>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - ‘s-Hertogenbosch & Eastbourne, 16,17-23.06.2013

Status
Zamknięty.
midq 677

midq

Użytkownik
Kravchuk - Coppejans
Tutaj nie szukam niespodzianki a dziwię się wysokim kursom na Kravchuka. Nie wiem co jest tego powodem, ale jak dla mnie jest mocnym faworytem tego meczu. Ma bardzo dobry bilans w tym roku 30/9 w tym 20/2 w hali czyli lubi szybką grę. Belg Coppejans ma rozegrany w swojej karierze tylko jeden mecz na trawie, przegrany. Kravchuk jest 178 w rankingu, Belg 553. Kravchuk powinien tutaj wygrać bez problemów.
Kravchuk @ 1,62 paddypower
✅ 6-4 6-4

Meuffels A. (Ned) - Mahut N. (Fra)
Krótka piłka, bardzo dobry na trawie Mahut, który postraszył ostatnio Murraya w Londynie kontra holender który na poziomie ITF na ostatnie 11 meczów wygrał 2. Nie widzę na trawie żadnych szans dla holendra w starciu z Nicolasem i wydaje mi się, że wynik 6-3 6-3 i tak będzie dla niego dobrym wynikiem. Porównując miejsca w rankingu 750-224, porównując bilansy na trawie 1/1 - 72/44. Typ nasuwa się sam.
Poniżej 18,5 gema @ 1,83 bet365✅ 6-3 6-2

Nielsen - Smethurst
Będący 630 w rankingu singlowym Nielsen kontra 373 młody brytyjczyk Smethurst. Na pierwszy rzut oka faworytem powinien być ten drugi, ale nic bardziej mylnego. Nielsen wybitnym singlistą nie jest, ale na trawie czuje się bardzo dobrze. Bilans 42/27 jest całkiem w porządku. Jednak w deblu jest obrońcą tytułu na kortach Wimbledonu, to już jednak coś znaczy. W starciu z Brytyjczykiem, który na trawie ma bilans 5/20 co jest mało spotykane u wyspiarzy, jest zdecydowanym faworytem i będę bardzo zdziwiony jeśli przegra ten mecz.
Nielsen @ 1,53 paddypower
✅ 6-0 6-1

@dx2
tak teraz patrzę i był liderem
Career High Combined 1 (30/07/2012)
jednak na trawie wielkich sukcesów nie odnosił, mimo wszystko uważam, że zdecydowanym faworytem jest Kravchuk. Swoją drogą poprzez belga trafiłem na Filipa Peliwo, kolejny talent rodem z Polski który rozwinął się na emigracji. W 2012 roku chłopak wygrał juniorski Wimbledon i US Open oraz był z finale AO i FO. Ciekawe jak się potoczy jego kariera
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
midq 677

midq

Użytkownik
Broady L. (Gbr) - Alund M. (Arg)
Spotkanie młodego obiecującego brytyjczyka z ziemniakiem Alundem. Miałem przyjemność oglądać finał wimbla 2012 juniorów w którym Liam grał z Lukiem Savillem. Chłopak jest leworęczny i ma bardzo dobry forehand + dobrze czuje się na nawierzchni trawiastej. Alund wiadomo, typowy ziemniak, na grassie rozegrane 4 mecze z czego przegrane 3. Różnica w rankingu atp ponad 700 miejsc, lecz myślę, że młody Brytyjczyk może tutaj powalczyć.
Broady @ 3,25 bet365 (może gdzieś będzie wyższy)⛔

+ imho pewniaczki Kubot✅ i Mahut✅, kursy około 1,15 na obu.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ktoś ma pojęcie co się stało dziś z Guidem Pellą? Czemu przegrał z rywalem z tak niskiej półki?
To są pierwsze mecze Pelli na turniejach trawiastych nawet jako junior nie grywał na trawie, więc mecze z Brytolami dla niego to naprawdę katorga Evans czy nawet dzisiejszy rywal Bambridge który urodził się w Nottingham więc gre na trawie ma wpojoną poradził sobie z zawodnikiem który jednak najlepsze osiągi będzie miał na wolnych nawierzchniach.
 
A 22

anty87

Użytkownik
Mahut - Kubot 1 @1.5
Francuz ma lepsze warunki i doświadczenie do gry na trawie .... Polak jest pod forma poza tym
Blake - Stahovsky 2 @1.9
Stahu mlodszy i zdolniejszy bardziej regularny nie podpala sie tak jak dziadek
 
N 7

nrth

Użytkownik
Kern-Hernych 2 @1,40
Dla mnie lokata. Starcie 403 w rankingu Kerna ze znanym Hernychem z miejsca 254. Czech jest zdecydowanie bardziej ograny w tym roku bilans na trawie to 6/1 gdzie jego przeciwnik rozegrał ogólnie w całej karierze... 3 mecze na trawie. Nie wiem co tutaj jeszcze napisać ponieważ nie ma co się rozpisywać. Zdecydowanie wygrana Jana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
midq 677

midq

Użytkownik
Kubot L. (Pol) - Mahut N. (Fra)
Mahut na trawie klasa, Kubot niby też dobrze gra na trawie ale jednak Łukasz jest teraz w fatalnej formie. Nicolas w Queens pewnie wygrał pierwszy mecz a w drugim miał pecha i trafił na Murraya z którym także powalczył. Będę bardzo zdziwiony jeśli przegra dzisiaj z Kubotem.
Mahut @ 1,44 bet365
✅
Berlocq C. - Baghdatis M.
Spotkanie doświadczonego Cypryjczyka z naszym idolem Berlocqiem który jednak czarodziejem na trawie nie jest. Marcos lubi i potrafi grać na trawie. Ostatnie wyniki nie napawają optymizmem ale widać, że wraca do gry, urwane sety Pairowi i Gulbisowi to sugerują. Bilans Berlocqa na trawie to 3-12 i nic nie wskazuje na to aby miał ulec poprawie po tym meczu.
Baghdatis @ 1,23 pinnacle ⛔
Under 20,5 gema @ 1,83 bet365 ✅ ???? pozostawię bez komentarza
Bagieta 2:0 @ 1,67 paddypower ⛔

Popieram również typy na Hernycha@1,4✅ i sam bez analizy dorzucam typ na De Scheppera@1,25✅, powinni bez problemu wygrać swoje mecze.
Co do meczu Llodra-Paire, skłaniałbym się bardziej w kierunku Llodry ale z powodu jego wycofania się z Queens rezygnuję z obstawiania tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP kwalifikacje Hertogenbosch 14:30, 16.06
Kubot - Mahut
typ: 0-2
2,00
bet365
Analiza
Dzis finalowa runda kwalifikacji w Hertogenbosch i chyba z tej okazji bukmacherzy urzadzili nam promocje na spotkanie Lukasza Kubota i Nicolasa Mahuta. Zdecydowanym faworytem jest przeciez tu Francuz, ktory swietnie czuje sie na kortach trawiastych. Francuz swietnie porusza sie na trawie, jego styl idealnie pasuje do gry na grassie. O maly wlos w ubieglym tygodniu nie wygral seta z Murrayem w Londynie, a przeciez rok temu ogral go na tych samych kortach. A Lukasz? Kubot nie spisuje sie specjalnie na trawie, z reszta jego forma jest na pewno daleka od idealu, w przeciwienstwie do Francuza, ktory wydaje sie byc w niezlej dyspozycji. Naprawde chyba nie ma tu innej mozliwosci niz pewne, dwusetowe zwyciestwo Francuza.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Brands - Huta Galung +2.5g @ 1.90 ⛔ , Huta Galung @ 2.50 ⛔ 36 26 :dfdrgdf:

Brands jeden z zawodników którzy mają narzędzia by zajść daleko lub osiągnąć naprawdę dobry wynik na trawie, lecz jednak ta nawierzchnia to jednak nie bajka dla niego, jest po prostu za szybko. Daniel nadaję się na twarde nawierzchnie lub mączkę gdzie ma czas na obranie celu jak i ułożenie się.

Tydzień temu sądziłem że z Hernychem, wreszcie Brands przełamie się i coś pogra w Halle nic bardziej mylnego to zawodnik który jednak na trawie zachowuję się jak krowa na lodowisku.

Niemiec nie wygrał żadnego spotkania na trawie od pamiętnego meczu z Berdychem w 4R na Wimbledonie w &#39;10 gdzie przegrał z Czechem 64 67 57 36.

Obaj mają porównywalną ilość gry na trawie. Niemiec 21 spotkań. Holender 18.

Huta Galung szczęścia do Hertogenbosch gdzie trawa wg mnie jest najlepiej pielęgnowana oprócz Queens w Londynie nigdy nie miał. Rok temu kontuzja, dwa lata temu IIR i porażka z z XManem który odpadł wtedy w półfinale.

Cofając się jeszcze bardziej Jesse trafiał rok w rok tutaj Ferrera 26 57 w &#39;09 czy 26 36 w &#39;08.

Największa broń Holendra to na pewno serwis na zewnątrz jak i slajs tą zagrywką może naprawdę rozprowadzić i wyprowadzić Niemca z równowagi który nie wiem czy w ogóle myśli o grze w Holandii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
Hellraiser mnie uprzedził jeśli chodzi o mecz i podał bardzo ciekawy typ - popieram.
Moje typy dot. w/w spotkania:

????
ATP Hertogenbosch Brands Daniel v Huta-Galung Jesse
Typ: powyżej 22,5 gemów⛔
Kurs:1,83
Typ:Huta-Galung - pierwszy set zwycięzca ⛔
Kurs:2,2
Buk:Bet365
Ed:wynik:6-3/6-2 Brands poważnie podszedł do sprawy...

Hertogenbosch - runda 1
v
Dzisiaj o godzinie 16:30 spotkanie pierwszej rundy turnieju w Hertogenbosch.
Obydwaj panowie spotkali się już dwa razy i oba mecze wygrał Brands. Czasy dość odległe, bo 2 i 6 lat temu - spotkania halowe.
Za każdym razem mecze były wyrównane. Panowie dobrze się czują na nawierzchniach twardych i szybkich, a na mączce radzą sobie całkiem średnio. Na trawie żaden z zawodników w turniejach nie radzi sobie bardzo dobrze i szybko odpadają. W Halle Brands z Hernychem starszym o 8 lat! (254rank.) odpadł już w pierwszej rundzie, ale Hernych w tym roku jest całkiem dobrym specem od nawierzchni trawiastej. Galung próbuje walczyć o punkty coraz częściej w bardziej liczących się turniejach, ale odpada dość szybko. Dochodzi do drugiej trzeciej rundy. Brands bez wątpienia ma więcej doświadczenia, ale ciężko tu mówić o dobrej formie po pokaźnej porażce tydzień temu z Czechem w Halle (6-4/6-2) gdzie był murowanym faworytem bukmacherów. Na pewno dużo ćwiczył, ale czy pokona Galunga ciężko powiedzieć, ponieważ Jesse dysponuje dobrą formą i nie kierował bym się w tym meczu pozycją rankingową obydwu graczy.
Mecz z pewnością będzie zacięty i stawiam tu na over gemowy.
Można też się pokusić o wygraną Galunga po kursie 2,45 (Bwin).
Jeśli jednak Brands wyjdzie maksymalnie skoncentrowany mecz wygra, ale nie będzie to na pewno spacerek.
Powodzenia w grze!
 
midq 677

midq

Użytkownik
Nieminen J. - Lopez F.
Spotkanie dwóch doświadczonych, leworęcznych zawodników. H2H 7-2 dla Nieminena, jednak ja jutro stawiam na Lopeza. Feliciano w tym sezonie nie zachwycał, jednak po wejściu na trawę odżył poraz kolejny. Nieminen w Londynie przegrał z Danem Evansem od którego jednak na trawie Lopez jest lepszy. Feliciano po przejściu przez kwale przegrał z finalistą Ciliciem, wygrywając wcześniej z Benneteau i Berankisem. Wiadomo, że Hiszpan to bardzo chimeryczny zawodnik więc nie ma co szaleć ze stawką, ale imo powinien jutro wygrać.
Lopez @ 1,53 pinnacle✅
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Nieminen J. - Lopez F.
Spotkanie dwóch doświadczonych, leworęcznych zawodników. H2H 7-2 dla Nieminena, jednak ja jutro stawiam na Lopeza. Feliciano w tym sezonie nie zachwycał, jednak po wejściu na trawę odżył poraz kolejny. Nieminen w Londynie przegrał z Danem Evansem od którego jednak na trawie Lopez jest lepszy. Feliciano po przejściu przez kwale przegrał z finalistą Ciliciem, wygrywając wcześniej z Benneteau i Berankisem. Wiadomo, że Hiszpan to bardzo chimeryczny zawodnik więc nie ma co szaleć ze stawką, ale imo powinien jutro wygrać.
Lopez @ 1,53 pinnacle
???? Jarkko Nieminen v Feliciano Lopez dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.75
Stawka: 60 | Do wygrania: 105 PLN
Bet365

Czy Lopez faktycznie odżył po wejściu na korty trawiaste ??? No chyba nie do końca, bo pokonanie będącego pod formą Benka czy Berankisa nie jest niczym szczególnym... Za to męczarnie w kwalifikacjach do Londynu z F. Nielsen są wyznacznikiem in minus ???? Z Cilicem może i powalczył, ale głównie dlatego że pierwszy serwis siedział... Jakoś mnie Lopez do swojej gry w Londynie nie przekonał...
Kursy wystawione na ten mecz wg mnie przesadzone i po takim kursie delikatnie w stronę Jarkko można spróbować. Z Lopezem akurat gra mu się nad wyraz dobrze (H2H 7:2) a w zeszłym roku na Wimbledonie Jarkko pokonał też faworyzowanego w tamtym spotkaniu Lopeza. Owszem Fin zaliczył ostatnio wpadkę z Evansem czy wcześniej z Gojowczykiem, no ale przecież na przestrzeni ostatnich kilku tygodni JArkko prezentował dobrą formę dochodząc np. do finału w Dusseldorfie czy dobrze prezentując się na RG. To bardziej Lopez był pod kreską niż Nieminen.
Jarkko może i nie jest jakimś specjalistą od gry na trawie, ale kurs wystawiony w tym meczu przesadzony w stosunku do prawdopodobieństwa wygranej - ja w to zatem wchodzę ????
 
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Zemlja-Fognini 2 @1.75
Jak do mnie to Fog wygra ten mecz. Rok temu zagral 3 bardzo zaciete trzysetowe mecze i zakonczyl turniej dopiero w 3 rundzie porazka z Roddickiem, ktory wygral calosc. Jest troche punktow do obrony, warto pograc jaks mecz przed Wimbledonem. Zemlja na pewno w zasiegu.
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Perełka na wtorek.
Mahut v Berankis 1 @1,55 ✅ Pinnacle
Biedny Francuz musiał przebijać się przez kwale. 2 gładkie zwycięstwa, a dzisiaj 6/4 3/6 6/1 z Kubotem. Francuz na grassie klasa, w Queens świetne spotkanie z Paniczem. Berankis niegdyś okrzyknięty mega talentem, w tym roku nie zachwyca. Na trawie też mnie nie przekonuje. Mahut naprawdę kosi na trawie, zawodnik kompletny. Kursu jeszcze nie ma ale tak z @1,35-@1,4 powinni wystawić.
Stepanek v Matosevic 1 @1,75 Betclic ✅
Bardzo przyjemny kurs. Matosevic nic specjalnego nie prezentuje, z Marejem zagrał bardzo słabiutko. Forhend przeciętny, serwisem krzywdy nie robi. Stepanek wygrał ostatnio czelka na mączce, ciekawa sprawa. Wiadomo, że Radziu idealnie pasuje na grass. Duże doświadczenie, świetny slice, styl S&amp;V a przy siatce wzór. Serwis na poziomie. Kurs naprawdę dobry, value jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Zemlja-Fognini 2 @1.75
Jak do mnie to Fog wygra ten mecz. Rok temu zagral 3 bardzo zaciete trzysetowe mecze i zakonczyl turniej dopiero w 3 rundzie porazka z Roddickiem, ktory wygral calosc. Jest troche punktow do obrony, warto pograc jaks mecz przed Wimbledonem. Zemlja na pewno w zasiegu.
???? Grega Zemlja v Fabio Fognini dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.00
Stawka: 60 | Do wygrania: 60 PLN
Bet365

Ja się z powyższym nie do końca zgadzam. Fabio jakoś nigdy specjalnie na trawie nie grał. Piszesz o turnieju sprzed roku więc warto wspomnieć z kim zagrał w tamtym turnieju - pierwsza runda CLAYowiec Ramos, druga Tomic - więc zawodnicy którzy nic wspólnego z graniem na trawie nie mają. Zemlja paradoksalnie dobrze się czuje na tej nawierzchni i na pewno Fog nie będzie miał tutaj łatwo, bo Grega jakby wracał do lepszej dyspozycji. W Londynie całkiem solidnie, odpadł z Berdychem po walce, więc występ przyzwoity.
H2H to 2:1 na korzyść Włocha, ale w tym roku grali z sobą w Doha i lepszy był Zemlja.
Mecz wg mnie będzie na styku ale ja się skłaniam w kierunku Słoweńca.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Ciekawie na jutro wygląda mecz Blake&#39;a z Ramosem.
Hiszpan 3 mecze w całej karierze na trawie rozegrane i bilans 0-3
Jankes tu będzie walczył, przeszedł kwale ogrywając m. in. Stakhovskiego, który jest od Hiszpana lepszym tenisistą na grassie.
Kurs na czystą &quot;1&quot; dla Blake 1,52 w Pinnacle.
Jak ktoś ładnie napisał ostatnio &quot; miło patrzeć jak starzy wyjadacze na trawie walczą i wygrywają&quot;
no blake narazie sprawia wrażenie jakby pierwszy raz na trawie grał
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Berlocq C. - Baghdatis M.
Baghdatis to na chwilę obecną tylko nazwisko. Co z tego, że Cyrpryjczyk ma olbrzymie doświadczenie i spore możliwości skoro na chwilę obecną nie potrafi z tego skorzystać. Spoglądam na kursy i przepaść. Przy aktualnej dyspozycji Bagiety granie go po takim kursie jest dla mnie czymś niedorzecznym. Ktoś powie, że dwa lata temu dotarł tu do półfinału, ale wówczas jego forma była nieco lepsza niż teraz. Z kolei w 2010 roku odpadł tu w pierwszej rundzie z Luczakiem, którego specjalista od trawy nazwać nie można i była to spora sensacja. Bercloq też nie błyszczy formą, ale pokazał na szybszej nawierzchni w trakcie Indian Wells, że potrafi spłatać figla i wyeliminował Nishikoriego oraz Dolgopolova. Nazwisko nie gra, więc może warto poszukać niespodzianki?
Berlocq +1.5 seta 2.55 Totomix lub Berlocq 4.86 Fortuna
co sądzicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Jakie znaczenie mają wyniki osiągnięte w Indian Wells, skoro tam grał na hardzie?
Tu jest trawa i Warlocq nie ma żadnych argumentów by ograć Cypryjczyka. Carlos słabo porusza się na tej nawierzchni.
Marcos nieźle zaprezentował się w spotkaniu z Gulbisem, lubi grać w przeciwieństwie do Argentyńczyka na trawie.
IMO Bagieta 2:0 po 1,57 pinnacle ⛔
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Co z tego że Stepanek wygrał ostatnio Chellengera, łatwo tam nie miał grając z Mertlem czy Gabashvilim ale jednak wygrał... Wcześniej tak dobrze nie było, w RG odpadł w pierwszej rundzie z młokosem N. Kyrgios, wcześniej porażka z Starace mu też chluby nie przynosi.
Z całym szacunkiem ale co ma do rzeczy że odpadł z Kyrgiosem i Starace w meczach na clayu ? Co Stepanek gra na clayu a co na szybkich kortach , różnica kolosalna . Starace w jakiej formie by nie był to na clayu leszczem nie jest , zwłaszcza u siebie .
Takie wyciąganie argumentów nic nie znaczących na dobrą sprawę . Wygrana w Czechach po mękach ale na trawie powinno być o wiele łatwiej i przyjemniej .
Przeciwnik nie najłatwiejszy na początek , ja odpuszczę , zobaczy się co Radek pokaże w 1 rundzie . Ale jakbym miał kogoś wybrać to o wiele bardziej godny zaufania jest Stepanek ;)

Edmund - De Schepper
⛔ 6-4 6-4 ????
over 21.5 @ 1.72
bet365
Młodziutki Brytyjczyk , rocznik 95 . W Queens patrząc na statystyki zagrał dobry mecz , Zemlja który odbiera o wiele lepiej niż Francuski drewniak , przełamał Edmunda tylko raz na 5 prób. Młodziak zaserwował 9 asów i wygrał 84 % 1 podania , drugi serwis kulał bo tylko 39% wygranych punktów .
Francuza widziałem kilka razy na trawie w tym sezonie i jak serwis siedzi to jest nie do ruszenia dla zawodników z niższymi umiejętnościami . Jednak return i ogólnie gra gdy nie wypracuje sobie przewagi serwisem pozostawia sporo do życzenia .
Moim zdaniem TB wcale nie jest jakąś opcją fantastyczną w tym meczu .
Polecam też typy na Wimbledon
http://forum.bukmacherskie.com/f152/wimbledon-13-typy-z-kwalifikacji-mezczyzn-93114.html#post3681629
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 2,4K

promark

Użytkownik
????Isner J. -Donskoy E. DW 2-0 @ 1.33 Bet365
Cóż idę dzisiaj mocniej w stronę Big Johna, grass w połączeniu z mocą jego serwisu powinien szybko załatwić sprawę, do tego silny FH i z Rosjanina który do tej pory grał na trawie 3 razy i wszystkie mecze przegrał nie powinno nic zostać. Isner na trawie czuje się bardzo dobrze, osiąga naprawdę dobre wyniki 2x razy wgrał pod rząd turniej w Newport a w tamtym roku na IO dał się połamać Federerowi tylko 1 raz (naprawdę dobry mecz Johna z królem trawy). Przeczuwam dzisiaj szybki i pewne zwycięstwo Amerykanina na Donskoyem który ostatnio jest w fatalnej formie.
Tutaj reszta typów z dzisiejszego dnia:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/tenis-by-promark-92024-3.html#post3681785
Analizy później jak się wyrobię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom