>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - ‘s-Hertogenbosch & Eastbourne, 16,17-23.06.2013

Status
Zamknięty.
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
David Ferrer - Xavier Malisse 5.00 @Expekt

Ferrer tydzień przed Wimbledonem, nie twierdzę że musi od razu przegrać w 1 rundzie Holenderskiego turnieju, aczkolwiek trafił na X-mana, który na trawie grać potrafi. Forma Belga ostatnimi czasami optymizmem nie napawa, ale kurs moim zdaniem warty ryzyka. Póki co nie mam w ofercie handi, ale gdy tylko się pojawią setowy zgram na pewno.

Jakie są wasze opinie na ten temat ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
????Isner J. -Donskoy E. DW 2-0 @ 1.33 Bet365
Cóż idę dzisiaj mocniej w stronę Big Johna, grass w połączeniu z mocą jego serwisu powinien szybko załatwić sprawę, do tego silny FH i z Rosjanina który do tej pory grał na trawie 3 razy i wszystkie mecze przegrał nie powinno nic zostać. Isner na trawie czuje się bardzo dobrze, osiąga naprawdę dobre wyniki 2x razy wgrał pod rząd turniej w Newport a w tamtym roku na IO dał się połamać Federerowi tylko 1 raz (naprawdę dobry mecz Johna z królem trawy). Przeczuwam dzisiaj szybki i pewne zwycięstwo Amerykanina na Donskoyem który ostatnio jest w fatalnej formie.
Tutaj reszta typów z dzisiejszego dnia:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/tenis-by-promark-92024-3.html#post3681785
Analizy później jak się wyrobię.
???? John Isner - Evgeny Donskoy (+1.5 seta) dla Mecz. WYNIK 76 36 46 :cool: ????
KURS: 2.95
Stawka: 60 | Do wygrania: 117 PLN
Expekt
Po takim kursie na DW 2-0 dla Isnera w życiu bym się nie pokusił ???? Wg mnie bardzo ryzykowny typ w stosunku do kursu. John jak każdy wie bazuje swój tenis na serwisie i teraz pada pytanie: co jak pierwszy serwis przestanie na jakiś czas wchodzić ??? A no proste, John zacznie się męczyć i wcale nie jest powiedziane, że nie straci seta. Donskoy w takiej fatalnej formie nie jest znowu, powalczył na RG z Andersonem, który wg mnie w tym momencie jest lepszy od Johna, urywając mu seta. Donskoy potrafi trzymać swój serwis, więc możemy być świadkami TIE BREAKA, a tu już może być różnie, bo jedna czy dwie przypadkowe piłki ustawiają wynik seta...
Po za tym, jesteśmy w przedbiegach Wimledonu, więc granie DW na faworytów jest wg mnie kiepskim pomysłem ???? Bagietka dziś popłynął, czemu John nie miałby się pomęczyć ???
EDIT po meczu:
zgodnie z planem, Donskoy nie dość, że wygrał seta to i wygrał mecz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Berlocq C. - Baghdatis M.
Baghdatis to na chwilę obecną tylko nazwisko. Co z tego, że Cyrpryjczyk ma olbrzymie doświadczenie i spore możliwości skoro na chwilę obecną nie potrafi z tego skorzystać. Spoglądam na kursy i przepaść. Przy aktualnej dyspozycji Bagiety granie go po takim kursie jest dla mnie czymś niedorzecznym. Ktoś powie, że dwa lata temu dotarł tu do półfinału, ale wówczas jego forma była nieco lepsza niż teraz. Z kolei w 2010 roku odpadł tu w pierwszej rundzie z Luczakiem, którego specjalista od trawy nazwać nie można i była to spora sensacja. Bercloq też nie błyszczy formą, ale pokazał na szybszej nawierzchni w trakcie Indian Wells, że potrafi spłatać figla i wyeliminował Nishikoriego oraz Dolgopolova. Nazwisko nie gra, więc może warto poszukać niespodzianki?
Berlocq +1.5 seta 2.55 Totomix lub Berlocq 4.86 Fortuna
co sądzicie?
No niestety nie zdecydowałem się pograć, ale przeczucie nie zawiodło.
Drugi mecz, który rzucił mi się w oczy jest spotkanie ubiegłorocznego triumfatora tego turnieju Ferrer&#39;a z ubiegłorocznym półfinalistom Malisse. Ponownie spora przepaść w kursach, co w tym wypadku jest bardziej zrozumiałe, niż w poprzednim przypadku, gdyż Ferrer to ścisła czołówka. Przy czym na trawie nie będzie mu tak łatwo z Malisse. Jak wspomniałem obaj w zeszłym roku obaj dotarli tu bardzo wysoko, przy czym Malisse ten sam półfinałowy szczebel osiągał także dwa lata temu oraz trzy lata temu, zatem dobrze czuje się na holenderskim korcie. Dla Ferrera to będzie dopiero przetarcie na tej nawierzchni, bo w tym roku jeszcze nie grał na trawie. Z kolei Malisse pograł już w Londynie i napsuł nieco krwi brązowemu medaliście Igrzysk z Londynu , Del Potro. Nie spodziewałbym się tu tak łatwiej przeprawy jak sugerują to kursy
Malisse + 1.5 seta 2.55 Totomix
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
midq 677

midq

Użytkownik
Ferrer D. (Esp) - Malisse X. (Bel)
Każdy kto interesuje się tenisem zna tych dwóch zawodników. Ferrer bardzo solidny niezależnie od nawierzchni, jednak na trawie zawsze te wyniki były trochę słabsze. Xman zaś na odwrót, na trawie wyniki trochę lepsze niż na innych nawierzchniach. Malisse w tym sezonie już trochę na zielonej nawierzchni grał, Ferrer jeszcze nie. Z racji dobrej formy Malissa i wprowadzenia Ferrera na trawę spodziewam się całkiem wyrównanego meczu. Over 20,5 spokojnie do pokrycia nawet we dwóch setach.
Over 20,5 gema @ 1,7 unibet
✅
Garcia-Lopez G. (Esp) - Brands D. (Ger)
GGL wirtuozem trawy nie jest, woli wolniejsze nawierzchnie. Brands też nienajlepiej ostatnio grał, jednak w meczu z Huta Galungiem pokazał, że wraca do dobrej dyspozycji. Dobre warunki fizyczne którymi dysponuje, mocny serwis i fh czynią go według mnie faworytem tego meczu. Z racji, że buki wystawiły kursy równo, ja postawię na Daniela.
Brands @ 1,88 unibet

Mahut N. (Fra) - Berankis R. (Ltu)
Tutaj już bez większej analizy, Mahut co roku wraca do gry właśnie na tym etapie sezonu i myślę, że pokaże młodemu Litwinowi jak się gra na trawie. Z racji przechodzenia przez kwalifikacje i zbliżającego się Wimbledonu oraz już trochę zaawansowanego wieku jak na tenisistę nie gram tego grubo.
Mahut @ 1,55 pinnacle
✅
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Viktor Troicki - Martin Klizan dla Mecz. WYNIK 36 26 ✅✅✅
KURS: 3.30
Stawka: 60 | Do wygrania: 128 PLN :cool:
Expekt

Przeczuwam tutaj małą niespodziankę. Klizan ostatnio jakoś nie błyszczy, w ogóle ten rok znacznie słabszy niż poprzedni i ciągle czekamy na przebudzenie się sąsiada z południa ???? Coś mam przeczucie, że to nastąpi jutro, mimo że jest wg booków stawiany w roli tego słabszego. Może i słusznie, bo w końcu Troicki ma większe doświadczenie na trawie i ostatnio grał całkiem nieźle (na RG pokonał Cilica, a odpadł dopiero w czwartej rundzie z Tsongą) ale ... ale Troicki jest stosunkowo kiepski psychicznie, często potrafi go wyprowadzić z równowagi jakaś pierdoła. Pamiętam mecz z Gulbisem, gdzie mało się nie pobił z sędzią i wziął operatora kamery aby ten nagrał, że nie było autu... Parodia ????
Klizan swoją konsekwentną grą też może wywołać, delikatnie mówiąc, zdenerwowanie u Serba. Tym bardziej, że Klizan ma za co się zrewanżować Troickiemu - grali ze sobą raz, rok temu na Wimbledonie, Klizan przegrał po walce 2:3 prowadząc 2:1.
Wg mnie kurs delikatnie przesadzony, delikatnie można spróbować w stronę Słowaka. W drugiej rundzie już czeka Fog, który dziś kabaret odstawił i pokazał wszystkim jak bardzo mu się nie chce grać. Sam Zemlja chyba tylko wie jak nie wykorzystał takiej postawy Włocha. Droga zatem do QF otwarta - może w końcu Klizan pokaże na co go stać. Troicki na pewno do ugryzienia, a po takim kursie w to wchodzę!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Istomin D. v Dodig I. 4/10 ✅
1,95 Expekt
Uważam, że ten mecz wygra Chorwat, który na trawie nie mógł w zeszłym tygodniu zajść zbyt daleko bo trafił na wspaniale dysponowanego rodaka, Marina Cilicia. Tym razem również będzie ciężko bo w następnej rundzie na wygranego z tej pary czeka Raonić, jednak jak wiadomo nie jest on na trawie taki straszny. Myślę, że styl gry Dodiga, pozwoli mu zwyciężyć. Istomin nie potrafi grać z takimi zawodnikami jak Chorwat. Drugą rzeczą jest to czy serwis Ivanowi będzie wchodzić bo niewątpliwie jest to jego mocna strona. Istomin w zeszłym tygodniu w Quenns poległ Sijslingowi co przynajmniej dla mnie było ogromną niespodzianką. Jutrzejsze spotkanie powinno pokazać czy Ivan jest dobrze przygotowany, bo predyspozycję do dobrej gry na grassie bezsprzecznie ma, tutaj nie ma co dyskutować. Obaj Panowie spotkali się wcześniej na korcie tylko raz, ale aż sześć lat temu, dodatkowo na hardzie więc nie ma tutaj sensu nic więcej przytaczać (Istomin zwyciężył w dwóch, krótkich setach). Istomin w tym sezonie bez większych, lepszych wyników, Dodig był już w półfinale w Monachium, ćwierćfinał w Delray Beach czy Zagrzebiu. Myślę, że na tą chwilę faworytem tego meczu powinien być Chorwat i podobnie typuję.
???? Roger-Vasselin E. v Lu Y.H. 4/10 ⛔
1,50 Expekt
Krótko i na temat, Francuz jest w gazie, na trawie czuję się bardzo dobrze, w zeszłym tygodniu był bliski sprawienia niespodzianki, wygrywając seta ze swoim rodakiem Tsongą. Sezon bardzo dobry, jak nie najlepszy w karierze. U Lu zupełnie inna sytuacja. W tym sezonie wyniki osiąga marne, do sukcesów należy wpisać kilka Challengerowych ćwierćfinałów, gdzie była bardzo marna obsada czy trzecia runda Indian Wells. Odważnie stwierdzam, że Lu nigdzie poza hardem nie potrafi grać, na grassie bilans 22/27 więc marniutko. W tym sezonie jeszcze nie konfrontował się w oficjalnym meczu na trawie więc mogą pojawić się jakieś kłopoty, wszystko, wszystko przemawia za Francuzem. Nic negatywnego nie napływa do nas z obozu Francuzkiego, punkty za ubiegłoroczny ćwierćfinał broni Edouard więc zdecydowanie ma o co walczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 203

krolwta

Użytkownik
Sijsling - Wawrinka
Typ: Sijsling
Kurs:2.62 bet365
Oj leca kursy na Sijslinga leca, a mozna bylo zagrac nawet ponad 3,0. Wydaje mi sie, ze for value idealny mecz ale za niskie stawki. sijsling ostatnio pokazal troche gry a wawrinka jak to wawrinka... For value za male stawki na &#39;niespodzianke&#39; polecam. GL
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Kolega Mad jak zwykle się zapędził.
Myślę, że styl gry Dodiga, pozwoli mu zwyciężyć. Istomin nie potrafi grać z takimi zawodnikami jak Chorwat.
Co masz na myśli konkretnie? Chodzi Ci o to, że Istomin nie potrafi grać z zawodnikami grającymi S&amp;V? Podaj jakiś przykład bo dla mnie to zwykła bujda.
Istomin w tym sezonie bez większych, lepszych wyników, Dodig był już w półfinale w Monachium, ćwierćfinał w Delray Beach czy Zagrzebiu.
Tutaj standardowo lanie wody pod analizę. Istomin w tym sezonie ma lepszy bilans niż Dodig (21/18 przy 15/17). Oczywiście o półfinale w Memphis czy QF w San Jose Denisa nie wspomniałeś.

Dodig zagrał słabiutko z Wardem. Ratował go serwis, jeśli dochodziło do wymiany Chorwat miał mało argumentów na swoją korzyść. Wygrał tylko dzięki pusiactwu Warda, który w najważniejszych momentach zwyczajnie robił banalne błędy. Istomin na trawie mocny, bardzo fajnie pogrywa. Dobry serwis, potrafi skończyć, mądrze rozgrywa punkty. Wobec tego co pokazał Chorwat w Queens jestem skłonny pograć na Denisa.

Co do meczu Roger-Vasselin v Lu @2,92 na Tajwańczyka w Marathonbet to value. Lu na trawie grać lubi i potrafi. Pokonywał Roddicka(będącego w optymalnej dyspozycji), rok temu Karlovicia, Tipsarevicia, Benneteau. Francuz nie zachwyca, na pewno value jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Benneteau to gracz, który potrafi odnaleźć się własciwie na każdych kortach i na pewno posiada spore umiejętności i doświadczenie, a pamiętamy chociażby jego ubiegłoroczny występ podczas Wimbledonu ,gdzie pociągnął 5-setówkę z Federerem. Dziś I runda na trawiastym Eastbourne gdzie zmierzy się z Andersonem. Kevin od ponad roku konsekwentnie podnosił swój poziom, zanotował kilka dobrych wystepów na hardzie i sądzę, że posiada potencjał na regularne utrzymanie się w top 20.
Jeśli chodzi o sam match&#39;up to według mnie mocnym faworytem tego meczu jest właśnie Afrykanin, tym bardziej przy swoim mocnym i solidnym serwisie, który na pewno będzie skutecznie funkcjonował na tej nawierzchni, ponadto Kevin znacznie polpszył swoją grę z głębi kortu i błędem byłoby wpychanie go do jednego wora z &quot;drewniakami&quot; na tym etapie. Pokuszę się i dam szansę Kevinowi.
Kevin Anderson - Julien Benneteau [1,67] PinnacleSports
 
M 10

mk890614

Użytkownik
Na początek 4 mecze, które odbywają się jako pierwsze więc trzeba się spieszyć.
Tomic - Ward over 22,5 1,80 Unibet
Brytyjczyk wiadomo wychowany na trawie, do tego troche pomęczył Dodiga, a Tomic niby bilans ma grassie dobry ale wszystko dzięki dobremu sezonowi 2011. Od tamtej pory słabo, tak jak z resztą cały ten sezon. Tomic powinien wygrać ale panowie chyba trochę pograją.

Llodra - Paire 2 2,15 unibet
Kolejny już w tym roku francuski pojedynek. Gram na Paire, bo broni punktów za ubiegłoroczny półfinał. Bilans na trawie na korzyść Llodry. Tutaj szanse dawałbym 51/49 dla Llodry, ale wierze w talent Paire i &quot;magię&quot; miejsca, w którym rok wcześniej był bliski finału.

Chardy - Pouille (+1,5) 2 1,9 unibet
Tutaj krótko. Poczynania CHardy&#39;ego na grassie nie powalają, chciałem wrzucic link żeby to pokazać, ale jeszcze nei mogę (za mało postów) Jednak każdy wie jak to sprawdzić. Najlepeij spojrzeć na poszczególne wyniki meczów. Pouille swoją przygodę z prawdziwym tenisem dopiero zaczyna jednak wiadomo jak bardzo utalentowany jest to zawodnik. Po takim kursie moim zdaniem warto spróbować

Roger-Vasselin - Yen-Hsun 1 1,45 unibet
Analiza,pod którą podpisuje się dwoma rękami była wyżej

AKO 10,66
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Dzis bardzo krotko:
D. Istomin/I. Dodig - over 23.5 @ 1.99 (Pinnacle) ⛔ 3:6, 4:6
Kazdy z Panow zagral po dwa mecze na trawie: po jednym wygral i po jednym przegral. Dodig przegral z Cilic&#39;iem, a Istomin z Sijsling&#39;iem, wiec wstydu nie ma. Obydwaj sa juz &quot;przestawieni&quot; na te nawierzchnie i zaden nie odpusci.
V. Troicki/M. Klizan - over 22.5 @ 1.901 (Pinnacle) ⛔ 3:6, 2:6
Troicki mocny faworyt, a Klizan to zawodnik ktory naprawde nie lubi przegrywac 2:0. Seta powinien urwac. H2H to 5 setowy mecz z zeszlorocznego Wimbledonu, wiec bylo zaciecie.
M. Llodra/B. Paire - over 23.5 @ 1.926 (Pinnacle) ZWROT
Paire w tym roku pokazal sie z naprawde dobrej strony, dzis nie jest faworytem, ale nie sadze ze odda latwo mecz. Jego dobra forma pozwoli mu cos pograc z rodakiem.
Do tego popieram typ na Anderson&#39;a, ale ja pogralem duzo wczesniej po wyzszym kursie, wiec juz nie podaje.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis,ATP : S-Hertogenbosch
Spotkanie:Sijsling I.-Wawrinka S. zwrot
Typ:1
Kurs:3,08
Godz:16:30
bukmacher:Sportingbet

Jest to mecz pierwszej rundy ATP Hertogenboschna kortach trawiastych,zagrają w nim zawodnik gospodarzy Sijsling Igor numer 59 na świecie i Stanislas Wawrinka numer 10 na świecie ze Szwajcarii.Jest to pierwsze spotkanie między tymi zawodnikami,Holender na kortach trawiastych gra bardzo dobrze ostatnio doszedł do 3 rundy w Queens gdzie przegrał po zaciętej walce z Tsongą.To będzie pierwszy mecz na trawie w tym roku Wawrinki,nie jest to jego ulubiona nawierzchnia w całej karierze ma na niej bilans 10zw-15por.Dlatego myślę,że grający przed własną publicznością Holender może sprawić niespodzianke dzisiaj.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
W pełni podpisuję się pod typem na Sijslinga, Holender gra u siebie, wiadomo jaki ma serwis, będzie trudny do przełamania. Wawrinka nie będzie umierał za to, żeby wygrywać w jakimś podrzędnym turnieju, tenisiści z czołówki zapewne potraktują te rozgrywki jako trening przed Wimbledonem. Jeśli już szukać typów na ten turniej to przeciw faworytom. Tutaj Holender powinien co najmniej ugrać seta, można też pograć dodatni handicap gemowy.
Wawrinka - Sijsling (+1,5s.) 2 1.64 Unibet oraz Sijsling +3,5g. 1.5 Bet365 zwrot i tyle z rozkminki ;)
Oprócz tego over w meczu Andersona z Benneteau. Obaj mają świetne serwisy, jak dla mnie prawie pewny TB, jeśli Francuz nie da ciała jak ostatnio z Lopezem, to mecz powinien być w miarę wyrównany.
Anderson - Benneteau over 23,5g. 1.92 Unibet
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
dyscyplina: tenis, ATP: Eastbourne
spotkanie: Troicki - Klizan
typ: Klizan +1.5 set ✅ 30 minut i weszło ✅
kurs: 1.82
godzina: 15:20
bukmacher: Expekt
analiza:
Pierwsza runda turnieju na trawiastych kontach w Eastbourne. Dojdzie do spotkania Serba Troickiego i najlepszego ze Słowaków- Martina Klizana . Dla tych graczy to pierwszy występ na trawie w tym roku. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Troicki choć ja sądzę, że różnica w kursach jest zbyt duża. Oczywiście za tym pierwszym zawodnikiem przemawia przewaga doświadczenia, aczkolwiem w rankingu to obecnie Klizan jest wyżej klasyfikowany. W tym roku bez większych sukcesów ze strony tych zawodników. Troicki prezentował się na początku sezonu wręcz fatalnie. Ostatnio zaczął lepiej grać i nieźle zaprezentował się na Roland Garros. Jeżeli chodzi o korty trawiaste to spotykali się obaj na WImbledonie i dopiero po 5 setach wygrał Troicki. Serb nie miał nigdy na trawie jakiś dobrych wyników. Zazwyczaj swoje występy końćzy na drugich rundach. Ta para powinna stworzyć wyrównane widowisko. Być może trzeba się spodziewać 3 setów a z wysokiego kursu na Klizana skorzystam za pomocą handicapu setowego. Powinno być wiele zaciętych wymian i możliwe są jakieś długie sety. Mecz panów już za jakieś pół godziny.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Murray/Peers-Seppi/Fognini✅ Typ 1 1,36 William Hill
Murray i Peers specjaliści od gry na szybkich nawierzchnia, bardzo zgrana para wygrali challengera w Nottingham,w Queens nawet sami bracia Bryan nie mogli przełamać ich podania 3 tie breaki byli o włos od wygrania spotkania 11:9 w super tie breaku, po drugiej stronie Fognini który jeszcze jako tako ma pojęcie o grze podwójnej ale Seppi to pomyłka, grają za sobą pierwszy raz, murowany faworyt tego spotkania jak i całego turnieju (o ile wygrają z Peya/Soares) to para Australijsko-Brytyjska
Gonzalez/Lipsky-De Bakker/Huta-Galung ⛔Typ 1 1,44 William Hill
Kolejni specjaliści od gry na szybkich nawierzchniach, szczególnie na grassie, wygrali w zeszłym roku turniej w Newport i w zeszłym tygodniu ATP Halle,znakomite returny(szczególnie Santiago Gonzalez) jak i gra przy siatce, po drugiej stronie zlepka Holendrów którzy poza podaniem są gorsi w każdym aspekcie deblowego rzemiosła, taki kurs biorę w ciemno i myślę że Santiago i Scott nie powinni mieć dużych problemów aby pokonać Holendrów
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Evgeny Donskoy v Robin Haase dla Mecz. WYNIK 64 75 ✅✅✅ zgodnie z planem :cool:
KURS: 2.62
Stawka: 60 | Do wygrania: 97.50 PLN
Bet365

Znowu booki wystawiły VALUE na WIN Donskoya. Jak przy meczu z Isnerem było to bardzo duże VALUE tak teraz nieco mniejsze ale i tak wg mnie przesadzone... Haase jakoś wybitnie na trawie nigdy nie grał a w &#39;s Hertogenbosch już ewidentnie mu nie idzie, maks co tutaj osiągał to druga runda a gra co roku w tym turnieju (poza rokiem 2009) od roku 2004 jak dobrze sprawdziłem. W tym roku wg mnie się nic w tym temacie nie zmieni i Haase odpadnie również na drugiej rundzie.
W pierwszym spotkaniu z L.Mayerem wygrał głównie ze względu na skuteczność przełamań, wykorzystał wszsytkie 3 break pointy które miał, ale sam dał 9 szans na przełamanie własnego podania - raz go Mayer przełamał. Przy takiej postawie z Donskoyem może mieć duże problemy, gdyż po pierwsze Evgeny bardzo dobrze serwuje i zdobywa sporo punktów po pierwszym serwisie (w meczu z Isnerem bardzo dobrze 1st Serve Points Won 84% (46 of 55)), a po drugie Evgeny miał tylko dwie szanse na wykorzystanie przełamania serwisu Isnera i obydwie szanse wykorzystał, sam natomiast nie dał ani jednej okazji na przełamanie swojego serwisu. To robi wrażenie jak na stosunkowo młodego zawodnika. Świadczy to o całkiem niezłej formie, mimo że przed meczem z Isnerem padały teksty na tym forum, że Rusek zostanie zniszczony ????
Oglądałem mecz Donskoya z Isnerem i wg mnie jak Evgeny zagra chociaż 70% z tego co z Isnerem to spokojnie wygra to spotkanie, po takim kursie chętnie w to wchodzę!! Na Clay może i bym się wahał, na trawie mam mniej wątpliwości co do poprawności tego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Popieram Typ Kuby, również oglądałem mecze obu panów. Hasse w pierwszym secie z Mayerem nie istniał, Argentyńczyk całkiem nieźle serwował, a Robin jak amator nie radził sobie z tym, słaby return. Jedyne co go ratowało to serwis, który również nie był na najwyższym poziomie. Donskoy zagrał kapitalnie, ogólnie zawodnicy dla mnie zbliżeni poziomem, a forma jak i gra na trawie jak widać służy bardziej dla Donskoya. Oczywiście nie wiemy jak jutro zagra, ale buki sugerują się iż Hasse gra u siebie, a dla mnie to żaden argument, jeżeli nie będzie żadnego przekrętu to uważam że Donskoy może wygrać, a jak buki wystawią handi, to śmiało można grać.
Donskoy 2.62 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Albert Ramos v Fernando Verdasco dla Mecz. WYNIK 46 06 ⛔⛔⛔
KURS: 3.40
Stawka: 60 | Do wygrania: 154 PLN
Bet365

EDIT po meczu:
ktoś oglądał mecz??? Ramos w pewnym momencie stanał całkowicie, wygrywał w pierszym siecie 3:1, a później od stanu 4:3 przegrał UWAGA 9 gemów z rzędu ... Dziwne to, nie wiem, co się stało, bo meczu nie oglądałem.

Jeszcze jedno VALUE na jutro. Oglądałem mecz Verdasco z Dolgo i to nie Hiszpan wygrał ten mecz tylko Dolgo go przegrał!! W zasadzie w pierwszym secie Verdasco nie miał nic do powiedzenia, po prostu wyglądał słabo, a w drugim zaczęło się pajacowanie Dolgopolova które z zimną krwią wykorzystał Verdasco, w zasadzie wystarczyło przebić 2-3 piłki i Ukraińska menda popełniała UE wyrzucając piłkę daleko w OUT. Sorry, że w takim tonie wypowiadam się o Dolgo ale nie znoszę takich graczy jak on - tzw. &quot;gwiazdeczki&quot; które myślę, że już są takie super, a tu do doskonałości jeszcze bardzo daleka droga!! No ale mniejsza z tym pajacem...
Ramos zagrał super mecz z Blakiem w pierwszej rundzie - 1st Serve Points Won90% (28 of 31) mówi wiele... W dodatku nie dał ani jednej szansy na przełamanie własnego podania a sam wywalczył ich aż 10 z czego na luzie wykorzystał 3 break pointy. Jutro może być mecz na styku, znają się przecież doskonale, obydwaj leworęczni, H2H 1:1 - obydwa mecze rok temu. Oj będzie walka w tym meczu w wg mnie szanse są 50/50 - no może delikatnie na korzyść Verdasco ze względu na większe doświadczenie na trawie, ale tylko ze względu na to. Oglądałem ostatnio Ramosa na RG z naszym asem Jerzykiem ???? Źle nie zagrał, męczył się z nim Jerzyk i w zasadzie gdyby nie serwis którym się Polak ratował to mogło być ciekawie... Serwis Verdasco na pewno znacznie łatwiejszy od serwisu JAnowicza, więc wg mnie Ramos swoje szanse będzie miał...
Verdasco swoje lata ma, na pewno jak go pociśnie Ramos to nie będzie się żyłować przez Wimbledonem, żeby coś tu udowadniać ???? Po za tym, jakby ewentualnie wygrał Verdasco to spotka się z kimś z pary Lopez - Monaco, a chyba tych dwóch Hiszpanów nie chciałoby zagrać przeciwko sobie - przecież tak się &quot;lubią&quot; ???? Przypomnę, że Ci panowie razem występowali na sesjach fotograficznych zamiast trenować ???? Ale to tak pół żartem pół serio ???? Dwóch modeli fotograficznych na korcie, tego dawno nie grali ????
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Na jutro proponuję :
Llodra - Hernych 1
Llodra 42-27
Hernych 12-16
Jak widać Llodra bardzo dobrze czuję się na nawierzchni jaką jest trawa.
W 1 rundzie, krótki pojedynek bo przy 3-0 w 1 secie Benek Paire skreczował.
Hernych natomiast miał dziś bardzo ciężką 3-setową przeprawę z Goffinem, który wielkim wirtuozem trawy nie jest. Zdecydowanie na Llodre.
Mahut - Kuznetsov 1
Mahutowi przyjdzie się jutro zmierzyć z młodym ruskiem, który gładko w 1 rundzie pokonał ziemniaka Gimeno-Travera. Kuznetsov na trawie w miarę stabilny aczkolwiek szału nie robi. Ujemny bilans pojedynków na trawniku.
Mahut zaś może i lata świetności ma już za sobą ale na trawie nadal grać potrafi i jak wiadomo to jego ulubiona nawierzchnia. Myślę, że francuz poradzi sobie z młokosem bez stresu.
Malisse - Lu 1
Malisse podobnie jak Mahut jest rekinem nawierzchni trawiastych, to jego ulubiona nawierzchnia i z obecnego tour&#39;u ma jeden z najlepszych bilansów właśnie na trawie.
Dziś dojazd Ferrera, którego był to pierwszy po przerwie mecz na trawnikach ale mało kto spodziewał się aż tak gładkiego zwycięstwa belga(na pewno nie buki).
Jutro przyjdzie mu zmierzyć się z Lu, który akurat ku mojemu zdziwieniu ograł Rogera Vasselina. Bilans LU na trawie 19-25. Myślę, że jutro X-man wciągnie go nosem.
Pozdrawiam
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Na jutro proponuję :
Llodra - Hernych 1
Llodra 42-27
Hernych 12-16
Jak widać Llodra bardzo dobrze czuję się na nawierzchni jaką jest trawa.
W 1 rundzie, krótki pojedynek bo przy 3-0 w 1 secie Benek Paire skreczował.
Hernych natomiast miał dziś bardzo ciężką 3-setową przeprawę z Goffinem, który wielkim wirtuozem trawy nie jest. Zdecydowanie na Llodre.
Mahut - Kuznetsov 1
Mahutowi przyjdzie się jutro zmierzyć z młodym ruskiem, który gładko w 1 rundzie pokonał ziemniaka Gimeno-Travera. Kuznetsov na trawie w miarę stabilny aczkolwiek szału nie robi. Ujemny bilans pojedynków na trawniku.
Mahut zaś może i lata świetności ma już za sobą ale na trawie nadal grać potrafi i jak wiadomo to jego ulubiona nawierzchnia. Myślę, że francuz poradzi sobie z młokosem bez stresu.
Malisse - Lu 1
Malisse podobnie jak Mahut jest rekinem nawierzchni trawiastych, to jego ulubiona nawierzchnia i z obecnego tour&#39;u ma jeden z najlepszych bilansów właśnie na trawie.
Dziś dojazd Ferrera, którego był to pierwszy po przerwie mecz na trawnikach ale mało kto spodziewał się aż tak gładkiego zwycięstwa belga(na pewno nie buki).
Jutro przyjdzie mu zmierzyć się z Lu, który akurat ku mojemu zdziwieniu ograł Rogera Vasselina. Bilans LU na trawie 19-25. Myślę, że jutro X-man wciągnie go nosem.
Pozdrawiam
???? Xavier Malisse v Yen-Hsun Lu dla Mecz. (1.36) WYNIK 36 61 64
???? Andreas Seppi v Ryan Harrison dla Mecz.(1.57) WYNIK 36 75 63
KURS: 2.14
Stawka: 70 | Do wygrania: 80 PLN

Bet365

???? Jan Hernych v Michael Llodra dla Mecz. (1.36) WYNIK 67 64 75 :kwasny4565: przegrał wygrany mecz,zdarza się:sad:
???? Nicolas Mahut v Andrey Kuznetsov dla Mecz.(1.50) WYNIK 62 64
KURS: 2.04
Stawka: 60 | Do wygrania: 62.73 PLN
Bet365

Podpisuję się pod typami kolegi, tutaj nie powinno być niespodzianek a czwartego jako faworyta widzę jeszcze Seppiego, który rok temu tutaj doszedł do finału przegrywając z emerytowanym Roddickiem. Włoch na trawie czuje się dobrze, grał z Ryanem raz rok temu właśnie na tym turnieju i większych szans Amerykaninowi nie dał wygrywając 75 61. Jutro może być podobnie, w jednym secie pewnie młodzian powalczy ale wiele w tym meczu wg mnie nie ugra.
Niby na papierze i nie tylko wszystko przemawia za powyższymi faworytami, ale ... no oby nie było sensacji w tych dubelkach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom