>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP - Roland Garros 25.05-08.06

Status
Zamknięty.
M 0

muni

Użytkownik
Granollers-Pujol Marcel (Hiszp) /Ventura Santiago (Hiszp) - Guccione Chris (Aus) /Hewitt Lleyton (Aus) 1 @ 1.80

Pierwszy debel: razem ze soba nigdy nie grali, ale osobno osiagli niezle wyniki w turniejach deblowych. Pujol po odpadniaciu w drugiej rundzie singla bedzie chcial sobie powetowac to w deblu. Hewitt w deblu? Nieraz gra w pucharze davisa. Nie wiem z kad u niego pomysl z tym debelm. Co prawda jest w dobrej formie, ale powinien sie skoncentrowac na singlu gdzie czeka go ciezki mecz z Ferrerm. Guccione ani nie jest dobrym deblista, ani formy niema. Kurs 1.80 az zal nie brac ????

Llagostera Vives Nuria (Hiszp) /Martinez Maria Jose (Hiszp) - Camerin Maria-Elena (I) /Dulko Gisela (Arg) 1 @ 1.80

Inny hiszpanski debel, tym razem kobiecy. Forme maja bardzo dobra. Przed RG w Berlinie dotarly do finalu. Wczesniej kazda osobna takze dochodzily do finalow. Jest to typowy solidny debel. Mieszanka wlosko-argentynka stworzona specjalnie na ten turniej. Dulko niby w formie ale z singla odpadla, ale z deblem nie ma nic wspolnego. Camerin od dluzszego czasu nie moze przejsc pierwszej rundy w zadnym turnieju czy to w singlu czy w deblu. I nie sadze zeby to sie jutro zmienilo.

Jeszcze z singla pan mozna zagrac, duze szanse powodzenia
Dell&#39;Acqua Casey (Aus) - Suarez-Navarro Carla (Hiszp) [Q] 2 @ 2.20
Australijka bez formy, jakos przebrnela pierwsze 2 rundy, ale hiszpanka ktora prezentucje sie coraz lepiej powinna zatrzymac Dallacque.

Prosze o jakies komentarze
Pozdrawiam i zycze udanych typow.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Monfils G. - Melzer J.
Typ: Monfils G. ✅ (Wynik: 4-6,7-5,4-6,6-0,6-2)
Kurs: 1.45
Stawka: 6/10

Gael czaruje publiczność w Paryżu, choć nie na swoim najwyższym poziomie to jednak gra na tyle równo, że w dwóch meczach nie stracił jeszcze seta. Melzer ograł Luczaka i Daniela, z tym drugim wygrał po 5 setach. Sądzę, żę Monfils wykaże więcej determinacji na wygranie pojedynku a Melzer pokazał już wszystko co ma i w jego meczu z Danielem w piątym secie mogło zdarzyć się wszystko. On miał więcej szczęścia. Allez Gael !
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
????D.Tursunow - J.Chardy????
Typ: 2
Kurs: 2.30
Buk :bwin

Zawodnik francuski był sprawcą największej sensacji w 2 rundzie France Open pokonując Argentyńczyka Dawida Nalbandiana 3:2. .
Uważajcie, nie obiecujcie sobie wiele po wyniku tego spotkania. Nalbi wygrywał już 2:0 i myślicie że tak doświadczony gracz na ziemi, bo przecież na tej nawierzchni jest najgroźniejszy i kondycja jest raczej po jego stronie opadłby tak nagle z sił i przegrał z Chardym? Nie chciałbym kierować tutaj żadnych aluzji, ale jest to naprawdę bardzo dziwne że wygrywając 2:0 przegrał 3:2 i to jeszcze z tak przeciętnym zawodnikiem.

Na glinie w tym roku Rosjanin rozegrał 9 spotkań ,z których 5 wygrał(Anderson,Daniel,Kiefer,Brands,GGLopez) i poniósł 4 porażki(Andriejew,Gremelmayr,Acasuso,Murray) .Chociaż Chardy nie jest zawodnikiem klasy Andriejewa czy Murraya .
No właśnie moim zdaniem sam sobie zaprzeczasz tym co piszesz. Zawodnicy tacy jak Kiefer czy GGL uważam że są zdecydowanie lepsi od Francuza, a pozostali mniej więcej na tym samym poziomie. A pozostali to są jedni z najgroźniejszym przeciwników w ATP na ziemi więc nie byle kto.

ale na glinianej mączce czuje się jak ryba w wodzie i mając za sobą francuską publiczność postara się o kolejną niespodziankę ..
Bardziej by chyba pasowało określenie płotka bo na rybe to raczej nie wygląda grając przeważnie w challengerach;) i pamiętaj po dniu konia przychodzi przeważnie słabszy dzień

Chardy rozegrał w tym roku 13 meczów na glinie ,z których 9 wygrał i 4 przegrał(A.Martin,Galvani,Greul,Monfils)
.

No właśnie jedynie Monfilsa można porównać z Tursunovem, no może nawet francuz jest lepszy. Ale Martin, Greul to raczej przeciętniacy i nawet na najgorszej nawierzchni dla Rosjanina- ziemi nie mieliby szans w tym pojedynku.
 
M 0

muni

Użytkownik
Granollers-Pujol Marcel (Hiszp) /Ventura Santiago (Hiszp) - Guccione Chris (Aus) /Hewitt Lleyton (Aus) 1 @ 1.80 ✅
Pierwszy debel: razem ze soba nigdy nie grali, ale osobno osiagli niezle wyniki w turniejach deblowych. Pujol po odpadniaciu w drugiej rundzie singla bedzie chcial sobie powetowac to w deblu. Hewitt w deblu? Nieraz gra w pucharze davisa. Nie wiem z kad u niego pomysl z tym debelm. Co prawda jest w dobrej formie, ale powinien sie skoncentrowac na singlu gdzie czeka go ciezki mecz z Ferrerm. Guccione ani nie jest dobrym deblista, ani formy niema. Kurs 1.80 az zal nie brac:smile:
Llagostera Vives Nuria (Hiszp) /Martinez Maria Jose (Hiszp) - Camerin Maria-Elena (I) /Dulko Gisela (Arg) 1 @ 1.80 ✅
Inny hiszpanski debel, tym razem kobiecy. Forme maja bardzo dobra. Przed RG w Berlinie dotarly do finalu. Wczesniej kazda osobna takze dochodzily do finalow. Jest to typowy solidny debel. Mieszanka wlosko-argentynka stworzona specjalnie na ten turniej. Dulko niby w formie ale z singla odpadla, ale z deblem nie ma nic wspolnego. Camerin od dluzszego czasu nie moze przejsc pierwszej rundy w zadnym turnieju czy to w singlu czy w deblu. I nie sadze zeby to sie jutro zmienilo.

Mam nadzieje ze ktos skorzystal ????
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Granollers-Pujol Marcel (Hiszp) /Ventura Santiago (Hiszp) - Guccione Chris (Aus) /Hewitt Lleyton (Aus) 1 @ 1.80 ✅

Pierwszy debel: razem ze soba nigdy nie grali, ale osobno osiagli niezle wyniki w turniejach deblowych. Pujol po odpadniaciu w drugiej rundzie singla bedzie chcial sobie powetowac to w deblu. Hewitt w deblu? Nieraz gra w pucharze davisa. Nie wiem z kad u niego pomysl z tym debelm. Co prawda jest w dobrej formie, ale powinien sie skoncentrowac na singlu gdzie czeka go ciezki mecz z Ferrerm. Guccione ani nie jest dobrym deblista, ani formy niema. Kurs 1.80 az zal nie brac:smile:

Llagostera Vives Nuria (Hiszp) /Martinez Maria Jose (Hiszp) - Camerin Maria-Elena (I) /Dulko Gisela (Arg) 1 @ 1.80 ✅

Inny hiszpanski debel, tym razem kobiecy. Forme maja bardzo dobra. Przed RG w Berlinie dotarly do finalu. Wczesniej kazda osobna takze dochodzily do finalow. Jest to typowy solidny debel. Mieszanka wlosko-argentynka stworzona specjalnie na ten turniej. Dulko niby w formie ale z singla odpadla, ale z deblem nie ma nic wspolnego. Camerin od dluzszego czasu nie moze przejsc pierwszej rundy w zadnym turnieju czy to w singlu czy w deblu. I nie sadze zeby to sie jutro zmienilo.

Mam nadzieje ze ktos skorzystal ????

Ameryki nie odkryłeś 8)

Co do samych spotkań to nie wróży to dobrze w kolejnych rundach. Hiszpanki niemiłosiernie się męczyły, zawodził przede wszystkim serwis. Porażka było blisko ale jednak wymęczyły to zwycięstwo. Sam grałem także na nie i w kolejnej rundzie myśle że się poprawią bo liczę że gdzieś w tym turnieju dojdą (choć po drodze będzie Raymond/Stosur)
Hiszpanie natomiast wygrali pewnie w pierwszym secie w drugim troche nerwówki ale z kim jak z kim musieli ten pojedynek wygrać. W następnej rundzie raczej Aspelin/Knowle więc daleko nie zajdą...

od jutra zaczne podawać typy.
Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Stepanek - Robredo 1.93

Weldug mnie Czech jest lepszym zawodnikiem i to sporo lecz na cegle to sie troche wyrownuje bowiem jest to ulubiona naiwerzchnia Hiszpana. Radek ostatnio gra swietnie, pokonal miedzy innymi Federera w Rzymie 7-6 7-6, we French Open nie mial zadnych klopotow. Robredo bardzo slaby serwis, bardoz slaby BH. Duzo nadrabia dobrym przebijaniem, dokladnym i bardzo duza solidnoscia gry, regularnoscia. Stepanek duzo atakuje, chodzi do siatki, gra mocno i plasko, wcale nie sa tak wolne korty w Paryzu, mysle, ze wygra Radek Stepanek 3-1 lub 3-2.
 
M 0

muni

Użytkownik
Ameryki nie odkryłeś 8)

Co do samych spotkań to nie wróży to dobrze w kolejnych rundach. Hiszpanki niemiłosiernie się męczyły, zawodził przede wszystkim serwis. Porażka było blisko ale jednak wymęczyły to zwycięstwo. Sam grałem także na nie i w kolejnej rundzie myśle że się poprawią bo liczę że gdzieś w tym turnieju dojdą (choć po drodze będzie Raymond/Stosur)
Hiszpanie natomiast wygrali pewnie w pierwszym secie w drugim troche nerwówki ale z kim jak z kim musieli ten pojedynek wygrać. W następnej rundzie raczej Aspelin/Knowle więc daleko nie zajdą...

od jutra zaczne podawać typy.
Pozdrawiam
Co do komentarza &quot;Ameryki nie odkryles&quot; to mysle ze ustrzelilem ladne kursy. Hiszpanki w 3 secie prowadzily 5:2 z dwoma przelamaniami i mogly to wczesniej wygrac. Hiszpanie tez gladko sobie poradzili. Nie mowilem ze sa to jakies wybitne deble, ale ze wygraja ze swoimi przeciwnikami i tak tez sie stalo i to bez wiekszych nerwow. Wiec jestem z siebie zadowolony.
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Tursunov- Chardy 1,55 ⛔
Youzhny- Verdasco 1,80 ✅
Aspelin S./Knowle J. - Brunstrom J./Soderling R. 1,25 ✅
Clement A./Llodra M. - Cuevas P./Horna L 1,15 ⛔
Skuteczność mizerna. Nie wiem o co chodzi z tych Chardym, ale dobrze że teraz Almagro i w końcu Francuz wypadnie z turnieju. Llodra chyba nastawił sie na singiel.

Robredo- Stepanek 1,80

Dwóch różnych graczy. Po pierwsze od strony psychicznej- Radek bardzo łatwo się denerwuje co przeważnie wpływa negatywnie na jego grę. Robredo zaś spokojny nie poddaje się zupełnie inny zawodnik nisz jeszcze kilka miesięcy temu. Widać że potrzebował takiego załamania formy, czuje się mocny wie że potrafi wyjść z każdej opresji. Stepanek raczej gracz ofensywny dużo mocnych, rozrzucających uderzeń, znakomita gra przy siatce świetny serwis, no ale ma po drugiej stronie solidnego Hiszpana, który odbiera bardzo dużo piłek, biega po korcie, nie łatwo jego przeciwnikom ustrzelić jakiegoś winnersa. Jego baloniki na końcowe linie mogą się źle skończyć dla Stepanka, który lubi uderzać mocna, przy liniach a uwierzcie mi z takich piłek nie jest łatwo atakować bo wystarczy że rakieta będzie uderzała piłkę parę stopni inaczej i już może się to kończyć autami albo siatką. Mecz łatwy nie będzie, ale myślę że Radek psychicznie może tej rywalizacji nie wytrzymać i przegrać ją np. podczas drugiego seta w głowie i wtedy może mu się zamarzyć jakiś krecz, albo po prostu czekanie na koniec spotkania. Widowisko będzie naprawdę piękne uważam. No i ten turniej w Rzymie, pokonanie Ferdka, nie wiem jakoś sceptycznie podchodzę do tego, uważam że jedna jaskółka wiosny nie czyni. Uważam że raczej mecz rozstrzygnie się w łowie Stepanka, jeśli zagra na luzie, na 100% swoich możliwości może pokusić sie o zwycięstwo, ale chyba nie z tak specyficznym graczem na clayu jak Tommy.

Ginepri- Serra 1,90

Serra dość niespodziewanie przeszedł gładko dwie pierwsze rundy Roland Garros. Teraz w 3. rundzie czeka na niego prawdziwy sprawdzian- mianowicie Ginepri, który sprawił nie lada niespodziankę w poprzedniej rundzie wyeliminowując z turnieju znakomitego na clayu Andreeva. Serra ma na razie za sobą spotkania z Hanescu i Giraldo, czyli sami przeciętniacy, do których Robbiego nie należy porównywać, ale ten również dość łatwo rozprawił się ze słabym na clayu Youngiem, a co do meczu z Rosjaninem to myślę że raczej Igor go przegrał niż Ginepri wygrał. Francuz na pewno będzie unoszony dopingiem kibiców i jak tu wypada przegrać skoro przeciwnik całkiem w zasięgu ręki. Oboje nie są wirtuozami na ziemi, ale nieco lepiej spisuje się Serra, Robby jak na Amerykanina przystało preferuje raczej szybkie nawierzchnie. Serwis po stronie Florenta, Ginepri też myślę że dużo więcej psuje, ryzykuje ale przeważnie wychodzi mi to na minus, gdyż zawsze coś tam troszkę wyjdzie za linie albo pójdzie w siatkę. Uważam że kurs jest wart ryzyka zwłaszcza że stawiamy na Francuza, a przy wyrównanym meczu atut własnych kortów może mieć duże znaczenie.

Zastanawiam się nad zagraniem na Gonzaleza, ale nie wyobrażam sobie kibicować w tym meczu komu innemu niż Stasiowi, może to mnie zgubi, ale raczej odradzałbym granie po tak niskim kursie na Wawrinke, bo Gonzo jeszcze żadnego meczu na clayu nie przegrał na korcie w tym sezonie
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
????T.Robredo - R.Stepanek????
Typ:1
Kurs:2.02
Buk:pinnacle

W sobotę minie pierwszy tydzień rozgrywek tenisowych Wielkiego Szlema na kortach ziemnych Rolanda Garrosa w Paryżu. W ramach cyklu ATP odbędzie się mecz 1/8 finału między Hiszpanem Tonim Robredo (rank.14 ATP) i Czechem Radkiem Stepankiem( rank.22 ATP ). Toni rozegrał w 2008 roku 14 meczów na glinianej mączce , z których 10 wygrał minn z Davidienką,Wawrinką i Soderlingiem .Porażki to w 1/16 ATP Monaco z Nalbandianem 0:2, w 1/4 ATP Barcelona z Ferrerem też 0:2 ,w 1/4 finału w Rzymie pokonał go Andy Roddick 2:1(życiowy sukces Amerykanina na glinie) oraz w 2 rundzie ATP Hamburg 1:2 z Karlovicem . Myślami był Hiszpan widocznie już na kortach obok Lasku Bulońskiego. W pierwszej rundzie RG2008 pokonał 3:1 finalistę France Open z 2004 roku Argentyńczyka Corię a w 2 giej też 3:1 zawodnika gospodarzy Gicqela .RAdek rozegrał w tym roku na glinie 9 spotkań ,z których 7 wygrał(!!) .Pokonał sensacyjnie w 1/4 ATP Rzym Federera 2:0 (7:6 7:6) a ponadto pokonał w Rzymie w 1/32 Ferrera 2:1( Ferrer zmęczony dobrą grą i 1:2 w finale z Nadalem w ATP BArcelona) . Pokonali go R.Soderling w 1 rundzie w Monte Carlo 2:1 i w półfinale w Rzymie Djokowić 2:0 .
Zawodnicy spotykali się ze sobą w rozgrywkach ATP 6-krotnie .Bilans 5:1 dla Hiszpana. Ostatni mecz i jedyne zwycięstwo Stepanka miało miejsce na hardzie ATP Sydney w styczniu br .Wygrał Stepanek 2:0 .Jednak Robredo z początku 2008 to ...smutna piosenka. :kwasny4565:

____________________________________________________
Nie poganiaj konia batem ale owsem !
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Skuteczność mizerna. Nie wiem o co chodzi z tych Chardym, ale dobrze że teraz Almagro i w końcu Francuz wypadnie z turnieju. Llodra chyba nastawił sie na singiel.


Dzięki Wawrinka za komenty.???? Zachowam dla siebie odczucia co o nich myślę. Groteskowo wygląda natomiast twoje życzenie porażki młodemu Francuzowi ,który położył ci kupon . Chcielibyśmy aby też z takim zaangażowaniem jak on walczyli nasi zawodnicy Przysiężny ,Olejniczak czy Kubot. Zachowaj klasę i...powodzenia w dalszym typowaniu .
 
E 0

existenz

Użytkownik
Witam ,

na jutro wg.mnie wygląda to tak :

MONFILS - MELZER 1 1,5 BETFAIR

Wydaje mi się że afro-francuz pyknie przecietnego jorgusia ;) . Grałem przeciw melzerowi już w meczu z danielem , niestety daniel polegl w 5 secie. Monfils wydaje się być silniejszy niż Brazylijczyk i powinien na własnych śmieciach spokojnie ograć melzera. Melzer w srednio-slabej formie , co potwierdza nawet porażka u siebie w portschach z takim &quot;geniuszem&quot; jak kunicyn. Co prawda można uznać melzera za fightera . Dla mnie to jest taka gorsza wersja hewitta i myśle że byłaby to niespodzianka gdyby melzer tutaj wygral .

HJUŁIT - FERRER 2 1,22

Tutaj nie może być niespodzianki , mało grający na cegle Australijczyk polegnie z hiszpanem i to może nawet 0:3 .

BENNETEAU - SODA 2
Myśle że wygra Szwed , ale po tak niskim kursie nie ma go co tykać . Swoją drogą kusi też kurs na benka ;) . 5.1 w Betfair wygląda ciekawie ;) . W końcu gra gospodarz .....

GINEPRI - SERRA no bet

Dla mnie to jest skandal że Ginepri ciągle jest w turnieju . Niewiem jakim cudem ograł on Andriejewa ?!!! Jeżeli ktoś oglądał ten mecz to niech napisze czy to amerykaniec tak dobrze grał czy rusek puścił mecz kantem.

DENKO - LJUBA czysta 1 ;)

Nie może być inaczej ;) ale 1,14 ;)

WAWRINKA - GONZO no bet

Ciężki mecz do typowania . IMHO wygra szwajcar , ale Gonzo to gonzo , nigdy nie wiadomo co mu odj... ;) . Jak mu odwali na dobre to może i wygrać ;)

ROBREDO - STEPANEK 2 1.87

Dla mnie dwójka ???? . Koniogłowy idzie jak burza i myśle że na archaiczny tenis hiszpana wystarczy ;)
 
S 0

sauceer

Użytkownik
Witam ,

na jutro wg.mnie wygląda to tak :

MONFILS - MELZER 1 1,5 BETFAIR

Wydaje mi się że afro-francuz pyknie przecietnego jorgusia ;) . Grałem przeciw melzerowi już w meczu z danielem , niestety daniel polegl w 5 secie. Monfils wydaje się być silniejszy niż Brazylijczyk i powinien na własnych śmieciach spokojnie ograć melzera. Melzer w srednio-slabej formie , co potwierdza nawet porażka u siebie w portschach z takim &quot;geniuszem&quot; jak kunicyn. Co prawda można uznać melzera za fightera . Dla mnie to jest taka gorsza wersja hewitta i myśle że byłaby to niespodzianka gdyby melzer tutaj wygral .

HJUŁIT - FERRER 2 1,22

Tutaj nie może być niespodzianki , mało grający na cegle Australijczyk polegnie z hiszpanem i to może nawet 0:3 .

BENNETEAU - SODA 2
Myśle że wygra Szwed , ale po tak niskim kursie nie ma go co tykać . Swoją drogą kusi też kurs na benka ;) . 5.1 w Betfair wygląda ciekawie ;) . W końcu gra gospodarz .....

GINEPRI - SERRA no bet

Dla mnie to jest skandal że Ginepri ciągle jest w turnieju . Niewiem jakim cudem ograł on Andriejewa ?!!! Jeżeli ktoś oglądał ten mecz to niech napisze czy to amerykaniec tak dobrze grał czy rusek puścił mecz kantem.

DENKO - LJUBA czysta 1 ;)

Nie może być inaczej ;) ale 1,14 ;)

WAWRINKA - GONZO no bet

Ciężki mecz do typowania . IMHO wygra szwajcar , ale Gonzo to gonzo , nigdy nie wiadomo co mu odj... ;) . Jak mu odwali na dobre to może i wygrać ;)

ROBREDO - STEPANEK 2 1.87

Dla mnie dwójka ???? . Koniogłowy idzie jak burza i myśle że na archaiczny tenis hiszpana wystarczy ;)


widze dopiero 2gi post,dlaczego kursy takie niskie??regulamin sie klania??sam chcialem cos napisac ale najpierw trzeba troszke poczytac forum zobaczyc jak
to wszystko samo żyje. pozdrawiam:kwasny4565:
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
????
Stanislas Wawrinka (9) - Fernando Gonzalez (24)
????


12.00

French Open - Roland Garros​

TYP: 1
KURS: 1,65
BUKMACHER:



ANALIZA:​


Stanislas Wawrinka rozstawiony w turnieju Rolanda Garrosa jest z numerem 9. W I rundzie wygrał 3:0 z Kohlschreiberem, w II pokonał Cilicia 3:0 i w III rundzie zmierzy się z Fernando Gonzalezem rozstawionym z 24 numerem. W drodze do III rundy Gonzalez pokonał Cuevasa 3:0 i Adujara 3:1. Wawrinka ma szanse pierwszy raz w swojej karierze w występach na kortach Rolanda Garrosa przejść III runde i awansować dalej. Dotychczas w jego 3 występach nie udała mu się ta sztuka. Ten rok dla Wawrinki jest udany. Awansował na 10 pozycje w rankingu ATP. Rok temu grając w French Open był 44. Największym osiągnięciem Chilijczyka Gonzaleza w Roland Garros było dotarcie do ćwierćfinału turnieju w roku 2003. Ostatnie edycje nie były już tak udane. W 2006 odpadł w II rundzie, a rok temu w I rundzie. W tym roku doszedł już do III rundy i spotyka tu Szwajcara, z którym wygrywał już 4 razy w karierze. Ten pojedynek będzie dla Wawrinki nie tylko o awans do IV rundy, ale także na wygranie w końcu z Chilijczykiem. Typuję zwycięstwo Wawrinki.
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
????
Julien Benneteau - Robin Soderling
????


17.00

French Open - Roland Garros​

TYP: 1
KURS: 5,3
BUKMACHER:



ANALIZA:​


Benneteau jest w rankingu ATP 55, a Szwed 44. Soderling wystąpił w Roland Garros już 4 razy i nie osiągnął nic rewelacyjnego. Najdalej doszedł dotychczas do III rundy w obecnej edycji French Open. Wcześniej 3 razy odpadł w I rundzie i raz w II. Francuz natomiast w Roland Garros doszedł najdalej do ćwierćfinału 2 lata temu. Obaj tenisiści spotkali się w karierze tylko raz i górą był Benneteau. Faworytem tego pojedynku jest Szwed, ponieważ jest wyżej w rankingu i wygrał w I rundzie z rozstawionym z numerem 13 J. Monaco. Sądze, że Benneteau stać na zwycięstwo w tym meczu, sprawienie niespodzianki i właśnie typuje jego zwycięstwo, choć kurs jest bardzo duży.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Ginepri R. - Serra F. 1 1,75
Zakład na set - 3:0 5,30

Serra męczył się wczoraj ze słabym Hanescu. Niby gospodarz ale nie daje wiary w to, że dzisiaj ogra Amerykanina. Ginepri spisuję się od jakiegoś czasu wybitnie na mączce. Dobry turniej w Portschach, w RG ograł już Younga i Andreeva sprawiając nie małą niespodziankę. Robby bardzo poprawił swoją grę na ziemi to widać gołym okiem. Sądze, że Yankes bezproblemowo ogra Serre, mało tego, myślę, że jest w stanie ograć Francuza bez straty seta.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A Ginepri sie nie zmeczyl? Grali chyba po 4 sety wiec to troche bez sensu. Ja uwazam, ze Serra na tej naiwerzchni jest duzo lepszy. Jesli jzu cos grac to Francuza 1.95 niska stawka.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
A Ginepri sie nie zmeczyl? Grali chyba po 4 sety wiec to troche bez sensu. Ja uwazam, ze Serra na tej naiwerzchni jest duzo lepszy. Jesli jzu cos grac to Francuza 1.95 niska stawka.
Ale z kim męczył się Ginepri a z kim Serra. Jeden z czołowym graczem na mączce a drugi z jakimś kelnerem. Graj jak chcesz, ja gram tak jak pisze.
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Dzisiejszego ranka proponuje 4 deble.

Aspelin/Knowle - Pujol/Ventura 1 1.30

Dzięki takiemu ustawieniu drabinki, hiszpanie znaleźli się w drugiej rundzie debla. Teraz bez jakichkolwiek szans na awans grają z parą która rozstawiona jest z numerem 5. Statystyki nie kłamią, Aspelin/Knowle choć nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych bo narazie na clay&#39;u tylko 5-4 to poprzedni sezon 17-5 i 3 runda w Roland Garros pokazuje kto w tym pojedynku musi wygrać.

Isner/Querrey - Kas/Wassen 2 1.75

Patrząc na oferte zaskoczył mnie kurs na tą niemiecką pare. Amerykanie skompromitowali się w tzn. rozgrzewce do Rolanda. Przegrali w Poertschach z Oswald/Scherrer 6-2,6-2. Ku swojemu zaskoczeniu chyba przebrneli przez 1 runde i na drugiej zakończą swój pobyt w Paryżu. Kas/Wessen bez problemów pokonali młodą pare deblową i bez żadnych problemów powinni ograć amerykanów.

Lindstedt/Nieminen - Cuevas/Horna 1 1.50

Choć Nieminen w tym roku jest w tragicznej formie jeśli chodzi o singla to w deblu coś myślę że ugra. Napewno nie przegra z Cuevas/Horna gdyż jest to para która pierwszy raz gra razem. Fakt w pierwszej rundzie zrobili niespodziankę ale myśle że tylko na to ich było stać w tym turnieju.

Melo/Sa - Ram/Reynolds 1 1.36

No i na koniec został nam Melo z Sa. Brazylijska para jeśli odpadła by z Ram/Reynolds w tej rundzie to napewno byłoby to sensacją. W tym roku na clay 11-6 i wygrany ostatnio turniej pokazuje że nie ma opcji by taka para wróciła do domu już dziś.


Narazie tyle.
Zobaczymy jak skuteczność i potem coś jeszcze dorzuce


kursy toto-mix
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jesli dla Ciebie Hanescu to kelner to brak mi slow. Viktor nie osiagnal wielkich sukcesow tylko przez kontuzje, eliminowal wielkich graczy na clayu z RG, np. Nalbandiana kiedy Argentynczyk mial bardzo dobra forme. Ginepri slabo gral z Youngiem, ktorego kelnerem na cegle mozna nazwac, Hanescu to zupelnie inna klasa. Serra gra bardoz niewygodny tenis dla rywali, pewnie go nawet nie widziales na korcie skoro tak lekcewazysz Francuza. Flo gra ryzykownie, bywa, ze skutecznie bo taki styl jest w jakims sensie unikalny w ATP, duzo dlugich pilek, ciezko sie z tego atakuje co lubi czynic Ginepri. Ciezki mecz to bedzie dla Amerykanina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom