>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Hamburg i WTA Rzym 11-18.05.2008

Status
Zamknięty.
S 0

safinator

Użytkownik
widzę, że świeżak w postaci &quot;Safinatora&quot; nam tutaj się już panoszy po napisaniu 2. postów, ale jakoś po wynikach dzisiejszych typów 0/3 jego wykład z tego, że serwuje mocnej od Jarkko Nieminena jakoś się nie przydał. Dziękujemy za lekcję tenisa, ale tutaj szczycimy się wynikami i skutecznością:spokodfhgfh:
Kurde a wydawalo mi sie ze Schnyder wygrala z Bartoli no ale moze jednak mi sie wydawalo tylko supermanie :spokodfhgfh:. Schnyder trafiona Safin zawiodl nie tylko mnie a co do Agi to to co kazdy widzial. Poza tym z trzech innych rad wynikalo ze zagralem dwa underdogi ktore spokojnie siadly a wiec jakby nie patrzec 3/5 dzis prosze pana &#39;&#39;smyciusia&#39;&#39;.

A co do pytania MaciekGKS&#39;a to spokojnie przylaczam sie do odpowiedzi dwyane&#39;a. Jest paru zawodnikow i pare zawodniczek ktore rzeczywiscie przyjmuja taka taktyke po wygraniu pierwszego seta. Jest tez inna kwestia a mianowicie dekoncentarcja. U pan i u panow czesto jest to w momencie latwego wygrania partii wtedy przychodzi blogie odprezenie i nastepny set konczy sie tylko na honorowym gemie. U pan czesciej niz u panow wystaepuje rozpamietywanie jednej jedynej pilki ktora zepsuje sie czesto na poczatku seta. Pozniej nie mozna pozbierac mysli i zaczac grac na optymalnym poziomie
 
P 15

panasik

Użytkownik
nie wiem czy ktos ogladal w akcji verdasco w tym turnieju, ja ogladlame 2 mecze.. dzisiejsze 2;0 z ferrerem musi robic wrazenie, zaimponowalo mi jak poruszal sie na korcie, lekko szybkoo, bez problemu dochodzil do szybkich pilek ferrera, czasem byloo to zadzwiajace bo odgrywal mocno i w pod koncowa linie, gdyby nie lekka dekoncetracja w 1 secie tak naprawde powinno sie skonczy 2 razy po 6;1.. fedexa tez dzis ogladalem, co ja moge powiedziec, gral z nieminenem, ktory doslownie nic nie gral tez ogladalem szkoda slow, soderling czasem serwisem zalapie, ale oprocz tego to robi taki dziwny zamach ze wydaje sie ze jakas torpede wysle, czasem wysyla.. ale w aut ???? i tak wlasnie zastanaiwam sie czy verdasco bedzie mial jakies szanse z fedexem, fedex gra inny tenis topspinowe zagrania, taka niby rozgrzewka i nagle beckhedn po lini.. ferrer gral glownie szybkie pilki, a gdy zwalnial wowczas verdasco od razu przyspieszal i byl win.. tutaj widze szanse z fedexem, jezeli w pierwszej czesci akcji przyspieszy i pogoni fedaxa po korcie moze byc niespodzinka.., ale jezeli verdasco wyjdzie na kort z takim zalozeniem jak karlovic badz murray z nadalem, ktory nawet nie probowal dobiegac do dropsztow nadala tylko stal i patrzyl sie to fedex go ogra.. w porowananiu do soderlinga i nieminena, to verdasco to inna bajka, na bwin znalazlem zaklad czy fdererer wygra 2;0 NIE 3.05 biore ???? pozdrrr
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Osobiście sam widziałem skrót spotkania i muszę przyznać zrobił na mnie spore wrażenie swoją grą... Z łatwością dochodził do piłek trudnych chodź wydawało się że już po piłce on dał radę na prawdę dobry zawodnik i w wysokiej formie.

Pozdrawiam
 
M 55

meggie1

Użytkownik
A. Chakvetadze - T.Pironkova
typ:2
kurs: 2,65

Myslę że po takim kursie mozna spróbowac na Bułgarke, ktora nieco mnie zaskoczyla. Najpierw wygrana z Zakopalova, pozniej odprawila numer 1 tego turnieju - Ane Ivanovic, nastepnie Azarenke, ktora jednak skreczowala. Niestety nie widzialam jej w akcji wiec jezeli ktos widzial to moze sie podzielic jakimis info ???? Gra Chakvetadze jakos nie robi na mnie wrazenia, raz słabo, raz lepiej i tak w kratke, jakos nie moze zlapac tego rytmu. Mysle więc ze taki kursik bardziej przemawia za Bułgarka, ktora w tym turnieju prezentuje sie calkiem niezle.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
literówkę zrobiłem safi-napi-natorze:spokodfhgfh:. Na jutro zdecydowanie Kifi w meczu z Seppim, odprawił już Wawrinkę, Denkę, Seppi na pewno jest gorszy od każdego z tych graczy, poza tym swoje ściany robią także atut, publika szaleje za nim i czuć, że ma za sobą wszystkich w Hamburgu, Pan Seppi już się tutaj nagrał zdecydowanie ???? Poza tym z kim wygrał Seppi? Z Gasquetem, który jest kompletnie bez formy- porażka w Monte z określanym tutaj drewnem, Monaco? Cóż ten Juan sobą ostatnio prezentuje, niezbyt dużo...Kiefer gra na swojej ziemi, i naprawdę byłoby dziwne, gdyby pokonując dwóch dobrych, solidnych graczy, poległ na Seppim,nie- to nie teraz. Co dodaje smaczku, jeśli Kiefer to wygra, a Fedex nie nawali, to mamy świetny mecz w następnej rundzie, a to gwarantuje pełne trybuny i znakomitą autopromocję dla turnieju- Niemiec w półfinale niemieckiego turnieju z nr 1. na świecie, cóż może być lepszą promocją? Taki pojedynek będzie kwintesencją. Kifi po kursie 1.84! w Unibecie:spokodfhgfh:
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: Djokovic - Montanes
Typ: over 19,5 gema
Kurs: 1,85
Buk: Gamebookers
Analiza:
Myślę że linia ustawiona przez buka jest zdecydowania zaniżona. Faworytem spotkania jest Serb na którego kurs jest w okolicach 1,10 - na przeciwnika około 6,00! Tyle że patrząc na drabinkę pucharową Montanes odprawił już z turnieju niejedną gwiazdę tenisa: najpierw Fish, potem Acasuso, i w końcu imponującego wcześniejszą grą Tipsarevica. Na dodatek nie stracił jeszcze ani jednego deta w tym turnieju. Djoco natomiast pożegnał Chela i Karlovica, również niepodarowując im seta. Widać że obaj pokazują dobrą formę. Myślę, więc że będzie to ogromnie zacięte spotkanie i nawet jeśli zakończy się w 2 setach [co wcale nie jest przesadzone] to i tak padnie over 19 gemów. Wielu typerów podejżewa że Djoko nie będzie dawał z siebie wszystkiego bo szkoda zdrowia przed jakże ważnym dla elity tenisowego światka RG! Nie odda meczu bo po co, ale wątpię by biegał na złamanie karku za trudnymi piłkami po całym korcie. Montanes natomiast dochodząc do tego etapu rozgrywek widzi zapewne dla siebie szansę na wysoką lokatę i śmiało powalczy z Serbem o wygraną. Kto wygra ciężko powiedzieć, bowiem Djoko to jednak Djoko i jeśli nie ma kontuzji to łatwo nie przegrywa... 3 rakieta świata. Szykuje się bardzo ciekawy i zacięty pojedynek, który rozegra się na przestrzeni ponad 19 gemów!
 
C 0

czajek

Użytkownik
Mecz:Jankovic J. - Williams V.
Typ: 1
Kurs : 1.65
buk:bet-at-home
godzina :16;45
Analiza : Dzis w Romie odbędzie sie ćwiercfinał , a zagraja w nim obecny nr 4 Serbka Jelena Jankovic i Amerykanka nr 9 Venus Williams . Jankovic w tym turnieju gra bardzo pewnie nie musi sie szczególnie męczyc . W przechodzeniu jej do nastepnych rund pomagaja przeciwniczki popełniajac strasznie duzo błedów np Kirilenko, Maria , Pennetta, Flavia .Wygrywała z nimi bardzo pewnie 2-0 . Amerykanka w ostatnim czasie nie osiaga szczgólnych wyników jak na nr światowego rankingu .Cieżko wygrywa z zawodniczkami z pierwszej 10 , praktycznie przegrywa np Sony Ericsson Open, Miami, USA, Ameryka
02/04-08 Ćwierćfinały Williams, Venus vs. Kuznetsova, Svetlana 0:2 46 46 Bangalore Open 2008, Bangalore, Indie, Azja
08/03-08 Półfinały Williams, Venus vs. Williams, Serena 1:2 36 63 67
W ich pojedynkach jest remis 3-3 , ale Serbka wygrała dwa ostatnie pojedynki na ziemi .Amerykanie to specjalisci od kortów twardych , a nie ziemnych . Stawiam na Serbke
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
tenis:Bryan B/Bryan M - Blake J /Fish M????
Typ:2
Kurs:3.60
Buk:bwin

Dziś w Hamburgu na turnieju tenisa ziemnego z cyklu Masters odbędzie sie gra deblowa , w której zmierzą sie z jednej strony bracia Bryanowie z drugiej zaś grający od niedawna w jednej parze Blake i Fish. Braci Bryanów nie trzeba reklamować ponieważ od wielu lat są najlepszą para deblową świata . Po przyjeździe do Europy na turnieje podprowadzające do Rolland Garros od 24 kwietnia rozegrali 12 pojedynków tenisowych. W ATP Monte Carlo dotarli do ćwierćfinału ,w którym ulegli parze Coetzee/Moodie 1:2, w Barcelonie wygrali turniej pokonując polską parę Fyrstenberg/Matkowski 2:0 i przed kilkoma dniami w Rzymie osiągnęli finał turnieju Masters i zwycięstwo 2:1 nad parą Nestor/Zimonjic. Obie pary spotkały sie już w tym roku na turnieju Wielkiego Szlema w Australii w 1/4 finału . M i B Bryanowie pokonali Blake i Fisha 2:0 (4,4). Jako ,że są to pary z jednego kraju będzie to zacięty pojedynek 3 setowy , w którym dojdzie do rewanżu za porażkę w Australia Open . Bracia Bryanowie muszą sobie zrobić mały oddech przed Roland Garros i z kim jak z kim ale porażka z Amerykanami plamy na honorze im nie przyniesie. Kurs jest więcej niż zachęcający.

__________________________________________________________

Nie lękajcie się ,wypłyńcie na głębię ! JP II
 
kuki1986 0

kuki1986

Użytkownik
Alize Cornet- Anna Chakvetadze typ:1 1.75 expekt

Alize idzie w tym turnieju jak burza, 3 krótkie dwusetowe pojedynki i to wcale z nie najgorszymi przeciwniczkami. Natomiast Czaki wprost przeciwnie- trzy 3 -setowe pojedynki które napewno kosztowały ją więcej sił. Ja osobiscie jestem pod wrazeniem gry Cornet, która ostatnio prezentuje super formęi myśle że dzisiaj jest w stanie pokonac wyzej sklasyfikowaną w rankingu przeciwniczke. Kursy maleją cały czas ne expekcie juz tylko 1.75 ale ja to jeszcze wezme chyba :-D
 
C 0

czajek

Użytkownik
Mecz: Cornet A. - Chakvetadze A.
Typ: 1
Kurs: 1.70
Stawka: 100zł
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza : Dzis o godzinie 13 w Romie rozpocznie sie półfinał w którym zagraja Francuzka Cornet, Alize nr 34 i Chakvetadze, Anna nr 8 .Wczoraj ogladałem mecz Rosjanki z Pironkova, Tsvetana . Mecz był praktycznie , nie do ogladania . Rosjanka grała fatalnie duzo błedów , około 40% pierwszego serwisu . Natomiast Francuzka w Rzymie idzie jak burza pokonujac kolejno Dushevina, Vera ,Schiavone, Francesca ,Kuznetsova, Svetlana . Wszystkie te rewalki odprawiła z kwitkiem 2-0 . Natomiast Anna z kazda rewalka grała 3 sety musi byc juz troche zmeczona . Cornet jest bardzo skuteczna na tej nawerzchni , w przeciwnienstwie do swojej rewalki , która woli nawierzchnie betonowe . Stawiam dzis na Cornet
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
około 40% pierwszego serwisu
Bez oszukiwania kolego, starczy wejsc na strone turnieju i zobaczyc, ze serwis Chaki to 52% - wygrane z 1 seriwsu 73% wygrane po 2 seriwsie 53% wiec z tym 40 to ladna bajka, po co ludzi wprowadzac w blad?

W zasadzie to nic nie ma do gry dzis ciekawego, Nadal nie powinien miec klopotow z Djokovicem, bardzo niski kurs, ja watpie aby Nole bil sie tu o kazda pilke, Rafie bardziej zalezy bo jest ambitniejszy od Serba lecz przy takim kursie to jedynie dodac mozna na ako do czegos.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Jeśli dobrze kojarzę, to jeśli Djoko dziś wygra z Nadalem, to od poniedziałku będzie numerem 2 na świecie. To chyba jest wystarczający czynnik do zmotywowania Serba. Nadal nie jest już tak dobry (nadal najlepszy na świecie) na mączce i daję tu 60/40 dla Hiszpana szans na wygraną.
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Nadal-Djokovic 1 1,35 STS
Jeśli Djokovic wygra to wyprzedzi Nadala w rankingu ATP Champions Race.
Ostatni ich pojedynek odbył się w Indian Wells i górą był Novak który wygrał 6-3 6-2 dlatego Nadal będzie miał okazję do zrewanżowania się. Wg mnie Rafael wygra pewnie i nie pozostawi złudzeń kto jest królem na mączce.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Chan/Chuang - Peng/Sun 1.75 2/10 ✅

W sumie to wypatrzylam na 17 cos ciekawego, Chan,Chuang bardziej zgrane, wiecej sukcesow, lepsze wyniki, Peng nigdy nie grala na naiwerzchni ceglanej swietnie, ma spore braki pod siatka, Sun zdecydowanie odstaje od pozostalej trojki jesli chodzi o poziom gry dlatego bardzo mnie dziwi, ze rowny sa rowne po 1.75, ja uwazam, ze wieksze szanse zdecydowanie ma para Chan/Chuang.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bryan B./Bryan M. - Nestor D./Zimonjic N. ✅

2 3.40 ✅ , +1.5 seta 2.10 ✅

Moim zdaniem kursy sa zle liczone w meczach Bryanow, to jest cegla w dodatku bracia nie graja az tak dobrze jak to bukmacherzy sugeruje. Australian Open przegrane, Wimbledon roku temu rowniez, podobnie RG o ile dobrze pamietam. W tym sezonie rowniez przegrywali np. z para Lipsmy/Martin a kurs wiecznie od ponad 3 do nawet 7. Nestor i Zimonjic to scisla czolowka od lat, szanse maja wieksze niz sie wydaje analitykom. Mozna rowniez sporobwac zakladu +1.5 seta za 2.10 bowiem super TB to jest loteria.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Spotkanie: Cornet Alize - Jankovic Jelena
Typ: wynik 1-2
Kurs: 4.25
Bukmacher: expekt

Analiza:
Dzis w finale WTA Roma spotkaja sie: faworytka bukmacherow zajmujaca obecnie 4 miejsce w rankingu Jankovic Jelena z Cornet Alize ktora jest 34. Cornet mozna powiedziec ze jest mala sensacja tego turnieju. Do domu odprawila juz takie zawodniczki jak Kuznetsova Svetlana i Williams Serena ( tutaj byl krecz). Wszystkie swoje mecze wygrywala po 2-0 oprocz ostatniego z Chakvetadze Anna gdzie rywalka urwala jej jednego seta. Jankovic Jelena natomiast miala wczoraj przerwe poniewaz z meczu zrezygnowala Sharapova Maria. Serbka wiekszosc spotkan wygrywala 2-0 tylko z Williams Venus 2-1. Mysle wiec ze bedzie to zaciety final ale wygra go Jankovic Jelena i mam nadzieje ze Cornet urwie jej jednego seta.
 
C 0

czajek

Użytkownik
Mecz:Nadal R. - Federer R.
Typ: 2
Kurs:2.10
Stawka: 100zł
Bukmacher: Bet-at-home


Analiza : To juz finał bardzo ciekawego turnieju w Hamburgu . Bedzie to powtórka z ubiegłego finału w , którym wygrał Federer . Szwajcar w tym turnieju spisuje znakomicie , chyba chwilowy kryzys ma juz za soba . Nadal gra tez dobry tenis , ale mysle ze nie jest w tak wysmienitej dyspozycji jak Roger . Gdy widziałem pare akcji Federera z kazdego meczu w ,którym grał to naprawde rzeczy niemozliwe sa mozliwe . Akcje w jego wykonaniu były genialne . Sluchajac z nim wywiad po meczowy widac był , że jest w dobrze nastawony i chce wygrywac . Hiszpan zagrał wczoraj wyczerpujacy mecz z N.Djokovicem w , którym ostatni gem trwał 15min. Natomiast Szwajcar wygrywa kazy mecz bardzo gładko w 2 setach , będzie to bardzo ciekawy mecz . Stawiam na obronce tytółu w Hamburgu
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
A dokładnie to w zeszłym roku, właśnie tu w Hamburgu Federer to po raz pierwszy wygrał z Nadalem na mączce. W tym roku grali już na czerwonej cegle i wygrał Nadal 7:5, 7:5, według mnie Federer gra teraz o wiele lepiej i pewniej. Pojedynek na pewno ciężki, ale wczoraj Nadal miał więcej szczęscią z Novakiem, który widząc, że ma przewagę zaczynał pajacować. Według mnie powtórka z historii - 2:1 Fedex. Bo król jest tylko jeden.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom