po 6 meczach, z tego wygrał 5 i przegrał wygrany mecz z Ciliciem. Nawierzchnia po stronie Feliciano, lepszy serwis, ostatni ich mecz na trawie to 2:0 dla Hiszpana na igrzyskach (6-4, 6-4).
Myślę, że łatwo to ogarnie, jest w dobrej formie, Monaco to jedna wielka niewiadoma, ale nawierzchnia daję dużą przewagę Feliciano.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 8

pepo27

Użytkownik
W Eastbourne wpadł mi w oko debel, który dorzuciłem do dubelka ze Smyczkiem, a więc
Peya/Soares 1,33 Betsson
Ostatnio grają bardzo dobrze przegrywając głównie z bliźniakami w finale, jak ostatni turniej trawiasty w Londynie. W tym turnieju Bryanów nie ma, więc spora szansa na wygranie trzeciego po Barcelonie i Sao Paulo turnieju w tym roku.
Klizan i Matosevic którzy zagrają dopiero drugi mecz razem w tym im nie powinni zagrozić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Tak jak wczoraj, tak i dziś, znów niespodzianki. Kolejni papierowi faworyci dają dupy i padają jak muchy. Przypomina mi to trochę challengery po RG, gdzie faworyci seryjnie oddawali mecze. Tak jak pisałem wczoraj, nikt tu nie będzie umierał, żeby wygrywać turnieje przed Wimbledonem. Słabsi zawodnicy mają jedną z niewielu okazji by zajść wysoko i się pokazać (przykładem Donskoy, ale tu akurat nie miał poważnego przeciwnika, bo Haase to podrzędny grajek, no może Isner, ale on też jakoś nie błyszczy ostatnio). Na pierwszy ogień idzie Simon. Trawa jak wiadomo nie jest jego ulubioną nawierzchnią. Edmund nieźle pokazał się z De Shepperem, gdzie przy swoim serwisie nie dał szans rywalowi. Wiadomo, że nie ta klasa, ale jak będzie trzymał swój serwis to spokojnie te 4 gemy w każdym secie może ugrać.
Edmund - Simon: Edmund +4,5g. 1.8 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Obaj potrafią zaserwować, styl obu nieźle funkcjonuje na grassie, jednak za większy talent potraktował bym niewątpliwe Berniego. Tomić to świetny shotmaker, posiada spore urozmaicenie i na tym etapie stać go zdecydowanie na dłuższy trip, nie mówiac już że to dobry materiał na zdobywanie takich 250-tek. W I rundzie przetestował swój trawiasty skill na Jamesie Wardzie i po cichu liczę ,że doda mu to pewnego &#39;impetu&#39; i dziś powalczy jak równy z równym z doświadczonym Francuzem. Nie można przecież najlepszych wyników osiągać jedynie w Australii...........

Julien Benneteau - Bernard Tomic [2,12] ✅ PinnacleSports
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Hertogenbosch 18:30 19.06
Mergea/Polasek - De Bakker/Huta Galung
typ: 0-2
3,20
Expekt
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej rundy turnieju deblowego w Hertogenbosch para gospodarzy, De Bakker i Huta Galung spotka sie z para Mergea, Polasek. Nie udalo sie zaistniec Holendrom w turnieju singlowym, moze uda sie, wiec w deblu? Obaj panowie to co prawda singlisci, jednak niezle radzacy sobie przy siatce. Jak na swoje mozliwosci dobrze czujacy sie rowniez na trawie. Ponadto graja przed wlasna publicznoscia, wiec czemu mieliby nie wygrac? Tym bardziej, ze przeciwnicy to para ktora gra w takim skladzie dopiero pierwszy raz. Ciezko wiec tu o zgranie. Obaj panowie maja na swoim koncie sukcesy deblowe, lecz nie sa to wybitni deblisci. Holendrzy ograli tu juz w moim odczuciu lepsza para Gonzalez/Lipsky, a wiec skoro udalo im sie wygrac z nimi, tym bardziej powinni dzis odniesc sukces.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Lopez F. v Verdasco F.
2,56 Pinnacle Sports

Ćwierćfinał turnieju w Eastbourne, inaugurujący przygodę z grassem Verdasco w 2013 roku. Pojedynek wewnątrz hiszpański, gdzie typuję zwycięstwo młodszego z panów, Fernando Verdasco. Obaj jak na Hiszpanów całkiem dobrze radzą sobie na trawie. W Eastbourne obaj przejechali się po rywalach, jedynie w pierwszym meczu Verdasco miał małe kłopoty w pierwszym secie, którego ostatecznie przegrał. Obaj zawodnicy bardzo dobrze się znają, jednak nie tylko dlatego, że są rodakami. Na korcie oficjalnie spotykali się już sześć razy, czterokrotnie wygrany z kortu schodził Verdasco. Te mecze to jednak melodia przeszłości ale warto mieć na to wgląd bo oznacza, że kilka lat temu Fernando miał po prostu patent na starszego rywala. Trzeba przyznać, że Verdasco nie wygrywa zbyt dużo spotkań w tym sezonie, jednak od turnieju w Madrycie, Fernando poprawił swoją grę i w końcu jakoś to wygląda. Porażki z Tsongą czy Tipsareviciem na pewno wstydu nie dodają. Lopez jak to Lopez, na trawie bardzo przyzwoicie, w Eastbourne pokonał Nieminena i Monaco. Rywale wydają się ze światowej półki jednak na trawie to już inna rozmowa. Mecz z serii 50/50 - oczywiście wybieram większy kurs, który dodatkowo mnie przekonuje bardziej. Verdasco ma patent na Lopeza, mam nadzieję, że podtrzyma serię bezpośrednich zwycięstwo, VAMOS!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Lopez zdecydowanie lepszy na trawie. Verdasco obecnie to jest cien gracza, powalony lovelas, ktory zalicza wiecej imprez niz turniejow i kazdy o tym wie. Jeden sezon przygotowawczy w LAS VEGAS poswiecil na tenis i mial sezon zycia. Kierowal tym wszystkim facet, ktory odpowiadal za jakas czesc kariery Agassiego. Obecnie Fena to cien gracza, on nie ma zadnego pomyslu na gre - ZADNEGO. Na trawie Feliciano dazy do szybkiego zakonczenia akcji, podcina bh, atakuje, zagrywanie ofensywny fh lub serve and voley. Jak serwis funkcjonuje to jest git, rywal nie wiem co ma powiedziec. Dla mnie latwa wygrana Feli. Pamietajmy, ze najczesciej Feli imprezuje razem z Verdim. To sa mega kumple i jesli ktos tu ma komus ciut puscic totylko FV koledze bo Lopez skupia sie mocno na grass season.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Lopez to oczywiście bardzo dobra opcja na jutro. Raczej nie ma co patrzeć na 64 60 Dasco z Ramosem, bo Albert to nikt na trawie, a pewna wygrana nad inwalidą Blakiem to dziś żaden powód do dumy. Felek potrafi grać na grassie, czasem wg mnie zbyt pochopnie rusza pod siatkę po 1 serwisie i jak ma kumatego rywala po drugiej stronie siatki to często jest mijany returnem, ale Fernando do takich w tym sezonie nie należy i raczej nie będzie miał czego przeciwstawić s&amp;v Lopeza.

Lopez @ 1,55 Betsafe✅

Drugi mecz to bez kombinowania typ na Malisse. Gram na 2-0, bo jednak Xavier na trawie to nie Xman z innych nawierzchni i raczej nie odwali czegoś w jednym secie z Agutem. Spodziewam się tu szybkiego zakończenia w dwóch setach. Dzisiaj Belg stracił seta z Lu, ale Tajwańczyk grać na trawie potrafi. W 3 secie miał Malisse już nieciekawą sytuację, ale wziął się w garść i wygrał.
Bautista to raczej żart na trawie. Na początku ledwo wyeliminował Bohliego, dziś Berlocqa. Zawodników więc żadnych na grassie. Jutro jeżeli Xman nie będzie miał żadnego przestoju to zmiecie z kortu Hiszpana.

Malisse 2:0 @ 1,68 Betsafe✅

Stepanek powinien tez odprawić Seppiego, ale mam jakąś słabość do Włocha, naprawdę wiele potrafi i nie wiadomo kiedy zaskoczy, więc raczej nie gram przeciwko niemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Malisse 2:0 1,72✅ 6-4, 6-4
podpisuję się pod tym typem, świetny serw, dobre uderzenie kończące, dużo więcej atutów po stronie Xaviera, Bautista jednak lepiej radzi sobie na clayu.
Stepanek 1,50⛔ 4-6, 2-6
Seppi to jednak nie ten zawodnik co jeszcze rok temu, sporo meczy przegrywa, a jak już wygra to wymęczone zwycięstwa.
H2H 4:0 dla Stepanka, świetny volley Czecha, dobry serwis, potrafiący ustawić sobie punkt. Myślę, że gładkie 2:0, ale żeby nie ryzykować po prostu win po 1,50.
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
A jak wam sie widzi zwyciestwo Donskoya nad Mahutem? Daja kurs 3. Rosjanin pokonal Isnera to Mahuta tez moze pokonac. Wczoraj Donskoy zagral slabiej ale Haase jeszcze gorzej. Rusek kilka razy naprawde fajne minaal , w szczegolnosci przy meczowej. Serwisem tez sei troche ratowal bo mial do obrony spora ilosc break pointow. Mahut jednak nie nalezy do stabilnych tenisistow i nawet na tej swojej trawce jest wstanie przegrac. Rusek h2h 1-0 z 2011 r z challengera Segovi. Mahut jak trafia na wymagajacego rywala to juz nie jest tak kolorowo , tracil seta z Kubotem. Niema sie moim zdaniem co zachwycac tym Mahutem. Francuz musi oszczedzac kolano przed wimbledonem :p Llodra tez niby taki spec od trawy i serve and volley a spora ilosc rywali co roku sobie z nim radzi tak jak wczoraj Janek. Chyba warto postawic po takim kursie Donskoya @ 3.00 ktory prezentuje sie dosc dobrze w tym turnieju.
Donskoy @ 3.00 Bet365
 
midq 677

midq

Użytkownik
Tomic B. (Aus) - Simon G. (Fra)
Tomic wczoraj wygrał z Benneteau, Simon z Edmundem. Jednak widac było, że francuz się męczył i średnio mu zależało. Tomic to ćwierćfinalista wimbledonu więc grać na trawie potrafi, mimo, że w tym sezonie poza Australią gra fatalnie. Kiedyś trzeba się przełamać i myślę, że przed wimblem się zepnie i wygra z Simonem.
Tomic @ 1,85 expekt
⛔ kursy pospadały a kangur przegrał, jednak nic nie będzie już z niego w tym sezonie raczej
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Evgeny Donskoy v Robin Haase dla Mecz. WYNIK 64 75 ✅✅✅ zgodnie z planem :cool:
KURS: 2.62
Stawka: 60 | Do wygrania: 97.50 PLN
Bet365

Znowu booki wystawiły VALUE na WIN Donskoya. Jak przy meczu z Isnerem było to bardzo duże VALUE tak teraz nieco mniejsze ale i tak wg mnie przesadzone... Haase jakoś wybitnie na trawie nigdy nie grał a w &#39;s Hertogenbosch już ewidentnie mu nie idzie, maks co tutaj osiągał to druga runda a gra co roku w tym turnieju (poza rokiem 2009) od roku 2004 jak dobrze sprawdziłem. W tym roku wg mnie się nic w tym temacie nie zmieni i Haase odpadnie również na drugiej rundzie.
W pierwszym spotkaniu z L.Mayerem wygrał głównie ze względu na skuteczność przełamań, wykorzystał wszsytkie 3 break pointy które miał, ale sam dał 9 szans na przełamanie własnego podania - raz go Mayer przełamał. Przy takiej postawie z Donskoyem może mieć duże problemy, gdyż po pierwsze Evgeny bardzo dobrze serwuje i zdobywa sporo punktów po pierwszym serwisie (w meczu z Isnerem bardzo dobrze 1st Serve Points Won 84% (46 of 55)), a po drugie Evgeny miał tylko dwie szanse na wykorzystanie przełamania serwisu Isnera i obydwie szanse wykorzystał, sam natomiast nie dał ani jednej okazji na przełamanie swojego serwisu. To robi wrażenie jak na stosunkowo młodego zawodnika. Świadczy to o całkiem niezłej formie, mimo że przed meczem z Isnerem padały teksty na tym forum, że Rusek zostanie zniszczony ????
Oglądałem mecz Donskoya z Isnerem i wg mnie jak Evgeny zagra chociaż 70% z tego co z Isnerem to spokojnie wygra to spotkanie, po takim kursie chętnie w to wchodzę!! Na Clay może i bym się wahał, na trawie mam mniej wątpliwości co do poprawności tego typu.
???? Evgeny Donskoy v Nicolas Mahut dla Mecz. WYNIK 36 67 ⛔
KURS: 3.00
Stawka: 70 | Do wygrania: 140 PLN
Bet365

Nic tylko zacytować się z poprzedniego posta : &quot;Znowu booki wystawiły VALUE na WIN Donskoya. Jak przy meczu z Isnerem było to bardzo duże VALUE tak teraz nieco mniejsze ale i tak wg mnie przesadzone... &quot;.
Zdaję sobie sprawę, że Mahut jest specjalistą od trawy, ale tutaj w Holandii rozegrał już 5 meczy, szóste spotkanie dziś z Donskoyem, który rozegrał tylko dwa mecze do tej pory w turnieju. Świeżość zatem zdecydowanie po stronie Donskoya powinna być.
Zwycięzca z tej pary zagra prawdopodobnie z Xmanem, więc na grassie zawodnik mega wymagający (udowodnił to wczoraj z Lu, zwłaszcza w 3 secie). W takiej sytuacji czy Mahut będzie się &quot;żyłował&quot; przed Wielkim Szlemem jak i tak w kolejnej rundzie czeka go rywal raczej nie do przejścia??? SZCZERZE, WĄTPIĘ !! Oczywiście nie twierdzę, że odpuści spotkanie, ale Donskoy potrafi całkiem dobrze mijać, a jaki Mahut ma styl wiadomo... Przy takich okolicznościach wg mnie wystawiony kurs to spore VALUE, bo młokos z Rosji widać trafił w końcu z formą, gra delikatnie mówiąc dobrze, momentami super. Trzyma solidnie serwis, a przy break pointach wali asami albo wygrywającym serwisem. W meczu z Haase zagrał serwisowo trochę słabiej niż z Isnerem, ale wciąż bardzo solidnie. Mahut do tej pory w turnieju nie miał jakiegoś wymagającego rywala, ba, Kubot bez formy urwał mu seta, więc czy w takiej sytuacji aż takim faworytem jest Mahut ??? Wg mnie nie i dziś młody Rusek zrobi kolejną &quot;sensację&quot; ????
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Malisse - LU
Dzisiaj na Malisse można było łapać kursy rzędu 5.00, z kolei na jutro Malisse wystawiony po 1.3. Rozumiem, że ograł ubiegłorocznego triumfatora, że gra dobrze na trawie, ale tak zdecydowane faworyzowanie go akurat przeciwko LU może okazać się zgubne. LU na trawie potrafi być groźny i uważam, że Malisse nie będzie miał tu łatwej przeprawy. Moim zdaniem Lu jest tu w stanie urwać seta, a gdyby odprawił Belga nie będzie to dla mnie zaskoczeniem
LU +1.5 seta 1.80 Totomix ✅

Haase - Donskoy
Donskoy sprawił sporą niespodziankę eliminując Isnera. Nie sądzę, by Rosjanin był w stanie znowu spłatać figla. Na kortach trawiastych to no name, więc tym większe upokorzenie Isnera. Haase u siebie, znacznie lepszy na tej nawierzchni. A z sentymentalnego punktu widzenia to ostatni z Holendrów na turnieju ;)
Haase 1.55 Totomix ⛔

Brands - Garcia Lopez
Brands w ostatnich dwóch sezonach miał problemy, żeby przejść kwalifikacje w turniejach na trawie. Ten sezon na trawce też rozpoczął od falstartu ulegając w Halle Henrychowi. Lopez nie należy do specjalistów od tej nawierzchni, ale w Londynie był w stanie powalczyć z Malisse, na poprzednim Wimbledonie zdołał urwać seta Francuzowi Tsonga, a trzy lata temu doszedł do finału na trawiastych kortach Eeastbourne. Faworytem jest Brands, co mnie dziwi, więc nie mogę przejść obojętnie. Minimum set w zasięgu Hiszpana
Garcia Lopez +1.5 seta 1.37 Fortuna ✅
Garcia Lopez 2.08 Fortuna ✅

Klizan - Fognini
Nie wiem czemu tak wysokie kursy na Foga. Spodziewałem się czegoś w granicach 1.4. Może to ze względu, że Klizan wyeliminował Troickiego, ale generalnie Klizan nie należy do trawiastych tuzów. Fabio może pochwalić się lepszymi wynikami i jego predyspozycje są tu większe.
Fognini 1.75 Totomix ✅
Malisse - Bautista
Bautista jest tak wysoko tylko i wyłącznie dzięki szczęśliwej drabince. Z trawą to on wiele wspólnego nie ma . Przy takim specjaliście jak Malisse wymięka. Malisse odprawił Ferrera, Lu, więc dzisiaj to powinna być formalność i spacerek. Nie ma co się dłużej rozwodzić.
Malisse 1.26 Fortuna
Garcia Lopez - Henrych
Garcia Lopez zdecydowanie lepiej radzi sobie na trawiastych kortach. Póki co dwie wygrane bez starty seta, Henrych nie powinien tutaj wiele nawojować. Jak dla mnie kursy na Lopeza powinny oscylować w granicach 1.4, więc znowu dostrzegam value, szkoda, że nie takie wczoraj.
Garcia Lopez 1.65 Fortuna

Mahut - Donskoy
Donskoy w kolejnej i aż się micha cieszy z niedowierzania. Dla Mahut będzie to już 6 mecz i w perspektywie zbliżającego się Wimbledonu może wydawać się dużo. Weźmy jednak pod uwagę, że w stawce pozostali zawodnicy, którzy są w zasięgu Francuza i ma on realne szanse na finał, a wiadomo jak one wyglądają w Wimbledonie... Jedynie odpuszczenie przez Mahuta spowoduje, że Donskoy może tu coś zdziałać, bo sportowo nie będzie miał on tu wiele do powiedzenia
Mahut 1.36
Wawrinka Chardy
Wawrinka nie należy do trawiastych tuzów. Do tej pory poszło bez straty seta, ale rywale też byli plażowi. Chardy powinien postawić poprzeczkę znacznie wyżej. Set w jego zasięgu
Chardy +1.5 seta 1.73 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom