>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Masters Cincinnati 28.07-03.08

Status
Zamknięty.
mozi 552

mozi

Użytkownik
Toronto to dla mnie kompletna porażka, jestem na zdecydowanym minusie więc teraz trzeba coś zarobić. Najbliższa okazja do tego już od jutra podczas turnieju w Cincinnati. Liczę na wasze rady.

Tipsarevic - Moya 1 - 1.52
Serb to zawodnik który potrafi grać na szybkich nawierzchniach, zaś Moya zdecydowanie woli clay, więc już dzięki temu Janko będzie miał przewagę. Jeśli chodzi o formę to tu także lepiej prezentuje się Tipsarevic. Janko chociaż w Toronto odpadł już w pierwszej rundzie to i tak w tym roku nieźle prezentuje się na hardzie. W Miami odpadł w ćwierćfinale gdzie poległ późniejszemu triumfatorowi Davydence. W innych turniejach pierwsze. drugie rundy lecz Moya ma znacznie gorszy bilans. 2 runda Miami i Indian Wells, a ostatnio pierwsza runda Toronto (przegrał z Haasem). Zresztą Moya ostatnio (oprócz Toronto) startował tylko na Clayu, nie wystąpił nawet na Wimbledonie. Z Tipsarevicem ciężko się gra i myślę że wygra jutro swój mecz.

Feliciano Lopez - Seppi 1 - 1.70
Feliciano Lopez ostatnio w całkiem niezłej formie w Toronto odpadł już w drugiej rundzie ale miał pecha bo trafił na Tursunova, w pierwszej rundzie pokonał zaś Stepanka. Wcześniej Wimbledon gdzie odpadł z Safinem w ćwierćfinale. Na hardzie zbytnio w tym roku nie grywał tylko Dubai ( przegrana w finale) Indian Wells i Miami (1 i 2 runda). Jego rywal natomiast to zawodnik który jest o 3 pozycje niżej w rankingu ATP. W Toronto odpadł w 1 rundzie z Youzhnym, wcześniej wystąpił w Gstaad (także 1 runda) no i Wimbledon (3 runda). Na hardzie także nie wiele Miami, Indian Wells i jeden challenger w USA (w Miami i IW odpadał w 2 rundzie). W H2H 2:1 dla ... Seppiego lecz wszystkie mecze odbyły się na clayu więc na jego ulubionej nawierzchni.

Paul-Henri Mathieu - Sam Querrey 2 - 2.00
Querrey to Amerykanin więc gra u siebie to na pewno nie da mu zwycięstwa ale da mu przewage psychiczną. W Toronto obaj odpadali w 1 rundach po dość przeciętnej grze. Wcześniej Amerykanin dużo grał na chardzie, 2 rundy IW i Miami może nie robią wrażenia ale wygrał troche słabiej obsadzony turniej w Las Vegas. Jego rywal może się poszczycić 4 rundą Miami i 3 IW. To było jednak dawno teraz Querrey gra bardzo dobrze ostatnio półfinał w Indianapolis (przegrał z Simonem),a jego rywal pierwsza runda w Gstaad, 3 Wimledonu (pokonał przeciętnych challangerowców Chardego i Hernandez) Myślę że ten kurs sam zachęca do postawienia na Sama ale poczekam do jutro i zobaczę wasze opinię.

Dodam do tego jeszcze coś &#39;&#39;pewniejszego&#39;&#39; jak:
Soderling - Benneteau 1 - 1.20
Soderling w Toronto pokazał że umie grać na hardzie, dzielnie walczył z Djokovicem w 3 rundzie zaś jego rywal odpadł w pierwszej z ostatnio kiepskim Gonzalezem.
Waham się jeszcze z typem na Ancica (1.40) To tyle czekam na opinie.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Według mnie dobre typy.

Tipsareciv po tym co Moya pokazał w meczu z Haasem w Toronto to będzie pewnie masówka. Hiszpan wyglądał w tamtym spotkaniu jakby nie marzył o niczym innym jak tylko rzucić jak najprędzej tenis w diabły. Nic mu prawie nie wychodziło, a i chęci do gry też za wiele nie zaprezentował. Tipsa też w Toronto szału nie zrobił, przegrał już w pierwszej rundzie z Mahut, ale i tak pokazał się o niebo lepiej od Hiszpana. Walczył, starał się i chociaż też sporo zagrań nieudanych to było widać, że wcale jakoś dużo do dobrej gry nie brakuje. Mahut miał wtedy swój dzień, grał fantastycznie i to też pewnie wpłynęło na Serba deprymująco. To że Tipsa na hardzie grać potrafi nie ulega wątpliwości, a pokazał to choćby podczas tegorocznego AO, gdzie prawie wyrzucił z turnieju Rogera Federera. Wątpię, żeby Moya w przeciągu tygodnia nagle odbudował swoją grę i choć w przypadku takich utalentowanych zawodników zawsze warto nieco uważać, bo czasem niewiele trzeba żeby w ich grze coś &quot;zaskoczyło&quot; to jednak Carlos zawodził tym sezonie już tyle razy (nawet w swoim ulubionym Umag - fatalny mecz z Volandrim), że ciężko uwierzyć w jakąś jego nagłą odmianą. Kurs 1.65 był jeszcze rano, teraz już sporo niższy, pewnie do rozpoczęcia meczu jeszcze spadnie, masówka jak się patrzy ???? Oby się nie skończyła ja się masówki często kończą.

Typy na Lopeza i Querrey&#39;a też mi się wydają ciekawe. Seppi trochę przygasł ostatnimi czasy, gra Lopeza jakby bardziej pasowała pod korty twarde niż Włocha, z tym że on jest taki strasznie nieprzewidywalny, czasem potrafi zagrać świetnie, a czasem wali po autach jak głupi. Jednak mimo tego wydaje mi się, ze można Hiszpana zaryzykować. Podobnie jak i Querrey&#39;a. Amerykanin dobrze czuje się na hardzie, ma już na tej nawierzchni parę niezłych wyników, choćby ostatni półfinał w Indianapolis. Rok temu w Cincinnati dotarł do 1/4, więc możliwe że odpowiadają mu tu korty. Mathieu z kolei nic wielkiego nie gra, w meczu z Gineprim w Rogers Cup zaprezentował się słabo, masa błędów, nic ciekawego w grze. W Cincinnati nigdy mu nie szło, 5 startów i maksymalnie 2 runda. Jeśli Querrey nie zawali serwisu (a ostatnio rzadko zawala) to powinien wygrać z Francuzem.

Co do Soderlinga to nie zgadzam się, że to taki wielki pewniak. Benneteu nie jest aż tak słaby jak to było widać w meczu z Gonzalezem, a ja Szwedowi jakoś nie ufam przy tak niskich kursach, już parę razy wykręcał w takich sytuacjach ciekawe numery. Zresztą już raz go Julek na hardzie pokonał. Ancica też się boję ruszyć, ale wydaje mi się jednak wygra. W Toronto trafił na rewelacyjną dyspozycję Dancevica na co chyba nie był mentalnie przygotowany i skończyło się jak się skończyło. Jednak Acasuso niczym mi nie zaimponował w Rogers Cup, ładnie się broni, nieźle serwuje i to wszystko. Jeśli Mario będzie regularny i nie podaruje Argentyńczykowi jak Gulbis i Gonzo od groma darmowych punktów to nie powinien mieć kłopotów z dotarciem do II rundy.

Ogólnie sporo interesujących meczy w pierwszej rundzie: Safin - Tursunov, Kiefer - Simon (hehehe), Gonzalez - Berdych... Ale w tych spotkaniach jakoś ciężko wytypować faworytów. Ciekawe też jak Gulbis się zaprezentuje, pierwszy mecz z Nieminenem, z Czuczo przed tygodniem momentami grał katastrofalnie, ale ja cały czas mam wrażenie, że jak się w końcu któregoś razu wstrzeli w grę na hardzie to będzie miał równie dobre wyniki jak i na innych nawierzchniach. Ale czy to się stanie teraz czy za miesiąc to już ciężko powiedzieć.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Niech mnie ktoś sprostuje jeśli się mylę, ale czy Tipsarević nie gra dopiero po jutrze? Na http://www.cincytennis.com program gier na poniedziałek jest następujący:

CENTER COURT start 11:00 am

[12] T Robredo (ESP) vs M Fish (USA)
S Querrey (USA) vs P Mathieu (FRA)
[13] F Gonzalez (CHI) vs T Berdych (CZE)
Not Before 7:00 PM
D Tursunov (RUS) vs [WC] M Safin (RUS)
G Monfils (FRA) vs [WC] D Young (USA)

GRANDSTAND start 11:00 am
J Nieminen (FIN) vs E Gulbis (LAT)
F Lopez (ESP) vs A Seppi (ITA)
[Q} J Bjorkman (SWE) vs R Ginepri (USA)
[14] M Youzhny (RUS) vs T Haas (GER)
Not Before 7:00 PM
M Ancic (CRO) vs J Acasuso (ARG)

COURT 3 start 11:00 am
T Bellucci (BRA) vs [16] I Karlovic (CRO)
J Benneteau (FRA) vs R Soderling (SWE)
P Kohlschreiber (GER) vs [Q] M Yani (USA)

COURT 4 start 4:00 pm
S Aspelin (SWE) / J Murray (GBR) vs R Bopanna (IND) / J Cerretani (USA)
S Bolelli (ITA) / A Seppi (ITA) vs S Lipsky (USA) / D Martin (USA)


pzdr
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Tipsa gra pojutrze jak najbardziej. Dla wszytskich zainteresowanym tenisem taka rada - zawsze patrzcie najpierw co jest napisane w order of play na stronie turnieju, a potem dopiero na ofertę bukmachera. Przyda się Wam to w najbliższym czasie zapewne:p

Co do poniedziałkowych typów, to fajnie wygląda spotkanie
Sam Querrey - Paul-Henri Mathieu 1 @ 2.00
Sam, mimo porażki ostatnio z Safinem na hardzie, i tak jest jak dla mnie faworytem tego meczu. Amerykański kolos, imponujący potężnym serwem oraz niezłym forehandem, raczej nie pozwoli sobie na kolejną porażkę w 1 rundzie na swojej ulubionej nawierzchni. Bardzo liczę, że serw się Querreyowi załączy w tym meczu i pobije swój rekord 8 zaserwowanych asów z rzędu ???? A Mathieu? Niegdyś postrzegany jako wielki talent, w końcu wygrał juniorski French Open. Ale nigdy nie zrobił oszołamiającej kariery. Tak na prawdę nie osiągnął w swojej karierze jakiegoś znaczącego sukcesu. Ostatnio gra raczej słabo, co prawda dawno go nie widziałem na żywo, ale sądząc po ostatnich wynikach forma poszła w las. Ostatnia przegrał z zawodnikiem grającym bardzo podobnie do Querreya, tj. z Robbym Gineprim. Sądzę, że dziś również Francuz nie da rady Amerykaninowi, odpadając tym samym z turnieju Masters w Cincinatti już w 1 rundzie.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
No to skoro Tipsarevic gra jutro to trzeba coś jeszcze na dzisiaj wykombinować.
Czuje że to będzie mój turniej.

Tursunov - Safin 1 - 1.80
Safin po Wimbledonie zupełnie bez formy. Wydaje się że to był jeden jedyny turniej w tym roku w którym on coś pokazał. Ostatnie wyniki to 2 runda Toronto i Bastad. W zeszłym roku w Cincinnati poległ już w pierwszej rundzie, ogólnie w tym roku większość meczy na hardzie przegrał, coś tam wygrał na AO ale to było dawno i ostatnio z poirytowanym Querreyem. Tursunov zupełnie odwrotnie ostatnio 3 runda w Toronto gdzie uległ po trzy setowym spotkaniu Blake&#39;owi, a wcześniej finał Indianapolis. Rosjanin jest w lepszej formie i myślę że wygra dzisiaj mecz.

Fish - Robredo 1 - 1.75
O tym meczu nie wiem co sądzić. Fish statystycznie powinien rozbić dzisiaj Robredo ale patrząc na jego obecną formę trochę się boję. Ostatnio odpadł w 1 rundzie Toronto ale to można mu wybaczyć bo przegrał z późniejszym finalistą Kieferem (7-5, 7-6). Wcześniej na trawie Newport i Wimbledon 1 runda to był dla Amerykanina szczyt. Na hardzie w tym roku nie równo. Z jednej strony przegrany finał Indian Wells później pierwsza runda Miami. Robredo to w tym roku już prawie sam Clay, jakieś 2,3 turnieje na hardzie wszystkie 1,2 runda. Postawie później na razie czekam na wasze opinię

Ancic - Acasuso 1 - 1.30
Myślę że Ancic wygra dzisiaj mecz, bo jest w całkiem przyzwoitej formie, a porażka w Kanadzie to chyba wypadek przy pracy. Ancic na hardzie w tym roku przyzwoicie 3 i 4 runda Miami i IW jeszcze można dodać do tego finał na hali w Marsyli i wychodzi nam całkiem przyzwoity wynik, a jego rywal 3 runda Toronto gdzie jednak męczył się z Gulbisem i F.Gonzalezem w trzech setach. Na razie gra w kratkę najpierw 1 runda IW, później 4 Miami. Więc teraz było nieźle w Toronto więc licze że odpadnie już w pierwszej rundzie w Cincinnati.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Z dzisiejszej oferty skompletowałem 11 spotkań. Licze na wasze rady co ominąć, a może postawić całą 11?

Ginepri - Bjorkman 1 -1.35
Amerykanin ma dziś wielkie szanse na awans do drugiej rundy ponieważ trafił na &#39;&#39;dziadka&#39;&#39; Bjorkman&#39;a. Ginepri będzie miał psychologiczną przewage ponieważ gra przed własną publicznością. Co ciekawe obaj zawodnicy spotkali się tu także w pierwszej rundzie rok temu i wtedy w dwóch setach wygrał Ginerpi. Nie wydaje mi się żeby Szwed wygrał choć seta, nie mówiąc o meczu.

Soderling - Benneteau 1 - 1.25
Patrząc na same statystyki to wydaje się że Soderlingo nie powinien mieć problemu Benneteau ale statystyki nie grają. Francuz mógł by zaszkodzić rywalowi ale chyba tylko na mączce. Ostatnio został rozbity przez Gonzaleza, zaś jego rywal dopiero w 3 rundzie przez Djokovica. Myślę że dziś można jednak na niego postawić jakieś pieniądze

Gulbis - Nieminen 1 - 1.50
Nieminen to dobry tenisista ... ale nie na hardzie. Patrząc na wyniki może się wydawać że gra całkiem nieźle i typ na Gulbisa jest nieuzasadniony ale Nieminen na hardzie w tym roku po AO jeszcze nie wygrał (grał nawet w challangerze i przegrał z Melzerem) Jego rywal na hardzie odpadał w drugiej rundzie w IW i Miami (z Nadalem i Nalbandianem) i trzeciej w Las Vegas (z Gineprim) i ostanio w pierwszej w Toronto z Acasuso po 3 setach.

Do tych trzech meczów moje wcześniejsze typy
F.Lopez - Seppi - 1.70
Querrey - Mathieu 1 - 2.00
Fish - Robredo 1 -1.80
Tursunov - Safin 1.80
Ancic - Acasuso 1 - 1.30
I spotkania z WTA w Toronto
Cibulkova - Vesnina - 1 - 1.30
Kudryavtseva - Scheepers 1 - 1.30
Tanasugarn - Sanchez

No to tyle i co o tym sądzicie?
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Lopez F. - Seppi A 1 1,6

Lopez w tym roku na hardzie spisuje sie srednio jedyny lepszy wystep to final w Dubai i porazka po trzysetowym meczu z Rodickiem potem przyszly slabsze wystepu na Clayu ale pozniej przyszedl Wimbleon i tam Feliciano pokazal sie z bardzo dobrej strony w Toronto udalo mu sie pokonac Stepnaka ale pozniej przegral z Tursuovem.Jego dzisiejszy rywal Andres Seppi to gracz ktory na hard sie zupelnie nie nadaje swiadczy juz o tym sam bilans w tym roku tylko cztery zwyciestwa i szesc porazek do tego ostatnio jest daleko od swojej optymalnej formy w Gstad przegral z malo znanym Mafferem w Toronto polegl rowniez w pierwszej rundzie z Yoyznym.Panowie grali ze soba dwa razy dwukrotnie gora byl Seppi ale to malo wazne bo mecze te byly grane na nawierzchni ziemnej dzis pierwszy raz zagraja na hardzie na ktorym lepiej czuje sie Lopez i to wlasnie on powinien wyjsc zwyciesko z tego pojedynku. Vamoss Feliciano ;)
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Karlovic I. - Acasuso J
Typ: Dokładny wynik: 2:0
Kurs : 2.25
Bukmacher: BAH
W dniu dzisiejszym o godzinie 19:45 powinno rozpocząć sie spotkanie reprezentanta Chorwacji Ivo Karlovicia z Argentyńczykiem Jose Acasuso. Karlovic w ostatnich tygodniach nie spisuje się nadzwyczajnie. Ostatnim sukcesem jakim odniósł było zwycięstwo w turnieju przed Wimbledonem na trawiastych kortach Queens. Od tamtej pory Chorwatowi się nie wiedzie zawsze odpadał już w pierwszej rundzie, aż do wczoraj kiedy przełamał niemoc pierwszej rundy i pokonał pewnie 2:0 Brazylijczyka - Tomaza Bellucciego. Natomiast rywal Karlovicia - Jose Acasuso w ostatnim czasie nie grał nic nadzwyczajnego. Choć mogło się tak wydawać podczas ostatniego turnieju, który rozgrywany był w Toronto. Pokonał tam wówczas wyżej notowanych od siebie rywali. W pierwszej rundzie mało brakowało, a zakończyła by się jego przygoda z tym turniejem, a dlatego, że w decydującym trzecim secie w meczu z Łotyszem Ernestsem Gulbisem przegrywał już 1:5, broniąc kilka piłek meczowych by wygrać seta i spotkanie 7:5, zawdzięczał to głównie nieudolności Gulbisa. W drugiej rundzie też sprawił nie małą niespodziankę pokonując Chilijczyka Fernando Gonzaleza. W dniu wczorajszym początkowo miał grać z Mario Anciciem, ale Ancic w ostatniej chwili wycofał się z turnieju, zagrał więc spotkanie Paulem Capdeville, z którym męczył się niemiłosiernie, wygrywając ostatecznie to spotkanie. Gdyby grał z Anciciem byłby na pewno nie lada pogrom. Więc sądzę, że w dniu dzisiejszym jeżeli Ivo Karlovic będzie dobrze serwował, a jest to jeden z jego największych atutów, rozstrzygnie to spotkanie na swoją korzyść w dwóch setach.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tipsarevic - Moya 1 - 1.52
Po tym co pokazał Hiszpan w Toronto to chyba jedyny rozsądny typ na dziś. Janko zle serwował w meczu z Mahutem, zrobił troche za duzo błedów lecz ogólnie to był super mecz w wykonaniu Francuza. Inny poziom obecnie prezentuje Carlos Moya. Nie odbuduje sie na pewno w kilka dni. Slabiutki 2 serwis i backhand.

Tipsarevic 2/10
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
ciekawi mnie tak wysoki kurs na llodre w spotkaniu z gasquetem.4.95...?? ogladaem ich spotkanie w poprzednim turnieju.llodra dotrzymywal kroku gasquetowi jak dla mnie.przegral z nim w trzech setach. zaryzykuje i zagram na llodre... po pierwsze chec rewanzu za poprzednia porazke, po drugie gasquet ma prawo byc zmeczony bo ostatnio gra duzo trudnych spotkan, po trzecie co do gasqueta to bardzo czesto zdarza mu sie przegrywac ze sredniakami - jakies glupie wpadki, a po czwarte ...wierze w dobry serwis llodry i dobra gre przy siatce.
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Haas T. - Monfils G. 2 2,10 (8/10) DW 0:2 3,50 (7/10)

Co to za kursy na francuza?! Haas dobrze zagral z tragicznie grajacym Moya i pozniej juz odpadl z tez troche zagubionym ostatnio Davydenka, w Indianapolis tez nic nie pokazal... a Monfils? mial duzo czasu zeby sie przygotowac do tego turnieju, w Toronto przegral pechowo z Andreevem 6:7 6:7 podobnie jak w Nottingham z Ivo Karloviciem. Teraz rozniosl Younga oddajac mu w prezencie 2 gemy w ciagau meczu, swietny serwis i gra przy siatce, Monfils przegral w ostatnim roku 5 z 7 juz pojedynkow na tej nawierzchni... ale z kim on gral? Andreev, Federer, Wawrinka, Ancic, Berdych... to sa swietni tenisci a Haas jest co najwyzej sredniakiem, choc kto wie jak by teraz wygladal gdyby nie te powtarzajace sie kontuzje, formy kiedy to wygral IW tez juz nie ma. 2H2 na korzysc francuza ale mecz byl rozegrany 4 lata temu... jak dla mnie to kurs wyosko przesadzony, biore z pocalowaniem raczki xD
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Sam Querrey - Paul-Henri Mathieu 1 @ 2.00 ✅ ( 6:4, 4:6, 6:3 )
Phillip Kohlschreiber - Andy Roddick - powyżej 22.5 gema @ 1.85
Zapowiada się ciekawy pojedynek w Cincinnati. Andy Roddick nareszcie zagra a swojej nawierzchni, na hardzie. Czy zaprezentuje się lepiej, niż w poprzednim tygodniu, gdzie przegrał już w 2 rundzie? Nie sądzę. Do U.S. Open jeszcze trochę czasu zostało, więc i na doszlifowanie formy jeszcze przyjdzie pora. Póki co zagrał na Rogers Cup 6 setów w dwóch spotkaniach, z Mahutem i Ciliciem. Jak to Andy, petarda w ręku przy serwie, czasem jakieś pożądne odbicie forehandem...ale backhand jak zwykle kulejący. Jest on zawodnikiem otrafiącym wygrywac głównie swoim podaniem, ale z przełamaniami jest u niego tak sobie. A-Rod zawsze niemal ma jeden set z TB, często przegrywa w drugiej partii, lub nieznacznie wygrywa jednym przełamaniem. A w spotkaniu z Niemcem Kohlschreiberem może by doś trudno, w końcu Phillip ma niezły, silny i przede wszystkim rotacyjny serw, któy nie takim technikom jak Andy sprawiał problemy. Żaden z nich nie jest w jakiejś szczególnie dobrej dyspozycji, o ile Niemiec będzie potrafił utrzyma swoje podanie, to overek wejdzie jak w masło. Kroją się tu 2 równe, długie sety, lub ewentualnie 3 partie. Raczej wygra A-Rod, ale z łatwością mu to przyjś nie powinno. Dodam, że chłopaki spotkali się ze sobą na AO, gdzie górą był....Niemiec. Wygrał po 5-setowej batalii, na hardzie...to pokazuje jak trudnym przeciwnikiem potrafi by dla rywali.

EDIT : W ostatniej chwili Roddicka zastąpił Jun Woong-Sun. Więc zwrocik;]
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Andreev I. - Isner J.
Typ: Zakład na set - Typ: 2:0
Kurs: 1.80
Bukmacher: BAH
Analiza:
Dzisiaj już trzeci dzień zmagań w wysokoobsadzonym turnieju w amerykańskim Cincinatti. Około godziny 19:45 na kort powinni wyjść Rosjanin Igor Andreev oraz Amerykanin John Isner. Pierwszy z tych panów, a mianowicie Igor Andreev jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. W przeciągu kilku tygodni zaliczył już dwa finały, a było to 13 lipca z Rumunem - Victorem Hanescu, w którym przegrał 3:6 4:6, a następnie dokładnie tydzień później Andreev doszedł do finału w chorwackim Umag, gdzie przegrał 6:3 4:6 6:7 z Hiszpanem Fernando Verdasco. Również w minionym tygodniu zaprezentował się z całkiem dobrej strony pokonując odpowiednio takich rywali jak Gael Monfils czy Tomas Berdych. W trzeciej rundzie szans na wygranie raczej już nie miał bo drabinka ułożyła się dla niego tak pechowo, że przystało mu grać z Hiszpanem Rafaelem Nadalem. Turniej w Cincinatti rozpoczął też dobrze bo przyszło mu grać z Radkiem Stepankiem, ostatecznie wygrywając spotkanie 7:6 6:7 7:6. Natomiast dzisiejszy rywal Andreeva - John Isner nie prezentuje nic nadzwyczajnego w swojej grze. We wczorajszym meczu po męczarniach w pierwszym secie wygrał z kwalifikantem Andrea Stoppinim w tie breaku 7:6. W drugim secie było już nieco lepiej bo wygrał 6:3. W ostatnich tygodniach dochodził góra do drugiej rundy, a było to raz bo ponad tydzień temu w Indianapolis, gdzie przegrał z Tommym Haasem, który po kontuzji gra na co raz lepszym poziomie. W dzisiejszym meczu nie przewiduje tu innego wyniku jak 2:0 dla Igora Andreeva.
7/10
 
A 0

akbash

Użytkownik
Oj widze tu ze pewniak Monfils dzis spokojnie wygra......
Otoz sklada sie tak ze ogladalem ostatni mecz Hass-Yuzny, i jestem pod wrazeniem tego meczu. Obaj zaprezentowali sie z dobrej strony.
Hass 17 asow i 8 podwojnych bleow , ale skutecznosc z pierwszego sewisu 92 %
To zadna tajemnica iz Niemiec w USA czuje sie najlepiej i to tam osiaga najlepsze rezultaty. To tam wlasnie ma swoich kibicow...
Monfils ogral latwo Yunga ale czy z pewnoscia az tak........?
6 asow 3 powdojne bledy i az 5 krotnie bronil sie przed przelamaniem ...
Nie widzialem meczu Monfilsa ale ogladalem mecz Hassa i jestem pod wrazeniem jego ostatniego meczu. Yuzny postawil naprawde ciezkie warunki , ale to swietny tego dnia Hass zwyciezyl.
Monfils ostatnio nie osiaga zandych znaczacych wynikow..... wiec skad ta wasza pewnosc co do niego??
jak dla mnie
Hass @ 1.60

Kurs wczorajszy
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Blake J. - Gulbis E 1 1,6
Tutaj typ bardziej przeciw Gulbisowi ktory juz we wczorajszym pojedynku z Clementem powinien odpasc w trzecim secie przegrywal juz 5-4 a serwis mial Armold ale mimo to udalo mu sie go zlamac ale Lotysz jedynie zaimponowal walka serwis jak na niego slaby Clement mial sporo szasne bp i pare z nich wykorzystal Blake natomiast zagral z Simonem niezly mecz choc robil sporo bledow ale by na niego postawic sklonil mnie fakt ze broni tutaj sporo punktow w zeszlym roku byl tutaj w finale dosc dobrze serwuje gorzej troszke z jego BH return rowniez dosc przyzwoity jesli uniknie glupich bledow to ten mecz wygra

Murray A. - Tursunov D 2 3,00
Tursunov jest na fali gra bardzo dobrze jego ogromnym atutem jest serwis we wczorajszym meczu z Gaquetem zagral znakomite spotkanie pierwszy set wygral dopiero po tb ale drugi set to juz demolka Ryska ktory przegral 6-0!!!bilans w tym roku na hardzie znakomity 19 zwyciestw i tylko siedem porazek.Murray natomiast wczoraj mial sporo problemow by dobrze wejsc w mecz z Qerym przegrywal juz 3-0 ale mimo to wyszedl zwyciesko ale Sam to jeszcze nie jest zawodnik by odnosic jakies wiksze sukcesu woszem serwis ma bardzo dobry FH rowniez ale tak nic po za tym no i jeszcze malo kiedy mysli na korcie tylko gra na sile,Tursa to juz calkiem iny zawodnik niz kilka lat temu nie gra juz tak pasywnie dobrze czuje sie przy siatce nie robi za duzo bledow napewno jest w stanie zawalczyc z Murrayem a nawet moze go pokonac


Federer R. - Karlovic I 2 5,15 0-2 9,5

Troszke zaszalejemy ale czemu nie w jakiej formie jest Federer wiekszosc wie czasu jego swiatlosci juz minely teraz rzadzi Rafa kto widzial jego mecz z Gineprim wie ze Ferda juz byc tu nie powinno w meczu z Robinem przegral pierwszego seta w drugim Ginepri mial 5-4 i swoj serwis a mimo to przegral w Tb rowniez Amrykanim prowadzil i tez przegral trzeci set juz bez histori Roger wygral 6-0 ale Robin mial jakies klopoty zdrowotne poprostu w trzecim secie nie gral tylko spacerowal po korcie,w grze Ferda popsulo sie niemal wszystko serwis juz nie ten Ginepri mial sporo szasn na przelamanie a Ginepri przeciez to taki Karlovic no moze nie az takie drewno ale Ivo stac tu na zwyciestwo warunek jest jeden utrzymac serwis to bedzie kluczem do sukcesu a szasne na przelamnie powinny sie znalesc Karlovic znacznie sie porowil w grze juz nie wyrzuca banalnych pilek w out,znacznie porrwail return jak narazie gra bez zarzutu pierwsza runda odprawil Belluciego w drugiej natomiast Acasuco i o ile sie nie myle ani razu nie dal sie przelamac.Panowie grali ze soba az szesc razy i szesciokrotnie gora byl Federer ale bylo to za czasow jego swietnosci i wiekszosc meczy grali na ziemi jak juz w zeszlym roku spotkali sie na hardzie to Federer owszem wygral ale dopiero po dwoch tb,kurs napewno zacheca by postawic na Chorwata co niniejszym uczynie
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Robin Soderling - Phillip Kohlschreiber 1 @ 1.59
Bardzo fajny kurs na Szweda. Robin gra obecnie bardzo fajnie, bez większego potu poradził sobie z Tommym Robredo, nie dając ani razu szansy na przełamanie Hiszpanowi. Jego serw funkcjonuje więc bez zarzutu. Szwed lubi szybkie nawierzchnie, na hardzie jego mocny serw i forehand dają najlepsze efekty podczas gry. U Niemca nic nie zmieniło się od mojej ostatniej analizy ( pare postów wyżej ). Spokojnie wygrał z Junem, ale inaczej by po prostu nie mogło. Poprzednia analiza meczu Kohlschreibera dotyczyła niedoszłego spotkania z Roddickiem. Tutaj w zasadzie powinno byc podobnie...tyle że osobiście wyżej cenię umiejętności gry Soderlinga, trochę słabszy serw od A-Roda nadrabia większymi umiejętnościami w pozostałych elementach gry, będzie mu niewątpliwie łatwiej odebrac rotacyjny serw Niemca, niż gdyby miałby to robi Andy.
Ogólnie, nie da się porównywac przeciwników, z jakimi do tej pory grali w Cincinatti, o wiele groźniejszych rywali miał Soderling. Co więcej, dla Szweda nie jest to pierwszy kontakt z hardem w tej części sezonu, dobrze zaprezentował się już na Rogers Cupie, odpadł przecież z Djokiem, a to żaden wstyd. Kolo ma trzecią rundę, na pewno ma ambicje na więcej, ale sądze, że Szwed troche utemperuje zapędy Niemca.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie : Karlovic I. - Kohlschreiber P.
Typ: Karlovic I. - Dokładny Wynik - 2:0
Kurs: 2.40
Bukmacher: Expekt
Analiza :
W dzisiejszym meczu w ćwierćfinale zmierzą się Chorwat Ivo Karlovic z Niemcem Philippem Kohlschreiberem. W dotychczasowych spotkaniach Chorwat miał nieco cięższą drogę do ćwierćfinału niż Niemiec, a to dlatego, że przypadło mu już granie z takim potentatem jak Roger Federer, z którym przez większość społeczności tenisowej był skazywany na pożarcie, bo w końcu z Federerem przed wczorajszym spotkaniem spotkał się szesciokrotnie i nie zdołał ani jednego z tych spotkań rozstrzygnąć na swoją korzyść, aż do wczoraj kiedy to Ivo Karlovic pokonał wielkiego mistrza, który obecnie nie jest w zbyt imponującej formie, wygrał to 2:1 po bardzo zaciętym spotkaniu 7:6 (6) 4:6 7:6 (5). Drogę do zwycięstwa niewątpiliwie Chorwatowi otworzył serwis - w dzisiejszym spotkaniu 22 asy, natomiast w całym turnieju zaserwował już 18 asów w pierwszej rundzie z Brazylijczykiem Thomazem Belluccim, w drugiej rundzie posłał 17 asów z Argentyńczykiem Jose Acasuso, a dziś jak wcześniej już wspomniałem 22 asy, ale mecz trwał 3 sety w przeciwnieństwie do poprzednich. Natomiast Philipp Kohlschreiber miał nieco lżejszą przeprawę przez pierwsze dwie rundy, kiedy to w pierwszej rundzie grał z kwalifikantem - reprezentantem USA Michaelem Yanim, z którym nie miał problemów i wygrał to spotkanie 6:3 6:4. W drugiej rundzie miał grać z Andym Roddickiem, ale ten wycofał się z turnieju w ostatniej chwili i przyszło mu grać z niżej notowanym od siebie Koreańczykiem Woong - Sun Jun, z którym także nie miał kłopotów i pokonał go 6:2 6:2. Natomiast we wczorajszym pojedynku ze Szwedem Robinem Soderlingiem, Kohlschreiber może mówić o wielkim szczęściu. Mecz był bardzo zacięty, w ciągu trzysetowego spotkania nastąpiło tylko jedno przełamanie, było to w drugim secie, kiedy to Soderling przełamał Niemca przy stanie 5:5 na 6:5, a następnie wygrał seta. W pierwszym secie Niemiec wygrał w tie breaku 7:6 (4). Trzeci set był bardzo zacięty, tak jak pierwszy zakończył się tie breakiem. Kohlschreiber w pewnym momencie prowadził już 4:0, później Szwed nieco zaczął odrabiać straty doprowadzając do stanu 5:2 dla Kohlschreibera. Niemiec zdobył kolejny punkt miał wynik 6:2 dla siebie i w związku z tym 4 piłki meczowe by dać wypuścić taką okazję z rąk i dać wyjść na prowadzenie Szwedowi, który miał dwie piłki meczowe przy stanie 7:6 i 8:7, ale ostatecznie zimną krew zachował Niemiec wygrywając tego seta w tie breaku 10:8 i cały mecz 2:1. Było to już jego czwarte zwycięstwo nad Szwedem, ale sądzę, że z Karloviciem nie będzie miał już tyle do powiedzenia co dziś i przegra to spotkanie nawet stosunkiem 0:2.
 
G 0

gieeenek

Użytkownik
Takie lanie wody... Bez asów Karlovic nie istnieje. Federer wczoraj grał jak zero. Skoro Szrajber wczoraj dał się przełamać tylko raz i to po równowadze. Ivan też raz. Szwab walnął też ponad 20 asów, więc? Dziś dwa tiebreaki? Raz, czy drugi serwis Karlovicowi nie wejdzie i może być po secie. Proste...
 
mmmateooo 0

mmmateooo

Użytkownik
ale gra Kohlschreibera też w dużej mierze opiera się na serwisie, wczoraj zacięty pojedynek, ponad 20 asów, mało DF, o ile takowe miał...
dał się raz przełamać, a sam mimo że miał sporo szans nie złamał...
jak dla mnie tu lepiej postavić over 23,5 gema
kurs całkiem, całkiem a typ pewniejszy
ciężko będzie tu o przełamanie, jeżeli obaj zagrają na poziomie serwisu jak wczoraj...
spodziewam się tu co najmniej jednego TB....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom