>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Masters Series Cincinnati (USA)

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Robredo, T - Ferrero, J 1 1,70

Ja narazie zagrałem tylko te spotkanie, spore ryzyko ale mimo wszytko kurs jest tego warty...Typ troche na nos. Zobaczymy...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
[shadow=red:2874287181]J. C. Ferrero 2:0 T. Robredo[/shadow:2874287181]
6:3 6:4


Roddick, A - Gonzalez, F 1,55

To niezwykle ciekawe spotkanie. Gonzo jest na gazie od dawna, do fonału jeszcze nie awansował.Dzisiaj to mu sie tez nie uda, poniewaz Amerykanin jest w genialnej formie i moim zdaniem wygra ten turniej!!!
 
peja 1

peja

Użytkownik
To niezwykle ciekawe spotkanie. Gonzo jest na gazie od dawna, do fonału jeszcze nie awansował.Dzisiaj to mu sie tez nie uda, poniewaz Amerykanin jest w genialnej formie i moim zdaniem wygra ten turniej!!!
Zgodzę się się z tym, Andy wygra ten turniej i tego mu życzę 8) W końcu to on pokonał najlepszego tenisiste świata w tym turnieju, więc jemu się należy tu triumf :wink:
 
roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
To niezwykle ciekawe spotkanie. Gonzo jest na gazie od dawna, do fonału jeszcze nie awansował.Dzisiaj to mu sie tez nie uda, poniewaz Amerykanin jest w genialnej formie i moim zdaniem wygra ten turniej!!!
Zgodzę się się z tym, Andy wygra ten turniej i tego mu życzę 8) W końcu to on pokonał najlepszego tenisiste świata w tym turnieju, więc jemu się należy tu triumf :wink:
Najlepszego tenisiste swiata rzeczywiscie pokonal Andy, ale sęk w tym ze Andy Murray ze Szkocji a nie Andy Roddick z USA ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
[shadow=green:1957188dc0]Roddick 2:0 Gonzalez[/shadow:1957188dc0]

Ech ale Roddick ma wspaniałą forme! Moim zdaniem w tym turnieju jest nie do powstrzymania...Dzisiaj było widać, iż gra sprawiała mu radość, miał fantastyczny serwis po którym Gonzalez byl bez silny...Gra była b. wyrównana pierwszego seta ustawiło przełamanie Chilijczyka juz w pierwszym gemie. W drugim secie Gonzo dał sie przełamać przy stanie 4:4 i Amerykanin przy własnym serwisie (2 asy) bardzo pewnie zakończył spotkanie. Wielkie, wielkie brawa!!!
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
[shadow=green:70af4e74f2]J. C. Ferrero 0:2 A. Roddick[/shadow:70af4e74f2]
3:6 4:6

Finałowe spotkanie na pewno nie było wielkim widowiskiem....Tak jak sie wielu spodziewało Andy wygrał turniej w USA po kolejnym dobrym spotkaniu. Hiszpana było stać na małe zrywy udawało mu sie przełamać Amerykanina ale to było zdecydowanie za mało... Roddicowi oczywiscie gratulujemy... :wink:
 
strzalkas 0

strzalkas

Użytkownik
Panowie mili moi mentorzy nauczyciele, a takze pomocnicy w robieniu wielkich pieniedzy czemu nie ma na forum tematu odnosnie nowego turniejów ATP i WTA - New Haven (USA) - Hardcourt ? Bez waszych porad to ja jestem jak gluchy slepiec nawolujacy pomocy w czasie nocy polarnej we mgle poznym wieczorem ???? Mam nadzieje ze moja interwencja zostanie zauwazona i ktos zalozy nowy temat i razem wpsolnymi silami wytypuje cos chociazby na jutro pozdrawiam
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Uczniu Ty nasz...oczywiście nie pozwolimy Cie na strate twoich pieniedzy...Czym byłoby nasze zycie bez pomagania młodym i potrzebujacym ludzia, nie noglibysmy spac bawic sie i zarabiac spokojnie pieniedzy...Rozpatrzymy twoja prozbe, lecz moge Cie zapewnic, iz taki temat powstanie....Zegnam nie kasa bedzie z toba :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom