>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - Roland Garros 25.05-08.06

Status
Zamknięty.
diego71 0

diego71

Użytkownik
Nadal R. - Almagro N (pierwszy set) over 9,5 1,67

▶ Almagro najlepej serwujacy zawodnik turnieju mnostwo asow na swoim koncie w ostatnim meczu z Chardy az 19 bardzo dobra skutecznosc skonczonych pilek po pierwszym serwsie potrafi zachowac zimna krew w waznych momentach(pomijajac jego final w Valencji z Fererrem)w drodze do cwiercfinalu stracil zaledwie seta z Murrayem sezon na ziemi w jego wykonaiu jest znakomity wiec napewno zawalczy z Rafa ktora przewaznie swoje mecze zaczyna niemrawo,serwis napewno lepszy ma Almagro oczywiscie jesli chodzi o gre z glebi kotrku zdecydowanie goruje Nadal ale uwazam ze Nicolasa stac na ugranie cos w tym meczu a co najmniej na wyrownany pierwszy set
Ferrer D. - Monfils G 2 3,5

▶ Do meczu jeszcze dzien czasu ale zagram go sobie juz dzis Monfis stal sie teraz nadzieje Francuzow,gra naprawde niezly tenis pewnie dzieki Cibulkovej wspiol sie na wyzyny swoich mozliwosci ale mysle ze stac go jeszcze na wiecej serwis Gaela jest bardzo dobry szczegolnie jesli jest w sytuacja zagrozonej przy swoim podaniu bardzo czeste ratuje sie dobrym serwisem w meczu z Ljuba zaserwowal wiecej asow niz sam Chorwat,zrobil dosc malo bledow,Geal jak najbardziej pasuje do nawierzchni ziemnej jest skoczny dobrze porusza sie na korcie a co wazne rowniez dobrze serwuja a co za tym idzie duzo ilosc pilek konczy,Ferrer juz dzis powinien poleciec ze Stepankiem ktory w paitym secie zamisat grac zaczal blaznowac dzieki czemu przegral mecz Ferrer jakos nie przekonuje z Hewitem piec setow dzis rowniez piec setow,serwis jakos nie powalajacy w waznych momentach Ferrer poplenial banalne bledy jak na niego zbyt malo rowniez konczy pilek przy swoim serwsie a co za tym idzie rywale maja szasne by przelamac go a Monfis niesiony dopingiem publicznosci moze sporo jeszcze zamiesac w turnieju
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Z taka gra Ferrer zmiecie w pyl Gaela, pewnie znow seta pusci, moze nawet dwa, sam tenis to poziom obu graczy jest kolosalnie rozny. Monfils odstaje lata swietlne, Ferrer momentami gral jak w Szanghaju, takiego Hiszpana wszyscy kochaja ale te przestoje......
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Nadal R. - Almagro N (pierwszy set) over 9,5 1,67

▶ Almagro najlepej serwujacy zawodnik turnieju mnostwo asow na swoim koncie w ostatnim meczu z Chardy az 19 bardzo dobra skutecznosc skonczonych pilek po pierwszym serwsie potrafi zachowac zimna krew w waznych momentach(pomijajac jego final w Valencji z Fererrem)w drodze do cwiercfinalu stracil zaledwie seta z Murrayem sezon na ziemi w jego wykonaiu jest znakomity wiec napewno zawalczy z Rafa ktora przewaznie swoje mecze zaczyna niemrawo,serwis napewno lepszy ma Almagro oczywiscie jesli chodzi o gre z glebi kotrku zdecydowanie goruje Nadal ale uwazam ze Nicolasa stac na ugranie cos w tym meczu a co najmniej na wyrownany pierwszy set

Ferrer D. - Monfils G 2 3,5

▶ Do meczu jeszcze dzien czasu ale zagram go sobie juz dzis Monfis stal sie teraz nadzieje Francuzow,gra naprawde niezly tenis pewnie dzieki Cibulkovej wspiol sie na wyzyny swoich mozliwosci ale mysle ze stac go jeszcze na wiecej serwis Gaela jest bardzo dobry szczegolnie jesli jest w sytuacja zagrozonej przy swoim podaniu bardzo czeste ratuje sie dobrym serwisem w meczu z Ljuba zaserwowal wiecej asow niz sam Chorwat,zrobil dosc malo bledow,Geal jak najbardziej pasuje do nawierzchni ziemnej jest skoczny dobrze porusza sie na korcie a co wazne rowniez dobrze serwuja a co za tym idzie duzo ilosc pilek konczy,Ferrer juz dzis powinien poleciec ze Stepankiem ktory w paitym secie zamisat grac zaczal blaznowac dzieki czemu przegral mecz Ferrer jakos nie przekonuje z Hewitem piec setow dzis rowniez piec setow,serwis jakos nie powalajacy w waznych momentach Ferrer poplenial banalne bledy jak na niego zbyt malo rowniez konczy pilek przy swoim serwsie a co za tym idzie rywale maja szasne by przelamac go a Monfis niesiony dopingiem publicznosci moze sporo jeszcze zamiesac w turnieju
Sądzę podobnie jak Roxanne. Ferrer gra znakomicie. Piszesz tak jakby oba 5 setowe mecze grał ze słabymi zawodnikami. Leyton Hewitt kocha grę na mączce. Może to już nie jego najlepsze lata, na pewno nie, ale nadal jest groźnym zawodnikiem. Radek Stepanek - jemu także bardzo leży clay, gdzie często może chodzić do siatki. Jest w tym, co robi bardzo skuteczny i co za tym idzie bardzo ciężko go przełamać. Hiszpan wcale nie miał prostej drogi. Zagrał dwa naprawdę wyśmienite pojedynki. Musi odczuwać zmęczenie, ale wydaje mi się, że jest wystarczająco dobrze przygotowany fizycznie. Monfils to zawodnik bardzo młody i często ponoszą go emocje. Wczorajszy mecz z Ljubicieciem zagrał dobrze, ale błędy z obu stron były rażące. Trzeba też zauważyć, że Ferrer gra bardzo szybki tenis. Jak dla David Ferrer!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja ekspertem od tenisa nie jestem ale takie coś proponuję od siebie

Ferrer - Monflis # 2 # 4,00 ✅

Już cwiercfinał Rolland Garros jedną z par jest para hiszpańsko-francuzka czyli Ferrer kontra Monflis. Faworytem bukmacherów jest Ferrer który już w meczu ze Stepankiem był jedną nogą poza turniejem jednak czech przegrał ten mecz na własne życzenie, odnośnie tamtego meczu to Stepanek ten mecz przegrał niż Ferrer wygrał. Monflis to francuz który przed własną publicznością radzi sobie bardzo dobrze, już w poprzednim meczu większosc stawiał żę ten gracz odpadnie jednak ten pokonał Ljubicica 3:1 i znalazł się w kolejnej rundzie. Monflis to bardzo waleczny tenisista, gra przed własną publicznością i to go na pewno motywuję do jak najlepszej gry, bardzo spodobał mi się jego charakter wojownika, myślę że nie jest on bez szans w starciu z Ferrem i jest w stanie wygrac ten pojedynek
 
ester 87

ester

Użytkownik
No tak, Monfils gra nieźle, ale też nie trafił jeszcze na żadnego porządnego przeciwnika. Clement ani ceglarz, ani w dobrej formie, Horna solidniak, ale bez rewelacji, tu przegrał już w kwalifikacjach, ale grał jako LL, a i tak sporo krwi napsuł Gealowi, Melzer też nic specjalnego, szczególnie w tym sezonie, no i Ljubicic, który jak lubi cegłę wszyscy wiemy... A jutro Monfils napotka gracza z najściślejszej clay&#39;owej czołówki. Ferrer jest niezmordowany, świetny w defensywie, może biegać, biegać i biegać, nie będzie Francuzowi łatwo o podobną liczbę &#39;winnersów&#39; co w poprzednich meczach. Na pewno będzie często ratował się serwisem, ale niewiele ponad 50% trafionego pierwszego podania - bo tak to uśredniając wygląda z dotychczasowych statystyk - to nieco za mało, tym bardziej, że to drugie jest sporo gorsze, Ljuba wygrał połowę drugich zagrywek Slidemana, więc co dopiero Ferrer. Hiszpan miał wg mnie sporo trudniejszą drabinkę niż Francuz. Stepanek, Hewitt to naprawdę wymagający przeciwnicy. Problemem Ferrera jest na pewno chimeryczność, zdarzają mu się spore przestoje, z tego wzięły się te przegrane sety. Ale żeby przegrał jutro z Gealem musiałby mu sie zdarzyć chyba jeden wielki cało-meczowy przestój ???? Tak ja to widzę. Z chęcią poczytałbym kolejne opinie odnoście tego meczu.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Zdecydowanie nie gram Monfilisa ???? Kurs atrakcyjny, to fakt. Ale Mecz Monfilisa i Ljuby to była jakaś parodia. Błąd gonił błąd, akcji udanych jak na lekarstwo...Jedyne co przemawia za Monfilisem...to piekna narzeczona:p btw. Cibolkova to moja ulubiona tenisistka ???? a wracając do meczu...Mofilis niewątpliwie waleczny, niewątpliwie, dzięki paryskiej publice, podwójnie zmotywowany...ale czy na Ferrera to wystarczy? Nie sądzę...Tak jak napisał Ester, tutaj musiałby Ferrer przestac grać na cały mecz. To, że Stepanek przegrał na własne życzenie nie ma żadnego znaczenia, bo Radek jest lepszym graczem o Gaela ze 3x;]
Jak na mój gust Ferrer -1.5 seta @ 1.35...chociaż to aż szkoda ruszać po takim kursie;]
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Nie mam za dużo czasu, ale czytając wasze posty widzę że bardzo dużo osób stawia na Monfilsa. Ferrer owszem 2 5-setówki, ale w końcu mecze wygrane. I to z kim? Hewitt i Stepanek, którzy są bardzo dobrymi, doświadczonymi graczami. Niby ma przestoje, ale potrafi się zmobilizować. W obu spotkaniach przegrywał 2:1 mimo to potrafił sie podnieść i wygrać 3:2. Co do Francuza. Nie zaprzeczam bardzo lubię tego zawodnika dlatego nie stawiam na Ferrera. Może nie za sam tenis, ale za to że potrafi go uczynić bardzo atrakcyjnym, efektownym no i nawet jak przegrywa to w sumie mam uśmiech na twarzy bo zawsze coś wywinie (przykład nieudanego drop-shota z Ljubicicem i ten obrót wokół siebie ???? ). Zwinny, szybki, ale widać że kondycji na swoją grę nie posiada. Już w trakcie 3- seta gra stała się bardzo monotonne, gdyż każdy myślał o przebiciu na drugą stronę i modlił się, żeby przeciwnik popełnił błąd. A przecież Ferrer urodził sie z rakietą i chce jak najwięcej grać ???? Czyżby kolejny 5-setowy pojedynek? Myślę że może nie być takiej szansy gdyż mecz będzie o wiele bardziej wyczerpujący dla Francuza i tylko ratuje go 3:0, a na pewno Ferrer nie da się tak łatwo ograć. Ja daje na 3:1, bo kursy ogólnie na spotkania niskie, handicapy nieciekawe, a tutaj bodajże jest koło 4 kurs, wydaje mi się to najprawdopodobniejszy wynik tego spotkania. Kolejny kupon to 1. set dla Monfilsa, gdyż od razu będzie chciał zaatakować będzie miał najwięcej sił i liczę że akurat w 1. secie Ferrer będzie miał przestój. Myślę że 1. 2 sety i początek drugiego kiedy Monfils będzie jeszcze w stanie biegać i robić te swoje sztuczki będzie bardzo ciekawy. Następnie raczej jednostronne widowisko.
 
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
Spotkanie: Federer Roger - Gonzalez Fernando (1 set)
Typ: 2
Kurs: 4.40
Bukmacher: expekt
Analiza:
Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Federer.Ja jednak nie skreslabym Chilijczyka, ktory jak narazie w Paryżu spisuje sie bardzo dobrze.Zawodnicy ci grali ze soba az 11 razy i 10 krotnie zwyciezal Szwajcar.Ostatni pojedynek padl jednak łupem Gonzalez&#39;a.W Roland Garros Roger jak narazie przegral tylko jednego seta ale zaden pojedynek wygrany po 3:0 nie przychodzil mu latwo.Fernando w ostatniej rundzie odprawil Ginepriego, zas wczesniej przegrywajac ze Stepankiem 0:2 w setach potrafil sie otrzasnac co pozwolilo mu wygrac 3:2.Gonzalez bedzie gral bez presji o wynik, poniewaz nie jest faworytem tego pojedynku.Czy jest w stanie wygrac dzis z Roger&#39;em???...Chyba nie ale napewno stac go na wygranie pierwszego seta, poniewaz w ostatnich meczch Szwajcar pojedynki zaczyna jakby uspiony, co musi wykorzystac Gonzalez.
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Roger Federrer - Fernando Gonzalez

Typ:1 (kto wygra większą ilość gemów -6)
Kurs:1.60
Buk:Bwin
Analiza:
Pojedynek króla tenisa , z Czilijczykiem F.Gonzalezem wydaje się być rozstrzygnięty już teraz przed meczem , wszystko wskazuje na Szwajcara .
Jest to 12 pojedynek między tymi panami , w 11 dotychczasowych 10 wygrał Roger i tylko raz Fernando.
Ranking - Federer oczywiście 1 , Gonzalez miejsce 25.
Ostatnie turnieje -&gt; Obaj grali tylko w Rzymie , tak więc podam ich &quot;osiągi &quot; z Włoch , i tu zaskakująco słabo zagrał Federer , ale i tak lepiej od przeciwnika , gdyż Szwajcar odpadł w ćwierćfinale a Czilijczyk już w 2 rundzie .
Tak więc nie widzę żadnych szans dla Fernando .
 
ester 87

ester

Użytkownik
No i Monfils wygrał... :-? Ferrer zagrał słabo, jakoś nie bardzo miał pomysł jak ma grać z wielkim Francuzem. Geal z kolei rozegrał zdecydowanie najlepszy mecz w turnieju, świetny szczególnie w defensywie, odbijał ataki Hiszpana niczym ściana. Widać było jak bardzo irytowało to Ferrera, atakował raz po raz, a piłka i tak wracała jak zaczarowana. W końcu całkowicie się sfrustrował i gra mu się posypała kompletnie. A Geal cały mecz grał swoje, biegał za linią i przebijał spokojnie... Ogólnie biję się w piersi, bo wydawało mi się niemożliwe, że Slideman dojedzie Ferrera, tymczasem tak właśnie się stało :-? Choć mecz wg mnie był naprawdę słaby.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Nadal - Djokovic
4 lub 5 setów
1,80
BAH
Bardzo ciekawy pojedynek w Rolland Garros, świetny na tej nawierzchni Rafael Nadal podejmowac będzie także świetnie grającego Novaka Djokovicia. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Nadal i jest to prawdą ponieważ hiszpan jeszcze ani razu nie przegrał na kortach w Paryżu. Słowak ostatnio wygrał 3:0 z Gulbisem zaś Nadal w takim samym stosunku pokonał Almagro, obaj wcześnijsze swoje mecze wygrali po 3:0 i te jeszcze wcześniejsze także po 3:0 :grin: To pokazuje jak dobrze prezentują się na tym prestiżowym turnieju obaj tenisisci. Nadal to jednak król tej nawierzechni i Djoko także gra świetnie. Widziałem mecze Nadala i byłem pod dużym wrażeniem, oglądałem także jakiś mecz z udziałem Djoko i prezentował się on bardzo dobrze.. W tym meczu Nadal będzie chciał pokazac jak ciężko będzie go pokonac w tym turnieju, ale z drugiej strony Novak Djokovic to jeden z nielicznych który ma szanse na równorzędną walkę z hiszpanem. Myślę że będziemy świadkami ciekawego pojedynku i przede wszystkim zaciętego
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Sutek masz racje ze Djokovic to jeden z niewielu graczy ktorzy moga nawiazac walke z Nadalem ,ale nie na korcie ziemnym. Jedynym graczem ktory moze powalczyc z Rafą jest Federer (bedacy w swietnej formie).Djokovic grajacy tenis opierajacy sie na grze z glebi kortu nie ma czego szukac z Nadalem, Nadala mozna pokonac na dwa sposoby, atakowac jak to robi Federer i zpychac Hiszpana do defensywy, drugi sposob to liczyc na kontuzje Nadala:jezora: Djokovic gra płasko,jego uderzenia sa twarde co napewno bedzie konczylo masą błedów szczegolnie po odwrotnych crossach Nadala.Ja nie daje szans na zdobycie chocby seta z Nadalem. Rafa chyba przez wiekszosc turnieju madrze szafowal silami i dopiero od meczu z Almagro pokazal troche swojej formy(reszte trzyma na Rogera:jezora ????

PS : Djokovic to Serb a nie Slowak.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Zgodzę się z maroonem.Oglądałem kilka meczy Nadala w tym turnieju i muszę przyznać,że ma kapitalny sposób poruszania się na tej nawierzchni. Bardzo sobie cenie Djokovica ale nie sądzę,żeby ugrał 1 seta Nadal będzie z pewnością kontynuował tą serię 3:0 do końca turnieju, ażeby pokazać wszystkim,że to jest jego nawierzchnia. Jedyna osoba, która moze wygrać seta z Nadalem to jest Federer choć nie jestem tego w 100% pewien. Szczerze się przyznam,że stawiałem over na mecz Nadala z Almagro i się bardzo rozczarowałem. Myślałem,że serwis będzie bardzo dużym atutem Nicolasa (79asów) ale okazało się,że na Nadala to nie zadziałało. Ograł swojego rodaka 6-1 6-1 6-1. Myślę,że z Djoko będzie w granicach 6-3 6-4 w setach.Vamos
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
arti1700, według mnie stawianie na Francuza w spotkaniu z Federerem, jest bezcelowe. Tu już nie pomoże publiczność, bo żywa legenda tenisa Federer nie już z takimi sobie radził. Można powiedzieć, że Szwajcar bez formy, ale kto go widział w meczu z Gonzalezem, ten chyba przyzna rację, że Szwajcar wrócił już do co najmniej swojego optimum. To, że gra &#39;nie najgorzej&#39; to co najwyżej starczy na lewą nogę Federera. Z Ferrerem zagrał mecz turnieju i spodziewam się syndromu słabszego występu w kolejnej rundzie. Zresztą gdzie, Ferrerowi do Federera? Szwajcar nie będzie dawał multum prezentów wywalając piłki w out, a nawet bez pomysłu powinien zajechać Gael&#39;a. Federer doskonale przechodzi z defensywy w ofensywę i takie sobie przebijanie Mofils&#39;a nic tu nie da. Roger już myśli o finale z Nadalem i pewnie szybko przejdzie przez dzisiejszy mecz. Wytrzymały to też nie jest, bo w meczu z Ferrerem w pewnym momencie wyglądał jakby miał na zawał zejść. Serwis dobry, ale widziałem lepsze. Moim zdaniem Federer 3:0 albo handi -7 gemów.
 
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
Spotkanie: Federer R. - Monfils G. (czy któryś z setów zakończy sie wynikiem 6:0?)
Typ: TAK
Kurs: 4.70
Bukmacher: bwin
Analiza:
Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Federer.Dla Monfilsa dojscie do polfinalu w Roland Garros i tak jest duzym sukcesem.Zawodnicy ci grali ze soba juz 3 razy i we wszystkich meczach gora byl Szwajcar nie oddajac Francuzowi nawet seta.Gael bedzie mial za soba swoja publicznosc, jednak Federer gral juz nie raz pod taka presja i wychodzil z nich obronna reka.Co do turnieju w Paryzu to Roger nie zostawia przeciwnikom zadnych zludzen.W drodze do polfinalu przegral tylko 2 sety.Jego rywal takze spisuje sie bardzo dobrze jednak jego droga do tej fazy turnieju nie byla taka latwa.Pomimo tego, ze Szwajcar nie jest juz zawodnikiem, ktory niszczy kazdego kto stanie mu na drodze to sadze, ze dzis latwo pokona Francuza.Wydaje mi sie, ze przynajmniej jeden z setow zakonczy sie wynikiem 6:0, jesli tylko Roger od poczatku meczu zacznie grac zdecydowanie.Tego zabraklo w pierwszym secie ostatniego meczu z Gonzalezem.Jesli tylko Federer nie bedzie popelnial wlasnych bledow, to powinnien latwo odprawic Monfils&#39;a.
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
Ten kto oglądał mecz Monfilsa z Federerem wie ze nie był to jednostronny pojedynek. Mecz był świetny, przede wszystkim postawa Monfilsa przyczyniła się do tego. Były dlugie wymiany, 9 asów serwisowych ( w tym 8 dla Monfilsa) , precyzyjne drop shoty, potężne voleje i duzo innych ciekawych zagrań (nie okreslonych specjalnymi nazwami:p ). Francuz nie odstawał od Szwajcara mimo że kurs na Federera był 1.1 a na Francuza 8.50. Szkoda że Gael przegrał bo bardzoi go lubie, a pozatym to chyba juz nie tylko mi znudziły sie finały Nadala z Fedkiem. W niedziele trzymam za tym drugim.
pzdr dla kazdego kibica tenisa ????
PS. typ Kalemby na to ze jakis set zakonczy sie wynikiem 6:0 to poprostu istny &quot;idiotyzm&quot; bo inaczej nie umiem tego określić. Chyba sie nie znasz zbytnio na tenisie, a pozatym nie pamietam zeby federer wygrał w tym turnieju nawet w 1 czy 2 meczu seta bez oddania gema.
 
B 0

blantyzwedlem

Użytkownik
Witam. Jutro panowie graja finał i zdecydowanym faworytem(dla mnie osobiscie nie ma innej opcji) jest Nadal, aczkolwiek nie widzialem zadnego meczu federera, ale jak sie przegrywa sety w cwiercfinale i polfinale, oraz walczy sie z takimi zawodniakami jak monfilis z trudem to mysle ze typ moze byc tylko jeden, a co do rafy to z djokovicem mial tylko problem bo odpuscil, przeciez w ostanim secie mial juz 2 przelamania i dopiero novak zaczol grac, aczkolwiek chetnie wyslucham waszych opini o rogerze i jak widzicie jego gre w tym turnieju, oraz jaki moze miec on tajny plan na nadala?/-bo nie ukrywajmy, pewnie mysli o tym meczu od ostaniej porazki na kortach rolanda garrosa;)
 
ring0 0

ring0

Użytkownik
Witam. Jutro panowie graja finał i zdecydowanym faworytem(dla mnie osobiscie nie ma innej opcji) jest Nadal, aczkolwiek nie widzialem zadnego meczu federera, ale jak sie przegrywa sety w cwiercfinale i polfinale, oraz walczy sie z takimi zawodniakami jak monfilis z trudem to mysle ze typ moze byc tylko jeden, a co do rafy to z djokovicem mial tylko problem bo odpuscil, przeciez w ostanim secie mial juz 2 przelamania i dopiero novak zaczol grac, aczkolwiek chetnie wyslucham waszych opini o rogerze i jak widzicie jego gre w tym turnieju, oraz jaki moze miec on tajny plan na nadala?/-bo nie ukrywajmy, pewnie mysli o tym meczu od ostaniej porazki na kortach rolanda garrosa;)
A co, Monfils to wg Ciebie chłopiec do bicia? Gdyby miał więcej doświadczenia i nie był zbyt pewny siebie po przełamaniu federera to miałby wielkie szanse na zwycięstwo. Człowieku, on wyciągał takie piłki w półfinale z federerem, do tego przy przewadze Fedexa, że to się w głowie nie mieści. Roger przez cały turniej do mnie nie przemawia i dzisiaj Nadal go zdeklasuje.

Btw. moim zdaniem, jedynym zawodnikiem który mógłby tutaj stawić czoła Hiszpanowi jest właśnie Monfils.
 
B 0

blantyzwedlem

Użytkownik
Nie mowie ze to chlopiec do bicia, mowielem ze nie ogladalem tego meczu, ale widzialem jego grę z hiszpanem w cwiercfinale i wcale mnie nie zachwycala, wysoki, dobrze serwuje, zero taktyki no i ma dobra kondycje.
 
L 237

lookash

Użytkownik
wynik jak najbardziej do przewidzenia...stawiłem za 100 na 3-0 dla rafy i jest git ???? ...po raz kolejny udowodnił że na clayu nie ma sobie równych...fereder tylko jedno przełamanie na cały mecz w 2 secie to troche za mało jak na doskonale dysponowanego nadala..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom