>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Masters Series Cincinnati (USA)

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Dominik Hrbaty v Ivan Ljubicic 3.45 1.27

Jak dla mnie w tym meczu Ivo nie powinien mieć żadnych problemów. Wiem że Dominik to bardzo dobry zawodnik i zajmuje 22 pozycje w rankingu ATP ale Chorwat to trzecia rakieta świata. Obaj tenisiści spotykali się już 7 razy. Więc praktycznie się znakomicie znają oraz znają style gry. Ivo wygrał pięć meczy przy dwóch Hrbatego. Więc myśle iż w USA Ljubicic odniesie szóste zwycięstwo, ale możliwe że odebędą sie tu trzy sety.

Stanislas Wawrinka v Fernando Gonzalez 2.75 1.40

Gonzalez jest w znakomietej formie. Po dojściu do półfinału w Toronto, spisuje sie znakomicie w Cincinnati. Gra dobrze, ma znakomite forhendy oraz nie popełnia prostych błędów. Ma za przeciwnka, dość przeciętnego tenisiste.Więc powinien tem mecz wygrać bez problemów. Jak dla mnie Fernando oraz Andy są głównymi faworytami do wygrania tego turnieju. Tylko że Andy ma bardzo trudną drabinke, więc się okaże czy podoła. Gonzalez znów może w tym turnieju zajść bardzo daleko, a pokonanie Szwajcara to powinna być tylko formalność.

Tommy Robredo v Florent Serra 1.40 2.75

Po turnieju w Toronto, myślałem że Robredo nie będzie miał większych szans w Cinciinnati. Ale otóz spisuje się znakomicie. w pierwszej rundzie niespodziewnaie pokonał Richarda Gasgueta. teraz na swojej drodze ma bardzo niewygodnego rywala. Obaj tenisiści spotkali się w tym sezonie trzy razy, dwa spotkania wygrał Serra i jedno Robredo. Tommy jest w znakomitej formie i myśle że po wyrównanym meczu wygra robredo i awansuje dalej.

Skutecznośc w tym turnieju:

Typów: 8
Trafionych: 7
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja dzisiaj zagrałem:

Hrbaty, D - Ljubicic

Ferrero, J - Söderling

Wawrinka, S - Gonzalez, F

Haas, T - Nadal, R

Murray, A - Ginepri, R

Ferrer, D - Baghdatis
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Moje typy na dziś :

A.Roddick-A.Murray 1.78 1.95
I.Ljubicic-T.Robredo 1.48 2.50

i inne turnieje ATP

F.Mayer
-A.Peya 1,45 2,44
R.Schuettler-B.Dorsch 1,45 2,44
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Murray, A - Roddick, A 1.61

Jestem smuszony obstwić przeciwko mojemu ukubionemu tenisiście, ale to dzisiaj chyba najwiekszy pewniak...Młody Szkot nie ma juz sił było to widać podczas wczorajszego spotkania z Gineprim, któreg wygrał dzięki smiesznym błedą Amerykanina i dzięki temu ze rzucił ostatnie siły i biegał do kazdej pilki stosując zasada; &quot;Albo teraz albo wogle&quot; udało sie, ale z Roddickem nie ma dzisiaj szans!!!

Robredo, T - Ljubicic, I

Ja nie zagram tego spotkania, ponieważ Ljubo podczas wczorajszego spotkania miał poważne problemy z łokciem...w drugim secie miał ogromną przewage ale o mały jej włos jej nie stracił, moze zagram na Robredo....

Gonzalez, F - Ferrer, D 1.56

Gonzo od dawna jest we wspaniałej formie i nie zwalnia tempa!!! Ferrer wczoraj wygrał z Baghdatis mimio tego, ze to On miał wiecej piłek na przełamanie, miał wczoraj troche szczesca. W ostatnim spotkaniu tych zawiodnikow wygrał Hiszpan po morderczej walce podczas tegorocznego Wimbledonu 4-6 2-6 6-2 6-3 6-4. Lecz Gonzo dzisiaj wezmie rewanż!!!
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Murray, A - Roddick, A 2.00

Nie umiem postawić przeciw mojemu ulubieńcowi, więc stawiam na niego i tym razem. Wiem że pokonanie Roddicka będzie arcytrudne ale mam nadzieje że młody Szkot da rade. Po wczorajszym meczu wszycy widzą najgorszy scenariusz dla Andyego. Wiem że jest bardzo zmęczony, ale możliwe że Roddick będzie miał słabszy dzień. Szkoda mi tego Szkota, ponieważ w tym turnieju ma najgorszą drabinke jaką mógł mieć. Trafił na Henmana, Federera oraz Ginepriego, a teraz na roddicka ???? Ale wieże w jego umiejętności i mam nadzije że wygra ten mecz.

Gonzalez, F - Ferrer, D 1.60

To jest chyba pewniak dnia. takiej formy Gonzalez nie miał dawno. Jeżeli będzie cały czas grał tak znakomicie, to trafienie do pierwszej 10 to tylko formalność. W tym turnieju nie stracił jeszcze seta, wiec to udawadnia ze jest w doskonałej formie. Jego głównym atutem są bardzo silne forhendy, i wygrywanie długich wymian. Wczoraj pokonał Wawrinke, chociaż wyniku nie mówi o tym że miał przewage ale przeważał. Wawrinka często wygrywał po wyrównaniach, a Fernando pewnie wygrywał swoje podania. Myśle że i tym razem znie będzie miał problemu z pokonaniem Ferrera.

Skutecznośc w tym turnieju:
Typów: 11
Trafionych:10
 
strzalkas 0

strzalkas

Użytkownik
no mam do was pytanie odnosnie meczu R.NADAL-J.C.FERRERO ja wiem ze Rafael jest swientym tenisista ale czy da rade rownie mlodemu hiszpanowi czy tak niski kurs na nadala nie jest czasem kolejny pewniakiem ktory wtopi i zniaszczy kupony i marzenia na wygrane lekkim laika tenisowym takim jak ja na przyklad :p A i zapomnialem spytac co myslicie o meczu WTA Anna Chakvetadze (RUS) - Shahar Peer (ISR) czy ta mloda rosjanka jest rzeczywiscie taka swietnia i da rade Peer ? pozdrawiam i licze na wasza pomoc
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie graj meczu po takim kursie! Nadal nie jest w najlepszej formie...troche sie meczył ostatnio wczoraj z Hassem rownie dobrze mogl przegrac..Nadal pewnie wygra(powinnien) Ale ja bym tego nie grał!!!
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Także myśle że Nadal nie jest wart postawienia na niego, ponieważ za mały kurs. Nadal nie imponuje na Hardzie. moim zdaniem nie jest on faworytem do wygrania US Open. On umie grać tylko na Trawie i Cegle. Fakt że pokonuje zawodników, ale to nie jest imponujący styl i sie bardzo męczy. Więc nie grajcie tego meczu bo nie warto.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech Roni musisz sie jeszcze troche nauczyc...Nadal i gra na trawie?!Kazde dziecko wie se to jego pieta achilesowa...To prawda ze dostał sie do finału Wimbledonou. Poniewaz jest b. ambinty i sam przyzał, iz od jakiego czasu skupia sie na nawieszchniach z których jest słabszy...juz widac efekty. Hard i Cegła tam Nadal gra najlepiej! W ostatnich tygodnaich nie gra najlepiej ale to nie je winna nawieszchni tylko zmeczenia i słabszej dyspozycji...Ale kto powiedzial ze w tym turnieju nie wygra...?! Jednak jastawiam na Roddicka :]
 
roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
Hmmm z tym Gonzo bym tak nie przesadzal. Wczoraj jak zobaczylem kurs na Ferrera z Cypryjczykiem to oczy przecieralem, postawilem bez wahania no i 2-0 dla Davida. Dzisiaj sadze ze Gozno konczy przygode z turniejem, fakt - super forma, ale ile on juz gra na pelnych obrotach. Wczoraj z Wawrinka wygral, ale nie bez klopotow, a Ferrer na pewno ma wiecej sil, gdyz odpoczywal wiecej niz Czilijczyk i mysle ze to moze miec dzisiaj znaczenie, poza tym wcale nie uwazam ze Gonzo jest duzo lepszy od Ferrera. Kurs 2,4 biore z pocalowaniem reki, stawka srednia ;)

Gonzalez-Ferrer @ 2,4 3/10
 
roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
Syn trenerki tenisa od poczatku rozwijal sie pod okiem fachowca co pozwolilo mu juz w tak mlodym wieku wejsc do tenisowej elity. Nie podwazam jego umiejetnosci, ktore sa naprawde imponujace, jednak sa elementy nad ktorymi jeszcze powinien popracowac, mam tu na mysli np. kondycje. Zreszta czego mozemy od niego wymagac skoro gra juz nieprzerwanie 3 turniej? Po drugiej stronie siatki jeden z najlepszych tenisistow tej nawierzchni, wyzej sklasyfikowana jest tylko wielka dwojka pan F i pan N ;) Roddickowi na pewno przydaloby sie zwyciestwo tutaj, albo chociaz zajscie jak najdalej, zeby umocnic sie i ograc przed US Open. Reasumujac, wydaje mi sie ze Murray juz nie wytrzymuje tempa i tyle ciezkich meczow z rzedu musi sie na nim odbic, poza tym nie ma jeszcze takiego doswiadczenia i to ze pokonal w tymm turnieju Federera powinno mu juz w pelni starczyc. Roddick jest lepszy, na chwile obecna swiezszy i wg mnie dzisiaj pewnie wygra ten mecz.

Murray-Roddick @ 1,62 7/10
 
roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
Także myśle że Nadal nie jest wart postawienia na niego, ponieważ za mały kurs. Nadal nie imponuje na Hardzie. moim zdaniem nie jest on faworytem do wygrania US Open. On umie grać tylko na Trawie i Cegle. Fakt że pokonuje zawodników, ale to nie jest imponujący styl i sie bardzo męczy. Więc nie grajcie tego meczu bo nie warto.
Popieram to co napisal Widzu, Nadal na trawie gra bardzo slabo jak na jego umiejetnosci a Hard to jego druga ulubiona nawierzchnia. Mysle ze odpadniecie Federera z turnieju bylo dla niego dodatkowym bodzcem, zeby sie tutaj zmobilizowac i wygrac ten turniej, bo z grona zawodnikow ktorzy pozsotali on wydaje sie byc najmocniejszy. Fakt - nie ma ostatnio formy, a Ferrero ja ma, ale Rafael to klasa sama w sobie i mysle ze dzisiaj wygrywa luzno 2-0 ????
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Roger ale z Ciebie nabijacz ????

ja dziś tylko to :

Andy Murray (GBR) - Andy Roddick (USA)
1 2 - Typ: Andy Roddick (USA)
1.50 ( na kuponie razem z Ivanovic :* ;) )

Podstawowy powód to zmęczenie Murraya .
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
No to i ja się wypowiem ????

A.Roddick-A.Murray 1,72 2,02 19.08 02:05

Niestety rzadko oglądam tenis, ale obstawiając go kieruje się głównie swoimi obserwacjami wyników i intuicją. Intuicja podpowiada mi, że z pojedynku dwóch Andrzejów obronną ręką wyjdzie ten ze Szkocji. Mimo iż podobno wczoraj Murray grał nienajlepiej to i tak wygrał. Ile takich meczów miał ostatnio Federer?? Ot choćby ostatni finał w Toronto, w którym męczył się z młodym Gasquetem. Zwycięstwo Murraya z Federerem to była dla mnie niespodzianka. Myślę, że takie zwycięstwo dało mu tyle energii, poczucia własnej wartości i wiary w siebie, że będzie potrafił pokonać dzisiaj w nocy Roddicka po raz trzeci w tym roku. Roddick jest uważany za jednego z lepszych specjalistów od twardych kortów. Może to i prawda ale kiedy ostatnio on wygrał jakiś turniej?? Na pewno nie w tym roku. Wiadomo, że czasem zdarzają się gorsze dni, taki miał wczoraj Murray, ale mimo to wygrał i moim zdaniem wygra ten turniej. Gdzie jest Wasza wiara?? Gdy pokonał Freda rozpisywaliście sie, że jest faworytem do wygrania tego turnieju, a teraz?? Po słabszym meczu już w niego nie wierzycie?? Ja wierzę i chyba skuszę się na kurs 2.02 w betgun.

F.Gonzalez-D.Ferrer 1,50 2,45 19.08 03:20

Mam mieszane uczucia co do tego meczu, ale mimo wszystko chyba Gonzo. Ferrer podobnie jak Murray bardzo dodatnio zaskakują mnie w tym turnieju. David jest w stanie to wygrać, ale być w stanie a zrobić coś to mala róznica. Pojedynek moze być trzysetowy ale jak dla mnie, podobnie jak to miało miesjce w tym roku w Dusseldorfie, wygra Gonzo. ferrera widziałem na clayu i tam chyba gra on najlepiej i dzisiaj chyba będzie musiał spakować walizki za sprawą Fernanda :p

kursy z betgun
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
I gdzie macie swojego Nadala?? Przegrał z Ferrero 7:6 7:6. Jest w bardzo słabej formie i wątpie żeby znalazł formę do US Open, ponieważ wielki szlem tuż tuż.
Bardzo mnie cieszy że Gusto wierzy w Murray tak samo jak ja. Też mam nadzieje że młody Szkot da rade i wygra ten mecz. A co do Gonzaleza jestem pewien jego zwycięstwa, ponieważ jest w znakomitej formie. I nie zgodze się że jest bardzo zmęczony ponieważ zazwyczaj grał dwósetowe pojedynki,
 
roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
I gdzie macie swojego Nadala?? Przegrał z Ferrero 7:6 7:6. Jest w bardzo słabej formie i wątpie żeby znalazł formę do US Open, ponieważ wielki szlem tuż tuż.
Bardzo mnie cieszy że Gusto wierzy w Murray tak samo jak ja. Też mam nadzieje że młody Szkot da rade i wygra ten mecz. A co do Gonzaleza jestem pewien jego zwycięstwa, ponieważ jest w znakomitej formie. I nie zgodze się że jest bardzo zmęczony ponieważ zazwyczaj grał dwósetowe pojedynki,
Gdzie mam Nadala? Szczerze? No wlasnie ???? Takich meczy sie nie stawia tylko je oglada, a mecz był pierwsza klasa, Ferrero zaimponowal mi serwisem, tylko raz dał sie przelamac, poza tym bardzo poprawil gre od ostatniego turnieju. Nadalowi faktycznie daleko do optymalnej formy, ale nie przekreslalbym jego szans w US Open. Ok, ide ogladac dalej Ljube ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
A jednak nie dał sobie rady Andy z obciążeniami związanymi z tym turniejem. Przegrał z roddickiem w dwóch setach. Teraz przyda mu się odpoczynek, przed zbliżającym się US Open. A mój pewniak dnia Gonzalez wygrał bez problemu z Fererem w dwóch setach. Znów udawadnia że jest w bardzo wysokiej formie, i jest głównym faworytem do wygrania tego turnieju. Odpadł Ivan, pokonał go Robredo. I to dość łatwo 7:6 6:2. LAe losy tego meczu mogły się potoczyć inaczej. Chorwat w tie-breaku już prowadził 6:3 przegrywając 8:6. Świadczy to że Robredo nie przypadkowo znalazł się w pierwszej 10 rankingu ATP. ALe miom faworytem do wygrania tyurnieju nadal zostaje Gonzalez.
 
roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
Tak, Tie Break byl kapitalny, zwlaszcza ze ja mialem postawiona sensowna kase na Robredo ???? Co do Roddicka to w pelni sprawdzily sie moje przypuszczenia, czyli mniej wiecej 2-3 gemy przed koncem 1 seta Murray juz nie istnial. Widac bylo ze sapie jak pies, gada do siebie, itp ???? A w 2 secie to juz latal jak szmaciana lalka ????
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
1.70 Robredo T. v Ferrero J.C. 2.05
1.62 Roddick A. v Gonzalez F. 2.15

coś specjaliści podpowiedzą ?? :roll: [jeśli nie typować to nie typować]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom