>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Masters Series Cincinnati (USA)

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Thomas Johansson v Marcos Baghdatis 2.30 1.55 6-7 6-7 ✅

Thomas w Toronto spisywał się dość dobrze, za to Marcos ten turniej może zaliczyć do nieudanych ponieważ odpadł bardzo szybko. Ale w tym turnieju nie pozowli sobie na tak szybkie odpadnięcie. Thomas jest w dość zaawansowanym wieku jak dla tenisisty, więc turniej w Toronto napewno zostawił jakieś zmęczenie. Myśle że w tym mecu bez problemu wygra Cypryjczyk.

Paul Goldstein v Dominik Hrbaty 3.00 1.35 4-6 3-6 ✅

W obecnej formie jakiej jest Słoweniec, to myśle że powinnien wygrać ten mecz. Goldstein w ostatnich turniejach niezachwyca odpadając zazwyczaj w pierwszych rundach. Za to Hrbaty po zaciętej walce w Toronto doszedł dość daleko. Goldstein obecnie zajmuje 79 pozycje w rankingu ATP przy 22 pozycji Dominkia. Hrbaty jest tu zdecydowanym faworytem według buków, według mnie także.

Robby Ginepri v Paul-Henri Mathieu 1.60 2.20 1-6 6-3 6-4 ✅

Na własnym terenie Ginepri jest silny, udowodnił to w Indinapolis dochodząc tam do półfniału. Myśle że i tym razem, jeżeli nie napotyka jakiegoś dobrego tenisity na swojej drodze powinnien także zajść daleko. W pierwszej rundzie trafił na przeciętngo Mathieu, który w tym sezonie doszedł tylko do ćwierćfinału w Marsyli, zajmując ostatecznie 57 pozycje w rankingu. Myśle ze Robert na twardej powierzchni, tym bardziej na własnym terneie powinnien pokonać Francuza.

Alberto Martin v Nicolas Almagro 2.30 1.55 3-6 3-6 ✅

Almagro chociaż szybko odpadł z turnieju w Toronto to jest w bardzo wyskoiej formie. Martin ostatnio wzioł udział w challengerze, i niespodziewanie szybko odpadł. Obaj tenisiści spotykali się już dwa razy oba spotkania wygrał Martin. Ja jednak myśle że ten mecz wygra Almagro, i tamte dwa spotkania nie mają znaczenia ponieważ odbyły się na Cleayu.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dzisiejsze mecze:

N.Davydenko-J.I.Chela 1,55 2,33 14.08 17:05
N.Almagro-A.Martin 1,62 2,18 14.08 17:05
M.Baghdatis-T.Johansson 1,55 2,33 14.08 17:05
J.Benneteau-F.Serra 1,63 2,17 14.08 17:05
D.Tursunov-S.Grosjean 1,52 2,40 14.08 18:20
K.Vliegen-M.Gicquel 1,42 2,70 14.08 18:20
D.Nalbandian-R.de Voest 1,18 4,39 14.08 19:05
D.Hrbaty-P.Goldstein 1,40 2,77 14.08 19:45
A.Clement-H.T.Lee 1,50 2,45 14.08 19:45
R.Ginepri-P.H.Mathieu 1,65 2,13 14.08 21:05
M.Fish-N.Mahut 1,40 2,77 14.08 21:05
D.Sanguinetti-R.Vik 1,48 2,50 14.08 21:05
J.C.Ferrero-J.Bjorkman 1,40 2,77 14.08 22:40
V.Spadea-A.Seppi 1,70 2,05 14.08 23:20
J.Blake-F.Santoro 1,22 3,91 15.08 01:05
D.Ferrer-C.Moya 1,75 1,98 15.08 02:20
Kursy z betgun

Na razie zaznaczyłem na kogo bym postawił bez specjalnych analiz. Mecze dopiero o 17tej więc jest czas na analizy. Postaram się wybrac z tego zestawu najpewniejsze mecze i opisać je tutaj. Na pewno nie zagram Ginepriego, który zawiódł mnie w poprzednim turnieju.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Widać moje spontaniczne typy pokrywają się z późniejszymi analizami gdyż pierwsze cztery spotkania, po krótkich analizach stawiam tak samo jak bez nich:

N.Davydenko-J.I.Chela 1,55 2,33 14.08 17:05

Do tej pory grali ze sobą 4 razy i aż 4 wygrywał Chela. Dla mnie ten kurs jest prezentem zważywszy, że Davydenko w tym sezonie poza Sopotem (clay) gra kiepsko a szczególnie kiepsko na twardych kortach, a na takich jest rozgrywany ten turniej.

N.Almagro-A.Martin 1,62 2,18 14.08 17:05

Mimo iz w dotychczasowych konfrontacjach górą był Martin, to patrząc na ostatnia formę faworytem jest tutaj Almagro.

M.Baghdatis-T.Johansson 1,55 2,33 14.08 17:05

Bagieta to niespokojny duch, troche wariat. W tym sezonie gra różnie, Ostatnio odpadł szybko, dlatego podobnie jak Rooni myślę, że nie zrobi błedu z ostatniego turnieju.

J.Benneteau-F.Serra 1,63 2,17 14.08 17:05

Bennetau pokonał w ostatnij turnieju właśnie Bagietę i mimo że grał z Florentem w challengerach dwa razy i dwa razy wygrał Serra to stawiam tutaj na Juliena gdyż tamte turnieje były na clayu, a tu jest twardy kort.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Blake, J - Santoro, F 1.20

Amerykanin w Rogers Cup odpadł dosyć szybko z pozniejszym finalista...Miał czas zeby opdocząc i ten turniej na pewno bedzie dobry w jego wykonaniu. Snatoro to nie jestes slaby zawodnik dlatego troche zlosci mnie kurs ale warto postwic...

Grosjean, S - Tursunov, D 1.54

Te spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawie, Rosjanin jest w wyskokiej formie i moim zdaniem poradzi sobie po trudnej walcke z zawsze groznym Grosjean...

Reszta typów:

Chela, J - Davydenko, N 2.45

Lee, H - Clement, A 1.55

Fish, M - Mahut, N 1.43

Vik, R - Sanguinetti, D 1.55

Hrbaty, D - Goldstein, P 1.38
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
A ja dziś zagram tak

Denko-Chela 1 kurs 1,5

Baghdatis-Johanson 1 kurs 1,6
Bennetau-Serra 1 kurs 1,6
Tursunov-Grosejan 1 krus 1,6

Denko-Chela jest w H2h 0-4 dla Cheli ale Rusek musi pokazać że umie grać
Showman gra z Johansonem- w końcu musi pokazać ze umie grac na Hardzie
Benneatu powinien pokonać Serrę bo łapie formę ale potem powienien trafić na sporo silniejszego i go home.

Tursunov gra bardzo równo cały czas, a groszek nie jest w pełni formy
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Andrew Murray v Tim Henman 1.33 3.10 4-6 6-4 7-5

Andy jest w znakomietej formie, po wygraniu turnieju w San Jose doszedł do półfniału turnieju w Toronto. Obaj tenisiści spotkali się w Toronto i górą był Szkot, który bezproblemowo wygrał z Henmanem 6-2 7-6 . W tym turnieju także może zajść daleko jeżeli, ma jeszce siły ponieważ ostanie dwa turnieje musiały być wykończające. Ale mimo to stawiam na Andeyego

Max Mirnyi v Xavier Malisse 3.00 1.35 7-5 4-6 6-3

Malisse udowodnił w Tronto że bardzo dobrze gra na Hardzie. Doszedł tam do ćwierćfianłu przegrywająć dopiero tam z Federerm po walce w trzech setach. Jest w formie, widac to po jego stylu gry. Mirnyi ma narazie słabszy okres gry, więc spotkanie z Belgiem nie jest dobre na przełamnie złej passy. W tym sezonie Malisse już pokonał Mirni na hardzie, i tym razem myśle ze także go pokona.

Gael Monfils v Marat Safin 2.70 1.42 6-4 7-7

Ciekawy mecz, ponieważ Fracuz ostatnio nie startował w turniejach i niewiadomo w jakiej jest formie. Marat ostatnio gra dobrze, więc faworytem buków jest Safin. Ja jednak myśle że ten mecz wygra Francuz. Jest on bardzo dobrze wyszkolony technicznie, oraz jest bardzo waleczny. Żadnego meczu nieodaje bez walki, więc i wtym bedzie dążył żeby wygrać ten pojdynek, i myśle że mu się to uda.

Moja skuteczność w tym trnieju:

Typy: 4
Trafione: 4 ✅
Skuteczność: 100%
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Monfils, G - Safin, M 2.95

Ja równiez szkusze sie na mojego ulubieńca Monfilsa. Safin prezentuje podobna klase do moj faworyt dlatego spotkanie bedzie bardzo ciekawe. Safin wcale nie tak dobrze jak napisałes w zeszłym tygodniu odpadł w pierwszej rundzie po meczu z Robredo, który odpadłw II rundzie ???? Francuz swoj ostatni staret zaliczył w...WIMBLEDONIE!!! Wiec troche temu, bedzie to jego pierwszy mecz na hardzie, ale mysle ze sie odpowiedni przygotował i dzisiaj pokona Rosjanina....


Murray, A - Henman, T 1.32

Troche sie boje, ze tu moze byc niespodzianka stary,dobry Henman jest do wszytkiego zdolny. Mlody Szkot moze byc troche zmeczony, poniewaz od kilku tygodni jest naprawde w wybornej formie. Murray wygrał z Angklikiem dwa mecz i zadnego nie przegrał, ostatni mecz miał miejsce w zeszłym tygodniu :mrgreen: Wtedy wygrał 2-6 6-7 dzisiaj licze na podbny wynik!!!

Inne typy, które zagrałem:

Haas, T - Verdasco, F 1 1,38

Söderling, R - Berdych, T 2 1,38

Wawrinka, S - Acasuso, J 2 1,62

Massu, N - Gonzalez, F 2 1,25

Mirnyi, M - Malisse, X 2 1,32

Gimelstob, J - Lopez, F 2 1,58

Robredo, T - Gasquet, R 2 1,42
 
drago 108

drago

Użytkownik
F. Gonzalez vs. Massu | 1 | 1.25
Gasquet vs. Robredo | 1 | 1.45 &lt;- nie wierze że to gram :| :x :? ????
Berdych vs. Soderling | 1 | 1.40
Youzhny vs. Phau | 1 | 1.30
Nadal vs. Querrey | 1 | 1.05
F. Lopez vs. Gimelstob | 2 | 2.19

to typy z Betako zagrane ???? oczywiscie dostawiłem pare meczy ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Widzieliście co zrobił ten ŻABOJAD!? 7-5 7-5 kurde napchali na tego ŻABOJADa i ludzi zamydlyli oczy :/ Ten Tommy Robredo to dobry zawodnik i kurde tata jeszcze mówi z Federerem :eek: i sie słuchac ludzi... to jest najgosrsze jak posłuchasz innych :Widzieliście co zrobił ten ŻABOJAD!? 7-5 7-5 kurde napchali na tego ŻABOJADa i ludzi zamydlyli oczy :/ Ten Tommy Robredo to dobry zawodnik i kurde tata jeszcze mówi z Federerem :eek: i sie słuchac ludzi... to jest najgosrsze jak posłuchasz innych :[
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Po wczorajszych grach to nie możesz być pewien już żadnego meczu. Ja chyba wezmę Nalbandiana, z kursem 1.20 na GB nie jest tak źle...
 
drago 108

drago

Użytkownik
Ja odradzam granie na Gonzaleza w meczu z Mardym... Lubie grac Fish&#39;a ale czasem mnie zaskakuje ???? Myślę, że dzisiaj pokona Gonza ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja dzisiaj polecam jedno spotkanie

Roddick, A - Vliegen, K 1.23

Amerykanin wczoraj przezył istne piękno w spotkaniu z Włoskim Saguettim z którym uporał sie po trzech tiebreakach!!!Ale dzisiaj rywal dużo gorszy, dużo! Andy miał wczoraj fantastycnzy serwis jezeli dzisiaj bedzie podobnie Vliegen nie ma zadnych szans...ale to tylko tenis:p
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Dzisiaj jestem bardzo szczęsliwy. A to zasługa Andyego Murraya. Pokonał on Federera w dwóch setach 7:5 6:4. Jestem fanem tego, młodego zawodnika. To co on robi w tym sezonie to szok. Po pokonaniu Szwajcara, jest on jednym z głównych faworytów do wygranai tego turnieju. Moim zdaniem jedynie kto go może pokonać to Fernando Gonzalez, który także jest w wybitnej formie. Oczywiście zdarzają się niespodzianki. Dzisiaj wielkie rozczarownie, przyniósł Blake, który przegrał z Ferrero. Widac że niespisuje się tak dobrze na Hardzie, i chyba nie można go zaliczać do fawoytów US Open. W wysokiej formie, jest także chela, który w osatnich turniejach dochodi dość daleko. A dzisiaj pokonał Spadea po zaciętej walce. Myśle że małe zaskocznie to także wygrana Marcosa. po pierwszym meczu był raczej skazany na przegranie drugeigo, tym bardziej że jego przeciwnikiem miał być Monfilis który pokonał Safina. cypryjczyk zakoczył wszyskich wygrywając pewnie 2:1 pokoazując małą koncentracje tyko w drugim secie.

Mój typek na wieczór:

Robredo v Mirnyi 6-4 6-4
 
drago 108

drago

Użytkownik
Kurde nie lubie tego Murraya :/ Jak wygra ten turniej to bedzie uczciwy układ ale mecz z federerem sporo może go kosztawac bidny chłopak może nie wygrac turnieju a wygrał z Federerem aż żal że nie był po drugiej stronie drabinki ???? Moi lubiani gracze poodpadali ale trzyma się Ginepri... ograł Tursunova! szkoda że Fish odpał, ale z kim... F. Gonzalez jest bardzo mocny i może wygrac tego tura... Ale niech wygra Murray zasłużył na to szacunek dla niego...

Pzdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom